Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, gizonezkoen artean, Udalerrika. Euskal Herria, » (%)
LurraldeaUrteaGuztira Euskaldunak Ia Euskaldunak Erdaldunak
Abadiño (B)1986100,042,111,146,8
Abadiño (B)1991100,045,816,837,4
Abadiño (B)1996100,052,016,931,0
Abadiño (B)2001100,050,820,528,7
Abadiño (B)2006100,049,922,327,9
Abadiño (B)2011100,051,723,325,0
Abaigar (NG)1986100,00,01,998,1
Abaigar (NG)1991100,00,04,096,0
Abaigar (NG)1996100,00,05,994,1
Abaigar (NG)2001100,01,87,390,9
Abaltzisketa (G)1986100,099,30,70,0
Abaltzisketa (G)1991100,097,42,60,0
Abaltzisketa (G)1996100,097,32,70,0
Abaltzisketa (G)2001100,097,42,60,0
Abaltzisketa (G)2006100,090,47,81,8
Abaltzisketa (G)2011100,093,63,52,9
Abanto-Zierbena (B)1986100,04,514,481,1
Abanto-Zierbena (B)1991100,06,417,376,3
Abanto-Zierbena (B)1996100,011,915,572,5
Abanto-Zierbena (B)2001100,014,922,163,0
Abanto-Zierbena (B)2006100,021,822,156,0
Abanto-Zierbena (B)2011100,023,528,847,8
Abartzuza (NG)1986100,02,54,293,3
Abartzuza (NG)1991100,03,45,191,1
Abartzuza (NG)1996100,04,97,887,3
Abartzuza (NG)2001100,05,511,882,7
Abaurregaina (NG)1986100,039,230,430,4
Abaurregaina (NG)1991100,031,043,725,4
Abaurregaina (NG)1996100,030,031,838,2
Abaurregaina (NG)2001100,029,537,932,6
Abaurrepea (NG)1986100,09,431,359,4
Abaurrepea (NG)1991100,02,861,136,1
Abaurrepea (NG)1996100,03,09,187,9
Abaurrepea (NG)2001100,06,532,361,3
Aberin (NG)1986100,01,10,098,9
Aberin (NG)1991100,02,10,097,9
Aberin (NG)1996100,02,62,195,3
Aberin (NG)2001100,03,06,091,0
Ablitas (NG)1986100,00,10,199,8
Ablitas (NG)1991100,00,40,399,4
Ablitas (NG)1996100,00,42,597,1
Ablitas (NG)2001100,01,37,890,9
Adios (NG)1986100,00,00,0100,0
Adios (NG)1991100,00,00,0100,0
Adios (NG)1996100,00,05,095,0
Adios (NG)2001100,04,32,992,9
Aduna (G)1986100,092,85,02,2
Aduna (G)1991100,095,53,21,3
Aduna (G)1996100,089,47,53,1
Aduna (G)2001100,090,49,00,6
Aduna (G)2006100,083,310,46,3
Aduna (G)2011100,086,89,23,9
Agoitz (NG)1986100,03,87,189,1
Agoitz (NG)1991100,07,515,175,4
Agoitz (NG)1996100,012,717,370,0
Agoitz (NG)2001100,013,712,973,4
Aguilar kodeskoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1996100,00,06,693,4
Aguilar kodeskoa (NG)2001100,01,91,996,3
Agurain (A)1986100,06,410,882,8
Agurain (A)1991100,08,719,871,6
Agurain (A)1996100,012,719,068,3
Agurain (A)2001100,016,927,156,0
Agurain (A)2006100,024,525,550,0
Agurain (A)2011100,028,027,144,9
Aia (G)1986100,094,04,02,0
Aia (G)1991100,095,14,00,9
Aia (G)1996100,095,53,21,2
Aia (G)2001100,095,43,51,2
Aia (G)2006100,088,97,93,3
Aia (G)2011100,086,36,96,8
Aiara (A)1986100,04,015,081,0
Aiara (A)1991100,08,711,979,4
Aiara (A)1996100,016,910,173,0
Aiara (A)2001100,021,718,060,3
Aiara (A)2006100,024,124,051,9
Aiara (A)2011100,028,333,538,3
Aiegi (NG)1986100,06,47,785,9
Aiegi (NG)1991100,05,15,489,2
Aiegi (NG)1996100,05,810,284,0
Aiegi (NG)2001100,06,15,987,9
Aizarnazabal (G)1986100,097,51,80,7
Aizarnazabal (G)1991100,096,53,50,0
Aizarnazabal (G)1996100,096,92,40,7
Aizarnazabal (G)2001100,095,11,83,2
Aizarnazabal (G)2006100,085,99,94,2
Aizarnazabal (G)2011100,084,66,68,8
Ajangiz (B)1991100,095,03,31,7
Ajangiz (B)1996100,096,03,01,0
Ajangiz (B)2001100,092,86,21,0
Ajangiz (B)2006100,086,711,02,4
Ajangiz (B)2011100,085,89,15,0
Albiztur (G)1986100,0100,00,00,0
Albiztur (G)1991100,0100,00,00,0
Albiztur (G)1996100,098,71,30,0
Albiztur (G)2001100,095,53,90,6
Albiztur (G)2006100,087,78,24,1
Albiztur (G)2011100,092,35,62,1
Alegia (G)1986100,085,08,16,9
Alegia (G)1991100,083,89,76,5
Alegia (G)1996100,085,48,46,2
Alegia (G)2001100,084,510,35,2
Alegia (G)2006100,081,213,35,5
Alegia (G)2011100,076,112,511,3
Alesbes (NG)1986100,00,61,098,3
Alesbes (NG)1991100,00,21,196,6
Alesbes (NG)1996100,00,72,097,3
Alesbes (NG)2001100,00,10,099,9
Alkiza (G)1986100,095,92,02,0
Alkiza (G)1991100,094,64,11,4
Alkiza (G)1996100,093,94,12,0
Alkiza (G)2001100,092,44,13,4
Alkiza (G)2006100,086,48,94,7
Alkiza (G)2011100,090,16,03,8
Allin (NG)1986100,02,05,093,0
Allin (NG)1991100,02,93,493,7
Allin (NG)1996100,05,26,188,7
Allin (NG)2001100,08,42,988,7
Allo (NG)1986100,00,70,598,8
Allo (NG)1991100,02,41,895,8
Allo (NG)1996100,02,61,096,5
Allo (NG)2001100,04,84,091,2
Alonsotegi (B)1991100,05,020,874,2
Alonsotegi (B)1996100,014,122,663,3
Alonsotegi (B)2001100,014,125,360,6
Alonsotegi (B)2006100,021,225,953,0
Alonsotegi (B)2011100,023,131,445,5
Altsasu (NG)1986100,011,47,980,7
Altsasu (NG)1991100,012,418,169,0
Altsasu (NG)1996100,015,320,564,2
Altsasu (NG)2001100,020,422,557,1
Altsasu (NG)2011100,023,718,355,4
Altzaga (G)1991100,096,04,00,0
Altzaga (G)1996100,095,74,30,0
Altzaga (G)2001100,092,57,50,0
Altzaga (G)2006100,081,89,19,1
Altzaga (G)2011100,083,88,87,5
Altzo (G)1986100,0100,00,00,0
Altzo (G)1991100,095,14,30,5
Altzo (G)1996100,098,31,70,0
Altzo (G)2001100,092,56,80,6
Altzo (G)2006100,083,312,54,2
Altzo (G)2011100,086,38,74,9
Ameskoabarren (NG)1986100,03,32,094,7
Ameskoabarren (NG)1991100,03,21,195,7
Ameskoabarren (NG)1996100,02,84,892,4
Ameskoabarren (NG)2001100,06,815,078,2
Amezketa (G)1986100,097,81,50,7
Amezketa (G)1991100,097,32,70,0
Amezketa (G)1996100,094,23,91,9
Amezketa (G)2001100,095,43,21,4
Amezketa (G)2006100,094,14,21,7
Amezketa (G)2011100,092,22,55,3
Amoroto (B)1986100,098,11,90,0
Amoroto (B)1991100,097,11,91,0
Amoroto (B)1996100,096,42,61,0
Amoroto (B)2001100,095,83,70,5
Amoroto (B)2006100,090,18,41,5
Amoroto (B)2011100,094,13,92,0
Amurrio (A)1986100,06,021,173,0
Amurrio (A)1991100,010,619,470,0
Amurrio (A)1996100,018,420,860,9
Amurrio (A)2001100,021,123,955,0
Amurrio (A)2006100,025,723,051,4
Amurrio (A)2011100,026,927,246,0
Andoain (G)1986100,039,920,739,4
Andoain (G)1991100,043,619,536,9
Andoain (G)1996100,048,418,832,8
Andoain (G)2001100,049,219,831,0
Andoain (G)2006100,049,421,629,0
Andoain (G)2011100,051,424,124,5
Andosilla (NG)1986100,00,61,997,5
Andosilla (NG)1991100,00,31,198,6
Andosilla (NG)1996100,00,82,896,3
Andosilla (NG)2001100,01,64,194,3
Anoeta (G)1986100,061,114,224,7
Anoeta (G)1991100,066,618,315,1
Anoeta (G)1996100,070,713,316,0
Anoeta (G)2001100,073,414,012,5
Anoeta (G)2006100,071,316,312,4
Anoeta (G)2011100,071,015,913,1
Antsoain (NG)1986100,04,94,091,1
Antsoain (NG)1991100,06,25,388,4
Antsoain (NG)1996100,05,79,684,7
Antsoain (NG)2001100,07,915,476,7
Antsoain (NG)2011100,012,812,473,7
Antzin (NG)1986100,06,62,690,8
Antzin (NG)1991100,02,06,092,1
Antzin (NG)1996100,05,15,189,8
Antzin (NG)2001100,03,210,186,7
Antzuola (G)1986100,065,820,713,5
Antzuola (G)1991100,071,211,217,6
Antzuola (G)1996100,072,112,615,3
Antzuola (G)2001100,076,67,416,1
Antzuola (G)2006100,073,013,213,8
Antzuola (G)2011100,072,613,114,3
Anue (NG)1986100,020,014,365,7
Anue (NG)1991100,018,525,955,6
Anue (NG)1996100,018,118,962,9
Anue (NG)2001100,015,220,364,6
Araitz (NG)1986100,091,64,63,8
Araitz (NG)1991100,095,31,13,6
Araitz (NG)1996100,088,87,04,2
Araitz (NG)2001100,095,92,71,5
Arakaldo (B)1986100,023,629,147,3
Arakaldo (B)1991100,032,121,446,4
Arakaldo (B)1996100,030,625,843,5
Arakaldo (B)2001100,040,425,034,6
Arakaldo (B)2006100,037,732,130,2
Arakaldo (B)2011100,036,428,834,8
Arakil (NG)1986100,014,27,878,0
Arakil (NG)1991100,016,810,273,1
Arakil (NG)1996100,013,211,475,5
Arakil (NG)2001100,016,117,866,2
Arama (G)1986100,087,81,211,0
Arama (G)1991100,091,37,21,4
Arama (G)1996100,089,310,70,0
Arama (G)2001100,091,35,03,8
Arama (G)2006100,087,86,75,6
Arama (G)2011100,087,89,23,1
Aramaio (A)1986100,088,95,06,1
Aramaio (A)1991100,084,89,75,5
Aramaio (A)1996100,086,58,64,9
Aramaio (A)2001100,084,89,26,0
Aramaio (A)2006100,082,210,57,3
Aramaio (A)2011100,082,610,56,9
Aranaratxe (NG)1986100,01,80,098,2
Aranaratxe (NG)1991100,02,02,096,1
Aranaratxe (NG)1996100,02,24,493,3
Aranaratxe (NG)2001100,046,838,314,9
Aranguren (NG)1986100,02,81,995,3
Aranguren (NG)1991100,05,74,988,1
Aranguren (NG)1996100,07,59,383,2
Aranguren (NG)2001100,06,314,579,1
Aranguren (NG)2011100,010,78,179,7
Arano (NG)1986100,093,22,93,9
Arano (NG)1991100,092,41,16,5
Arano (NG)1996100,083,812,53,8
Arano (NG)2001100,090,35,64,2
Arantza (NG)1986100,096,70,33,0
Arantza (NG)1991100,099,50,50,0
Arantza (NG)1996100,098,70,50,8
Arantza (NG)2001100,094,85,20,0
Arantzazu (B)1986100,078,52,519,0
Arantzazu (B)1991100,091,05,33,8
Arantzazu (B)1996100,086,08,85,1
Arantzazu (B)2001100,086,87,45,9
Arantzazu (B)2006100,081,111,57,4
Arantzazu (B)2011100,077,412,510,1
Aras (NG)1986100,00,80,898,4
Aras (NG)1991100,00,87,691,5
Aras (NG)1996100,03,42,594,1
Aras (NG)2001100,00,94,494,7
Arbizu (NG)1986100,091,43,15,5
Arbizu (NG)1991100,093,72,33,8
Arbizu (NG)1996100,093,62,14,3
Arbizu (NG)2001100,085,56,87,7
Areatza (B)1986100,047,923,428,7
Areatza (B)1991100,053,919,826,3
Areatza (B)1996100,058,920,021,1
Areatza (B)2001100,059,225,415,5
Areatza (B)2006100,058,824,916,3
Areatza (B)2011100,058,323,518,1
Arellano (NG)1986100,01,72,695,7
Arellano (NG)1991100,02,59,288,2
Arellano (NG)1996100,01,98,589,6
Arellano (NG)2001100,03,813,382,9
Areso (NG)1986100,096,31,91,9
Areso (NG)1991100,093,94,80,7
Areso (NG)1996100,092,94,52,6
Areso (NG)2001100,093,26,80,0
Aretxabaleta (G)1986100,055,517,427,1
Aretxabaleta (G)1991100,059,316,724,0
Aretxabaleta (G)1996100,063,014,822,2
Aretxabaleta (G)2001100,064,417,418,2
Aretxabaleta (G)2006100,061,119,519,4
Aretxabaleta (G)2011100,061,821,416,7
Arguedas (NG)1986100,00,20,399,4
Arguedas (NG)1991100,00,20,899,0
Arguedas (NG)1996100,00,20,998,9
Arguedas (NG)2001100,00,40,499,1
Aria (NG)1986100,058,715,226,1
Aria (NG)1991100,050,025,025,0
Aria (NG)1996100,053,59,337,2
Aria (NG)2001100,043,934,122,0
Aritz (NG)1986100,08,110,881,1
Aritz (NG)1991100,011,931,057,1
Aritz (NG)1996100,020,626,552,9
Aritz (NG)2001100,016,122,661,3
Armañantzas (NG)1986100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1991100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1996100,02,03,994,1
Armañantzas (NG)2001100,02,40,097,6
Armiñon (A)1986100,00,08,491,6
Armiñon (A)1991100,00,09,190,9
Armiñon (A)1996100,04,25,690,1
Armiñon (A)2001100,05,016,378,8
Armiñon (A)2006100,011,419,369,3
Armiñon (A)2011100,011,128,360,6
Arraia-Maeztu (A)1986100,00,516,982,6
Arraia-Maeztu (A)1991100,07,97,784,4
Arraia-Maeztu (A)1996100,08,610,381,1
Arraia-Maeztu (A)2001100,010,322,767,0
Arraia-Maeztu (A)2006100,016,121,162,9
Arraia-Maeztu (A)2011100,020,723,755,6
Arrankudiaga (B)1986100,055,323,920,8
Arrankudiaga (B)1991100,059,917,322,7
Arrankudiaga (B)1996100,048,522,129,4
Arrankudiaga (B)2001100,055,318,825,9
Arrankudiaga (B)2006100,052,221,626,2
Arrankudiaga (B)2011100,052,925,321,8
Arrasate (G)1986100,040,916,143,0
Arrasate (G)1991100,047,616,336,1
Arrasate (G)1996100,052,413,733,9
Arrasate (G)2001100,054,518,427,1
Arrasate (G)2006100,053,520,226,3
Arrasate (G)2011100,053,722,823,5
Arratzu (B)1996100,092,55,52,0
Arratzu (B)2001100,095,72,71,6
Arratzu (B)2006100,087,510,71,8
Arratzu (B)2011100,085,58,65,9
Arratzu-Ubarrundia (A)1986100,013,210,376,5
Arratzu-Ubarrundia (A)1991100,016,510,672,9
Arratzu-Ubarrundia (A)1996100,020,115,464,6
Arratzu-Ubarrundia (A)2001100,022,518,858,7
Arratzu-Ubarrundia (A)2006100,024,622,652,9
Arratzu-Ubarrundia (A)2011100,027,422,550,1
Arrieta (B)1986100,091,24,83,9
Arrieta (B)1991100,089,76,14,2
Arrieta (B)1996100,088,88,23,0
Arrieta (B)2001100,079,512,48,1
Arrieta (B)2006100,077,216,56,3
Arrieta (B)2011100,073,719,36,9
Arrigorriaga (B)1986100,012,214,873,0
Arrigorriaga (B)1991100,017,419,163,5
Arrigorriaga (B)1996100,020,820,558,7
Arrigorriaga (B)2001100,025,223,851,0
Arrigorriaga (B)2006100,030,523,546,0
Arrigorriaga (B)2011100,032,229,538,3
Arroitz (NG)1986100,00,612,586,9
Arroitz (NG)1991100,00,81,597,7
Arroitz (NG)1996100,02,15,192,8
Arroitz (NG)2001100,01,75,492,9
Arruazu (NG)1986100,080,913,25,9
Arruazu (NG)1991100,084,78,56,8
Arruazu (NG)1996100,086,710,03,3
Arruazu (NG)2001100,070,925,53,6
Artaxoa (NG)1986100,00,30,898,9
Artaxoa (NG)1991100,00,31,895,5
Artaxoa (NG)1996100,01,23,895,1
Artaxoa (NG)2001100,01,48,190,5
Artazu (NG)1986100,00,00,0100,0
Artazu (NG)1991100,00,00,0100,0
Artazu (NG)1996100,00,02,197,9
Artazu (NG)2001100,08,81,889,5
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1986100,087,36,06,7
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1991100,080,211,68,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996100,084,311,44,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2001100,082,410,96,7
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2006100,074,516,68,9
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2011100,074,914,410,7
Artze (NG)1986100,07,811,780,5
Artze (NG)1991100,07,317,575,2
Artze (NG)1996100,09,619,870,6
Artze (NG)2001100,08,17,484,6
Artzentales (B)1986100,00,55,494,0
Artzentales (B)1991100,00,38,791,1
Artzentales (B)1996100,02,612,884,5
Artzentales (B)2001100,08,515,276,3
Artzentales (B)2006100,015,816,367,9
Artzentales (B)2011100,016,219,464,4
Artziniega (A)1986100,02,216,381,5
Artziniega (A)1991100,08,525,865,7
Artziniega (A)1996100,018,918,262,9
Artziniega (A)2001100,018,420,161,5
Artziniega (A)2006100,024,423,851,7
Artziniega (A)2011100,027,031,042,0
Asparrena (A)1986100,05,29,485,4
Asparrena (A)1991100,010,610,379,2
Asparrena (A)1996100,017,021,861,2
Asparrena (A)2001100,026,117,356,6
Asparrena (A)2006100,028,620,950,5
Asparrena (A)2011100,031,423,045,7
Asteasu (G)1986100,085,16,58,4
Asteasu (G)1991100,085,95,19,0
Asteasu (G)1996100,087,57,94,6
Asteasu (G)2001100,084,910,05,1
Asteasu (G)2006100,079,913,46,7
Asteasu (G)2011100,081,810,37,9
Astigarraga (G)1991100,058,016,026,0
Astigarraga (G)1996100,062,817,819,3
Astigarraga (G)2001100,059,124,216,6
Astigarraga (G)2006100,057,824,417,8
Astigarraga (G)2011100,059,123,417,5
Atarrabia (NG)1986100,06,19,484,5
Atarrabia (NG)1991100,08,39,781,4
Atarrabia (NG)1996100,09,912,577,6
Atarrabia (NG)2001100,014,112,973,1
Atarrabia (NG)2011100,018,516,263,7
Ataun (G)1986100,096,31,02,8
Ataun (G)1991100,096,32,71,0
Ataun (G)1996100,095,92,41,7
Ataun (G)2001100,094,53,32,2
Ataun (G)2006100,088,67,14,3
Ataun (G)2011100,086,08,15,9
Atetz (NG)1986100,039,818,541,7
Atetz (NG)1991100,033,026,140,9
Atetz (NG)1996100,027,719,253,1
Atetz (NG)2001100,025,425,449,3
Atxondo (B)1986100,056,510,732,8
Atxondo (B)1991100,059,910,929,1
Atxondo (B)1996100,065,57,127,4
Atxondo (B)2001100,063,98,927,2
Atxondo (B)2006100,063,411,425,1
Atxondo (B)2011100,059,518,122,3
Aulesti (B)1986100,097,71,01,3
Aulesti (B)1991100,096,52,41,1
Aulesti (B)1996100,095,02,42,7
Aulesti (B)2001100,096,02,71,2
Aulesti (B)2006100,093,35,51,2
Aulesti (B)2011100,091,31,86,9
Auritz (NG)1986100,020,816,263,0
Auritz (NG)1991100,021,116,562,4
Auritz (NG)1996100,031,519,649,0
Auritz (NG)2001100,028,529,941,6
Azagra (NG)1986100,00,20,299,6
Azagra (NG)1991100,00,10,199,8
Azagra (NG)1996100,00,10,499,5
Azagra (NG)2001100,00,10,799,2
Azkoien (NG)1986100,00,51,298,3
Azkoien (NG)1991100,00,50,698,1
Azkoien (NG)1996100,00,61,897,5
Azkoien (NG)2001100,01,02,896,2
Azkoien (NG)2011100,01,83,494,0
Azkoitia (G)1986100,076,310,513,2
Azkoitia (G)1991100,075,911,712,4
Azkoitia (G)1996100,079,210,210,6
Azkoitia (G)2001100,078,911,99,2
Azkoitia (G)2006100,075,314,410,3
Azkoitia (G)2011100,072,215,012,8
Azpeitia (G)1986100,086,85,18,1
Azpeitia (G)1991100,087,96,06,1
Azpeitia (G)1996100,087,97,74,3
Azpeitia (G)2001100,088,16,95,0
Azpeitia (G)2006100,084,99,55,6
Azpeitia (G)2011100,083,38,58,2
Azuelo (NG)1986100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)1991100,00,02,697,4
Azuelo (NG)1996100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)2001100,00,00,0100,0
Añana (A)1986100,00,08,291,8
Añana (A)1991100,01,012,486,6
Añana (A)1996100,04,910,884,3
Añana (A)2001100,010,619,270,2
Añana (A)2006100,014,014,072,0
Añana (A)2011100,016,320,763,0
Añorbe (NG)1986100,00,91,497,7
Añorbe (NG)1991100,00,51,498,2
Añorbe (NG)1996100,00,93,795,4
Añorbe (NG)2001100,00,85,493,8
Bakaiku (NG)1986100,076,916,66,5
Bakaiku (NG)1991100,051,241,37,5
Bakaiku (NG)1996100,053,137,89,2
Bakaiku (NG)2001100,051,934,413,8
Bakio (B)1986100,069,58,222,2
Bakio (B)1991100,073,26,220,6
Bakio (B)1996100,065,34,729,9
Bakio (B)2001100,058,110,831,1
Bakio (B)2006100,056,317,526,2
Bakio (B)2011100,056,123,820,1
Baliarrain (G)1991100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)1996100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)2001100,097,92,10,0
Baliarrain (G)2006100,089,410,60,0
Baliarrain (G)2011100,098,40,01,6
Balmaseda (B)1986100,00,97,291,9
Balmaseda (B)1991100,03,517,579,1
Balmaseda (B)1996100,08,115,476,5
Balmaseda (B)2001100,010,021,668,4
Balmaseda (B)2006100,018,620,161,3
Balmaseda (B)2011100,020,628,950,5
Barakaldo (B)1986100,02,413,184,5
Barakaldo (B)1991100,03,819,276,9
Barakaldo (B)1996100,08,720,670,7
Barakaldo (B)2001100,09,125,265,7
Barakaldo (B)2006100,017,722,859,4
Barakaldo (B)2011100,017,929,852,3
Barasoain (NG)1986100,00,90,998,2
Barasoain (NG)1991100,01,41,095,7
Barasoain (NG)1996100,01,36,392,4
Barasoain (NG)2001100,06,018,775,4
Barañain (NG)1986100,05,38,386,4
Barañain (NG)1991100,06,37,985,6
Barañain (NG)1996100,07,810,381,9
Barañain (NG)2001100,09,910,479,7
Barañain (NG)2011100,012,111,274,1
Barbarin (NG)1986100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1991100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1996100,04,32,193,6
Barbarin (NG)2001100,00,07,192,9
Bargota (NG)1986100,00,00,599,5
Bargota (NG)1991100,01,413,185,4
Bargota (NG)1996100,02,54,093,5
Bargota (NG)2001100,02,22,795,1
Barillas (NG)1986100,00,01,099,0
Barillas (NG)1991100,00,03,097,0
Barillas (NG)1996100,01,03,096,0
Barillas (NG)2001100,02,02,096,0
Barrika (B)1986100,046,916,736,4
Barrika (B)1991100,039,118,942,0
Barrika (B)1996100,041,618,839,6
Barrika (B)2001100,040,121,738,1
Barrika (B)2006100,040,724,934,3
Barrika (B)2011100,041,733,724,5
Barrundia (A)1986100,06,811,282,1
Barrundia (A)1991100,06,99,183,9
Barrundia (A)1996100,011,52,386,2
Barrundia (A)2001100,019,815,464,7
Barrundia (A)2006100,025,119,055,9
Barrundia (A)2011100,029,424,546,1
Basaburua (NG)1986100,085,89,05,2
Basaburua (NG)1991100,088,19,02,9
Basaburua (NG)1996100,081,912,45,7
Basaburua (NG)2001100,074,617,18,3
Basauri (B)1986100,07,822,270,0
Basauri (B)1991100,09,722,467,9
Basauri (B)1996100,014,520,265,4
Basauri (B)2001100,016,126,757,2
Basauri (B)2006100,023,024,452,5
Basauri (B)2011100,022,528,349,2
Bastida (A)1986100,07,415,277,3
Bastida (A)1991100,010,113,676,3
Bastida (A)1996100,010,39,879,9
Bastida (A)2001100,019,616,563,9
Bastida (A)2006100,027,618,054,3
Bastida (A)2011100,027,025,247,8
Baztan (NG)1986100,077,39,013,7
Baztan (NG)1991100,077,610,69,5
Baztan (NG)1996100,081,28,410,4
Baztan (NG)2001100,076,913,89,3
Baztan (NG)2011100,074,214,510,3
Beasain (G)1986100,046,210,143,7
Beasain (G)1991100,049,516,833,6
Beasain (G)1996100,054,914,530,6
Beasain (G)2001100,056,316,127,6
Beasain (G)2006100,055,019,225,8
Beasain (G)2011100,053,522,623,9
Bedia (B)1986100,059,114,426,5
Bedia (B)1991100,059,614,326,1
Bedia (B)1996100,062,911,226,0
Bedia (B)2001100,060,214,825,0
Bedia (B)2006100,056,020,423,6
Bedia (B)2011100,056,521,522,0
Beintza Labaien (NG)1986100,094,84,21,0
Beintza Labaien (NG)1991100,097,81,60,5
Beintza Labaien (NG)1996100,089,94,26,0
Beintza Labaien (NG)2001100,096,23,20,6
Beire (NG)1986100,01,80,697,6
Beire (NG)1991100,00,60,099,4
Beire (NG)1996100,02,40,697,0
Beire (NG)2001100,02,19,987,9
Beizama (G)1986100,098,91,10,0
Beizama (G)1991100,0100,00,00,0
Beizama (G)1996100,0100,00,00,0
Beizama (G)2001100,0100,00,00,0
Beizama (G)2006100,089,85,15,1
Beizama (G)2011100,092,14,53,4
Belaskoain (NG)1986100,00,00,0100,0
Belaskoain (NG)1991100,06,82,390,9
Belaskoain (NG)1996100,04,32,293,5
Belaskoain (NG)2001100,03,73,792,6
Belauntza (G)1986100,092,04,33,7
Belauntza (G)1991100,086,110,13,8
Belauntza (G)1996100,088,98,52,6
Belauntza (G)2001100,086,210,53,3
Belauntza (G)2006100,079,314,85,9
Belauntza (G)2011100,076,98,314,8
Bera (NG)1986100,063,412,024,6
Bera (NG)1991100,070,711,617,8
Bera (NG)1996100,066,717,415,9
Bera (NG)2001100,070,815,114,2
Berango (B)1986100,027,424,747,9
Berango (B)1991100,024,823,551,7
Berango (B)1996100,032,323,844,0
Berango (B)2001100,027,631,840,7
Berango (B)2006100,033,629,437,0
Berango (B)2011100,034,533,032,5
Berantevilla (A)1986100,00,50,998,6
Berantevilla (A)1991100,00,05,194,9
Berantevilla (A)1996100,02,015,782,4
Berantevilla (A)2001100,03,513,682,9
Berantevilla (A)2006100,013,520,166,4
Berantevilla (A)2011100,014,617,867,6
Berastegi (G)1986100,097,32,10,6
Berastegi (G)1991100,096,22,71,1
Berastegi (G)1996100,096,62,41,0
Berastegi (G)2001100,094,53,91,6
Berastegi (G)2006100,090,06,53,5
Berastegi (G)2011100,088,06,15,9
Berbintzana (NG)1986100,00,01,998,1
Berbintzana (NG)1991100,00,31,498,3
Berbintzana (NG)1996100,00,68,690,8
Berbintzana (NG)2001100,00,811,587,6
Bergara (G)1986100,064,118,217,7
Bergara (G)1991100,064,913,022,1
Bergara (G)1996100,066,614,718,8
Bergara (G)2001100,068,315,316,5
Bergara (G)2006100,066,017,516,5
Bergara (G)2011100,065,619,914,5
Beriain (NG)1986----
Beriain (NG)1991----
Beriain (NG)1996100,01,13,795,2
Beriain (NG)2001100,01,53,594,9
Bermeo (B)1986100,072,311,516,2
Bermeo (B)1991100,075,612,312,1
Bermeo (B)1996100,076,212,910,9
Bermeo (B)2001100,074,216,59,3
Bermeo (B)2006100,072,417,610,0
Bermeo (B)2011100,071,515,513,0
Bernedo (A)1986100,02,47,889,9
Bernedo (A)1991100,01,69,389,1
Bernedo (A)1996100,01,95,492,6
Bernedo (A)2001100,08,110,781,1
Bernedo (A)2006100,015,410,574,2
Bernedo (A)2011100,019,120,960,0
Berriatua (B)1986100,092,75,12,2
Berriatua (B)1991100,091,07,02,1
Berriatua (B)1996100,095,04,01,0
Berriatua (B)2001100,092,45,22,4
Berriatua (B)2006100,083,18,08,9
Berriatua (B)2011100,078,310,810,8
Berriobeiti (NG)1986----
Berriobeiti (NG)1991----
Berriobeiti (NG)1996100,09,06,584,4
Berriobeiti (NG)2001100,013,09,177,9
Berriobeiti (NG)2011100,013,814,769,2
Berriozar (NG)1986----
Berriozar (NG)1991----
Berriozar (NG)1996100,08,96,584,6
Berriozar (NG)2001100,08,910,580,6
Berriozar (NG)2011100,011,612,873,6
Berriz (B)1986100,050,17,342,6
Berriz (B)1991100,052,314,433,3
Berriz (B)1996100,054,411,833,8
Berriz (B)2001100,054,016,729,3
Berriz (B)2006100,052,718,828,6
Berriz (B)2011100,052,821,625,6
Berrobi (G)1986100,081,22,816,0
Berrobi (G)1991100,082,90,916,2
Berrobi (G)1996100,083,28,18,8
Berrobi (G)2001100,081,47,111,5
Berrobi (G)2006100,078,59,112,5
Berrobi (G)2011100,076,813,89,4
Bertizarana (NG)1986100,076,211,712,1
Bertizarana (NG)1991100,078,112,89,1
Bertizarana (NG)1996100,080,211,97,9
Bertizarana (NG)2001100,079,98,211,9
Betelu (NG)1986100,080,713,45,9
Betelu (NG)1991100,086,49,83,8
Betelu (NG)1996100,090,35,44,3
Betelu (NG)2001100,091,32,36,4
Bidania-Goiatz (G)1986100,098,60,70,7
Bidania-Goiatz (G)1991100,096,41,62,0
Bidania-Goiatz (G)1996100,094,54,21,3
Bidania-Goiatz (G)2001100,096,03,50,4
Bidania-Goiatz (G)2006100,086,97,06,1
Bidania-Goiatz (G)2011100,088,05,86,2
Bidankoze (NG)1986100,00,03,496,6
Bidankoze (NG)1991100,01,85,592,7
Bidankoze (NG)1996100,09,83,386,9
Bidankoze (NG)2001100,08,90,091,1
Bidaurreta (NG)1986100,04,63,192,3
Bidaurreta (NG)1991100,00,011,188,9
Bidaurreta (NG)1996100,011,33,285,5
Bidaurreta (NG)2001100,08,87,084,2
Bilar (A)1986100,01,00,099,0
Bilar (A)1991100,05,34,889,9
Bilar (A)1996100,08,24,987,0
Bilar (A)2001100,013,44,881,8
Bilar (A)2006100,016,513,669,9
Bilar (A)2011100,020,712,167,2
Bilbo (B)1986100,08,521,170,4
Bilbo (B)1991100,09,122,868,1
Bilbo (B)1996100,014,024,161,9
Bilbo (B)2001100,015,127,557,4
Bilbo (B)2006100,024,324,950,9
Bilbo (B)2011100,022,929,347,8
Biurrun (NG)1986100,00,91,897,3
Biurrun (NG)1991100,00,01,197,8
Biurrun (NG)1996100,00,04,595,5
Biurrun (NG)2001100,02,08,189,9
Burgelu (A)1986100,01,011,787,4
Burgelu (A)1991100,01,95,692,5
Burgelu (A)1996100,011,812,775,5
Burgelu (A)2001100,015,815,468,8
Burgelu (A)2006100,025,516,258,3
Burgelu (A)2011100,024,827,347,9
Burgi (NG)1986100,00,70,099,3
Burgi (NG)1991100,00,03,596,5
Burgi (NG)1996100,00,79,489,9
Burgi (NG)2001100,03,79,786,6
Burlata (NG)1986100,06,77,785,6
Burlata (NG)1991100,07,58,184,3
Burlata (NG)1996100,08,210,881,0
Burlata (NG)2001100,010,513,276,3
Burlata (NG)2011100,012,511,773,1
Busto (NG)1986100,01,40,098,6
Busto (NG)1991100,00,01,898,2
Busto (NG)1996100,03,60,096,4
Busto (NG)2001100,04,10,095,9
Busturia (B)1986100,066,212,121,7
Busturia (B)1991100,069,313,517,1
Busturia (B)1996100,070,712,816,5
Busturia (B)2001100,069,219,211,6
Busturia (B)2006100,063,822,314,0
Busturia (B)2011100,063,821,514,7
Buñuel (NG)1986100,00,10,199,8
Buñuel (NG)1991100,00,20,199,0
Buñuel (NG)1996100,00,20,399,6
Buñuel (NG)2001100,00,30,399,5
Cabanillas (NG)1986100,00,00,0100,0
Cabanillas (NG)1991100,00,00,999,1
Cabanillas (NG)1996100,00,10,799,2
Cabanillas (NG)2001100,00,41,498,2
Cabredo (NG)1986100,00,02,797,3
Cabredo (NG)1991100,01,40,098,6
Cabredo (NG)1996100,00,04,495,6
Cabredo (NG)2001100,03,33,393,4
Cadreita (NG)1986100,00,10,399,6
Cadreita (NG)1991100,00,20,399,4
Cadreita (NG)1996100,00,30,399,3
Cadreita (NG)2001100,01,60,198,3
Caparroso (NG)1986100,00,10,399,7
Caparroso (NG)1991100,00,10,599,4
Caparroso (NG)1996100,01,01,297,8
Caparroso (NG)2001100,01,23,895,0
Cascante (NG)1986100,00,41,198,5
Cascante (NG)1991100,00,41,195,7
Cascante (NG)1996100,00,53,196,4
Cascante (NG)2001100,00,62,596,9
Castejón (NG)1986100,00,20,699,2
Castejón (NG)1991100,00,40,598,9
Castejón (NG)1996100,00,81,997,3
Castejón (NG)2001100,00,41,997,7
Cintruenigo (NG)1986100,00,30,898,9
Cintruenigo (NG)1991100,00,30,798,6
Cintruenigo (NG)1996100,00,51,198,4
Cintruenigo (NG)2001100,00,81,497,8
Cintruenigo (NG)2011100,01,66,190,5
Corella (NG)1986100,00,20,399,6
Corella (NG)1991100,00,21,097,8
Corella (NG)1996100,00,61,098,4
Corella (NG)2001100,00,40,998,6
Corella (NG)2011100,00,93,492,7
Cortes (NG)1986100,00,20,299,6
Cortes (NG)1991100,00,21,397,9
Cortes (NG)1996100,00,94,694,5
Cortes (NG)2001100,00,96,792,4
Cárcar (NG)1986100,00,20,299,7
Cárcar (NG)1991100,00,71,597,9
Cárcar (NG)1996100,00,71,098,4
Cárcar (NG)2001100,01,02,396,7
Deba (G)1986100,077,013,99,2
Deba (G)1991100,072,613,014,4
Deba (G)1996100,074,416,39,3
Deba (G)2001100,075,513,710,9
Deba (G)2006100,072,016,311,8
Deba (G)2011100,074,214,411,4
Deierri (NG)1986100,02,30,597,2
Deierri (NG)1991100,02,22,795,1
Deierri (NG)1996100,04,96,688,5
Deierri (NG)2001100,09,08,083,0
Deikaztelu (NG)1986100,01,40,298,3
Deikaztelu (NG)1991100,01,80,397,9
Deikaztelu (NG)1996100,02,47,090,5
Deikaztelu (NG)2001100,02,39,188,6
Derio (B)1986100,019,620,459,9
Derio (B)1991100,019,925,754,4
Derio (B)1996100,025,928,146,0
Derio (B)2001100,026,728,744,6
Derio (B)2006100,030,426,942,7
Derio (B)2011100,033,629,037,4
Desojo (NG)1986100,01,10,098,9
Desojo (NG)1991100,01,21,297,6
Desojo (NG)1996100,01,22,496,4
Desojo (NG)2001100,05,71,492,9
Dima (B)1986100,092,43,93,7
Dima (B)1991100,090,45,04,6
Dima (B)1996100,091,75,03,3
Dima (B)2001100,087,08,64,3
Dima (B)2006100,079,913,17,0
Dima (B)2011100,080,510,29,3
Donamaria (NG)1986100,094,23,72,1
Donamaria (NG)1991100,093,25,11,7
Donamaria (NG)1996100,093,84,71,6
Donamaria (NG)2001100,096,22,71,1
Donemiliaga (A)1986100,04,65,889,5
Donemiliaga (A)1991100,04,46,689,0
Donemiliaga (A)1996100,010,412,876,7
Donemiliaga (A)2001100,018,612,369,0
Donemiliaga (A)2006100,022,415,062,6
Donemiliaga (A)2011100,026,419,054,6
Doneztebe (NG)1986100,058,713,427,9
Doneztebe (NG)1991100,067,814,517,7
Doneztebe (NG)1996100,072,313,714,0
Doneztebe (NG)2001100,068,311,720,1
Donostia (G)1986100,025,224,450,4
Donostia (G)1991100,026,027,246,8
Donostia (G)1996100,031,626,941,5
Donostia (G)2001100,033,929,137,0
Donostia (G)2006100,039,627,433,1
Donostia (G)2011100,040,729,629,7
Dulantzi (A)1986100,08,314,377,4
Dulantzi (A)1991100,06,113,280,7
Dulantzi (A)1996100,017,818,164,1
Dulantzi (A)2001100,016,227,756,1
Dulantzi (A)2006100,025,629,045,4
Dulantzi (A)2011100,028,030,741,3
Durango (B)1986100,036,317,546,2
Durango (B)1991100,037,224,838,0
Durango (B)1996100,042,023,035,0
Durango (B)2001100,043,428,028,6
Durango (B)2006100,046,926,426,7
Durango (B)2011100,047,527,225,4
Ea (B)1986100,094,03,32,8
Ea (B)1991100,091,25,73,1
Ea (B)1996100,087,36,26,5
Ea (B)2001100,081,910,27,9
Ea (B)2006100,077,014,19,0
Ea (B)2011100,078,013,28,9
Egues (NG)1986100,07,34,088,8
Egues (NG)1991100,06,56,986,5
Egues (NG)1996100,08,512,179,5
Egues (NG)2001100,09,56,883,7
Egues (NG)2011100,010,510,876,0
Eibar (G)1986100,042,217,040,8
Eibar (G)1991100,044,816,139,0
Eibar (G)1996100,047,716,835,5
Eibar (G)2001100,050,419,829,8
Eibar (G)2006100,049,421,828,7
Eibar (G)2011100,049,524,925,6
Ekora (A)1986100,00,01,698,4
Ekora (A)1991100,00,84,195,1
Ekora (A)1996100,08,14,187,8
Ekora (A)2001100,05,58,785,8
Ekora (A)2006100,018,216,265,6
Ekora (A)2011100,012,221,266,7
Elantxobe (B)1986100,093,45,41,2
Elantxobe (B)1991100,094,05,20,8
Elantxobe (B)1996100,092,16,61,3
Elantxobe (B)2001100,092,35,12,6
Elantxobe (B)2006100,082,910,76,3
Elantxobe (B)2011100,084,410,84,8
Elduain (G)1986100,098,61,40,0
Elduain (G)1991100,099,20,80,0
Elduain (G)1996100,095,94,10,0
Elduain (G)2001100,093,66,40,0
Elduain (G)2006100,089,17,33,6
Elduain (G)2011100,089,75,15,1
Elgeta (G)1986100,083,39,57,2
Elgeta (G)1991100,086,09,64,4
Elgeta (G)1996100,084,211,84,0
Elgeta (G)2001100,084,310,05,7
Elgeta (G)2006100,075,913,910,2
Elgeta (G)2011100,078,210,811,0
Elgoibar (G)1986100,050,219,030,8
Elgoibar (G)1991100,054,013,632,5
Elgoibar (G)1996100,057,113,429,5
Elgoibar (G)2001100,058,713,627,7
Elgoibar (G)2006100,057,416,526,1
Elgoibar (G)2011100,056,224,219,6
Elgorriaga (NG)1986100,086,87,75,5
Elgorriaga (NG)1991100,092,13,44,5
Elgorriaga (NG)1996100,085,410,44,2
Elgorriaga (NG)2001100,084,511,34,1
Elizagorria (NG)1986100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)1991100,01,50,098,5
Elizagorria (NG)1996100,01,60,098,4
Elizagorria (NG)2001100,00,00,0100,0
Elo (NG)1986100,00,70,798,6
Elo (NG)1991100,00,70,099,3
Elo (NG)1996100,00,02,697,4
Elo (NG)2001100,03,95,990,1
Elorrio (B)1986100,047,110,542,3
Elorrio (B)1991100,050,311,738,0
Elorrio (B)1996100,054,812,932,4
Elorrio (B)2001100,056,917,725,3
Elorrio (B)2006100,056,518,624,8
Elorrio (B)2011100,059,421,119,5
Elortz (NG)1986100,01,40,997,7
Elortz (NG)1991100,01,55,093,3
Elortz (NG)1996100,02,78,089,3
Elortz (NG)2001100,03,58,088,4
Elortz (NG)2011100,07,812,877,3
Eltziego (A)1986100,00,20,499,3
Eltziego (A)1991100,09,94,385,8
Eltziego (A)1996100,010,84,684,6
Eltziego (A)2001100,04,611,683,7
Eltziego (A)2006100,016,513,969,6
Eltziego (A)2011100,019,318,662,1
Eneritz (NG)1986100,00,01,099,0
Eneritz (NG)1991100,00,00,0100,0
Eneritz (NG)1996100,00,01,198,9
Eneritz (NG)2001100,01,94,893,3
Erandio (B)1986100,011,717,371,0
Erandio (B)1991100,011,823,764,5
Erandio (B)1996100,018,122,359,6
Erandio (B)2001100,017,328,354,4
Erandio (B)2006100,024,525,949,6
Erandio (B)2011100,024,129,646,3
Eratsun (NG)1986100,095,84,20,0
Eratsun (NG)1991100,097,52,50,0
Eratsun (NG)1996100,0100,00,00,0
Eratsun (NG)2001100,096,41,81,8
Ereño (B)1986100,095,44,60,0
Ereño (B)1991100,093,45,11,5
Ereño (B)1996100,092,46,11,5
Ereño (B)2001100,088,910,30,8
Ereño (B)2006100,082,013,34,7
Ereño (B)2011100,083,111,85,1
Ergoiena (NG)1986100,098,71,00,3
Ergoiena (NG)1991100,096,92,11,0
Ergoiena (NG)1996100,095,31,53,3
Ergoiena (NG)2001100,089,59,70,8
Ermua (B)1986100,013,59,377,2
Ermua (B)1991100,014,121,464,4
Ermua (B)1996100,020,918,760,3
Ermua (B)2001100,022,524,253,2
Ermua (B)2006100,027,423,149,5
Ermua (B)2011100,029,027,343,8
Errenteria (G)1986100,022,114,963,0
Errenteria (G)1991100,022,624,253,2
Errenteria (G)1996100,027,322,450,3
Errenteria (G)2001100,030,521,248,3
Errenteria (G)2006100,035,021,943,0
Errenteria (G)2011100,036,829,333,9
Errezil (G)1986100,098,30,71,0
Errezil (G)1991100,098,41,60,0
Errezil (G)1996100,099,10,60,3
Errezil (G)2001100,098,70,90,3
Errezil (G)2006100,089,16,94,1
Errezil (G)2011100,085,15,89,1
Erriberabeitia (A)1986100,00,50,599,0
Erriberabeitia (A)1991100,00,59,989,6
Erriberabeitia (A)1996100,04,916,079,0
Erriberabeitia (A)2001100,04,713,781,6
Erriberabeitia (A)2006100,021,621,257,2
Erriberabeitia (A)2011100,022,227,350,5
Erriberagoitia (A)1986100,00,310,089,7
Erriberagoitia (A)1991100,01,411,387,3
Erriberagoitia (A)1996100,03,710,885,5
Erriberagoitia (A)2001100,04,916,378,8
Erriberagoitia (A)2006100,015,122,262,7
Erriberagoitia (A)2011100,015,829,155,1
Erriberri (NG)1986100,01,11,697,3
Erriberri (NG)1991100,00,91,895,6
Erriberri (NG)1996100,01,64,294,2
Erriberri (NG)2001100,02,57,090,5
Errigoiti (B)1986100,095,80,83,5
Errigoiti (B)1991100,096,62,50,8
Errigoiti (B)1996100,092,14,13,7
Errigoiti (B)2001100,086,44,09,6
Errigoiti (B)2006100,081,59,88,7
Errigoiti (B)2011100,082,58,49,1
Erro (NG)1986100,019,311,069,7
Erro (NG)1991100,018,511,569,9
Erro (NG)1996100,021,218,660,1
Erro (NG)2001100,024,217,658,2
Erromantzatua (NG)1986100,00,00,0100,0
Erromantzatua (NG)1991100,03,31,195,6
Erromantzatua (NG)1996100,06,59,883,7
Erromantzatua (NG)2001100,08,86,684,6
Erronkari (NG)1986100,02,42,994,7
Erronkari (NG)1991100,02,23,294,6
Erronkari (NG)1996100,03,86,589,7
Erronkari (NG)2001100,05,910,683,5
Esa (NG)1986100,00,61,298,3
Esa (NG)1991100,01,20,679,3
Esa (NG)1996100,09,18,482,5
Esa (NG)2001100,06,75,088,2
Eskoriatza (G)1986100,049,311,838,9
Eskoriatza (G)1991100,051,013,735,4
Eskoriatza (G)1996100,054,615,929,4
Eskoriatza (G)2001100,059,014,426,6
Eskoriatza (G)2006100,058,016,925,0
Eskoriatza (G)2011100,058,320,321,4
Eslaba (NG)1986100,00,03,496,6
Eslaba (NG)1991100,00,02,997,1
Eslaba (NG)1996100,01,02,196,9
Eslaba (NG)2001100,00,04,995,1
Espartza Zaraitzu (NG)1986100,08,018,273,9
Espartza Zaraitzu (NG)1991100,08,333,358,3
Espartza Zaraitzu (NG)1996100,04,720,375,0
Espartza Zaraitzu (NG)2001100,09,626,963,5
Esprontzeda (NG)1986100,00,00,0100,0
Esprontzeda (NG)1991100,00,90,998,2
Esprontzeda (NG)1996100,01,01,098,0
Esprontzeda (NG)2001100,00,00,0100,0
Esteribar (NG)1986100,013,95,480,7
Esteribar (NG)1991100,010,95,983,2
Esteribar (NG)1996100,011,35,683,1
Esteribar (NG)2001100,017,011,072,0
Etaio (NG)1986100,00,01,898,2
Etaio (NG)1991100,00,02,098,0
Etaio (NG)1996100,00,04,195,9
Etaio (NG)2001100,00,04,495,6
Etxalar (NG)1986100,089,04,07,0
Etxalar (NG)1991100,091,44,74,0
Etxalar (NG)1996100,090,34,75,0
Etxalar (NG)2001100,091,05,53,5
Etxarri (NG)1986100,00,03,196,9
Etxarri (NG)1991100,02,510,087,5
Etxarri (NG)1996100,09,712,977,4
Etxarri (NG)2001100,019,43,277,4
Etxarri Aranatz (NG)1986100,082,18,69,3
Etxarri Aranatz (NG)1991100,073,617,78,4
Etxarri Aranatz (NG)1996100,079,113,17,8
Etxarri Aranatz (NG)2001100,073,216,610,2
Etxauri (NG)1986100,06,35,388,4
Etxauri (NG)1991100,04,09,986,1
Etxauri (NG)1996100,09,313,077,7
Etxauri (NG)2001100,014,113,772,2
Etxebarri (B)1986100,05,117,077,8
Etxebarri (B)1991100,08,121,670,3
Etxebarri (B)1996100,013,820,166,1
Etxebarri (B)2001100,013,628,058,4
Etxebarri (B)2006100,021,426,652,0
Etxebarri (B)2011100,025,132,842,1
Eulate (NG)1986100,03,20,596,3
Eulate (NG)1991100,02,92,994,1
Eulate (NG)1996100,04,90,594,7
Eulate (NG)2001100,014,620,764,6
Ezkabarte (NG)1986100,03,06,190,9
Ezkabarte (NG)1991100,05,37,786,8
Ezkabarte (NG)1996100,08,910,880,3
Ezkabarte (NG)2001100,012,415,372,2
Ezkaroze (NG)1986100,00,98,590,5
Ezkaroze (NG)1991100,01,012,486,5
Ezkaroze (NG)1996100,04,210,984,9
Ezkaroze (NG)2001100,04,318,976,8
Ezkio-Itsaso (G)1986100,094,62,33,0
Ezkio-Itsaso (G)1991100,093,13,63,3
Ezkio-Itsaso (G)1996100,091,76,12,2
Ezkio-Itsaso (G)2001100,089,57,23,3
Ezkio-Itsaso (G)2006100,082,912,44,7
Ezkio-Itsaso (G)2011100,082,39,28,5
Ezkurra (NG)1986100,092,83,63,6
Ezkurra (NG)1991100,098,70,60,6
Ezkurra (NG)1996100,096,80,62,6
Ezkurra (NG)2001100,098,50,80,8
Ezporogi (NG)1986100,00,02,497,6
Ezporogi (NG)1991100,02,72,794,6
Ezporogi (NG)1996100,03,00,097,0
Ezporogi (NG)2001100,016,73,380,0
Faltzes (NG)1986100,00,61,797,8
Faltzes (NG)1991100,00,63,395,0
Faltzes (NG)1996100,01,25,793,2
Faltzes (NG)2001100,01,62,695,8
Fitero (NG)1986100,00,20,799,2
Fitero (NG)1991100,00,31,397,5
Fitero (NG)1996100,00,41,298,4
Fitero (NG)2001100,06,10,093,9
Fontellas (NG)1986100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1991100,00,40,099,6
Fontellas (NG)1996100,00,02,297,8
Fontellas (NG)2001100,01,32,496,3
Forua (B)1991100,078,88,113,1
Forua (B)1996100,075,212,312,5
Forua (B)2001100,076,015,78,4
Forua (B)2006100,074,716,29,1
Forua (B)2011100,073,314,911,8
Fruiz (B)1986100,099,30,70,0
Fruiz (B)1991100,096,42,41,2
Fruiz (B)1996100,093,04,42,5
Fruiz (B)2001100,084,59,56,0
Fruiz (B)2006100,078,214,77,1
Fruiz (B)2011100,075,115,19,8
Funes (NG)1986100,00,00,399,7
Funes (NG)1991100,00,21,197,7
Funes (NG)1996100,00,10,099,9
Funes (NG)2001100,00,30,399,3
Fustiñana (NG)1986100,00,10,299,7
Fustiñana (NG)1991100,00,10,299,7
Fustiñana (NG)1996100,00,10,199,8
Fustiñana (NG)2001100,00,20,799,1
Gabiria (G)1986100,098,80,01,2
Gabiria (G)1991100,098,71,30,0
Gabiria (G)1996100,092,63,93,5
Gabiria (G)2001100,094,75,30,0
Gabiria (G)2006100,088,18,73,2
Gabiria (G)2011100,086,45,97,7
Gaintza (G)1986100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1991100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1996100,096,33,80,0
Gaintza (G)2001100,096,23,80,0
Gaintza (G)2006100,096,13,90,0
Gaintza (G)2011100,097,20,02,8
Galar (NG)1986100,00,92,496,7
Galar (NG)1991100,01,33,195,2
Galar (NG)1996100,03,76,589,7
Galar (NG)2001100,00,77,192,2
Galdakao (B)1986100,025,413,860,8
Galdakao (B)1991100,028,019,752,3
Galdakao (B)1996100,032,017,450,6
Galdakao (B)2001100,036,821,641,6
Galdakao (B)2006100,037,822,639,6
Galdakao (B)2011100,037,627,335,1
Galdames (B)1986100,03,811,384,9
Galdames (B)1991100,05,313,681,1
Galdames (B)1996100,010,616,572,9
Galdames (B)2001100,013,619,566,9
Galdames (B)2006100,017,822,959,4
Galdames (B)2011100,020,824,454,9
Galipentzu (NG)1986100,01,93,894,2
Galipentzu (NG)1991100,02,03,095,0
Galipentzu (NG)1996100,02,21,196,8
Galipentzu (NG)2001100,01,27,291,6
Galoze (NG)1986100,01,21,297,6
Galoze (NG)1991100,00,00,0100,0
Galoze (NG)1996100,01,311,886,8
Galoze (NG)2001100,05,58,286,3
Gamiz-Fika (B)1986100,093,44,42,2
Gamiz-Fika (B)1991100,089,25,65,2
Gamiz-Fika (B)1996100,085,76,08,3
Gamiz-Fika (B)2001100,074,112,713,2
Gamiz-Fika (B)2006100,069,517,313,2
Gamiz-Fika (B)2011100,071,517,810,7
Garai (B)1986100,093,54,12,4
Garai (B)1991100,089,46,14,5
Garai (B)1996100,085,513,70,8
Garai (B)2001100,087,111,31,6
Garai (B)2006100,082,111,76,2
Garai (B)2011100,081,412,06,6
Garaioa (NG)1986100,08,225,965,9
Garaioa (NG)1991100,07,639,253,2
Garaioa (NG)1996100,07,221,771,0
Garaioa (NG)2001100,017,415,966,7
Garde (NG)1986100,00,00,899,2
Garde (NG)1991100,01,80,997,3
Garde (NG)1996100,02,81,995,3
Garde (NG)2001100,02,80,996,3
Gares (NG)1986100,07,24,288,6
Gares (NG)1991100,03,97,387,7
Gares (NG)1996100,05,57,986,6
Gares (NG)2001100,09,06,784,3
Garinoain (NG)1986100,00,00,799,3
Garinoain (NG)1991100,01,32,696,1
Garinoain (NG)1996100,01,33,295,5
Garinoain (NG)2001100,04,32,992,9
Garralda (NG)1986100,033,124,842,1
Garralda (NG)1991100,031,826,441,9
Garralda (NG)1996100,024,830,844,4
Garralda (NG)2001100,031,334,334,3
Gasteiz (A)1986100,05,617,776,7
Gasteiz (A)1991100,07,120,772,1
Gasteiz (A)1996100,013,220,666,2
Gasteiz (A)2001100,014,226,159,8
Gasteiz (A)2006100,024,323,252,5
Gasteiz (A)2011100,021,526,751,8
Gatika (B)1986100,085,85,98,3
Gatika (B)1991100,088,83,77,4
Gatika (B)1996100,082,411,75,9
Gatika (B)2001100,076,916,56,6
Gatika (B)2006100,068,619,312,1
Gatika (B)2011100,070,520,09,5
Gautegiz-Arteaga (B)1986100,091,84,73,4
Gautegiz-Arteaga (B)1991100,087,88,33,9
Gautegiz-Arteaga (B)1996100,083,98,57,7
Gautegiz-Arteaga (B)2001100,078,214,77,1
Gautegiz-Arteaga (B)2006100,072,517,610,0
Gautegiz-Arteaga (B)2011100,078,114,77,2
Gaztelu (G)1996100,098,81,20,0
Gaztelu (G)2001100,088,19,52,4
Gaztelu (G)2006100,087,05,08,0
Gaztelu (G)2011100,091,53,25,3
Gazteluberri (NG)1986100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)1991100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)1996100,00,011,888,2
Gazteluberri (NG)2001100,00,00,0100,0
Genevilla (NG)1986100,00,09,290,8
Genevilla (NG)1991100,03,33,393,3
Genevilla (NG)1996100,06,01,592,5
Genevilla (NG)2001100,03,34,991,8
Gernika-Lumo (B)1986100,064,418,716,9
Gernika-Lumo (B)1991100,064,117,618,4
Gernika-Lumo (B)1996100,068,614,716,7
Gernika-Lumo (B)2001100,067,119,013,9
Gernika-Lumo (B)2006100,065,719,215,0
Gernika-Lumo (B)2011100,066,316,717,0
Gesalatz (NG)1986100,01,20,098,8
Gesalatz (NG)1991100,01,20,898,0
Gesalatz (NG)1996100,02,34,193,6
Gesalatz (NG)2001100,07,810,481,7
Getaria (G)1986100,094,04,11,8
Getaria (G)1991100,093,14,52,4
Getaria (G)1996100,092,65,42,0
Getaria (G)2001100,089,38,22,5
Getaria (G)2006100,085,69,05,4
Getaria (G)2011100,085,67,56,9
Getxo (B)1986100,012,127,960,0
Getxo (B)1991100,013,628,358,2
Getxo (B)1996100,018,829,052,2
Getxo (B)2001100,019,532,847,7
Getxo (B)2006100,028,928,242,9
Getxo (B)2011100,028,032,839,2
Girgillao (NG)1986100,00,05,994,1
Girgillao (NG)1991100,00,02,497,6
Girgillao (NG)1996100,02,311,486,4
Girgillao (NG)2001100,04,417,877,8
Gizaburuaga (B)1986100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)1991100,098,51,50,0
Gizaburuaga (B)1996100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)2001100,095,74,30,0
Gizaburuaga (B)2006100,090,67,12,4
Gizaburuaga (B)2011100,088,96,15,1
Gobiaran (A)1986100,01,67,291,2
Gobiaran (A)1991100,02,514,483,1
Gobiaran (A)1996100,03,34,792,0
Gobiaran (A)2001100,07,011,881,2
Gobiaran (A)2006100,018,814,566,6
Gobiaran (A)2011100,015,022,362,7
Goizueta (NG)1986100,096,91,71,4
Goizueta (NG)1991100,098,21,30,5
Goizueta (NG)1996100,095,23,61,2
Goizueta (NG)2001100,094,34,71,1
Gordexola (B)1986100,01,810,088,2
Gordexola (B)1991100,04,817,278,0
Gordexola (B)1996100,08,514,177,4
Gordexola (B)2001100,015,622,562,0
Gordexola (B)2006100,022,022,755,3
Gordexola (B)2011100,024,233,142,8
Gorliz (B)1986100,027,626,246,2
Gorliz (B)1991100,029,428,841,8
Gorliz (B)1996100,031,525,343,3
Gorliz (B)2001100,032,331,536,2
Gorliz (B)2006100,035,931,332,8
Gorliz (B)2011100,038,434,227,4
Gorza (NG)1986100,01,71,796,7
Gorza (NG)1991100,00,02,098,0
Gorza (NG)1996100,00,08,991,1
Gorza (NG)2001100,00,015,085,0
Goñi (NG)1986100,00,00,899,2
Goñi (NG)1991100,00,94,594,6
Goñi (NG)1996100,01,78,789,6
Goñi (NG)2001100,02,75,492,0
Guardia (Biastari) (A)1986100,00,614,485,0
Guardia (Biastari) (A)1991100,03,413,982,8
Guardia (Biastari) (A)1996100,04,911,483,7
Guardia (Biastari) (A)2001100,010,317,672,2
Guardia (Biastari) (A)2006100,020,318,361,4
Guardia (Biastari) (A)2011100,023,125,951,0
Gueñes (B)1986100,01,613,684,8
Gueñes (B)1991100,04,018,477,6
Gueñes (B)1996100,06,818,674,6
Gueñes (B)2001100,011,524,264,3
Gueñes (B)2006100,019,424,755,9
Gueñes (B)2011100,022,829,547,7
Harana (A)1986100,01,70,997,4
Harana (A)1991100,01,91,996,2
Harana (A)1996100,05,03,092,0
Harana (A)2001100,08,010,281,8
Harana (A)2006100,012,714,872,5
Harana (A)2011100,014,512,772,9
Hernani (G)1986100,042,920,436,7
Hernani (G)1991100,047,420,332,3
Hernani (G)1996100,051,316,632,1
Hernani (G)2001100,053,319,926,7
Hernani (G)2006100,054,521,623,9
Hernani (G)2011100,056,223,220,6
Hernialde (G)1986100,084,012,04,0
Hernialde (G)1991100,085,411,33,3
Hernialde (G)1996100,085,59,94,6
Hernialde (G)2001100,087,47,05,6
Hernialde (G)2006100,077,015,57,5
Hernialde (G)2011100,078,111,210,7
Hiriberri Atetz (NG)1986100,049,56,144,4
Hiriberri Atetz (NG)1991100,042,451,16,5
Hiriberri Atetz (NG)1996100,040,725,933,3
Hiriberri Atetz (NG)2001100,048,113,638,3
Hondarribia (G)1986100,057,616,825,6
Hondarribia (G)1991100,057,721,321,0
Hondarribia (G)1996100,060,319,020,8
Hondarribia (G)2001100,060,118,721,2
Hondarribia (G)2006100,060,720,219,2
Hondarribia (G)2011100,060,122,917,1
Ibargoiti (NG)1986100,00,91,997,2
Ibargoiti (NG)1991100,00,82,596,7
Ibargoiti (NG)1996100,01,65,692,8
Ibargoiti (NG)2001100,02,310,687,1
Ibarra (G)1986100,060,210,329,4
Ibarra (G)1991100,058,313,428,3
Ibarra (G)1996100,067,014,718,2
Ibarra (G)2001100,067,917,214,9
Ibarra (G)2006100,064,718,816,5
Ibarra (G)2011100,064,916,618,4
Ibarrangelu (B)1986100,089,77,42,9
Ibarrangelu (B)1991100,086,510,03,5
Ibarrangelu (B)1996100,085,710,14,2
Ibarrangelu (B)2001100,085,08,36,7
Ibarrangelu (B)2006100,073,817,29,0
Ibarrangelu (B)2011100,075,815,88,4
Idiazabal (G)1986100,088,68,03,4
Idiazabal (G)1991100,087,54,77,8
Idiazabal (G)1996100,086,17,96,0
Idiazabal (G)2001100,087,76,55,8
Idiazabal (G)2006100,081,610,87,5
Idiazabal (G)2011100,083,88,08,2
Igantzi (NG)1986100,095,21,33,5
Igantzi (NG)1991100,095,71,03,3
Igantzi (NG)1996100,094,12,33,6
Igantzi (NG)2001100,086,610,53,0
Igorre (B)1986100,066,310,323,4
Igorre (B)1991100,072,313,414,4
Igorre (B)1996100,076,69,214,2
Igorre (B)2001100,072,215,212,6
Igorre (B)2006100,066,718,914,4
Igorre (B)2011100,066,914,818,3
Iguzkitza (NG)1986100,01,12,796,2
Iguzkitza (NG)1991100,02,91,295,9
Iguzkitza (NG)1996100,03,04,892,2
Iguzkitza (NG)2001100,05,96,587,6
Ikaztegieta (G)1986100,095,01,23,8
Ikaztegieta (G)1991100,087,45,37,4
Ikaztegieta (G)1996100,086,23,110,8
Ikaztegieta (G)2001100,085,75,88,5
Ikaztegieta (G)2006100,081,76,911,5
Ikaztegieta (G)2011100,077,211,811,0
Imotz (NG)1986100,072,112,115,8
Imotz (NG)1991100,073,713,412,9
Imotz (NG)1996100,068,822,29,0
Imotz (NG)2001100,061,120,418,6
Irantzu (NG)1986100,030,915,553,6
Irantzu (NG)1991100,030,721,647,7
Irantzu (NG)1996100,038,126,235,7
Irantzu (NG)2001100,023,835,041,3
Irun (G)1986100,020,119,360,6
Irun (G)1991100,023,020,057,0
Irun (G)1996100,028,017,454,6
Irun (G)2001100,031,318,550,3
Irun (G)2006100,035,620,843,7
Irun (G)2011100,035,229,135,7
Irunberri (NG)1986100,02,92,894,3
Irunberri (NG)1991100,04,53,588,9
Irunberri (NG)1996100,06,110,583,4
Irunberri (NG)2001100,08,012,179,9
Irura (G)1986100,077,08,814,2
Irura (G)1991100,076,112,311,6
Irura (G)1996100,078,113,48,5
Irura (G)2001100,074,817,77,4
Irura (G)2006100,073,319,07,6
Irura (G)2011100,072,618,29,2
Iruraitz-Gauna (A)1986100,02,88,089,2
Iruraitz-Gauna (A)1991100,06,110,583,3
Iruraitz-Gauna (A)1996100,08,515,276,2
Iruraitz-Gauna (A)2001100,010,111,078,9
Iruraitz-Gauna (A)2006100,022,116,461,5
Iruraitz-Gauna (A)2011100,025,424,150,5
Irurtzun (NG)1986----
Irurtzun (NG)1991----
Irurtzun (NG)1996100,018,315,865,8
Irurtzun (NG)2001100,018,914,067,1
Iruña Oka (A)1986100,00,95,094,1
Iruña Oka (A)1991100,04,17,288,7
Iruña Oka (A)1996100,07,510,881,7
Iruña Oka (A)2001100,011,519,868,7
Iruña Oka (A)2006100,020,924,554,5
Iruña Oka (A)2011100,022,431,046,6
Iruñea (NG)1986100,06,07,586,5
Iruñea (NG)1991100,06,18,084,6
Iruñea (NG)1996100,06,98,884,3
Iruñea (NG)2001100,08,811,080,2
Iruñea (NG)2011100,011,112,374,7
Ispaster (B)1986100,093,44,81,8
Ispaster (B)1991100,093,85,60,6
Ispaster (B)1996100,095,44,60,0
Ispaster (B)2001100,095,24,80,0
Ispaster (B)2006100,090,08,51,6
Ispaster (B)2011100,087,76,95,4
Itsasondo (G)1986100,079,912,57,6
Itsasondo (G)1991100,081,97,810,3
Itsasondo (G)1996100,082,28,79,1
Itsasondo (G)2001100,077,512,110,4
Itsasondo (G)2006100,072,417,99,7
Itsasondo (G)2011100,073,319,07,7
Ituren (NG)1986100,097,50,81,7
Ituren (NG)1991100,097,92,10,0
Ituren (NG)1996100,096,52,60,9
Ituren (NG)2001100,093,15,21,7
Iturmendi (NG)1986100,026,235,937,9
Iturmendi (NG)1991100,027,925,746,4
Iturmendi (NG)1996100,024,638,337,2
Iturmendi (NG)2001100,025,835,738,5
Itza (NG)1986100,08,58,982,6
Itza (NG)1991100,05,27,182,7
Itza (NG)1996100,08,39,782,0
Itza (NG)2001100,07,78,783,6
Itzagaondoa (NG)1986100,02,34,793,0
Itzagaondoa (NG)1991100,04,84,890,5
Itzagaondoa (NG)1996100,04,713,182,2
Itzagaondoa (NG)2001100,09,014,077,0
Itzaltzu (NG)1986100,00,016,783,3
Itzaltzu (NG)1991100,04,220,875,0
Itzaltzu (NG)1996100,03,722,274,1
Itzaltzu (NG)2001100,014,818,566,7
Iurreta (B)1991100,040,016,144,0
Iurreta (B)1996100,044,319,736,0
Iurreta (B)2001100,046,123,030,8
Iurreta (B)2006100,047,123,229,7
Iurreta (B)2011100,045,723,031,3
Izaba (NG)1986100,02,42,894,8
Izaba (NG)1991100,02,17,790,1
Izaba (NG)1996100,04,111,284,8
Izaba (NG)2001100,013,46,180,5
Izurtza (B)1986100,074,811,513,7
Izurtza (B)1991100,073,115,411,5
Izurtza (B)1996100,081,17,011,9
Izurtza (B)2001100,085,53,810,7
Izurtza (B)2006100,078,08,713,4
Izurtza (B)2011100,069,815,414,8
Jaitz (NG)1986100,00,01,798,3
Jaitz (NG)1991100,03,61,894,6
Jaitz (NG)1996100,01,56,292,3
Jaitz (NG)2001100,05,15,189,8
Jaurrieta (NG)1986100,01,15,493,5
Jaurrieta (NG)1991100,03,116,680,4
Jaurrieta (NG)1996100,07,611,181,3
Jaurrieta (NG)2001100,07,117,375,6
Kanpezu (A)1986100,03,211,984,9
Kanpezu (A)1991100,05,616,777,7
Kanpezu (A)1996100,08,78,682,7
Kanpezu (A)2001100,012,210,677,2
Kanpezu (A)2006100,020,216,063,8
Kanpezu (A)2011100,023,222,054,7
Karrantza (B)1986100,00,83,895,4
Karrantza (B)1991100,01,45,293,4
Karrantza (B)1996100,07,69,682,8
Karrantza (B)2001100,010,211,578,3
Karrantza (B)2006100,017,013,869,2
Karrantza (B)2011100,018,022,259,7
Kaseda (NG)1986100,00,43,096,6
Kaseda (NG)1991100,01,31,896,9
Kaseda (NG)1996100,02,95,092,2
Kaseda (NG)2001100,04,59,785,8
Kortezubi (B)1991100,097,50,52,0
Kortezubi (B)1996100,095,24,30,5
Kortezubi (B)2001100,088,68,13,2
Kortezubi (B)2006100,088,97,63,5
Kortezubi (B)2011100,088,68,13,3
Kripan (A)1986100,01,012,586,5
Kripan (A)1991100,01,912,685,4
Kripan (A)1996100,05,18,186,9
Kripan (A)2001100,09,016,075,0
Kripan (A)2006100,020,211,168,7
Kripan (A)2011100,024,815,260,0
Kuartango (A)1986100,03,311,185,6
Kuartango (A)1991100,07,612,180,3
Kuartango (A)1996100,012,64,782,7
Kuartango (A)2001100,020,713,366,0
Kuartango (A)2006100,021,416,961,7
Kuartango (A)2011100,022,531,546,0
Lagran (A)1986100,01,816,881,4
Lagran (A)1991100,02,06,991,2
Lagran (A)1996100,02,019,079,0
Lagran (A)2001100,02,816,780,6
Lagran (A)2006100,010,616,373,1
Lagran (A)2011100,010,930,458,7
Lakuntza (NG)1986100,062,729,38,0
Lakuntza (NG)1991100,065,18,526,4
Lakuntza (NG)1996100,058,120,121,8
Lakuntza (NG)2001100,061,318,020,7
Lana (NG)1986100,00,70,099,3
Lana (NG)1991100,01,72,595,8
Lana (NG)1996100,00,00,899,2
Lana (NG)2001100,02,64,493,0
Lanestosa (B)1986100,02,00,098,0
Lanestosa (B)1991100,01,91,996,2
Lanestosa (B)1996100,01,36,092,6
Lanestosa (B)2001100,02,89,987,3
Lanestosa (B)2006100,020,99,869,3
Lanestosa (B)2011100,013,322,464,3
Lantaron (A)1986100,00,91,897,3
Lantaron (A)1991100,02,76,590,8
Lantaron (A)1996100,02,39,188,6
Lantaron (A)2001100,03,815,081,1
Lantaron (A)2006100,015,117,867,0
Lantaron (A)2011100,012,321,865,9
Lantz (NG)1986100,029,114,057,0
Lantz (NG)1991100,028,819,751,5
Lantz (NG)1996100,013,010,476,6
Lantz (NG)2001100,020,325,754,1
Lantziego (A)1986100,03,16,090,9
Lantziego (A)1991100,08,56,285,3
Lantziego (A)1996100,010,24,585,2
Lantziego (A)2001100,013,86,380,0
Lantziego (A)2006100,018,011,870,1
Lantziego (A)2011100,021,520,757,9
Lapoblación (NG)1986100,00,00,0100,0
Lapoblación (NG)1991100,00,02,197,9
Lapoblación (NG)1996100,00,04,096,0
Lapoblación (NG)2001100,05,69,385,0
Lapuebla de Labarca (A)1986100,09,05,585,5
Lapuebla de Labarca (A)1991100,011,011,277,8
Lapuebla de Labarca (A)1996100,020,86,472,8
Lapuebla de Labarca (A)2001100,024,24,771,2
Lapuebla de Labarca (A)2006100,026,912,061,1
Lapuebla de Labarca (A)2011100,022,221,356,5
Larrabetzu (B)1986100,077,312,99,8
Larrabetzu (B)1991100,074,013,612,5
Larrabetzu (B)1996100,078,29,612,2
Larrabetzu (B)2001100,076,414,19,6
Larrabetzu (B)2006100,071,318,210,5
Larrabetzu (B)2011100,068,818,612,6
Larraga (NG)1986100,00,40,998,6
Larraga (NG)1991100,00,33,695,4
Larraga (NG)1996100,00,56,393,2
Larraga (NG)2001100,00,94,095,1
Larragoa (NG)1986100,00,90,099,1
Larragoa (NG)1991100,01,02,196,9
Larragoa (NG)1996100,01,21,297,6
Larragoa (NG)2001100,021,215,263,6
Larraul (G)1986100,098,02,00,0
Larraul (G)1991100,098,81,20,0
Larraul (G)1996100,0100,00,00,0
Larraul (G)2001100,092,15,32,6
Larraul (G)2006100,086,010,33,7
Larraul (G)2011100,086,26,96,9
Larraun (NG)1986100,078,412,88,8
Larraun (NG)1991100,078,112,69,3
Larraun (NG)1996100,084,67,87,5
Larraun (NG)2001100,085,79,94,5
Lasarte-Oria (G)1986100,026,613,859,6
Lasarte-Oria (G)1991100,030,917,451,7
Lasarte-Oria (G)1996100,034,017,348,7
Lasarte-Oria (G)2001100,035,226,438,4
Lasarte-Oria (G)2006100,037,625,536,8
Lasarte-Oria (G)2011100,039,228,232,6
Laudio (A)1986100,010,319,570,1
Laudio (A)1991100,012,924,163,0
Laudio (A)1996100,020,023,056,9
Laudio (A)2001100,020,627,951,4
Laudio (A)2006100,025,526,148,3
Laudio (A)2011100,028,129,542,4
Laukiz (B)1986100,052,218,529,3
Laukiz (B)1991100,053,219,827,1
Laukiz (B)1996100,055,717,227,1
Laukiz (B)2001100,049,820,529,7
Laukiz (B)2006100,055,620,423,9
Laukiz (B)2011100,053,025,921,1
Lazkao (G)1986100,051,013,635,4
Lazkao (G)1991100,053,814,431,7
Lazkao (G)1996100,060,612,826,6
Lazkao (G)2001100,062,114,323,6
Lazkao (G)2006100,061,016,222,8
Lazkao (G)2011100,061,418,919,7
Leaburu (G)1986100,095,63,21,3
Leaburu (G)1991100,095,22,91,9
Leaburu (G)1996100,092,16,91,0
Leaburu (G)2001100,088,78,72,6
Leaburu (G)2006100,083,111,85,1
Leaburu (G)2011100,082,49,18,6
Leatxe (NG)1986100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)1991100,02,70,097,3
Leatxe (NG)1996100,00,03,496,6
Leatxe (NG)2001100,00,00,0100,0
Ledea (NG)1986100,00,01,198,9
Ledea (NG)1991100,00,60,099,4
Ledea (NG)1996100,03,31,395,4
Ledea (NG)2001100,03,76,190,2
Legarda (NG)1986100,00,00,0100,0
Legarda (NG)1991100,00,02,697,4
Legarda (NG)1996100,00,02,497,6
Legarda (NG)2001100,00,013,786,3
Legaria (NG)1986100,00,00,0100,0
Legaria (NG)1991100,02,30,097,7
Legaria (NG)1996100,06,12,491,5
Legaria (NG)2001100,03,21,695,2
Legazpi (G)1986100,043,920,435,7
Legazpi (G)1991100,047,713,938,3
Legazpi (G)1996100,052,415,232,5
Legazpi (G)2001100,055,716,627,6
Legazpi (G)2006100,054,718,127,2
Legazpi (G)2011100,055,621,822,6
Legorreta (G)1986100,069,69,920,5
Legorreta (G)1991100,072,512,415,2
Legorreta (G)1996100,071,510,717,8
Legorreta (G)2001100,073,47,519,1
Legorreta (G)2006100,069,710,819,5
Legorreta (G)2011100,067,018,714,3
Legutiano (A)1986100,026,917,255,9
Legutiano (A)1991100,030,116,753,1
Legutiano (A)1996100,036,414,549,0
Legutiano (A)2001100,033,329,737,1
Legutiano (A)2006100,036,828,934,3
Legutiano (A)2011100,038,425,935,7
Leintz Gatzaga (G)1986100,084,46,49,2
Leintz Gatzaga (G)1991100,083,29,96,9
Leintz Gatzaga (G)1996100,079,110,810,1
Leintz Gatzaga (G)2001100,077,517,84,7
Leintz Gatzaga (G)2006100,073,316,310,4
Leintz Gatzaga (G)2011100,080,910,68,5
Leioa (B)1986100,012,425,062,6
Leioa (B)1991100,014,724,860,5
Leioa (B)1996100,020,727,052,2
Leioa (B)2001100,020,630,748,7
Leioa (B)2006100,027,827,544,7
Leioa (B)2011100,028,932,638,6
Leitza (NG)1986100,085,84,89,3
Leitza (NG)1991100,089,44,26,3
Leitza (NG)1996100,088,75,26,0
Leitza (NG)2001100,090,13,86,1
Lekeitio (B)1986100,084,59,65,9
Lekeitio (B)1991100,086,79,34,0
Lekeitio (B)1996100,086,89,83,4
Lekeitio (B)2001100,085,510,83,7
Lekeitio (B)2006100,081,712,85,5
Lekeitio (B)2011100,080,110,99,0
Lekunberri (NG)1986----
Lekunberri (NG)1991----
Lekunberri (NG)1996100,054,228,317,5
Lekunberri (NG)2001100,057,224,618,2
Lemoa (B)1986100,057,19,633,3
Lemoa (B)1991100,062,413,524,1
Lemoa (B)1996100,066,113,320,6
Lemoa (B)2001100,061,922,016,0
Lemoa (B)2006100,055,125,919,0
Lemoa (B)2011100,051,627,021,4
Lemoiz (B)1986100,069,320,110,7
Lemoiz (B)1991100,068,015,416,6
Lemoiz (B)1996100,066,715,917,3
Lemoiz (B)2001100,062,722,115,1
Lemoiz (B)2006100,060,023,616,5
Lemoiz (B)2011100,058,026,115,9
Leotz (NG)1986100,00,06,893,2
Leotz (NG)1991100,03,64,591,9
Leotz (NG)1996100,07,816,975,3
Leotz (NG)2001100,014,26,879,0
Lerga (NG)1986100,01,40,098,6
Lerga (NG)1991100,05,11,793,2
Lerga (NG)1996100,08,70,091,3
Lerga (NG)2001100,04,32,293,5
Lerin (NG)1986100,00,31,198,6
Lerin (NG)1991100,00,50,798,1
Lerin (NG)1996100,00,64,694,8
Lerin (NG)2001100,00,44,894,8
Lesaka (NG)1986100,073,312,913,8
Lesaka (NG)1991100,076,511,610,1
Lesaka (NG)1996100,076,513,210,3
Lesaka (NG)2001100,080,013,16,9
Leza (A)1986100,02,93,893,3
Leza (A)1991100,02,97,889,2
Leza (A)1996100,012,18,179,8
Leza (A)2001100,07,722,170,2
Leza (A)2006100,027,615,456,9
Leza (A)2011100,027,023,549,6
Lezama (B)1986100,069,713,217,1
Lezama (B)1991100,073,88,118,1
Lezama (B)1996100,068,815,315,9
Lezama (B)2001100,062,720,716,7
Lezama (B)2006100,059,922,617,5
Lezama (B)2011100,060,324,315,4
Lezaun (NG)1986100,00,62,497,0
Lezaun (NG)1991100,02,63,993,4
Lezaun (NG)1996100,05,515,279,3
Lezaun (NG)2001100,05,111,583,3
Lezo (G)1986100,046,517,436,1
Lezo (G)1991100,049,022,528,5
Lezo (G)1996100,051,916,931,2
Lezo (G)2001100,055,221,023,8
Lezo (G)2006100,054,721,523,9
Lezo (G)2011100,056,323,720,0
Lizarra (NG)1986100,011,46,282,4
Lizarra (NG)1991100,07,57,583,4
Lizarra (NG)1996100,08,28,183,7
Lizarra (NG)2001100,010,410,778,9
Lizarra (NG)2011100,011,612,274,5
Lizartza (G)1986100,098,20,81,0
Lizartza (G)1991100,098,10,81,1
Lizartza (G)1996100,098,21,20,6
Lizartza (G)2001100,093,95,11,0
Lizartza (G)2006100,087,79,42,9
Lizartza (G)2011100,080,47,911,7
Lizoain (NG)1986100,00,82,496,7
Lizoain (NG)1991100,04,03,292,8
Lizoain (NG)1996100,04,710,185,3
Lizoain (NG)2001100,011,99,179,0
Lodosa (NG)1986100,00,40,699,0
Lodosa (NG)1991100,00,50,696,7
Lodosa (NG)1996100,01,73,395,0
Lodosa (NG)2001100,01,71,496,9
Loiu (B)1986100,049,517,632,8
Loiu (B)1991100,052,620,626,8
Loiu (B)1996100,051,220,927,8
Loiu (B)2001100,040,730,229,1
Loiu (B)2006100,047,127,425,5
Loiu (B)2011100,044,328,327,4
Longida (NG)1986100,02,23,394,6
Longida (NG)1991100,06,57,186,4
Longida (NG)1996100,04,78,786,7
Longida (NG)2001100,06,51,991,6
Lukin (NG)1986100,00,00,0100,0
Lukin (NG)1991100,03,93,992,1
Lukin (NG)1996100,05,61,493,1
Lukin (NG)2001100,01,42,895,8
Luzaide (NG)1986100,068,412,618,9
Luzaide (NG)1991100,072,314,013,6
Luzaide (NG)1996100,066,214,719,0
Luzaide (NG)2001100,070,216,313,5
Mallabia (B)1986100,074,814,011,2
Mallabia (B)1991100,074,213,911,9
Mallabia (B)1996100,076,46,217,4
Mallabia (B)2001100,073,412,813,8
Mallabia (B)2006100,069,215,415,4
Mallabia (B)2011100,067,819,512,7
Marañón (NG)1986100,00,010,589,5
Marañón (NG)1991100,00,06,793,3
Marañón (NG)1996100,00,032,567,5
Marañón (NG)2001100,00,05,694,4
Markin-Etxebarria (B)1986100,095,53,21,2
Markin-Etxebarria (B)1991100,092,85,91,2
Markin-Etxebarria (B)1996100,094,54,51,0
Markin-Etxebarria (B)2001100,094,35,00,7
Markin-Etxebarria (B)2006100,086,69,14,3
Markin-Etxebarria (B)2011100,085,07,97,1
Markina-Xemein (B)1986100,086,87,35,9
Markina-Xemein (B)1991100,085,98,16,0
Markina-Xemein (B)1996100,088,97,33,8
Markina-Xemein (B)2001100,087,98,14,0
Markina-Xemein (B)2006100,079,612,48,0
Markina-Xemein (B)2011100,076,311,112,6
Martzilla (NG)1986100,00,60,299,3
Martzilla (NG)1991100,00,30,697,3
Martzilla (NG)1996100,00,30,898,9
Martzilla (NG)2001100,00,92,796,4
Maruri-Jatabe (B)1986100,083,15,611,3
Maruri-Jatabe (B)1991100,076,18,115,8
Maruri-Jatabe (B)1996100,073,114,012,9
Maruri-Jatabe (B)2001100,070,616,013,5
Maruri-Jatabe (B)2006100,060,821,218,0
Maruri-Jatabe (B)2011100,061,322,616,1
Mañaria (B)1986100,087,83,78,5
Mañaria (B)1991100,091,25,03,8
Mañaria (B)1996100,088,86,84,4
Mañaria (B)2001100,090,75,34,0
Mañaria (B)2006100,087,58,24,3
Mañaria (B)2011100,076,910,612,5
Mañeru (NG)1986100,01,01,098,0
Mañeru (NG)1991100,00,02,297,8
Mañeru (NG)1996100,01,14,994,0
Mañeru (NG)2001100,05,63,690,8
Mañueta (A)1986100,00,64,595,0
Mañueta (A)1991100,02,812,884,4
Mañueta (A)1996100,08,46,285,4
Mañueta (A)2001100,013,97,878,3
Mañueta (A)2006100,020,413,865,8
Mañueta (A)2011100,017,721,161,1
Mendabia (NG)1986100,00,20,599,3
Mendabia (NG)1991100,00,30,598,8
Mendabia (NG)1996100,00,21,498,4
Mendabia (NG)2001100,00,72,996,4
Mendaro (G)1986100,069,88,321,8
Mendaro (G)1991100,071,97,021,1
Mendaro (G)1996100,075,112,812,1
Mendaro (G)2001100,073,79,616,7
Mendaro (G)2006100,066,814,318,9
Mendaro (G)2011100,065,423,311,2
Mendata (B)1986100,098,51,50,0
Mendata (B)1991100,097,81,60,5
Mendata (B)1996100,094,53,91,7
Mendata (B)2001100,088,18,53,4
Mendata (B)2006100,082,314,03,8
Mendata (B)2011100,085,510,54,0
Mendaza (NG)1986100,01,30,997,8
Mendaza (NG)1991100,00,01,099,0
Mendaza (NG)1996100,00,02,297,8
Mendaza (NG)2001100,07,612,779,7
Mendexa (B)1986100,092,53,54,0
Mendexa (B)1991100,089,18,02,9
Mendexa (B)1996100,093,64,71,8
Mendexa (B)2001100,089,97,92,2
Mendexa (B)2006100,082,811,55,7
Mendexa (B)2011100,081,111,87,0
Mendigorria (NG)1986100,00,40,099,6
Mendigorria (NG)1991100,01,40,298,4
Mendigorria (NG)1996100,00,64,894,6
Mendigorria (NG)2001100,00,45,893,7
Metauten (NG)1986100,05,51,593,0
Metauten (NG)1991100,03,62,494,0
Metauten (NG)1996100,04,74,790,6
Metauten (NG)2001100,06,12,491,5
Meñaka (B)1986100,097,91,01,0
Meñaka (B)1991100,094,34,41,3
Meñaka (B)1996100,093,24,72,1
Meñaka (B)2001100,088,37,44,3
Meñaka (B)2006100,075,514,99,6
Meñaka (B)2011100,075,916,27,8
Milagro (NG)1986100,00,00,199,9
Milagro (NG)1991100,00,10,699,3
Milagro (NG)1996100,00,20,499,4
Milagro (NG)2001100,00,40,299,5
Mirafuentes (NG)1986100,00,03,496,6
Mirafuentes (NG)1991100,04,30,095,7
Mirafuentes (NG)1996100,03,67,189,3
Mirafuentes (NG)2001100,037,941,420,7
Miranda Arga (NG)1986100,00,40,299,4
Miranda Arga (NG)1991100,00,818,480,7
Miranda Arga (NG)1996100,00,87,691,5
Miranda Arga (NG)2001100,02,810,087,1
Monteagudo (NG)1986100,00,00,0100,0
Monteagudo (NG)1991100,00,00,296,4
Monteagudo (NG)1996100,00,30,799,0
Monteagudo (NG)2001100,00,40,499,2
Moreda de Alava (A)1986100,00,00,799,3
Moreda de Alava (A)1991100,01,46,392,4
Moreda de Alava (A)1996100,05,25,289,6
Moreda de Alava (A)2001100,010,76,982,4
Moreda de Alava (A)2006100,017,815,167,1
Moreda de Alava (A)2011100,015,316,068,7
Morentin (NG)1986100,00,00,0100,0
Morentin (NG)1991100,01,51,597,0
Morentin (NG)1996100,01,80,098,2
Morentin (NG)2001100,03,33,393,4
Morga (B)1986100,096,81,61,6
Morga (B)1991100,096,13,40,6
Morga (B)1996100,096,62,90,5
Morga (B)2001100,090,55,24,3
Morga (B)2006100,084,110,15,8
Morga (B)2011100,083,011,85,2
Mues (NG)1986100,00,00,0100,0
Mues (NG)1991100,03,03,094,0
Mues (NG)1996100,01,60,098,4
Mues (NG)2001100,01,81,896,5
Mundaka (B)1986100,069,422,38,3
Mundaka (B)1991100,087,710,51,8
Mundaka (B)1996100,075,717,66,8
Mundaka (B)2001100,069,423,07,6
Mundaka (B)2006100,067,424,08,6
Mundaka (B)2011100,064,224,411,5
Mungia (B)1986100,059,314,825,9
Mungia (B)1991100,057,716,126,1
Mungia (B)1996100,056,815,927,4
Mungia (B)2001100,053,821,524,7
Mungia (B)2006100,054,222,223,6
Mungia (B)2011100,051,225,323,6
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1986100,099,20,80,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991100,098,31,70,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996100,099,10,50,5
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001100,097,11,91,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006100,090,98,21,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011100,089,26,93,9
Murchante (NG)1986100,00,10,199,9
Murchante (NG)1991100,00,20,599,3
Murchante (NG)1996100,00,30,899,0
Murchante (NG)2001100,00,31,098,7
Murieta (NG)1986100,03,22,694,2
Murieta (NG)1991100,07,05,787,3
Murieta (NG)1996100,00,65,893,5
Murieta (NG)2001100,00,74,095,3
Murillo el Cuende (NG)1986100,00,00,0100,0
Murillo el Cuende (NG)1991100,00,90,698,5
Murillo el Cuende (NG)1996100,00,33,496,3
Murillo el Cuende (NG)2001100,00,64,794,7
Murillo el Fruto (NG)1986100,01,30,298,4
Murillo el Fruto (NG)1991100,00,20,299,5
Murillo el Fruto (NG)1996100,00,53,496,1
Murillo el Fruto (NG)2001100,01,10,898,1
Murueta (B)1991100,088,86,15,1
Murueta (B)1996100,089,07,04,0
Murueta (B)2001100,086,511,32,3
Murueta (B)2006100,080,813,95,3
Murueta (B)2011100,080,313,66,1
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1986100,00,01,099,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1991100,01,02,996,1
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1996100,02,83,793,6
Muruzabal Itzarbeibar (NG)2001100,01,65,792,6
Muskiz (B)1986100,05,218,176,7
Muskiz (B)1991100,06,814,079,1
Muskiz (B)1996100,013,115,571,4
Muskiz (B)2001100,014,624,660,8
Muskiz (B)2006100,021,824,254,0
Muskiz (B)2011100,023,131,145,9
Mutiloa (G)1986100,092,63,24,2
Mutiloa (G)1991100,092,23,34,4
Mutiloa (G)1996100,094,03,62,4
Mutiloa (G)2001100,092,33,83,8
Mutiloa (G)2006100,083,710,65,8
Mutiloa (G)2011100,081,513,74,8
Mutriku (G)1986100,084,87,37,9
Mutriku (G)1991100,084,110,55,4
Mutriku (G)1996100,084,410,94,7
Mutriku (G)2001100,085,99,44,7
Mutriku (G)2006100,082,911,25,9
Mutriku (G)2011100,079,012,18,9
Muxika (B)1986100,090,84,74,5
Muxika (B)1991100,093,34,32,4
Muxika (B)1996100,091,64,14,3
Muxika (B)2001100,092,64,33,1
Muxika (B)2006100,087,17,45,5
Muxika (B)2011100,084,79,75,7
Mélida (NG)1986100,00,20,499,4
Mélida (NG)1991100,00,20,799,1
Mélida (NG)1996100,00,00,0100,0
Mélida (NG)2001100,00,83,495,8
Nabarniz (B)1991100,096,82,40,8
Nabarniz (B)1996100,097,42,60,0
Nabarniz (B)2001100,091,37,81,0
Nabarniz (B)2006100,085,811,52,7
Nabarniz (B)2011100,091,28,00,9
Nabaskoze (NG)1986100,05,54,490,2
Nabaskoze (NG)1991100,03,214,681,6
Nabaskoze (NG)1996100,02,39,887,9
Nabaskoze (NG)2001100,07,07,885,2
Navaridas (A)1986100,00,06,993,1
Navaridas (A)1991100,06,26,287,6
Navaridas (A)1996100,010,19,280,7
Navaridas (A)2001100,00,07,592,5
Navaridas (A)2006100,018,112,169,8
Navaridas (A)2011100,015,915,268,9
Nazar (NG)1986100,00,00,0100,0
Nazar (NG)1991100,00,00,0100,0
Nazar (NG)1996100,00,03,097,0
Nazar (NG)2001100,00,015,284,8
Obanos (NG)1986100,00,62,796,6
Obanos (NG)1991100,01,53,694,8
Obanos (NG)1996100,01,78,589,8
Obanos (NG)2001100,05,99,184,9
Odieta (NG)1986100,022,06,871,2
Odieta (NG)1991100,011,828,859,4
Odieta (NG)1996100,020,624,055,4
Odieta (NG)2001100,023,325,651,1
Oiartzun (G)1986100,075,110,914,0
Oiartzun (G)1991100,076,011,412,6
Oiartzun (G)1996100,076,311,712,1
Oiartzun (G)2001100,075,313,411,3
Oiartzun (G)2006100,072,415,312,3
Oiartzun (G)2011100,073,516,210,3
Oibar (NG)1986100,00,01,898,2
Oibar (NG)1991100,00,42,796,9
Oibar (NG)1996100,02,94,093,1
Oibar (NG)2001100,05,27,587,4
Oion (A)1986100,01,718,380,1
Oion (A)1991100,06,314,279,5
Oion (A)1996100,08,78,582,8
Oion (A)2001100,08,613,577,9
Oion (A)2006100,021,917,560,7
Oion (A)2011100,016,420,663,0
Oitz (NG)1986100,097,12,90,0
Oitz (NG)1991100,094,75,30,0
Oitz (NG)1996100,095,74,30,0
Oitz (NG)2001100,093,73,82,5
Oko (NG)1986100,01,60,098,4
Oko (NG)1991100,00,03,696,4
Oko (NG)1996100,00,07,792,3
Oko (NG)2001100,06,513,080,4
Okondo (A)1986100,02,216,581,3
Okondo (A)1991100,08,016,675,3
Okondo (A)1996100,015,914,669,5
Okondo (A)2001100,017,526,456,1
Okondo (A)2006100,023,429,846,8
Okondo (A)2011100,029,927,442,6
Olaberria (G)1986100,040,019,440,6
Olaberria (G)1991100,042,015,642,4
Olaberria (G)1996100,051,412,236,5
Olaberria (G)2001100,050,618,830,5
Olaberria (G)2006100,050,621,627,8
Olaberria (G)2011100,054,122,423,5
Olaibar (NG)1986100,05,38,486,3
Olaibar (NG)1991100,04,36,589,2
Olaibar (NG)1996100,09,010,180,9
Olaibar (NG)2001100,010,012,577,5
Olatzagutia (NG)1986100,012,615,072,4
Olatzagutia (NG)1991100,012,47,780,0
Olatzagutia (NG)1996100,014,215,670,2
Olatzagutia (NG)2001100,019,724,755,6
Olexua (NG)1986100,00,00,0100,0
Olexua (NG)1991100,00,00,0100,0
Olexua (NG)1996100,00,00,0100,0
Olexua (NG)2001100,04,04,092,0
Ollo (NG)1986100,03,02,095,0
Ollo (NG)1991100,08,812,378,9
Ollo (NG)1996100,011,316,772,1
Ollo (NG)2001100,012,710,676,7
Oloritz (NG)1986100,00,05,394,7
Oloritz (NG)1991100,01,04,194,9
Oloritz (NG)1996100,02,16,391,6
Oloritz (NG)2001100,06,322,970,8
Oltza (NG)1986100,01,93,394,8
Oltza (NG)1991100,05,06,588,4
Oltza (NG)1996100,08,38,583,2
Oltza (NG)2001100,010,910,278,9
Ondarroa (B)1986100,076,910,212,9
Ondarroa (B)1991100,077,612,410,0
Ondarroa (B)1996100,081,610,77,7
Ondarroa (B)2001100,080,99,79,4
Ondarroa (B)2006100,078,712,19,2
Ondarroa (B)2011100,076,410,812,8
Orbaizeta (NG)1986100,035,921,842,3
Orbaizeta (NG)1991100,030,538,331,2
Orbaizeta (NG)1996100,030,828,640,6
Orbaizeta (NG)2001100,033,335,830,8
Orbara (NG)1986100,052,88,338,9
Orbara (NG)1991100,025,040,634,4
Orbara (NG)1996100,028,622,948,6
Orbara (NG)2001100,020,758,620,7
Ordizia (G)1986100,044,019,436,6
Ordizia (G)1991100,048,719,332,0
Ordizia (G)1996100,053,320,626,1
Ordizia (G)2001100,056,220,922,9
Ordizia (G)2006100,055,522,322,2
Ordizia (G)2011100,054,922,322,8
Orendain (G)1991100,098,02,00,0
Orendain (G)1996100,098,91,10,0
Orendain (G)2001100,094,83,91,3
Orendain (G)2006100,086,49,14,5
Orendain (G)2011100,090,47,22,4
Orexa (G)1986100,0100,00,00,0
Orexa (G)1991100,097,62,40,0
Orexa (G)1996100,097,50,02,5
Orexa (G)2001100,095,64,40,0
Orexa (G)2006100,094,65,40,0
Orexa (G)2011100,093,33,33,3
Orio (G)1986100,081,48,99,7
Orio (G)1991100,080,510,19,4
Orio (G)1996100,082,610,47,0
Orio (G)2001100,079,812,87,4
Orio (G)2006100,077,214,68,1
Orio (G)2011100,077,113,49,6
Orisoain (NG)1986100,00,00,0100,0
Orisoain (NG)1991100,00,01,898,2
Orisoain (NG)1996100,00,03,896,2
Orisoain (NG)2001100,02,03,994,1
Orkoien (NG)1986----
Orkoien (NG)1991----
Orkoien (NG)1996100,04,67,987,5
Orkoien (NG)2001100,07,17,985,1
Ormaiztegi (G)1986100,080,13,916,1
Ormaiztegi (G)1991100,079,49,011,5
Ormaiztegi (G)1996100,079,611,58,9
Ormaiztegi (G)2001100,079,010,110,9
Ormaiztegi (G)2006100,072,415,611,9
Ormaiztegi (G)2011100,070,215,014,7
Orontze (NG)1986100,02,82,894,4
Orontze (NG)1991100,012,56,381,3
Orontze (NG)1996100,014,321,464,3
Orontze (NG)2001100,016,743,340,0
Orotz-Betelu (NG)1986100,03,42,194,5
Orotz-Betelu (NG)1991100,03,46,789,9
Orotz-Betelu (NG)1996100,03,910,985,3
Orotz-Betelu (NG)2001100,06,46,487,2
Orozko (B)1986100,063,619,117,3
Orozko (B)1991100,065,618,216,2
Orozko (B)1996100,066,420,013,6
Orozko (B)2001100,060,819,319,9
Orozko (B)2006100,060,620,518,9
Orozko (B)2011100,060,224,615,2
Orreaga (NG)1986100,023,50,076,5
Orreaga (NG)1991100,031,60,052,6
Orreaga (NG)1996100,027,822,250,0
Orreaga (NG)2001100,036,49,154,5
Ortuella (B)1986100,02,417,879,9
Ortuella (B)1991100,05,820,973,3
Ortuella (B)1996100,013,119,167,8
Ortuella (B)2001100,013,622,364,1
Ortuella (B)2006100,019,421,359,3
Ortuella (B)2011100,022,328,249,5
Oteitza (NG)1986100,02,23,594,3
Oteitza (NG)1991100,01,31,597,3
Oteitza (NG)1996100,02,59,388,2
Oteitza (NG)2001100,08,410,681,0
Otsagabia (NG)1986100,07,013,079,9
Otsagabia (NG)1991100,06,014,579,2
Otsagabia (NG)1996100,07,314,977,7
Otsagabia (NG)2001100,010,418,870,7
Otxandio (B)1986100,075,43,221,4
Otxandio (B)1991100,076,712,211,1
Otxandio (B)1996100,078,710,211,1
Otxandio (B)2001100,076,211,512,3
Otxandio (B)2006100,071,514,613,9
Otxandio (B)2011100,067,716,515,8
Oñati (G)1986100,075,612,312,1
Oñati (G)1991100,077,610,911,5
Oñati (G)1996100,079,59,610,9
Oñati (G)2001100,079,410,79,9
Oñati (G)2006100,075,913,710,4
Oñati (G)2011100,074,813,911,3
Pasaia (G)1986100,021,611,766,6
Pasaia (G)1991100,025,122,252,7
Pasaia (G)1996100,030,422,347,3
Pasaia (G)2001100,032,523,344,1
Pasaia (G)2006100,037,523,938,6
Pasaia (G)2011100,038,129,332,6
Petilla Aragoikoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1996100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)2001100,00,04,895,2
Piedramillera (NG)1986100,01,71,796,6
Piedramillera (NG)1991100,02,10,097,9
Piedramillera (NG)1996100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)2001100,02,62,694,7
Pitillas (NG)1986100,00,01,298,8
Pitillas (NG)1991100,00,00,399,7
Pitillas (NG)1996100,00,71,697,7
Pitillas (NG)2001100,00,77,891,4
Plentzia (B)1986100,022,731,545,8
Plentzia (B)1991100,025,727,546,9
Plentzia (B)1996100,028,728,542,7
Plentzia (B)2001100,028,131,240,6
Plentzia (B)2006100,034,131,334,6
Plentzia (B)2011100,034,934,730,4
Portugalete (B)1986100,05,119,675,3
Portugalete (B)1991100,05,820,873,4
Portugalete (B)1996100,010,921,767,4
Portugalete (B)2001100,012,026,661,4
Portugalete (B)2006100,019,922,757,4
Portugalete (B)2011100,019,928,851,3
Puiu (NG)1986100,00,61,298,2
Puiu (NG)1991100,00,63,695,8
Puiu (NG)1996100,01,74,094,2
Puiu (NG)2001100,08,011,180,9
Ribaforada (NG)1986100,00,10,199,9
Ribaforada (NG)1991100,00,00,199,8
Ribaforada (NG)1996100,00,10,599,4
Ribaforada (NG)2001100,00,71,298,1
Saldias (NG)1986100,094,54,41,1
Saldias (NG)1991100,097,81,11,1
Saldias (NG)1996100,098,81,20,0
Saldias (NG)2001100,096,32,51,3
Samaniego (A)1986100,02,64,093,4
Samaniego (A)1991100,01,517,481,1
Samaniego (A)1996100,03,427,269,4
Samaniego (A)2001100,019,610,569,9
Samaniego (A)2006100,026,816,157,1
Samaniego (A)2011100,025,022,852,2
San Adrián (NG)1986100,00,01,198,9
San Adrián (NG)1991100,00,20,699,0
San Adrián (NG)1996100,00,42,097,6
San Adrián (NG)2001100,00,63,096,4
San Adrián (NG)2011100,00,05,093,7
San Martin Unx (NG)1986100,01,21,297,6
San Martin Unx (NG)1991100,00,01,496,7
San Martin Unx (NG)1996100,00,01,298,8
San Martin Unx (NG)2001100,00,45,094,5
Santakara (NG)1986100,00,00,499,6
Santakara (NG)1991100,00,20,099,8
Santakara (NG)1996100,00,00,499,6
Santakara (NG)2001100,00,46,892,8
Santsol (NG)1986100,00,03,496,6
Santsol (NG)1991100,02,62,694,8
Santsol (NG)1996100,00,06,393,7
Santsol (NG)2001100,00,07,392,7
Santurtzi (B)1986100,03,817,179,1
Santurtzi (B)1991100,05,219,675,2
Santurtzi (B)1996100,010,520,868,7
Santurtzi (B)2001100,011,725,363,0
Santurtzi (B)2006100,019,622,957,5
Santurtzi (B)2011100,019,429,950,8
Sartaguda (NG)1986100,00,10,899,0
Sartaguda (NG)1991100,00,72,696,7
Sartaguda (NG)1996100,02,14,193,8
Sartaguda (NG)2001100,04,45,090,6
Sartze (NG)1986100,01,70,098,3
Sartze (NG)1991100,00,06,593,5
Sartze (NG)1996100,00,08,291,8
Sartze (NG)2001100,04,415,680,0
Segura (G)1986100,082,714,13,2
Segura (G)1991100,087,77,05,3
Segura (G)1996100,087,66,75,7
Segura (G)2001100,087,88,73,5
Segura (G)2006100,078,313,38,4
Segura (G)2011100,078,511,89,7
Sesma (NG)1986100,00,10,099,9
Sesma (NG)1991100,00,30,595,9
Sesma (NG)1996100,00,91,298,0
Sesma (NG)2001100,00,00,899,2
Sestao (B)1986100,03,616,579,9
Sestao (B)1991100,04,619,276,2
Sestao (B)1996100,08,718,772,5
Sestao (B)2001100,010,623,366,1
Sestao (B)2006100,017,821,860,5
Sestao (B)2011100,018,228,053,7
Sondika (B)1986100,028,319,652,2
Sondika (B)1991100,026,929,343,8
Sondika (B)1996100,031,327,441,4
Sondika (B)2001100,031,332,536,3
Sondika (B)2006100,034,631,434,0
Sondika (B)2011100,036,532,531,0
Sopela (B)1986100,027,925,147,0
Sopela (B)1991100,027,626,446,0
Sopela (B)1996100,031,127,441,5
Sopela (B)2001100,032,030,737,4
Sopela (B)2006100,037,230,432,4
Sopela (B)2011100,040,534,225,3
Sopuerta, Garape (B)1986100,01,810,687,6
Sopuerta, Garape (B)1991100,01,610,687,8
Sopuerta, Garape (B)1996100,09,318,772,0
Sopuerta, Garape (B)2001100,012,718,868,5
Sopuerta, Garape (B)2006100,017,521,361,2
Sopuerta, Garape (B)2011100,018,830,051,3
Soraluze (G)1986100,052,412,635,0
Soraluze (G)1991100,056,612,730,6
Soraluze (G)1996100,056,512,331,2
Soraluze (G)2001100,058,415,925,7
Soraluze (G)2006100,056,718,924,5
Soraluze (G)2011100,054,422,123,6
Sorlada (NG)1986100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)1991100,00,03,097,0
Sorlada (NG)1996100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)2001100,00,03,896,2
Sukarrieta (B)1986100,073,217,49,4
Sukarrieta (B)1991100,075,919,54,5
Sukarrieta (B)1996100,067,714,617,7
Sukarrieta (B)2001100,064,115,620,4
Sukarrieta (B)2006100,067,313,918,8
Sukarrieta (B)2011100,068,018,513,5
Sunbilla (NG)1986100,094,64,41,0
Sunbilla (NG)1991100,094,54,70,8
Sunbilla (NG)1996100,092,95,61,5
Sunbilla (NG)2001100,089,45,74,9
Tafalla (NG)1986100,03,15,691,3
Tafalla (NG)1991100,03,65,288,7
Tafalla (NG)1996100,05,08,786,3
Tafalla (NG)2001100,05,310,784,0
Tafalla (NG)2011100,08,314,776,2
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1986100,02,20,397,5
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1991100,00,61,997,4
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996100,02,95,192,1
Tiebas-Muru Artederreta (NG)2001100,02,75,491,9
Tirapu (NG)1986100,00,00,0100,0
Tirapu (NG)1991100,010,80,089,2
Tirapu (NG)1996100,00,00,0100,0
Tirapu (NG)2001100,00,020,080,0
Tolosa (G)1986100,054,722,722,6
Tolosa (G)1991100,056,922,021,1
Tolosa (G)1996100,064,418,217,3
Tolosa (G)2001100,063,721,514,8
Tolosa (G)2006100,063,022,214,8
Tolosa (G)2011100,065,520,014,4
Torralba del Río (NG)1986100,02,01,097,0
Torralba del Río (NG)1991100,00,02,197,9
Torralba del Río (NG)1996100,01,21,297,6
Torralba del Río (NG)2001100,00,01,298,8
Torres del Río (NG)1986100,00,00,999,1
Torres del Río (NG)1991100,00,00,0100,0
Torres del Río (NG)1996100,00,01,099,0
Torres del Río (NG)2001100,00,01,398,7
Trapagaran (B)1986100,03,919,676,5
Trapagaran (B)1991100,07,219,972,9
Trapagaran (B)1996100,012,719,467,9
Trapagaran (B)2001100,014,425,060,5
Trapagaran (B)2006100,020,322,956,8
Trapagaran (B)2011100,021,629,349,1
Tulebras (NG)1986100,00,00,0100,0
Tulebras (NG)1991100,00,02,397,7
Tulebras (NG)1996100,00,08,691,4
Tulebras (NG)2001100,00,00,0100,0
Turtzioz (B)1986100,00,44,195,5
Turtzioz (B)1991100,01,69,389,0
Turtzioz (B)1996100,05,115,279,8
Turtzioz (B)2001100,04,020,076,0
Turtzioz (B)2006100,014,422,563,1
Turtzioz (B)2011100,016,423,060,6
Tutera (NG)1986100,00,61,997,5
Tutera (NG)1991100,00,72,495,8
Tutera (NG)1996100,01,12,996,1
Tutera (NG)2001100,01,12,396,5
Tutera (NG)2011100,02,54,392,0
Txulapain (NG)1986100,010,35,883,9
Txulapain (NG)1991100,010,512,772,4
Txulapain (NG)1996100,014,98,876,3
Txulapain (NG)2001100,022,47,170,5
Ubide (B)1986100,078,413,58,1
Ubide (B)1991100,078,89,411,8
Ubide (B)1996100,070,114,315,6
Ubide (B)2001100,068,817,513,8
Ubide (B)2006100,064,621,513,9
Ubide (B)2011100,070,017,812,2
Ugao (B)1986100,027,410,961,7
Ugao (B)1991100,026,924,948,3
Ugao (B)1996100,035,416,947,7
Ugao (B)2001100,036,024,040,0
Ugao (B)2006100,037,423,239,4
Ugao (B)2011100,036,530,333,2
Uharte Arakil (NG)1986100,031,311,856,9
Uharte Arakil (NG)1991100,028,718,451,1
Uharte Arakil (NG)1996100,024,125,150,8
Uharte Arakil (NG)2001100,020,725,653,7
Uharte Eguesibar (NG)1986100,07,48,684,0
Uharte Eguesibar (NG)1991100,07,39,882,7
Uharte Eguesibar (NG)1996100,09,813,177,2
Uharte Eguesibar (NG)2001100,013,015,671,5
Uharte Eguesibar (NG)2011100,016,314,268,0
Ukar (NG)1986100,00,01,798,3
Ukar (NG)1991100,00,00,0100,0
Ukar (NG)1996100,00,00,0100,0
Ukar (NG)2001100,00,01,598,5
Ultzama (NG)1986100,051,322,326,4
Ultzama (NG)1991100,041,232,523,1
Ultzama (NG)1996100,049,527,523,0
Ultzama (NG)2001100,043,929,826,2
Untziti (NG)1986100,00,03,596,5
Untziti (NG)1991100,00,00,0100,0
Untziti (NG)1996100,01,510,787,8
Untziti (NG)2001100,02,210,187,8
Untzue (NG)1986100,01,60,098,4
Untzue (NG)1991100,01,41,497,3
Untzue (NG)1996100,05,35,389,5
Untzue (NG)2001100,05,15,189,9
Urantzia (NG)1986100,00,71,497,8
Urantzia (NG)1991100,00,70,798,4
Urantzia (NG)1996100,00,62,497,0
Urantzia (NG)2001100,03,23,793,1
Urdazubi (NG)1986100,070,94,724,4
Urdazubi (NG)1991100,080,06,713,3
Urdazubi (NG)1996100,085,01,513,5
Urdazubi (NG)2001100,089,55,35,3
Urdiain (NG)1986100,084,57,28,2
Urdiain (NG)1991100,086,48,55,1
Urdiain (NG)1996100,083,99,07,1
Urdiain (NG)2001100,078,216,45,5
Urduliz (B)1986100,047,412,839,8
Urduliz (B)1991100,046,112,241,7
Urduliz (B)1996100,046,219,933,9
Urduliz (B)2001100,043,016,840,2
Urduliz (B)2006100,046,320,633,1
Urduliz (B)2011100,046,630,522,9
Urduña (B)1986100,03,918,577,7
Urduña (B)1991100,06,019,774,3
Urduña (B)1996100,014,718,666,7
Urduña (B)2001100,018,121,560,4
Urduña (B)2006100,022,823,553,7
Urduña (B)2011100,023,730,246,2
Urizaharra (A)1986100,00,04,595,5
Urizaharra (A)1991100,01,77,590,8
Urizaharra (A)1996100,03,610,885,6
Urizaharra (A)2001100,011,17,981,0
Urizaharra (A)2006100,014,515,969,6
Urizaharra (A)2011100,016,119,364,6
Urkabustaiz (A)1986100,07,916,475,7
Urkabustaiz (A)1991100,09,517,972,6
Urkabustaiz (A)1996100,012,412,974,7
Urkabustaiz (A)2001100,018,820,161,1
Urkabustaiz (A)2006100,025,724,949,4
Urkabustaiz (A)2011100,029,526,244,3
Urnieta (G)1986100,044,211,044,8
Urnieta (G)1991100,048,213,238,5
Urnieta (G)1996100,051,811,536,7
Urnieta (G)2001100,050,317,332,4
Urnieta (G)2006100,053,218,927,9
Urnieta (G)2011100,057,724,218,1
Urraulbeiti (NG)1986100,00,80,099,2
Urraulbeiti (NG)1991100,01,61,696,9
Urraulbeiti (NG)1996100,01,610,288,2
Urraulbeiti (NG)2001100,07,310,682,1
Urraulgoiti (NG)1986100,00,04,595,5
Urraulgoiti (NG)1991100,02,25,492,4
Urraulgoiti (NG)1996100,06,03,690,4
Urraulgoiti (NG)2001100,05,12,092,9
Urretxu (G)1986100,040,120,839,1
Urretxu (G)1991100,045,714,340,1
Urretxu (G)1996100,047,717,335,1
Urretxu (G)2001100,052,019,628,3
Urretxu (G)2006100,052,321,126,6
Urretxu (G)2011100,054,823,921,3
Urrotz (NG)1986100,094,92,92,2
Urrotz (NG)1991100,093,55,60,8
Urrotz (NG)1996100,099,10,00,9
Urrotz (NG)2001100,099,10,90,0
Urrotz hiribildua (NG)1986100,00,53,895,7
Urrotz hiribildua (NG)1991100,01,71,796,7
Urrotz hiribildua (NG)1996100,02,82,894,4
Urrotz hiribildua (NG)2001100,02,72,195,2
Urzainki (NG)1986100,01,51,597,0
Urzainki (NG)1991100,03,21,695,2
Urzainki (NG)1996100,013,83,482,8
Urzainki (NG)2001100,05,37,087,7
Usurbil (G)1986100,063,318,418,3
Usurbil (G)1991100,065,714,419,9
Usurbil (G)1996100,070,012,317,7
Usurbil (G)2001100,071,814,813,4
Usurbil (G)2006100,069,517,213,3
Usurbil (G)2011100,069,417,912,7
Uterga (NG)1986100,00,03,097,0
Uterga (NG)1991100,00,06,094,0
Uterga (NG)1996100,06,26,287,7
Uterga (NG)2001100,03,87,688,6
Uxue (NG)1986100,01,22,396,5
Uxue (NG)1991100,00,61,398,1
Uxue (NG)1996100,00,86,193,1
Uxue (NG)2001100,00,89,290,0
Uztarroze (NG)1986100,03,61,295,2
Uztarroze (NG)1991100,06,45,787,9
Uztarroze (NG)1996100,04,211,184,7
Uztarroze (NG)2001100,09,510,380,2
Valtierra (NG)1986100,00,20,299,7
Valtierra (NG)1991100,00,10,498,9
Valtierra (NG)1996100,00,30,399,3
Valtierra (NG)2001100,00,41,498,2
Viana (NG)1986100,00,51,598,1
Viana (NG)1991100,02,02,094,8
Viana (NG)1996100,02,72,594,8
Viana (NG)2001100,05,02,592,5
Villabona-Amasa (G)1986100,064,019,416,6
Villabona-Amasa (G)1991100,064,215,720,1
Villabona-Amasa (G)1996100,065,817,716,5
Villabona-Amasa (G)2001100,066,617,216,2
Villabona-Amasa (G)2006100,064,619,216,2
Villabona-Amasa (G)2011100,065,518,216,3
Villabuena de Alava (A)1986100,00,020,379,7
Villabuena de Alava (A)1991100,00,69,889,6
Villabuena de Alava (A)1996100,09,012,079,0
Villabuena de Alava (A)2001100,013,56,480,1
Villabuena de Alava (A)2006100,019,011,769,3
Villabuena de Alava (A)2011100,023,817,958,3
Villamayor de Monjardin (NG)1986100,00,00,0100,0
Villamayor de Monjardin (NG)1991100,00,01,598,5
Villamayor de Monjardin (NG)1996100,00,01,598,5
Villamayor de Monjardin (NG)2001100,00,03,097,0
Villatuerta (NG)1986100,02,30,597,2
Villatuerta (NG)1991100,01,81,896,4
Villatuerta (NG)1996100,02,69,088,5
Villatuerta (NG)2001100,02,67,090,4
Xabier (NG)1986100,06,35,188,6
Xabier (NG)1991100,00,00,070,4
Xabier (NG)1996100,06,54,888,7
Xabier (NG)2001100,00,00,0100,0
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986100,01,53,195,4
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991100,01,612,785,7
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996100,04,911,583,6
Zabaltza Urraulgoiti (NG)2001100,013,78,278,1
Zaldibar (B)1986100,041,613,045,4
Zaldibar (B)1991100,044,019,536,5
Zaldibar (B)1996100,047,216,236,6
Zaldibar (B)2001100,047,020,232,8
Zaldibar (B)2006100,048,621,829,7
Zaldibar (B)2011100,048,224,827,1
Zaldibia (G)1986100,082,66,011,4
Zaldibia (G)1991100,086,57,26,3
Zaldibia (G)1996100,088,55,46,1
Zaldibia (G)2001100,086,39,14,7
Zaldibia (G)2006100,082,311,16,6
Zaldibia (G)2011100,080,19,410,5
Zalduondo (A)1986100,03,011,985,1
Zalduondo (A)1991100,03,015,281,8
Zalduondo (A)1996100,023,313,763,0
Zalduondo (A)2001100,026,710,762,7
Zalduondo (A)2006100,032,016,551,5
Zalduondo (A)2011100,035,428,336,4
Zalla (B)1986100,01,28,290,6
Zalla (B)1991100,05,015,179,8
Zalla (B)1996100,010,920,868,3
Zalla (B)2001100,013,524,362,2
Zalla (B)2006100,021,622,655,7
Zalla (B)2011100,023,429,547,1
Zamudio (B)1986100,040,120,739,2
Zamudio (B)1991100,043,221,135,7
Zamudio (B)1996100,047,214,838,0
Zamudio (B)2001100,047,622,130,3
Zamudio (B)2006100,047,523,329,2
Zamudio (B)2011100,045,425,329,3
Zanbrana (A)1986100,00,63,995,6
Zanbrana (A)1991100,02,311,586,2
Zanbrana (A)1996100,03,16,290,7
Zanbrana (A)2001100,05,210,484,4
Zanbrana (A)2006100,016,59,374,2
Zanbrana (A)2011100,011,521,667,0
Zangoza (NG)1986100,01,02,097,0
Zangoza (NG)1991100,02,42,493,5
Zangoza (NG)1996100,04,15,390,6
Zangoza (NG)2001100,05,09,685,4
Zangoza (NG)2011100,012,912,174,3
Zaratamo (B)1986100,037,711,151,2
Zaratamo (B)1991100,033,218,048,8
Zaratamo (B)1996100,035,917,746,4
Zaratamo (B)2001100,037,320,042,7
Zaratamo (B)2006100,038,224,637,2
Zaratamo (B)2011100,038,725,535,8
Zarautz (G)1986100,068,514,217,4
Zarautz (G)1991100,070,514,315,2
Zarautz (G)1996100,072,814,213,0
Zarautz (G)2001100,071,615,113,3
Zarautz (G)2006100,070,216,713,1
Zarautz (G)2011100,070,516,712,8
Zare (NG)1986100,00,02,597,5
Zare (NG)1991100,00,03,496,6
Zare (NG)1996100,00,00,0100,0
Zare (NG)2001100,01,76,791,7
Zarrakaztelu (NG)1986100,00,71,597,8
Zarrakaztelu (NG)1991100,00,51,695,4
Zarrakaztelu (NG)1996100,01,35,293,5
Zarrakaztelu (NG)2001100,01,06,792,3
Zeanuri (B)1986100,095,03,11,9
Zeanuri (B)1991100,092,06,31,7
Zeanuri (B)1996100,092,04,43,6
Zeanuri (B)2001100,088,47,64,0
Zeanuri (B)2006100,080,012,08,0
Zeanuri (B)2011100,077,29,713,1
Zeberio (B)1986100,090,94,64,6
Zeberio (B)1991100,084,17,18,8
Zeberio (B)1996100,083,210,66,2
Zeberio (B)2001100,079,712,67,7
Zeberio (B)2006100,070,118,311,6
Zeberio (B)2011100,068,120,012,0
Zegama (G)1986100,091,12,86,1
Zegama (G)1991100,090,96,42,7
Zegama (G)1996100,092,25,22,7
Zegama (G)2001100,088,97,04,1
Zegama (G)2006100,081,111,77,2
Zegama (G)2011100,081,69,19,3
Zerain (G)1986100,099,10,90,0
Zerain (G)1991100,097,22,80,0
Zerain (G)1996100,097,32,70,0
Zerain (G)2001100,093,74,71,6
Zerain (G)2006100,089,19,21,7
Zerain (G)2011100,091,94,14,1
Zestoa (G)1986100,085,37,37,4
Zestoa (G)1991100,087,26,36,6
Zestoa (G)1996100,087,76,16,2
Zestoa (G)2001100,087,38,74,0
Zestoa (G)2006100,081,312,86,0
Zestoa (G)2011100,079,910,79,4
Zierbena (B)1996100,011,918,269,9
Zierbena (B)2001100,015,826,857,4
Zierbena (B)2006100,020,726,552,8
Zierbena (B)2011100,025,331,243,6
Zigoitia (A)1986100,011,315,972,9
Zigoitia (A)1991100,012,611,675,8
Zigoitia (A)1996100,013,912,573,5
Zigoitia (A)2001100,023,221,155,7
Zigoitia (A)2006100,028,522,149,4
Zigoitia (A)2011100,030,427,741,8
Ziordia (NG)1986100,011,013,775,3
Ziordia (NG)1991100,013,514,071,3
Ziordia (NG)1996100,020,528,151,5
Ziordia (NG)2001100,026,127,346,6
Ziortza-Bolibar (B)2006100,089,48,81,9
Ziortza-Bolibar (B)2011100,090,25,64,3
Zirauki (NG)1986100,00,43,795,9
Zirauki (NG)1991100,02,33,194,6
Zirauki (NG)1996100,04,04,092,1
Zirauki (NG)2001100,09,64,885,7
Ziritza Etxauribar (NG)1986100,011,50,088,5
Ziritza Etxauribar (NG)1991100,00,015,484,6
Ziritza Etxauribar (NG)1996100,00,021,178,9
Ziritza Etxauribar (NG)2001100,010,010,080,0
Zizur (NG)1986100,05,26,888,0
Zizur (NG)1991100,06,99,683,4
Zizur (NG)1996100,03,37,589,3
Zizur (NG)2001100,07,86,585,7
Zizur Nagusia (NG)1986----
Zizur Nagusia (NG)1991----
Zizur Nagusia (NG)1996100,09,410,380,3
Zizur Nagusia (NG)2001100,011,113,175,8
Zizur Nagusia (NG)2011100,017,612,967,0
Zizurkil (G)1986100,053,86,539,7
Zizurkil (G)1991100,064,414,021,7
Zizurkil (G)1996100,062,910,326,8
Zizurkil (G)2001100,062,919,617,5
Zizurkil (G)2006100,062,320,117,5
Zizurkil (G)2011100,065,816,917,3
Zornotza (B)1986100,044,517,537,9
Zornotza (B)1991100,047,020,532,4
Zornotza (B)1996100,051,217,531,3
Zornotza (B)2001100,051,721,926,4
Zornotza (B)2006100,051,922,525,6
Zornotza (B)2011100,050,523,825,7
Zubieta (NG)1986100,096,21,02,9
Zubieta (NG)1991100,096,33,20,5
Zubieta (NG)1996100,098,41,10,5
Zubieta (NG)2001100,097,01,81,2
Zugarramurdi (NG)1986100,093,40,76,0
Zugarramurdi (NG)1991100,097,90,02,1
Zugarramurdi (NG)1996100,094,61,63,9
Zugarramurdi (NG)2001100,087,36,36,3
Zuia (A)1986100,04,512,083,5
Zuia (A)1991100,05,015,279,8
Zuia (A)1996100,09,617,473,0
Zuia (A)2001100,016,125,458,5
Zuia (A)2006100,025,224,650,1
Zuia (A)2011100,030,028,541,5
Zumaia (G)1986100,066,016,117,9
Zumaia (G)1991100,066,814,119,1
Zumaia (G)1996100,072,613,613,9
Zumaia (G)2001100,072,614,812,5
Zumaia (G)2006100,071,416,012,7
Zumaia (G)2011100,071,616,112,3
Zumarraga (G)1986100,030,515,254,3
Zumarraga (G)1991100,035,416,947,7
Zumarraga (G)1996100,039,817,242,9
Zumarraga (G)2001100,044,315,240,5
Zumarraga (G)2006100,044,517,138,3
Zumarraga (G)2011100,043,824,631,6
Zuñiga (NG)1986100,00,02,597,5
Zuñiga (NG)1991100,01,53,095,5
Zuñiga (NG)1996100,05,410,883,8
Zuñiga (NG)2001100,016,826,756,4
Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, gizonezkoen artean, Udalerrika. Euskal Herria, »
LurraldeaUrteaGuztiraEuskaldunakIa EuskaldunakErdaldunak
Abadiño (B)19863.5231.4823911.650
Abadiño (B)19913.4991.6025871.310
Abadiño (B)19963.4241.7825791.063
Abadiño (B)20013.3431.698685960
Abadiño (B)20063.4761.733774969
Abadiño (B)20113.5021.809817876
Abaigar (NG)1986540153
Abaigar (NG)1991500248
Abaigar (NG)1996510348
Abaigar (NG)2001551450
Abaltzisketa (G)198615315210
Abaltzisketa (G)199115114740
Abaltzisketa (G)199614814440
Abaltzisketa (G)200115515140
Abaltzisketa (G)2006166150133
Abaltzisketa (G)201117116065
Abanto-Zierbena (B)19864.5942066603.728
Abanto-Zierbena (B)19914.5612947893.478
Abanto-Zierbena (B)19964.1004896372.974
Abanto-Zierbena (B)20014.3186439532.722
Abanto-Zierbena (B)20064.5599961.0082.555
Abanto-Zierbena (B)20114.7141.1061.3562.252
Abartzuza (NG)1986238610222
Abartzuza (NG)1991236812215
Abartzuza (NG)19962451219214
Abartzuza (NG)20012551430211
Abaurregaina (NG)1986125493838
Abaurregaina (NG)1991126395532
Abaurregaina (NG)1996110333542
Abaurregaina (NG)200195283631
Abaurrepea (NG)19863231019
Abaurrepea (NG)19913612213
Abaurrepea (NG)1996331329
Abaurrepea (NG)20013121019
Aberin (NG)198617720175
Aberin (NG)199119140187
Aberin (NG)199619054181
Aberin (NG)2001166510151
Ablitas (NG)19861.172111.170
Ablitas (NG)19911.141431.134
Ablitas (NG)19961.1214281.089
Ablitas (NG)20011.16015901.055
Adios (NG)1986640064
Adios (NG)1991580058
Adios (NG)1996600357
Adios (NG)2001703265
Aduna (G)198618116894
Aduna (G)199115614952
Aduna (G)1996160143125
Aduna (G)2001166150151
Aduna (G)20061921602012
Aduna (G)2011228198219
Agoitz (NG)19869193565819
Agoitz (NG)199191669138691
Agoitz (NG)1996903115156632
Agoitz (NG)2001914125118671
Aguilar kodeskoa (NG)1986820082
Aguilar kodeskoa (NG)1991610061
Aguilar kodeskoa (NG)1996610457
Aguilar kodeskoa (NG)2001541152
Agurain (A)19861.7651131901.462
Agurain (A)19911.7801543521.274
Agurain (A)19961.8852393591.287
Agurain (A)20011.9343265241.084
Agurain (A)20062.1425255461.071
Agurain (A)20112.4496856641.100
Aia (G)19869839243920
Aia (G)1991951904389
Aia (G)19968988582911
Aia (G)20018658253010
Aia (G)20069528467531
Aia (G)20111.0148757069
Aiara (A)19861.03441155838
Aiara (A)19911.01188120803
Aiara (A)199698016699715
Aiara (A)20011.037225187625
Aiara (A)20061.294312311671
Aiara (A)20111.351382452517
Aiegi (NG)19863112024267
Aiegi (NG)19913721920332
Aiegi (NG)19964302544361
Aiegi (NG)20015383332473
Aizarnazabal (G)198628427752
Aizarnazabal (G)1991283273100
Aizarnazabal (G)199628928072
Aizarnazabal (G)200128326959
Aizarnazabal (G)20063332863314
Aizarnazabal (G)20113643082432
Ajangiz (B)199118017163
Ajangiz (B)199619919162
Ajangiz (B)2001209194132
Ajangiz (B)2006210182235
Ajangiz (B)20112191882011
Albiztur (G)198617017000
Albiztur (G)199115815800
Albiztur (G)199615315120
Albiztur (G)200115414761
Albiztur (G)2006146128126
Albiztur (G)201114213183
Alegia (G)19868737427160
Alegia (G)19918637238456
Alegia (G)19968377157052
Alegia (G)20017886668141
Alegia (G)200681466110845
Alegia (G)2011893680112101
Alesbes (NG)19861.2628131.241
Alesbes (NG)19911.2292141.187
Alesbes (NG)19961.1978241.165
Alesbes (NG)20011.247101.246
Alkiza (G)198614814233
Alkiza (G)199114814062
Alkiza (G)199614813963
Alkiza (G)200114513465
Alkiza (G)2006169146158
Alkiza (G)2011182164117
Allin (NG)1986440922409
Allin (NG)19914111214385
Allin (NG)19964252226377
Allin (NG)20013823211339
Allo (NG)198659243585
Allo (NG)19915491310526
Allo (NG)1996509135491
Allo (NG)20015012420457
Alonsotegi (B)19911.478743071.097
Alonsotegi (B)19961.398197316885
Alonsotegi (B)20011.259177319763
Alonsotegi (B)20061.337283346708
Alonsotegi (B)20111.349311424614
Altsasu (NG)19863.5123992792.834
Altsasu (NG)19913.4514296242.381
Altsasu (NG)19963.4765327142.230
Altsasu (NG)20013.5377207962.021
Altsasu (NG)20113.5978546571.991
Altzaga (G)1991504820
Altzaga (G)1996474520
Altzaga (G)2001534940
Altzaga (G)2006776377
Altzaga (G)2011806776
Altzo (G)198618718700
Altzo (G)199118517681
Altzo (G)199617216930
Altzo (G)2001161149111
Altzo (G)2006192160248
Altzo (G)2011183158169
Ameskoabarren (NG)19864881610462
Ameskoabarren (NG)1991438145419
Ameskoabarren (NG)19964351221402
Ameskoabarren (NG)20014132862323
Amezketa (G)198660058794
Amezketa (G)1991562547150
Amezketa (G)19965184882010
Amezketa (G)2001496473167
Amezketa (G)2006474446208
Amezketa (G)20114764391225
Amoroto (B)198621320940
Amoroto (B)199120620042
Amoroto (B)199619518852
Amoroto (B)200119018271
Amoroto (B)2006202182173
Amoroto (B)201120519384
Amurrio (A)19864.6212759733.373
Amurrio (A)19914.7585059223.331
Amurrio (A)19964.7858799942.912
Amurrio (A)20014.6049711.1022.531
Amurrio (A)20064.8101.2361.1042.470
Amurrio (A)20114.9071.3181.3342.255
Andoain (G)19867.7603.0991.6043.057
Andoain (G)19917.4973.2681.4602.769
Andoain (G)19967.1283.4511.3392.338
Andoain (G)20016.7363.3141.3342.088
Andoain (G)20066.8583.3851.4841.989
Andoain (G)20117.2563.7261.7521.778
Andosilla (NG)19861.2247231.194
Andosilla (NG)19911.1984131.181
Andosilla (NG)19961.23210351.187
Andosilla (NG)20011.26520521.193
Anoeta (G)1986915559130226
Anoeta (G)1991883588162133
Anoeta (G)1996884625118141
Anoeta (G)2001847622119106
Anoeta (G)2006871621142108
Anoeta (G)2011918652146120
Antsoain (NG)19865.4672692184.980
Antsoain (NG)19915.5643462944.920
Antsoain (NG)19962.6971552582.284
Antsoain (NG)20013.9343116063.017
Antsoain (NG)20115.0006426203.686
Antzin (NG)1986152104138
Antzin (NG)199115139139
Antzin (NG)199613777123
Antzin (NG)2001188619163
Antzuola (G)19861.091718226147
Antzuola (G)19911.046745117184
Antzuola (G)1996985710124151
Antzuola (G)200195172870153
Antzuola (G)20061.034755136143
Antzuola (G)20111.052764138150
Anue (NG)19862454935161
Anue (NG)19912434563135
Anue (NG)19962594749163
Anue (NG)20012373648153
Araitz (NG)19863953621815
Araitz (NG)1991361344413
Araitz (NG)19963563162515
Araitz (NG)200133832495
Arakaldo (B)198655131626
Arakaldo (B)199156181226
Arakaldo (B)199662191627
Arakaldo (B)200152211318
Arakaldo (B)200653201716
Arakaldo (B)201166241923
Arakil (NG)19861.4682091141.145
Arakil (NG)19911.4252391451.041
Arakil (NG)19964405850332
Arakil (NG)20014617482305
Arama (G)1986827219
Arama (G)1991696351
Arama (G)1996756780
Arama (G)2001807343
Arama (G)2006907965
Arama (G)2011988693
Aramaio (A)19867026243543
Aramaio (A)19916695676537
Aramaio (A)19966875945934
Aramaio (A)20017486346945
Aramaio (A)20067836448257
Aramaio (A)20117816458254
Aranaratxe (NG)1986551054
Aranaratxe (NG)1991511149
Aranaratxe (NG)1996451242
Aranaratxe (NG)20014722187
Aranguren (NG)19866781913646
Aranguren (NG)19918384841738
Aranguren (NG)19961.4191061321.181
Aranguren (NG)20012.0351292961.610
Aranguren (NG)20113.7924043073.021
Arano (NG)19861039634
Arano (NG)1991928516
Arano (NG)19968067103
Arano (NG)2001726543
Arantza (NG)1986394381112
Arantza (NG)199139739520
Arantza (NG)199639238723
Arantza (NG)2001365346190
Arantzazu (B)1986163128431
Arantzazu (B)199113312175
Arantzazu (B)1996136117127
Arantzazu (B)2001136118108
Arantzazu (B)20061481201711
Arantzazu (B)20111681302117
Aras (NG)198612911127
Aras (NG)199111819108
Aras (NG)199611843111
Aras (NG)200111415108
Arbizu (NG)19864774361526
Arbizu (NG)19914774471118
Arbizu (NG)19964694391020
Arbizu (NG)20014834133337
Areatza (B)1986551264129158
Areatza (B)1991525283104138
Areatza (B)199647928296101
Areatza (B)200145326811570
Areatza (B)200648528512179
Areatza (B)2011557325131101
Arellano (NG)198611723112
Arellano (NG)1991119311105
Arellano (NG)19961062995
Arellano (NG)200110541487
Areso (NG)198616015433
Areso (NG)199114713871
Areso (NG)199615514474
Areso (NG)2001148138100
Aretxabaleta (G)19862.9951.661521813
Aretxabaleta (G)19913.0891.831516742
Aretxabaleta (G)19962.9821.878441663
Aretxabaleta (G)20013.0581.968532558
Aretxabaleta (G)20063.2291.972631626
Aretxabaleta (G)20113.3622.079721562
Arguedas (NG)19861.202341.195
Arguedas (NG)19911.105291.094
Arguedas (NG)19961.0932101.081
Arguedas (NG)20011.138551.128
Aria (NG)19864627712
Aria (NG)199148241212
Aria (NG)19964323416
Aria (NG)20014118149
Aritz (NG)1986373430
Aritz (NG)19914251324
Aritz (NG)1996347918
Aritz (NG)2001315719
Armañantzas (NG)1986610061
Armañantzas (NG)1991540054
Armañantzas (NG)1996511248
Armañantzas (NG)2001421041
Armiñon (A)1986830776
Armiñon (A)1991660660
Armiñon (A)1996713464
Armiñon (A)20018041363
Armiñon (A)200688101761
Armiñon (A)201199112860
Arraia-Maeztu (A)1986437274361
Arraia-Maeztu (A)19913662928309
Arraia-Maeztu (A)19963593137291
Arraia-Maeztu (A)20013884088260
Arraia-Maeztu (A)20063806180239
Arraia-Maeztu (A)20114018395223
Arrankudiaga (B)19863802109179
Arrankudiaga (B)19913522116180
Arrankudiaga (B)199634416776101
Arrankudiaga (B)20013672036995
Arrankudiaga (B)200641221589108
Arrankudiaga (B)2011467247118102
Arrasate (G)198612.8745.2692.0705.535
Arrasate (G)199112.5715.9902.0484.533
Arrasate (G)199612.1216.3531.6654.103
Arrasate (G)200111.2476.1282.0723.047
Arrasate (G)200610.6265.6812.1462.799
Arrasate (G)201110.5885.6862.4192.483
Arratzu (B)1996200185114
Arratzu (B)200118417653
Arratzu (B)2006168147183
Arratzu (B)20111861591611
Arratzu-Ubarrundia (A)19863194233244
Arratzu-Ubarrundia (A)19913405636248
Arratzu-Ubarrundia (A)19963847759248
Arratzu-Ubarrundia (A)20013788571222
Arratzu-Ubarrundia (A)2006452111102239
Arratzu-Ubarrundia (A)2011515141116258
Arrieta (B)1986228208119
Arrieta (B)1991213191139
Arrieta (B)1996232206197
Arrieta (B)20012592063221
Arrieta (B)20062722104517
Arrieta (B)20112742025319
Arrigorriaga (B)19864.5125496673.296
Arrigorriaga (B)19914.7798319133.035
Arrigorriaga (B)19964.9861.0371.0222.927
Arrigorriaga (B)20015.3361.3451.2712.720
Arrigorriaga (B)20065.7861.7651.3612.660
Arrigorriaga (B)20115.8541.8831.7272.244
Arroitz (NG)1986673484585
Arroitz (NG)1991652510637
Arroitz (NG)19966251332580
Arroitz (NG)20015911032549
Arruazu (NG)1986685594
Arruazu (NG)1991595054
Arruazu (NG)1996605262
Arruazu (NG)20015539142
Artaxoa (NG)198691737907
Artaxoa (NG)1991876316837
Artaxoa (NG)19968691033826
Artaxoa (NG)20018731271790
Artazu (NG)1986580058
Artazu (NG)1991490049
Artazu (NG)1996480147
Artazu (NG)2001575151
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19862992611820
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19913032433525
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19962802363212
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20013122573421
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20063252425429
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20113742805440
Artze (NG)19861541218124
Artze (NG)19911371024103
Artze (NG)19961771735125
Artze (NG)20011491211126
Artzentales (B)1986369220347
Artzentales (B)1991369132336
Artzentales (B)1996343944290
Artzentales (B)20013553054271
Artzentales (B)20063615759245
Artzentales (B)20113966477255
Artziniega (A)19865581291455
Artziniega (A)199158650151385
Artziniega (A)1996628119114395
Artziniega (A)2001641118129394
Artziniega (A)2006818200195423
Artziniega (A)2011900243279378
Asparrena (A)19867674072655
Asparrena (A)19917397876585
Asparrena (A)1996757129165463
Asparrena (A)2001767200133434
Asparrena (A)2006766219160387
Asparrena (A)2011832261191380
Asteasu (G)19866935904558
Asteasu (G)19916335443257
Asteasu (G)19966245464929
Asteasu (G)20016625626634
Asteasu (G)20067325859849
Asteasu (G)20117646257960
Astigarraga (G)19911.552900248404
Astigarraga (G)19961.531962273296
Astigarraga (G)20011.8091.070438301
Astigarraga (G)20062.1021.215512375
Astigarraga (G)20112.4061.423563420
Atarrabia (NG)19863.4102093212.880
Atarrabia (NG)19913.7073093603.017
Atarrabia (NG)19964.1994175243.258
Atarrabia (NG)20014.6036475923.364
Atarrabia (NG)20114.9599188043.159
Ataun (G)1986934899926
Ataun (G)1991883850249
Ataun (G)19968047711914
Ataun (G)20017797362617
Ataun (G)20068067145735
Ataun (G)20118497306950
Atetz (NG)1986108432045
Atetz (NG)1991115383047
Atetz (NG)1996130362569
Atetz (NG)2001134343466
Atxondo (B)198674542180244
Atxondo (B)199174944982218
Atxondo (B)199673147952200
Atxondo (B)200170945363193
Atxondo (B)200670844981178
Atxondo (B)2011707421128158
Aulesti (B)198639238345
Aulesti (B)199137135894
Aulesti (B)199633732089
Aulesti (B)200132831594
Aulesti (B)2006328306184
Aulesti (B)2011334305623
Auritz (NG)1986154322597
Auritz (NG)1991133282283
Auritz (NG)1996143452870
Auritz (NG)2001137394157
Azagra (NG)19861.569331.563
Azagra (NG)19911.584211.581
Azagra (NG)19961.713271.704
Azagra (NG)20011.8342131.819
Azkoien (NG)19862.16110262.125
Azkoien (NG)19912.21911132.176
Azkoien (NG)19962.27614422.220
Azkoien (NG)20012.63326732.534
Azkoien (NG)20112.82251952.653
Azkoitia (G)19865.2484.002551695
Azkoitia (G)19915.1603.916603641
Azkoitia (G)19964.9963.957510529
Azkoitia (G)20014.9743.923591460
Azkoitia (G)20065.1763.900745531
Azkoitia (G)20115.7324.141857734
Azpeitia (G)19866.5195.661333525
Azpeitia (G)19916.6405.834399407
Azpeitia (G)19966.6175.819512286
Azpeitia (G)20016.6965.898464334
Azpeitia (G)20066.7205.707638375
Azpeitia (G)20117.1005.915603582
Azuelo (NG)1986470047
Azuelo (NG)1991380137
Azuelo (NG)1996300030
Azuelo (NG)2001200020
Añana (A)1986970889
Añana (A)19919711284
Añana (A)199610251186
Añana (A)2001104112073
Añana (A)200693131367
Añana (A)201192151958
Añorbe (NG)198622023215
Añorbe (NG)199122113217
Añorbe (NG)199621628206
Añorbe (NG)2001242213227
Bakaiku (NG)19861991533313
Bakaiku (NG)19912011038315
Bakaiku (NG)19961961047418
Bakaiku (NG)2001189986526
Bakio (B)198660742250135
Bakio (B)199161144738126
Bakio (B)199669545433208
Bakio (B)200185549792266
Bakio (B)20061.061597186278
Bakio (B)20111.279718304257
Baliarrain (G)1991515100
Baliarrain (G)1996444400
Baliarrain (G)2001484710
Baliarrain (G)2006474250
Baliarrain (G)2011636201
Balmaseda (B)19863.701332673.401
Balmaseda (B)19913.5051216132.771
Balmaseda (B)19963.4522795312.642
Balmaseda (B)20013.3533367252.292
Balmaseda (B)20063.3536226742.057
Balmaseda (B)20113.6207461.0471.827
Barakaldo (B)198655.4451.3077.28146.857
Barakaldo (B)199151.1551.9599.84339.353
Barakaldo (B)199648.5424.21310.01034.319
Barakaldo (B)200145.1654.08911.39429.682
Barakaldo (B)200645.6508.10010.42627.124
Barakaldo (B)201146.7688.38413.91524.469
Barasoain (NG)198622422220
Barasoain (NG)199121032201
Barasoain (NG)1996224314207
Barasoain (NG)20012521547190
Barañain (NG)19866.5523465435.663
Barañain (NG)19917.9045006236.763
Barañain (NG)19969.0897099347.446
Barañain (NG)200110.0851.0011.0488.036
Barañain (NG)20119.8411.1931.0997.296
Barbarin (NG)1986590059
Barbarin (NG)1991520052
Barbarin (NG)1996472144
Barbarin (NG)2001420339
Bargota (NG)198621201211
Bargota (NG)1991213328182
Bargota (NG)199620058187
Bargota (NG)200118245173
Barillas (NG)1986980197
Barillas (NG)19911000397
Barillas (NG)1996991395
Barillas (NG)2001992295
Barrika (B)198636016960131
Barrika (B)199140215776169
Barrika (B)199651221396203
Barrika (B)2001603242131230
Barrika (B)2006670273167230
Barrika (B)2011721301243177
Barrundia (A)19863402338279
Barrundia (A)19913172229266
Barrundia (A)1996305357263
Barrundia (A)20013637256235
Barrundia (A)200644711285250
Barrundia (A)2011503148123232
Basaburua (NG)19864453824023
Basaburua (NG)19914113623712
Basaburua (NG)19963873174822
Basaburua (NG)20013742796431
Basauri (B)198625.3691.9805.62917.760
Basauri (B)199124.7332.3955.53516.803
Basauri (B)199623.7083.4294.78115.498
Basauri (B)200121.8033.5135.82212.468
Basauri (B)200620.8184.7965.08910.933
Basauri (B)201119.9644.4855.6559.824
Bastida (A)19865253980406
Bastida (A)19915075169387
Bastida (A)19965615855448
Bastida (A)2001662130109423
Bastida (A)2006771213139419
Bastida (A)2011758205191362
Baztan (NG)19864.1323.193373566
Baztan (NG)19913.9363.055416375
Baztan (NG)19963.9073.172330405
Baztan (NG)20013.6842.834507343
Baztan (NG)20113.8352.846556395
Beasain (G)19866.1412.8386222.681
Beasain (G)19916.0853.0151.0252.045
Beasain (G)19966.0403.3188731.849
Beasain (G)20015.8753.3109441.621
Beasain (G)20066.2063.4161.1901.600
Beasain (G)20116.7003.5861.5131.601
Bedia (B)198655532880147
Bedia (B)199149829771130
Bedia (B)199649331055128
Bedia (B)200148829472122
Bedia (B)200646125894109
Bedia (B)201145525798100
Beintza Labaien (NG)198619118182
Beintza Labaien (NG)199118418031
Beintza Labaien (NG)1996168151710
Beintza Labaien (NG)200115615051
Beire (NG)198616531161
Beire (NG)199116510164
Beire (NG)199616741162
Beire (NG)2001141314124
Beizama (G)1986929110
Beizama (G)1991979700
Beizama (G)1996909000
Beizama (G)2001848400
Beizama (G)2006988855
Beizama (G)2011898243
Belaskoain (NG)1986440044
Belaskoain (NG)1991443140
Belaskoain (NG)1996462143
Belaskoain (NG)2001542250
Belauntza (G)198616214976
Belauntza (G)1991158136166
Belauntza (G)1996153136134
Belauntza (G)2001152131165
Belauntza (G)20061691342510
Belauntza (G)20111691301425
Bera (NG)19861.7891.134215440
Bera (NG)19911.7481.235202311
Bera (NG)19961.7491.166305278
Bera (NG)20011.7341.227261246
Berango (B)19861.902521470911
Berango (B)19911.9994954701.034
Berango (B)19962.269732539998
Berango (B)20012.5607068131.041
Berango (B)20062.9559928701.093
Berango (B)20113.2551.1221.0741.059
Berantevilla (A)198621612213
Berantevilla (A)1991214011203
Berantevilla (A)1996204432168
Berantevilla (A)2001228831189
Berantevilla (A)20062443349162
Berantevilla (A)20112473644167
Berastegi (G)1986522508113
Berastegi (G)1991528508146
Berastegi (G)1996494477125
Berastegi (G)2001509481208
Berastegi (G)20065104593318
Berastegi (G)20115434783332
Berbintzana (NG)198637507368
Berbintzana (NG)199136315357
Berbintzana (NG)1996359231326
Berbintzana (NG)2001364342319
Bergara (G)19867.6594.9081.3931.358
Bergara (G)19917.6014.9359871.679
Bergara (G)19967.4674.9721.0941.401
Bergara (G)20017.2984.9811.1131.204
Bergara (G)20067.1084.6911.2461.171
Bergara (G)20117.1834.7101.4281.045
Beriain (NG)19860000
Beriain (NG)19910000
Beriain (NG)19961.12212421.068
Beriain (NG)20011.32420471.257
Bermeo (B)19868.9576.4751.0321.450
Bermeo (B)19918.7736.6301.0811.062
Bermeo (B)19968.3106.3341.071905
Bermeo (B)20018.0936.0051.339749
Bermeo (B)20068.0235.8091.413801
Bermeo (B)20118.1605.8341.2651.061
Bernedo (A)1986335826301
Bernedo (A)1991311529277
Bernedo (A)1996312617289
Bernedo (A)20013072533249
Bernedo (A)20063255034241
Bernedo (A)20113356470201
Berriatua (B)19865465062812
Berriatua (B)19915324843711
Berriatua (B)1996504479205
Berriatua (B)20015004622612
Berriatua (B)20066395315157
Berriatua (B)20116645207272
Berriobeiti (NG)19860000
Berriobeiti (NG)19910000
Berriobeiti (NG)19965204734439
Berriobeiti (NG)20016388358497
Berriobeiti (NG)20112.4393363591.688
Berriozar (NG)19860000
Berriozar (NG)19910000
Berriozar (NG)19962.7602471792.334
Berriozar (NG)20013.3592993542.706
Berriozar (NG)20114.3905105613.230
Berriz (B)19862.0611.033150878
Berriz (B)19912.0881.092300696
Berriz (B)19962.0161.097238681
Berriz (B)20012.1461.159359628
Berriz (B)20062.3321.228438666
Berriz (B)20112.3691.251511607
Berrobi (G)1986325264952
Berrobi (G)1991327271353
Berrobi (G)19962972472426
Berrobi (G)20012952402134
Berrobi (G)20062972332737
Berrobi (G)20112982294128
Bertizarana (NG)19863152403738
Bertizarana (NG)19913202504129
Bertizarana (NG)19963182553825
Bertizarana (NG)20013292632739
Betelu (NG)19861871512511
Betelu (NG)1991184159187
Betelu (NG)1996185167108
Betelu (NG)2001172157411
Bidania-Goiatz (G)198627827422
Bidania-Goiatz (G)199124924045
Bidania-Goiatz (G)1996236223103
Bidania-Goiatz (G)200122721881
Bidania-Goiatz (G)20062442121715
Bidania-Goiatz (G)20112752421617
Bidankoze (NG)1986580256
Bidankoze (NG)1991551351
Bidankoze (NG)1996616253
Bidankoze (NG)2001565051
Bidaurreta (NG)1986653260
Bidaurreta (NG)1991630756
Bidaurreta (NG)1996627253
Bidaurreta (NG)2001575448
Bilar (A)198619420192
Bilar (A)1991188109169
Bilar (A)1996184159160
Bilar (A)2001187259153
Bilar (A)20061762924123
Bilar (A)20111743621117
Bilbo (B)1986179.59815.18037.969126.449
Bilbo (B)1991173.94215.91339.649118.380
Bilbo (B)1996167.49723.46240.334103.701
Bilbo (B)2001161.66624.44144.42892.797
Bilbo (B)2006161.66539.21840.20182.246
Bilbo (B)2011161.37536.96447.34477.067
Biurrun (NG)198611012107
Biurrun (NG)1991910189
Biurrun (NG)1996890485
Biurrun (NG)2001992889
Burgelu (A)198610311290
Burgelu (A)19911072699
Burgelu (A)1996102121377
Burgelu (A)20012213534152
Burgelu (A)20062596642151
Burgelu (A)20113308290158
Burgi (NG)198614810147
Burgi (NG)199114205137
Burgi (NG)1996139113125
Burgi (NG)2001134513116
Burlata (NG)19866.7534525185.783
Burlata (NG)19917.3375515976.185
Burlata (NG)19967.4236078046.012
Burlata (NG)20018.1458521.0756.218
Burlata (NG)20118.3041.0379696.073
Busto (NG)1986701069
Busto (NG)1991560155
Busto (NG)1996552053
Busto (NG)2001492047
Busturia (B)1986903598109196
Busturia (B)1991864599117148
Busturia (B)1996823582105136
Busturia (B)200181956715795
Busturia (B)2006867553193121
Busturia (B)2011845539182124
Buñuel (NG)19861.213111.211
Buñuel (NG)19911.143211.132
Buñuel (NG)19961.153231.148
Buñuel (NG)20011.155331.149
Cabanillas (NG)198671900719
Cabanillas (NG)199170206696
Cabanillas (NG)199673415728
Cabanillas (NG)2001759311745
Cabredo (NG)1986740272
Cabredo (NG)1991741073
Cabredo (NG)1996680365
Cabredo (NG)2001612257
Cadreita (NG)198690313899
Cadreita (NG)199188323878
Cadreita (NG)199690533899
Cadreita (NG)2001951151935
Caparroso (NG)19861.152131.148
Caparroso (NG)19911.144161.137
Caparroso (NG)19961.12311141.098
Caparroso (NG)20011.16414441.106
Cascante (NG)19861.6977181.672
Cascante (NG)19911.6607191.589
Cascante (NG)19961.7279531.665
Cascante (NG)20011.75011441.695
Castejón (NG)19861.6283101.615
Castejón (NG)19911.569781.552
Castejón (NG)19961.56813301.525
Castejón (NG)20011.6257311.587
Cintruenigo (NG)19862.6559212.625
Cintruenigo (NG)19912.5917172.555
Cintruenigo (NG)19962.66614292.623
Cintruenigo (NG)20012.87922412.816
Cintruenigo (NG)20113.734582283.379
Corella (NG)19863.087583.074
Corella (NG)19913.0226292.955
Corella (NG)19963.09918313.050
Corella (NG)20013.43815323.391
Corella (NG)20113.875331333.593
Cortes (NG)19861.661341.654
Cortes (NG)19911.6194211.585
Cortes (NG)19961.60215731.514
Cortes (NG)20011.650151101.525
Cárcar (NG)198660311601
Cárcar (NG)199160549592
Cárcar (NG)199660846598
Cárcar (NG)2001603614583
Deba (G)19862.4351.874338223
Deba (G)19912.5001.815324361
Deba (G)19962.5131.869410234
Deba (G)20012.5341.913346275
Deba (G)20062.6211.886426309
Deba (G)20112.6391.959380300
Deierri (NG)1986829194806
Deierri (NG)19918111822771
Deierri (NG)19968003953708
Deierri (NG)20018137365675
Deikaztelu (NG)198642061413
Deikaztelu (NG)199139071382
Deikaztelu (NG)1996370926335
Deikaztelu (NG)2001350832310
Derio (B)19862.4894895081.492
Derio (B)19912.4034786181.307
Derio (B)19962.2795906411.048
Derio (B)20012.3626316771.054
Derio (B)20062.5177656781.074
Derio (B)20112.8109438161.051
Desojo (NG)1986931092
Desojo (NG)1991831181
Desojo (NG)1996841281
Desojo (NG)2001704165
Dima (B)19865394982120
Dima (B)19915404882725
Dima (B)19965184752617
Dima (B)20015324634623
Dima (B)20066174938143
Dima (B)20116965607165
Donamaria (NG)198619118074
Donamaria (NG)199117616493
Donamaria (NG)199619218093
Donamaria (NG)200118617952
Donemiliaga (A)19864111924368
Donemiliaga (A)19913641624324
Donemiliaga (A)19963743948287
Donemiliaga (A)20013817147263
Donemiliaga (A)20064069161254
Donemiliaga (A)201139410475215
Doneztebe (NG)198655932875156
Doneztebe (NG)199158739885104
Doneztebe (NG)19966354598789
Doneztebe (NG)200167846379136
Donostia (G)198680.49020.25819.62740.605
Donostia (G)199178.88020.49521.43236.953
Donostia (G)199681.25425.67621.81933.759
Donostia (G)200181.52327.64723.71230.164
Donostia (G)200682.35832.60322.52727.228
Donostia (G)201182.93033.75324.53624.641
Dulantzi (A)19865054272391
Dulantzi (A)19914933065398
Dulantzi (A)1996630112114404
Dulantzi (A)2001747121207419
Dulantzi (A)20061.140292331517
Dulantzi (A)20111.488417457614
Durango (B)198613.1484.7742.3006.074
Durango (B)199110.9604.0792.7184.163
Durango (B)199611.5154.8322.6504.033
Durango (B)200111.8425.1423.3183.382
Durango (B)200613.1506.1673.4713.512
Durango (B)201113.6796.4913.7163.472
Ea (B)19863973731311
Ea (B)19913863522212
Ea (B)19963863372425
Ea (B)20013923214031
Ea (B)20064343346139
Ea (B)20114403435839
Egues (NG)19864553318404
Egues (NG)19915503638476
Egues (NG)19964.0153414843.190
Egues (NG)20011.6741591141.401
Egues (NG)20117.7758138385.913
Eibar (G)198616.6957.0432.8356.817
Eibar (G)199115.6797.0322.5256.122
Eibar (G)199614.6306.9832.4585.189
Eibar (G)200113.5646.8372.6794.048
Eibar (G)200612.8996.3782.8133.708
Eibar (G)201112.8386.3573.1973.284
Ekora (A)198612602124
Ekora (A)199112215116
Ekora (A)1996123105108
Ekora (A)2001127711109
Ekora (A)20061542825101
Ekora (A)20111561933104
Elantxobe (B)1986258241143
Elantxobe (B)1991249234132
Elantxobe (B)1996227209153
Elantxobe (B)2001196181105
Elantxobe (B)20062051702213
Elantxobe (B)2011186157209
Elduain (G)198614714520
Elduain (G)199112212110
Elduain (G)199612211750
Elduain (G)200111010370
Elduain (G)20061109884
Elduain (G)201111710566
Elgeta (G)19865264385038
Elgeta (G)19915004304822
Elgeta (G)19965004215920
Elgeta (G)20014894124928
Elgeta (G)20065183937253
Elgeta (G)20115454265960
Elgoibar (G)19866.1783.1031.1751.900
Elgoibar (G)19915.8053.1327891.884
Elgoibar (G)19965.4053.0857251.595
Elgoibar (G)20015.1072.9996941.414
Elgoibar (G)20065.2483.0128641.372
Elgoibar (G)20115.4523.0631.3201.069
Elgorriaga (NG)1986917975
Elgorriaga (NG)1991898234
Elgorriaga (NG)19969682104
Elgorriaga (NG)20019782114
Elizagorria (NG)198613200132
Elizagorria (NG)199113020128
Elizagorria (NG)199612920127
Elizagorria (NG)200111200112
Elo (NG)198614811146
Elo (NG)199114710146
Elo (NG)199615504151
Elo (NG)200115269137
Elorrio (B)19863.8331.8074041.622
Elorrio (B)19913.6991.8604331.406
Elorrio (B)19963.6151.9804651.170
Elorrio (B)20013.4781.980617881
Elorrio (B)20063.4131.929636848
Elorrio (B)20113.5042.081740683
Elortz (NG)19861.61522151.578
Elortz (NG)19911.81128901.690
Elortz (NG)19961.877501511.676
Elortz (NG)20011.982701591.753
Elortz (NG)20113.4802724462.690
Eltziego (A)198645812455
Eltziego (A)19914454419382
Eltziego (A)19964544921384
Eltziego (A)20014552153381
Eltziego (A)20064978269346
Eltziego (A)201151710096321
Eneritz (NG)1986980197
Eneritz (NG)1991960096
Eneritz (NG)1996920191
Eneritz (NG)20011052598
Erandio (B)198612.1271.4212.0928.614
Erandio (B)199112.1501.4312.8777.842
Erandio (B)199611.4322.0702.5516.811
Erandio (B)200110.8331.8693.0665.898
Erandio (B)200611.3772.7932.9465.638
Erandio (B)201111.4442.7623.3855.297
Eratsun (NG)198614213660
Eratsun (NG)199111811530
Eratsun (NG)199611511500
Eratsun (NG)200111110722
Ereño (B)198615114470
Ereño (B)199113612772
Ereño (B)199613112182
Ereño (B)2001126112131
Ereño (B)2006128105176
Ereño (B)2011136113167
Ergoiena (NG)198630830431
Ergoiena (NG)199128727863
Ergoiena (NG)199627526249
Ergoiena (NG)2001237212232
Ermua (B)19869.3371.2578727.208
Ermua (B)19919.0341.2781.9365.820
Ermua (B)19968.6961.8181.6305.248
Ermua (B)20018.3221.8752.0164.431
Ermua (B)20067.9862.1871.8473.952
Ermua (B)20118.0032.3202.1813.502
Errenteria (G)198621.3354.7093.17913.447
Errenteria (G)199120.3584.6104.91910.829
Errenteria (G)199619.1955.2364.3039.656
Errenteria (G)200118.2475.5663.8738.808
Errenteria (G)200617.9686.2953.9397.734
Errenteria (G)201118.8086.9255.5036.380
Errezil (G)198640239534
Errezil (G)199136936360
Errezil (G)199634634321
Errezil (G)200131831431
Errezil (G)20063202852213
Errezil (G)20113292801930
Erriberabeitia (A)198620511203
Erriberabeitia (A)1991202120181
Erriberabeitia (A)19962431239192
Erriberabeitia (A)20013641750297
Erriberabeitia (A)2006619134131354
Erriberabeitia (A)2011740164202374
Erriberagoitia (A)1986310131278
Erriberagoitia (A)1991291433254
Erriberagoitia (A)19962971132254
Erriberagoitia (A)20013071550242
Erriberagoitia (A)20063976088249
Erriberagoitia (A)201146874136258
Erriberri (NG)19861.47216241.432
Erriberri (NG)19911.48114271.416
Erriberri (NG)19961.52725641.438
Erriberri (NG)20011.541381081.395
Errigoiti (B)198626024929
Errigoiti (B)199123722962
Errigoiti (B)1996241222109
Errigoiti (B)20012722351126
Errigoiti (B)20062752242724
Errigoiti (B)20112852352426
Erro (NG)19864458649310
Erro (NG)19913997446279
Erro (NG)19964198978252
Erro (NG)200142110274245
Erromantzatua (NG)1986910091
Erromantzatua (NG)1991913187
Erromantzatua (NG)1996926977
Erromantzatua (NG)2001918677
Erronkari (NG)198620856197
Erronkari (NG)199118646176
Erronkari (NG)1996184712165
Erronkari (NG)20011701018142
Esa (NG)198617212169
Esa (NG)199116421130
Esa (NG)19961541413127
Esa (NG)200111986105
Eskoriatza (G)19862.0401.005241794
Eskoriatza (G)19911.9701.004269697
Eskoriatza (G)19962.0331.111324598
Eskoriatza (G)20011.9451.147281517
Eskoriatza (G)20061.9651.140333492
Eskoriatza (G)20112.0481.194416438
Eslaba (NG)198611704113
Eslaba (NG)199110403101
Eslaba (NG)1996971294
Eslaba (NG)2001810477
Espartza Zaraitzu (NG)19868871665
Espartza Zaraitzu (NG)19917262442
Espartza Zaraitzu (NG)19966431348
Espartza Zaraitzu (NG)20015251433
Esprontzeda (NG)198612300123
Esprontzeda (NG)199111311111
Esprontzeda (NG)1996991197
Esprontzeda (NG)2001930093
Esteribar (NG)198675810541612
Esteribar (NG)19917468144621
Esteribar (NG)19967708743640
Esteribar (NG)200173612581530
Etaio (NG)1986570156
Etaio (NG)1991510150
Etaio (NG)1996490247
Etaio (NG)2001450243
Etxalar (NG)19864293821730
Etxalar (NG)19914303932017
Etxalar (NG)19964223812021
Etxalar (NG)20013993632214
Etxarri (NG)1986320131
Etxarri (NG)1991401435
Etxarri (NG)1996313424
Etxarri (NG)2001316124
Etxarri Aranatz (NG)19861.178967101110
Etxarri Aranatz (NG)19911.18387120999
Etxarri Aranatz (NG)19961.20795515894
Etxarri Aranatz (NG)20011.183866196121
Etxauri (NG)19861901210168
Etxauri (NG)1991202820174
Etxauri (NG)19961931825150
Etxauri (NG)20012273231164
Etxebarri (B)19863.1721635402.469
Etxebarri (B)19913.1862596872.240
Etxebarri (B)19963.1584356362.087
Etxebarri (B)20013.4914759772.039
Etxebarri (B)20063.9328411.0452.046
Etxebarri (B)20114.9171.2361.6132.068
Eulate (NG)198621971211
Eulate (NG)199120566193
Eulate (NG)1996206101195
Eulate (NG)20011982941128
Ezkabarte (NG)19864931530448
Ezkabarte (NG)19914942638429
Ezkabarte (NG)19965635061452
Ezkabarte (NG)200165982101476
Ezkaroze (NG)1986211218191
Ezkaroze (NG)1991193224167
Ezkaroze (NG)1996192821163
Ezkaroze (NG)2001185835142
Ezkio-Itsaso (G)198629928379
Ezkio-Itsaso (G)1991276257109
Ezkio-Itsaso (G)1996277254176
Ezkio-Itsaso (G)2001276247209
Ezkio-Itsaso (G)20062752283413
Ezkio-Itsaso (G)20113162602927
Ezkurra (NG)198616715566
Ezkurra (NG)199115815611
Ezkurra (NG)199615615114
Ezkurra (NG)200113213011
Ezporogi (NG)1986420141
Ezporogi (NG)1991371135
Ezporogi (NG)1996331032
Ezporogi (NG)2001305124
Faltzes (NG)19861.3938231.362
Faltzes (NG)19911.3288441.262
Faltzes (NG)19961.29215731.204
Faltzes (NG)20011.18919311.139
Fitero (NG)19861.075271.066
Fitero (NG)19911.0733141.046
Fitero (NG)19961.0294121.013
Fitero (NG)20011.0666501.001
Fontellas (NG)198623900239
Fontellas (NG)199126410263
Fontellas (NG)199632407317
Fontellas (NG)200137759363
Forua (B)19914803783963
Forua (B)19964873666061
Forua (B)20014913737741
Forua (B)20064753557743
Forua (B)20114753487156
Fruiz (B)198615115010
Fruiz (B)199116515942
Fruiz (B)199615814774
Fruiz (B)20011681421610
Fruiz (B)20061971542914
Fruiz (B)20112451843724
Funes (NG)19861.054031.051
Funes (NG)19911.0522121.028
Funes (NG)19961.055101.054
Funes (NG)20011.184441.176
Fustiñana (NG)19861.194121.191
Fustiñana (NG)19911.156121.152
Fustiñana (NG)19961.144111.142
Fustiñana (NG)20011.157281.147
Gabiria (G)198625024703
Gabiria (G)199123423130
Gabiria (G)199622921298
Gabiria (G)2001228216120
Gabiria (G)2006218192197
Gabiria (G)20112862471722
Gaintza (G)1986717100
Gaintza (G)1991717100
Gaintza (G)1996807730
Gaintza (G)2001797630
Gaintza (G)2006767330
Gaintza (G)2011716902
Galar (NG)19861.62914391.576
Galar (NG)19911.57020481.495
Galar (NG)19965362035481
Galar (NG)2001604443557
Galdakao (B)198613.2473.3681.8248.055
Galdakao (B)199113.9513.9082.7457.298
Galdakao (B)199614.4344.6192.5087.307
Galdakao (B)200114.2715.2483.0885.935
Galdakao (B)200613.9605.2763.1615.523
Galdakao (B)201113.9635.2543.8104.899
Galdames (B)19864251648361
Galdames (B)19914132256335
Galdames (B)19964174469304
Galdames (B)20014055579271
Galdames (B)20064337799257
Galdames (B)201144392108243
Galipentzu (NG)19861042498
Galipentzu (NG)19911002395
Galipentzu (NG)1996932190
Galipentzu (NG)2001831676
Galoze (NG)1986851183
Galoze (NG)1991820082
Galoze (NG)1996761966
Galoze (NG)2001734663
Gamiz-Fika (B)19864544242010
Gamiz-Fika (B)19914624122624
Gamiz-Fika (B)19965044323042
Gamiz-Fika (B)20016064497780
Gamiz-Fika (B)200665345411386
Gamiz-Fika (B)201167348112072
Garai (B)198612311553
Garai (B)199113211886
Garai (B)1996124106171
Garai (B)2001124108142
Garai (B)2006145119179
Garai (B)20111671362011
Garaioa (NG)19868572256
Garaioa (NG)19917963142
Garaioa (NG)19966951549
Garaioa (NG)200169121146
Garde (NG)198612101120
Garde (NG)199111221109
Garde (NG)199610732102
Garde (NG)200110731103
Gares (NG)19861.0227443905
Gares (NG)19911.0254075899
Gares (NG)19961.0245681887
Gares (NG)20011.17310579989
Garinoain (NG)198615201151
Garinoain (NG)199115324147
Garinoain (NG)199615725150
Garinoain (NG)200121096195
Garralda (NG)1986145483661
Garralda (NG)1991129413454
Garralda (NG)1996117293652
Garralda (NG)200199313434
Gasteiz (A)198696.3135.41017.00373.900
Gasteiz (A)199199.7087.09120.68771.930
Gasteiz (A)1996103.28213.58421.30868.390
Gasteiz (A)2001103.75914.68727.04662.026
Gasteiz (A)2006109.97826.70625.56857.704
Gasteiz (A)2011114.53824.63630.61359.289
Gatika (B)19864243642535
Gatika (B)19914574061734
Gatika (B)19965464506432
Gatika (B)200163648910542
Gatika (B)200671148813786
Gatika (B)201180356616176
Gautegiz-Arteaga (B)19863803491813
Gautegiz-Arteaga (B)19913603163014
Gautegiz-Arteaga (B)19963783173229
Gautegiz-Arteaga (B)20014093206029
Gautegiz-Arteaga (B)20064323137643
Gautegiz-Arteaga (B)20114563566733
Gaztelu (G)1996818010
Gaztelu (G)2001847482
Gaztelu (G)20061008758
Gaztelu (G)2011948635
Gazteluberri (NG)1986120012
Gazteluberri (NG)1991120012
Gazteluberri (NG)1996170215
Gazteluberri (NG)2001120012
Genevilla (NG)1986870879
Genevilla (NG)1991602256
Genevilla (NG)1996674162
Genevilla (NG)2001612356
Gernika-Lumo (B)19868.7925.6601.6431.489
Gernika-Lumo (B)19917.7544.9671.3641.423
Gernika-Lumo (B)19967.3655.0541.0801.231
Gernika-Lumo (B)20017.1944.8271.368999
Gernika-Lumo (B)20067.5244.9471.4481.129
Gernika-Lumo (B)20117.7185.1141.2921.312
Gesalatz (NG)198625630253
Gesalatz (NG)199125632251
Gesalatz (NG)1996266611249
Gesalatz (NG)20012682128219
Getaria (G)19861.1411.0734721
Getaria (G)19911.1621.0825228
Getaria (G)19961.1641.0786323
Getaria (G)20011.1621.0389529
Getaria (G)20061.2131.03810966
Getaria (G)20111.2841.0999689
Getxo (B)198636.7264.46010.22922.037
Getxo (B)199137.7095.11510.65621.938
Getxo (B)199638.6457.27911.20120.165
Getxo (B)200138.1007.43712.49618.167
Getxo (B)200637.35910.81510.53416.010
Getxo (B)201136.52910.22911.98114.319
Girgillao (NG)1986510348
Girgillao (NG)1991420141
Girgillao (NG)1996441538
Girgillao (NG)2001452835
Gizaburuaga (B)1986686800
Gizaburuaga (B)1991676610
Gizaburuaga (B)1996686800
Gizaburuaga (B)2001706730
Gizaburuaga (B)2006857762
Gizaburuaga (B)2011998865
Gobiaran (A)1986498836454
Gobiaran (A)19914321162359
Gobiaran (A)19964881623449
Gobiaran (A)20015163661419
Gobiaran (A)200660511488403
Gobiaran (A)201160090134376
Goizueta (NG)1986581563108
Goizueta (NG)199154953973
Goizueta (NG)1996501477186
Goizueta (NG)2001470443225
Gordexola (B)19867891479696
Gordexola (B)199175036129585
Gordexola (B)199671661101554
Gordexola (B)2001739115166458
Gordexola (B)2006794175180439
Gordexola (B)2011853206282365
Gorliz (B)19861.229339322568
Gorliz (B)19911.372404395573
Gorliz (B)19961.706537431738
Gorliz (B)20012.159698680781
Gorliz (B)20062.452880767805
Gorliz (B)20112.6531.018908727
Gorza (NG)1986601158
Gorza (NG)1991500149
Gorza (NG)1996450441
Gorza (NG)2001400634
Goñi (NG)198611901118
Goñi (NG)199111215106
Goñi (NG)1996115210103
Goñi (NG)200111236103
Guardia (Biastari) (A)19867715111655
Guardia (Biastari) (A)199174325103615
Guardia (Biastari) (A)19967173582600
Guardia (Biastari) (A)200171173125513
Guardia (Biastari) (A)2006774157142475
Guardia (Biastari) (A)2011811187210414
Gueñes (B)19862.993474082.538
Gueñes (B)19912.8501145242.212
Gueñes (B)19962.8741965342.144
Gueñes (B)20012.7823196741.789
Gueñes (B)20062.9925807381.674
Gueñes (B)20113.0697019041.464
Harana (A)198623342227
Harana (A)199121244204
Harana (A)1996201106185
Harana (A)20011871519153
Harana (A)20061892428137
Harana (A)20111662421121
Hernani (G)19869.3354.0051.9053.425
Hernani (G)19919.0304.2811.8342.915
Hernani (G)19969.0544.6471.5022.905
Hernani (G)20018.7804.6831.7512.346
Hernani (G)20069.0254.9171.9532.155
Hernani (G)20119.3065.2322.1551.919
Hernialde (G)1986150126186
Hernialde (G)1991151129175
Hernialde (G)1996152130157
Hernialde (G)2001143125108
Hernialde (G)20061611242512
Hernialde (G)20111871462120
Hiriberri Atetz (NG)19869949644
Hiriberri Atetz (NG)19919239476
Hiriberri Atetz (NG)199681332127
Hiriberri Atetz (NG)200181391131
Hondarribia (G)19866.3303.6481.0631.619
Hondarribia (G)19916.6093.8161.4081.385
Hondarribia (G)19967.0534.2511.3371.465
Hondarribia (G)20017.3584.4211.3791.558
Hondarribia (G)20067.7464.6991.5621.485
Hondarribia (G)20117.9384.7681.8151.355
Ibargoiti (NG)198610712104
Ibargoiti (NG)199112213118
Ibargoiti (NG)199612527116
Ibargoiti (NG)2001132314115
Ibarra (G)19862.2811.374236671
Ibarra (G)19912.2651.321304640
Ibarra (G)19962.1981.473324401
Ibarra (G)20012.1311.447366318
Ibarra (G)20062.1091.365396348
Ibarra (G)20112.1101.370351389
Ibarrangelu (B)1986243218187
Ibarrangelu (B)1991229198238
Ibarrangelu (B)19962372032410
Ibarrangelu (B)20012542162117
Ibarrangelu (B)20062902145026
Ibarrangelu (B)20113102354926
Idiazabal (G)19861.0259088235
Idiazabal (G)19911.0238954880
Idiazabal (G)19961.0158748061
Idiazabal (G)20011.0369096760
Idiazabal (G)20061.06086511580
Idiazabal (G)20111.1479619294
Igantzi (NG)1986310295411
Igantzi (NG)1991301288310
Igantzi (NG)1996307289711
Igantzi (NG)2001305264329
Igorre (B)19861.8851.249194442
Igorre (B)19911.9021.375254273
Igorre (B)19961.9741.512182280
Igorre (B)20011.8831.360286237
Igorre (B)20061.9331.289365279
Igorre (B)20111.9571.310289358
Iguzkitza (NG)198618325176
Iguzkitza (NG)199117052163
Iguzkitza (NG)199616758154
Iguzkitza (NG)20011691011148
Ikaztegieta (G)1986341324413
Ikaztegieta (G)19911901661014
Ikaztegieta (G)1996195168621
Ikaztegieta (G)20011891621116
Ikaztegieta (G)20062181781525
Ikaztegieta (G)20112371832826
Imotz (NG)19862401732938
Imotz (NG)19912321713130
Imotz (NG)19962211524920
Imotz (NG)20012211354541
Irantzu (NG)198697301552
Irantzu (NG)199188271942
Irantzu (NG)199684322230
Irantzu (NG)200180192833
Irun (G)198625.8185.1914.97315.654
Irun (G)199125.6275.8975.12014.610
Irun (G)199626.4507.4054.60514.440
Irun (G)200126.8498.4014.95513.493
Irun (G)200628.65210.1895.95412.509
Irun (G)201128.3309.9668.25010.114
Irunberri (NG)19867572221714
Irunberri (NG)19918053628716
Irunberri (NG)19967414578618
Irunberri (NG)20017035685562
Irura (G)19863182452845
Irura (G)19913102363836
Irura (G)19963522754730
Irura (G)20014573428134
Irura (G)200661545111747
Irura (G)201178056614272
Iruraitz-Gauna (A)1986249720222
Iruraitz-Gauna (A)19912281424190
Iruraitz-Gauna (A)19962231934170
Iruraitz-Gauna (A)20012282325180
Iruraitz-Gauna (A)20062625843161
Iruraitz-Gauna (A)20113117975157
Irurtzun (NG)19860000
Irurtzun (NG)19910000
Irurtzun (NG)1996998183158657
Irurtzun (NG)20011.110210155745
Iruña Oka (A)1986816741768
Iruña Oka (A)19917513154666
Iruña Oka (A)19968366390683
Iruña Oka (A)2001995114197684
Iruña Oka (A)20061.308274321713
Iruña Oka (A)20111.550347480723
Iruñea (NG)198684.3455.0616.36072.924
Iruñea (NG)199185.0295.2246.83371.910
Iruñea (NG)199677.8935.3736.87865.642
Iruñea (NG)200185.1417.5109.36968.262
Iruñea (NG)201188.0749.77310.84065.821
Ispaster (B)1986331309166
Ispaster (B)1991324304182
Ispaster (B)1996324309150
Ispaster (B)2001312297150
Ispaster (B)2006319287275
Ispaster (B)20113503072419
Itsasondo (G)19863933144930
Itsasondo (G)19913202622533
Itsasondo (G)19963092542728
Itsasondo (G)20012802173429
Itsasondo (G)20062902105228
Itsasondo (G)20113112285924
Ituren (NG)198624023424
Ituren (NG)199123623150
Ituren (NG)199622721962
Ituren (NG)2001232216124
Iturmendi (NG)1986195517074
Iturmendi (NG)1991179504683
Iturmendi (NG)1996183457068
Iturmendi (NG)2001182476570
Itza (NG)19862822425233
Itza (NG)19913241723268
Itza (NG)19963392833278
Itza (NG)20013792933317
Itzagaondoa (NG)1986862480
Itzagaondoa (NG)19911055595
Itzagaondoa (NG)199610751488
Itzagaondoa (NG)200110091477
Itzaltzu (NG)1986240420
Itzaltzu (NG)1991241518
Itzaltzu (NG)1996271620
Itzaltzu (NG)2001274518
Iurreta (B)19912.3759493821.044
Iurreta (B)19962.172963427782
Iurreta (B)20012.005925462618
Iurreta (B)20061.857875431551
Iurreta (B)20111.855848427580
Izaba (NG)198629078275
Izaba (NG)1991284622256
Izaba (NG)19962691130228
Izaba (NG)20012463315198
Izurtza (B)1986131981518
Izurtza (B)1991130952015
Izurtza (B)19961431161017
Izurtza (B)2001131112514
Izurtza (B)2006127991117
Izurtza (B)20111691182625
Jaitz (NG)1986590158
Jaitz (NG)1991562153
Jaitz (NG)1996651460
Jaitz (NG)2001593353
Jaurrieta (NG)1986186210174
Jaurrieta (NG)1991163527131
Jaurrieta (NG)19961441116117
Jaurrieta (NG)200112792296
Kanpezu (A)19866162073523
Kanpezu (A)19915923399460
Kanpezu (A)19965735049474
Kanpezu (A)20015496758424
Kanpezu (A)200657511692367
Kanpezu (A)2011581135128318
Karrantza (B)19861.79514691.712
Karrantza (B)19911.62623851.518
Karrantza (B)19961.6361241571.355
Karrantza (B)20011.4871521711.164
Karrantza (B)20061.430243198989
Karrantza (B)20111.421256316849
Kaseda (NG)1986559217540
Kaseda (NG)1991544710527
Kaseda (NG)19965241526483
Kaseda (NG)20015062349434
Kortezubi (B)199120119614
Kortezubi (B)199618817981
Kortezubi (B)2001185164156
Kortezubi (B)2006198176157
Kortezubi (B)2011210186177
Kripan (A)198610411390
Kripan (A)199110321388
Kripan (A)1996995886
Kripan (A)200110091675
Kripan (A)200699201168
Kripan (A)2011105261663
Kuartango (A)1986180620154
Kuartango (A)19911981524159
Kuartango (A)1996191249158
Kuartango (A)20012034227134
Kuartango (A)20062014334124
Kuartango (A)2011200456392
Lagran (A)198611321992
Lagran (A)19911022793
Lagran (A)199610021979
Lagran (A)200110831887
Lagran (A)2006104111776
Lagran (A)201192102854
Lakuntza (NG)198650231514740
Lakuntza (NG)199149332142130
Lakuntza (NG)1996513298103112
Lakuntza (NG)200152232094108
Lana (NG)198614110140
Lana (NG)199111923114
Lana (NG)199611901118
Lana (NG)200111435106
Lanestosa (B)198615130148
Lanestosa (B)199115733151
Lanestosa (B)199614929138
Lanestosa (B)2001142414124
Lanestosa (B)20061533215106
Lanestosa (B)2011143193292
Lantaron (A)198643748425
Lantaron (A)19914141127376
Lantaron (A)19964391040389
Lantaron (A)20015252079426
Lantaron (A)20065227993350
Lantaron (A)201150562110333
Lantz (NG)198686251249
Lantz (NG)199166191334
Lantz (NG)19967710859
Lantz (NG)200174151940
Lantziego (A)19863191019290
Lantziego (A)19913402921290
Lantziego (A)19963323415283
Lantziego (A)20013204420256
Lantziego (A)20063556442249
Lantziego (A)20113637875210
Lapoblación (NG)198611700117
Lapoblación (NG)1991960294
Lapoblación (NG)19961010497
Lapoblación (NG)200110761091
Lapuebla de Labarca (A)19864003622342
Lapuebla de Labarca (A)19914014445312
Lapuebla de Labarca (A)19964198727305
Lapuebla de Labarca (A)200143010420306
Lapuebla de Labarca (A)200644211953270
Lapuebla de Labarca (A)20114419894249
Larrabetzu (B)19867455769673
Larrabetzu (B)19917225349890
Larrabetzu (B)19967485857291
Larrabetzu (B)200174056510471
Larrabetzu (B)200681858314986
Larrabetzu (B)2011930640173117
Larraga (NG)198695349940
Larraga (NG)1991979335934
Larraga (NG)1996981562914
Larraga (NG)20011.018941968
Larragoa (NG)198610810107
Larragoa (NG)1991961293
Larragoa (NG)1996821180
Larragoa (NG)200166141042
Larraul (G)19861009820
Larraul (G)1991868510
Larraul (G)1996777700
Larraul (G)2001767042
Larraul (G)200610792114
Larraul (G)201113011299
Larraun (NG)19861.10786814297
Larraun (NG)19911.02379912995
Larraun (NG)19966125184846
Larraun (NG)20015374605324
Lasarte-Oria (G)19869.0892.4161.2535.420
Lasarte-Oria (G)19918.9192.7531.5564.610
Lasarte-Oria (G)19968.7382.9711.5104.257
Lasarte-Oria (G)20018.3872.9542.2133.220
Lasarte-Oria (G)20068.4013.1622.1463.093
Lasarte-Oria (G)20118.7943.4492.4792.866
Laudio (A)198610.5171.0872.0557.375
Laudio (A)199110.1511.3102.4426.399
Laudio (A)19969.8531.9742.2705.609
Laudio (A)20019.2331.9052.5794.749
Laudio (A)20068.8752.2672.3174.291
Laudio (A)20118.9302.5092.6363.785
Laukiz (B)198652927698155
Laukiz (B)199149126197133
Laukiz (B)199647226381128
Laukiz (B)2001492245101146
Laukiz (B)2006489272100117
Laukiz (B)2011568301147120
Lazkao (G)19862.6331.343359931
Lazkao (G)19912.5201.357364799
Lazkao (G)19962.4621.491315656
Lazkao (G)20012.4621.529353580
Lazkao (G)20062.5451.552413580
Lazkao (G)20112.5871.589489509
Leaburu (G)1986317303104
Leaburu (G)199131530096
Leaburu (G)1996203187142
Leaburu (G)2001195173175
Leaburu (G)20061951622310
Leaburu (G)20111871541716
Leatxe (NG)1986430043
Leatxe (NG)1991371036
Leatxe (NG)1996290128
Leatxe (NG)2001270027
Ledea (NG)198617502173
Ledea (NG)199116110160
Ledea (NG)199615152144
Ledea (NG)2001163610147
Legarda (NG)1986380038
Legarda (NG)1991380137
Legarda (NG)1996410140
Legarda (NG)2001510744
Legaria (NG)1986900090
Legaria (NG)1991882086
Legaria (NG)1996825275
Legaria (NG)2001622159
Legazpi (G)19865.2332.2981.0661.869
Legazpi (G)19915.0422.4077031.932
Legazpi (G)19964.6712.4467081.517
Legazpi (G)20014.3772.4407281.209
Legazpi (G)20064.2522.3267691.157
Legazpi (G)20114.2712.375931965
Legorreta (G)198678954978162
Legorreta (G)199175955094115
Legorreta (G)199670950776126
Legorreta (G)200167649651129
Legorreta (G)200671449877139
Legorreta (G)2011761510142109
Legutiano (A)1986696187120389
Legutiano (A)1991657198110349
Legutiano (A)199668124899334
Legutiano (A)2001688229204255
Legutiano (A)2006788290228270
Legutiano (A)2011872335226311
Leintz Gatzaga (G)198610992710
Leintz Gatzaga (G)1991131109139
Leintz Gatzaga (G)19961391101514
Leintz Gatzaga (G)2001129100236
Leintz Gatzaga (G)2006135992214
Leintz Gatzaga (G)20111411141512
Leioa (B)198611.6131.4402.9037.270
Leioa (B)199112.0241.7622.9867.276
Leioa (B)199612.7002.6333.4336.634
Leioa (B)200113.4812.7724.1446.565
Leioa (B)200613.6833.8053.7636.115
Leioa (B)201114.3434.1394.6705.534
Leitza (NG)19861.5941.36877149
Leitza (NG)19911.6091.43967101
Leitza (NG)19961.5811.4038395
Leitza (NG)20011.5081.3585892
Lekeitio (B)19863.6373.074349214
Lekeitio (B)19913.5413.070330141
Lekeitio (B)19963.5713.098350123
Lekeitio (B)20013.5603.044383133
Lekeitio (B)20063.5262.881452193
Lekeitio (B)20113.5292.828385316
Lekunberri (NG)19860000
Lekunberri (NG)19910000
Lekunberri (NG)199641722611873
Lekunberri (NG)200143925110880
Lemoa (B)19861.495853144498
Lemoa (B)19911.366852185329
Lemoa (B)19961.211800161250
Lemoa (B)20011.290799284207
Lemoa (B)20061.411778365268
Lemoa (B)20111.674863452359
Lemoiz (B)19863942737942
Lemoiz (B)19913972706166
Lemoiz (B)19964272856874
Lemoiz (B)200145628610169
Lemoiz (B)200649229511681
Lemoiz (B)201155532214588
Leotz (NG)1986880682
Leotz (NG)199111145102
Leotz (NG)19961541226116
Leotz (NG)20011622311128
Lerga (NG)1986711070
Lerga (NG)1991593155
Lerga (NG)1996464042
Lerga (NG)2001462143
Lerin (NG)19861.0813121.066
Lerin (NG)19911.01057991
Lerin (NG)1996943643894
Lerin (NG)2001917444869
Lesaka (NG)19861.5011.100194207
Lesaka (NG)19911.4281.093166144
Lesaka (NG)19961.4201.087187146
Lesaka (NG)20011.3421.07417692
Leza (A)19861043497
Leza (A)19911023891
Leza (A)19969912879
Leza (A)200110482373
Leza (A)2006123341970
Leza (A)2011115312757
Lezama (B)1986931649123159
Lezama (B)19911.00374081182
Lezama (B)19961.018700156162
Lezama (B)20011.031646213172
Lezama (B)20061.146687259200
Lezama (B)20111.152695280177
Lezaun (NG)198616414159
Lezaun (NG)199115246142
Lezaun (NG)1996145822115
Lezaun (NG)2001156818130
Lezo (G)19862.7151.262472981
Lezo (G)19912.5511.250573728
Lezo (G)19962.7801.442471867
Lezo (G)20012.8341.564596674
Lezo (G)20062.8671.567616684
Lezo (G)20112.9291.650694585
Lizarra (NG)19866.0116853754.951
Lizarra (NG)19916.0774554575.071
Lizarra (NG)19965.9564904824.984
Lizarra (NG)20016.0576316474.779
Lizarra (NG)20116.3457337734.725
Lizartza (G)198638738034
Lizartza (G)199136836134
Lizartza (G)199633532942
Lizartza (G)2001293275153
Lizartza (G)2006308270299
Lizartza (G)20113422752740
Lizoain (NG)198612313119
Lizoain (NG)199112554116
Lizoain (NG)1996129613110
Lizoain (NG)20011431713113
Lodosa (NG)19862.2769142.253
Lodosa (NG)19912.21410132.142
Lodosa (NG)19962.29138762.177
Lodosa (NG)20012.25238322.182
Loiu (B)1986856424151281
Loiu (B)1991861453177231
Loiu (B)1996851436178237
Loiu (B)20011.134461343330
Loiu (B)20061.028484282262
Loiu (B)20111.193528338327
Longida (NG)198618446174
Longida (NG)19911691112146
Longida (NG)1996150713130
Longida (NG)2001155103142
Lukin (NG)1986840084
Lukin (NG)1991763370
Lukin (NG)1996724167
Lukin (NG)2001711268
Luzaide (NG)19862851953654
Luzaide (NG)19912641913736
Luzaide (NG)19962311533444
Luzaide (NG)20012081463428
Mallabia (B)19865714278064
Mallabia (B)19915824328169
Mallabia (B)19965644313598
Mallabia (B)20015804267480
Mallabia (B)20065844049090
Mallabia (B)201157539011273
Marañón (NG)1986570651
Marañón (NG)1991450342
Marañón (NG)19964001327
Marañón (NG)2001360234
Markin-Etxebarria (B)1986403385135
Markin-Etxebarria (B)1991405376245
Markin-Etxebarria (B)1996400378184
Markin-Etxebarria (B)2001404381203
Markin-Etxebarria (B)20064193633818
Markin-Etxebarria (B)20113663112926
Markina-Xemein (B)19862.5212.189184148
Markina-Xemein (B)19912.3982.059195144
Markina-Xemein (B)19962.2962.04016888
Markina-Xemein (B)20012.2982.02018692
Markina-Xemein (B)20062.3141.842287185
Markina-Xemein (B)20112.4701.885275310
Martzilla (NG)19861.214721.205
Martzilla (NG)19911.135371.104
Martzilla (NG)19961.177491.164
Martzilla (NG)20011.24711341.202
Maruri-Jatabe (B)19862482061428
Maruri-Jatabe (B)19912591972141
Maruri-Jatabe (B)19962792043936
Maruri-Jatabe (B)20013262305244
Maruri-Jatabe (B)20064112508774
Maruri-Jatabe (B)201147829310877
Mañaria (B)19862702371023
Mañaria (B)19912612381310
Mañaria (B)19962502221711
Mañaria (B)2001226205129
Mañaria (B)20062322031910
Mañaria (B)20112732102934
Mañeru (NG)198620522201
Mañeru (NG)199118104177
Mañeru (NG)199618229171
Mañeru (NG)2001196117178
Mañueta (A)198617918170
Mañueta (A)1991179523151
Mañueta (A)19961781511152
Mañueta (A)20011802514141
Mañueta (A)20061964027129
Mañueta (A)20111753137107
Mendabia (NG)19861.760481.748
Mendabia (NG)19911.762691.741
Mendabia (NG)19961.7264241.698
Mendabia (NG)20011.76512511.702
Mendaro (G)198679255366173
Mendaro (G)199173352751155
Mendaro (G)19966634988580
Mendaro (G)200172953770122
Mendaro (G)2006855571122162
Mendaro (G)2011978640228110
Mendata (B)198620620330
Mendata (B)199118317931
Mendata (B)199618117173
Mendata (B)2001177156156
Mendata (B)2006186153267
Mendata (B)2011200171218
Mendaza (NG)198623232227
Mendaza (NG)199120402202
Mendaza (NG)199618404180
Mendaza (NG)20011581220126
Mendexa (B)198617316067
Mendexa (B)1991174155145
Mendexa (B)199617116083
Mendexa (B)2001178160144
Mendexa (B)20062091732412
Mendexa (B)20112281852716
Mendigorria (NG)198649820496
Mendigorria (NG)199151271504
Mendigorria (NG)1996462322437
Mendigorria (NG)2001463227434
Metauten (NG)1986200113186
Metauten (NG)199116764157
Metauten (NG)199617088154
Metauten (NG)2001164104150
Meñaka (B)198619118722
Meñaka (B)1991228215103
Meñaka (B)1996236220115
Meñaka (B)20012572271911
Meñaka (B)20063232444831
Meñaka (B)20113572715828
Milagro (NG)19861.194011.193
Milagro (NG)19911.252181.243
Milagro (NG)19961.248251.241
Milagro (NG)20011.316521.309
Mirafuentes (NG)1986290128
Mirafuentes (NG)1991231022
Mirafuentes (NG)1996281225
Mirafuentes (NG)20012911126
Miranda Arga (NG)198650621503
Miranda Arga (NG)1991488490394
Miranda Arga (NG)1996485437444
Miranda Arga (NG)20014981450434
Monteagudo (NG)198657300573
Monteagudo (NG)199158201561
Monteagudo (NG)199658524579
Monteagudo (NG)200152922525
Moreda de Alava (A)198615101150
Moreda de Alava (A)199114429133
Moreda de Alava (A)199615488138
Moreda de Alava (A)2001131149108
Moreda de Alava (A)20061522723102
Moreda de Alava (A)20111502324103
Morentin (NG)1986640064
Morentin (NG)1991661164
Morentin (NG)1996571056
Morentin (NG)2001612257
Morga (B)198618818233
Morga (B)199117817161
Morga (B)199620419761
Morga (B)2001210190119
Morga (B)20062081752112
Morga (B)20112121762511
Mues (NG)1986760076
Mues (NG)1991672263
Mues (NG)1996641063
Mues (NG)2001571155
Mundaka (B)198675952716963
Mundaka (B)19917336437713
Mundaka (B)199681461614355
Mundaka (B)200188261220367
Mundaka (B)200688159421176
Mundaka (B)2011907582221104
Mungia (B)19865.3923.1987981.396
Mungia (B)19915.7263.3059241.497
Mungia (B)19966.1393.4849751.680
Mungia (B)20016.5793.5421.4141.623
Mungia (B)20067.1983.8991.5981.701
Mungia (B)20117.9084.0481.9971.863
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)198625925720
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)199123823440
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)199621221011
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)200120620042
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006208189172
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011232207169
Murchante (NG)19861.426111.424
Murchante (NG)19911.394371.384
Murchante (NG)19961.4444111.429
Murchante (NG)20011.5544161.534
Murieta (NG)198615454145
Murieta (NG)1991158119138
Murieta (NG)199615419144
Murieta (NG)200114916142
Murillo el Cuende (NG)198627500275
Murillo el Cuende (NG)199134332338
Murillo el Cuende (NG)1996356112343
Murillo el Cuende (NG)2001342216324
Murillo el Fruto (NG)198645061443
Murillo el Fruto (NG)199141411412
Murillo el Fruto (NG)1996387213372
Murillo el Fruto (NG)200136343356
Murueta (B)1991988765
Murueta (B)19961008974
Murueta (B)2001133115153
Murueta (B)2006151122218
Murueta (B)2011147118209
Muruzabal Itzarbeibar (NG)19861000199
Muruzabal Itzarbeibar (NG)19911031399
Muruzabal Itzarbeibar (NG)199610934102
Muruzabal Itzarbeibar (NG)200112227113
Muskiz (B)19863.0521595522.341
Muskiz (B)19913.0862114332.442
Muskiz (B)19963.0834034792.201
Muskiz (B)20013.1554617771.917
Muskiz (B)20063.3347288071.799
Muskiz (B)20113.5828261.1131.643
Mutiloa (G)1986958834
Mutiloa (G)1991908334
Mutiloa (G)1996847932
Mutiloa (G)2001787233
Mutiloa (G)200610487116
Mutiloa (G)2011124101176
Mutriku (G)19862.2701.926165179
Mutriku (G)19912.2381.882235121
Mutriku (G)19962.3271.965253109
Mutriku (G)20012.3131.988217108
Mutriku (G)20062.3331.935261137
Mutriku (G)20112.4561.941296219
Muxika (B)19868047303836
Muxika (B)19917446943218
Muxika (B)19967266653031
Muxika (B)20016776272921
Muxika (B)20066896005138
Muxika (B)20117256147041
Mélida (NG)198648012477
Mélida (NG)199145713453
Mélida (NG)199642600426
Mélida (NG)2001381313365
Nabarniz (B)199112412031
Nabarniz (B)199611411130
Nabarniz (B)20011039481
Nabarniz (B)200611397133
Nabarniz (B)201111310391
Nabaskoze (NG)1986183108165
Nabaskoze (NG)1991158523129
Nabaskoze (NG)1996132313116
Nabaskoze (NG)2001128910109
Navaridas (A)198611608108
Navaridas (A)19911137799
Navaridas (A)1996119121196
Navaridas (A)200112009111
Navaridas (A)2006116211481
Navaridas (A)2011132212091
Nazar (NG)1986320032
Nazar (NG)1991280028
Nazar (NG)1996330132
Nazar (NG)2001330528
Obanos (NG)198632829317
Obanos (NG)1991330512313
Obanos (NG)1996354630318
Obanos (NG)20013722234316
Odieta (NG)19861914213136
Odieta (NG)19911702049101
Odieta (NG)1996175364297
Odieta (NG)2001176414590
Oiartzun (G)19863.9242.948428548
Oiartzun (G)19914.1033.119469515
Oiartzun (G)19964.3493.317507525
Oiartzun (G)20014.4843.375602507
Oiartzun (G)20064.6993.401721577
Oiartzun (G)20114.8533.565786502
Oibar (NG)198649809489
Oibar (NG)1991480213465
Oibar (NG)19964801419447
Oibar (NG)20014832536422
Oion (A)19861.14419209916
Oion (A)19911.03965148826
Oion (A)19961.0969593908
Oion (A)20011.222105165952
Oion (A)20061.500328262910
Oion (A)20111.6552713411.043
Oitz (NG)198610510230
Oitz (NG)1991959050
Oitz (NG)1996928840
Oitz (NG)2001797432
Oko (NG)1986611060
Oko (NG)1991560254
Oko (NG)1996520448
Oko (NG)2001463637
Okondo (A)1986412968335
Okondo (A)19913612960272
Okondo (A)19963846156267
Okondo (A)200144077116247
Okondo (A)2006543127162254
Okondo (A)2011591177162252
Olaberria (G)1986638255124259
Olaberria (G)199157124089242
Olaberria (G)199651826663189
Olaberria (G)200146223487141
Olaberria (G)200643922295122
Olaberria (G)2011473256106111
Olaibar (NG)1986955882
Olaibar (NG)1991934683
Olaibar (NG)1996898972
Olaibar (NG)20018081062
Olatzagutia (NG)1986941119141681
Olatzagutia (NG)199187410867699
Olatzagutia (NG)1996816116127573
Olatzagutia (NG)2001837165207465
Olexua (NG)1986380038
Olexua (NG)1991340034
Olexua (NG)1996280028
Olexua (NG)2001251123
Ollo (NG)198620264192
Ollo (NG)19912041825161
Ollo (NG)19962042334147
Ollo (NG)20011892420145
Oloritz (NG)1986950590
Oloritz (NG)1991981493
Oloritz (NG)1996952687
Oloritz (NG)20019662268
Oltza (NG)19861.07720361.021
Oltza (NG)19911.13757741.005
Oltza (NG)19966025051501
Oltza (NG)20017057772556
Ondarroa (B)19865.4884.221561706
Ondarroa (B)19915.1714.013642516
Ondarroa (B)19965.0234.101536386
Ondarroa (B)20014.8053.889464452
Ondarroa (B)20064.4423.498536408
Ondarroa (B)20114.3273.306466555
Orbaizeta (NG)1986142513160
Orbaizeta (NG)1991141435444
Orbaizeta (NG)1996133413854
Orbaizeta (NG)2001120404337
Orbara (NG)19863619314
Orbara (NG)19913281311
Orbara (NG)19963510817
Orbara (NG)2001296176
Ordizia (G)19864.5502.0018841.665
Ordizia (G)19914.4812.1838661.432
Ordizia (G)19964.3652.3279001.138
Ordizia (G)20014.2142.368880966
Ordizia (G)20064.3402.409967964
Ordizia (G)20114.5242.4841.0081.032
Orendain (G)1991989620
Orendain (G)1996908910
Orendain (G)2001777331
Orendain (G)2006887684
Orendain (G)2011837562
Orexa (G)1986434300
Orexa (G)1991414010
Orexa (G)1996403901
Orexa (G)2001454320
Orexa (G)2006565330
Orexa (G)2011605622
Orio (G)19862.1291.734189206
Orio (G)19912.1171.704213200
Orio (G)19962.1171.748221148
Orio (G)20012.1581.723276159
Orio (G)20062.3111.785338188
Orio (G)20112.6412.035353253
Orisoain (NG)1986550055
Orisoain (NG)1991550154
Orisoain (NG)1996520250
Orisoain (NG)2001511248
Orkoien (NG)19860000
Orkoien (NG)19910000
Orkoien (NG)19966312950552
Orkoien (NG)20017235157615
Ormaiztegi (G)198662249824100
Ormaiztegi (G)19916084835570
Ormaiztegi (G)19965834646752
Ormaiztegi (G)20015854625964
Ormaiztegi (G)200664646810177
Ormaiztegi (G)20116454539795
Orontze (NG)1986361134
Orontze (NG)1991324226
Orontze (NG)1996284618
Orontze (NG)20013051312
Orotz-Betelu (NG)198614653138
Orotz-Betelu (NG)199111948107
Orotz-Betelu (NG)1996129514110
Orotz-Betelu (NG)20011097795
Orozko (B)1986968616185167
Orozko (B)1991957628174155
Orozko (B)1996911605182124
Orozko (B)20011.036630200206
Orozko (B)20061.156700237219
Orozko (B)20111.220735300185
Orreaga (NG)1986174013
Orreaga (NG)1991196010
Orreaga (NG)199618549
Orreaga (NG)200111416
Ortuella (B)19864.4551067913.558
Ortuella (B)19914.3482549083.186
Ortuella (B)19964.1235417872.795
Ortuella (B)20014.1205609202.640
Ortuella (B)20064.0367848582.394
Ortuella (B)20113.9788871.1221.969
Oteitza (NG)19864891117461
Oteitza (NG)199147667463
Oteitza (NG)19964751244419
Oteitza (NG)20014643949376
Otsagabia (NG)19863692648295
Otsagabia (NG)19913512151278
Otsagabia (NG)19963552653276
Otsagabia (NG)20013453665244
Otxandio (B)198662246920133
Otxandio (B)19915764427064
Otxandio (B)19965394245560
Otxandio (B)20015294036165
Otxandio (B)20065974278783
Otxandio (B)2011650440107103
Oñati (G)19865.3284.027657644
Oñati (G)19915.2684.089572607
Oñati (G)19965.1834.121499563
Oñati (G)20015.2254.149561515
Oñati (G)20065.1073.875702530
Oñati (G)20115.2593.932731596
Pasaia (G)19869.4142.0381.1036.273
Pasaia (G)19918.8242.2161.9584.650
Pasaia (G)19968.2472.5031.8433.901
Pasaia (G)20017.5872.4691.7703.348
Pasaia (G)20067.4822.8071.7872.888
Pasaia (G)20117.5202.8642.2022.454
Petilla Aragoikoa (NG)1986320032
Petilla Aragoikoa (NG)1991260026
Petilla Aragoikoa (NG)1996260026
Petilla Aragoikoa (NG)2001210120
Piedramillera (NG)1986581156
Piedramillera (NG)1991471046
Piedramillera (NG)1996420042
Piedramillera (NG)2001381136
Pitillas (NG)198633704333
Pitillas (NG)199133101330
Pitillas (NG)199630725300
Pitillas (NG)2001269221246
Plentzia (B)19861.296294408594
Plentzia (B)19911.212311333568
Plentzia (B)19961.451417414620
Plentzia (B)20011.723485538700
Plentzia (B)20061.959668614677
Plentzia (B)20112.064721716627
Portugalete (B)198628.0131.4255.49221.096
Portugalete (B)199127.0731.5715.64119.861
Portugalete (B)199626.0472.8375.65817.552
Portugalete (B)200124.4152.9326.49514.988
Portugalete (B)200622.7404.5315.16613.043
Portugalete (B)201122.3704.4596.44511.466
Puiu (NG)198616712164
Puiu (NG)199116816161
Puiu (NG)199617337163
Puiu (NG)20011621318131
Ribaforada (NG)19861.545111.543
Ribaforada (NG)19911.532021.529
Ribaforada (NG)19961.606181.597
Ribaforada (NG)20011.65811201.627
Saldias (NG)1986918641
Saldias (NG)1991908811
Saldias (NG)1996848310
Saldias (NG)2001807721
Samaniego (A)198615146141
Samaniego (A)1991132223107
Samaniego (A)1996147540102
Samaniego (A)20011533016107
Samaniego (A)2006168452796
Samaniego (A)2011180454194
San Adrián (NG)19862.2221242.197
San Adrián (NG)19912.4366152.412
San Adrián (NG)19962.49410512.433
San Adrián (NG)20012.67215802.577
San Adrián (NG)20112.94901482.762
San Martin Unx (NG)198633044322
San Martin Unx (NG)199127604267
San Martin Unx (NG)199625803255
San Martin Unx (NG)2001238112225
Santakara (NG)198656102559
Santakara (NG)199154810547
Santakara (NG)199653202530
Santakara (NG)2001513235476
Santsol (NG)1986870384
Santsol (NG)1991772273
Santsol (NG)1996630459
Santsol (NG)2001550451
Santurtzi (B)198625.4069684.34620.092
Santurtzi (B)199124.5531.2684.82118.464
Santurtzi (B)199624.1672.5365.03116.600
Santurtzi (B)200122.4932.6355.69114.167
Santurtzi (B)200622.2654.3755.09512.795
Santurtzi (B)201122.1774.2996.62111.257
Sartaguda (NG)198670716700
Sartaguda (NG)1991702518679
Sartaguda (NG)19966811428639
Sartaguda (NG)20016612933599
Sartze (NG)1986591058
Sartze (NG)1991620458
Sartze (NG)1996490445
Sartze (NG)2001452736
Segura (G)19866875689722
Segura (G)19916405614534
Segura (G)19966125364135
Segura (G)20015965235221
Segura (G)20066184848252
Segura (G)20117125598469
Sesma (NG)198681210811
Sesma (NG)199173724707
Sesma (NG)199669068676
Sesma (NG)200165405649
Sestao (B)198618.4046703.03314.701
Sestao (B)199117.2907983.31213.180
Sestao (B)199616.5571.4443.10112.012
Sestao (B)200115.1051.5973.5249.984
Sestao (B)200613.9862.4873.0448.455
Sestao (B)201113.4822.4583.7797.245
Sondika (B)19861.738491340907
Sondika (B)19911.598430468700
Sondika (B)19961.696530464702
Sondika (B)20011.870585607678
Sondika (B)20062.053710644699
Sondika (B)20112.082760677645
Sopela (B)19863.4399598641.616
Sopela (B)19913.9721.0971.0481.827
Sopela (B)19964.5991.4311.2611.907
Sopela (B)20015.1391.6421.5771.920
Sopela (B)20065.7332.1341.7411.858
Sopela (B)20115.8122.3541.9861.472
Sopuerta, Garape (B)19861.11620118978
Sopuerta, Garape (B)19911.09418116960
Sopuerta, Garape (B)19961.136106212818
Sopuerta, Garape (B)20011.121142211768
Sopuerta, Garape (B)20061.186207253726
Sopuerta, Garape (B)20111.280240384656
Soraluze (G)19862.5871.355327905
Soraluze (G)19912.3641.339301724
Soraluze (G)19962.1711.227266678
Soraluze (G)20012.0281.185322521
Soraluze (G)20061.9361.097365474
Soraluze (G)20111.9391.054428457
Sorlada (NG)1986410041
Sorlada (NG)1991330132
Sorlada (NG)1996260026
Sorlada (NG)2001260125
Sukarrieta (B)19861381012413
Sukarrieta (B)1991133101266
Sukarrieta (B)19961581072328
Sukarrieta (B)20011671072634
Sukarrieta (B)20061651112331
Sukarrieta (B)20111781213324
Sunbilla (NG)1986387366174
Sunbilla (NG)1991365345173
Sunbilla (NG)1996340316195
Sunbilla (NG)20013483112017
Tafalla (NG)19864.9301512784.501
Tafalla (NG)19914.9211752574.363
Tafalla (NG)19964.8182404214.157
Tafalla (NG)20014.8842605214.103
Tafalla (NG)20115.2564377714.007
Tiebas-Muru Artederreta (NG)198631771309
Tiebas-Muru Artederreta (NG)199131026302
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996315916290
Tiebas-Muru Artederreta (NG)2001295816271
Tirapu (NG)1986380038
Tirapu (NG)1991374033
Tirapu (NG)1996380038
Tirapu (NG)2001350728
Tolosa (G)19868.7304.7761.9831.971
Tolosa (G)19918.5664.8741.8821.810
Tolosa (G)19968.4795.4631.5461.470
Tolosa (G)20018.2725.2691.7791.224
Tolosa (G)20068.2575.2031.8311.223
Tolosa (G)20118.6155.6451.7261.244
Torralba del Río (NG)19861002197
Torralba del Río (NG)1991950293
Torralba del Río (NG)1996841182
Torralba del Río (NG)2001810180
Torres del Río (NG)198611701116
Torres del Río (NG)199110800108
Torres del Río (NG)1996980197
Torres del Río (NG)2001790178
Trapagaran (B)19866.4752501.2724.953
Trapagaran (B)19916.4274651.2784.684
Trapagaran (B)19966.1947861.2004.208
Trapagaran (B)20016.0798771.5223.680
Trapagaran (B)20065.9201.2021.3543.364
Trapagaran (B)20115.7841.2471.6962.841
Tulebras (NG)1986340034
Tulebras (NG)1991430142
Tulebras (NG)1996350332
Tulebras (NG)2001330033
Turtzioz (B)1986245110234
Turtzioz (B)1991246423219
Turtzioz (B)19962571339205
Turtzioz (B)20012501050190
Turtzioz (B)20062713961171
Turtzioz (B)20112694462163
Tutera (NG)198612.3987323912.086
Tutera (NG)199112.7088830312.179
Tutera (NG)199612.79413736712.290
Tutera (NG)200113.79315632313.314
Tutera (NG)201116.42841971115.111
Txulapain (NG)19862232313187
Txulapain (NG)19912282429165
Txulapain (NG)19962493722190
Txulapain (NG)20012545718179
Ubide (B)19867458106
Ubide (B)19918567810
Ubide (B)199677541112
Ubide (B)200180551411
Ubide (B)200679511711
Ubide (B)201190631611
Ugao (B)19862.0695672261.276
Ugao (B)19912.000537498965
Ugao (B)19962.063730348985
Ugao (B)20012.007723482802
Ugao (B)20061.983741460782
Ugao (B)20111.987725602660
Uharte Arakil (NG)198644814053255
Uharte Arakil (NG)199144612882228
Uharte Arakil (NG)1996415100104211
Uharte Arakil (NG)200140684104218
Uharte Eguesibar (NG)19861.3661011181.147
Uharte Eguesibar (NG)19911.351981331.117
Uharte Eguesibar (NG)19961.3481321761.040
Uharte Eguesibar (NG)20011.5211972371.087
Uharte Eguesibar (NG)20112.9424794182.002
Ukar (NG)1986590158
Ukar (NG)1991610061
Ukar (NG)1996620062
Ukar (NG)2001680167
Ultzama (NG)1986821421183217
Ultzama (NG)1991837345272193
Ultzama (NG)1996818405225188
Ultzama (NG)2001751330224197
Untziti (NG)198611404110
Untziti (NG)199110600106
Untziti (NG)1996131214115
Untziti (NG)2001139314122
Untzue (NG)1986631062
Untzue (NG)1991731171
Untzue (NG)1996764468
Untzue (NG)2001794471
Urantzia (NG)1986690510675
Urantzia (NG)199167455663
Urantzia (NG)1996661416641
Urantzia (NG)20016242023581
Urdazubi (NG)19862581831263
Urdazubi (NG)19912251801530
Urdazubi (NG)1996200170327
Urdazubi (NG)20011901701010
Urdiain (NG)19863883282832
Urdiain (NG)19913543063018
Urdiain (NG)19963222702923
Urdiain (NG)20013302585418
Urduliz (B)19861.255595161499
Urduliz (B)19911.262582154526
Urduliz (B)19961.344621267456
Urduliz (B)20011.531658257616
Urduliz (B)20061.584734326524
Urduliz (B)20111.758820536402
Urduña (B)19862.097813871.629
Urduña (B)19912.0291223991.508
Urduña (B)19961.9812913681.322
Urduña (B)20011.9733574251.191
Urduña (B)20062.0444664801.098
Urduña (B)20112.096496632968
Urizaharra (A)198613306127
Urizaharra (A)199112029109
Urizaharra (A)1996139515119
Urizaharra (A)20011261410102
Urizaharra (A)2006138202296
Urizaharra (A)20111612631104
Urkabustaiz (A)19864443573336
Urkabustaiz (A)19914424279321
Urkabustaiz (A)19964345456324
Urkabustaiz (A)20014588692280
Urkabustaiz (A)2006591152147292
Urkabustaiz (A)2011702207184311
Urnieta (G)19862.219981244994
Urnieta (G)19912.2051.063292850
Urnieta (G)19962.5501.321294935
Urnieta (G)20012.6981.357467874
Urnieta (G)20062.9151.551552812
Urnieta (G)20112.9901.725724541
Urraulbeiti (NG)198613110130
Urraulbeiti (NG)199112922125
Urraulbeiti (NG)1996127213112
Urraulbeiti (NG)2001123913101
Urraulgoiti (NG)1986890485
Urraulgoiti (NG)1991922585
Urraulgoiti (NG)1996835375
Urraulgoiti (NG)2001985291
Urretxu (G)19863.2491.3036751.271
Urretxu (G)19913.0531.3944361.223
Urretxu (G)19963.0951.4755351.085
Urretxu (G)20013.1981.664628906
Urretxu (G)20063.2201.683681856
Urretxu (G)20113.4121.871815726
Urrotz (NG)198613813143
Urrotz (NG)199112411671
Urrotz (NG)199611411301
Urrotz (NG)200111611510
Urrotz hiribildua (NG)198618517177
Urrotz hiribildua (NG)199118033174
Urrotz hiribildua (NG)199617955169
Urrotz hiribildua (NG)200118854179
Urzainki (NG)1986671165
Urzainki (NG)1991632160
Urzainki (NG)1996588248
Urzainki (NG)2001573450
Usurbil (G)19862.8131.782517514
Usurbil (G)19912.6911.767388536
Usurbil (G)19962.6501.855325470
Usurbil (G)20012.6231.883389351
Usurbil (G)20062.7791.931478370
Usurbil (G)20112.9922.076536380
Uterga (NG)1986670265
Uterga (NG)1991670463
Uterga (NG)1996654457
Uterga (NG)2001793670
Uxue (NG)198617124165
Uxue (NG)199115812155
Uxue (NG)199613118122
Uxue (NG)2001120111108
Uztarroze (NG)198616762159
Uztarroze (NG)1991157109138
Uztarroze (NG)1996144616122
Uztarroze (NG)2001116111293
Valtierra (NG)19861.244221.240
Valtierra (NG)19911.214151.201
Valtierra (NG)19961.193441.185
Valtierra (NG)20011.1535161.132
Viana (NG)19861.7458261.711
Viana (NG)19911.67334331.586
Viana (NG)19961.71247421.623
Viana (NG)20011.71786431.588
Villabona-Amasa (G)19862.6141.673506435
Villabona-Amasa (G)19912.6551.704417534
Villabona-Amasa (G)19962.6671.754473440
Villabona-Amasa (G)20012.7781.851478449
Villabona-Amasa (G)20062.7721.791532449
Villabona-Amasa (G)20112.8061.839510457
Villabuena de Alava (A)1986182037145
Villabuena de Alava (A)1991173117155
Villabuena de Alava (A)19961671520132
Villabuena de Alava (A)20011562110125
Villabuena de Alava (A)20061633119113
Villabuena de Alava (A)2011168403098
Villamayor de Monjardin (NG)1986650065
Villamayor de Monjardin (NG)1991650164
Villamayor de Monjardin (NG)1996650164
Villamayor de Monjardin (NG)2001660264
Villatuerta (NG)198639792386
Villatuerta (NG)199138977375
Villatuerta (NG)19963911035346
Villatuerta (NG)20014171129377
Xabier (NG)1986795470
Xabier (NG)1991710050
Xabier (NG)1996624355
Xabier (NG)2001360036
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986651262
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991631854
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996613751
Zabaltza Urraulgoiti (NG)20017310657
Zaldibar (B)19861.514630197687
Zaldibar (B)19911.472647287538
Zaldibar (B)19961.424672231521
Zaldibar (B)20011.373645278450
Zaldibar (B)20061.359660296403
Zaldibar (B)20111.460703362395
Zaldibia (G)198688372953101
Zaldibia (G)19918167065951
Zaldibia (G)19967987064349
Zaldibia (G)20017516486835
Zaldibia (G)20067406098249
Zaldibia (G)20117696167281
Zalduondo (A)1986672857
Zalduondo (A)19916621054
Zalduondo (A)199673171046
Zalduondo (A)20017520847
Zalduondo (A)2006103331753
Zalduondo (A)201199352836
Zalla (B)19863.552442913.217
Zalla (B)19913.5661795402.847
Zalla (B)19963.6503977612.492
Zalla (B)20013.7735099162.348
Zalla (B)20063.8048238612.120
Zalla (B)20113.9769291.1731.874
Zamudio (B)19861.598640331627
Zamudio (B)19911.570678332560
Zamudio (B)19961.511713224574
Zamudio (B)20011.482705328449
Zamudio (B)20061.555738363454
Zamudio (B)20111.560709394457
Zanbrana (A)198618017172
Zanbrana (A)1991174420150
Zanbrana (A)1996193612175
Zanbrana (A)20011921020162
Zanbrana (A)20061943218144
Zanbrana (A)20112272649152
Zangoza (NG)19862.30224462.232
Zangoza (NG)19912.29255542.144
Zangoza (NG)19962.290951212.074
Zangoza (NG)20012.3081152221.971
Zangoza (NG)20112.4713192991.836
Zaratamo (B)198680130289410
Zaratamo (B)1991791263142386
Zaratamo (B)1996780280138362
Zaratamo (B)2001801299160342
Zaratamo (B)2006835319205311
Zaratamo (B)2011804311205288
Zarautz (G)19867.9575.4481.1271.382
Zarautz (G)19918.6996.1331.2401.326
Zarautz (G)19969.2296.7171.3141.198
Zarautz (G)200110.0747.2101.5231.341
Zarautz (G)200610.5337.3971.7541.382
Zarautz (G)201110.7137.5491.7921.372
Zare (NG)198616104157
Zare (NG)199114905144
Zare (NG)199613800138
Zare (NG)200112028110
Zarrakaztelu (NG)19861.33710201.307
Zarrakaztelu (NG)19911.2816201.222
Zarrakaztelu (NG)19961.30617681.221
Zarrakaztelu (NG)20011.27713851.179
Zeanuri (B)19866366042012
Zeanuri (B)19915995513810
Zeanuri (B)19965855382621
Zeanuri (B)20015785114423
Zeanuri (B)20066265017550
Zeanuri (B)20116505026385
Zeberio (B)19865044582323
Zeberio (B)19914914133543
Zeberio (B)19964533774828
Zeberio (B)20015084056439
Zeberio (B)20065363769862
Zeberio (B)201150134110060
Zegama (G)19867236592044
Zegama (G)19917026384519
Zegama (G)19966776243518
Zegama (G)20016555824627
Zegama (G)20067245878552
Zegama (G)20117996527374
Zerain (G)198610810710
Zerain (G)199110610330
Zerain (G)199611311030
Zerain (G)200112711962
Zerain (G)2006119106112
Zerain (G)201112311355
Zestoa (G)19861.8441.573135136
Zestoa (G)19911.7551.530110115
Zestoa (G)19961.6611.457101103
Zestoa (G)20011.5351.34013461
Zestoa (G)20061.6751.361214100
Zestoa (G)20111.8241.457195172
Zierbena (B)199658970107412
Zierbena (B)2001646102173371
Zierbena (B)2006680141180359
Zierbena (B)2011764193238333
Zigoitia (A)19863914462285
Zigoitia (A)19913975046301
Zigoitia (A)19965677971417
Zigoitia (A)2001693161146386
Zigoitia (A)2006757216167374
Zigoitia (A)2011923281256386
Ziordia (NG)19861822025137
Ziordia (NG)19911782425127
Ziordia (NG)1996171354888
Ziordia (NG)2001176464882
Ziortza-Bolibar (B)2006216193194
Ziortza-Bolibar (B)20112342111310
Zirauki (NG)1986267110256
Zirauki (NG)199125768243
Zirauki (NG)19962521010232
Zirauki (NG)20012512412215
Ziritza Etxauribar (NG)1986263023
Ziritza Etxauribar (NG)1991260422
Ziritza Etxauribar (NG)1996190415
Ziritza Etxauribar (NG)2001303324
Zizur (NG)19862.3251211572.047
Zizur (NG)19913.1712193042.646
Zizur (NG)19965491841490
Zizur (NG)20017275747623
Zizur Nagusia (NG)19860000
Zizur Nagusia (NG)19910000
Zizur Nagusia (NG)19963.9843734103.201
Zizur Nagusia (NG)20015.5416147274.200
Zizur Nagusia (NG)20116.5301.1488404.378
Zizurkil (G)19861.35673088538
Zizurkil (G)19911.353871189293
Zizurkil (G)19961.330837137356
Zizurkil (G)20011.377866270241
Zizurkil (G)20061.357846273238
Zizurkil (G)20111.364897231236
Zornotza (B)19867.8173.4801.3712.966
Zornotza (B)19917.8423.6891.6112.542
Zornotza (B)19967.8954.0391.3842.472
Zornotza (B)20017.8384.0531.7192.066
Zornotza (B)20068.2574.2861.8612.110
Zornotza (B)20118.6414.3642.0572.220
Zubieta (NG)198620920126
Zubieta (NG)199119018361
Zubieta (NG)199618318021
Zubieta (NG)200116916432
Zugarramurdi (NG)198615114119
Zugarramurdi (NG)199114314003
Zugarramurdi (NG)199612912225
Zugarramurdi (NG)200112611088
Zuia (A)19866002772501
Zuia (A)19915983091477
Zuia (A)199671969125525
Zuia (A)2001932150237545
Zuia (A)20061.177297290590
Zuia (A)20111.251375357519
Zumaia (G)19863.9272.591634702
Zumaia (G)19913.9862.663563760
Zumaia (G)19964.0482.937549562
Zumaia (G)20014.1593.021617521
Zumaia (G)20064.2633.042681540
Zumaia (G)20114.5103.231726553
Zumarraga (G)19865.7221.7488683.106
Zumarraga (G)19915.4941.9459262.623
Zumarraga (G)19965.0852.0258772.183
Zumarraga (G)20014.9752.2057572.013
Zumarraga (G)20064.7392.1108121.817
Zumarraga (G)20114.8092.1071.1841.518
Zuñiga (NG)1986800278
Zuñiga (NG)1991661263
Zuñiga (NG)1996744862
Zuñiga (NG)2001101172757

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Araba, Bizkaia eta Gipuzkoarako. IEN (1986, 1991, 1996, eta 2001) eta Euskarabidea (2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN