Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, gazteen artean, Udalerrika. Euskal Herria, » (%)
LurraldeaUrteaGuztira Euskaldunak Ia Euskaldunak Erdaldunak
Euskal Herria1986100,020,722,257,1
Euskal Herria1991100,023,829,347,0
Euskal Herria1996100,032,729,737,6
Euskal Herria2001100,040,328,431,3
Abadiño (B)1986100,040,412,447,2
Abadiño (B)1991100,039,925,934,2
Abadiño (B)1996100,050,226,723,1
Abadiño (B)2001100,056,327,815,9
Abadiño (B)2006100,059,325,814,9
Abadiño (B)2011100,067,821,310,9
Abaigar (NG)1986100,00,00,0100,0
Abaigar (NG)1991100,00,00,0100,0
Abaigar (NG)1996100,00,06,393,8
Abaigar (NG)2001100,00,04,395,7
Abaltzisketa (G)1986100,0100,00,00,0
Abaltzisketa (G)1991100,097,22,80,0
Abaltzisketa (G)1996100,096,33,80,0
Abaltzisketa (G)2001100,0100,00,00,0
Abaltzisketa (G)2006100,086,210,33,4
Abaltzisketa (G)2011100,096,30,03,7
Abanto-Zierbena (B)1986100,04,716,878,5
Abanto-Zierbena (B)1991100,07,426,865,8
Abanto-Zierbena (B)1996100,018,126,056,0
Abanto-Zierbena (B)2001100,026,435,837,8
Abanto-Zierbena (B)2006100,041,534,024,5
Abanto-Zierbena (B)2011100,042,138,319,6
Abartzuza (NG)1986100,02,64,692,7
Abartzuza (NG)1991100,02,88,388,2
Abartzuza (NG)1996100,08,711,879,5
Abartzuza (NG)2001100,013,214,072,9
Abaurregaina (NG)1986100,020,333,945,8
Abaurregaina (NG)1991100,019,650,030,4
Abaurregaina (NG)1996100,01,938,959,3
Abaurregaina (NG)2001100,04,946,348,8
Abaurrepea (NG)1986100,07,10,092,9
Abaurrepea (NG)1991100,014,342,942,9
Abaurrepea (NG)1996100,025,012,562,5
Abaurrepea (NG)2001100,025,012,562,5
Aberin (NG)1986100,00,90,099,1
Aberin (NG)1991100,00,02,197,9
Aberin (NG)1996100,04,05,190,9
Aberin (NG)2001100,08,22,189,7
Ablitas (NG)1986100,00,00,0100,0
Ablitas (NG)1991100,00,40,599,1
Ablitas (NG)1996100,00,72,097,2
Ablitas (NG)2001100,01,39,389,4
Adios (NG)1986100,00,02,597,5
Adios (NG)1991100,00,00,0100,0
Adios (NG)1996100,00,03,696,4
Adios (NG)2001100,03,06,190,9
Aduna (G)1986100,092,95,41,8
Aduna (G)1991100,0100,00,00,0
Aduna (G)1996100,091,54,73,8
Aduna (G)2001100,093,16,90,0
Aduna (G)2006100,081,013,35,7
Aduna (G)2011100,091,17,11,8
Agoitz (NG)1986100,03,76,889,5
Agoitz (NG)1991100,07,717,175,2
Agoitz (NG)1996100,016,826,157,1
Agoitz (NG)2001100,020,119,660,3
Aguilar kodeskoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1996100,00,020,879,2
Aguilar kodeskoa (NG)2001100,07,17,185,7
Agurain (A)1986100,07,013,080,0
Agurain (A)1991100,09,627,263,2
Agurain (A)1996100,016,329,853,9
Agurain (A)2001100,024,048,927,1
Agurain (A)2006100,042,836,021,2
Agurain (A)2011100,043,331,125,6
Aia (G)1986100,096,52,21,3
Aia (G)1991100,096,02,71,3
Aia (G)1996100,094,73,61,6
Aia (G)2001100,097,02,01,0
Aia (G)2006100,083,910,55,6
Aia (G)2011100,087,15,77,2
Aiara (A)1986100,02,621,675,7
Aiara (A)1991100,07,921,570,6
Aiara (A)1996100,027,918,753,3
Aiara (A)2001100,042,531,326,3
Aiara (A)2006100,044,536,019,4
Aiara (A)2011100,051,336,212,5
Aiegi (NG)1986100,08,114,477,5
Aiegi (NG)1991100,08,39,182,6
Aiegi (NG)1996100,07,37,784,9
Aiegi (NG)2001100,05,86,188,1
Aizarnazabal (G)1986100,095,23,81,1
Aizarnazabal (G)1991100,098,71,30,0
Aizarnazabal (G)1996100,096,93,10,0
Aizarnazabal (G)2001100,094,90,64,5
Aizarnazabal (G)2006100,080,213,86,0
Aizarnazabal (G)2011100,081,05,913,2
Ajangiz (B)1986100,093,94,12,0
Ajangiz (B)1991100,093,60,95,5
Ajangiz (B)1996100,095,02,03,0
Ajangiz (B)2001100,097,12,01,0
Ajangiz (B)2006100,084,511,34,1
Ajangiz (B)2011100,088,35,36,4
Albiztur (G)1986100,0100,00,00,0
Albiztur (G)1991100,098,91,10,0
Albiztur (G)1996100,097,82,20,0
Albiztur (G)2001100,0100,00,00,0
Albiztur (G)2006100,087,07,85,2
Albiztur (G)2011100,094,45,60,0
Alegia (G)1986100,083,511,74,8
Alegia (G)1991100,086,810,92,3
Alegia (G)1996100,089,18,22,7
Alegia (G)2001100,091,26,91,9
Alegia (G)2006100,080,412,76,9
Alegia (G)2011100,076,011,612,3
Alesbes (NG)1986100,01,02,796,4
Alesbes (NG)1991100,00,51,298,0
Alesbes (NG)1996100,00,81,497,9
Alesbes (NG)2001100,00,30,099,7
Alkiza (G)1986100,096,73,30,0
Alkiza (G)1991100,096,04,00,0
Alkiza (G)1996100,096,43,60,0
Alkiza (G)2001100,094,22,92,9
Alkiza (G)2006100,084,312,43,4
Alkiza (G)2011100,087,56,36,3
Allin (NG)1986100,04,14,591,4
Allin (NG)1991100,03,75,191,2
Allin (NG)1996100,08,87,983,3
Allin (NG)2001100,08,52,888,7
Allo (NG)1986100,00,90,099,1
Allo (NG)1991100,03,32,993,8
Allo (NG)1996100,01,91,596,6
Allo (NG)2001100,05,11,693,4
Alonsotegi (B)1986100,06,325,168,5
Alonsotegi (B)1991100,06,530,163,5
Alonsotegi (B)1996100,021,038,340,7
Alonsotegi (B)2001100,024,845,829,4
Alonsotegi (B)2006100,040,437,721,9
Alonsotegi (B)2011100,042,738,219,1
Altsasu (NG)1986100,09,07,583,5
Altsasu (NG)1991100,011,919,069,0
Altsasu (NG)1996100,018,827,653,6
Altsasu (NG)2001100,029,731,638,6
Altsasu (NG)2011100,043,022,429,7
Altzaga (G)1986100,0100,00,00,0
Altzaga (G)1991100,096,93,10,0
Altzaga (G)1996100,096,23,80,0
Altzaga (G)2001100,093,96,10,0
Altzaga (G)2006100,089,77,72,6
Altzaga (G)2011100,092,00,08,0
Altzo (G)1986100,0100,00,00,0
Altzo (G)1991100,094,25,00,8
Altzo (G)1996100,0100,00,00,0
Altzo (G)2001100,093,25,41,4
Altzo (G)2006100,084,710,25,1
Altzo (G)2011100,092,53,83,8
Ameskoabarren (NG)1986100,05,35,389,4
Ameskoabarren (NG)1991100,08,33,987,8
Ameskoabarren (NG)1996100,08,37,384,5
Ameskoabarren (NG)2001100,012,613,673,8
Amezketa (G)1986100,097,71,80,5
Amezketa (G)1991100,098,11,90,0
Amezketa (G)1996100,097,01,71,3
Amezketa (G)2001100,095,32,52,2
Amezketa (G)2006100,088,66,64,8
Amezketa (G)2011100,090,55,34,2
Amoroto (B)1986100,099,40,60,0
Amoroto (B)1991100,098,50,01,5
Amoroto (B)1996100,0100,00,00,0
Amoroto (B)2001100,0100,00,00,0
Amoroto (B)2006100,088,29,42,4
Amoroto (B)2011100,089,66,53,9
Amurrio (A)1986100,08,023,368,7
Amurrio (A)1991100,011,330,957,7
Amurrio (A)1996100,024,834,940,2
Amurrio (A)2001100,037,440,622,1
Amurrio (A)2006100,051,231,117,7
Amurrio (A)2011100,056,428,015,6
Andoain (G)1981100,030,923,046,1
Andoain (G)1986100,039,022,238,7
Andoain (G)1991100,042,727,230,0
Andoain (G)1996100,052,725,521,8
Andoain (G)2001100,057,625,716,7
Andoain (G)2006100,058,826,414,8
Andoain (G)2011100,068,220,311,5
Andosilla (NG)1986100,00,44,595,1
Andosilla (NG)1991100,00,90,998,1
Andosilla (NG)1996100,01,52,396,2
Andosilla (NG)2001100,02,12,395,6
Anoeta (G)1986100,061,918,819,4
Anoeta (G)1991100,062,027,710,3
Anoeta (G)1996100,072,719,28,1
Anoeta (G)2001100,080,216,03,9
Anoeta (G)2006100,077,216,06,8
Anoeta (G)2011100,084,37,78,0
Antsoain (NG)1986100,04,44,691,0
Antsoain (NG)1991100,05,36,188,6
Antsoain (NG)1996100,06,510,583,0
Antsoain (NG)2001100,08,516,575,0
Antsoain (NG)2011100,020,312,065,9
Antzin (NG)1986100,05,43,391,3
Antzin (NG)1991100,01,07,391,7
Antzin (NG)1996100,04,79,485,9
Antzin (NG)2001100,02,36,191,6
Antzuola (G)1986100,062,928,58,6
Antzuola (G)1991100,068,818,812,5
Antzuola (G)1996100,074,018,97,1
Antzuola (G)2001100,084,99,95,1
Antzuola (G)2006100,080,912,56,6
Antzuola (G)2011100,082,36,311,4
Anue (NG)1986100,08,313,977,8
Anue (NG)1991100,09,721,668,7
Anue (NG)1996100,019,414,266,4
Anue (NG)2001100,019,821,658,6
Araitz (NG)1986100,080,810,78,5
Araitz (NG)1991100,091,03,35,7
Araitz (NG)1996100,087,08,94,1
Araitz (NG)2001100,092,65,71,6
Arakaldo (B)1986100,027,627,644,8
Arakaldo (B)1991100,040,031,428,6
Arakaldo (B)1996100,030,841,028,2
Arakaldo (B)2001100,050,023,126,9
Arakaldo (B)2006100,030,040,030,0
Arakaldo (B)2011100,055,030,015,0
Arakil (NG)1986100,010,610,579,0
Arakil (NG)1991100,012,39,278,5
Arakil (NG)1996100,013,19,777,1
Arakil (NG)2001100,025,018,356,7
Arama (G)1986100,086,30,013,7
Arama (G)1991100,089,810,20,0
Arama (G)1996100,090,27,82,0
Arama (G)2001100,088,911,10,0
Arama (G)2006100,082,911,45,7
Arama (G)2011100,091,48,60,0
Aramaio (A)1986100,084,19,96,1
Aramaio (A)1991100,080,513,85,7
Aramaio (A)1996100,083,012,94,1
Aramaio (A)2001100,084,89,85,3
Aramaio (A)2006100,083,610,75,7
Aramaio (A)2011100,089,64,06,4
Aranaratxe (NG)1986100,00,03,396,7
Aranaratxe (NG)1991100,00,00,0100,0
Aranaratxe (NG)1996100,00,00,0100,0
Aranaratxe (NG)2001100,095,24,80,0
Aranguren (NG)1986100,02,22,095,9
Aranguren (NG)1991100,06,22,990,4
Aranguren (NG)1996100,07,77,085,4
Aranguren (NG)2001100,07,115,977,1
Aranguren (NG)2011100,014,68,975,6
Arano (NG)1986100,098,20,01,8
Arano (NG)1991100,0100,00,00,0
Arano (NG)1996100,080,014,06,0
Arano (NG)2001100,085,78,65,7
Arantza (NG)1986100,099,10,00,9
Arantza (NG)1991100,0100,00,00,0
Arantza (NG)1996100,0100,00,00,0
Arantza (NG)2001100,099,40,60,0
Arantzazu (B)1986100,081,54,613,9
Arantzazu (B)1991100,092,56,51,1
Arantzazu (B)1996100,089,22,48,4
Arantzazu (B)2001100,086,89,23,9
Arantzazu (B)2006100,083,18,58,5
Arantzazu (B)2011100,081,68,010,3
Aras (NG)1986100,00,01,298,8
Aras (NG)1991100,01,311,587,2
Aras (NG)1996100,07,76,286,2
Aras (NG)2001100,02,70,097,3
Arbizu (NG)1986100,089,54,95,6
Arbizu (NG)1991100,087,54,96,4
Arbizu (NG)1996100,090,94,74,4
Arbizu (NG)2001100,087,95,56,6
Areatza (B)1986100,036,231,632,1
Areatza (B)1991100,046,330,623,0
Areatza (B)1996100,058,924,916,2
Areatza (B)2001100,069,522,97,6
Areatza (B)2006100,069,421,09,6
Areatza (B)2011100,070,814,614,6
Arellano (NG)1986100,011,13,285,7
Arellano (NG)1991100,07,99,582,5
Arellano (NG)1996100,00,016,383,7
Arellano (NG)2001100,018,913,567,6
Areso (NG)1986100,096,91,02,1
Areso (NG)1991100,089,76,41,3
Areso (NG)1996100,089,53,96,6
Areso (NG)2001100,097,11,51,5
Aretxabaleta (G)1986100,048,822,428,8
Aretxabaleta (G)1991100,053,425,820,8
Aretxabaleta (G)1996100,069,717,912,4
Aretxabaleta (G)2001100,078,115,36,6
Aretxabaleta (G)2006100,075,316,08,7
Aretxabaleta (G)2011100,078,313,97,8
Argantzun (A)1986----
Argantzun (A)1991----
Argantzun (A)1996----
Arguedas (NG)1986100,00,40,898,7
Arguedas (NG)1991100,00,11,298,7
Arguedas (NG)1996100,00,61,597,9
Arguedas (NG)2001100,00,50,399,2
Aria (NG)1986100,020,820,858,3
Aria (NG)1991100,06,325,068,8
Aria (NG)1996100,00,030,869,2
Aria (NG)2001100,013,346,740,0
Aritz (NG)1986100,00,00,0100,0
Aritz (NG)1991100,00,035,364,7
Aritz (NG)1996100,021,142,136,8
Aritz (NG)2001100,041,217,641,2
Armañantzas (NG)1986100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1991100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1996100,010,010,080,0
Armañantzas (NG)2001100,00,00,0100,0
Armiñon (A)1986100,00,07,592,5
Armiñon (A)1991100,05,117,976,9
Armiñon (A)1996100,00,05,394,7
Armiñon (A)2001100,010,038,052,0
Armiñon (A)2006100,025,944,429,6
Armiñon (A)2011100,021,648,629,7
Arraia-Maeztu (A)1986100,02,523,973,5
Arraia-Maeztu (A)1991100,019,318,762,0
Arraia-Maeztu (A)1996100,019,522,558,0
Arraia-Maeztu (A)2001100,031,543,724,9
Arraia-Maeztu (A)2006100,047,735,317,0
Arraia-Maeztu (A)2011100,050,427,722,0
Arrankudiaga (B)1986100,042,733,923,3
Arrankudiaga (B)1991100,048,928,222,9
Arrankudiaga (B)1996100,052,425,022,6
Arrankudiaga (B)2001100,063,817,618,6
Arrankudiaga (B)2006100,062,621,216,2
Arrankudiaga (B)2011100,074,215,410,4
Arrasate (G)1981100,033,718,747,6
Arrasate (G)1986100,036,719,743,5
Arrasate (G)1991100,044,922,532,5
Arrasate (G)1996100,059,718,322,0
Arrasate (G)2001100,071,616,811,6
Arrasate (G)2006100,073,116,510,4
Arrasate (G)2011100,074,014,711,3
Arratzu (B)1986100,086,75,08,3
Arratzu (B)1991100,093,16,90,0
Arratzu (B)1996100,090,35,44,3
Arratzu (B)2001100,097,70,02,3
Arratzu (B)2006100,089,210,80,0
Arratzu (B)2011100,090,55,44,1
Arratzu-Ubarrundia (A)1986100,09,912,277,9
Arratzu-Ubarrundia (A)1991100,016,116,167,8
Arratzu-Ubarrundia (A)1996100,026,223,150,7
Arratzu-Ubarrundia (A)2001100,036,525,538,0
Arratzu-Ubarrundia (A)2006100,050,335,414,3
Arratzu-Ubarrundia (A)2011100,056,029,314,7
Arrieta (B)1986100,087,25,17,7
Arrieta (B)1991100,082,510,76,8
Arrieta (B)1996100,079,614,85,6
Arrieta (B)2001100,075,018,86,3
Arrieta (B)2006100,072,216,511,3
Arrieta (B)2011100,087,77,44,9
Arrigorriaga (B)1986100,08,515,975,6
Arrigorriaga (B)1991100,016,025,458,6
Arrigorriaga (B)1996100,024,329,446,3
Arrigorriaga (B)2001100,033,435,930,7
Arrigorriaga (B)2006100,046,931,022,1
Arrigorriaga (B)2011100,048,132,419,5
Arroitz (NG)1986100,01,932,665,5
Arroitz (NG)1991100,00,62,497,0
Arroitz (NG)1996100,01,79,888,5
Arroitz (NG)2001100,05,15,589,4
Arruazu (NG)1986100,057,125,717,1
Arruazu (NG)1991100,071,815,412,8
Arruazu (NG)1996100,082,114,33,6
Arruazu (NG)2001100,087,56,36,3
Artaxoa (NG)1986100,00,61,597,9
Artaxoa (NG)1991100,00,43,096,6
Artaxoa (NG)1996100,02,65,791,7
Artaxoa (NG)2001100,02,07,590,6
Artazu (NG)1986100,08,85,985,3
Artazu (NG)1991100,06,73,390,0
Artazu (NG)1996100,04,24,291,7
Artazu (NG)2001100,00,00,0100,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1986100,087,08,94,2
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1991100,077,016,86,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996100,076,917,85,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2001100,085,57,56,9
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2006100,079,111,79,2
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2011100,075,812,112,1
Artze (NG)1986100,09,619,171,3
Artze (NG)1991100,011,312,576,3
Artze (NG)1996100,015,228,356,6
Artze (NG)2001100,06,623,070,5
Artzentales (B)1986100,01,98,090,1
Artzentales (B)1991100,00,016,683,4
Artzentales (B)1996100,06,229,764,1
Artzentales (B)2001100,013,334,452,3
Artzentales (B)2006100,030,830,139,2
Artzentales (B)2011100,037,122,840,1
Artziniega (A)1986100,04,715,479,8
Artziniega (A)1991100,011,534,953,5
Artziniega (A)1996100,031,027,341,7
Artziniega (A)2001100,037,028,034,9
Artziniega (A)2006100,046,131,922,0
Artziniega (A)2011100,050,431,418,1
Asparrena (A)1986100,05,812,082,3
Asparrena (A)1991100,013,711,175,3
Asparrena (A)1996100,028,827,843,4
Asparrena (A)2001100,048,920,730,4
Asparrena (A)2006100,060,422,317,3
Asparrena (A)2011100,059,015,725,3
Asteasu (G)1986100,082,98,58,5
Asteasu (G)1991100,084,38,17,6
Asteasu (G)1996100,089,77,23,1
Asteasu (G)2001100,085,110,84,0
Asteasu (G)2006100,076,915,18,1
Asteasu (G)2011100,080,19,010,9
Astigarraga (G)1986100,058,122,619,3
Astigarraga (G)1991100,054,521,224,2
Astigarraga (G)1996100,062,325,112,6
Astigarraga (G)2001100,058,731,110,2
Astigarraga (G)2006100,063,924,711,4
Astigarraga (G)2011100,070,818,810,4
Atarrabia (NG)1986100,03,910,885,3
Atarrabia (NG)1991100,06,112,481,3
Atarrabia (NG)1996100,010,113,376,5
Atarrabia (NG)2001100,017,513,369,1
Atarrabia (NG)2011100,035,810,152,9
Ataun (G)1986100,096,41,42,1
Ataun (G)1991100,097,31,90,8
Ataun (G)1996100,097,01,71,3
Ataun (G)2001100,095,43,21,5
Ataun (G)2006100,084,19,76,2
Ataun (G)2011100,083,410,46,2
Atetz (NG)1986100,07,725,067,3
Atetz (NG)1991100,012,819,168,1
Atetz (NG)1996100,022,419,058,6
Atetz (NG)2001100,023,817,558,7
Atxondo (B)1986100,049,310,140,6
Atxondo (B)1991100,050,313,636,1
Atxondo (B)1996100,057,415,227,4
Atxondo (B)2001100,068,09,922,1
Atxondo (B)2006100,073,014,912,1
Atxondo (B)2011100,078,912,78,5
Aulesti (B)1986100,099,10,90,0
Aulesti (B)1991100,096,20,92,8
Aulesti (B)1996100,097,92,10,0
Aulesti (B)2001100,098,21,80,0
Aulesti (B)2006100,089,47,03,5
Aulesti (B)2011100,093,70,95,4
Auritz (NG)1986100,018,610,670,8
Auritz (NG)1991100,018,312,569,2
Auritz (NG)1996100,028,021,250,8
Auritz (NG)2001100,037,033,329,6
Azagra (NG)1986100,00,10,499,5
Azagra (NG)1991100,00,20,199,7
Azagra (NG)1996100,00,20,499,4
Azagra (NG)2001100,00,10,799,2
Azkoien (NG)1986100,00,51,897,6
Azkoien (NG)1991100,00,51,098,4
Azkoien (NG)1996100,00,71,398,0
Azkoien (NG)2001100,01,22,596,3
Azkoien (NG)2011100,03,14,591,6
Azkoitia (G)1981100,071,213,914,9
Azkoitia (G)1986100,076,311,811,9
Azkoitia (G)1991100,075,414,010,6
Azkoitia (G)1996100,079,213,47,4
Azkoitia (G)2001100,082,612,35,1
Azkoitia (G)2006100,079,313,27,6
Azkoitia (G)2011100,076,710,313,0
Azpeitia (G)1981100,082,79,77,5
Azpeitia (G)1986100,085,56,77,8
Azpeitia (G)1991100,087,77,84,5
Azpeitia (G)1996100,090,26,73,1
Azpeitia (G)2001100,091,45,23,4
Azpeitia (G)2006100,086,28,65,1
Azpeitia (G)2011100,084,85,89,4
Azuelo (NG)1986100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)1991100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)1996100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)2001100,00,011,188,9
Añana (A)1986100,00,015,384,7
Añana (A)1991100,00,023,176,9
Añana (A)1996100,07,327,365,5
Añana (A)2001100,014,342,942,9
Añana (A)2006100,038,729,032,3
Añana (A)2011100,040,931,827,3
Añorbe (NG)1986100,00,70,798,7
Añorbe (NG)1991100,00,72,197,2
Añorbe (NG)1996100,01,64,194,3
Añorbe (NG)2001100,00,95,393,8
Bakaiku (NG)1986100,059,633,96,4
Bakaiku (NG)1991100,020,862,416,8
Bakaiku (NG)1996100,042,749,57,8
Bakaiku (NG)2001100,068,227,34,5
Bakio (B)1986100,064,09,726,3
Bakio (B)1991100,069,08,922,1
Bakio (B)1996100,065,06,428,6
Bakio (B)2001100,063,715,520,7
Bakio (B)2006100,066,821,012,2
Bakio (B)2011100,065,517,117,3
Baliarrain (G)1986100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)1991100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)1996100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)2001100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)2006100,095,24,80,0
Baliarrain (G)2011100,096,83,20,0
Balmaseda (B)1986100,01,510,488,0
Balmaseda (B)1991100,05,828,066,2
Balmaseda (B)1996100,013,628,557,9
Balmaseda (B)2001100,020,642,636,8
Balmaseda (B)2006100,039,535,624,9
Balmaseda (B)2011100,041,137,321,6
Barakaldo (B)1981100,01,310,788,0
Barakaldo (B)1986100,03,617,678,8
Barakaldo (B)1991100,05,929,964,2
Barakaldo (B)1996100,013,037,749,3
Barakaldo (B)2001100,016,249,034,8
Barakaldo (B)2006100,034,738,626,7
Barakaldo (B)2011100,032,241,326,5
Barasoain (NG)1986100,00,62,696,8
Barasoain (NG)1991100,01,45,093,5
Barasoain (NG)1996100,00,85,793,5
Barasoain (NG)2001100,011,516,472,1
Barañain (NG)1986100,03,811,085,2
Barañain (NG)1991100,04,89,086,0
Barañain (NG)1996100,07,210,582,3
Barañain (NG)2001100,011,69,379,1
Barañain (NG)2011100,019,813,264,4
Barbarin (NG)1986100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1991100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1996100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)2001100,00,018,881,3
Bargota (NG)1986100,00,91,897,3
Bargota (NG)1991100,01,821,177,2
Bargota (NG)1996100,01,215,982,9
Bargota (NG)2001100,08,35,086,7
Barillas (NG)1986100,01,51,597,1
Barillas (NG)1991100,01,73,494,9
Barillas (NG)1996100,00,00,0100,0
Barillas (NG)2001100,00,02,597,5
Barrika (B)1986100,040,020,040,0
Barrika (B)1991100,030,430,439,3
Barrika (B)1996100,045,125,329,5
Barrika (B)2001100,050,728,520,8
Barrika (B)2006100,055,428,815,8
Barrika (B)2011100,060,527,811,7
Barrundia (A)1986100,07,212,380,5
Barrundia (A)1991100,09,815,574,7
Barrundia (A)1996100,024,86,169,1
Barrundia (A)2001100,037,330,432,3
Barrundia (A)2006100,051,929,518,6
Barrundia (A)2011100,058,728,013,3
Basaburua (NG)1986100,071,620,18,3
Basaburua (NG)1991100,071,218,510,4
Basaburua (NG)1996100,066,723,89,5
Basaburua (NG)2001100,077,98,114,0
Basauri (B)1981100,04,317,178,7
Basauri (B)1986100,07,626,366,1
Basauri (B)1991100,011,132,556,4
Basauri (B)1996100,018,533,148,3
Basauri (B)2001100,025,045,329,6
Basauri (B)2006100,042,035,322,7
Basauri (B)2011100,040,536,922,6
Bastida (A)1986100,01,714,384,0
Bastida (A)1991100,03,721,774,6
Bastida (A)1996100,015,910,673,4
Bastida (A)2001100,037,420,242,4
Bastida (A)2006100,046,125,128,8
Bastida (A)2011100,056,222,921,0
Baztan (NG)1986100,070,413,416,2
Baztan (NG)1991100,072,416,211,1
Baztan (NG)1996100,077,611,211,3
Baztan (NG)2001100,078,612,29,3
Baztan (NG)2011100,084,15,87,3
Beasain (G)1981100,034,628,536,9
Beasain (G)1986100,044,911,843,4
Beasain (G)1991100,051,621,626,8
Beasain (G)1996100,065,216,418,4
Beasain (G)2001100,074,114,111,8
Beasain (G)2006100,072,017,210,8
Beasain (G)2011100,065,915,119,1
Bedia (B)1986100,054,515,230,3
Bedia (B)1991100,052,123,524,4
Bedia (B)1996100,056,914,428,8
Bedia (B)2001100,057,221,621,2
Bedia (B)2006100,056,323,620,1
Bedia (B)2011100,067,618,613,7
Beintza Labaien (NG)1986100,095,22,91,9
Beintza Labaien (NG)1991100,095,05,00,0
Beintza Labaien (NG)1996100,083,68,28,2
Beintza Labaien (NG)2001100,093,35,01,7
Beire (NG)1986100,00,03,896,2
Beire (NG)1991100,00,00,0100,0
Beire (NG)1996100,04,35,490,3
Beire (NG)2001100,04,57,687,9
Beizama (G)1986100,0100,00,00,0
Beizama (G)1991100,098,11,90,0
Beizama (G)1996100,0100,00,00,0
Beizama (G)2001100,0100,00,00,0
Beizama (G)2006100,080,012,57,5
Beizama (G)2011100,081,89,19,1
Belaskoain (NG)1986100,00,04,995,1
Belaskoain (NG)1991100,04,46,788,9
Belaskoain (NG)1996100,00,013,286,8
Belaskoain (NG)2001100,05,911,882,4
Belauntza (G)1986100,084,411,14,4
Belauntza (G)1991100,086,710,03,3
Belauntza (G)1996100,092,96,11,0
Belauntza (G)2001100,091,56,61,9
Belauntza (G)2006100,074,514,910,6
Belauntza (G)2011100,083,14,612,3
Bera (NG)1986100,055,215,129,7
Bera (NG)1991100,064,517,817,8
Bera (NG)1996100,065,822,811,4
Bera (NG)2001100,075,914,59,6
Berango (B)1986100,021,928,949,1
Berango (B)1991100,020,731,148,2
Berango (B)1996100,033,134,632,3
Berango (B)2001100,035,442,921,7
Berango (B)2006100,047,232,820,0
Berango (B)2011100,047,736,016,4
Berantevilla (A)1986100,00,08,491,6
Berantevilla (A)1991100,02,316,381,4
Berantevilla (A)1996100,06,535,358,3
Berantevilla (A)2001100,08,732,758,7
Berantevilla (A)2006100,022,939,038,1
Berantevilla (A)2011100,021,734,843,5
Berastegi (G)1986100,097,32,10,6
Berastegi (G)1991100,096,53,20,3
Berastegi (G)1996100,097,22,80,0
Berastegi (G)2001100,093,55,11,4
Berastegi (G)2006100,085,78,26,1
Berastegi (G)2011100,088,96,05,1
Berbintzana (NG)1986100,00,82,097,2
Berbintzana (NG)1991100,00,51,498,1
Berbintzana (NG)1996100,01,77,391,0
Berbintzana (NG)2001100,03,019,577,5
Bergara (G)1981100,057,015,028,0
Bergara (G)1986100,060,122,917,0
Bergara (G)1991100,063,318,018,6
Bergara (G)1996100,070,817,012,2
Bergara (G)2001100,077,614,08,4
Bergara (G)2006100,076,414,68,9
Bergara (G)2011100,077,911,410,7
Beriain (NG)1986----
Beriain (NG)1991----
Beriain (NG)1996100,00,85,793,6
Beriain (NG)2001100,02,63,693,7
Bermeo (B)1981100,069,915,015,0
Bermeo (B)1986100,071,314,314,4
Bermeo (B)1991100,074,216,39,5
Bermeo (B)1996100,075,417,07,7
Bermeo (B)2001100,075,519,05,5
Bermeo (B)2006100,073,717,68,7
Bermeo (B)2011100,073,213,713,1
Bernedo (A)1986100,01,715,482,9
Bernedo (A)1991100,04,024,771,3
Bernedo (A)1996100,05,314,080,7
Bernedo (A)2001100,021,521,557,0
Bernedo (A)2006100,035,127,936,9
Bernedo (A)2011100,024,242,133,7
Berriatua (B)1986100,093,24,62,2
Berriatua (B)1991100,092,66,41,0
Berriatua (B)1996100,097,41,51,1
Berriatua (B)2001100,090,94,24,9
Berriatua (B)2006100,078,37,913,8
Berriatua (B)2011100,069,812,517,7
Berriobeiti (NG)1986----
Berriobeiti (NG)1991----
Berriobeiti (NG)1996100,09,46,084,6
Berriobeiti (NG)2001100,016,49,574,2
Berriobeiti (NG)2011100,015,812,569,6
Berriozar (NG)1986----
Berriozar (NG)1991----
Berriozar (NG)1996100,09,48,981,7
Berriozar (NG)2001100,09,513,077,5
Berriozar (NG)2011100,015,111,769,6
Berriz (B)1986100,045,79,844,5
Berriz (B)1991100,047,920,331,8
Berriz (B)1996100,053,216,230,6
Berriz (B)2001100,057,325,816,9
Berriz (B)2006100,061,323,015,7
Berriz (B)2011100,063,020,716,2
Berrobi (G)1986100,077,23,319,6
Berrobi (G)1991100,076,21,422,4
Berrobi (G)1996100,080,512,86,7
Berrobi (G)2001100,081,99,48,8
Berrobi (G)2006100,079,711,19,2
Berrobi (G)2011100,080,39,99,9
Bertizarana (NG)1986100,061,425,013,6
Bertizarana (NG)1991100,065,323,711,1
Bertizarana (NG)1996100,065,125,49,5
Bertizarana (NG)2001100,080,09,210,8
Betelu (NG)1986100,070,826,52,7
Betelu (NG)1991100,082,315,91,8
Betelu (NG)1996100,092,45,12,5
Betelu (NG)2001100,095,11,03,9
Bidania-Goiatz (G)1986100,097,41,01,5
Bidania-Goiatz (G)1991100,096,81,31,9
Bidania-Goiatz (G)1996100,093,25,81,0
Bidania-Goiatz (G)2001100,098,02,00,0
Bidania-Goiatz (G)2006100,086,78,05,3
Bidania-Goiatz (G)2011100,084,18,08,0
Bidankoze (NG)1986100,00,02,397,7
Bidankoze (NG)1991100,03,67,189,3
Bidankoze (NG)1996100,013,310,076,7
Bidankoze (NG)2001100,025,00,075,0
Bidaurreta (NG)1986100,08,26,185,7
Bidaurreta (NG)1991100,03,310,086,7
Bidaurreta (NG)1996100,025,86,567,7
Bidaurreta (NG)2001100,025,05,070,0
Bilar (A)1986100,00,80,099,2
Bilar (A)1991100,02,914,482,7
Bilar (A)1996100,06,019,374,7
Bilar (A)2001100,027,118,854,1
Bilar (A)2006100,051,228,020,7
Bilar (A)2011100,039,227,832,9
Bilbo (B)1981100,05,618,376,1
Bilbo (B)1986100,09,326,564,2
Bilbo (B)1991100,011,233,055,8
Bilbo (B)1996100,018,638,443,0
Bilbo (B)2001100,022,444,632,9
Bilbo (B)2006100,041,434,424,2
Bilbo (B)2011100,036,635,328,1
Biurrun (NG)1986100,02,02,096,0
Biurrun (NG)1991100,00,00,0100,0
Biurrun (NG)1996100,00,019,580,5
Biurrun (NG)2001100,012,117,270,7
Burgelu (A)1986100,01,516,482,1
Burgelu (A)1991100,01,413,585,1
Burgelu (A)1996100,012,734,552,7
Burgelu (A)2001100,029,226,044,8
Burgelu (A)2006100,046,828,424,8
Burgelu (A)2011100,038,735,026,3
Burgi (NG)1986100,01,21,297,6
Burgi (NG)1991100,01,57,591,0
Burgi (NG)1996100,01,93,894,3
Burgi (NG)2001100,07,723,169,2
Burlata (NG)1986100,04,09,386,8
Burlata (NG)1991100,06,19,284,5
Burlata (NG)1996100,07,112,081,0
Burlata (NG)2001100,010,714,874,5
Burlata (NG)2011100,018,613,563,8
Busto (NG)1986100,04,90,095,1
Busto (NG)1991100,00,03,396,7
Busto (NG)1996100,00,00,0100,0
Busto (NG)2001100,00,012,587,5
Busturia (B)1986100,063,214,722,1
Busturia (B)1991100,060,323,016,7
Busturia (B)1996100,067,820,411,8
Busturia (B)2001100,069,425,05,6
Busturia (B)2006100,066,424,29,4
Busturia (B)2011100,073,017,59,5
Buñuel (NG)1986100,00,00,399,7
Buñuel (NG)1991100,00,00,199,7
Buñuel (NG)1996100,00,20,599,4
Buñuel (NG)2001100,00,30,599,2
Cabanillas (NG)1986100,00,00,0100,0
Cabanillas (NG)1991100,00,21,198,6
Cabanillas (NG)1996100,00,52,597,0
Cabanillas (NG)2001100,00,82,397,0
Cabredo (NG)1986100,05,72,991,4
Cabredo (NG)1991100,03,40,096,6
Cabredo (NG)1996100,00,037,562,5
Cabredo (NG)2001100,020,030,050,0
Cadreita (NG)1986100,00,31,098,6
Cadreita (NG)1991100,00,50,499,1
Cadreita (NG)1996100,00,60,998,5
Cadreita (NG)2001100,00,20,099,8
Caparroso (NG)1986100,00,20,998,9
Caparroso (NG)1991100,00,31,997,8
Caparroso (NG)1996100,00,92,596,6
Caparroso (NG)2001100,01,96,491,7
Cascante (NG)1986100,00,62,097,4
Cascante (NG)1991100,00,61,797,6
Cascante (NG)1996100,01,22,796,1
Cascante (NG)2001100,01,22,396,5
Castejón (NG)1986100,00,10,999,0
Castejón (NG)1991100,00,10,799,2
Castejón (NG)1996100,00,73,296,2
Castejón (NG)2001100,01,02,596,5
Cintruenigo (NG)1986100,00,61,298,3
Cintruenigo (NG)1991100,00,41,098,5
Cintruenigo (NG)1996100,00,81,597,7
Cintruenigo (NG)2001100,00,81,697,6
Cintruenigo (NG)2011100,01,92,994,5
Corella (NG)1986100,00,20,199,7
Corella (NG)1991100,00,31,698,1
Corella (NG)1996100,00,71,697,7
Corella (NG)2001100,00,41,598,1
Corella (NG)2011100,02,60,994,8
Cortes (NG)1986100,00,10,599,4
Cortes (NG)1991100,00,71,198,1
Cortes (NG)1996100,00,51,298,3
Cortes (NG)2001100,00,84,594,7
Cárcar (NG)1986100,00,00,0100,0
Cárcar (NG)1991100,01,22,796,1
Cárcar (NG)1996100,00,91,297,9
Cárcar (NG)2001100,01,41,097,6
Deba (G)1986100,075,416,87,8
Deba (G)1991100,071,615,313,1
Deba (G)1996100,079,814,35,9
Deba (G)2001100,085,19,25,7
Deba (G)2006100,081,510,67,9
Deba (G)2011100,085,05,79,3
Deierri (NG)1986100,03,22,594,3
Deierri (NG)1991100,03,94,192,0
Deierri (NG)1996100,07,58,484,1
Deierri (NG)2001100,015,913,370,9
Deikaztelu (NG)1986100,03,10,996,0
Deikaztelu (NG)1991100,03,20,995,9
Deikaztelu (NG)1996100,02,08,989,1
Deikaztelu (NG)2001100,01,813,984,3
Derio (B)1986100,020,820,358,9
Derio (B)1991100,015,636,747,7
Derio (B)1996100,025,343,930,8
Derio (B)2001100,028,446,225,5
Derio (B)2006100,041,536,322,3
Derio (B)2011100,046,735,617,7
Desojo (NG)1986100,01,90,098,1
Desojo (NG)1991100,02,18,589,4
Desojo (NG)1996100,03,63,692,9
Desojo (NG)2001100,010,55,384,2
Dima (B)1986100,091,34,74,0
Dima (B)1991100,089,33,37,5
Dima (B)1996100,090,35,64,1
Dima (B)2001100,086,79,34,0
Dima (B)2006100,078,612,49,0
Dima (B)2011100,088,27,04,8
Donamaria (NG)1986100,091,83,34,9
Donamaria (NG)1991100,090,34,33,2
Donamaria (NG)1996100,093,95,11,0
Donamaria (NG)2001100,091,07,02,0
Donemiliaga (A)1986100,05,68,685,7
Donemiliaga (A)1991100,05,412,781,9
Donemiliaga (A)1996100,018,326,255,4
Donemiliaga (A)2001100,037,925,936,2
Donemiliaga (A)2006100,051,030,118,9
Donemiliaga (A)2011100,054,431,614,0
Doneztebe (NG)1986100,047,116,336,6
Doneztebe (NG)1991100,061,316,322,4
Doneztebe (NG)1996100,070,716,013,3
Doneztebe (NG)2001100,071,112,017,0
Donostia (G)1981100,016,831,451,8
Donostia (G)1986100,023,428,348,3
Donostia (G)1991100,026,634,738,7
Donostia (G)1996100,036,634,728,7
Donostia (G)2001100,044,934,920,2
Donostia (G)2006100,056,827,815,4
Donostia (G)2011100,058,023,318,7
Dulantzi (A)1986100,04,120,375,6
Dulantzi (A)1991100,08,220,771,1
Dulantzi (A)1996100,023,428,648,0
Dulantzi (A)2001100,024,140,635,3
Dulantzi (A)2006100,036,835,128,1
Dulantzi (A)2011100,039,032,828,2
Durango (B)1981100,028,922,648,5
Durango (B)1986100,033,921,344,8
Durango (B)1991100,034,132,733,3
Durango (B)1996100,042,929,927,2
Durango (B)2001100,049,334,316,4
Durango (B)2006100,057,927,214,8
Durango (B)2011100,061,921,916,1
Ea (B)1986100,091,94,43,6
Ea (B)1991100,092,64,82,6
Ea (B)1996100,090,53,06,5
Ea (B)2001100,089,67,13,3
Ea (B)2006100,080,311,87,9
Ea (B)2011100,089,06,24,8
Egues (NG)1986100,04,93,391,8
Egues (NG)1991100,05,14,784,1
Egues (NG)1996100,06,713,779,7
Egues (NG)2001100,09,87,283,0
Egues (NG)2011100,013,19,575,3
Eibar (G)1981100,026,432,341,4
Eibar (G)1986100,035,123,441,5
Eibar (G)1991100,039,824,236,0
Eibar (G)1996100,049,424,426,2
Eibar (G)2001100,061,323,415,2
Eibar (G)2006100,063,023,313,7
Eibar (G)2011100,067,818,014,3
Ekora (A)1986100,01,22,496,4
Ekora (A)1991100,03,17,789,2
Ekora (A)1996100,010,57,082,5
Ekora (A)2001100,06,124,269,7
Ekora (A)2006100,032,021,346,7
Ekora (A)2011100,029,329,341,4
Elantxobe (B)1986100,093,65,70,6
Elantxobe (B)1991100,093,26,80,0
Elantxobe (B)1996100,092,36,01,7
Elantxobe (B)2001100,099,01,00,0
Elantxobe (B)2006100,089,45,84,8
Elantxobe (B)2011100,089,79,01,3
Elduain (G)1986100,0100,00,00,0
Elduain (G)1991100,097,81,11,1
Elduain (G)1996100,097,62,40,0
Elduain (G)2001100,092,67,40,0
Elduain (G)2006100,087,09,33,7
Elduain (G)2011100,092,04,04,0
Elgeta (G)1986100,079,712,97,4
Elgeta (G)1991100,083,512,34,2
Elgeta (G)1996100,084,011,24,8
Elgeta (G)2001100,086,19,94,0
Elgeta (G)2006100,076,113,810,1
Elgeta (G)2011100,081,57,710,8
Elgoibar (G)1981100,045,216,338,4
Elgoibar (G)1986100,046,324,029,7
Elgoibar (G)1991100,052,717,629,7
Elgoibar (G)1996100,062,718,219,1
Elgoibar (G)2001100,071,014,614,4
Elgoibar (G)2006100,069,217,813,1
Elgoibar (G)2011100,069,415,914,6
Elgorriaga (NG)1986100,083,614,81,6
Elgorriaga (NG)1991100,090,38,11,6
Elgorriaga (NG)1996100,083,611,94,5
Elgorriaga (NG)2001100,084,93,811,3
Elizagorria (NG)1986100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)1991100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)1996100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)2001100,00,00,0100,0
Elo (NG)1986100,00,03,496,6
Elo (NG)1991100,00,00,0100,0
Elo (NG)1996100,02,31,196,6
Elo (NG)2001100,04,54,591,0
Elorrio (B)1986100,044,913,641,5
Elorrio (B)1991100,047,615,536,9
Elorrio (B)1996100,055,317,826,8
Elorrio (B)2001100,066,721,212,2
Elorrio (B)2006100,070,718,311,0
Elorrio (B)2011100,077,412,99,7
Elortz (NG)1986100,01,82,296,1
Elortz (NG)1991100,01,66,791,4
Elortz (NG)1996100,02,78,588,8
Elortz (NG)2001100,03,78,887,5
Elortz (NG)2011100,09,911,376,7
Eltziego (A)1986100,00,81,797,5
Eltziego (A)1991100,015,89,175,1
Eltziego (A)1996100,018,19,372,6
Eltziego (A)2001100,09,226,963,9
Eltziego (A)2006100,029,436,334,3
Eltziego (A)2011100,038,732,928,4
Eneritz (NG)1986100,00,01,798,3
Eneritz (NG)1991100,00,00,0100,0
Eneritz (NG)1996100,00,06,593,5
Eneritz (NG)2001100,05,16,888,1
Erandio (B)1986100,010,019,470,7
Erandio (B)1991100,010,031,958,1
Erandio (B)1996100,018,834,946,3
Erandio (B)2001100,021,346,232,5
Erandio (B)2006100,037,836,625,7
Erandio (B)2011100,036,436,327,3
Eratsun (NG)1986100,093,46,60,0
Eratsun (NG)1991100,091,98,10,0
Eratsun (NG)1996100,098,50,01,5
Eratsun (NG)2001100,095,60,04,4
Ereño (B)1986100,093,26,80,0
Ereño (B)1991100,093,54,81,6
Ereño (B)1996100,098,61,40,0
Ereño (B)2001100,092,87,20,0
Ereño (B)2006100,078,912,38,8
Ereño (B)2011100,086,010,04,0
Ergoiena (NG)1986100,097,81,70,6
Ergoiena (NG)1991100,094,43,71,9
Ergoiena (NG)1996100,086,48,84,8
Ergoiena (NG)2001100,089,96,14,0
Ermua (B)1981100,09,913,576,6
Ermua (B)1986100,012,610,876,6
Ermua (B)1991100,012,930,556,6
Ermua (B)1996100,021,231,847,0
Ermua (B)2001100,027,841,630,6
Ermua (B)2006100,042,533,124,5
Ermua (B)2011100,052,030,217,7
Errenteria (G)1981100,015,623,960,5
Errenteria (G)1986100,020,818,660,6
Errenteria (G)1991100,022,533,144,3
Errenteria (G)1996100,029,333,637,1
Errenteria (G)2001100,038,030,431,6
Errenteria (G)2006100,049,128,022,9
Errenteria (G)2011100,053,729,017,3
Errezil (G)1986100,097,90,41,8
Errezil (G)1991100,098,71,30,0
Errezil (G)1996100,097,91,01,0
Errezil (G)2001100,099,40,00,6
Errezil (G)2006100,085,19,55,4
Errezil (G)2011100,089,85,54,7
Erriberabeitia (A)1986100,00,02,497,6
Erriberabeitia (A)1991100,02,815,681,7
Erriberabeitia (A)1996100,05,320,574,2
Erriberabeitia (A)2001100,06,324,369,4
Erriberabeitia (A)2006100,029,933,536,5
Erriberabeitia (A)2011100,034,432,832,8
Erriberagoitia (A)1986100,01,712,885,5
Erriberagoitia (A)1991100,02,625,771,7
Erriberagoitia (A)1996100,06,725,268,1
Erriberagoitia (A)2001100,013,936,150,0
Erriberagoitia (A)2006100,032,537,629,9
Erriberagoitia (A)2011100,029,945,924,2
Erriberri (NG)1986100,00,93,995,2
Erriberri (NG)1991100,01,23,195,5
Erriberri (NG)1996100,01,73,794,6
Erriberri (NG)2001100,02,66,091,4
Errigoiti (B)1986100,096,82,40,8
Errigoiti (B)1991100,091,76,61,7
Errigoiti (B)1996100,087,56,36,3
Errigoiti (B)2001100,086,42,910,7
Errigoiti (B)2006100,079,612,28,2
Errigoiti (B)2011100,089,67,33,1
Erro (NG)1986100,014,416,868,8
Erro (NG)1991100,012,713,573,8
Erro (NG)1996100,020,525,354,1
Erro (NG)2001100,025,626,148,3
Erromantzatua (NG)1986100,02,00,098,0
Erromantzatua (NG)1991100,04,30,095,7
Erromantzatua (NG)1996100,07,014,079,1
Erromantzatua (NG)2001100,016,76,776,7
Erronkari (NG)1986100,07,06,286,8
Erronkari (NG)1991100,02,512,684,9
Erronkari (NG)1996100,05,68,985,6
Erronkari (NG)2001100,08,312,579,2
Esa (NG)1986100,01,00,099,0
Esa (NG)1991100,00,04,584,3
Esa (NG)1996100,011,18,380,6
Esa (NG)2001100,07,87,884,3
Eskoriatza (G)1986100,042,516,041,5
Eskoriatza (G)1991100,044,920,035,1
Eskoriatza (G)1996100,053,623,822,6
Eskoriatza (G)2001100,066,019,314,8
Eskoriatza (G)2006100,071,317,011,8
Eskoriatza (G)2011100,074,314,810,9
Eslaba (NG)1986100,00,04,195,9
Eslaba (NG)1991100,00,01,698,4
Eslaba (NG)1996100,01,63,295,2
Eslaba (NG)2001100,02,67,789,7
Espartza Zaraitzu (NG)1986100,02,00,098,0
Espartza Zaraitzu (NG)1991100,00,022,277,8
Espartza Zaraitzu (NG)1996100,07,719,273,1
Espartza Zaraitzu (NG)2001100,020,055,025,0
Esprontzeda (NG)1986100,00,00,0100,0
Esprontzeda (NG)1991100,00,04,295,8
Esprontzeda (NG)1996100,00,07,992,1
Esprontzeda (NG)2001100,02,90,097,1
Esteribar (NG)1986100,06,94,388,8
Esteribar (NG)1991100,04,55,689,9
Esteribar (NG)1996100,04,85,889,4
Esteribar (NG)2001100,012,812,874,4
Etaio (NG)1986100,00,02,497,6
Etaio (NG)1991100,03,23,293,5
Etaio (NG)1996100,00,010,789,3
Etaio (NG)2001100,04,50,095,5
Etxalar (NG)1986100,079,75,714,6
Etxalar (NG)1991100,081,85,712,4
Etxalar (NG)1996100,085,17,07,9
Etxalar (NG)2001100,088,26,45,4
Etxarri (NG)1986100,00,05,994,1
Etxarri (NG)1991100,03,625,071,4
Etxarri (NG)1996100,015,411,573,1
Etxarri (NG)2001100,018,57,474,1
Etxarri Aranatz (NG)1986100,074,713,811,6
Etxarri Aranatz (NG)1991100,062,226,511,1
Etxarri Aranatz (NG)1996100,077,415,86,8
Etxarri Aranatz (NG)2001100,078,710,610,7
Etxauri (NG)1986100,010,110,879,1
Etxauri (NG)1991100,04,017,778,2
Etxauri (NG)1996100,07,39,283,5
Etxauri (NG)2001100,012,710,976,4
Etxebarri (B)1986100,04,318,077,8
Etxebarri (B)1991100,06,928,165,0
Etxebarri (B)1996100,014,931,653,5
Etxebarri (B)2001100,018,145,436,5
Etxebarri (B)2006100,034,537,727,7
Etxebarri (B)2011100,036,742,121,2
Eulate (NG)1986100,03,10,896,2
Eulate (NG)1991100,04,03,292,7
Eulate (NG)1996100,07,31,691,1
Eulate (NG)2001100,027,48,464,2
Ezkabarte (NG)1986100,01,89,488,8
Ezkabarte (NG)1991100,01,511,387,2
Ezkabarte (NG)1996100,05,212,082,8
Ezkabarte (NG)2001100,014,211,074,9
Ezkaroze (NG)1986100,00,00,0100,0
Ezkaroze (NG)1991100,01,06,792,3
Ezkaroze (NG)1996100,04,06,189,9
Ezkaroze (NG)2001100,08,333,358,3
Ezkio-Itsaso (G)1986100,091,15,73,1
Ezkio-Itsaso (G)1991100,091,76,51,8
Ezkio-Itsaso (G)1996100,096,21,91,9
Ezkio-Itsaso (G)2001100,094,94,30,7
Ezkio-Itsaso (G)2006100,079,514,46,1
Ezkio-Itsaso (G)2011100,086,87,95,3
Ezkurra (NG)1986100,096,90,03,1
Ezkurra (NG)1991100,096,04,00,0
Ezkurra (NG)1996100,091,94,83,2
Ezkurra (NG)2001100,096,41,81,8
Ezporogi (NG)1986100,00,04,395,7
Ezporogi (NG)1991100,00,00,0100,0
Ezporogi (NG)1996100,00,00,0100,0
Ezporogi (NG)2001100,010,50,089,5
Faltzes (NG)1986100,01,13,795,2
Faltzes (NG)1991100,01,04,095,0
Faltzes (NG)1996100,01,34,494,3
Faltzes (NG)2001100,03,05,191,9
Fitero (NG)1986100,00,41,598,1
Fitero (NG)1991100,00,21,897,9
Fitero (NG)1996100,00,22,197,7
Fitero (NG)2001100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1986100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1991100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1996100,00,01,998,1
Fontellas (NG)2001100,01,60,897,6
Forua (B)1986100,080,99,69,6
Forua (B)1991100,074,812,612,6
Forua (B)1996100,073,520,26,3
Forua (B)2001100,079,517,13,4
Forua (B)2006100,079,713,07,4
Forua (B)2011100,081,79,68,6
Fruiz (B)1986100,097,71,11,1
Fruiz (B)1991100,097,61,21,2
Fruiz (B)1996100,092,64,33,2
Fruiz (B)2001100,078,816,35,0
Fruiz (B)2006100,070,018,012,0
Fruiz (B)2011100,072,58,818,6
Funes (NG)1986100,00,10,499,4
Funes (NG)1991100,00,51,298,3
Funes (NG)1996100,00,20,599,3
Funes (NG)2001100,00,61,398,1
Fustiñana (NG)1986100,00,30,599,2
Fustiñana (NG)1991100,00,00,399,6
Fustiñana (NG)1996100,00,20,699,2
Fustiñana (NG)2001100,01,11,297,7
Gabiria (G)1986100,099,30,70,0
Gabiria (G)1991100,098,51,50,0
Gabiria (G)1996100,096,60,82,5
Gabiria (G)2001100,098,02,00,0
Gabiria (G)2006100,083,29,57,4
Gabiria (G)2011100,088,52,78,8
Gaintza (G)1986100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1991100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1996100,0100,00,00,0
Gaintza (G)2001100,096,20,03,8
Gaintza (G)2006100,091,78,30,0
Gaintza (G)2011100,095,50,04,5
Galar (NG)1986100,01,53,695,0
Galar (NG)1991100,01,44,594,1
Galar (NG)1996100,04,09,186,9
Galar (NG)2001100,00,611,588,0
Galdakao (B)1981100,018,218,163,7
Galdakao (B)1986100,022,015,662,4
Galdakao (B)1991100,024,023,752,3
Galdakao (B)1996100,032,422,745,0
Galdakao (B)2001100,045,129,025,9
Galdakao (B)2006100,053,427,119,5
Galdakao (B)2011100,054,730,514,8
Galdames (B)1986100,05,824,270,0
Galdames (B)1991100,012,428,459,2
Galdames (B)1996100,017,832,749,5
Galdames (B)2001100,024,532,543,0
Galdames (B)2006100,041,531,726,8
Galdames (B)2011100,045,732,521,9
Galipentzu (NG)1986100,00,010,589,5
Galipentzu (NG)1991100,04,26,389,6
Galipentzu (NG)1996100,011,42,386,4
Galipentzu (NG)2001100,09,73,287,1
Galoze (NG)1986100,00,00,0100,0
Galoze (NG)1991100,00,00,0100,0
Galoze (NG)1996100,00,023,376,7
Galoze (NG)2001100,014,825,959,3
Gamiz-Fika (B)1986100,093,35,51,2
Gamiz-Fika (B)1991100,088,75,55,9
Gamiz-Fika (B)1996100,083,98,77,5
Gamiz-Fika (B)2001100,077,711,211,2
Gamiz-Fika (B)2006100,077,015,17,9
Gamiz-Fika (B)2011100,084,07,88,2
Garai (B)1986100,087,610,12,2
Garai (B)1991100,086,29,24,6
Garai (B)1996100,077,622,40,0
Garai (B)2001100,083,811,84,4
Garai (B)2006100,076,814,58,7
Garai (B)2011100,082,57,010,5
Garaioa (NG)1986100,00,018,681,4
Garaioa (NG)1991100,02,424,473,2
Garaioa (NG)1996100,00,019,480,6
Garaioa (NG)2001100,016,713,969,4
Garde (NG)1986100,01,31,397,5
Garde (NG)1991100,04,11,494,5
Garde (NG)1996100,07,31,890,9
Garde (NG)2001100,00,00,0100,0
Gares (NG)1986100,09,04,686,4
Gares (NG)1991100,02,59,986,7
Gares (NG)1996100,03,59,287,2
Gares (NG)2001100,010,58,680,8
Garinoain (NG)1986100,00,00,0100,0
Garinoain (NG)1991100,03,00,097,0
Garinoain (NG)1996100,01,13,495,4
Garinoain (NG)2001100,03,52,793,8
Garralda (NG)1986100,017,121,461,4
Garralda (NG)1991100,023,514,761,8
Garralda (NG)1996100,014,320,665,1
Garralda (NG)2001100,022,233,344,4
Gasteiz (A)1981100,02,512,784,8
Gasteiz (A)1986100,05,920,074,1
Gasteiz (A)1991100,09,130,160,8
Gasteiz (A)1996100,017,034,448,6
Gasteiz (A)2001100,020,844,834,4
Gasteiz (A)2006100,040,234,924,9
Gasteiz (A)2011100,034,134,831,1
Gatika (B)1986100,084,77,28,1
Gatika (B)1991100,087,26,46,4
Gatika (B)1996100,084,99,75,4
Gatika (B)2001100,077,816,75,5
Gatika (B)2006100,072,518,19,3
Gatika (B)2011100,082,413,64,0
Gautegiz-Arteaga (B)1986100,092,85,91,3
Gautegiz-Arteaga (B)1991100,087,49,72,9
Gautegiz-Arteaga (B)1996100,080,012,37,7
Gautegiz-Arteaga (B)2001100,085,013,11,9
Gautegiz-Arteaga (B)2006100,073,815,910,3
Gautegiz-Arteaga (B)2011100,083,610,16,3
Gaztelu (G)1986100,0100,00,00,0
Gaztelu (G)1991100,0100,00,00,0
Gaztelu (G)1996100,097,52,50,0
Gaztelu (G)2001100,093,24,52,3
Gaztelu (G)2006100,088,91,99,3
Gaztelu (G)2011100,096,60,03,4
Gazteluberri (NG)1986----
Gazteluberri (NG)1991100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)1996100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)2001100,00,00,0100,0
Genevilla (NG)1986100,00,010,090,0
Genevilla (NG)1991100,02,98,888,2
Genevilla (NG)1996100,014,75,979,4
Genevilla (NG)2001100,013,313,373,3
Gernika-Lumo (B)1981100,056,920,822,3
Gernika-Lumo (B)1986100,060,824,015,3
Gernika-Lumo (B)1991100,060,525,314,2
Gernika-Lumo (B)1996100,071,218,110,7
Gernika-Lumo (B)2001100,076,717,75,6
Gernika-Lumo (B)2006100,074,915,69,5
Gernika-Lumo (B)2011100,071,710,417,8
Gesalatz (NG)1986100,01,61,696,9
Gesalatz (NG)1991100,01,62,396,1
Gesalatz (NG)1996100,06,97,885,3
Gesalatz (NG)2001100,016,220,063,8
Getaria (G)1986100,094,73,91,4
Getaria (G)1991100,096,22,51,4
Getaria (G)1996100,095,43,41,2
Getaria (G)2001100,092,06,02,0
Getaria (G)2006100,079,810,59,7
Getaria (G)2011100,081,36,112,6
Getxo (B)1981100,07,123,269,7
Getxo (B)1986100,011,730,557,8
Getxo (B)1991100,015,636,448,0
Getxo (B)1996100,024,440,535,1
Getxo (B)2001100,028,345,326,3
Getxo (B)2006100,046,133,620,3
Getxo (B)2011100,044,435,120,5
Girgillao (NG)1986100,00,012,088,0
Girgillao (NG)1991100,04,34,391,3
Girgillao (NG)1996100,00,08,092,0
Girgillao (NG)2001100,011,57,780,8
Gizaburuaga (B)1986100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)1991100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)1996100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)2001100,096,83,20,0
Gizaburuaga (B)2006100,091,56,42,1
Gizaburuaga (B)2011100,093,22,34,5
Gobiaran (A)1986100,01,313,485,4
Gobiaran (A)1991100,02,431,166,5
Gobiaran (A)1996100,05,69,185,4
Gobiaran (A)2001100,016,426,657,0
Gobiaran (A)2006100,040,029,330,7
Gobiaran (A)2011100,038,532,728,8
Goizueta (NG)1986100,098,51,20,2
Goizueta (NG)1991100,099,50,30,3
Goizueta (NG)1996100,095,92,71,4
Goizueta (NG)2001100,097,80,91,3
Gordexola (B)1986100,04,913,981,2
Gordexola (B)1991100,08,528,563,1
Gordexola (B)1996100,017,326,855,8
Gordexola (B)2001100,035,738,625,7
Gordexola (B)2006100,045,634,719,7
Gordexola (B)2011100,042,537,420,1
Gorliz (B)1986100,014,429,656,0
Gorliz (B)1991100,022,735,641,7
Gorliz (B)1996100,035,129,535,4
Gorliz (B)2001100,046,933,219,9
Gorliz (B)2006100,058,225,516,3
Gorliz (B)2011100,060,625,114,4
Gorza (NG)1986100,00,00,0100,0
Gorza (NG)1991100,00,05,694,4
Gorza (NG)1996100,00,026,773,3
Gorza (NG)2001100,00,033,366,7
Goñi (NG)1986100,00,00,0100,0
Goñi (NG)1991100,00,03,196,9
Goñi (NG)1996100,01,512,186,4
Goñi (NG)2001100,00,09,490,6
Guardia (Biastari) (A)1986100,01,512,386,2
Guardia (Biastari) (A)1991100,02,822,674,6
Guardia (Biastari) (A)1996100,08,515,875,6
Guardia (Biastari) (A)2001100,017,139,243,7
Guardia (Biastari) (A)2006100,041,331,527,2
Guardia (Biastari) (A)2011100,050,127,921,9
Gueñes (B)1986100,03,018,079,1
Gueñes (B)1991100,06,929,263,9
Gueñes (B)1996100,010,733,655,7
Gueñes (B)2001100,023,041,335,7
Gueñes (B)2006100,036,338,625,0
Gueñes (B)2011100,041,237,721,1
Harana (A)1986100,01,72,595,9
Harana (A)1991100,00,92,796,4
Harana (A)1996100,04,48,886,8
Harana (A)2001100,016,932,350,8
Harana (A)2006100,038,633,328,1
Harana (A)2011100,047,129,423,5
Hernani (G)1981100,029,924,445,7
Hernani (G)1986100,040,225,634,2
Hernani (G)1991100,046,226,926,9
Hernani (G)1996100,053,621,524,9
Hernani (G)2001100,062,921,715,4
Hernani (G)2006100,067,919,712,4
Hernani (G)2011100,071,516,312,3
Hernialde (G)1986100,083,712,24,1
Hernialde (G)1991100,081,517,31,2
Hernialde (G)1996100,081,813,64,5
Hernialde (G)2001100,094,42,82,8
Hernialde (G)2006100,078,317,44,3
Hernialde (G)2011100,084,16,19,8
Hiriberri Atetz (NG)1986100,014,622,063,4
Hiriberri Atetz (NG)1991100,017,550,032,5
Hiriberri Atetz (NG)1996100,011,113,975,0
Hiriberri Atetz (NG)2001100,023,718,457,9
Hondarribia (G)1981100,050,417,232,4
Hondarribia (G)1986100,051,220,028,8
Hondarribia (G)1991100,055,626,018,4
Hondarribia (G)1996100,063,021,615,5
Hondarribia (G)2001100,068,317,813,8
Hondarribia (G)2006100,068,719,212,1
Hondarribia (G)2011100,073,014,312,6
Ibargoiti (NG)1986100,03,83,892,3
Ibargoiti (NG)1991100,00,02,098,0
Ibargoiti (NG)1996100,01,87,191,1
Ibargoiti (NG)2001100,03,313,383,3
Ibarra (G)1986100,055,014,430,6
Ibarra (G)1991100,057,415,227,4
Ibarra (G)1996100,072,518,29,2
Ibarra (G)2001100,080,514,94,5
Ibarra (G)2006100,077,314,68,1
Ibarra (G)2011100,081,79,98,3
Ibarrangelu (B)1986100,086,810,52,6
Ibarrangelu (B)1991100,088,49,62,1
Ibarrangelu (B)1996100,092,36,31,4
Ibarrangelu (B)2001100,090,65,53,9
Ibarrangelu (B)2006100,081,511,86,7
Ibarrangelu (B)2011100,086,08,45,6
Idiazabal (G)1986100,083,512,34,2
Idiazabal (G)1991100,085,37,57,2
Idiazabal (G)1996100,089,76,93,4
Idiazabal (G)2001100,093,82,83,3
Idiazabal (G)2006100,082,711,16,2
Idiazabal (G)2011100,085,95,98,2
Igantzi (NG)1986100,091,75,03,3
Igantzi (NG)1991100,095,10,54,3
Igantzi (NG)1996100,092,94,62,5
Igantzi (NG)2001100,090,96,13,0
Igorre (B)1986100,059,215,725,1
Igorre (B)1991100,063,720,316,0
Igorre (B)1996100,077,410,911,6
Igorre (B)2001100,077,715,76,6
Igorre (B)2006100,074,715,59,9
Igorre (B)2011100,075,010,115,0
Iguzkitza (NG)1986100,00,01,898,2
Iguzkitza (NG)1991100,01,91,097,1
Iguzkitza (NG)1996100,010,64,884,6
Iguzkitza (NG)2001100,019,17,973,0
Ikaztegieta (G)1986100,093,01,95,2
Ikaztegieta (G)1991100,089,93,76,4
Ikaztegieta (G)1996100,092,41,75,9
Ikaztegieta (G)2001100,092,22,94,9
Ikaztegieta (G)2006100,083,78,18,1
Ikaztegieta (G)2011100,081,412,46,2
Imotz (NG)1986100,062,120,017,9
Imotz (NG)1991100,062,019,019,0
Imotz (NG)1996100,048,234,517,3
Imotz (NG)2001100,049,116,034,9
Irantzu (NG)1986100,06,421,372,3
Irantzu (NG)1991100,013,518,967,6
Irantzu (NG)1996100,025,720,054,3
Irantzu (NG)2001100,039,629,231,3
Irun (G)1981100,014,814,171,0
Irun (G)1986100,018,021,560,4
Irun (G)1991100,021,427,351,3
Irun (G)1996100,028,725,845,5
Irun (G)2001100,038,926,734,4
Irun (G)2006100,049,027,223,8
Irun (G)2011100,051,427,720,9
Irunberri (NG)1986100,05,24,890,0
Irunberri (NG)1991100,05,24,290,5
Irunberri (NG)1996100,07,815,077,2
Irunberri (NG)2001100,08,511,879,7
Irura (G)1986100,071,512,815,6
Irura (G)1991100,072,619,67,8
Irura (G)1996100,079,111,79,2
Irura (G)2001100,076,019,44,6
Irura (G)2006100,078,515,46,1
Irura (G)2011100,080,312,17,6
Iruraitz-Gauna (A)1986100,03,19,387,7
Iruraitz-Gauna (A)1991100,013,217,169,8
Iruraitz-Gauna (A)1996100,015,131,054,0
Iruraitz-Gauna (A)2001100,024,823,152,1
Iruraitz-Gauna (A)2006100,038,334,827,0
Iruraitz-Gauna (A)2011100,040,241,318,5
Irurtzun (NG)1986----
Irurtzun (NG)1991----
Irurtzun (NG)1996100,018,416,165,5
Irurtzun (NG)2001100,025,314,560,2
Iruña Oka (A)1986100,01,87,091,2
Iruña Oka (A)1991100,04,311,084,6
Iruña Oka (A)1996100,08,519,572,0
Iruña Oka (A)2001100,017,038,444,6
Iruña Oka (A)2006100,032,138,929,0
Iruña Oka (A)2011100,033,838,927,3
Iruñea (NG)1986100,05,810,284,0
Iruñea (NG)1991100,06,69,583,6
Iruñea (NG)1996100,08,310,081,7
Iruñea (NG)2001100,010,911,777,4
Iruñea (NG)2011100,015,29,773,1
Ispaster (B)1986100,093,54,91,6
Ispaster (B)1991100,095,54,50,0
Ispaster (B)1996100,096,23,80,0
Ispaster (B)2001100,098,61,40,0
Ispaster (B)2006100,085,111,33,5
Ispaster (B)2011100,085,95,28,9
Itsasondo (G)1986100,077,615,76,7
Itsasondo (G)1991100,078,512,19,4
Itsasondo (G)1996100,077,816,06,1
Itsasondo (G)2001100,083,011,35,7
Itsasondo (G)2006100,073,216,210,6
Itsasondo (G)2011100,076,416,47,1
Ituren (NG)1986100,096,03,40,7
Ituren (NG)1991100,098,31,70,0
Ituren (NG)1996100,096,82,60,6
Ituren (NG)2001100,097,50,81,6
Iturmendi (NG)1986100,010,431,358,2
Iturmendi (NG)1991100,015,328,056,8
Iturmendi (NG)1996100,011,638,949,5
Iturmendi (NG)2001100,023,734,242,1
Itza (NG)1986100,09,510,180,5
Itza (NG)1991100,07,011,082,0
Itza (NG)1996100,07,612,779,7
Itza (NG)2001100,010,98,680,5
Itzagaondoa (NG)1986100,04,411,184,4
Itzagaondoa (NG)1991100,07,93,288,9
Itzagaondoa (NG)1996100,012,56,381,3
Itzagaondoa (NG)2001100,017,920,561,5
Itzaltzu (NG)1986100,00,07,192,9
Itzaltzu (NG)1991100,014,314,371,4
Itzaltzu (NG)1996100,014,328,657,1
Itzaltzu (NG)2001100,040,040,020,0
Iurreta (B)1986100,040,221,438,3
Iurreta (B)1991100,036,623,040,4
Iurreta (B)1996100,045,430,224,4
Iurreta (B)2001100,052,333,114,6
Iurreta (B)2006100,056,527,915,7
Iurreta (B)2011100,056,025,218,8
Izaba (NG)1986100,03,39,387,4
Izaba (NG)1991100,05,26,987,9
Izaba (NG)1996100,08,413,677,9
Izaba (NG)2001100,021,88,469,7
Izurtza (B)1986100,074,716,58,9
Izurtza (B)1991100,064,924,310,8
Izurtza (B)1996100,077,68,214,1
Izurtza (B)2001100,084,74,211,1
Izurtza (B)2006100,083,36,710,0
Izurtza (B)2011100,073,17,519,4
Jaitz (NG)1986100,02,42,495,2
Jaitz (NG)1991100,03,30,096,7
Jaitz (NG)1996100,03,67,189,3
Jaitz (NG)2001100,08,74,387,0
Jaurrieta (NG)1986100,00,82,596,6
Jaurrieta (NG)1991100,00,07,892,2
Jaurrieta (NG)1996100,00,013,486,6
Jaurrieta (NG)2001100,014,920,964,2
Kanpezu (A)1986100,04,015,380,7
Kanpezu (A)1991100,08,828,962,2
Kanpezu (A)1996100,015,316,967,8
Kanpezu (A)2001100,026,922,051,1
Kanpezu (A)2006100,047,023,729,2
Kanpezu (A)2011100,054,524,520,9
Karrantza (B)1986100,02,13,394,7
Karrantza (B)1991100,03,09,487,6
Karrantza (B)1996100,08,923,967,1
Karrantza (B)2001100,011,036,552,5
Karrantza (B)2006100,038,830,430,8
Karrantza (B)2011100,039,638,921,4
Kaseda (NG)1986100,00,86,592,7
Kaseda (NG)1991100,02,43,694,0
Kaseda (NG)1996100,02,57,290,3
Kaseda (NG)2001100,06,813,180,2
Kortezubi (B)1986100,098,10,01,9
Kortezubi (B)1991100,099,01,00,0
Kortezubi (B)1996100,094,25,80,0
Kortezubi (B)2001100,086,710,23,1
Kortezubi (B)2006100,089,26,93,9
Kortezubi (B)2011100,095,72,22,2
Kripan (A)1986100,03,115,481,5
Kripan (A)1991100,04,528,866,7
Kripan (A)1996100,010,028,361,7
Kripan (A)2001100,025,634,939,5
Kripan (A)2006100,035,532,332,3
Kripan (A)2011100,060,728,610,7
Kuartango (A)1986100,03,615,281,3
Kuartango (A)1991100,08,921,469,6
Kuartango (A)1996100,018,211,170,7
Kuartango (A)2001100,045,522,132,5
Kuartango (A)2006100,058,921,419,6
Kuartango (A)2011100,059,325,415,3
Lagran (A)1986100,04,440,055,6
Lagran (A)1991100,00,015,484,6
Lagran (A)1996100,07,351,241,5
Lagran (A)2001100,017,650,032,4
Lagran (A)2006100,036,436,427,3
Lagran (A)2011100,050,033,316,7
Lakuntza (NG)1986100,052,837,49,7
Lakuntza (NG)1991100,049,718,132,3
Lakuntza (NG)1996100,048,128,423,5
Lakuntza (NG)2001100,066,415,717,9
Lana (NG)1986100,01,20,098,8
Lana (NG)1991100,01,54,594,0
Lana (NG)1996100,03,71,994,4
Lana (NG)2001100,03,36,790,0
Lanestosa (B)1986100,02,10,097,9
Lanestosa (B)1991100,02,12,195,7
Lanestosa (B)1996100,06,07,586,6
Lanestosa (B)2001100,05,08,386,7
Lanestosa (B)2006100,042,622,135,3
Lanestosa (B)2011100,030,628,640,8
Lantaron (A)1986100,00,73,795,7
Lantaron (A)1991100,04,79,485,9
Lantaron (A)1996100,03,315,980,8
Lantaron (A)2001100,06,527,466,1
Lantaron (A)2006100,028,129,442,5
Lantaron (A)2011100,022,737,040,3
Lantz (NG)1986100,020,010,070,0
Lantz (NG)1991100,013,69,177,3
Lantz (NG)1996100,03,219,477,4
Lantz (NG)2001100,022,722,754,5
Lantziego (A)1986100,02,24,893,0
Lantziego (A)1991100,07,912,679,6
Lantziego (A)1996100,015,410,574,1
Lantziego (A)2001100,038,29,652,2
Lantziego (A)2006100,047,620,831,5
Lantziego (A)2011100,059,018,122,9
Lapoblación (NG)1986100,00,00,0100,0
Lapoblación (NG)1991100,00,08,391,7
Lapoblación (NG)1996100,00,011,588,5
Lapoblación (NG)2001100,02,515,082,5
Lapuebla de Labarca (A)1986100,06,46,487,2
Lapuebla de Labarca (A)1991100,015,215,269,6
Lapuebla de Labarca (A)1996100,028,914,556,6
Lapuebla de Labarca (A)2001100,054,29,236,7
Lapuebla de Labarca (A)2006100,056,421,821,8
Lapuebla de Labarca (A)2011100,046,625,927,5
Larrabetzu (B)1986100,069,019,411,6
Larrabetzu (B)1991100,066,421,012,6
Larrabetzu (B)1996100,077,613,39,1
Larrabetzu (B)2001100,079,116,34,6
Larrabetzu (B)2006100,070,521,87,7
Larrabetzu (B)2011100,077,113,99,0
Larraga (NG)1986100,01,11,497,5
Larraga (NG)1991100,00,94,394,8
Larraga (NG)1996100,01,55,193,4
Larraga (NG)2001100,01,93,194,9
Larragoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Larragoa (NG)1991100,03,30,096,7
Larragoa (NG)1996100,00,02,197,9
Larragoa (NG)2001100,035,59,754,8
Larraul (G)1986100,096,83,20,0
Larraul (G)1991100,0100,00,00,0
Larraul (G)1996100,0100,00,00,0
Larraul (G)2001100,096,80,03,2
Larraul (G)2006100,082,411,85,9
Larraul (G)2011100,088,49,32,3
Larraun (NG)1986100,069,417,113,5
Larraun (NG)1991100,065,221,313,2
Larraun (NG)1996100,076,112,811,1
Larraun (NG)2001100,086,85,87,4
Lasarte-Oria (G)1986100,026,016,757,3
Lasarte-Oria (G)1991100,030,624,844,6
Lasarte-Oria (G)1996100,035,227,537,4
Lasarte-Oria (G)2001100,042,838,418,7
Lasarte-Oria (G)2006100,050,531,617,9
Lasarte-Oria (G)2011100,054,727,318,0
Laudio (A)1981100,04,45,989,7
Laudio (A)1986100,010,025,764,3
Laudio (A)1991100,014,236,249,6
Laudio (A)1996100,025,837,836,4
Laudio (A)2001100,032,646,421,0
Laudio (A)2006100,047,934,617,5
Laudio (A)2011100,053,931,015,1
Laukiz (B)1986100,050,516,732,8
Laukiz (B)1991100,046,724,528,8
Laukiz (B)1996100,052,621,326,0
Laukiz (B)2001100,052,126,521,5
Laukiz (B)2006100,063,622,314,0
Laukiz (B)2011100,064,624,510,9
Lazkao (G)1986100,045,717,936,4
Lazkao (G)1991100,047,723,628,8
Lazkao (G)1996100,065,917,616,5
Lazkao (G)2001100,073,714,911,4
Lazkao (G)2006100,073,815,710,6
Lazkao (G)2011100,077,512,110,5
Leaburu (G)1986100,091,05,83,2
Leaburu (G)1991100,097,01,21,8
Leaburu (G)1996100,094,25,80,0
Leaburu (G)2001100,089,45,84,8
Leaburu (G)2006100,081,414,04,7
Leaburu (G)2011100,082,510,57,0
Leatxe (NG)1986100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)1991100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)1996100,00,011,188,9
Leatxe (NG)2001100,00,00,0100,0
Ledea (NG)1986100,00,00,0100,0
Ledea (NG)1991100,02,20,097,8
Ledea (NG)1996100,06,01,292,9
Ledea (NG)2001100,06,04,889,3
Legarda (NG)1986100,00,05,694,4
Legarda (NG)1991100,00,06,793,3
Legarda (NG)1996100,09,10,090,9
Legarda (NG)2001100,00,00,0100,0
Legaria (NG)1986100,00,01,598,5
Legaria (NG)1991100,01,63,395,1
Legaria (NG)1996100,05,07,587,5
Legaria (NG)2001100,00,00,0100,0
Legazpi (G)1981100,030,327,042,7
Legazpi (G)1986100,039,627,932,6
Legazpi (G)1991100,047,820,631,6
Legazpi (G)1996100,060,920,019,0
Legazpi (G)2001100,073,815,710,5
Legazpi (G)2006100,074,816,38,9
Legazpi (G)2011100,079,712,47,8
Legorreta (G)1986100,069,412,218,3
Legorreta (G)1991100,069,517,313,2
Legorreta (G)1996100,074,214,511,2
Legorreta (G)2001100,081,96,012,0
Legorreta (G)2006100,073,613,013,5
Legorreta (G)2011100,073,413,313,3
Legutiano (A)1986100,017,515,866,7
Legutiano (A)1991100,023,318,857,9
Legutiano (A)1996100,036,818,344,9
Legutiano (A)2001100,048,330,021,7
Legutiano (A)2006100,054,528,217,3
Legutiano (A)2011100,056,727,016,4
Leintz Gatzaga (G)1986100,073,89,816,4
Leintz Gatzaga (G)1991100,064,523,711,8
Leintz Gatzaga (G)1996100,070,021,38,8
Leintz Gatzaga (G)2001100,079,016,14,8
Leintz Gatzaga (G)2006100,064,024,012,0
Leintz Gatzaga (G)2011100,076,610,612,8
Leioa (B)1981100,06,518,175,5
Leioa (B)1986100,010,227,962,0
Leioa (B)1991100,014,933,751,3
Leioa (B)1996100,025,139,835,0
Leioa (B)2001100,030,343,326,4
Leioa (B)2006100,044,235,920,0
Leioa (B)2011100,043,936,319,8
Leitza (NG)1986100,085,36,87,9
Leitza (NG)1991100,091,93,64,5
Leitza (NG)1996100,091,45,23,3
Leitza (NG)2001100,093,63,03,4
Lekeitio (B)1986100,084,410,35,3
Lekeitio (B)1991100,087,58,83,6
Lekeitio (B)1996100,090,27,32,5
Lekeitio (B)2001100,091,17,11,8
Lekeitio (B)2006100,084,09,36,7
Lekeitio (B)2011100,080,28,711,0
Lekunberri (NG)1986----
Lekunberri (NG)1991----
Lekunberri (NG)1996100,049,533,816,7
Lekunberri (NG)2001100,065,122,412,5
Lemoa (B)1986100,050,612,537,0
Lemoa (B)1991100,057,618,423,9
Lemoa (B)1996100,062,220,217,6
Lemoa (B)2001100,061,327,111,6
Lemoa (B)2006100,058,924,017,1
Lemoa (B)2011100,061,722,615,7
Lemoiz (B)1986100,055,827,416,8
Lemoiz (B)1991100,055,226,218,5
Lemoiz (B)1996100,062,617,619,8
Lemoiz (B)2001100,063,923,812,4
Lemoiz (B)2006100,068,819,511,7
Lemoiz (B)2011100,074,617,18,3
Leotz (NG)1986100,00,013,386,7
Leotz (NG)1991100,05,93,990,2
Leotz (NG)1996100,012,025,362,7
Leotz (NG)2001100,020,913,465,7
Lerga (NG)1986100,02,92,994,1
Lerga (NG)1991100,00,00,0100,0
Lerga (NG)1996100,012,50,087,5
Lerga (NG)2001100,05,65,688,9
Lerin (NG)1986100,01,03,495,6
Lerin (NG)1991100,01,41,297,3
Lerin (NG)1996100,00,03,996,1
Lerin (NG)2001100,01,22,995,9
Lesaka (NG)1986100,071,914,813,2
Lesaka (NG)1991100,076,716,17,1
Lesaka (NG)1996100,077,818,14,1
Lesaka (NG)2001100,084,211,14,7
Leza (A)1986100,05,911,882,4
Leza (A)1991100,010,612,876,6
Leza (A)1996100,016,218,964,9
Leza (A)2001100,013,538,548,1
Leza (A)2006100,046,226,926,9
Leza (A)2011100,045,027,527,5
Lezama (B)1986100,060,916,622,5
Lezama (B)1991100,069,710,320,1
Lezama (B)1996100,068,219,112,8
Lezama (B)2001100,065,424,310,3
Lezama (B)2006100,061,326,612,1
Lezama (B)2011100,066,921,511,6
Lezaun (NG)1986100,03,92,393,8
Lezaun (NG)1991100,02,14,293,8
Lezaun (NG)1996100,07,923,868,3
Lezaun (NG)2001100,017,010,672,3
Lezo (G)1986100,041,518,440,1
Lezo (G)1991100,046,228,025,8
Lezo (G)1996100,052,324,123,6
Lezo (G)2001100,060,226,413,4
Lezo (G)2006100,062,523,613,8
Lezo (G)2011100,073,517,59,1
Lizarra (NG)1986100,012,47,979,7
Lizarra (NG)1991100,08,78,782,4
Lizarra (NG)1996100,012,58,578,9
Lizarra (NG)2001100,017,48,973,7
Lizarra (NG)2011100,030,913,355,3
Lizartza (G)1986100,097,41,70,9
Lizartza (G)1991100,098,80,40,8
Lizartza (G)1996100,097,70,91,4
Lizartza (G)2001100,089,06,04,9
Lizartza (G)2006100,080,313,46,4
Lizartza (G)2011100,079,97,912,2
Lizoain (NG)1986100,00,01,998,1
Lizoain (NG)1991100,03,46,989,7
Lizoain (NG)1996100,06,011,982,1
Lizoain (NG)2001100,015,718,166,3
Lodosa (NG)1986100,00,41,298,4
Lodosa (NG)1991100,00,61,597,5
Lodosa (NG)1996100,01,94,293,9
Lodosa (NG)2001100,02,22,895,0
Loiu (B)1986100,038,525,635,9
Loiu (B)1991100,042,331,126,6
Loiu (B)1996100,046,928,224,9
Loiu (B)2001100,036,337,426,3
Loiu (B)2006100,050,729,919,3
Loiu (B)2011100,054,126,619,3
Longida (NG)1986100,04,66,189,3
Longida (NG)1991100,06,16,987,0
Longida (NG)1996100,04,416,778,9
Longida (NG)2001100,012,24,183,8
Lukin (NG)1986100,00,00,0100,0
Lukin (NG)1991100,04,74,790,7
Lukin (NG)1996100,08,62,988,6
Lukin (NG)2001100,00,02,997,1
Luzaide (NG)1986100,053,619,626,8
Luzaide (NG)1991100,055,618,525,8
Luzaide (NG)1996100,041,522,036,6
Luzaide (NG)2001100,049,525,724,8
Mallabia (B)1986100,069,117,313,6
Mallabia (B)1991100,066,021,512,5
Mallabia (B)1996100,070,611,917,5
Mallabia (B)2001100,073,117,29,7
Mallabia (B)2006100,070,818,910,2
Mallabia (B)2011100,078,513,08,4
Marañón (NG)1986100,00,03,296,8
Marañón (NG)1991100,00,04,096,0
Marañón (NG)1996100,00,065,434,6
Marañón (NG)2001100,00,014,385,7
Markin-Etxebarria (B)1986100,095,64,00,4
Markin-Etxebarria (B)1991100,091,86,02,1
Markin-Etxebarria (B)1996100,094,64,01,3
Markin-Etxebarria (B)2001100,096,62,90,5
Markin-Etxebarria (B)2006100,087,97,15,1
Markin-Etxebarria (B)2011100,085,63,710,7
Markina-Xemein (B)1986100,086,97,45,7
Markina-Xemein (B)1991100,087,18,44,4
Markina-Xemein (B)1996100,091,85,62,6
Markina-Xemein (B)2001100,091,55,23,3
Markina-Xemein (B)2006100,080,010,39,8
Markina-Xemein (B)2011100,076,68,614,8
Martzilla (NG)1986100,00,60,598,9
Martzilla (NG)1991100,00,60,997,8
Martzilla (NG)1996100,00,60,798,7
Martzilla (NG)2001100,01,02,097,0
Maruri-Jatabe (B)1986100,077,37,615,1
Maruri-Jatabe (B)1991100,075,69,415,0
Maruri-Jatabe (B)1996100,072,018,79,3
Maruri-Jatabe (B)2001100,075,618,75,7
Maruri-Jatabe (B)2006100,064,923,911,2
Maruri-Jatabe (B)2011100,074,614,810,6
Mañaria (B)1986100,086,94,88,3
Mañaria (B)1991100,089,27,43,4
Mañaria (B)1996100,086,37,36,5
Mañaria (B)2001100,090,64,74,7
Mañaria (B)2006100,085,28,76,1
Mañaria (B)2011100,079,57,113,4
Mañeru (NG)1986100,01,50,897,7
Mañeru (NG)1991100,00,90,998,1
Mañeru (NG)1996100,00,08,092,0
Mañeru (NG)2001100,08,25,586,4
Mañueta (A)1986100,00,03,396,7
Mañueta (A)1991100,03,316,780,0
Mañueta (A)1996100,02,317,480,2
Mañueta (A)2001100,034,616,049,4
Mañueta (A)2006100,042,528,828,8
Mañueta (A)2011100,057,921,121,1
Mendabia (NG)1986100,00,41,298,4
Mendabia (NG)1991100,00,51,597,9
Mendabia (NG)1996100,00,51,997,6
Mendabia (NG)2001100,01,22,596,3
Mendaro (G)1986100,068,19,122,8
Mendaro (G)1991100,069,810,619,5
Mendaro (G)1996100,076,915,77,4
Mendaro (G)2001100,079,010,710,3
Mendaro (G)2006100,070,018,111,9
Mendaro (G)2011100,073,717,98,4
Mendata (B)1986100,098,20,90,9
Mendata (B)1991100,0100,00,00,0
Mendata (B)1996100,0100,00,00,0
Mendata (B)2001100,092,64,92,5
Mendata (B)2006100,084,112,23,7
Mendata (B)2011100,094,15,90,0
Mendaza (NG)1986100,00,62,497,0
Mendaza (NG)1991100,01,41,497,3
Mendaza (NG)1996100,01,05,793,3
Mendaza (NG)2001100,016,910,872,3
Mendexa (B)1986100,091,06,03,0
Mendexa (B)1991100,088,57,14,4
Mendexa (B)1996100,095,74,30,0
Mendexa (B)2001100,095,12,52,5
Mendexa (B)2006100,082,48,29,4
Mendexa (B)2011100,093,42,63,9
Mendigorria (NG)1986100,00,70,498,9
Mendigorria (NG)1991100,01,00,099,0
Mendigorria (NG)1996100,00,04,096,0
Mendigorria (NG)2001100,01,79,189,2
Metauten (NG)1986100,04,32,693,1
Metauten (NG)1991100,04,72,892,5
Metauten (NG)1996100,08,29,282,7
Metauten (NG)2001100,014,32,982,9
Meñaka (B)1986100,0100,00,00,0
Meñaka (B)1991100,091,95,42,7
Meñaka (B)1996100,093,07,00,0
Meñaka (B)2001100,088,88,82,4
Meñaka (B)2006100,074,417,77,9
Meñaka (B)2011100,082,611,46,1
Milagro (NG)1986100,00,10,199,7
Milagro (NG)1991100,00,31,198,6
Milagro (NG)1996100,00,60,399,1
Milagro (NG)2001100,00,90,199,0
Mirafuentes (NG)1986100,06,76,786,7
Mirafuentes (NG)1991100,00,00,0100,0
Mirafuentes (NG)1996100,00,030,869,2
Mirafuentes (NG)2001100,075,025,00,0
Miranda Arga (NG)1986100,00,61,098,4
Miranda Arga (NG)1991100,01,549,149,4
Miranda Arga (NG)1996100,01,74,693,8
Miranda Arga (NG)2001100,05,516,278,2
Monteagudo (NG)1986100,00,00,0100,0
Monteagudo (NG)1991100,00,00,097,7
Monteagudo (NG)1996100,00,50,898,6
Monteagudo (NG)2001100,00,00,699,4
Moreda de Alava (A)1986100,01,30,098,7
Moreda de Alava (A)1991100,01,314,584,2
Moreda de Alava (A)1996100,05,68,386,1
Moreda de Alava (A)2001100,026,321,152,6
Moreda de Alava (A)2006100,036,725,038,3
Moreda de Alava (A)2011100,043,422,634,0
Morentin (NG)1986100,00,00,0100,0
Morentin (NG)1991100,00,06,793,3
Morentin (NG)1996100,00,00,0100,0
Morentin (NG)2001100,00,05,994,1
Morga (B)1986100,097,71,11,1
Morga (B)1991100,094,85,20,0
Morga (B)1996100,095,84,20,0
Morga (B)2001100,092,94,72,4
Morga (B)2006100,082,510,07,5
Morga (B)2011100,083,66,89,6
Mues (NG)1986100,00,00,0100,0
Mues (NG)1991100,03,73,792,6
Mues (NG)1996100,00,00,0100,0
Mues (NG)2001100,07,17,185,7
Mundaka (B)1986100,059,732,18,2
Mundaka (B)1991100,091,17,61,3
Mundaka (B)1996100,072,821,65,6
Mundaka (B)2001100,079,614,85,6
Mundaka (B)2006100,080,914,94,3
Mundaka (B)2011100,078,49,811,8
Mungia (B)1981100,049,119,930,9
Mungia (B)1986100,053,019,627,5
Mungia (B)1991100,052,021,926,1
Mungia (B)1996100,056,419,624,0
Mungia (B)2001100,056,426,617,1
Mungia (B)2006100,060,124,515,3
Mungia (B)2011100,058,123,318,6
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1986100,098,91,10,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991100,0100,00,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996100,097,11,91,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001100,094,54,11,4
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006100,080,617,91,5
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011100,095,23,61,2
Murchante (NG)1986100,00,10,199,8
Murchante (NG)1991100,00,20,899,0
Murchante (NG)1996100,00,40,998,7
Murchante (NG)2001100,00,51,198,4
Murieta (NG)1986100,02,34,693,1
Murieta (NG)1991100,08,98,982,2
Murieta (NG)1996100,04,29,985,9
Murieta (NG)2001100,06,27,786,2
Murillo el Cuende (NG)1986100,00,00,0100,0
Murillo el Cuende (NG)1991100,01,02,196,9
Murillo el Cuende (NG)1996100,00,91,997,2
Murillo el Cuende (NG)2001100,01,52,096,5
Murillo el Fruto (NG)1986100,01,60,897,6
Murillo el Fruto (NG)1991100,00,00,899,2
Murillo el Fruto (NG)1996100,01,44,793,8
Murillo el Fruto (NG)2001100,04,21,294,6
Murueta (B)1986100,083,310,46,3
Murueta (B)1991100,095,13,31,6
Murueta (B)1996100,091,55,13,4
Murueta (B)2001100,081,915,32,8
Murueta (B)2006100,072,719,77,6
Murueta (B)2011100,089,75,25,2
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1986100,00,00,0100,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1991100,03,41,794,8
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1996100,06,38,385,4
Muruzabal Itzarbeibar (NG)2001100,03,87,788,5
Muskiz (B)1986100,05,622,671,9
Muskiz (B)1991100,08,724,566,8
Muskiz (B)1996100,020,628,151,3
Muskiz (B)2001100,027,842,130,1
Muskiz (B)2006100,043,034,322,7
Muskiz (B)2011100,038,541,420,1
Mutiloa (G)1986100,086,06,08,0
Mutiloa (G)1991100,0100,00,00,0
Mutiloa (G)1996100,097,62,40,0
Mutiloa (G)2001100,096,43,60,0
Mutiloa (G)2006100,079,213,27,5
Mutiloa (G)2011100,088,211,80,0
Mutriku (G)1986100,084,78,56,8
Mutriku (G)1991100,083,611,74,7
Mutriku (G)1996100,086,210,43,4
Mutriku (G)2001100,089,76,63,7
Mutriku (G)2006100,082,511,36,2
Mutriku (G)2011100,081,87,910,3
Muxika (B)1986100,092,54,13,4
Muxika (B)1991100,093,15,41,5
Muxika (B)1996100,092,93,73,4
Muxika (B)2001100,095,33,51,2
Muxika (B)2006100,087,27,75,1
Muxika (B)2011100,086,19,04,9
Mélida (NG)1986100,00,40,898,8
Mélida (NG)1991100,00,40,898,8
Mélida (NG)1996100,00,40,499,2
Mélida (NG)2001100,00,02,297,8
Nabarniz (B)1986100,0100,00,00,0
Nabarniz (B)1991100,098,40,01,6
Nabarniz (B)1996100,0100,00,00,0
Nabarniz (B)2001100,097,72,30,0
Nabarniz (B)2006100,091,78,30,0
Nabarniz (B)2011100,097,03,00,0
Nabaskoze (NG)1986100,011,45,783,0
Nabaskoze (NG)1991100,06,820,372,9
Nabaskoze (NG)1996100,07,520,072,5
Nabaskoze (NG)2001100,014,714,770,6
Navaridas (A)1986100,00,04,295,8
Navaridas (A)1991100,010,15,884,1
Navaridas (A)1996100,07,019,373,7
Navaridas (A)2001100,02,114,683,3
Navaridas (A)2006100,040,516,742,9
Navaridas (A)2011100,033,926,839,3
Nazar (NG)1986100,00,016,783,3
Nazar (NG)1991100,00,00,0100,0
Nazar (NG)1996100,00,020,080,0
Nazar (NG)2001100,010,030,060,0
Obanos (NG)1986100,01,42,396,2
Obanos (NG)1991100,03,51,095,5
Obanos (NG)1996100,01,06,692,4
Obanos (NG)2001100,012,14,983,0
Odieta (NG)1986100,010,42,886,8
Odieta (NG)1991100,05,117,976,9
Odieta (NG)1996100,025,025,050,0
Odieta (NG)2001100,036,932,131,0
Oiartzun (G)1986100,072,614,113,3
Oiartzun (G)1991100,075,313,810,9
Oiartzun (G)1996100,079,111,59,4
Oiartzun (G)2001100,081,410,77,9
Oiartzun (G)2006100,076,714,19,2
Oiartzun (G)2011100,082,59,97,6
Oibar (NG)1986100,00,32,397,4
Oibar (NG)1991100,01,05,693,4
Oibar (NG)1996100,02,53,094,5
Oibar (NG)2001100,06,48,784,9
Oion (A)1986100,02,110,287,8
Oion (A)1991100,05,416,777,9
Oion (A)1996100,09,315,575,2
Oion (A)2001100,014,323,362,4
Oion (A)2006100,034,725,539,8
Oion (A)2011100,022,823,653,6
Oitz (NG)1986100,095,54,50,0
Oitz (NG)1991100,095,05,00,0
Oitz (NG)1996100,094,65,40,0
Oitz (NG)2001100,094,62,72,7
Oko (NG)1986100,07,10,092,9
Oko (NG)1991100,00,00,0100,0
Oko (NG)1996100,00,011,888,2
Oko (NG)2001100,016,716,766,7
Okondo (A)1986100,04,217,977,9
Okondo (A)1991100,010,630,159,3
Okondo (A)1996100,023,224,752,1
Okondo (A)2001100,035,541,822,7
Okondo (A)2006100,043,839,316,9
Okondo (A)2011100,051,334,314,3
Olaberria (G)1986100,037,224,838,0
Olaberria (G)1991100,037,325,936,8
Olaberria (G)1996100,047,620,232,2
Olaberria (G)2001100,059,227,313,4
Olaberria (G)2006100,068,218,713,1
Olaberria (G)2011100,079,212,68,2
Olaibar (NG)1986100,01,64,793,8
Olaibar (NG)1991100,05,74,390,0
Olaibar (NG)1996100,08,06,086,0
Olaibar (NG)2001100,04,816,778,6
Olatzagutia (NG)1986100,013,613,473,0
Olatzagutia (NG)1991100,012,410,277,5
Olatzagutia (NG)1996100,016,220,063,7
Olatzagutia (NG)2001100,027,533,539,0
Olexua (NG)1986100,05,30,094,7
Olexua (NG)1991100,00,00,0100,0
Olexua (NG)1996100,00,00,0100,0
Olexua (NG)2001100,00,06,393,8
Ollo (NG)1986100,00,93,695,5
Ollo (NG)1991100,010,322,467,2
Ollo (NG)1996100,015,126,158,8
Ollo (NG)2001100,022,223,854,0
Oloritz (NG)1986100,00,03,097,0
Oloritz (NG)1991100,00,02,997,1
Oloritz (NG)1996100,04,79,485,9
Oloritz (NG)2001100,012,520,866,7
Oltza (NG)1986100,02,04,393,7
Oltza (NG)1991100,04,68,487,0
Oltza (NG)1996100,06,713,180,2
Oltza (NG)2001100,012,814,572,6
Ondarroa (B)1981100,076,59,713,8
Ondarroa (B)1986100,076,910,912,2
Ondarroa (B)1991100,077,713,68,7
Ondarroa (B)1996100,084,611,04,4
Ondarroa (B)2001100,086,08,35,7
Ondarroa (B)2006100,080,612,17,2
Ondarroa (B)2011100,081,59,29,3
Orbaizeta (NG)1986100,014,117,967,9
Orbaizeta (NG)1991100,017,627,954,4
Orbaizeta (NG)1996100,022,840,436,8
Orbaizeta (NG)2001100,046,827,725,5
Orbara (NG)1986100,025,00,075,0
Orbara (NG)1991100,010,050,040,0
Orbara (NG)1996100,08,350,041,7
Orbara (NG)2001100,07,192,90,0
Ordizia (G)1986100,041,824,733,6
Ordizia (G)1991100,050,425,424,2
Ordizia (G)1996100,063,723,113,2
Ordizia (G)2001100,076,115,38,6
Ordizia (G)2006100,072,916,210,9
Ordizia (G)2011100,065,916,118,0
Orendain (G)1986100,0100,00,00,0
Orendain (G)1991100,095,12,42,4
Orendain (G)1996100,097,12,90,0
Orendain (G)2001100,090,96,13,0
Orendain (G)2006100,080,012,57,5
Orendain (G)2011100,093,13,43,4
Orexa (G)1986100,0100,00,00,0
Orexa (G)1991100,0100,00,00,0
Orexa (G)1996100,0100,00,00,0
Orexa (G)2001100,0100,00,00,0
Orexa (G)2006100,083,316,70,0
Orexa (G)2011100,0100,00,00,0
Orio (G)1986100,080,911,08,2
Orio (G)1991100,081,510,67,8
Orio (G)1996100,086,010,93,1
Orio (G)2001100,084,412,13,6
Orio (G)2006100,080,312,96,8
Orio (G)2011100,079,88,212,0
Orisoain (NG)1986100,02,811,186,1
Orisoain (NG)1991100,00,08,391,7
Orisoain (NG)1996100,05,68,386,1
Orisoain (NG)2001100,018,20,081,8
Orkoien (NG)1986----
Orkoien (NG)1991----
Orkoien (NG)1996100,02,38,988,8
Orkoien (NG)2001100,07,27,285,5
Ormaiztegi (G)1986100,078,46,714,9
Ormaiztegi (G)1991100,081,48,710,0
Ormaiztegi (G)1996100,085,49,25,4
Ormaiztegi (G)2001100,086,06,67,4
Ormaiztegi (G)2006100,077,214,18,7
Ormaiztegi (G)2011100,077,18,514,4
Orontze (NG)1986100,00,00,0100,0
Orontze (NG)1991100,00,025,075,0
Orontze (NG)1996100,010,040,050,0
Orontze (NG)2001100,041,725,033,3
Orotz-Betelu (NG)1986100,02,72,794,5
Orotz-Betelu (NG)1991100,01,97,790,4
Orotz-Betelu (NG)1996100,07,014,078,9
Orotz-Betelu (NG)2001100,015,814,070,2
Orozko (B)1986100,050,921,727,4
Orozko (B)1991100,053,528,817,7
Orozko (B)1996100,056,324,219,6
Orozko (B)2001100,056,622,720,7
Orozko (B)2006100,062,322,615,0
Orozko (B)2011100,063,819,616,6
Orreaga (NG)1986100,08,30,091,7
Orreaga (NG)1991100,09,10,090,9
Orreaga (NG)1996100,00,033,366,7
Orreaga (NG)2001100,066,70,033,3
Ortuella (B)1986100,03,119,977,0
Ortuella (B)1991100,06,430,163,6
Ortuella (B)1996100,017,236,146,7
Ortuella (B)2001100,023,639,437,0
Ortuella (B)2006100,039,033,627,5
Ortuella (B)2011100,042,038,819,2
Oteitza (NG)1986100,03,710,785,6
Oteitza (NG)1991100,01,01,997,1
Oteitza (NG)1996100,03,05,691,4
Oteitza (NG)2001100,010,715,573,8
Otsagabia (NG)1986100,06,019,474,7
Otsagabia (NG)1991100,09,517,472,6
Otsagabia (NG)1996100,08,025,067,0
Otsagabia (NG)2001100,015,027,557,5
Otxandio (B)1986100,069,74,226,1
Otxandio (B)1991100,075,216,38,5
Otxandio (B)1996100,082,113,74,2
Otxandio (B)2001100,081,212,66,1
Otxandio (B)2006100,075,414,210,4
Otxandio (B)2011100,077,413,39,3
Oñati (G)1981100,068,412,818,7
Oñati (G)1986100,070,317,412,3
Oñati (G)1991100,076,814,39,0
Oñati (G)1996100,085,19,35,6
Oñati (G)2001100,088,37,84,0
Oñati (G)2006100,083,710,35,9
Oñati (G)2011100,084,37,48,3
Pasaia (G)1981100,020,216,163,7
Pasaia (G)1986100,019,715,464,9
Pasaia (G)1991100,026,530,243,2
Pasaia (G)1996100,035,030,834,2
Pasaia (G)2001100,041,232,326,5
Pasaia (G)2006100,052,327,919,7
Pasaia (G)2011100,055,826,318,0
Petilla Aragoikoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1996100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)2001100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)1986100,03,80,096,2
Piedramillera (NG)1991100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)1996100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)2001100,07,715,476,9
Pitillas (NG)1986100,00,02,697,4
Pitillas (NG)1991100,00,01,198,9
Pitillas (NG)1996100,00,61,298,1
Pitillas (NG)2001100,00,04,195,9
Plentzia (B)1986100,013,635,151,3
Plentzia (B)1991100,021,135,343,6
Plentzia (B)1996100,032,539,627,9
Plentzia (B)2001100,039,237,023,8
Plentzia (B)2006100,052,829,717,5
Plentzia (B)2011100,050,133,216,8
Portugalete (B)1981100,01,813,684,6
Portugalete (B)1986100,06,124,269,7
Portugalete (B)1991100,07,932,160,0
Portugalete (B)1996100,015,737,846,5
Portugalete (B)2001100,020,848,131,1
Portugalete (B)2006100,039,437,223,4
Portugalete (B)2011100,037,239,823,0
Puiu (NG)1986100,06,25,288,7
Puiu (NG)1991100,03,36,590,2
Puiu (NG)1996100,03,05,991,1
Puiu (NG)2001100,09,819,570,7
Ribaforada (NG)1986100,00,00,199,9
Ribaforada (NG)1991100,00,10,199,8
Ribaforada (NG)1996100,00,00,599,5
Ribaforada (NG)2001100,00,70,898,4
Saldias (NG)1986100,096,41,81,8
Saldias (NG)1991100,098,11,90,0
Saldias (NG)1996100,097,32,70,0
Saldias (NG)2001100,0100,00,00,0
Samaniego (A)1986100,03,25,391,6
Samaniego (A)1991100,07,017,475,6
Samaniego (A)1996100,05,438,056,5
Samaniego (A)2001100,034,822,742,4
Samaniego (A)2006100,039,231,129,7
Samaniego (A)2011100,039,234,226,6
San Adrián (NG)1986100,00,01,298,8
San Adrián (NG)1991100,00,21,098,7
San Adrián (NG)1996100,00,21,598,3
San Adrián (NG)2001100,00,64,195,3
San Adrián (NG)2011100,01,010,087,5
San Martin Unx (NG)1986100,01,82,995,3
San Martin Unx (NG)1991100,00,73,695,0
San Martin Unx (NG)1996100,00,01,698,4
San Martin Unx (NG)2001100,01,18,490,5
Santakara (NG)1986100,00,00,699,4
Santakara (NG)1991100,00,00,699,4
Santakara (NG)1996100,00,00,399,7
Santakara (NG)2001100,01,93,195,0
Santsol (NG)1986100,01,93,894,3
Santsol (NG)1991100,02,22,295,7
Santsol (NG)1996100,00,03,097,0
Santsol (NG)2001100,00,010,789,3
Santurtzi (B)1981100,01,812,485,7
Santurtzi (B)1986100,05,621,872,6
Santurtzi (B)1991100,07,529,662,9
Santurtzi (B)1996100,015,035,949,1
Santurtzi (B)2001100,019,244,935,9
Santurtzi (B)2006100,036,437,326,3
Santurtzi (B)2011100,035,340,923,8
Sartaguda (NG)1986100,00,31,997,9
Sartaguda (NG)1991100,00,52,197,3
Sartaguda (NG)1996100,01,44,494,2
Sartaguda (NG)2001100,04,86,488,8
Sartze (NG)1986100,00,02,697,4
Sartze (NG)1991100,00,00,0100,0
Sartze (NG)1996100,00,014,385,7
Sartze (NG)2001100,00,030,070,0
Segura (G)1986100,084,212,13,8
Segura (G)1991100,086,68,64,8
Segura (G)1996100,090,67,12,3
Segura (G)2001100,095,72,71,7
Segura (G)2006100,081,210,48,4
Segura (G)2011100,080,811,18,1
Sesma (NG)1986100,00,70,798,6
Sesma (NG)1991100,00,00,899,2
Sesma (NG)1996100,02,12,795,2
Sesma (NG)2001100,00,31,798,0
Sestao (B)1981100,01,512,486,1
Sestao (B)1986100,04,923,271,8
Sestao (B)1991100,06,931,661,5
Sestao (B)1996100,012,934,752,3
Sestao (B)2001100,017,144,238,7
Sestao (B)2006100,035,636,428,0
Sestao (B)2011100,033,538,128,5
Sondika (B)1986100,018,826,454,8
Sondika (B)1991100,021,642,036,3
Sondika (B)1996100,028,539,731,8
Sondika (B)2001100,036,943,020,1
Sondika (B)2006100,048,733,617,7
Sondika (B)2011100,052,130,717,2
Sopela (B)1986100,020,927,551,6
Sopela (B)1991100,024,331,943,8
Sopela (B)1996100,035,234,730,0
Sopela (B)2001100,040,638,021,5
Sopela (B)2006100,053,131,315,6
Sopela (B)2011100,057,729,912,4
Sopuerta, Garape (B)1986100,03,014,282,9
Sopuerta, Garape (B)1991100,04,519,176,4
Sopuerta, Garape (B)1996100,012,336,051,7
Sopuerta, Garape (B)2001100,023,240,336,5
Sopuerta, Garape (B)2006100,036,139,324,6
Sopuerta, Garape (B)2011100,038,938,522,6
Soraluze (G)1986100,050,215,734,1
Soraluze (G)1991100,054,919,425,7
Soraluze (G)1996100,057,018,424,6
Soraluze (G)2001100,064,319,316,4
Soraluze (G)2006100,066,619,214,2
Soraluze (G)2011100,067,716,116,3
Sorlada (NG)1986100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)1991100,00,011,188,9
Sorlada (NG)1996100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)2001100,00,025,075,0
Sukarrieta (B)1986100,065,425,98,6
Sukarrieta (B)1991100,077,120,52,4
Sukarrieta (B)1996100,062,223,314,4
Sukarrieta (B)2001100,063,517,618,8
Sukarrieta (B)2006100,077,911,810,3
Sukarrieta (B)2011100,077,413,29,4
Sunbilla (NG)1986100,091,96,51,6
Sunbilla (NG)1991100,090,68,90,5
Sunbilla (NG)1996100,086,910,92,3
Sunbilla (NG)2001100,092,22,65,2
Tafalla (NG)1986100,02,79,188,2
Tafalla (NG)1991100,04,37,688,0
Tafalla (NG)1996100,05,710,883,6
Tafalla (NG)2001100,09,411,279,5
Tafalla (NG)2011100,018,616,264,5
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1986100,01,00,598,4
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1991100,00,53,895,7
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996100,02,89,388,0
Tiebas-Muru Artederreta (NG)2001100,03,16,990,0
Tirapu (NG)1986100,00,03,796,3
Tirapu (NG)1991100,04,04,092,0
Tirapu (NG)1996100,00,05,095,0
Tirapu (NG)2001100,06,773,320,0
Tolosa (G)1981100,041,834,523,7
Tolosa (G)1986100,049,529,920,7
Tolosa (G)1991100,057,725,516,7
Tolosa (G)1996100,071,817,410,8
Tolosa (G)2001100,077,714,87,4
Tolosa (G)2006100,077,514,67,9
Tolosa (G)2011100,080,69,79,7
Torralba del Río (NG)1986100,02,50,097,5
Torralba del Río (NG)1991100,00,04,795,3
Torralba del Río (NG)1996100,02,80,097,2
Torralba del Río (NG)2001100,02,62,694,7
Torres del Río (NG)1986100,01,91,996,2
Torres del Río (NG)1991100,00,00,0100,0
Torres del Río (NG)1996100,00,02,497,6
Torres del Río (NG)2001100,00,06,793,3
Trapagaran (B)1981100,01,610,388,2
Trapagaran (B)1986100,03,923,173,1
Trapagaran (B)1991100,08,030,561,4
Trapagaran (B)1996100,019,732,348,1
Trapagaran (B)2001100,025,042,932,1
Trapagaran (B)2006100,040,435,024,7
Trapagaran (B)2011100,043,637,319,1
Trebiñu (A)1986----
Trebiñu (A)1991----
Trebiñu (A)1996----
Tulebras (NG)1986100,00,03,296,8
Tulebras (NG)1991100,00,03,892,3
Tulebras (NG)1996100,00,00,0100,0
Tulebras (NG)2001100,00,00,0100,0
Turtzioz (B)1986100,02,78,189,3
Turtzioz (B)1991100,05,020,075,0
Turtzioz (B)1996100,09,532,058,5
Turtzioz (B)2001100,07,943,648,6
Turtzioz (B)2006100,031,137,031,9
Turtzioz (B)2011100,032,637,929,5
Tutera (NG)1986100,00,83,196,1
Tutera (NG)1991100,00,93,595,5
Tutera (NG)1996100,01,13,895,1
Tutera (NG)2001100,01,32,696,1
Tutera (NG)2011100,03,43,292,5
Txulapain (NG)1986100,07,57,584,9
Txulapain (NG)1991100,09,013,375,9
Txulapain (NG)1996100,011,811,876,5
Txulapain (NG)2001100,020,56,373,2
Ubide (B)1986100,056,438,25,5
Ubide (B)1991100,073,618,97,5
Ubide (B)1996100,055,624,420,0
Ubide (B)2001100,050,033,316,7
Ubide (B)2006100,061,329,09,7
Ubide (B)2011100,086,42,311,4
Ugao (B)1986100,018,614,766,7
Ugao (B)1991100,020,734,944,4
Ugao (B)1996100,031,427,840,9
Ugao (B)2001100,040,636,423,0
Ugao (B)2006100,051,128,920,0
Ugao (B)2011100,051,833,514,8
Uharte Arakil (NG)1986100,013,510,376,2
Uharte Arakil (NG)1991100,010,011,674,3
Uharte Arakil (NG)1996100,012,426,361,2
Uharte Arakil (NG)2001100,023,033,843,2
Uharte Eguesibar (NG)1986100,05,312,082,7
Uharte Eguesibar (NG)1991100,04,711,783,6
Uharte Eguesibar (NG)1996100,09,714,076,4
Uharte Eguesibar (NG)2001100,015,416,468,2
Uharte Eguesibar (NG)2011100,025,415,958,0
Ukar (NG)1986100,00,03,296,8
Ukar (NG)1991100,00,00,0100,0
Ukar (NG)1996100,00,00,0100,0
Ukar (NG)2001100,05,12,692,3
Ultzama (NG)1986100,027,229,343,4
Ultzama (NG)1991100,015,243,741,1
Ultzama (NG)1996100,028,637,534,0
Ultzama (NG)2001100,041,632,126,3
Untziti (NG)1986100,00,05,394,7
Untziti (NG)1991100,00,00,0100,0
Untziti (NG)1996100,02,89,987,3
Untziti (NG)2001100,02,213,384,4
Untzue (NG)1986100,03,06,190,9
Untzue (NG)1991100,00,05,494,6
Untzue (NG)1996100,010,33,486,2
Untzue (NG)2001100,012,93,283,9
Urantzia (NG)1986100,00,83,196,2
Urantzia (NG)1991100,01,31,097,7
Urantzia (NG)1996100,01,23,994,9
Urantzia (NG)2001100,05,16,388,6
Urdazubi (NG)1986100,063,64,332,1
Urdazubi (NG)1991100,074,65,120,3
Urdazubi (NG)1996100,079,55,415,2
Urdazubi (NG)2001100,092,73,73,7
Urdiain (NG)1986100,083,76,49,9
Urdiain (NG)1991100,082,810,96,3
Urdiain (NG)1996100,076,616,96,5
Urdiain (NG)2001100,073,518,77,8
Urduliz (B)1986100,040,317,642,1
Urduliz (B)1991100,037,718,044,4
Urduliz (B)1996100,042,127,730,2
Urduliz (B)2001100,043,921,734,3
Urduliz (B)2006100,054,524,920,6
Urduliz (B)2011100,059,929,610,5
Urduña (B)1986100,05,625,868,5
Urduña (B)1991100,07,832,160,1
Urduña (B)1996100,017,135,547,4
Urduña (B)2001100,029,939,330,9
Urduña (B)2006100,044,733,721,6
Urduña (B)2011100,047,033,020,0
Urizaharra (A)1986100,00,08,591,5
Urizaharra (A)1991100,01,515,283,3
Urizaharra (A)1996100,08,823,567,6
Urizaharra (A)2001100,015,648,935,6
Urizaharra (A)2006100,026,046,028,0
Urizaharra (A)2011100,029,534,136,4
Urkabustaiz (A)1986100,08,723,168,3
Urkabustaiz (A)1991100,08,828,962,3
Urkabustaiz (A)1996100,017,226,456,4
Urkabustaiz (A)2001100,034,036,030,0
Urkabustaiz (A)2006100,043,034,322,7
Urkabustaiz (A)2011100,046,226,227,5
Urnieta (G)1981100,027,59,663,0
Urnieta (G)1986100,042,112,745,2
Urnieta (G)1991100,045,719,135,2
Urnieta (G)1996100,048,418,932,7
Urnieta (G)2001100,052,526,321,3
Urnieta (G)2006100,060,024,315,7
Urnieta (G)2011100,073,817,68,6
Urraulbeiti (NG)1986100,01,23,795,1
Urraulbeiti (NG)1991100,04,91,293,9
Urraulbeiti (NG)1996100,00,020,379,7
Urraulbeiti (NG)2001100,06,827,365,9
Urraulgoiti (NG)1986100,00,012,887,2
Urraulgoiti (NG)1991100,05,93,990,2
Urraulgoiti (NG)1996100,011,67,081,4
Urraulgoiti (NG)2001100,00,04,795,3
Urretxu (G)1986100,037,227,035,8
Urretxu (G)1991100,048,518,832,7
Urretxu (G)1996100,055,422,222,5
Urretxu (G)2001100,068,618,413,0
Urretxu (G)2006100,071,516,112,3
Urretxu (G)2011100,077,212,010,9
Urrotz (NG)1986100,096,83,20,0
Urrotz (NG)1991100,085,514,50,0
Urrotz (NG)1996100,093,31,75,0
Urrotz (NG)2001100,098,31,70,0
Urrotz hiribildua (NG)1986100,00,04,495,6
Urrotz hiribildua (NG)1991100,01,12,196,8
Urrotz hiribildua (NG)1996100,03,76,290,1
Urrotz hiribildua (NG)2001100,05,53,391,2
Urzainki (NG)1986100,05,60,094,4
Urzainki (NG)1991100,03,73,792,6
Urzainki (NG)1996100,012,56,381,3
Urzainki (NG)2001100,018,24,577,3
Usurbil (G)1986100,062,423,414,2
Usurbil (G)1991100,063,221,415,4
Usurbil (G)1996100,071,317,611,1
Usurbil (G)2001100,077,616,95,5
Usurbil (G)2006100,074,117,28,7
Usurbil (G)2011100,081,111,97,0
Uterga (NG)1986100,00,04,395,7
Uterga (NG)1991100,00,02,397,7
Uterga (NG)1996100,03,015,281,8
Uterga (NG)2001100,02,65,392,1
Uxue (NG)1986100,04,211,184,7
Uxue (NG)1991100,01,71,796,7
Uxue (NG)1996100,02,09,888,2
Uxue (NG)2001100,00,09,490,6
Uztarroze (NG)1986100,06,75,887,5
Uztarroze (NG)1991100,013,910,975,2
Uztarroze (NG)1996100,05,416,278,4
Uztarroze (NG)2001100,014,311,973,8
Valtierra (NG)1986100,00,00,199,9
Valtierra (NG)1991100,00,10,199,7
Valtierra (NG)1996100,00,60,898,6
Valtierra (NG)2001100,01,01,297,8
Viana (NG)1986100,00,71,897,6
Viana (NG)1991100,02,92,694,4
Viana (NG)1996100,02,14,793,2
Viana (NG)2001100,06,94,388,7
Villabona-Amasa (G)1986100,060,423,116,5
Villabona-Amasa (G)1991100,062,619,118,3
Villabona-Amasa (G)1996100,067,022,810,2
Villabona-Amasa (G)2001100,070,420,09,6
Villabona-Amasa (G)2006100,069,419,910,7
Villabona-Amasa (G)2011100,074,013,512,5
Villabuena de Alava (A)1986100,01,128,770,2
Villabuena de Alava (A)1991100,03,411,585,1
Villabuena de Alava (A)1996100,017,023,459,6
Villabuena de Alava (A)2001100,024,719,256,2
Villabuena de Alava (A)2006100,040,021,438,6
Villabuena de Alava (A)2011100,051,528,819,7
Villamayor de Monjardin (NG)1986100,00,00,0100,0
Villamayor de Monjardin (NG)1991100,03,00,097,0
Villamayor de Monjardin (NG)1996100,03,20,096,8
Villamayor de Monjardin (NG)2001100,06,93,489,7
Villatuerta (NG)1986100,01,11,597,4
Villatuerta (NG)1991100,01,62,094,4
Villatuerta (NG)1996100,03,09,887,2
Villatuerta (NG)2001100,05,411,683,0
Villaverde turtzioz (B)1986----
Villaverde turtzioz (B)1991----
Villaverde turtzioz (B)1996----
Xabier (NG)1986100,02,72,794,6
Xabier (NG)1991100,00,00,0100,0
Xabier (NG)1996100,00,00,0100,0
Xabier (NG)2001100,010,00,090,0
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986100,00,04,495,6
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991100,00,04,495,6
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996100,04,48,986,7
Zabaltza Urraulgoiti (NG)2001100,07,95,386,8
Zaldibar (B)1986100,039,112,748,2
Zaldibar (B)1991100,039,226,534,3
Zaldibar (B)1996100,043,928,627,5
Zaldibar (B)2001100,051,928,919,2
Zaldibar (B)2006100,057,426,116,4
Zaldibar (B)2011100,062,724,313,0
Zaldibia (G)1986100,079,69,211,2
Zaldibia (G)1991100,085,99,74,4
Zaldibia (G)1996100,090,85,93,3
Zaldibia (G)2001100,087,98,53,6
Zaldibia (G)2006100,081,69,58,9
Zaldibia (G)2011100,079,78,611,7
Zalduondo (A)1986100,02,217,480,4
Zalduondo (A)1991100,014,317,168,6
Zalduondo (A)1996100,035,116,248,6
Zalduondo (A)2001100,053,621,425,0
Zalduondo (A)2006100,066,720,512,8
Zalduondo (A)2011100,079,28,312,5
Zalla (B)1986100,03,011,285,8
Zalla (B)1991100,07,623,269,2
Zalla (B)1996100,014,735,350,0
Zalla (B)2001100,022,445,132,5
Zalla (B)2006100,039,937,123,0
Zalla (B)2011100,041,237,920,9
Zamudio (B)1986100,033,423,742,9
Zamudio (B)1991100,034,831,433,8
Zamudio (B)1996100,041,725,432,9
Zamudio (B)2001100,051,330,917,9
Zamudio (B)2006100,056,429,014,6
Zamudio (B)2011100,055,227,217,6
Zanbrana (A)1986100,00,06,593,5
Zanbrana (A)1991100,01,122,576,4
Zanbrana (A)1996100,05,55,589,0
Zanbrana (A)2001100,011,122,266,7
Zanbrana (A)2006100,031,322,446,3
Zanbrana (A)2011100,020,727,252,2
Zangoza (NG)1986100,01,03,395,7
Zangoza (NG)1991100,01,33,794,8
Zangoza (NG)1996100,03,45,091,5
Zangoza (NG)2001100,06,47,685,9
Zangoza (NG)2011100,024,78,167,2
Zaratamo (B)1986100,029,713,456,9
Zaratamo (B)1991100,027,823,548,7
Zaratamo (B)1996100,035,325,139,6
Zaratamo (B)2001100,035,932,531,6
Zaratamo (B)2006100,044,535,020,5
Zaratamo (B)2011100,050,931,617,5
Zarautz (G)1981100,062,816,221,0
Zarautz (G)1986100,065,218,116,7
Zarautz (G)1991100,068,118,513,3
Zarautz (G)1996100,073,816,89,4
Zarautz (G)2001100,076,914,78,5
Zarautz (G)2006100,075,714,89,5
Zarautz (G)2011100,077,710,511,8
Zare (NG)1986100,00,05,294,8
Zare (NG)1991100,03,74,991,5
Zare (NG)1996100,00,00,0100,0
Zare (NG)2001100,03,43,493,1
Zarrakaztelu (NG)1986100,00,72,896,5
Zarrakaztelu (NG)1991100,01,12,196,2
Zarrakaztelu (NG)1996100,01,73,295,0
Zarrakaztelu (NG)2001100,02,56,990,6
Zeanuri (B)1986100,095,32,91,8
Zeanuri (B)1991100,090,55,93,6
Zeanuri (B)1996100,090,55,83,6
Zeanuri (B)2001100,086,96,96,2
Zeanuri (B)2006100,079,312,58,2
Zeanuri (B)2011100,081,47,511,1
Zeberio (B)1986100,088,86,05,2
Zeberio (B)1991100,082,08,69,4
Zeberio (B)1996100,084,510,55,0
Zeberio (B)2001100,080,114,55,4
Zeberio (B)2006100,070,919,49,7
Zeberio (B)2011100,075,318,76,1
Zegama (G)1986100,089,94,45,7
Zegama (G)1991100,090,86,32,8
Zegama (G)1996100,094,12,23,8
Zegama (G)2001100,092,72,94,4
Zegama (G)2006100,078,912,68,5
Zegama (G)2011100,083,25,711,1
Zerain (G)1986100,096,91,61,6
Zerain (G)1991100,096,61,71,7
Zerain (G)1996100,0100,00,00,0
Zerain (G)2001100,095,24,80,0
Zerain (G)2006100,093,44,91,6
Zerain (G)2011100,089,53,57,0
Zestoa (G)1986100,083,510,65,9
Zestoa (G)1991100,087,17,25,7
Zestoa (G)1996100,090,06,83,2
Zestoa (G)2001100,093,94,41,6
Zestoa (G)2006100,084,19,06,9
Zestoa (G)2011100,079,910,19,9
Zierbena (B)1986100,00,017,382,7
Zierbena (B)1991100,03,339,057,7
Zierbena (B)1996100,018,631,450,0
Zierbena (B)2001100,024,952,023,1
Zierbena (B)2006100,041,142,216,8
Zierbena (B)2011100,043,738,817,5
Zigoitia (A)1986100,013,322,564,3
Zigoitia (A)1991100,014,527,058,5
Zigoitia (A)1996100,013,726,160,1
Zigoitia (A)2001100,036,536,027,5
Zigoitia (A)2006100,045,732,222,1
Zigoitia (A)2011100,056,229,214,6
Ziordia (NG)1986100,014,411,174,4
Ziordia (NG)1991100,010,325,659,0
Ziordia (NG)1996100,029,145,625,3
Ziordia (NG)2001100,048,037,814,3
Ziortza-Bolibar (B)2006100,087,010,03,0
Ziortza-Bolibar (B)2011100,090,05,05,0
Zirauki (NG)1986100,01,39,289,5
Zirauki (NG)1991100,01,55,193,4
Zirauki (NG)1996100,08,15,486,5
Zirauki (NG)2001100,08,45,386,3
Ziritza Etxauribar (NG)1986100,07,70,092,3
Ziritza Etxauribar (NG)1991100,00,00,0100,0
Ziritza Etxauribar (NG)1996100,00,020,080,0
Ziritza Etxauribar (NG)2001100,00,06,393,8
Zizur (NG)1986100,04,29,886,0
Zizur (NG)1991100,06,111,282,5
Zizur (NG)1996100,03,36,989,8
Zizur (NG)2001100,09,46,684,0
Zizur Nagusia (NG)1986----
Zizur Nagusia (NG)1991----
Zizur Nagusia (NG)1996100,08,610,780,7
Zizur Nagusia (NG)2001100,011,910,577,6
Zizur Nagusia (NG)2011100,025,310,162,6
Zizurkil (G)1986100,053,67,339,1
Zizurkil (G)1991100,061,021,417,6
Zizurkil (G)1996100,062,616,321,1
Zizurkil (G)2001100,067,322,110,6
Zizurkil (G)2006100,072,318,29,5
Zizurkil (G)2011100,080,59,89,8
Zornotza (B)1981100,039,121,239,8
Zornotza (B)1986100,040,023,736,3
Zornotza (B)1991100,043,128,928,0
Zornotza (B)1996100,052,722,924,4
Zornotza (B)2001100,059,026,614,4
Zornotza (B)2006100,063,022,814,2
Zornotza (B)2011100,061,721,017,3
Zubieta (NG)1986100,094,91,73,4
Zubieta (NG)1991100,095,74,30,0
Zubieta (NG)1996100,096,93,10,0
Zubieta (NG)2001100,098,51,50,0
Zugarramurdi (NG)1986100,096,30,03,7
Zugarramurdi (NG)1991100,098,60,01,4
Zugarramurdi (NG)1996100,096,12,61,3
Zugarramurdi (NG)2001100,086,35,08,8
Zuia (A)1986100,08,123,668,3
Zuia (A)1991100,06,928,864,3
Zuia (A)1996100,015,033,851,2
Zuia (A)2001100,024,041,134,8
Zuia (A)2006100,038,637,723,7
Zuia (A)2011100,050,633,815,6
Zumaia (G)1986100,065,018,316,8
Zumaia (G)1991100,066,417,516,1
Zumaia (G)1996100,076,915,97,3
Zumaia (G)2001100,081,413,15,5
Zumaia (G)2006100,079,113,97,0
Zumaia (G)2011100,082,011,36,7
Zumarraga (G)1981100,025,916,657,4
Zumarraga (G)1986100,028,219,352,5
Zumarraga (G)1991100,033,923,043,1
Zumarraga (G)1996100,044,526,529,0
Zumarraga (G)2001100,058,520,421,1
Zumarraga (G)2006100,063,621,015,4
Zumarraga (G)2011100,065,220,614,2
Zuñiga (NG)1986100,02,06,092,0
Zuñiga (NG)1991100,07,14,888,1
Zuñiga (NG)1996100,08,68,682,9
Zuñiga (NG)2001100,016,722,960,4
Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, gazteen artean, Udalerrika. Euskal Herria, »
LurraldeaUrteaGuztiraEuskaldunakIa EuskaldunakErdaldunak
Euskal Herria1986488.586101.054108.649278.883
Euskal Herria1991475.494112.933139.204223.357
Euskal Herria1996446.091145.857132.326167.908
Euskal Herria2001372.553150.267105.783116.503
Abadiño (B)19862.3689562941.118
Abadiño (B)19912.418964627827
Abadiño (B)19962.2891.149612528
Abadiño (B)20012.3021.295640367
Abadiño (B)20062.2281.321574333
Abadiño (B)20111.7991.220383196
Abaigar (NG)1986240024
Abaigar (NG)1991180018
Abaigar (NG)1996160115
Abaigar (NG)2001230122
Abaltzisketa (G)198611011000
Abaltzisketa (G)199110810530
Abaltzisketa (G)1996807730
Abaltzisketa (G)2001616100
Abaltzisketa (G)2006585062
Abaltzisketa (G)2011545202
Abanto-Zierbena (B)19863.0861455182.423
Abanto-Zierbena (B)19913.1052308322.043
Abanto-Zierbena (B)19962.8405147371.589
Abanto-Zierbena (B)20012.8207441.0091.067
Abanto-Zierbena (B)20062.5931.075882636
Abanto-Zierbena (B)20112.171914832425
Abartzuza (NG)198615147140
Abartzuza (NG)1991144412127
Abartzuza (NG)19961271115101
Abartzuza (NG)2001129171894
Abaurregaina (NG)198659122027
Abaurregaina (NG)199156112817
Abaurregaina (NG)19965412132
Abaurregaina (NG)20014121920
Abaurrepea (NG)1986141013
Abaurrepea (NG)19917133
Abaurrepea (NG)19968215
Abaurrepea (NG)20018215
Aberin (NG)198611510114
Aberin (NG)1991970295
Aberin (NG)1996994590
Aberin (NG)2001978287
Ablitas (NG)198674200742
Ablitas (NG)199175134744
Ablitas (NG)1996685514666
Ablitas (NG)2001632859565
Adios (NG)1986400139
Adios (NG)1991350035
Adios (NG)1996280127
Adios (NG)2001331230
Aduna (G)198611210462
Aduna (G)1991888800
Aduna (G)19961069754
Aduna (G)20011019470
Aduna (G)200610585146
Aduna (G)201111210282
Agoitz (NG)19866172342552
Agoitz (NG)199164850111487
Agoitz (NG)199657897151330
Agoitz (NG)2001541109106326
Aguilar kodeskoa (NG)1986490049
Aguilar kodeskoa (NG)1991290029
Aguilar kodeskoa (NG)1996240519
Aguilar kodeskoa (NG)2001141112
Agurain (A)19861.23686161989
Agurain (A)19911.224118333773
Agurain (A)19961.259205375679
Agurain (A)20011.273306622345
Agurain (A)20061.344575484285
Agurain (A)20111.331576414341
Aia (G)1986602581138
Aia (G)1991548526157
Aia (G)1996494468188
Aia (G)200140439284
Aia (G)20064844065127
Aia (G)20114884252835
Aiara (A)198664717140490
Aiara (A)199162950135444
Aiara (A)1996619173116330
Aiara (A)2001617262193162
Aiara (A)2006752335271146
Aiara (A)201161031322176
Aiegi (NG)19862091730162
Aiegi (NG)19912652224219
Aiegi (NG)19962591920220
Aiegi (NG)20012931718258
Aizarnazabal (G)198618617772
Aizarnazabal (G)199115715520
Aizarnazabal (G)199616215750
Aizarnazabal (G)200115614817
Aizarnazabal (G)20062171743013
Aizarnazabal (G)20112051661227
Ajangiz (B)1986494621
Ajangiz (B)199111010316
Ajangiz (B)19961009523
Ajangiz (B)20011029921
Ajangiz (B)20069782114
Ajangiz (B)2011948356
Albiztur (G)1986929200
Albiztur (G)1991919010
Albiztur (G)1996929020
Albiztur (G)2001797900
Albiztur (G)2006776764
Albiztur (G)2011726840
Alegia (G)19865474576426
Alegia (G)19915684936213
Alegia (G)19965594984615
Alegia (G)2001467426329
Alegia (G)20064643735932
Alegia (G)20114053084750
Alesbes (NG)1986715719689
Alesbes (NG)199166338650
Alesbes (NG)199666059646
Alesbes (NG)200170120699
Alkiza (G)1986918830
Alkiza (G)19911009640
Alkiza (G)1996848130
Alkiza (G)2001696522
Alkiza (G)20068975113
Alkiza (G)2011807055
Allin (NG)19862441011223
Allin (NG)1991216811197
Allin (NG)19962161917180
Allin (NG)2001177155157
Allo (NG)198632030317
Allo (NG)199127698259
Allo (NG)199626554256
Allo (NG)2001256134239
Alonsotegi (B)198652133131357
Alonsotegi (B)199199164298629
Alonsotegi (B)1996946199362385
Alonsotegi (B)2001766190351225
Alonsotegi (B)2006755305285165
Alonsotegi (B)2011633270242121
Altsasu (NG)19862.3882151801.993
Altsasu (NG)19912.3152764401.597
Altsasu (NG)19962.1994136081.178
Altsasu (NG)20012.071616655800
Altsasu (NG)20111.809779405538
Altzaga (G)1986191900
Altzaga (G)1991323110
Altzaga (G)1996262510
Altzaga (G)2001333120
Altzaga (G)2006393531
Altzaga (G)2011252302
Altzo (G)198612812800
Altzo (G)199112011361
Altzo (G)1996949400
Altzo (G)2001746941
Altzo (G)20069883105
Altzo (G)2011807433
Ameskoabarren (NG)19863031616271
Ameskoabarren (NG)1991230199202
Ameskoabarren (NG)19962061715174
Ameskoabarren (NG)20011912426141
Amezketa (G)198638737872
Amezketa (G)199135935270
Amezketa (G)199630029154
Amezketa (G)200127826576
Amezketa (G)20062282021511
Amezketa (G)2011189171108
Amoroto (B)198615615510
Amoroto (B)199113713502
Amoroto (B)199610510500
Amoroto (B)2001878700
Amoroto (B)2006857582
Amoroto (B)2011776953
Amurrio (A)19863.2192577502.212
Amurrio (A)19913.2483681.0051.875
Amurrio (A)19963.1567831.1031.270
Amurrio (A)20012.8131.0511.141621
Amurrio (A)20062.6681.365831472
Amurrio (A)20112.4701.393692385
Andoain (G)19815.3671.6611.2342.472
Andoain (G)19865.1642.0151.1482.001
Andoain (G)19915.2832.2581.4391.586
Andoain (G)19965.0392.6551.2861.098
Andoain (G)20014.4582.5661.147745
Andoain (G)20064.1232.4251.087611
Andoain (G)20113.3792.306686387
Andosilla (NG)1986772335734
Andosilla (NG)199174477730
Andosilla (NG)19967431117715
Andosilla (NG)20016521415623
Anoeta (G)1986661409124128
Anoeta (G)199162939017465
Anoeta (G)199657942111147
Anoeta (G)20014893927819
Anoeta (G)20065143978235
Anoeta (G)20114273603334
Antsoain (NG)19863.2821441512.987
Antsoain (NG)19913.9882112423.532
Antsoain (NG)19962.2761492381.889
Antsoain (NG)20013.4882955772.616
Antsoain (NG)20112.1114292521.391
Antzin (NG)1986925384
Antzin (NG)1991961788
Antzin (NG)1996854873
Antzin (NG)200113138120
Antzuola (G)198668843319659
Antzuola (G)199165645112382
Antzuola (G)199663146711945
Antzuola (G)20015644795629
Antzuola (G)20066385168042
Antzuola (G)20115084183258
Anue (NG)19861441220112
Anue (NG)1991134132992
Anue (NG)1996134261989
Anue (NG)2001111222465
Araitz (NG)19862341892520
Araitz (NG)1991210191712
Araitz (NG)1996169147157
Araitz (NG)200112211372
Arakaldo (B)1986298813
Arakaldo (B)199135141110
Arakaldo (B)199639121611
Arakaldo (B)2001261367
Arakaldo (B)200620686
Arakaldo (B)2011201163
Arakil (NG)198694710099748
Arakil (NG)199191611384719
Arakil (NG)19962363123182
Arakil (NG)20012245641127
Arama (G)1986514407
Arama (G)1991494450
Arama (G)1996514641
Arama (G)2001363240
Arama (G)2006352942
Arama (G)2011353230
Aramaio (A)19864463754427
Aramaio (A)19914203385824
Aramaio (A)19963943275116
Aramaio (A)20013963363921
Aramaio (A)20063663063921
Aramaio (A)20112992681219
Aranaratxe (NG)1986300129
Aranaratxe (NG)1991270027
Aranaratxe (NG)1996220022
Aranaratxe (NG)2001212010
Aranguren (NG)1986459109440
Aranguren (NG)19915963717539
Aranguren (NG)19969927669847
Aranguren (NG)20011.25589199967
Aranguren (NG)20112.1523141911.628
Arano (NG)1986555401
Arano (NG)1991474700
Arano (NG)1996504073
Arano (NG)2001353032
Arantza (NG)198621521302
Arantza (NG)199122022000
Arantza (NG)199620520500
Arantza (NG)200117117010
Arantzazu (B)198610888515
Arantzazu (B)1991938661
Arantzazu (B)1996837427
Arantzazu (B)2001766673
Arantzazu (B)2006715966
Arantzazu (B)2011877179
Aras (NG)1986840183
Aras (NG)1991781968
Aras (NG)1996655456
Aras (NG)2001371036
Arbizu (NG)19863052731517
Arbizu (NG)19913272861621
Arbizu (NG)19962982711413
Arbizu (NG)20012562251417
Areatza (B)1986392142124126
Areatza (B)199138217711788
Areatza (B)19963331968354
Areatza (B)20012751916321
Areatza (B)20062711885726
Areatza (B)20112741944040
Arellano (NG)1986637254
Arellano (NG)1991635652
Arellano (NG)1996430736
Arellano (NG)2001377525
Areso (NG)1986969312
Areso (NG)1991787051
Areso (NG)1996766835
Areso (NG)2001686611
Aretxabaleta (G)19861.835895411529
Aretxabaleta (G)19912.0391.089526424
Aretxabaleta (G)19961.9551.363350242
Aretxabaleta (G)20011.9131.494293126
Aretxabaleta (G)20061.7931.350287156
Aretxabaleta (G)20111.5581.220217121
Argantzun (A)1986----
Argantzun (A)1991----
Argantzun (A)1996----
Arguedas (NG)198671236703
Arguedas (NG)199168818679
Arguedas (NG)199661849605
Arguedas (NG)200159332588
Aria (NG)1986245514
Aria (NG)1991161411
Aria (NG)199613049
Aria (NG)200115276
Aritz (NG)1986140014
Aritz (NG)1991170611
Aritz (NG)199619487
Aritz (NG)200117737
Armañantzas (NG)1986390039
Armañantzas (NG)1991250025
Armañantzas (NG)1996202216
Armañantzas (NG)2001110011
Armiñon (A)1986530449
Armiñon (A)1991392730
Armiñon (A)1996380236
Armiñon (A)20015051926
Armiñon (A)2006277128
Armiñon (A)20113781811
Arraia-Maeztu (A)1986238657175
Arraia-Maeztu (A)19911873635116
Arraia-Maeztu (A)19962003945116
Arraia-Maeztu (A)2001197628649
Arraia-Maeztu (A)2006153735426
Arraia-Maeztu (A)2011141713931
Arrankudiaga (B)1986227977753
Arrankudiaga (B)19912271116452
Arrankudiaga (B)19962121115348
Arrankudiaga (B)20011991273537
Arrankudiaga (B)20061981244232
Arrankudiaga (B)20111821352819
Arrasate (G)19818.4402.8421.5824.016
Arrasate (G)19868.5993.1601.6963.743
Arrasate (G)19918.3793.7641.8882.727
Arrasate (G)19967.7334.6131.4161.704
Arrasate (G)20016.8194.8811.148790
Arrasate (G)20065.6034.096926581
Arrasate (G)20114.8383.578711549
Arratzu (B)1986605235
Arratzu (B)1991292720
Arratzu (B)1996938454
Arratzu (B)2001868402
Arratzu (B)2006746680
Arratzu (B)2011746743
Arratzu-Ubarrundia (A)19861811822141
Arratzu-Ubarrundia (A)19912053333139
Arratzu-Ubarrundia (A)19962296053116
Arratzu-Ubarrundia (A)2001200735176
Arratzu-Ubarrundia (A)2006189956727
Arratzu-Ubarrundia (A)20111841035427
Arrieta (B)198611710269
Arrieta (B)199110385117
Arrieta (B)199610886166
Arrieta (B)200111284217
Arrieta (B)200697701611
Arrieta (B)2011817164
Arrigorriaga (B)19863.2672785192.470
Arrigorriaga (B)19913.4965608882.048
Arrigorriaga (B)19963.4438371.0131.593
Arrigorriaga (B)20013.4531.1521.2411.060
Arrigorriaga (B)20063.3971.5931.053751
Arrigorriaga (B)20112.7751.334899542
Arroitz (NG)19863717121243
Arroitz (NG)199133128321
Arroitz (NG)1996296529262
Arroitz (NG)20012541314227
Arruazu (NG)1986352096
Arruazu (NG)1991392865
Arruazu (NG)1996282341
Arruazu (NG)2001161411
Artaxoa (NG)198653538524
Artaxoa (NG)1991529216511
Artaxoa (NG)19965061329464
Artaxoa (NG)2001456934413
Artazu (NG)1986343229
Artazu (NG)1991302127
Artazu (NG)1996241122
Artazu (NG)2001290029
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1986192167178
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19911911473212
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996169130309
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20011731481312
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20061631291915
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20111571191919
Artze (NG)19869491867
Artze (NG)19918091061
Artze (NG)199699152856
Artze (NG)20016141443
Artzentales (B)1986162313146
Artzentales (B)1991157026131
Artzentales (B)199614594393
Artzentales (B)2001128174467
Artzentales (B)2006143444356
Artzentales (B)2011167623867
Artziniega (A)19863821859305
Artziniega (A)199138144133204
Artziniega (A)1996403125110168
Artziniega (A)2001378140106132
Artziniega (A)2006508234162112
Artziniega (A)201147423914986
Asparrena (A)19865022960413
Asparrena (A)19914976855374
Asparrena (A)1996472136131205
Asparrena (A)200142520888129
Asparrena (A)20063462097760
Asparrena (A)20113562105690
Asteasu (G)19864343603737
Asteasu (G)19914203543432
Asteasu (G)19964173743013
Asteasu (G)20014243614617
Asteasu (G)20063852965831
Asteasu (G)20113112492834
Astigarraga (G)1986554322125107
Astigarraga (G)19911.155630245280
Astigarraga (G)19961.083675272136
Astigarraga (G)20011.341787417137
Astigarraga (G)20061.285821318146
Astigarraga (G)20111.170828220122
Atarrabia (NG)19862.474972662.111
Atarrabia (NG)19912.3991462981.951
Atarrabia (NG)19962.7232763632.084
Atarrabia (NG)20012.9585193942.045
Atarrabia (NG)20112.7079692741.432
Ataun (G)1986560540812
Ataun (G)1991516502104
Ataun (G)199646745386
Ataun (G)2001412393136
Ataun (G)20064033393925
Ataun (G)20113562973722
Atetz (NG)19865241335
Atetz (NG)1991476932
Atetz (NG)199658131134
Atetz (NG)200163151137
Atxondo (B)198650324851204
Atxondo (B)199144922661162
Atxondo (B)199642024164115
Atxondo (B)20014162834192
Atxondo (B)20064293136452
Atxondo (B)20113552804530
Aulesti (B)198621421220
Aulesti (B)199121220426
Aulesti (B)199618918540
Aulesti (B)200116416130
Aulesti (B)2006142127105
Aulesti (B)201111110416
Auritz (NG)1986113211280
Auritz (NG)1991104191372
Auritz (NG)1996118332560
Auritz (NG)200181302724
Azagra (NG)19861.00114996
Azagra (NG)199197421971
Azagra (NG)19961.021241.015
Azagra (NG)20011.089181.080
Azkoien (NG)19861.3087241.277
Azkoien (NG)19911.3517131.330
Azkoien (NG)19961.43310191.404
Azkoien (NG)20011.75121431.687
Azkoien (NG)20111.52047681.392
Azkoitia (G)19813.5472.527492528
Azkoitia (G)19863.5072.675414418
Azkoitia (G)19913.4932.633489371
Azkoitia (G)19963.2292.558432239
Azkoitia (G)20012.9552.442362151
Azkoitia (G)20062.9212.315385221
Azkoitia (G)20112.7602.117285358
Azpeitia (G)19814.2313.501411319
Azpeitia (G)19864.1743.570279325
Azpeitia (G)19914.3343.803336195
Azpeitia (G)19964.4333.998299136
Azpeitia (G)20014.2083.846220142
Azpeitia (G)20063.7833.262327194
Azpeitia (G)20113.4432.920198325
Azuelo (NG)1986280028
Azuelo (NG)1991230023
Azuelo (NG)1996170017
Azuelo (NG)20019018
Añana (A)1986590950
Añana (A)19915201240
Añana (A)19965541536
Añana (A)20013551515
Añana (A)20063112910
Añana (A)201122976
Añorbe (NG)198615111149
Añorbe (NG)199114513141
Añorbe (NG)199612225115
Añorbe (NG)200111316106
Bakaiku (NG)198610965377
Bakaiku (NG)1991101216317
Bakaiku (NG)199610344518
Bakaiku (NG)20018860244
Bakio (B)19863392173389
Bakio (B)19913582473279
Bakio (B)199644028628126
Bakio (B)200157936990120
Bakio (B)200662341613176
Bakio (B)2011589386101102
Baliarrain (G)1986151500
Baliarrain (G)1991272700
Baliarrain (G)1996191900
Baliarrain (G)2001292900
Baliarrain (G)2006212010
Baliarrain (G)2011313010
Balmaseda (B)19862.406372512.118
Balmaseda (B)19912.3381366551.547
Balmaseda (B)19962.2593076431.309
Balmaseda (B)20012.031418866747
Balmaseda (B)20061.849730658461
Balmaseda (B)20111.804741673390
Barakaldo (B)198138.6664884.14534.033
Barakaldo (B)198636.9541.3356.49129.128
Barakaldo (B)199133.9721.99710.15621.819
Barakaldo (B)199632.0854.18612.09015.809
Barakaldo (B)200127.9664.53113.6939.742
Barakaldo (B)200626.3179.14410.1487.025
Barakaldo (B)201123.2837.5039.6116.169
Barasoain (NG)198615514150
Barasoain (NG)199113927130
Barasoain (NG)199612317115
Barasoain (NG)2001122142088
Barañain (NG)19864.6791785133.988
Barañain (NG)19915.4592624914.697
Barañain (NG)19966.5394726845.383
Barañain (NG)20016.9278066455.476
Barañain (NG)20115.8311.1547723.757
Barbarin (NG)1986580058
Barbarin (NG)1991500050
Barbarin (NG)1996330033
Barbarin (NG)2001160313
Bargota (NG)198611112108
Bargota (NG)199111422488
Bargota (NG)19968211368
Bargota (NG)2001605352
Barillas (NG)1986681166
Barillas (NG)1991591256
Barillas (NG)1996620062
Barillas (NG)2001400139
Barrika (B)1986195783978
Barrika (B)19912577878101
Barrika (B)19963081397891
Barrika (B)20013371719670
Barrika (B)200636820410658
Barrika (B)20113342029339
Barrundia (A)19861951424157
Barrundia (A)19911941930145
Barrundia (A)19961654110114
Barrundia (A)2001161604952
Barrundia (A)2006156814629
Barrundia (A)2011143844019
Basaburua (NG)19862892075824
Basaburua (NG)19912221584123
Basaburua (NG)19961681124016
Basaburua (NG)20011361061119
Basauri (B)198116.9627232.89613.343
Basauri (B)198617.2251.3024.53711.386
Basauri (B)199117.3351.9255.6369.774
Basauri (B)199617.0413.1615.6478.233
Basauri (B)200114.1853.5526.4304.203
Basauri (B)200611.1444.6763.9332.535
Basauri (B)20118.7833.5573.2441.982
Bastida (A)1986294542247
Bastida (A)19912721059203
Bastida (A)19963014832221
Bastida (A)200136113573153
Bastida (A)200638617897111
Bastida (A)20113151777266
Baztan (NG)19862.3891.683320386
Baztan (NG)19912.3151.677375258
Baztan (NG)19962.2931.779256258
Baztan (NG)20012.0071.577244186
Baztan (NG)20111.6261.36894119
Beasain (G)19813.8471.3301.0981.419
Beasain (G)19864.0781.8294801.769
Beasain (G)19914.0432.0868721.085
Beasain (G)19963.9372.568644725
Beasain (G)20013.5542.633502419
Beasain (G)20063.5392.548610381
Beasain (G)20113.3472.205504638
Bedia (B)198635619454108
Bedia (B)19913321737881
Bedia (B)19962991704386
Bedia (B)20012641515756
Bedia (B)20062291295446
Bedia (B)20112041383828
Beintza Labaien (NG)198610510032
Beintza Labaien (NG)1991807640
Beintza Labaien (NG)1996736166
Beintza Labaien (NG)2001605631
Beire (NG)198610604102
Beire (NG)1991880088
Beire (NG)1996934584
Beire (NG)2001663558
Beizama (G)1986525200
Beizama (G)1991535210
Beizama (G)1996474700
Beizama (G)2001383800
Beizama (G)2006403253
Beizama (G)2011332733
Belaskoain (NG)1986410239
Belaskoain (NG)1991452340
Belaskoain (NG)1996380533
Belaskoain (NG)2001342428
Belauntza (G)19869076104
Belauntza (G)1991907893
Belauntza (G)1996999261
Belauntza (G)20011069772
Belauntza (G)200694701410
Belauntza (G)2011655438
Bera (NG)19861.061586160315
Bera (NG)19911.059683188188
Bera (NG)19961.118736255127
Bera (NG)20011.144868166110
Berango (B)19861.217267352598
Berango (B)19911.439298448693
Berango (B)19961.593528551514
Berango (B)20011.748618750380
Berango (B)20061.851874607370
Berango (B)20111.534731552251
Berantevilla (A)19861070998
Berantevilla (A)1991129321105
Berantevilla (A)199613994981
Berantevilla (A)2001150134988
Berantevilla (A)2006118274645
Berantevilla (A)201192203240
Berastegi (G)198633132272
Berastegi (G)1991317306101
Berastegi (G)199628527780
Berastegi (G)2001276258144
Berastegi (G)20062452102015
Berastegi (G)20112352091412
Berbintzana (NG)198625025243
Berbintzana (NG)199121013206
Berbintzana (NG)1996177313161
Berbintzana (NG)2001169533131
Bergara (G)19815.1172.9187681.431
Bergara (G)19865.0753.0481.162865
Bergara (G)19915.0823.218917947
Bergara (G)19964.8153.409817589
Bergara (G)20014.2243.278592354
Bergara (G)20063.7342.853547334
Bergara (G)20113.1782.476362340
Beriain (NG)19860000
Beriain (NG)19910000
Beriain (NG)1996901751843
Beriain (NG)20018792332824
Bermeo (B)19815.3693.753808808
Bermeo (B)19865.5733.974796803
Bermeo (B)19915.6114.162915534
Bermeo (B)19965.3304.017904409
Bermeo (B)20014.9153.713932270
Bermeo (B)20064.3993.242773384
Bermeo (B)20113.8702.833531506
Bernedo (A)1986175327145
Bernedo (A)1991174743124
Bernedo (A)1996150821121
Bernedo (A)2001121262669
Bernedo (A)2006111393141
Bernedo (A)201195234032
Berriatua (B)1986324302157
Berriatua (B)1991296274193
Berriatua (B)199627426743
Berriatua (B)20013092811315
Berriatua (B)20064053173256
Berriatua (B)20113282294158
Berriobeiti (NG)19860000
Berriobeiti (NG)19910000
Berriobeiti (NG)19963503321296
Berriobeiti (NG)20014226940313
Berriobeiti (NG)20111.6732642101.165
Berriozar (NG)19860000
Berriozar (NG)19910000
Berriozar (NG)19962.2352092001.826
Berriozar (NG)20012.8342693692.196
Berriozar (NG)20112.4093652811.676
Berriz (B)19861.345614132599
Berriz (B)19911.421681288452
Berriz (B)19961.294688210396
Berriz (B)20011.362781351230
Berriz (B)20061.467899337231
Berriz (B)20111.123708233182
Berrobi (G)1986184142636
Berrobi (G)1991214163348
Berrobi (G)19961951572513
Berrobi (G)20011711401615
Berrobi (G)20061531221714
Berrobi (G)20111521221515
Bertizarana (NG)19861841134625
Bertizarana (NG)19911901244521
Bertizarana (NG)19961891234818
Bertizarana (NG)20011951561821
Betelu (NG)198611380303
Betelu (NG)199111393182
Betelu (NG)199611810963
Betelu (NG)20011039814
Bidania-Goiatz (G)198619418923
Bidania-Goiatz (G)199115414923
Bidania-Goiatz (G)19961039661
Bidania-Goiatz (G)200110210020
Bidania-Goiatz (G)20061139896
Bidania-Goiatz (G)20111139599
Bidankoze (NG)1986430142
Bidankoze (NG)1991281225
Bidankoze (NG)1996304323
Bidankoze (NG)2001205015
Bidaurreta (NG)1986494342
Bidaurreta (NG)1991301326
Bidaurreta (NG)1996318221
Bidaurreta (NG)2001205114
Bilar (A)198612910128
Bilar (A)199110431586
Bilar (A)19968351662
Bilar (A)200185231646
Bilar (A)200682422317
Bilar (A)201179312226
Bilbo (B)1981132.4737.35424.278100.841
Bilbo (B)1986122.49911.34532.52278.632
Bilbo (B)1991121.74813.68340.15867.907
Bilbo (B)1996112.63620.93943.26848.429
Bilbo (B)200198.23022.04743.83532.348
Bilbo (B)200688.59736.64130.49621.460
Bilbo (B)201177.42628.37227.30721.747
Biurrun (NG)1986501148
Biurrun (NG)1991510051
Biurrun (NG)1996410833
Biurrun (NG)20015871041
Burgelu (A)19866711155
Burgelu (A)19917411063
Burgelu (A)19965571929
Burgelu (A)200196282543
Burgelu (A)2006109513127
Burgelu (A)2011137534836
Burgi (NG)1986831181
Burgi (NG)1991671561
Burgi (NG)1996531250
Burgi (NG)2001393927
Burlata (NG)19864.3451724023.771
Burlata (NG)19915.5743405134.712
Burlata (NG)19965.6834016814.601
Burlata (NG)20015.5575968214.140
Burlata (NG)20114.0927625522.612
Busto (NG)1986412039
Busto (NG)1991300129
Busto (NG)1996210021
Busto (NG)2001160214
Busturia (B)198652533277116
Busturia (B)199150930711785
Busturia (B)199651935210661
Busturia (B)200150034712528
Busturia (B)200644729710842
Busturia (B)20113262385731
Buñuel (NG)198677202770
Buñuel (NG)199174201740
Buñuel (NG)199666313659
Buñuel (NG)200161923614
Cabanillas (NG)198646100461
Cabanillas (NG)199144415438
Cabanillas (NG)1996434211421
Cabanillas (NG)200139839386
Cabredo (NG)1986352132
Cabredo (NG)1991291028
Cabredo (NG)1996160610
Cabredo (NG)200110235
Cadreita (NG)198659126583
Cadreita (NG)199156232557
Cadreita (NG)199653235524
Cadreita (NG)200153510534
Caparroso (NG)198666216655
Caparroso (NG)1991677213662
Caparroso (NG)1996672617649
Caparroso (NG)20016871344630
Cascante (NG)1986958619933
Cascante (NG)1991975617952
Cascante (NG)19969741226936
Cascante (NG)20011.0311224995
Castejón (NG)19861.00519995
Castejón (NG)199191916912
Castejón (NG)1996920629885
Castejón (NG)20019901025955
Cintruenigo (NG)19861.6049191.576
Cintruenigo (NG)19911.6016161.577
Cintruenigo (NG)19961.66713251.629
Cintruenigo (NG)20011.84715291.803
Cintruenigo (NG)20112.08340611.968
Corella (NG)19862.009422.003
Corella (NG)19911.9626311.925
Corella (NG)19961.92014311.875
Corella (NG)20012.0769312.036
Corella (NG)20111.94651171.844
Cortes (NG)19861.055151.049
Cortes (NG)1991997711978
Cortes (NG)1996920511904
Cortes (NG)2001868739822
Cárcar (NG)198634200342
Cárcar (NG)199133649323
Cárcar (NG)199633734330
Cárcar (NG)200129343286
Deba (G)19861.5421.163259120
Deba (G)19911.5841.134243207
Deba (G)19961.5491.23622291
Deba (G)20011.4811.26013685
Deba (G)20061.3621.110145107
Deba (G)20111.1971.01868111
Deierri (NG)19865241713494
Deierri (NG)19914871920448
Deierri (NG)19964283236360
Deierri (NG)20013475546246
Deikaztelu (NG)198622772218
Deikaztelu (NG)199122272213
Deikaztelu (NG)1996202418180
Deikaztelu (NG)2001166323140
Derio (B)19861.659345337977
Derio (B)19911.787279655853
Derio (B)19961.699429746524
Derio (B)20011.625461750414
Derio (B)20061.442598523321
Derio (B)20111.265591450224
Desojo (NG)1986521051
Desojo (NG)1991471442
Desojo (NG)1996281126
Desojo (NG)2001192116
Dima (B)19863212931513
Dima (B)19913072741023
Dima (B)19962672411511
Dima (B)2001226196219
Dima (B)20062662093324
Dima (B)20112712391913
Donamaria (NG)198612211246
Donamaria (NG)1991938443
Donamaria (NG)1996989251
Donamaria (NG)20011009172
Donemiliaga (A)19862661523228
Donemiliaga (A)19912211228181
Donemiliaga (A)19962023753112
Donemiliaga (A)2001174664563
Donemiliaga (A)2006143734327
Donemiliaga (A)2011136744319
Doneztebe (NG)198635016557128
Doneztebe (NG)19913802336285
Doneztebe (NG)19963992826453
Doneztebe (NG)20014182975071
Donostia (G)198151.7028.70916.22326.770
Donostia (G)198655.37812.94715.68826.743
Donostia (G)199155.10614.66419.10821.334
Donostia (G)199654.75920.05618.98915.714
Donostia (G)200149.28522.12017.2219.944
Donostia (G)200643.82424.87312.2016.750
Donostia (G)201139.62122.9929.2237.406
Dulantzi (A)19863151364238
Dulantzi (A)19913042563216
Dulantzi (A)1996427100122205
Dulantzi (A)2001532128216188
Dulantzi (A)2006747275262210
Dulantzi (A)2011702274230198
Durango (B)19818.4042.4311.9014.072
Durango (B)19868.9223.0251.8983.999
Durango (B)19917.6282.5992.4912.538
Durango (B)19968.0143.4342.3982.182
Durango (B)20017.4923.6922.5701.230
Durango (B)20067.5654.3822.0601.123
Durango (B)20116.7214.1621.4741.085
Ea (B)1986248228119
Ea (B)1991231214116
Ea (B)1996199180613
Ea (B)2001183164136
Ea (B)20061781432114
Ea (B)201114613097
Egues (NG)19863671812337
Egues (NG)19914082119343
Egues (NG)19964.0172685493.200
Egues (NG)20011.02010073847
Egues (NG)20115.5367235284.166
Eibar (G)198111.5143.0383.7144.762
Eibar (G)198610.8273.8002.5314.496
Eibar (G)199110.1074.0252.4433.639
Eibar (G)19968.9524.4232.1862.343
Eibar (G)20017.7044.7261.8041.174
Eibar (G)20066.6324.1781.547907
Eibar (G)20115.7253.8791.030816
Ekora (A)1986831280
Ekora (A)1991652558
Ekora (A)1996576447
Ekora (A)20016641646
Ekora (A)200675241635
Ekora (A)201158171724
Elantxobe (B)198615714791
Elantxobe (B)1991147137100
Elantxobe (B)199611710872
Elantxobe (B)2001979610
Elantxobe (B)20061049365
Elantxobe (B)2011787071
Elduain (G)1986959500
Elduain (G)1991939111
Elduain (G)1996838120
Elduain (G)2001686350
Elduain (G)2006544752
Elduain (G)2011252311
Elgeta (G)19863102474023
Elgeta (G)19913332784114
Elgeta (G)19963122623515
Elgeta (G)20012732352711
Elgeta (G)20062682043727
Elgeta (G)20112592112028
Elgoibar (G)19814.4191.9997211.699
Elgoibar (G)19864.0451.8729701.203
Elgoibar (G)19913.7251.9646561.105
Elgoibar (G)19963.3652.110611644
Elgoibar (G)20012.9822.118436428
Elgoibar (G)20062.7771.921493363
Elgoibar (G)20112.4531.703391359
Elgorriaga (NG)1986615191
Elgorriaga (NG)1991625651
Elgorriaga (NG)1996675683
Elgorriaga (NG)2001534526
Elizagorria (NG)1986630063
Elizagorria (NG)1991690069
Elizagorria (NG)1996600060
Elizagorria (NG)2001410041
Elo (NG)1986890386
Elo (NG)1991960096
Elo (NG)1996872184
Elo (NG)2001673361
Elorrio (B)19862.5941.1653531.076
Elorrio (B)19912.4671.175382910
Elorrio (B)19962.2881.266408614
Elorrio (B)20012.0391.359432248
Elorrio (B)20061.6911.195310186
Elorrio (B)20111.5941.233206155
Elortz (NG)19861.14020251.095
Elortz (NG)19911.33621891.221
Elortz (NG)19961.370371161.217
Elortz (NG)20011.308481151.145
Elortz (NG)20112.2182192511.702
Eltziego (A)198623624230
Eltziego (A)19912534023190
Eltziego (A)19962594724188
Eltziego (A)20012492367159
Eltziego (A)2006245728984
Eltziego (A)2011225877464
Eneritz (NG)1986580157
Eneritz (NG)1991590059
Eneritz (NG)1996620458
Eneritz (NG)2001593452
Erandio (B)19867.9577941.5405.623
Erandio (B)19918.5288502.7194.959
Erandio (B)19968.2981.5612.8963.841
Erandio (B)20017.5381.6043.4832.451
Erandio (B)20067.1772.7112.6251.841
Erandio (B)20115.7182.0812.0751.562
Eratsun (NG)1986918560
Eratsun (NG)1991746860
Eratsun (NG)1996656401
Eratsun (NG)2001454302
Ereño (B)1986746950
Ereño (B)1991625831
Ereño (B)1996696810
Ereño (B)2001696450
Ereño (B)2006574575
Ereño (B)2011504352
Ergoiena (NG)198618017631
Ergoiena (NG)199116215363
Ergoiena (NG)1996125108116
Ergoiena (NG)2001998964
Ermua (B)19816.1086048254.679
Ermua (B)19866.3808036894.888
Ermua (B)19916.4718351.9753.661
Ermua (B)19966.2051.3171.9722.916
Ermua (B)20015.6031.5592.3301.714
Ermua (B)20064.4581.8931.4751.090
Ermua (B)20113.6401.8941.100646
Errenteria (G)198114.6792.2873.5148.878
Errenteria (G)198613.7672.8642.5628.341
Errenteria (G)199114.5793.2874.8316.461
Errenteria (G)199614.3324.1954.8185.319
Errenteria (G)200112.4464.7243.7883.934
Errenteria (G)200610.3215.0672.8952.359
Errenteria (G)20118.4234.5262.4441.453
Errezil (G)198628527915
Errezil (G)199123623330
Errezil (G)199619419022
Errezil (G)200117117001
Errezil (G)2006148126148
Errezil (G)201112711476
Erriberabeitia (A)198612403121
Erriberabeitia (A)199110931789
Erriberabeitia (A)199613272798
Erriberabeitia (A)20012061350143
Erriberabeitia (A)2006334100112122
Erriberabeitia (A)2011317109104104
Erriberagoitia (A)1986172322147
Erriberagoitia (A)1991152439109
Erriberagoitia (A)199613593492
Erriberagoitia (A)2001122174461
Erriberagoitia (A)2006157515947
Erriberagoitia (A)2011157477238
Erriberri (NG)1986921836877
Erriberri (NG)19919401129898
Erriberri (NG)19968841533836
Erriberri (NG)20018362250764
Errigoiti (B)198612512131
Errigoiti (B)199112111182
Errigoiti (B)19961129877
Errigoiti (B)200110389311
Errigoiti (B)20069878128
Errigoiti (B)2011968673
Erro (NG)19862503642172
Erro (NG)19912373032175
Erro (NG)19962294758124
Erro (NG)2001180464787
Erromantzatua (NG)1986501049
Erromantzatua (NG)1991462044
Erromantzatua (NG)1996433634
Erromantzatua (NG)2001305223
Erronkari (NG)198612998112
Erronkari (NG)1991119315101
Erronkari (NG)1996905877
Erronkari (NG)2001726957
Esa (NG)19861001099
Esa (NG)1991890475
Esa (NG)1996728658
Esa (NG)2001514443
Eskoriatza (G)19861.236525198513
Eskoriatza (G)19911.212544242426
Eskoriatza (G)19961.423763338322
Eskoriatza (G)20011.308863252193
Eskoriatza (G)20061.061756180125
Eskoriatza (G)201186063912794
Eslaba (NG)1986730370
Eslaba (NG)1991640163
Eslaba (NG)1996631260
Eslaba (NG)2001391335
Espartza Zaraitzu (NG)1986501049
Espartza Zaraitzu (NG)1991360828
Espartza Zaraitzu (NG)1996262519
Espartza Zaraitzu (NG)2001204115
Esprontzeda (NG)1986610061
Esprontzeda (NG)1991480246
Esprontzeda (NG)1996380335
Esprontzeda (NG)2001351034
Esteribar (NG)19865083522451
Esteribar (NG)19914852227436
Esteribar (NG)19964792328428
Esteribar (NG)20013754848279
Etaio (NG)1986410140
Etaio (NG)1991311129
Etaio (NG)1996280325
Etaio (NG)2001221021
Etxalar (NG)19862121691231
Etxalar (NG)19912091711226
Etxalar (NG)19962151831517
Etxalar (NG)20012031791311
Etxarri (NG)1986170116
Etxarri (NG)1991281720
Etxarri (NG)1996264319
Etxarri (NG)2001275220
Etxarri Aranatz (NG)198673454810185
Etxarri Aranatz (NG)199175146719983
Etxarri Aranatz (NG)199676459112152
Etxarri Aranatz (NG)20017185657677
Etxauri (NG)19861391415110
Etxauri (NG)199112452297
Etxauri (NG)199610981091
Etxauri (NG)2001110141284
Etxebarri (B)19862.082893741.619
Etxebarri (B)19912.2601576351.468
Etxebarri (B)19962.3603527451.263
Etxebarri (B)20012.5934701.176947
Etxebarri (B)20062.620905989726
Etxebarri (B)20112.6939891.134570
Eulate (NG)198613041125
Eulate (NG)199112454115
Eulate (NG)199612492113
Eulate (NG)20019526861
Ezkabarte (NG)1986331631294
Ezkabarte (NG)1991335538292
Ezkabarte (NG)19963491842289
Ezkabarte (NG)20013464938259
Ezkaroze (NG)198612400124
Ezkaroze (NG)19911041796
Ezkaroze (NG)1996994689
Ezkaroze (NG)20018472849
Ezkio-Itsaso (G)1986192175116
Ezkio-Itsaso (G)1991168154113
Ezkio-Itsaso (G)199615815233
Ezkio-Itsaso (G)200113813161
Ezkio-Itsaso (G)2006132105198
Ezkio-Itsaso (G)2011152132128
Ezkurra (NG)1986979403
Ezkurra (NG)1991757230
Ezkurra (NG)1996625732
Ezkurra (NG)2001555311
Ezporogi (NG)1986230122
Ezporogi (NG)1991280028
Ezporogi (NG)1996180018
Ezporogi (NG)2001192017
Faltzes (NG)1986792929754
Faltzes (NG)1991705728670
Faltzes (NG)1996703931663
Faltzes (NG)20015711729525
Fitero (NG)198653328523
Fitero (NG)199151219501
Fitero (NG)1996479110468
Fitero (NG)200152200522
Fontellas (NG)198614700147
Fontellas (NG)199116600166
Fontellas (NG)199620604202
Fontellas (NG)200125342247
Forua (B)19861571271515
Forua (B)19913172374040
Forua (B)19963022226119
Forua (B)20012922325010
Forua (B)20062311843017
Forua (B)20111971611917
Fruiz (B)1986888611
Fruiz (B)1991858311
Fruiz (B)1996948743
Fruiz (B)20018063134
Fruiz (B)2006100701812
Fruiz (B)201110274919
Funes (NG)198667013666
Funes (NG)199165338642
Funes (NG)199661313609
Funes (NG)200167849665
Fustiñana (NG)198676024754
Fustiñana (NG)199172402721
Fustiñana (NG)199666614661
Fustiñana (NG)200165678641
Gabiria (G)198614814710
Gabiria (G)199113613420
Gabiria (G)199611911513
Gabiria (G)200110210020
Gabiria (G)2006957997
Gabiria (G)2011113100310
Gaintza (G)1986454500
Gaintza (G)1991333300
Gaintza (G)1996333300
Gaintza (G)2001262501
Gaintza (G)2006242220
Gaintza (G)2011222101
Galar (NG)19861.28819461.223
Galar (NG)19911.29718581.220
Galar (NG)19963741534325
Galar (NG)2001357241314
Galdakao (B)19819.1641.6681.6555.841
Galdakao (B)19869.2072.0271.4395.741
Galdakao (B)19919.7862.3462.3225.118
Galdakao (B)19969.9313.2132.2534.465
Galdakao (B)20018.9664.0422.5992.325
Galdakao (B)20067.7874.1582.1131.516
Galdakao (B)20116.8313.7392.0831.009
Galdames (B)19862231354156
Galdames (B)19912012557119
Galdames (B)19962083768103
Galdames (B)2001200496586
Galdames (B)2006183765849
Galdames (B)2011151694933
Galipentzu (NG)1986570651
Galipentzu (NG)1991482343
Galipentzu (NG)1996445138
Galipentzu (NG)2001313127
Galoze (NG)1986330033
Galoze (NG)1991290029
Galoze (NG)1996300723
Galoze (NG)2001274716
Gamiz-Fika (B)1986254237143
Gamiz-Fika (B)19912562271415
Gamiz-Fika (B)19962542132219
Gamiz-Fika (B)20012692093030
Gamiz-Fika (B)20062521943820
Gamiz-Fika (B)20112562152021
Garai (B)1986897892
Garai (B)1991877584
Garai (B)19967659170
Garai (B)2001685783
Garai (B)20066953106
Garai (B)2011574746
Garaioa (NG)1986430835
Garaioa (NG)19914111030
Garaioa (NG)1996310625
Garaioa (NG)2001366525
Garde (NG)1986801178
Garde (NG)1991733169
Garde (NG)1996554150
Garde (NG)2001410041
Gares (NG)19867146433617
Gares (NG)19917161871621
Gares (NG)19966492360566
Gares (NG)20016847259553
Garinoain (NG)1986900090
Garinoain (NG)19911003097
Garinoain (NG)1996871383
Garinoain (NG)200111343106
Garralda (NG)198670121543
Garralda (NG)199168161042
Garralda (NG)19966391341
Garralda (NG)200154121824
Gasteiz (A)198160.7941.5467.71351.535
Gasteiz (A)198664.0113.80512.79347.413
Gasteiz (A)199169.0756.27220.81941.984
Gasteiz (A)199672.28412.27824.87335.133
Gasteiz (A)200168.56114.27630.70323.582
Gasteiz (A)200666.02126.55623.05716.408
Gasteiz (A)201159.58620.32320.73018.533
Gatika (B)19862091771517
Gatika (B)19912502181616
Gatika (B)19962992542916
Gatika (B)20014013126722
Gatika (B)20063862807036
Gatika (B)20113232664413
Gautegiz-Arteaga (B)1986236219143
Gautegiz-Arteaga (B)1991206180206
Gautegiz-Arteaga (B)19962201762717
Gautegiz-Arteaga (B)2001214182284
Gautegiz-Arteaga (B)20061951443120
Gautegiz-Arteaga (B)20111891581912
Gaztelu (G)1986212100
Gaztelu (G)1991191900
Gaztelu (G)1996403910
Gaztelu (G)2001444121
Gaztelu (G)2006544815
Gaztelu (G)2011292801
Gazteluberri (NG)19860000
Gazteluberri (NG)19911001
Gazteluberri (NG)19964004
Gazteluberri (NG)20012002
Genevilla (NG)1986500545
Genevilla (NG)1991341330
Genevilla (NG)1996345227
Genevilla (NG)2001304422
Gernika-Lumo (B)19815.4783.1171.1391.222
Gernika-Lumo (B)19865.5663.3821.334850
Gernika-Lumo (B)19915.0773.0741.282721
Gernika-Lumo (B)19964.8383.446876516
Gernika-Lumo (B)20014.3793.360774245
Gernika-Lumo (B)20064.1833.132652399
Gernika-Lumo (B)20113.9052.801407697
Gesalatz (NG)198612922125
Gesalatz (NG)199112823123
Gesalatz (NG)19961027887
Gesalatz (NG)2001105172167
Getaria (G)19867717303011
Getaria (G)19918137822011
Getaria (G)19968287902810
Getaria (G)20017156584314
Getaria (G)20066305036661
Getaria (G)20116265093879
Getxo (B)198121.3241.5044.95214.868
Getxo (B)198624.8332.9147.56614.353
Getxo (B)199126.1394.0889.51012.541
Getxo (B)199626.7046.51810.8189.368
Getxo (B)200124.8427.03811.2596.545
Getxo (B)200621.82010.0587.3244.438
Getxo (B)201118.9558.4146.6493.892
Girgillao (NG)1986250322
Girgillao (NG)1991231121
Girgillao (NG)1996250223
Girgillao (NG)2001263221
Gizaburuaga (B)1986474700
Gizaburuaga (B)1991383800
Gizaburuaga (B)1996333300
Gizaburuaga (B)2001313010
Gizaburuaga (B)2006474331
Gizaburuaga (B)2011444112
Gobiaran (A)1986239332204
Gobiaran (A)1991209565139
Gobiaran (A)19961981118169
Gobiaran (A)20012073455118
Gobiaran (A)2006205826063
Gobiaran (A)2011156605145
Goizueta (NG)198641140551
Goizueta (NG)199137237011
Goizueta (NG)199629428284
Goizueta (NG)200122622123
Gordexola (B)19864902468398
Gordexola (B)199147140134297
Gordexola (B)199642173113235
Gordexola (B)200137813514697
Gordexola (B)200636016412571
Gordexola (B)201131813511964
Gorliz (B)1986845122250473
Gorliz (B)1991943214336393
Gorliz (B)19961.093384322387
Gorliz (B)20011.244583413248
Gorliz (B)20061.295754330211
Gorliz (B)20111.141691286164
Gorza (NG)1986270027
Gorza (NG)1991180117
Gorza (NG)1996150411
Gorza (NG)200112048
Goñi (NG)1986630063
Goñi (NG)1991650263
Goñi (NG)1996661857
Goñi (NG)2001530548
Guardia (Biastari) (A)1986465757401
Guardia (Biastari) (A)19914331298323
Guardia (Biastari) (A)19963863361292
Guardia (Biastari) (A)200133958133148
Guardia (Biastari) (A)2006390161123106
Guardia (Biastari) (A)201136518310280
Gueñes (B)19861.938583481.532
Gueñes (B)19911.8521275411.184
Gueñes (B)19961.8641996271.038
Gueñes (B)20011.690388698604
Gueñes (B)20061.685612651422
Gueñes (B)20111.427588538301
Harana (A)198612123116
Harana (A)199111113107
Harana (A)1996914879
Harana (A)200165112133
Harana (A)200657221916
Harana (A)20113416108
Hernani (G)19819.9542.9772.4324.545
Hernani (G)19866.4532.5951.6532.205
Hernani (G)19916.5013.0031.7491.749
Hernani (G)19966.3853.4211.3751.589
Hernani (G)20015.4403.4211.181838
Hernani (G)20064.8223.272951599
Hernani (G)20114.2113.009685517
Hernialde (G)19869882124
Hernialde (G)19918166141
Hernialde (G)1996665493
Hernialde (G)2001726822
Hernialde (G)20069272164
Hernialde (G)2011826958
Hiriberri Atetz (NG)1986416926
Hiriberri Atetz (NG)19914072013
Hiriberri Atetz (NG)1996364527
Hiriberri Atetz (NG)2001389722
Hondarribia (G)19813.4601.7435951.122
Hondarribia (G)19864.0822.0888181.176
Hondarribia (G)19914.5222.5141.177831
Hondarribia (G)19964.7372.9821.023732
Hondarribia (G)20014.5653.120813632
Hondarribia (G)20064.1862.874804508
Hondarribia (G)20113.4872.547499441
Ibargoiti (NG)1986522248
Ibargoiti (NG)1991500149
Ibargoiti (NG)1996561451
Ibargoiti (NG)2001602850
Ibarra (G)19861.408774203431
Ibarra (G)19911.380792210378
Ibarra (G)19961.373996250127
Ibarra (G)20011.3651.09920462
Ibarra (G)20061.22995018099
Ibarra (G)20119968149983
Ibarrangelu (B)1986152132164
Ibarrangelu (B)1991146129143
Ibarrangelu (B)199614213192
Ibarrangelu (B)200112811675
Ibarrangelu (B)200611997148
Ibarrangelu (B)20111079296
Idiazabal (G)19865934957325
Idiazabal (G)19916005124543
Idiazabal (G)19966125494221
Idiazabal (G)20016325931821
Idiazabal (G)20066115056838
Idiazabal (G)20115394633244
Igantzi (NG)198618016596
Igantzi (NG)199118417518
Igantzi (NG)199619718395
Igantzi (NG)2001165150105
Igorre (B)19861.244737195312
Igorre (B)19911.250796254200
Igorre (B)19961.3061.011143152
Igorre (B)20011.23395819481
Igorre (B)20061.228917190121
Igorre (B)20111.070802108160
Iguzkitza (NG)198611102109
Iguzkitza (NG)199110321100
Iguzkitza (NG)199610411588
Iguzkitza (NG)20018917765
Ikaztegieta (G)1986213198411
Ikaztegieta (G)19911099847
Ikaztegieta (G)199611911027
Ikaztegieta (G)20011039535
Ikaztegieta (G)20061231031010
Ikaztegieta (G)20119779126
Imotz (NG)1986140872825
Imotz (NG)1991121752323
Imotz (NG)1996110533819
Imotz (NG)2001106521737
Irantzu (NG)19864731034
Irantzu (NG)1991375725
Irantzu (NG)1996359719
Irantzu (NG)200148191415
Irun (G)198116.9602.5162.39812.046
Irun (G)198617.3053.1233.72810.454
Irun (G)199117.6503.7744.8219.055
Irun (G)199618.2375.2414.7018.295
Irun (G)200117.5176.8144.6796.024
Irun (G)200616.7288.1944.5543.980
Irun (G)201113.7647.0743.8142.876
Irunberri (NG)19864582422412
Irunberri (NG)19914012117363
Irunberri (NG)19963732956288
Irunberri (NG)20013553042283
Irura (G)19861791282328
Irura (G)19912301674518
Irura (G)19962822233326
Irura (G)20013502666816
Irura (G)20064103226325
Irura (G)20114213385132
Iruraitz-Gauna (A)1986162515142
Iruraitz-Gauna (A)1991129172290
Iruraitz-Gauna (A)1996126193968
Iruraitz-Gauna (A)2001117292761
Iruraitz-Gauna (A)2006115444031
Iruraitz-Gauna (A)201192373817
Irurtzun (NG)19860000
Irurtzun (NG)19910000
Irurtzun (NG)1996696128112456
Irurtzun (NG)2001791200115476
Iruña Oka (A)1986511936466
Iruña Oka (A)19915342359452
Iruña Oka (A)199656448110406
Iruña Oka (A)2001682116262304
Iruña Oka (A)2006814261317236
Iruña Oka (A)2011740250288202
Iruñea (NG)198655.5493.2005.66346.686
Iruñea (NG)199158.8973.8755.62249.239
Iruñea (NG)199652.3564.3535.23342.770
Iruñea (NG)200154.8485.9976.39942.452
Iruñea (NG)201146.6247.0654.53834.064
Ispaster (B)198618417293
Ispaster (B)199115614970
Ispaster (B)199615915360
Ispaster (B)200114614420
Ispaster (B)2006141120165
Ispaster (B)2011135116712
Itsasondo (G)19862682084218
Itsasondo (G)19912231752721
Itsasondo (G)19962121653413
Itsasondo (G)2001159132189
Itsasondo (G)20061791312919
Itsasondo (G)20111401072310
Ituren (NG)198614914351
Ituren (NG)199118117830
Ituren (NG)199615515041
Ituren (NG)200112211912
Iturmendi (NG)1986134144278
Iturmendi (NG)1991118183367
Iturmendi (NG)199695113747
Iturmendi (NG)200176182632
Itza (NG)19861691617136
Itza (NG)19911721219141
Itza (NG)19961581220126
Itza (NG)20011741915140
Itzagaondoa (NG)1986452538
Itzagaondoa (NG)1991635256
Itzagaondoa (NG)1996486339
Itzagaondoa (NG)2001397824
Itzaltzu (NG)1986140113
Itzaltzu (NG)1991142210
Itzaltzu (NG)199614248
Itzaltzu (NG)200110442
Iurreta (B)1986957385205367
Iurreta (B)19911.650604380666
Iurreta (B)19961.529694462373
Iurreta (B)20011.353707448198
Iurreta (B)20061.077608300169
Iurreta (B)2011929520234175
Izaba (NG)1986182617159
Izaba (NG)1991173912152
Izaba (NG)19961541321120
Izaba (NG)2001119261083
Izurtza (B)19867959137
Izurtza (B)19917448188
Izurtza (B)19968566712
Izurtza (B)2001726138
Izurtza (B)2006605046
Izurtza (B)20119368718
Jaitz (NG)1986421140
Jaitz (NG)1991301029
Jaitz (NG)1996281225
Jaitz (NG)2001232120
Jaurrieta (NG)198611913115
Jaurrieta (NG)19911030895
Jaurrieta (NG)19968201171
Jaurrieta (NG)200167101443
Kanpezu (A)19863781558305
Kanpezu (A)19913393098211
Kanpezu (A)19963204954217
Kanpezu (A)20012687259137
Kanpezu (A)20062361115669
Kanpezu (A)20112201205446
Karrantza (B)19861.0142133960
Karrantza (B)19918932784782
Karrantza (B)199685276204572
Karrantza (B)200171879262377
Karrantza (B)2006624242190192
Karrantza (B)2011583231227125
Kaseda (NG)1986369324342
Kaseda (NG)1991332812312
Kaseda (NG)1996279720252
Kaseda (NG)20012371631190
Kortezubi (B)1986535201
Kortezubi (B)199110210110
Kortezubi (B)19961049860
Kortezubi (B)20019885103
Kortezubi (B)20061029174
Kortezubi (B)2011928822
Kripan (A)19866521053
Kripan (A)19916631944
Kripan (A)19966061737
Kripan (A)200143111517
Kripan (A)200631111010
Kripan (A)2011281783
Kuartango (A)198611241791
Kuartango (A)1991112102478
Kuartango (A)199699181170
Kuartango (A)200177351725
Kuartango (A)200656331211
Kuartango (A)20115935159
Lagran (A)19864521825
Lagran (A)1991390633
Lagran (A)19964132117
Lagran (A)20013461711
Lagran (A)20063312129
Lagran (A)2011241284
Lakuntza (NG)198631816811931
Lakuntza (NG)199131015456100
Lakuntza (NG)19963241569276
Lakuntza (NG)20013182115057
Lana (NG)1986811080
Lana (NG)1991671363
Lana (NG)1996542151
Lana (NG)2001301227
Lanestosa (B)1986942092
Lanestosa (B)1991942290
Lanestosa (B)1996674558
Lanestosa (B)2001603552
Lanestosa (B)200668291524
Lanestosa (B)201149151420
Lantaron (A)1986300211287
Lantaron (A)19912551224219
Lantaron (A)1996245839198
Lantaron (A)20012771876183
Lantaron (A)2006228646797
Lantaron (A)2011181416773
Lantz (NG)1986204214
Lantz (NG)1991223217
Lantz (NG)1996311624
Lantz (NG)200144101024
Lantziego (A)198618649173
Lantziego (A)19911911524152
Lantziego (A)19961622517120
Lantziego (A)2001136521371
Lantziego (A)2006168803553
Lantziego (A)2011144852633
Lapoblación (NG)1986580058
Lapoblación (NG)1991480444
Lapoblación (NG)1996520646
Lapoblación (NG)2001401633
Lapuebla de Labarca (A)19862341515204
Lapuebla de Labarca (A)19912303535160
Lapuebla de Labarca (A)19962427035137
Lapuebla de Labarca (A)20012401302288
Lapuebla de Labarca (A)20062431375353
Lapuebla de Labarca (A)2011193905053
Larrabetzu (B)19864653219054
Larrabetzu (B)19914202798853
Larrabetzu (B)19964063155437
Larrabetzu (B)20013923106418
Larrabetzu (B)20064403109634
Larrabetzu (B)20114243275938
Larraga (NG)198655268538
Larraga (NG)1991559524530
Larraga (NG)1996529827494
Larraga (NG)20015141016488
Larragoa (NG)1986650065
Larragoa (NG)1991602058
Larragoa (NG)1996470146
Larragoa (NG)20013111317
Larraul (G)1986636120
Larraul (G)1991424200
Larraul (G)1996414100
Larraul (G)2001313001
Larraul (G)2006514263
Larraul (G)2011433841
Larraun (NG)198662043010684
Larraun (NG)199159738912779
Larraun (NG)19963052323934
Larraun (NG)20012422101418
Lasarte-Oria (G)19865.9761.5549983.424
Lasarte-Oria (G)19916.3261.9381.5662.822
Lasarte-Oria (G)19966.4792.2791.7802.420
Lasarte-Oria (G)20015.7842.4782.2231.083
Lasarte-Oria (G)20064.9532.5031.563887
Lasarte-Oria (G)20114.0592.2191.108732
Laudio (A)19816.7423003956.047
Laudio (A)19867.1607181.8414.601
Laudio (A)19917.2781.0332.6323.613
Laudio (A)19967.0681.8252.6712.572
Laudio (A)20015.9491.9392.7581.252
Laudio (A)20064.9162.3541.702860
Laudio (A)20114.1492.2381.286625
Laukiz (B)198637218862122
Laukiz (B)199137517592108
Laukiz (B)19963421807389
Laukiz (B)20013171658468
Laukiz (B)20062421545434
Laukiz (B)20112291485625
Lazkao (G)19861.794820321653
Lazkao (G)19911.752835413504
Lazkao (G)19961.6171.066285266
Lazkao (G)20011.5131.115226172
Lazkao (G)20061.4371.060225152
Lazkao (G)20111.3001.007157136
Leaburu (G)1986189172116
Leaburu (G)199116816323
Leaburu (G)19961039760
Leaburu (G)20011049365
Leaburu (G)20068670124
Leaburu (G)2011574764
Leatxe (NG)1986220022
Leatxe (NG)1991190019
Leatxe (NG)19969018
Leatxe (NG)20016006
Ledea (NG)1986960096
Ledea (NG)1991932091
Ledea (NG)1996845178
Ledea (NG)2001845475
Legarda (NG)1986180117
Legarda (NG)1991150114
Legarda (NG)1996111010
Legarda (NG)2001120012
Legaria (NG)1986680167
Legaria (NG)1991611258
Legaria (NG)1996402335
Legaria (NG)2001250025
Legazpi (G)19813.4661.0509371.479
Legazpi (G)19863.5191.3929811.146
Legazpi (G)19913.3141.5836841.047
Legazpi (G)19962.9241.781586557
Legazpi (G)20012.4481.806385257
Legazpi (G)20062.0991.570343186
Legazpi (G)20111.8101.443225142
Legorreta (G)19865073526293
Legorreta (G)19914913418565
Legorreta (G)19964543376651
Legorreta (G)20013823132346
Legorreta (G)20064012955254
Legorreta (G)20113762765050
Legutiano (A)19864117265274
Legutiano (A)19913828972221
Legutiano (A)199643215979194
Legutiano (A)200141420012490
Legutiano (A)200644024012476
Legutiano (A)201139722510765
Leintz Gatzaga (G)19866145610
Leintz Gatzaga (G)19917649189
Leintz Gatzaga (G)19968056177
Leintz Gatzaga (G)20016249103
Leintz Gatzaga (G)20065032126
Leintz Gatzaga (G)2011473656
Leioa (B)19817.3354741.3245.537
Leioa (B)19867.3457462.0474.552
Leioa (B)19918.0191.1982.7044.117
Leioa (B)19969.1612.3033.6493.209
Leioa (B)20019.1992.7873.9792.433
Leioa (B)20068.2613.6482.9621.651
Leioa (B)20117.3223.2142.6611.447
Leitza (NG)19861.0298787081
Leitza (NG)19911.0609743848
Leitza (NG)19961.0509605535
Leitza (NG)20019438832832
Lekeitio (B)19862.4082.032249127
Lekeitio (B)19912.5102.19722291
Lekeitio (B)19962.3932.15917460
Lekeitio (B)20012.0741.89014737
Lekeitio (B)20061.6951.424157114
Lekeitio (B)20111.4771.185129163
Lekunberri (NG)19860000
Lekunberri (NG)19910000
Lekunberri (NG)19962871429748
Lekunberri (NG)20012811836335
Lemoa (B)1986979495122362
Lemoa (B)1991923532170221
Lemoa (B)1996752468152132
Lemoa (B)200184451722998
Lemoa (B)2006867511208148
Lemoa (B)2011917566207144
Lemoiz (B)19862261266238
Lemoiz (B)19912481376546
Lemoiz (B)19962271424045
Lemoiz (B)20012021294825
Lemoiz (B)20062311594527
Lemoiz (B)20112281703919
Leotz (NG)1986300426
Leotz (NG)1991513246
Leotz (NG)19967591947
Leotz (NG)20016714944
Lerga (NG)1986341132
Lerga (NG)1991230023
Lerga (NG)19968107
Lerga (NG)2001181116
Lerin (NG)1986590620564
Lerin (NG)199156387548
Lerin (NG)1996492019473
Lerin (NG)2001414512397
Lesaka (NG)1986916659136121
Lesaka (NG)199191370014765
Lesaka (NG)199688468816036
Lesaka (NG)20017726508636
Leza (A)1986513642
Leza (A)1991475636
Leza (A)1996376724
Leza (A)20015272025
Leza (A)200652241414
Leza (A)201140181111
Lezama (B)1986609371101137
Lezama (B)199165345567131
Lezama (B)199663543312181
Lezama (B)200160139314662
Lezama (B)200666140517680
Lezama (B)201152535111361
Lezaun (NG)198612853120
Lezaun (NG)1991962490
Lezaun (NG)19966351543
Lezaun (NG)2001478534
Lezo (G)19861.979822364793
Lezo (G)19911.803833505465
Lezo (G)19962.0081.051483474
Lezo (G)20011.9091.150504255
Lezo (G)20061.6901.057399234
Lezo (G)20111.4661.077256133
Lizarra (NG)19863.8834823053.096
Lizarra (NG)19913.8713363373.190
Lizarra (NG)19963.7384693192.950
Lizarra (NG)20013.6646373252.702
Lizarra (NG)20113.1909854251.765
Lizartza (G)198623422842
Lizartza (G)199125325012
Lizartza (G)199622021523
Lizartza (G)2001182162119
Lizartza (G)20061571262110
Lizartza (G)20111391111117
Lizoain (NG)1986520151
Lizoain (NG)1991582452
Lizoain (NG)1996674855
Lizoain (NG)200183131555
Lodosa (NG)19861.3416161.319
Lodosa (NG)19911.3818211.346
Lodosa (NG)19961.43527601.348
Lodosa (NG)20011.34330371.276
Loiu (B)1986493190126177
Loiu (B)1991537227167143
Loiu (B)1996497233140124
Loiu (B)2001708257265186
Loiu (B)2006548278164106
Loiu (B)2011553299147107
Longida (NG)198613168117
Longida (NG)199113189114
Longida (NG)19969041571
Longida (NG)2001749362
Lukin (NG)1986530053
Lukin (NG)1991432239
Lukin (NG)1996353131
Lukin (NG)2001340133
Luzaide (NG)1986138742737
Luzaide (NG)1991124692332
Luzaide (NG)1996123512745
Luzaide (NG)2001101502625
Mallabia (B)19863592486249
Mallabia (B)19913772498147
Mallabia (B)19963712624465
Mallabia (B)20013312425732
Mallabia (B)20063222286133
Mallabia (B)20112612053422
Marañón (NG)1986310130
Marañón (NG)1991250124
Marañón (NG)1996260179
Marañón (NG)2001140212
Markin-Etxebarria (B)1986249238101
Markin-Etxebarria (B)1991233214145
Markin-Etxebarria (B)199622421293
Markin-Etxebarria (B)200120419761
Markin-Etxebarria (B)20061981741410
Markin-Etxebarria (B)2011187160720
Markina-Xemein (B)19861.6171.40512092
Markina-Xemein (B)19911.4391.25412164
Markina-Xemein (B)19961.3251.2167435
Markina-Xemein (B)20011.2121.1096340
Markina-Xemein (B)20061.238990127121
Markina-Xemein (B)20111.161889100172
Martzilla (NG)198679254783
Martzilla (NG)199169346678
Martzilla (NG)199667645667
Martzilla (NG)2001693714672
Maruri-Jatabe (B)198611992918
Maruri-Jatabe (B)19911601211524
Maruri-Jatabe (B)19961931393618
Maruri-Jatabe (B)20011931463611
Maruri-Jatabe (B)20062051334923
Maruri-Jatabe (B)20111891412820
Mañaria (B)1986168146814
Mañaria (B)1991148132115
Mañaria (B)199612410798
Mañaria (B)200112711566
Mañaria (B)200611598107
Mañaria (B)2011127101917
Mañeru (NG)198613321130
Mañeru (NG)199110611104
Mañeru (NG)199611309104
Mañeru (NG)20011109695
Mañueta (A)1986920389
Mañueta (A)19919031572
Mañueta (A)19968621569
Mañueta (A)200181281340
Mañueta (A)200680342323
Mañueta (A)201157331212
Mendabia (NG)19861.012412996
Mendabia (NG)19911.0535161.031
Mendabia (NG)19961.001519977
Mendabia (NG)20019611224925
Mendaro (G)198647032043107
Mendaro (G)19914513154888
Mendaro (G)19964073136430
Mendaro (G)20014583624947
Mendaro (G)20065203649462
Mendaro (G)20114183087535
Mendata (B)198611211011
Mendata (B)1991878700
Mendata (B)1996757500
Mendata (B)2001817542
Mendata (B)20068269103
Mendata (B)2011686440
Mendaza (NG)198616614161
Mendaza (NG)199114622142
Mendaza (NG)19961051698
Mendaza (NG)20016511747
Mendexa (B)19861009163
Mendexa (B)199111310085
Mendexa (B)1996928840
Mendexa (B)2001817722
Mendexa (B)2006857078
Mendexa (B)2011767123
Mendigorria (NG)198628221279
Mendigorria (NG)199128930286
Mendigorria (NG)199622509216
Mendigorria (NG)2001231421206
Metauten (NG)198611653108
Metauten (NG)19911065398
Metauten (NG)1996988981
Metauten (NG)20017010258
Meñaka (B)198610310300
Meñaka (B)199111110263
Meñaka (B)199611410680
Meñaka (B)2001125111113
Meñaka (B)20061641222913
Meñaka (B)2011132109158
Milagro (NG)198670111699
Milagro (NG)199173728727
Milagro (NG)199669442688
Milagro (NG)200176571757
Mirafuentes (NG)1986151113
Mirafuentes (NG)1991110011
Mirafuentes (NG)199613049
Mirafuentes (NG)200112930
Miranda Arga (NG)198631123306
Miranda Arga (NG)19912714133134
Miranda Arga (NG)1996240411225
Miranda Arga (NG)20012711544212
Monteagudo (NG)198631100311
Monteagudo (NG)199135100343
Monteagudo (NG)199636423359
Monteagudo (NG)200130902307
Moreda de Alava (A)1986781077
Moreda de Alava (A)19917611164
Moreda de Alava (A)1996724662
Moreda de Alava (A)20013810820
Moreda de Alava (A)200660221523
Moreda de Alava (A)201153231218
Morentin (NG)1986260026
Morentin (NG)1991300228
Morentin (NG)1996310031
Morentin (NG)2001340232
Morga (B)1986888611
Morga (B)1991979250
Morga (B)1996959140
Morga (B)2001857942
Morga (B)2006806686
Morga (B)2011736157
Mues (NG)1986330033
Mues (NG)1991271125
Mues (NG)1996180018
Mues (NG)2001141112
Mundaka (B)198646127514838
Mundaka (B)1991447407346
Mundaka (B)199650036410828
Mundaka (B)20014993977428
Mundaka (B)20064443596619
Mundaka (B)20113993133947
Mungia (B)19813.5291.7337041.092
Mungia (B)19863.5841.898702984
Mungia (B)19914.0102.0858771.048
Mungia (B)19964.2472.3958341.018
Mungia (B)20014.1752.3541.109712
Mungia (B)20064.3522.6171.068667
Mungia (B)20114.1322.401961770
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)198618117920
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)199114514500
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)199610510221
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001736931
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)20066754121
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011837931
Murchante (NG)198694911947
Murchante (NG)199196328953
Murchante (NG)199696949956
Murchante (NG)2001922510907
Murieta (NG)1986872481
Murieta (NG)1991908874
Murieta (NG)1996713761
Murieta (NG)2001654556
Murillo el Cuende (NG)198617100171
Murillo el Cuende (NG)199119324187
Murillo el Cuende (NG)199621224206
Murillo el Cuende (NG)200119834191
Murillo el Fruto (NG)198625542249
Murillo el Fruto (NG)199124002238
Murillo el Fruto (NG)1996211310198
Murillo el Fruto (NG)200116772158
Murueta (B)1986484053
Murueta (B)1991615821
Murueta (B)1996595432
Murueta (B)20017259112
Murueta (B)20066648135
Murueta (B)2011585233
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1986580058
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1991582155
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1996483441
Muruzabal Itzarbeibar (NG)2001522446
Muskiz (B)19861.9811104471.424
Muskiz (B)19912.1511885271.436
Muskiz (B)19962.0634245801.059
Muskiz (B)20012.014559848607
Muskiz (B)20061.966845675446
Muskiz (B)20111.841708763370
Mutiloa (G)1986504334
Mutiloa (G)1991484800
Mutiloa (G)1996424110
Mutiloa (G)2001282710
Mutiloa (G)2006534274
Mutiloa (G)2011514560
Mutriku (G)19861.4601.23712499
Mutriku (G)19911.5021.25617571
Mutriku (G)19961.5711.35416354
Mutriku (G)20011.4211.2749453
Mutriku (G)20061.2671.04514379
Mutriku (G)20111.13893190117
Muxika (B)19864394061815
Muxika (B)1991463431257
Muxika (B)19964384071615
Muxika (B)2001342326124
Muxika (B)20063132732416
Muxika (B)20112672302413
Mélida (NG)198624712244
Mélida (NG)199124612243
Mélida (NG)199623611234
Mélida (NG)200118304179
Nabarniz (B)1986313100
Nabarniz (B)1991636201
Nabarniz (B)1996545400
Nabarniz (B)2001444310
Nabarniz (B)2006484440
Nabarniz (B)2011333210
Nabaskoze (NG)19868810573
Nabaskoze (NG)19915941243
Nabaskoze (NG)1996403829
Nabaskoze (NG)2001345524
Navaridas (A)1986720369
Navaridas (A)1991697458
Navaridas (A)19965741142
Navaridas (A)2001481740
Navaridas (A)20064217718
Navaridas (A)201156191522
Nazar (NG)1986120210
Nazar (NG)1991150015
Nazar (NG)1996150312
Nazar (NG)200110136
Obanos (NG)198621335205
Obanos (NG)199119972190
Obanos (NG)1996198213183
Obanos (NG)20012062510171
Odieta (NG)198610611392
Odieta (NG)19917841460
Odieta (NG)199688222244
Odieta (NG)200184312726
Oiartzun (G)19862.5771.870363344
Oiartzun (G)19912.9342.209406319
Oiartzun (G)19963.0142.383347284
Oiartzun (G)20012.7832.266298219
Oiartzun (G)20062.6172.006369242
Oiartzun (G)20112.2251.836220169
Oibar (NG)198635218343
Oibar (NG)1991303317283
Oibar (NG)199623667223
Oibar (NG)20012191419186
Oion (A)19867291574640
Oion (A)199168337114532
Oion (A)199669765108524
Oion (A)2001774111180483
Oion (A)2006890309227354
Oion (A)2011780178184418
Oitz (NG)1986666330
Oitz (NG)1991605730
Oitz (NG)1996565330
Oitz (NG)2001373511
Oko (NG)1986282026
Oko (NG)1991320032
Oko (NG)1996340430
Oko (NG)2001244416
Okondo (A)19862621147204
Okondo (A)19912462674146
Okondo (A)19962676266139
Okondo (A)200128210011864
Okondo (A)200631313712353
Okondo (A)20112651369138
Olaberria (G)1986471175117179
Olaberria (G)1991440164114162
Olaberria (G)199635116771113
Olaberria (G)20012381416532
Olaberria (G)20061981353726
Olaberria (G)20111591262013
Olaibar (NG)1986641360
Olaibar (NG)1991704363
Olaibar (NG)1996504343
Olaibar (NG)2001422733
Olatzagutia (NG)19866108382445
Olatzagutia (NG)19915506856426
Olatzagutia (NG)199649981100318
Olatzagutia (NG)2001436120146170
Olexua (NG)1986191018
Olexua (NG)1991140014
Olexua (NG)1996120012
Olexua (NG)2001160115
Ollo (NG)198611214107
Ollo (NG)1991116122678
Ollo (NG)1996119183170
Ollo (NG)200163141534
Oloritz (NG)1986660264
Oloritz (NG)1991680266
Oloritz (NG)1996643655
Oloritz (NG)20014861032
Oltza (NG)19867491532702
Oltza (NG)19918293870721
Oltza (NG)19963432345275
Oltza (NG)20013514551255
Ondarroa (B)19813.9002.983380537
Ondarroa (B)19863.7392.876407456
Ondarroa (B)19913.6792.858502319
Ondarroa (B)19963.4062.880375151
Ondarroa (B)20012.8642.463239162
Ondarroa (B)20062.1941.769266159
Ondarroa (B)20111.8751.529172174
Orbaizeta (NG)198678111453
Orbaizeta (NG)199168121937
Orbaizeta (NG)199657132321
Orbaizeta (NG)200147221312
Orbara (NG)198612309
Orbara (NG)199110154
Orbara (NG)199612165
Orbara (NG)2001141130
Ordizia (G)19863.0181.2617441.013
Ordizia (G)19913.1251.574794757
Ordizia (G)19962.9281.864677387
Ordizia (G)20012.5141.913385216
Ordizia (G)20062.3271.697376254
Ordizia (G)20112.2801.502367411
Orendain (G)1986272700
Orendain (G)1991413911
Orendain (G)1996353410
Orendain (G)2001333021
Orendain (G)2006403253
Orendain (G)2011292711
Orexa (G)1986393900
Orexa (G)1991323200
Orexa (G)1996262600
Orexa (G)2001181800
Orexa (G)2006242040
Orexa (G)2011171700
Orio (G)19861.4521.174159119
Orio (G)19911.5121.233161118
Orio (G)19961.4791.27216146
Orio (G)20011.4021.18316950
Orio (G)20061.3311.06917290
Orio (G)20111.248996102150
Orisoain (NG)1986361431
Orisoain (NG)1991360333
Orisoain (NG)1996362331
Orisoain (NG)200111209
Orkoien (NG)19860000
Orkoien (NG)19910000
Orkoien (NG)19964741142421
Orkoien (NG)20015524040472
Ormaiztegi (G)19864353412965
Ormaiztegi (G)19913813103338
Ormaiztegi (G)19963693153420
Ormaiztegi (G)20013503012326
Ormaiztegi (G)20063913025534
Ormaiztegi (G)20113402622949
Orontze (NG)1986220022
Orontze (NG)1991160412
Orontze (NG)199610145
Orontze (NG)200112534
Orotz-Betelu (NG)1986732269
Orotz-Betelu (NG)1991521447
Orotz-Betelu (NG)1996574845
Orotz-Betelu (NG)2001579840
Orozko (B)1986635323138174
Orozko (B)1991611327176108
Orozko (B)1996583328141114
Orozko (B)2001604342137125
Orozko (B)200653933612281
Orozko (B)20114592939076
Orreaga (NG)1986121011
Orreaga (NG)1991111010
Orreaga (NG)19966024
Orreaga (NG)20013201
Ortuella (B)19863.004925992.313
Ortuella (B)19912.9071858741.848
Ortuella (B)19962.7904811.0071.302
Ortuella (B)20012.7516501.0831.018
Ortuella (B)20062.360920792648
Ortuella (B)20111.909801741367
Oteitza (NG)19863271235280
Oteitza (NG)199130836299
Oteitza (NG)1996268815245
Oteitza (NG)20012332536172
Otsagabia (NG)19862171342162
Otsagabia (NG)19912011935146
Otsagabia (NG)19962121753142
Otsagabia (NG)2001153234288
Otxandio (B)19863602511594
Otxandio (B)19913192405227
Otxandio (B)19963132574313
Otxandio (B)20012772253517
Otxandio (B)20063382554835
Otxandio (B)20113012334028
Oñati (G)19813.5902.457460673
Oñati (G)19863.4722.442604426
Oñati (G)19913.3702.587481302
Oñati (G)19963.1872.712296179
Oñati (G)20013.0062.653233120
Oñati (G)20062.6562.224274158
Oñati (G)20112.4222.042180200
Pasaia (G)19816.2801.2711.0084.001
Pasaia (G)19866.3451.2509804.115
Pasaia (G)19916.3891.6951.9322.762
Pasaia (G)19965.8702.0521.8082.010
Pasaia (G)20014.6731.9241.5101.239
Pasaia (G)20064.0432.1151.130798
Pasaia (G)20113.4001.896893611
Petilla Aragoikoa (NG)1986170017
Petilla Aragoikoa (NG)1991100010
Petilla Aragoikoa (NG)1996120012
Petilla Aragoikoa (NG)20017007
Piedramillera (NG)1986261025
Piedramillera (NG)1991240024
Piedramillera (NG)1996190019
Piedramillera (NG)2001131210
Pitillas (NG)198619005185
Pitillas (NG)199117502173
Pitillas (NG)199616212159
Pitillas (NG)200112205117
Plentzia (B)1986910124319467
Plentzia (B)1991816172288356
Plentzia (B)1996939305372262
Plentzia (B)20011.021400378243
Plentzia (B)20061.019538303178
Plentzia (B)2011977489324164
Portugalete (B)198117.9583192.44315.196
Portugalete (B)198618.7371.1504.53613.051
Portugalete (B)199119.1531.5126.14411.497
Portugalete (B)199618.2382.8616.8968.481
Portugalete (B)200115.4473.2137.4364.798
Portugalete (B)200612.2464.8294.5512.866
Portugalete (B)201110.0873.7554.0162.316
Puiu (NG)1986976586
Puiu (NG)1991923683
Puiu (NG)19961013692
Puiu (NG)20018281658
Ribaforada (NG)198699101990
Ribaforada (NG)199198011978
Ribaforada (NG)199697005965
Ribaforada (NG)200196578950
Saldias (NG)1986565411
Saldias (NG)1991545310
Saldias (NG)1996373610
Saldias (NG)2001383800
Samaniego (A)1986953587
Samaniego (A)19918661565
Samaniego (A)19969253552
Samaniego (A)200166231528
Samaniego (A)200674292322
Samaniego (A)201179312721
San Adrián (NG)19861.5300181.512
San Adrián (NG)19911.6524161.631
San Adrián (NG)19961.6423251.614
San Adrián (NG)20011.71310701.633
San Adrián (NG)20111.638161641.434
San Martin Unx (NG)198617035162
San Martin Unx (NG)199113915132
San Martin Unx (NG)199612202120
San Martin Unx (NG)2001951886
Santakara (NG)198632402322
Santakara (NG)199132102319
Santakara (NG)199629601295
Santakara (NG)200125858245
Santsol (NG)1986531250
Santsol (NG)1991461144
Santsol (NG)1996330132
Santsol (NG)2001280325
Santurtzi (B)198117.3063172.15414.835
Santurtzi (B)198617.5279873.81412.726
Santurtzi (B)199117.3611.2975.13810.926
Santurtzi (B)199617.0332.5486.1218.364
Santurtzi (B)200114.7312.8346.6105.287
Santurtzi (B)200612.6144.5944.7023.318
Santurtzi (B)201110.4423.6854.2702.487
Sartaguda (NG)198637317365
Sartaguda (NG)199137528365
Sartaguda (NG)1996363516342
Sartaguda (NG)20013301621293
Sartze (NG)1986390138
Sartze (NG)1991380038
Sartze (NG)1996140212
Sartze (NG)200110037
Segura (G)19864483775417
Segura (G)19913973443419
Segura (G)1996352319258
Segura (G)200130028785
Segura (G)20063352723528
Segura (G)20113702994130
Sesma (NG)198642933423
Sesma (NG)199135303350
Sesma (NG)199633179315
Sesma (NG)200130115295
Sestao (B)198112.2511781.52410.549
Sestao (B)198611.9955922.7888.615
Sestao (B)199112.3048443.8877.573
Sestao (B)199611.7881.5244.0946.170
Sestao (B)20019.6961.6614.2873.748
Sestao (B)20067.6802.7312.7962.153
Sestao (B)20116.2002.0752.3611.764
Sondika (B)19861.200225317658
Sondika (B)19911.164252489423
Sondika (B)19961.170333465372
Sondika (B)20011.093403470220
Sondika (B)20061.022498343181
Sondika (B)2011866451266149
Sopela (B)19862.3744966541.224
Sopela (B)19912.7696738831.213
Sopela (B)19963.1241.1011.085938
Sopela (B)20013.3861.3741.285727
Sopela (B)20063.5761.8981.119559
Sopela (B)20113.0631.767917379
Sopuerta, Garape (B)19866772096561
Sopuerta, Garape (B)199162728120479
Sopuerta, Garape (B)199664279231332
Sopuerta, Garape (B)2001551128222201
Sopuerta, Garape (B)2006590213232145
Sopuerta, Garape (B)2011576224222130
Soraluze (G)19861.565786245534
Soraluze (G)19911.517833294390
Soraluze (G)19961.323754243326
Soraluze (G)20011.206775233198
Soraluze (G)20061.095729210156
Soraluze (G)2011903611145147
Sorlada (NG)1986120012
Sorlada (NG)19919018
Sorlada (NG)19967007
Sorlada (NG)20014013
Sukarrieta (B)19868153217
Sukarrieta (B)19918364172
Sukarrieta (B)199690562113
Sukarrieta (B)200185541516
Sukarrieta (B)2006685387
Sukarrieta (B)2011534175
Sunbilla (NG)1986246226164
Sunbilla (NG)1991192174171
Sunbilla (NG)1996175152194
Sunbilla (NG)2001193178510
Tafalla (NG)19863.167852882.794
Tafalla (NG)19913.1341342372.757
Tafalla (NG)19963.0401733272.540
Tafalla (NG)20012.8862703222.294
Tafalla (NG)20112.4884634031.604
Tiebas-Muru Artederreta (NG)198619121188
Tiebas-Muru Artederreta (NG)199121118202
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996216620190
Tiebas-Muru Artederreta (NG)2001160511144
Tirapu (NG)1986270126
Tirapu (NG)1991251123
Tirapu (NG)1996200119
Tirapu (NG)2001151113
Tolosa (G)19815.8302.4392.0111.380
Tolosa (G)19865.8692.9051.7521.212
Tolosa (G)19915.8583.3821.496980
Tolosa (G)19965.5874.009974604
Tolosa (G)20014.7953.726712357
Tolosa (G)20064.1103.186599325
Tolosa (G)20113.9403.175384381
Torralba del Río (NG)1986401039
Torralba del Río (NG)1991430241
Torralba del Río (NG)1996361035
Torralba del Río (NG)2001381136
Torres del Río (NG)1986531151
Torres del Río (NG)1991470047
Torres del Río (NG)1996420141
Torres del Río (NG)2001300228
Trapagaran (B)19814.292674413.784
Trapagaran (B)19864.2471659793.103
Trapagaran (B)19914.4673591.3642.744
Trapagaran (B)19964.3508551.4032.092
Trapagaran (B)20013.9999981.7161.285
Trapagaran (B)20063.2931.3291.151813
Trapagaran (B)20112.5221.100940482
Trebiñu (A)1986----
Trebiñu (A)1991----
Trebiñu (A)1996----
Tulebras (NG)1986310130
Tulebras (NG)1991260124
Tulebras (NG)1996130013
Tulebras (NG)2001100010
Turtzioz (B)1986149412133
Turtzioz (B)1991140728105
Turtzioz (B)1996147144786
Turtzioz (B)2001140116168
Turtzioz (B)2006135425043
Turtzioz (B)2011132435039
Tutera (NG)19868.319672567.996
Tutera (NG)19918.404732928.029
Tutera (NG)19968.442923238.027
Tutera (NG)20018.7201132288.379
Tutera (NG)20119.0293082898.350
Txulapain (NG)19861591212135
Txulapain (NG)19911661522126
Txulapain (NG)19961531818117
Txulapain (NG)200111223782
Ubide (B)19865531213
Ubide (B)19915339104
Ubide (B)19964525119
Ubide (B)20014221147
Ubide (B)2006311993
Ubide (B)2011443815
Ugao (B)19861.320246194880
Ugao (B)19911.350280471599
Ugao (B)19961.380433383564
Ugao (B)20011.222496445281
Ugao (B)20061.056540305211
Ugao (B)2011962498322142
Uharte Arakil (NG)19862813829214
Uharte Arakil (NG)19912492529185
Uharte Arakil (NG)19962092655128
Uharte Arakil (NG)2001222517596
Uharte Eguesibar (NG)198692649111766
Uharte Eguesibar (NG)199199747117833
Uharte Eguesibar (NG)199691088127695
Uharte Eguesibar (NG)2001940145154641
Uharte Eguesibar (NG)20111.572399250912
Ukar (NG)1986310130
Ukar (NG)1991260026
Ukar (NG)1996250025
Ukar (NG)2001392136
Ultzama (NG)1986518141152225
Ultzama (NG)199149976218205
Ultzama (NG)1996427122160145
Ultzama (NG)2001380158122100
Untziti (NG)1986570354
Untziti (NG)1991690069
Untziti (NG)1996712762
Untziti (NG)2001451638
Untzue (NG)1986331230
Untzue (NG)1991370235
Untzue (NG)1996293125
Untzue (NG)2001314126
Urantzia (NG)1986393312378
Urantzia (NG)199139054381
Urantzia (NG)1996331413314
Urantzia (NG)20012721417241
Urdazubi (NG)1986162103752
Urdazubi (NG)199111888624
Urdazubi (NG)199611289617
Urdazubi (NG)200110910144
Urdiain (NG)19862331951523
Urdiain (NG)19912211832414
Urdiain (NG)19962011543413
Urdiain (NG)20011661223113
Urduliz (B)1986772311136325
Urduliz (B)1991924348166410
Urduliz (B)19961.013426281306
Urduliz (B)20011.008443219346
Urduliz (B)2006875477218180
Urduliz (B)201186551825691
Urduña (B)19861.37077354939
Urduña (B)19911.294101415778
Urduña (B)19961.208207429572
Urduña (B)20011.095327430338
Urduña (B)20061.132506381245
Urduña (B)2011979460323196
Urizaharra (A)1986710665
Urizaharra (A)19916611055
Urizaharra (A)19966861646
Urizaharra (A)20014572216
Urizaharra (A)200650132314
Urizaharra (A)201144131516
Urkabustaiz (A)19863122772213
Urkabustaiz (A)19912842582177
Urkabustaiz (A)19962504366141
Urkabustaiz (A)2001247848974
Urkabustaiz (A)200630012910368
Urkabustaiz (A)20113051418084
Urnieta (G)19813.7011.0163552.330
Urnieta (G)19861.486626189671
Urnieta (G)19911.585725302558
Urnieta (G)19962.008971380657
Urnieta (G)20011.887990496401
Urnieta (G)20061.651990402259
Urnieta (G)20111.3681.010241117
Urraulbeiti (NG)1986821378
Urraulbeiti (NG)1991824177
Urraulbeiti (NG)19966901455
Urraulbeiti (NG)20014431229
Urraulgoiti (NG)1986470641
Urraulgoiti (NG)1991513246
Urraulgoiti (NG)1996435335
Urraulgoiti (NG)2001430241
Urretxu (G)19862.126790575761
Urretxu (G)19912.033986383664
Urretxu (G)19962.1011.163466472
Urretxu (G)20012.0331.395374264
Urretxu (G)20061.7341.240280214
Urretxu (G)20111.4101.088169153
Urrotz (NG)1986626020
Urrotz (NG)1991625390
Urrotz (NG)1996605613
Urrotz (NG)2001605910
Urrotz hiribildua (NG)198611305108
Urrotz hiribildua (NG)1991951292
Urrotz hiribildua (NG)1996813573
Urrotz hiribildua (NG)2001915383
Urzainki (NG)1986362034
Urzainki (NG)1991271125
Urzainki (NG)1996162113
Urzainki (NG)2001224117
Usurbil (G)19861.9331.207452274
Usurbil (G)19911.9011.202407292
Usurbil (G)19961.8671.331328208
Usurbil (G)20011.7521.35929697
Usurbil (G)20061.6321.210280142
Usurbil (G)20111.3431.08916094
Uterga (NG)1986470245
Uterga (NG)1991440143
Uterga (NG)1996331527
Uterga (NG)2001381235
Uxue (NG)1986723861
Uxue (NG)1991601158
Uxue (NG)1996511545
Uxue (NG)2001320329
Uztarroze (NG)19861047691
Uztarroze (NG)1991101141176
Uztarroze (NG)19967441258
Uztarroze (NG)2001426531
Valtierra (NG)198676001759
Valtierra (NG)199168911687
Valtierra (NG)199662545616
Valtierra (NG)200160367590
Viana (NG)19861.0717191.045
Viana (NG)19919932926937
Viana (NG)19969982147930
Viana (NG)20019666742857
Villabona-Amasa (G)19861.7241.042398284
Villabona-Amasa (G)19911.8061.131345330
Villabona-Amasa (G)19961.8691.252426191
Villabona-Amasa (G)20011.8311.289366176
Villabona-Amasa (G)20061.6001.110319171
Villabona-Amasa (G)20111.325981179165
Villabuena de Alava (A)19869412766
Villabuena de Alava (A)19918731074
Villabuena de Alava (A)199694162256
Villabuena de Alava (A)200173181441
Villabuena de Alava (A)200670281527
Villabuena de Alava (A)201166341913
Villamayor de Monjardin (NG)1986380038
Villamayor de Monjardin (NG)1991331032
Villamayor de Monjardin (NG)1996311030
Villamayor de Monjardin (NG)2001292126
Villatuerta (NG)198626634259
Villatuerta (NG)199124845234
Villatuerta (NG)1996234723204
Villatuerta (NG)20012591430215
Villaverde turtzioz (B)1986----
Villaverde turtzioz (B)1991----
Villaverde turtzioz (B)1996----
Xabier (NG)1986371135
Xabier (NG)1991380038
Xabier (NG)1996330033
Xabier (NG)2001202018
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986450243
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991450243
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996452439
Zabaltza Urraulgoiti (NG)2001383233
Zaldibar (B)19861.041407132502
Zaldibar (B)19911.008395267346
Zaldibar (B)1996972427278267
Zaldibar (B)2001886460256170
Zaldibar (B)2006792455207130
Zaldibar (B)201175647418498
Zaldibia (G)19865634485263
Zaldibia (G)19914754084621
Zaldibia (G)19964594172715
Zaldibia (G)20014123623515
Zaldibia (G)20063482843331
Zaldibia (G)20113592863142
Zalduondo (A)1986461837
Zalduondo (A)1991355624
Zalduondo (A)19963713618
Zalduondo (A)2001281567
Zalduondo (A)2006392685
Zalduondo (A)2011241923
Zalla (B)19862.397712692.057
Zalla (B)19912.3261775401.609
Zalla (B)19962.4483618641.223
Zalla (B)20012.4395471.099793
Zalla (B)20062.283912846525
Zalla (B)20112.097863795439
Zamudio (B)19861.017340241436
Zamudio (B)19911.029358323348
Zamudio (B)1996955398243314
Zamudio (B)2001952488294170
Zamudio (B)2006926522269135
Zamudio (B)2011698385190123
Zanbrana (A)198610707100
Zanbrana (A)19918912068
Zanbrana (A)1996915581
Zanbrana (A)20018191854
Zanbrana (A)200667211531
Zanbrana (A)201192192548
Zangoza (NG)19861.50115491.437
Zangoza (NG)19911.45119541.376
Zangoza (NG)19961.34946681.235
Zangoza (NG)20011.25981961.082
Zangoza (NG)20111.06326286715
Zaratamo (B)198653816072306
Zaratamo (B)1991557155131271
Zaratamo (B)1996533188134211
Zaratamo (B)2001507182165160
Zaratamo (B)200643419315289
Zaratamo (B)201137719211966
Zarautz (G)19814.9243.0917991.034
Zarautz (G)19865.3373.480968889
Zarautz (G)19916.0864.1471.127812
Zarautz (G)19966.3214.6651.060596
Zarautz (G)20016.3944.916937541
Zarautz (G)20065.9064.469877560
Zarautz (G)20115.2604.088550622
Zare (NG)1986960591
Zare (NG)1991823475
Zare (NG)1996490049
Zare (NG)2001291127
Zarrakaztelu (NG)1986880625849
Zarrakaztelu (NG)1991820917789
Zarrakaztelu (NG)19968011426761
Zarrakaztelu (NG)20017101849643
Zeanuri (B)1986379361117
Zeanuri (B)19913062771811
Zeanuri (B)19962752491610
Zeanuri (B)20012752391917
Zeanuri (B)20063042413825
Zeanuri (B)20112532061928
Zeberio (B)19862672371614
Zeberio (B)19912562102224
Zeberio (B)19962392022512
Zeberio (B)20012411933513
Zeberio (B)20062371684623
Zeberio (B)20111981493712
Zegama (G)19864564102026
Zegama (G)19914263872712
Zegama (G)1996370348814
Zegama (G)20013433181015
Zegama (G)20063983145034
Zegama (G)20114043362345
Zerain (G)1986646211
Zerain (G)1991595711
Zerain (G)1996525200
Zerain (G)2001636030
Zerain (G)2006615731
Zerain (G)2011575124
Zestoa (G)19861.17498012569
Zestoa (G)19911.1129698063
Zestoa (G)19961.0129116932
Zestoa (G)20018598073814
Zestoa (G)20069417918565
Zestoa (G)20118977179189
Zierbena (B)1986168029139
Zierbena (B)199112344871
Zierbena (B)199635065110175
Zierbena (B)20013468618080
Zierbena (B)200635814715160
Zierbena (B)201137116214465
Zigoitia (A)19862493356160
Zigoitia (A)19912483667145
Zigoitia (A)19962914076175
Zigoitia (A)200134212512394
Zigoitia (A)200632614910572
Zigoitia (A)20113291859648
Ziordia (NG)198690131067
Ziordia (NG)19917882046
Ziordia (NG)199679233620
Ziordia (NG)200198473714
Ziortza-Bolibar (B)200610087103
Ziortza-Bolibar (B)20111009055
Zirauki (NG)1986153214137
Zirauki (NG)199113627127
Zirauki (NG)19961119696
Zirauki (NG)2001958582
Ziritza Etxauribar (NG)1986131012
Ziritza Etxauribar (NG)1991100010
Ziritza Etxauribar (NG)199610028
Ziritza Etxauribar (NG)2001160115
Zizur (NG)19861.760741721.514
Zizur (NG)19912.1961342471.812
Zizur (NG)19963621225325
Zizur (NG)20014564330383
Zizur Nagusia (NG)19860000
Zizur Nagusia (NG)19910000
Zizur Nagusia (NG)19962.9472533152.379
Zizur Nagusia (NG)20013.6474333832.831
Zizur Nagusia (NG)20113.8429743892.405
Zizurkil (G)198684745462331
Zizurkil (G)1991857523183151
Zizurkil (G)1996912571149192
Zizurkil (G)200191161320197
Zizurkil (G)200675954913872
Zizurkil (G)20116455196363
Zornotza (B)19814.8521.8951.0271.930
Zornotza (B)19865.0412.0181.1941.829
Zornotza (B)19915.2462.2621.5151.469
Zornotza (B)19965.4672.8821.2531.332
Zornotza (B)20014.9552.9251.317713
Zornotza (B)20064.7062.9661.072668
Zornotza (B)20114.3372.675911751
Zubieta (NG)198611711124
Zubieta (NG)199111711250
Zubieta (NG)1996989530
Zubieta (NG)2001666510
Zugarramurdi (NG)1986545202
Zugarramurdi (NG)1991706901
Zugarramurdi (NG)1996777421
Zugarramurdi (NG)2001806947
Zuia (A)19863853191263
Zuia (A)199139227113252
Zuia (A)199644166149226
Zuia (A)2001491118202171
Zuia (A)2006472182178112
Zuia (A)201141120813964
Zumaia (G)19862.6681.733488447
Zumaia (G)19912.7021.794473435
Zumaia (G)19962.7502.114436200
Zumaia (G)20012.6782.179352147
Zumaia (G)20062.4561.942341173
Zumaia (G)20112.2991.885259155
Zumarraga (G)19813.8509986412.211
Zumarraga (G)19863.9911.1267692.096
Zumarraga (G)19913.8971.3208981.679
Zumarraga (G)19963.3781.503894981
Zumarraga (G)20013.0531.786623644
Zumarraga (G)20062.4931.585523385
Zumarraga (G)20112.1371.393441303
Zuñiga (NG)1986501346
Zuñiga (NG)1991423237
Zuñiga (NG)1996353329
Zuñiga (NG)20014881129

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Araba, Bizkaia eta Gipuzkoarako. IEN (1986, 1991, 1996, eta 2001) eta Euskarabidea (2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN