Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, haurren artean, Udalerrika. Euskal Herria, » (%)
LurraldeaUrteaGuztira Euskaldunak Ia Euskaldunak Erdaldunak
Euskal Herria1986100,023,225,851,0
Euskal Herria1991100,029,927,942,2
Euskal Herria1996100,041,324,734,0
Euskal Herria2001100,045,824,529,7
Abadiño (B)1986100,037,322,740,0
Abadiño (B)1991100,056,625,218,3
Abadiño (B)1996100,078,516,35,1
Abadiño (B)2001100,079,415,05,7
Abadiño (B)2006100,066,724,68,7
Abadiño (B)2011100,082,812,94,2
Abaigar (NG)1986100,00,010,090,0
Abaigar (NG)1991100,00,00,0100,0
Abaigar (NG)1996100,00,00,0100,0
Abaigar (NG)2001100,010,040,050,0
Abaltzisketa (G)1986100,097,32,70,0
Abaltzisketa (G)1991100,092,37,70,0
Abaltzisketa (G)1996100,080,020,00,0
Abaltzisketa (G)2001100,088,211,80,0
Abaltzisketa (G)2006100,083,714,02,3
Abaltzisketa (G)2011100,094,63,61,8
Abanto-Zierbena (B)1986100,012,739,148,1
Abanto-Zierbena (B)1991100,023,541,335,1
Abanto-Zierbena (B)1996100,035,938,425,6
Abanto-Zierbena (B)2001100,051,032,716,2
Abanto-Zierbena (B)2006100,054,829,415,8
Abanto-Zierbena (B)2011100,077,019,04,0
Abartzuza (NG)1986100,01,97,590,6
Abartzuza (NG)1991100,08,817,573,7
Abartzuza (NG)1996100,013,031,555,6
Abartzuza (NG)2001100,011,538,550,0
Abaurregaina (NG)1986100,07,159,533,3
Abaurregaina (NG)1991100,010,875,713,5
Abaurregaina (NG)1996100,055,627,816,7
Abaurregaina (NG)2001100,075,012,512,5
Abaurrepea (NG)1986100,00,033,366,7
Abaurrepea (NG)1991100,022,255,622,2
Abaurrepea (NG)1996100,025,025,050,0
Abaurrepea (NG)2001100,00,0100,00,0
Aberin (NG)1986100,03,60,096,4
Aberin (NG)1991100,08,31,790,0
Aberin (NG)1996100,011,10,088,9
Aberin (NG)2001100,013,333,353,3
Ablitas (NG)1986100,00,60,099,4
Ablitas (NG)1991100,00,00,0100,0
Ablitas (NG)1996100,00,45,694,0
Ablitas (NG)2001100,00,837,761,5
Adios (NG)1986100,00,00,0100,0
Adios (NG)1991100,00,00,0100,0
Adios (NG)1996100,016,716,766,7
Adios (NG)2001100,020,010,070,0
Aduna (G)1986100,094,15,90,0
Aduna (G)1991100,094,35,70,0
Aduna (G)1996100,096,93,10,0
Aduna (G)2001100,077,322,70,0
Aduna (G)2006100,075,514,310,2
Aduna (G)2011100,094,64,11,4
Agoitz (NG)1986100,07,420,372,3
Agoitz (NG)1991100,026,234,339,5
Agoitz (NG)1996100,042,932,624,5
Agoitz (NG)2001100,053,325,521,2
Aguilar kodeskoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1996100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)2001100,00,00,0100,0
Agurain (A)1986100,014,321,364,5
Agurain (A)1991100,023,746,230,1
Agurain (A)1996100,041,035,523,5
Agurain (A)2001100,068,421,89,8
Agurain (A)2006100,062,324,013,6
Agurain (A)2011100,081,014,34,7
Aia (G)1986100,075,717,76,6
Aia (G)1991100,087,812,20,0
Aia (G)1996100,091,77,80,5
Aia (G)2001100,088,610,90,5
Aia (G)2006100,082,612,64,8
Aia (G)2011100,089,98,61,4
Aiara (A)1986100,016,153,330,6
Aiara (A)1991100,037,529,333,2
Aiara (A)1996100,070,720,98,4
Aiara (A)2001100,079,814,75,5
Aiara (A)2006100,062,721,316,0
Aiara (A)2011100,076,320,63,1
Aiegi (NG)1986100,04,56,788,8
Aiegi (NG)1991100,00,96,892,3
Aiegi (NG)1996100,014,613,172,3
Aiegi (NG)2001100,011,77,481,0
Aizarnazabal (G)1986100,099,10,00,9
Aizarnazabal (G)1991100,090,69,40,0
Aizarnazabal (G)1996100,097,82,20,0
Aizarnazabal (G)2001100,094,06,00,0
Aizarnazabal (G)2006100,085,712,22,0
Aizarnazabal (G)2011100,088,55,36,2
Ajangiz (B)1986100,091,88,20,0
Ajangiz (B)1991100,086,014,00,0
Ajangiz (B)1996100,097,92,10,0
Ajangiz (B)2001100,084,815,20,0
Ajangiz (B)2006100,081,314,64,2
Ajangiz (B)2011100,092,75,51,8
Albiztur (G)1986100,0100,00,00,0
Albiztur (G)1991100,092,27,80,0
Albiztur (G)1996100,097,03,00,0
Albiztur (G)2001100,094,45,60,0
Albiztur (G)2006100,086,213,80,0
Albiztur (G)2011100,097,22,80,0
Alegia (G)1986100,091,47,41,2
Alegia (G)1991100,086,110,73,2
Alegia (G)1996100,093,16,90,0
Alegia (G)2001100,091,38,10,6
Alegia (G)2006100,082,316,01,7
Alegia (G)2011100,084,910,05,2
Alesbes (NG)1986100,00,01,398,7
Alesbes (NG)1991100,00,62,596,9
Alesbes (NG)1996100,00,413,186,6
Alesbes (NG)2001100,00,00,0100,0
Alkiza (G)1986100,0100,00,00,0
Alkiza (G)1991100,096,93,10,0
Alkiza (G)1996100,096,43,60,0
Alkiza (G)2001100,093,36,70,0
Alkiza (G)2006100,077,117,15,7
Alkiza (G)2011100,095,31,63,1
Allin (NG)1986100,05,06,788,2
Allin (NG)1991100,07,45,387,4
Allin (NG)1996100,011,825,063,2
Allin (NG)2001100,032,93,863,3
Allo (NG)1986100,02,61,196,3
Allo (NG)1991100,04,83,092,2
Allo (NG)1996100,012,67,879,6
Allo (NG)2001100,025,626,847,6
Alonsotegi (B)1986100,06,345,148,6
Alonsotegi (B)1991100,017,654,128,3
Alonsotegi (B)1996100,043,836,519,6
Alonsotegi (B)2001100,059,826,014,2
Alonsotegi (B)2006100,059,826,813,4
Alonsotegi (B)2011100,076,219,24,6
Altsasu (NG)1986100,019,37,972,7
Altsasu (NG)1991100,026,425,348,3
Altsasu (NG)1996100,039,130,730,2
Altsasu (NG)2001100,057,127,515,3
Altzaga (G)1986100,0100,00,00,0
Altzaga (G)1991100,0100,00,00,0
Altzaga (G)1996100,0100,00,00,0
Altzaga (G)2001100,080,020,00,0
Altzaga (G)2006100,080,015,05,0
Altzaga (G)2011100,093,80,06,3
Altzo (G)1986100,0100,00,00,0
Altzo (G)1991100,086,413,60,0
Altzo (G)1996100,097,62,40,0
Altzo (G)2001100,089,610,40,0
Altzo (G)2006100,077,217,55,3
Altzo (G)2011100,092,34,63,1
Ameskoabarren (NG)1986100,02,40,097,6
Ameskoabarren (NG)1991100,00,01,398,7
Ameskoabarren (NG)1996100,06,03,091,0
Ameskoabarren (NG)2001100,012,967,120,0
Amezketa (G)1986100,098,90,01,1
Amezketa (G)1991100,095,14,90,0
Amezketa (G)1996100,079,817,52,6
Amezketa (G)2001100,088,211,80,0
Amezketa (G)2006100,084,915,10,0
Amezketa (G)2011100,092,42,35,3
Amoroto (B)1986100,097,92,10,0
Amoroto (B)1991100,094,35,70,0
Amoroto (B)1996100,095,54,50,0
Amoroto (B)2001100,082,417,60,0
Amoroto (B)2006100,071,228,80,0
Amoroto (B)2011100,0100,00,00,0
Amurrio (A)1986100,011,449,938,7
Amurrio (A)1991100,033,035,331,7
Amurrio (A)1996100,053,832,413,8
Amurrio (A)2001100,066,425,28,3
Amurrio (A)2006100,064,623,811,6
Amurrio (A)2011100,076,218,94,9
Andoain (G)1981100,031,128,340,6
Andoain (G)1986100,040,235,124,7
Andoain (G)1991100,061,126,512,5
Andoain (G)1996100,075,020,24,9
Andoain (G)2001100,074,916,88,4
Andoain (G)2006100,071,122,16,8
Andoain (G)2011100,089,98,22,0
Andosilla (NG)1986100,00,01,198,9
Andosilla (NG)1991100,00,30,399,4
Andosilla (NG)1996100,01,215,483,3
Andosilla (NG)2001100,01,520,178,4
Anoeta (G)1986100,070,414,415,2
Anoeta (G)1991100,087,79,13,2
Anoeta (G)1996100,090,58,80,7
Anoeta (G)2001100,090,29,80,0
Anoeta (G)2006100,080,016,33,8
Anoeta (G)2011100,089,37,43,3
Antsoain (NG)1986100,05,44,190,5
Antsoain (NG)1991100,09,911,279,0
Antsoain (NG)1996100,013,020,166,9
Antsoain (NG)2001100,024,126,449,5
Antzin (NG)1986100,04,42,293,3
Antzin (NG)1991100,06,13,090,9
Antzin (NG)1996100,014,30,085,7
Antzin (NG)2001100,07,73,888,5
Antzuola (G)1986100,069,727,03,3
Antzuola (G)1991100,087,011,41,6
Antzuola (G)1996100,093,16,00,9
Antzuola (G)2001100,091,97,60,5
Antzuola (G)2006100,075,521,23,3
Antzuola (G)2011100,085,512,42,2
Anue (NG)1986100,019,49,771,0
Anue (NG)1991100,022,98,368,8
Anue (NG)1996100,021,435,742,9
Anue (NG)2001100,022,039,039,0
Araitz (NG)1986100,086,18,95,1
Araitz (NG)1991100,098,51,50,0
Araitz (NG)1996100,090,21,68,2
Araitz (NG)2001100,0100,00,00,0
Arakaldo (B)1986100,011,155,633,3
Arakaldo (B)1991100,050,016,733,3
Arakaldo (B)1996100,040,060,00,0
Arakaldo (B)2001100,085,714,30,0
Arakaldo (B)2006100,050,050,00,0
Arakaldo (B)2011100,094,75,30,0
Arakil (NG)1986100,029,56,164,3
Arakil (NG)1991100,040,310,649,1
Arakil (NG)1996100,043,822,933,3
Arakil (NG)2001100,055,224,020,8
Arama (G)1986100,090,90,09,1
Arama (G)1991100,080,013,36,7
Arama (G)1996100,081,312,56,3
Arama (G)2001100,090,59,50,0
Arama (G)2006100,083,316,70,0
Arama (G)2011100,094,35,70,0
Aramaio (A)1986100,093,93,82,4
Aramaio (A)1991100,089,310,70,0
Aramaio (A)1996100,090,29,10,6
Aramaio (A)2001100,087,811,60,6
Aramaio (A)2006100,080,616,62,9
Aramaio (A)2011100,093,14,62,3
Aranaratxe (NG)1986100,00,00,0100,0
Aranaratxe (NG)1991100,00,00,0100,0
Aranaratxe (NG)1996100,00,00,0100,0
Aranaratxe (NG)2001100,033,366,70,0
Aranguren (NG)1986100,04,20,895,0
Aranguren (NG)1991100,09,66,484,0
Aranguren (NG)1996100,014,812,572,7
Aranguren (NG)2001100,010,213,476,4
Arano (NG)1986100,088,20,011,8
Arano (NG)1991100,085,00,015,0
Arano (NG)1996100,081,818,20,0
Arano (NG)2001100,083,30,016,7
Arantza (NG)1986100,081,43,515,0
Arantza (NG)1991100,097,92,10,0
Arantza (NG)1996100,097,41,31,3
Arantza (NG)2001100,0100,00,00,0
Arantzazu (B)1986100,064,010,026,0
Arantzazu (B)1991100,078,121,90,0
Arantzazu (B)1996100,088,93,77,4
Arantzazu (B)2001100,0100,00,00,0
Arantzazu (B)2006100,071,428,60,0
Arantzazu (B)2011100,076,97,715,4
Aras (NG)1986100,00,011,888,2
Aras (NG)1991100,00,014,385,7
Aras (NG)1996100,028,60,071,4
Aras (NG)2001100,00,050,050,0
Arbizu (NG)1986100,088,33,78,0
Arbizu (NG)1991100,094,73,12,3
Arbizu (NG)1996100,095,71,72,6
Arbizu (NG)2001100,095,01,73,3
Areatza (B)1986100,058,929,911,2
Areatza (B)1991100,083,114,22,7
Areatza (B)1996100,091,56,02,6
Areatza (B)2001100,087,212,80,0
Areatza (B)2006100,073,019,17,8
Areatza (B)2011100,086,611,02,3
Arellano (NG)1986100,00,00,0100,0
Arellano (NG)1991100,05,342,152,6
Arellano (NG)1996100,025,06,368,8
Arellano (NG)2001100,06,381,312,5
Areso (NG)1986100,092,94,82,4
Areso (NG)1991100,090,29,80,0
Areso (NG)1996100,0100,00,00,0
Areso (NG)2001100,094,42,82,8
Aretxabaleta (G)1986100,066,325,97,8
Aretxabaleta (G)1991100,087,610,32,1
Aretxabaleta (G)1996100,091,36,32,4
Aretxabaleta (G)2001100,087,59,72,8
Aretxabaleta (G)2006100,076,218,55,3
Aretxabaleta (G)2011100,087,99,72,5
Argantzun (A)1986----
Argantzun (A)1991----
Argantzun (A)1996----
Arguedas (NG)1986100,00,00,0100,0
Arguedas (NG)1991100,00,02,297,8
Arguedas (NG)1996100,00,80,099,2
Arguedas (NG)2001100,02,80,097,2
Aria (NG)1986100,00,050,050,0
Aria (NG)1991100,023,146,230,8
Aria (NG)1996100,020,050,030,0
Aria (NG)2001100,012,587,50,0
Aritz (NG)1986100,016,722,261,1
Aritz (NG)1991100,040,013,346,7
Aritz (NG)1996100,066,70,033,3
Aritz (NG)2001----
Armañantzas (NG)1986100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1991100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1996100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)2001100,00,00,0100,0
Armiñon (A)1986100,00,052,447,6
Armiñon (A)1991100,00,063,636,4
Armiñon (A)1996100,00,023,176,9
Armiñon (A)2001100,011,144,444,4
Armiñon (A)2006100,041,733,325,0
Armiñon (A)2011100,040,044,016,0
Arraia-Maeztu (A)1986100,05,778,316,0
Arraia-Maeztu (A)1991100,059,027,913,1
Arraia-Maeztu (A)1996100,088,14,87,1
Arraia-Maeztu (A)2001100,059,527,013,5
Arraia-Maeztu (A)2006100,056,425,617,9
Arraia-Maeztu (A)2011100,071,427,01,6
Arrankudiaga (B)1986100,063,931,14,9
Arrankudiaga (B)1991100,080,516,13,4
Arrankudiaga (B)1996100,080,312,17,6
Arrankudiaga (B)2001100,081,99,78,3
Arrankudiaga (B)2006100,068,724,17,2
Arrankudiaga (B)2011100,088,29,42,4
Arrasate (G)1981100,039,716,543,8
Arrasate (G)1986100,053,725,021,3
Arrasate (G)1991100,072,119,58,5
Arrasate (G)1996100,085,811,03,2
Arrasate (G)2001100,085,810,24,0
Arrasate (G)2006100,075,817,96,2
Arrasate (G)2011100,090,27,52,3
Arratzu (B)1986100,078,611,99,5
Arratzu (B)1991100,092,53,83,8
Arratzu (B)1996100,094,06,00,0
Arratzu (B)2001100,083,816,20,0
Arratzu (B)2006100,075,025,00,0
Arratzu (B)2011100,094,72,62,6
Arratzu-Ubarrundia (A)1986100,035,437,427,3
Arratzu-Ubarrundia (A)1991100,046,427,426,2
Arratzu-Ubarrundia (A)1996100,057,630,611,8
Arratzu-Ubarrundia (A)2001100,058,829,411,8
Arratzu-Ubarrundia (A)2006100,057,526,416,0
Arratzu-Ubarrundia (A)2011100,079,016,94,0
Arrieta (B)1986100,090,63,16,3
Arrieta (B)1991100,081,315,63,1
Arrieta (B)1996100,092,55,02,5
Arrieta (B)2001100,076,216,77,1
Arrieta (B)2006100,078,318,33,3
Arrieta (B)2011100,087,011,71,3
Arrigorriaga (B)1986100,014,631,054,4
Arrigorriaga (B)1991100,036,137,526,5
Arrigorriaga (B)1996100,046,537,316,2
Arrigorriaga (B)2001100,063,029,47,5
Arrigorriaga (B)2006100,064,925,99,3
Arrigorriaga (B)2011100,083,313,63,1
Arroitz (NG)1986100,00,011,288,8
Arroitz (NG)1991100,02,95,991,2
Arroitz (NG)1996100,011,418,769,9
Arroitz (NG)2001100,09,331,559,3
Arruazu (NG)1986100,060,030,010,0
Arruazu (NG)1991100,088,90,011,1
Arruazu (NG)1996100,092,37,70,0
Arruazu (NG)2001100,0100,00,00,0
Artaxoa (NG)1986100,00,00,499,6
Artaxoa (NG)1991100,00,92,396,8
Artaxoa (NG)1996100,01,08,990,1
Artaxoa (NG)2001100,01,029,369,6
Artazu (NG)1986100,00,00,0100,0
Artazu (NG)1991100,00,00,0100,0
Artazu (NG)1996100,00,00,0100,0
Artazu (NG)2001100,062,525,012,5
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1986100,096,31,22,4
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1991100,082,911,45,7
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996100,088,95,65,6
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2001100,088,59,61,9
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2006100,074,619,06,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2011100,087,39,82,9
Artze (NG)1986100,012,518,868,8
Artze (NG)1991100,017,430,452,2
Artze (NG)1996100,024,239,436,4
Artze (NG)2001100,042,90,057,1
Artzentales (B)1986100,00,032,967,1
Artzentales (B)1991100,01,339,059,7
Artzentales (B)1996100,03,653,642,9
Artzentales (B)2001100,039,059,31,7
Artzentales (B)2006100,051,633,914,5
Artzentales (B)2011100,065,325,09,7
Artziniega (A)1986100,02,339,558,2
Artziniega (A)1991100,025,955,718,4
Artziniega (A)1996100,051,432,416,2
Artziniega (A)2001100,048,227,124,7
Artziniega (A)2006100,050,828,720,5
Artziniega (A)2011100,065,629,55,0
Asparrena (A)1986100,019,432,947,7
Asparrena (A)1991100,036,041,023,0
Asparrena (A)1996100,055,441,43,2
Asparrena (A)2001100,078,017,14,9
Asparrena (A)2006100,065,924,49,8
Asparrena (A)2011100,081,913,54,7
Asteasu (G)1986100,080,48,511,1
Asteasu (G)1991100,089,19,31,6
Asteasu (G)1996100,091,27,51,4
Asteasu (G)2001100,088,610,80,6
Asteasu (G)2006100,074,521,04,5
Asteasu (G)2011100,089,58,91,6
Astigarraga (G)1986100,057,924,317,8
Astigarraga (G)1991100,061,320,518,2
Astigarraga (G)1996100,079,917,82,3
Astigarraga (G)2001100,079,816,73,5
Astigarraga (G)2006100,070,222,27,6
Astigarraga (G)2011100,085,610,04,4
Atarrabia (NG)1986100,011,09,279,8
Atarrabia (NG)1991100,017,38,874,0
Atarrabia (NG)1996100,023,312,863,9
Atarrabia (NG)2001100,033,017,149,9
Ataun (G)1986100,098,60,70,7
Ataun (G)1991100,093,06,50,5
Ataun (G)1996100,092,07,20,7
Ataun (G)2001100,092,07,20,8
Ataun (G)2006100,085,012,82,3
Ataun (G)2011100,091,63,84,6
Atetz (NG)1986100,014,335,750,0
Atetz (NG)1991100,041,437,920,7
Atetz (NG)1996100,050,021,428,6
Atetz (NG)2001100,070,611,817,6
Atxondo (B)1986100,049,523,826,6
Atxondo (B)1991100,068,323,58,2
Atxondo (B)1996100,090,26,83,0
Atxondo (B)2001100,088,58,33,1
Atxondo (B)2006100,072,621,95,5
Atxondo (B)2011100,090,47,61,9
Aulesti (B)1986100,095,51,13,4
Aulesti (B)1991100,090,18,61,2
Aulesti (B)1996100,088,73,28,1
Aulesti (B)2001100,089,710,30,0
Aulesti (B)2006100,078,620,01,4
Aulesti (B)2011100,092,84,82,4
Auritz (NG)1986100,016,119,664,3
Auritz (NG)1991100,016,332,651,2
Auritz (NG)1996100,067,621,610,8
Auritz (NG)2001100,041,232,426,5
Azagra (NG)1986100,00,20,099,8
Azagra (NG)1991100,00,00,299,8
Azagra (NG)1996100,00,41,797,9
Azagra (NG)2001100,00,21,298,6
Azkoien (NG)1986100,00,00,399,7
Azkoien (NG)1991100,00,10,299,6
Azkoien (NG)1996100,00,35,594,2
Azkoien (NG)2001100,01,010,288,8
Azkoitia (G)1981100,063,918,717,4
Azkoitia (G)1986100,073,617,19,3
Azkoitia (G)1991100,078,916,94,2
Azkoitia (G)1996100,087,610,71,7
Azkoitia (G)2001100,089,39,51,2
Azkoitia (G)2006100,079,216,74,1
Azkoitia (G)2011100,088,08,04,0
Azpeitia (G)1981100,079,314,06,7
Azpeitia (G)1986100,088,85,85,3
Azpeitia (G)1991100,090,27,62,2
Azpeitia (G)1996100,088,49,32,3
Azpeitia (G)2001100,090,09,20,8
Azpeitia (G)2006100,082,115,92,0
Azpeitia (G)2011100,089,56,44,1
Azuelo (NG)1986100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)1991100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)1996----
Azuelo (NG)2001----
Añana (A)1986100,00,037,562,5
Añana (A)1991100,00,080,020,0
Añana (A)1996100,062,525,012,5
Añana (A)2001100,066,733,30,0
Añana (A)2006100,044,444,411,1
Añana (A)2011100,070,010,020,0
Añorbe (NG)1986100,00,00,0100,0
Añorbe (NG)1991100,00,02,897,2
Añorbe (NG)1996100,00,00,0100,0
Añorbe (NG)2001100,00,022,677,4
Bakaiku (NG)1986100,052,624,622,8
Bakaiku (NG)1991100,077,415,17,5
Bakaiku (NG)1996100,080,08,611,4
Bakaiku (NG)2001100,077,120,02,9
Bakio (B)1986100,063,120,316,5
Bakio (B)1991100,084,46,78,9
Bakio (B)1996100,080,68,311,1
Bakio (B)2001100,076,314,49,4
Bakio (B)2006100,063,824,611,6
Bakio (B)2011100,083,112,94,0
Baliarrain (G)1986100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)1991100,088,911,10,0
Baliarrain (G)1996100,090,010,00,0
Baliarrain (G)2001100,087,512,50,0
Baliarrain (G)2006100,066,733,30,0
Baliarrain (G)2011100,094,10,05,9
Balmaseda (B)1986100,01,022,976,0
Balmaseda (B)1991100,012,650,337,2
Balmaseda (B)1996100,040,140,919,1
Balmaseda (B)2001100,048,435,715,8
Balmaseda (B)2006100,056,428,015,7
Balmaseda (B)2011100,074,118,17,8
Barakaldo (B)1981100,01,012,486,6
Barakaldo (B)1986100,03,029,867,2
Barakaldo (B)1991100,09,945,844,2
Barakaldo (B)1996100,025,542,831,7
Barakaldo (B)2001100,037,045,317,8
Barakaldo (B)2006100,054,430,515,1
Barakaldo (B)2011100,067,126,26,7
Barasoain (NG)1986100,04,90,095,1
Barasoain (NG)1991100,00,00,0100,0
Barasoain (NG)1996100,01,530,967,6
Barasoain (NG)2001100,014,650,035,4
Barañain (NG)1986100,08,44,487,2
Barañain (NG)1991100,013,34,482,0
Barañain (NG)1996100,017,68,773,6
Barañain (NG)2001100,021,713,365,0
Barbarin (NG)1986100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1991100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1996100,050,00,050,0
Barbarin (NG)2001100,00,020,080,0
Bargota (NG)1986100,00,00,0100,0
Bargota (NG)1991100,00,044,155,9
Bargota (NG)1996100,023,111,565,4
Bargota (NG)2001100,020,00,080,0
Barillas (NG)1986100,00,00,0100,0
Barillas (NG)1991100,00,03,496,6
Barillas (NG)1996100,00,06,993,1
Barillas (NG)2001100,04,24,291,7
Barrika (B)1986100,043,727,728,6
Barrika (B)1991100,044,633,022,3
Barrika (B)1996100,058,821,120,2
Barrika (B)2001100,066,117,416,5
Barrika (B)2006100,064,521,913,5
Barrika (B)2011100,078,915,35,8
Barrundia (A)1986100,026,743,330,0
Barrundia (A)1991100,035,750,014,3
Barrundia (A)1996100,058,116,325,6
Barrundia (A)2001100,071,226,91,9
Barrundia (A)2006100,067,024,58,5
Barrundia (A)2011100,088,28,33,5
Basaburua (NG)1986100,084,09,36,7
Basaburua (NG)1991100,088,09,32,7
Basaburua (NG)1996100,091,24,44,4
Basaburua (NG)2001100,094,20,05,8
Basauri (B)1981100,03,724,971,4
Basauri (B)1986100,09,041,649,3
Basauri (B)1991100,018,944,436,7
Basauri (B)1996100,038,532,828,8
Basauri (B)2001100,052,432,415,2
Basauri (B)2006100,060,227,911,9
Basauri (B)2011100,077,717,54,8
Bastida (A)1986100,026,044,129,9
Bastida (A)1991100,038,825,535,8
Bastida (A)1996100,024,127,248,7
Bastida (A)2001100,036,742,720,7
Bastida (A)2006100,051,530,617,9
Bastida (A)2011100,062,224,912,9
Baztan (NG)1986100,069,012,418,6
Baztan (NG)1991100,078,813,18,2
Baztan (NG)1996100,088,37,04,7
Baztan (NG)2001100,090,26,33,5
Beasain (G)1981100,044,523,931,5
Beasain (G)1986100,059,714,026,3
Beasain (G)1991100,074,418,57,1
Beasain (G)1996100,087,610,02,4
Beasain (G)2001100,085,39,25,5
Beasain (G)2006100,073,019,37,6
Beasain (G)2011100,087,58,14,3
Bedia (B)1986100,041,836,222,1
Bedia (B)1991100,063,123,113,8
Bedia (B)1996100,073,321,05,7
Bedia (B)2001100,077,218,54,3
Bedia (B)2006100,065,726,38,1
Bedia (B)2011100,087,112,10,8
Beintza Labaien (NG)1986100,078,319,62,2
Beintza Labaien (NG)1991100,093,56,50,0
Beintza Labaien (NG)1996100,089,72,67,7
Beintza Labaien (NG)2001100,0100,00,00,0
Beire (NG)1986100,02,52,595,0
Beire (NG)1991100,00,00,0100,0
Beire (NG)1996100,00,00,0100,0
Beire (NG)2001100,03,830,865,4
Beizama (G)1986100,095,05,00,0
Beizama (G)1991100,0100,00,00,0
Beizama (G)1996100,0100,00,00,0
Beizama (G)2001100,093,80,06,3
Beizama (G)2006100,083,316,70,0
Beizama (G)2011100,0100,00,00,0
Belaskoain (NG)1986100,00,00,0100,0
Belaskoain (NG)1991100,014,30,085,7
Belaskoain (NG)1996100,040,00,060,0
Belaskoain (NG)2001100,013,36,780,0
Belauntza (G)1986100,097,40,02,6
Belauntza (G)1991100,083,614,81,6
Belauntza (G)1996100,093,80,06,3
Belauntza (G)2001100,080,020,00,0
Belauntza (G)2006100,076,024,00,0
Belauntza (G)2011100,094,90,05,1
Bera (NG)1986100,063,119,417,6
Bera (NG)1991100,078,18,912,9
Bera (NG)1996100,086,48,94,7
Bera (NG)2001100,091,85,62,6
Berango (B)1986100,026,244,529,3
Berango (B)1991100,036,730,133,2
Berango (B)1996100,056,229,614,2
Berango (B)2001100,051,628,020,5
Berango (B)2006100,058,929,611,5
Berango (B)2011100,070,222,07,9
Berantevilla (A)1986100,00,00,0100,0
Berantevilla (A)1991100,01,87,091,2
Berantevilla (A)1996100,03,350,046,7
Berantevilla (A)2001100,08,020,072,0
Berantevilla (A)2006100,041,941,916,1
Berantevilla (A)2011100,056,622,620,8
Berastegi (G)1986100,094,34,61,1
Berastegi (G)1991100,091,17,61,3
Berastegi (G)1996100,094,54,70,8
Berastegi (G)2001100,088,910,30,8
Berastegi (G)2006100,081,215,83,0
Berastegi (G)2011100,093,34,22,4
Berbintzana (NG)1986100,00,01,998,1
Berbintzana (NG)1991100,00,07,292,8
Berbintzana (NG)1996100,02,554,343,2
Berbintzana (NG)2001100,04,350,045,7
Bergara (G)1981100,056,915,527,6
Bergara (G)1986100,073,720,55,8
Bergara (G)1991100,080,214,55,3
Bergara (G)1996100,088,08,83,2
Bergara (G)2001100,088,89,22,0
Bergara (G)2006100,079,415,35,3
Bergara (G)2011100,090,07,32,7
Beriain (NG)1986----
Beriain (NG)1991----
Beriain (NG)1996100,01,02,097,0
Beriain (NG)2001100,00,810,289,0
Bermeo (B)1981100,062,518,319,1
Bermeo (B)1986100,069,016,214,8
Bermeo (B)1991100,077,117,45,6
Bermeo (B)1996100,085,111,73,2
Bermeo (B)2001100,084,212,13,7
Bermeo (B)2006100,075,119,25,7
Bermeo (B)2011100,089,46,93,6
Bernedo (A)1986100,03,943,452,6
Bernedo (A)1991100,00,040,559,5
Bernedo (A)1996100,00,029,670,4
Bernedo (A)2001100,051,440,08,6
Bernedo (A)2006100,050,030,619,4
Bernedo (A)2011100,081,715,03,3
Berriatua (B)1986100,091,67,31,1
Berriatua (B)1991100,093,56,50,0
Berriatua (B)1996100,094,25,80,0
Berriatua (B)2001100,093,56,50,0
Berriatua (B)2006100,068,724,17,2
Berriatua (B)2011100,089,18,02,9
Berriobeiti (NG)1986----
Berriobeiti (NG)1991----
Berriobeiti (NG)1996100,028,35,566,2
Berriobeiti (NG)2001100,031,918,849,3
Berriozar (NG)1986----
Berriozar (NG)1991----
Berriozar (NG)1996100,015,23,381,4
Berriozar (NG)2001100,018,911,669,5
Berriz (B)1986100,052,213,634,2
Berriz (B)1991100,067,224,88,0
Berriz (B)1996100,078,418,13,4
Berriz (B)2001100,082,213,24,6
Berriz (B)2006100,066,324,39,3
Berriz (B)2011100,082,913,04,1
Berrobi (G)1986100,077,15,317,6
Berrobi (G)1991100,085,73,610,7
Berrobi (G)1996100,087,711,01,4
Berrobi (G)2001100,091,64,83,6
Berrobi (G)2006100,079,419,11,5
Berrobi (G)2011100,088,210,31,5
Bertizarana (NG)1986100,064,818,017,2
Bertizarana (NG)1991100,079,615,05,3
Bertizarana (NG)1996100,086,68,25,2
Bertizarana (NG)2001100,078,86,315,0
Betelu (NG)1986100,086,49,14,5
Betelu (NG)1991100,095,64,40,0
Betelu (NG)1996100,0100,00,00,0
Betelu (NG)2001100,092,15,32,6
Bidania-Goiatz (G)1986100,098,00,02,0
Bidania-Goiatz (G)1991100,083,714,02,3
Bidania-Goiatz (G)1996100,094,06,00,0
Bidania-Goiatz (G)2001100,094,35,70,0
Bidania-Goiatz (G)2006100,083,912,53,6
Bidania-Goiatz (G)2011100,097,50,02,5
Bidankoze (NG)1986100,00,020,080,0
Bidankoze (NG)1991100,018,236,445,5
Bidankoze (NG)1996100,050,016,733,3
Bidankoze (NG)2001100,025,00,075,0
Bidaurreta (NG)1986100,050,00,050,0
Bidaurreta (NG)1991100,00,00,0100,0
Bidaurreta (NG)1996100,00,050,050,0
Bidaurreta (NG)2001100,020,020,060,0
Bilar (A)1986100,04,80,095,2
Bilar (A)1991100,037,142,920,0
Bilar (A)1996100,052,618,428,9
Bilar (A)2001100,064,924,310,8
Bilar (A)2006100,058,526,814,6
Bilar (A)2011100,079,518,22,3
Bilbo (B)1981100,05,722,971,4
Bilbo (B)1986100,010,939,150,1
Bilbo (B)1991100,016,742,440,9
Bilbo (B)1996100,031,941,027,1
Bilbo (B)2001100,042,039,318,6
Bilbo (B)2006100,057,828,114,1
Bilbo (B)2011100,067,924,87,3
Biurrun (NG)1986100,06,13,090,9
Biurrun (NG)1991100,00,00,0100,0
Biurrun (NG)1996100,00,00,0100,0
Biurrun (NG)2001100,00,054,545,5
Burgelu (A)1986100,04,540,954,5
Burgelu (A)1991100,04,833,361,9
Burgelu (A)1996100,057,926,315,8
Burgelu (A)2001100,044,040,016,0
Burgelu (A)2006100,058,424,716,9
Burgelu (A)2011100,068,322,88,9
Burgi (NG)1986100,00,00,0100,0
Burgi (NG)1991100,00,021,778,3
Burgi (NG)1996100,00,048,052,0
Burgi (NG)2001100,026,342,131,6
Burlata (NG)1986100,08,07,284,8
Burlata (NG)1991100,011,07,981,0
Burlata (NG)1996100,017,816,465,8
Burlata (NG)2001100,025,617,556,9
Busto (NG)1986100,00,00,0100,0
Busto (NG)1991100,00,00,0100,0
Busto (NG)1996100,00,00,0100,0
Busto (NG)2001100,00,00,0100,0
Busturia (B)1986100,046,024,529,5
Busturia (B)1991100,082,613,93,5
Busturia (B)1996100,087,312,00,7
Busturia (B)2001100,087,710,41,9
Busturia (B)2006100,068,627,73,6
Busturia (B)2011100,089,28,12,7
Buñuel (NG)1986100,00,00,0100,0
Buñuel (NG)1991100,00,00,0100,0
Buñuel (NG)1996100,00,00,399,7
Buñuel (NG)2001100,00,80,498,9
Cabanillas (NG)1986100,00,00,0100,0
Cabanillas (NG)1991100,00,00,599,5
Cabanillas (NG)1996100,00,00,599,5
Cabanillas (NG)2001100,00,00,0100,0
Cabredo (NG)1986100,00,00,0100,0
Cabredo (NG)1991100,07,77,784,6
Cabredo (NG)1996100,00,062,537,5
Cabredo (NG)2001100,066,733,30,0
Cadreita (NG)1986100,00,00,0100,0
Cadreita (NG)1991100,00,00,0100,0
Cadreita (NG)1996100,00,00,0100,0
Cadreita (NG)2001100,017,60,082,4
Caparroso (NG)1986100,00,00,0100,0
Caparroso (NG)1991100,00,00,999,1
Caparroso (NG)1996100,01,51,197,4
Caparroso (NG)2001100,01,211,287,6
Cascante (NG)1986100,00,00,599,5
Cascante (NG)1991100,00,03,296,8
Cascante (NG)1996100,00,211,188,7
Cascante (NG)2001100,01,19,189,8
Castejón (NG)1986100,00,00,499,6
Castejón (NG)1991100,00,41,598,0
Castejón (NG)1996100,01,96,291,9
Castejón (NG)2001100,01,43,495,2
Cintruenigo (NG)1986100,00,40,599,2
Cintruenigo (NG)1991100,00,20,299,5
Cintruenigo (NG)1996100,01,01,098,0
Cintruenigo (NG)2001100,01,41,896,8
Corella (NG)1986100,00,00,0100,0
Corella (NG)1991100,00,10,999,0
Corella (NG)1996100,00,80,898,4
Corella (NG)2001100,01,20,298,6
Cortes (NG)1986100,00,00,0100,0
Cortes (NG)1991100,00,45,194,6
Cortes (NG)1996100,03,931,664,5
Cortes (NG)2001100,02,243,754,1
Cárcar (NG)1986100,00,00,0100,0
Cárcar (NG)1991100,00,00,799,3
Cárcar (NG)1996100,00,03,696,4
Cárcar (NG)2001100,00,86,892,4
Deba (G)1986100,085,96,47,7
Deba (G)1991100,082,111,26,8
Deba (G)1996100,091,67,11,2
Deba (G)2001100,090,09,50,5
Deba (G)2006100,078,419,71,9
Deba (G)2011100,091,76,71,6
Deierri (NG)1986100,06,61,192,3
Deierri (NG)1991100,09,95,384,9
Deierri (NG)1996100,019,014,366,7
Deierri (NG)2001100,031,326,742,0
Deikaztelu (NG)1986100,01,80,098,2
Deikaztelu (NG)1991100,01,40,098,6
Deikaztelu (NG)1996100,015,725,558,8
Deikaztelu (NG)2001100,016,328,655,1
Derio (B)1986100,018,120,261,7
Derio (B)1991100,029,744,525,8
Derio (B)1996100,052,440,17,5
Derio (B)2001100,070,422,17,5
Derio (B)2006100,063,426,89,7
Derio (B)2011100,080,515,54,0
Desojo (NG)1986100,00,00,0100,0
Desojo (NG)1991100,00,00,0100,0
Desojo (NG)1996100,00,00,0100,0
Desojo (NG)2001100,011,10,088,9
Dima (B)1986100,089,31,98,7
Dima (B)1991100,091,84,14,1
Dima (B)1996100,095,74,30,0
Dima (B)2001100,083,812,14,0
Dima (B)2006100,079,917,42,8
Dima (B)2011100,096,12,81,1
Donamaria (NG)1986100,092,17,90,0
Donamaria (NG)1991100,085,011,73,3
Donamaria (NG)1996100,095,23,21,6
Donamaria (NG)2001100,0100,00,00,0
Donemiliaga (A)1986100,019,035,046,0
Donemiliaga (A)1991100,015,134,950,0
Donemiliaga (A)1996100,044,145,610,3
Donemiliaga (A)2001100,065,628,16,3
Donemiliaga (A)2006100,060,626,812,7
Donemiliaga (A)2011100,083,515,31,2
Doneztebe (NG)1986100,065,315,519,2
Doneztebe (NG)1991100,088,85,16,0
Doneztebe (NG)1996100,095,41,92,8
Doneztebe (NG)2001100,094,60,94,5
Donostia (G)1981100,019,835,245,0
Donostia (G)1986100,032,334,832,9
Donostia (G)1991100,042,633,823,6
Donostia (G)1996100,059,327,213,5
Donostia (G)2001100,064,026,89,1
Donostia (G)2006100,067,223,79,1
Donostia (G)2011100,081,214,54,3
Dulantzi (A)1986100,024,530,944,6
Dulantzi (A)1991100,017,428,753,9
Dulantzi (A)1996100,058,826,914,3
Dulantzi (A)2001100,050,528,920,5
Dulantzi (A)2006100,053,133,813,2
Dulantzi (A)2011100,072,920,86,3
Durango (B)1981100,025,422,552,2
Durango (B)1986100,032,926,141,0
Durango (B)1991100,043,832,024,2
Durango (B)1996100,066,325,87,8
Durango (B)2001100,071,421,17,5
Durango (B)2006100,068,622,78,7
Durango (B)2011100,082,514,53,0
Ea (B)1986100,091,83,15,2
Ea (B)1991100,084,315,70,0
Ea (B)1996100,089,97,22,9
Ea (B)2001100,082,59,57,9
Ea (B)2006100,082,110,77,1
Ea (B)2011100,077,39,313,3
Egues (NG)1986100,015,52,781,8
Egues (NG)1991100,011,38,578,7
Egues (NG)1996100,016,114,169,7
Egues (NG)2001100,011,07,481,6
Eibar (G)1981100,030,331,038,7
Eibar (G)1986100,046,126,827,1
Eibar (G)1991100,061,521,217,3
Eibar (G)1996100,079,714,75,5
Eibar (G)2001100,081,513,74,7
Eibar (G)2006100,073,219,96,8
Eibar (G)2011100,087,59,53,0
Ekora (A)1986100,00,00,0100,0
Ekora (A)1991100,00,018,581,5
Ekora (A)1996100,045,820,833,3
Ekora (A)2001100,031,822,745,5
Ekora (A)2006100,057,135,77,1
Ekora (A)2011100,044,831,024,1
Elantxobe (B)1986100,091,57,31,2
Elantxobe (B)1991100,091,78,30,0
Elantxobe (B)1996100,095,24,80,0
Elantxobe (B)2001100,0100,00,00,0
Elantxobe (B)2006100,059,131,89,1
Elantxobe (B)2011100,095,84,20,0
Elduain (G)1986100,093,56,50,0
Elduain (G)1991100,081,818,20,0
Elduain (G)1996100,078,621,40,0
Elduain (G)2001100,081,318,80,0
Elduain (G)2006100,073,126,90,0
Elduain (G)2011100,0100,00,00,0
Elgeta (G)1986100,093,55,90,5
Elgeta (G)1991100,091,66,91,5
Elgeta (G)1996100,085,710,73,6
Elgeta (G)2001100,094,15,01,0
Elgeta (G)2006100,072,418,19,5
Elgeta (G)2011100,088,08,04,0
Elgoibar (G)1981100,050,015,134,9
Elgoibar (G)1986100,057,226,516,3
Elgoibar (G)1991100,069,217,713,2
Elgoibar (G)1996100,086,19,54,4
Elgoibar (G)2001100,081,913,05,1
Elgoibar (G)2006100,075,417,76,9
Elgoibar (G)2011100,086,99,53,5
Elgorriaga (NG)1986100,086,20,013,8
Elgorriaga (NG)1991100,096,23,80,0
Elgorriaga (NG)1996100,095,70,04,3
Elgorriaga (NG)2001100,085,211,13,7
Elizagorria (NG)1986100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)1991100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)1996100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)2001100,00,00,0100,0
Elo (NG)1986100,00,00,0100,0
Elo (NG)1991100,00,00,0100,0
Elo (NG)1996100,05,40,094,6
Elo (NG)2001100,010,325,664,1
Elorrio (B)1986100,048,317,034,7
Elorrio (B)1991100,060,419,520,1
Elorrio (B)1996100,079,217,13,7
Elorrio (B)2001100,087,810,02,2
Elorrio (B)2006100,076,818,25,0
Elorrio (B)2011100,089,28,62,2
Elortz (NG)1986100,00,50,599,1
Elortz (NG)1991100,01,06,792,0
Elortz (NG)1996100,04,318,777,0
Elortz (NG)2001100,07,319,173,6
Eltziego (A)1986100,00,01,398,7
Eltziego (A)1991100,066,42,531,1
Eltziego (A)1996100,060,87,232,0
Eltziego (A)2001100,013,957,029,1
Eltziego (A)2006100,054,330,515,2
Eltziego (A)2011100,060,531,97,6
Eneritz (NG)1986100,00,04,096,0
Eneritz (NG)1991100,05,00,095,0
Eneritz (NG)1996100,07,10,092,9
Eneritz (NG)2001100,04,54,590,9
Erandio (B)1986100,09,131,759,1
Erandio (B)1991100,016,845,437,9
Erandio (B)1996100,040,136,923,0
Erandio (B)2001100,049,037,313,7
Erandio (B)2006100,056,528,415,1
Erandio (B)2011100,070,624,15,3
Eratsun (NG)1986100,075,924,10,0
Eratsun (NG)1991100,0100,00,00,0
Eratsun (NG)1996100,0100,00,00,0
Eratsun (NG)2001100,0100,00,00,0
Ereño (B)1986100,095,84,20,0
Ereño (B)1991100,095,54,50,0
Ereño (B)1996100,0100,00,00,0
Ereño (B)2001100,091,78,30,0
Ereño (B)2006100,088,95,65,6
Ereño (B)2011100,085,74,89,5
Ergoiena (NG)1986100,096,60,03,4
Ergoiena (NG)1991100,0100,00,00,0
Ergoiena (NG)1996100,094,42,82,8
Ergoiena (NG)2001100,090,010,00,0
Ermua (B)1981100,09,514,975,6
Ermua (B)1986100,013,218,268,5
Ermua (B)1991100,023,742,334,0
Ermua (B)1996100,053,329,717,0
Ermua (B)2001100,064,126,29,6
Ermua (B)2006100,063,225,211,6
Ermua (B)2011100,070,724,05,3
Errenteria (G)1981100,016,126,857,1
Errenteria (G)1986100,023,625,451,0
Errenteria (G)1991100,034,738,926,4
Errenteria (G)1996100,060,526,612,9
Errenteria (G)2001100,068,120,211,7
Errenteria (G)2006100,065,924,010,2
Errenteria (G)2011100,084,512,53,0
Errezil (G)1986100,094,72,13,2
Errezil (G)1991100,091,28,80,0
Errezil (G)1996100,096,33,70,0
Errezil (G)2001100,094,15,90,0
Errezil (G)2006100,086,112,51,4
Errezil (G)2011100,088,97,83,3
Erriberabeitia (A)1986100,00,07,592,5
Erriberabeitia (A)1991100,02,439,058,5
Erriberabeitia (A)1996100,09,852,537,7
Erriberabeitia (A)2001100,020,536,443,2
Erriberabeitia (A)2006100,046,633,919,5
Erriberabeitia (A)2011100,050,232,317,5
Erriberagoitia (A)1986100,00,046,253,8
Erriberagoitia (A)1991100,00,055,244,8
Erriberagoitia (A)1996100,028,248,723,1
Erriberagoitia (A)2001100,031,024,144,8
Erriberagoitia (A)2006100,043,136,220,7
Erriberagoitia (A)2011100,057,036,07,0
Erriberri (NG)1986100,00,01,398,7
Erriberri (NG)1991100,00,80,598,7
Erriberri (NG)1996100,03,612,783,7
Erriberri (NG)2001100,08,332,359,4
Errigoiti (B)1986100,074,57,318,2
Errigoiti (B)1991100,096,63,40,0
Errigoiti (B)1996100,076,919,23,8
Errigoiti (B)2001100,076,97,715,4
Errigoiti (B)2006100,077,117,15,7
Errigoiti (B)2011100,095,22,42,4
Erro (NG)1986100,013,712,773,5
Erro (NG)1991100,020,935,843,3
Erro (NG)1996100,049,329,920,9
Erro (NG)2001100,068,314,617,1
Erromantzatua (NG)1986100,00,00,0100,0
Erromantzatua (NG)1991100,020,020,060,0
Erromantzatua (NG)1996100,037,50,062,5
Erromantzatua (NG)2001100,062,525,012,5
Erronkari (NG)1986100,01,80,098,2
Erronkari (NG)1991100,04,50,095,5
Erronkari (NG)1996100,012,82,684,6
Erronkari (NG)2001100,036,713,350,0
Esa (NG)1986100,00,00,0100,0
Esa (NG)1991100,03,70,096,3
Esa (NG)1996100,021,78,769,6
Esa (NG)2001100,034,84,360,9
Eskoriatza (G)1986100,047,120,932,0
Eskoriatza (G)1991100,062,920,816,3
Eskoriatza (G)1996100,082,512,15,5
Eskoriatza (G)2001100,089,17,92,9
Eskoriatza (G)2006100,075,418,26,4
Eskoriatza (G)2011100,092,86,40,8
Eslaba (NG)1986100,00,00,0100,0
Eslaba (NG)1991100,00,00,0100,0
Eslaba (NG)1996100,00,023,176,9
Eslaba (NG)2001100,00,030,070,0
Espartza Zaraitzu (NG)1986100,00,00,0100,0
Espartza Zaraitzu (NG)1991100,00,00,0100,0
Espartza Zaraitzu (NG)1996100,033,366,70,0
Espartza Zaraitzu (NG)2001----
Esprontzeda (NG)1986100,00,00,0100,0
Esprontzeda (NG)1991100,00,00,0100,0
Esprontzeda (NG)1996100,00,00,0100,0
Esprontzeda (NG)2001100,00,00,0100,0
Esteribar (NG)1986100,06,26,687,2
Esteribar (NG)1991100,05,17,387,6
Esteribar (NG)1996100,026,312,061,7
Esteribar (NG)2001100,059,911,228,9
Etaio (NG)1986100,00,08,391,7
Etaio (NG)1991100,00,00,0100,0
Etaio (NG)1996100,00,00,0100,0
Etaio (NG)2001100,020,010,070,0
Etxalar (NG)1986100,088,14,47,4
Etxalar (NG)1991100,093,94,61,5
Etxalar (NG)1996100,087,64,87,6
Etxalar (NG)2001100,093,71,35,1
Etxarri (NG)1986100,00,00,0100,0
Etxarri (NG)1991100,00,00,0100,0
Etxarri (NG)1996100,00,014,385,7
Etxarri (NG)2001100,0100,00,00,0
Etxarri Aranatz (NG)1986100,083,210,56,3
Etxarri Aranatz (NG)1991100,087,19,82,9
Etxarri Aranatz (NG)1996100,094,12,83,1
Etxarri Aranatz (NG)2001100,086,17,86,0
Etxauri (NG)1986100,04,02,094,0
Etxauri (NG)1991100,012,38,878,9
Etxauri (NG)1996100,044,710,544,7
Etxauri (NG)2001100,054,514,530,9
Etxebarri (B)1986100,04,831,863,4
Etxebarri (B)1991100,015,643,441,0
Etxebarri (B)1996100,035,644,120,3
Etxebarri (B)2001100,045,940,213,8
Etxebarri (B)2006100,055,930,713,4
Etxebarri (B)2011100,073,722,43,9
Eulate (NG)1986100,04,50,095,5
Eulate (NG)1991100,03,51,894,7
Eulate (NG)1996100,02,00,098,0
Eulate (NG)2001100,050,026,523,5
Ezkabarte (NG)1986100,04,22,693,1
Ezkabarte (NG)1991100,010,76,782,7
Ezkabarte (NG)1996100,026,920,053,1
Ezkabarte (NG)2001100,030,124,645,4
Ezkaroze (NG)1986100,00,00,0100,0
Ezkaroze (NG)1991100,00,07,492,6
Ezkaroze (NG)1996100,031,051,717,2
Ezkaroze (NG)2001100,019,047,633,3
Ezkio-Itsaso (G)1986100,098,90,01,1
Ezkio-Itsaso (G)1991100,095,94,10,0
Ezkio-Itsaso (G)1996100,087,510,71,8
Ezkio-Itsaso (G)2001100,083,712,24,1
Ezkio-Itsaso (G)2006100,075,423,01,6
Ezkio-Itsaso (G)2011100,095,72,91,4
Ezkurra (NG)1986100,076,917,35,8
Ezkurra (NG)1991100,0100,00,00,0
Ezkurra (NG)1996100,0100,00,00,0
Ezkurra (NG)2001100,0100,00,00,0
Ezporogi (NG)1986100,00,00,0100,0
Ezporogi (NG)1991100,00,00,0100,0
Ezporogi (NG)1996100,00,00,0100,0
Ezporogi (NG)2001100,050,025,025,0
Faltzes (NG)1986100,00,50,099,5
Faltzes (NG)1991100,00,38,591,2
Faltzes (NG)1996100,02,035,162,8
Faltzes (NG)2001100,02,314,183,6
Fitero (NG)1986100,00,00,0100,0
Fitero (NG)1991100,00,00,399,7
Fitero (NG)1996100,00,00,599,5
Fitero (NG)2001100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1986100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1991100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1996100,00,01,198,9
Fontellas (NG)2001100,02,25,592,3
Forua (B)1986100,072,617,99,5
Forua (B)1991100,084,211,24,6
Forua (B)1996100,086,013,20,9
Forua (B)2001100,081,816,22,0
Forua (B)2006100,079,418,62,1
Forua (B)2011100,091,77,30,9
Fruiz (B)1986100,097,10,02,9
Fruiz (B)1991100,097,12,90,0
Fruiz (B)1996100,087,512,50,0
Fruiz (B)2001100,084,611,53,8
Fruiz (B)2006100,072,219,48,3
Fruiz (B)2011100,083,114,12,8
Funes (NG)1986100,00,00,0100,0
Funes (NG)1991100,00,00,699,4
Funes (NG)1996100,00,00,0100,0
Funes (NG)2001100,00,40,099,6
Fustiñana (NG)1986100,00,00,0100,0
Fustiñana (NG)1991100,00,00,0100,0
Fustiñana (NG)1996100,00,00,0100,0
Fustiñana (NG)2001100,00,90,498,7
Gabiria (G)1986100,098,50,01,5
Gabiria (G)1991100,094,75,30,0
Gabiria (G)1996100,094,25,80,0
Gabiria (G)2001100,090,99,10,0
Gabiria (G)2006100,081,415,33,4
Gabiria (G)2011100,097,42,60,0
Gaintza (G)1986100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1991100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1996100,093,36,70,0
Gaintza (G)2001100,088,211,80,0
Gaintza (G)2006100,0100,00,00,0
Gaintza (G)2011100,085,714,30,0
Galar (NG)1986100,00,70,998,4
Galar (NG)1991100,01,42,795,9
Galar (NG)1996100,09,93,786,4
Galar (NG)2001100,01,227,671,2
Galdakao (B)1981100,017,218,664,2
Galdakao (B)1986100,023,419,856,8
Galdakao (B)1991100,037,832,130,1
Galdakao (B)1996100,054,726,219,1
Galdakao (B)2001100,074,420,05,6
Galdakao (B)2006100,067,723,68,7
Galdakao (B)2011100,086,910,62,5
Galdames (B)1986100,018,745,336,0
Galdames (B)1991100,029,236,933,8
Galdames (B)1996100,037,940,921,2
Galdames (B)2001100,063,526,99,6
Galdames (B)2006100,046,837,116,1
Galdames (B)2011100,076,520,62,9
Galipentzu (NG)1986100,00,00,0100,0
Galipentzu (NG)1991100,00,00,0100,0
Galipentzu (NG)1996100,00,00,0100,0
Galipentzu (NG)2001100,00,00,0100,0
Galoze (NG)1986100,00,00,0100,0
Galoze (NG)1991100,00,00,0100,0
Galoze (NG)1996100,040,020,040,0
Galoze (NG)2001100,033,30,066,7
Gamiz-Fika (B)1986100,090,51,08,6
Gamiz-Fika (B)1991100,092,65,61,9
Gamiz-Fika (B)1996100,082,015,32,7
Gamiz-Fika (B)2001100,078,512,39,2
Gamiz-Fika (B)2006100,078,715,26,1
Gamiz-Fika (B)2011100,083,313,63,1
Garai (B)1986100,082,48,88,8
Garai (B)1991100,093,56,50,0
Garai (B)1996100,070,829,20,0
Garai (B)2001100,094,45,60,0
Garai (B)2006100,073,520,65,9
Garai (B)2011100,089,88,22,0
Garaioa (NG)1986100,00,057,142,9
Garaioa (NG)1991100,00,045,055,0
Garaioa (NG)1996100,045,545,59,1
Garaioa (NG)2001100,088,90,011,1
Garde (NG)1986100,00,00,0100,0
Garde (NG)1991100,00,00,0100,0
Garde (NG)1996100,00,08,391,7
Garde (NG)2001100,018,20,081,8
Gares (NG)1986100,09,37,982,8
Gares (NG)1991100,09,712,177,9
Gares (NG)1996100,018,79,771,7
Gares (NG)2001100,026,515,158,3
Garinoain (NG)1986100,00,00,0100,0
Garinoain (NG)1991100,00,010,389,7
Garinoain (NG)1996100,03,43,493,1
Garinoain (NG)2001100,07,713,578,8
Garralda (NG)1986100,020,017,862,2
Garralda (NG)1991100,033,345,820,8
Garralda (NG)1996100,075,016,78,3
Garralda (NG)2001100,077,811,111,1
Gasteiz (A)1981100,04,119,276,7
Gasteiz (A)1986100,09,437,852,9
Gasteiz (A)1991100,014,442,742,8
Gasteiz (A)1996100,029,838,032,2
Gasteiz (A)2001100,042,040,317,7
Gasteiz (A)2006100,056,628,714,7
Gasteiz (A)2011100,065,627,27,1
Gatika (B)1986100,071,322,56,3
Gatika (B)1991100,089,75,54,8
Gatika (B)1996100,081,617,01,4
Gatika (B)2001100,083,315,01,7
Gatika (B)2006100,070,321,87,9
Gatika (B)2011100,084,113,82,1
Gautegiz-Arteaga (B)1986100,092,05,32,7
Gautegiz-Arteaga (B)1991100,090,89,20,0
Gautegiz-Arteaga (B)1996100,091,85,92,4
Gautegiz-Arteaga (B)2001100,094,44,51,1
Gautegiz-Arteaga (B)2006100,077,017,06,0
Gautegiz-Arteaga (B)2011100,090,16,33,6
Gaztelu (G)1986100,0100,00,00,0
Gaztelu (G)1991100,093,86,30,0
Gaztelu (G)1996100,0100,00,00,0
Gaztelu (G)2001100,069,223,17,7
Gaztelu (G)2006100,076,517,65,9
Gaztelu (G)2011100,0100,00,00,0
Gazteluberri (NG)1986100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)1991----
Gazteluberri (NG)1996----
Gazteluberri (NG)2001----
Genevilla (NG)1986100,00,057,942,1
Genevilla (NG)1991100,022,233,344,4
Genevilla (NG)1996100,057,10,042,9
Genevilla (NG)2001100,00,016,783,3
Gernika-Lumo (B)1981100,055,421,722,9
Gernika-Lumo (B)1986100,067,223,59,3
Gernika-Lumo (B)1991100,076,216,07,7
Gernika-Lumo (B)1996100,086,111,42,4
Gernika-Lumo (B)2001100,083,912,63,5
Gernika-Lumo (B)2006100,076,817,16,1
Gernika-Lumo (B)2011100,087,38,74,0
Gesalatz (NG)1986100,00,00,0100,0
Gesalatz (NG)1991100,011,10,088,9
Gesalatz (NG)1996100,08,34,287,5
Gesalatz (NG)2001100,026,926,946,2
Getaria (G)1986100,095,71,23,1
Getaria (G)1991100,092,87,00,3
Getaria (G)1996100,094,45,20,3
Getaria (G)2001100,087,013,00,0
Getaria (G)2006100,083,414,02,6
Getaria (G)2011100,092,06,51,5
Getxo (B)1981100,09,232,458,4
Getxo (B)1986100,017,040,242,8
Getxo (B)1991100,023,238,838,0
Getxo (B)1996100,034,836,628,5
Getxo (B)2001100,039,138,522,4
Getxo (B)2006100,057,928,113,9
Getxo (B)2011100,063,027,99,1
Girgillao (NG)1986100,00,00,0100,0
Girgillao (NG)1991100,00,00,0100,0
Girgillao (NG)1996100,012,525,062,5
Girgillao (NG)2001100,057,142,90,0
Gizaburuaga (B)1986100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)1991100,075,025,00,0
Gizaburuaga (B)1996100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)2001100,088,211,80,0
Gizaburuaga (B)2006100,070,617,611,8
Gizaburuaga (B)2011100,089,310,70,0
Gobiaran (A)1986100,02,648,748,7
Gobiaran (A)1991100,03,875,021,2
Gobiaran (A)1996100,07,121,471,4
Gobiaran (A)2001100,035,043,321,7
Gobiaran (A)2006100,059,127,313,6
Gobiaran (A)2011100,059,333,77,0
Goizueta (NG)1986100,097,60,61,8
Goizueta (NG)1991100,0100,00,00,0
Goizueta (NG)1996100,0100,00,00,0
Goizueta (NG)2001100,095,04,01,0
Gordexola (B)1986100,00,937,162,1
Gordexola (B)1991100,015,353,131,6
Gordexola (B)1996100,029,743,826,6
Gordexola (B)2001100,047,534,518,0
Gordexola (B)2006100,053,333,313,3
Gordexola (B)2011100,080,016,73,3
Gorliz (B)1986100,042,035,023,0
Gorliz (B)1991100,058,626,415,1
Gorliz (B)1996100,065,122,812,1
Gorliz (B)2001100,065,226,18,8
Gorliz (B)2006100,061,527,111,4
Gorliz (B)2011100,080,315,44,2
Gorza (NG)1986100,00,00,0100,0
Gorza (NG)1991100,00,00,0100,0
Gorza (NG)1996100,00,00,0100,0
Gorza (NG)2001----
Goñi (NG)1986100,00,00,0100,0
Goñi (NG)1991100,00,00,0100,0
Goñi (NG)1996100,013,340,046,7
Goñi (NG)2001100,08,325,066,7
Guardia (Biastari) (A)1986100,00,462,437,1
Guardia (Biastari) (A)1991100,010,834,754,5
Guardia (Biastari) (A)1996100,016,840,342,9
Guardia (Biastari) (A)2001100,036,945,018,1
Guardia (Biastari) (A)2006100,051,133,115,8
Guardia (Biastari) (A)2011100,058,525,715,8
Gueñes (B)1986100,01,238,560,3
Gueñes (B)1991100,013,249,437,4
Gueñes (B)1996100,027,945,726,4
Gueñes (B)2001100,048,137,414,5
Gueñes (B)2006100,057,229,513,3
Gueñes (B)2011100,077,816,65,6
Harana (A)1986100,02,22,295,7
Harana (A)1991100,06,910,382,8
Harana (A)1996100,020,012,068,0
Harana (A)2001100,047,147,15,9
Harana (A)2006100,064,717,617,6
Harana (A)2011100,086,70,013,3
Hernani (G)1981100,031,524,843,7
Hernani (G)1986100,050,923,825,3
Hernani (G)1991100,063,224,512,2
Hernani (G)1996100,078,814,56,7
Hernani (G)2001100,078,415,65,9
Hernani (G)2006100,072,821,16,0
Hernani (G)2011100,089,77,52,8
Hernialde (G)1986100,084,08,08,0
Hernialde (G)1991100,087,812,20,0
Hernialde (G)1996100,096,23,80,0
Hernialde (G)2001100,091,25,92,9
Hernialde (G)2006100,072,227,80,0
Hernialde (G)2011100,094,15,90,0
Hiriberri Atetz (NG)1986100,04,80,095,2
Hiriberri Atetz (NG)1991100,040,053,36,7
Hiriberri Atetz (NG)1996100,081,89,19,1
Hiriberri Atetz (NG)2001100,0100,00,00,0
Hondarribia (G)1981100,053,421,025,5
Hondarribia (G)1986100,062,320,017,6
Hondarribia (G)1991100,068,622,19,3
Hondarribia (G)1996100,077,315,67,0
Hondarribia (G)2001100,073,318,68,1
Hondarribia (G)2006100,073,220,36,5
Hondarribia (G)2011100,082,411,56,0
Ibargoiti (NG)1986100,00,00,0100,0
Ibargoiti (NG)1991100,00,05,694,4
Ibargoiti (NG)1996100,05,917,676,5
Ibargoiti (NG)2001100,00,026,373,7
Ibarra (G)1986100,069,712,817,5
Ibarra (G)1991100,064,319,616,2
Ibarra (G)1996100,090,09,10,8
Ibarra (G)2001100,081,614,93,6
Ibarra (G)2006100,073,621,84,6
Ibarra (G)2011100,089,56,54,0
Ibarrangelu (B)1986100,089,76,93,4
Ibarrangelu (B)1991100,088,511,50,0
Ibarrangelu (B)1996100,088,611,40,0
Ibarrangelu (B)2001100,082,98,68,6
Ibarrangelu (B)2006100,069,623,96,5
Ibarrangelu (B)2011100,091,18,90,0
Idiazabal (G)1986100,093,25,90,9
Idiazabal (G)1991100,094,25,00,9
Idiazabal (G)1996100,086,59,93,6
Idiazabal (G)2001100,090,18,91,0
Idiazabal (G)2006100,074,321,54,2
Idiazabal (G)2011100,088,37,74,0
Igantzi (NG)1986100,088,50,011,5
Igantzi (NG)1991100,097,31,41,4
Igantzi (NG)1996100,088,74,86,5
Igantzi (NG)2001100,094,12,92,9
Igorre (B)1986100,069,210,520,3
Igorre (B)1991100,086,69,04,4
Igorre (B)1996100,090,46,43,2
Igorre (B)2001100,087,68,93,5
Igorre (B)2006100,070,023,07,0
Igorre (B)2011100,090,06,63,5
Iguzkitza (NG)1986100,07,59,483,0
Iguzkitza (NG)1991100,022,92,175,0
Iguzkitza (NG)1996100,011,82,985,3
Iguzkitza (NG)2001100,09,819,570,7
Ikaztegieta (G)1986100,099,00,01,0
Ikaztegieta (G)1991100,088,511,50,0
Ikaztegieta (G)1996100,097,72,30,0
Ikaztegieta (G)2001100,087,812,20,0
Ikaztegieta (G)2006100,087,77,05,3
Ikaztegieta (G)2011100,087,76,26,2
Imotz (NG)1986100,046,419,633,9
Imotz (NG)1991100,074,018,08,0
Imotz (NG)1996100,069,623,96,5
Imotz (NG)2001100,077,412,99,7
Irantzu (NG)1986100,021,90,078,1
Irantzu (NG)1991100,036,136,127,8
Irantzu (NG)1996100,065,534,50,0
Irantzu (NG)2001100,053,326,720,0
Irun (G)1981100,013,916,769,4
Irun (G)1986100,021,334,943,8
Irun (G)1991100,035,333,631,1
Irun (G)1996100,059,124,216,7
Irun (G)2001100,066,519,813,7
Irun (G)2006100,063,825,410,9
Irun (G)2011100,078,415,85,8
Irunberri (NG)1986100,03,12,794,2
Irunberri (NG)1991100,013,84,381,9
Irunberri (NG)1996100,021,120,458,6
Irunberri (NG)2001100,031,736,631,7
Irura (G)1986100,084,310,45,2
Irura (G)1991100,091,09,00,0
Irura (G)1996100,076,619,53,9
Irura (G)2001100,083,215,90,9
Irura (G)2006100,075,720,24,0
Irura (G)2011100,088,08,43,6
Iruraitz-Gauna (A)1986100,012,525,062,5
Iruraitz-Gauna (A)1991100,014,140,645,3
Iruraitz-Gauna (A)1996100,032,552,515,0
Iruraitz-Gauna (A)2001100,056,318,825,0
Iruraitz-Gauna (A)2006100,061,532,75,8
Iruraitz-Gauna (A)2011100,077,818,53,7
Irurtzun (NG)1986----
Irurtzun (NG)1991----
Irurtzun (NG)1996100,048,117,234,7
Irurtzun (NG)2001100,041,825,932,3
Iruña Oka (A)1986100,00,815,983,2
Iruña Oka (A)1991100,015,924,759,4
Iruña Oka (A)1996100,030,826,043,3
Iruña Oka (A)2001100,044,436,119,5
Iruña Oka (A)2006100,056,929,913,2
Iruña Oka (A)2011100,068,523,08,6
Iruñea (NG)1986100,08,74,187,2
Iruñea (NG)1991100,010,05,184,8
Iruñea (NG)1996100,013,68,178,3
Iruñea (NG)2001100,018,212,769,1
Ispaster (B)1986100,091,48,60,0
Ispaster (B)1991100,092,08,00,0
Ispaster (B)1996100,094,85,20,0
Ispaster (B)2001100,082,215,62,2
Ispaster (B)2006100,072,525,02,5
Ispaster (B)2011100,082,411,85,9
Itsasondo (G)1986100,078,413,68,0
Itsasondo (G)1991100,093,05,61,4
Itsasondo (G)1996100,082,411,85,9
Itsasondo (G)2001100,071,715,113,2
Itsasondo (G)2006100,083,115,31,7
Itsasondo (G)2011100,093,95,11,0
Ituren (NG)1986100,092,51,95,6
Ituren (NG)1991100,097,40,02,6
Ituren (NG)1996100,093,83,13,1
Ituren (NG)2001100,0100,00,00,0
Iturmendi (NG)1986100,08,58,583,0
Iturmendi (NG)1991100,023,532,444,1
Iturmendi (NG)1996100,072,111,616,3
Iturmendi (NG)2001100,079,711,98,5
Itza (NG)1986100,013,27,479,4
Itza (NG)1991100,020,68,870,6
Itza (NG)1996100,028,114,157,8
Itza (NG)2001100,023,89,566,7
Itzagaondoa (NG)1986100,00,06,393,8
Itzagaondoa (NG)1991100,033,35,661,1
Itzagaondoa (NG)1996100,025,043,831,3
Itzagaondoa (NG)2001100,023,153,823,1
Itzaltzu (NG)1986100,00,0100,00,0
Itzaltzu (NG)1991100,00,075,025,0
Itzaltzu (NG)1996100,025,050,025,0
Itzaltzu (NG)2001100,00,050,050,0
Iurreta (B)1986100,033,129,837,1
Iurreta (B)1991100,041,029,130,0
Iurreta (B)1996100,064,528,47,1
Iurreta (B)2001100,073,721,64,8
Iurreta (B)2006100,070,821,77,5
Iurreta (B)2011100,082,512,64,9
Izaba (NG)1986100,06,30,093,7
Izaba (NG)1991100,07,842,250,0
Izaba (NG)1996100,05,834,659,6
Izaba (NG)2001100,035,817,047,2
Izurtza (B)1986100,070,611,817,6
Izurtza (B)1991100,083,810,85,4
Izurtza (B)1996100,089,310,70,0
Izurtza (B)2001100,094,75,30,0
Izurtza (B)2006100,050,028,621,4
Izurtza (B)2011100,070,015,015,0
Jaitz (NG)1986100,00,00,0100,0
Jaitz (NG)1991100,025,00,075,0
Jaitz (NG)1996100,00,028,671,4
Jaitz (NG)2001100,033,30,066,7
Jaurrieta (NG)1986100,00,00,0100,0
Jaurrieta (NG)1991100,06,529,064,5
Jaurrieta (NG)1996100,078,60,021,4
Jaurrieta (NG)2001100,060,030,010,0
Kanpezu (A)1986100,014,647,038,4
Kanpezu (A)1991100,027,954,417,6
Kanpezu (A)1996100,048,423,228,4
Kanpezu (A)2001100,057,814,427,8
Kanpezu (A)2006100,051,137,012,0
Kanpezu (A)2011100,076,916,26,8
Karrantza (B)1986100,00,820,079,2
Karrantza (B)1991100,02,216,881,1
Karrantza (B)1996100,040,537,022,4
Karrantza (B)2001100,071,917,510,6
Karrantza (B)2006100,057,727,714,5
Karrantza (B)2011100,081,812,45,8
Kaseda (NG)1986100,00,70,798,7
Kaseda (NG)1991100,00,70,798,7
Kaseda (NG)1996100,05,222,272,6
Kaseda (NG)2001100,013,142,644,3
Kortezubi (B)1986100,098,21,80,0
Kortezubi (B)1991100,091,88,20,0
Kortezubi (B)1996100,085,714,30,0
Kortezubi (B)2001100,090,39,70,0
Kortezubi (B)2006100,080,015,05,0
Kortezubi (B)2011100,0100,00,00,0
Kripan (A)1986100,03,857,738,5
Kripan (A)1991100,016,772,211,1
Kripan (A)1996100,046,726,726,7
Kripan (A)2001100,035,050,015,0
Kripan (A)2006100,065,419,215,4
Kripan (A)2011100,076,710,013,3
Kuartango (A)1986100,033,348,118,5
Kuartango (A)1991100,041,431,027,6
Kuartango (A)1996100,071,49,519,0
Kuartango (A)2001100,058,316,725,0
Kuartango (A)2006100,056,526,117,4
Kuartango (A)2011100,083,38,38,3
Lagran (A)1986100,00,066,733,3
Lagran (A)1991100,018,818,862,5
Lagran (A)1996100,022,277,80,0
Lagran (A)2001100,012,525,062,5
Lagran (A)2006100,050,050,00,0
Lagran (A)2011100,066,733,30,0
Lakuntza (NG)1986100,056,735,77,6
Lakuntza (NG)1991100,085,66,97,5
Lakuntza (NG)1996100,076,414,29,5
Lakuntza (NG)2001100,085,86,37,9
Lana (NG)1986100,00,00,0100,0
Lana (NG)1991100,00,00,0100,0
Lana (NG)1996100,00,016,783,3
Lana (NG)2001100,025,025,050,0
Lanestosa (B)1986100,07,50,092,5
Lanestosa (B)1991100,04,42,293,3
Lanestosa (B)1996100,00,035,964,1
Lanestosa (B)2001100,07,157,135,7
Lanestosa (B)2006100,046,238,515,4
Lanestosa (B)2011100,072,216,711,1
Lantaron (A)1986100,00,02,597,5
Lantaron (A)1991100,02,129,568,4
Lantaron (A)1996100,01,434,763,9
Lantaron (A)2001100,08,329,861,9
Lantaron (A)2006100,043,233,823,0
Lantaron (A)2011100,043,330,026,7
Lantz (NG)1986100,010,73,685,7
Lantz (NG)1991100,045,50,054,5
Lantz (NG)1996100,033,333,333,3
Lantz (NG)2001100,066,733,30,0
Lantziego (A)1986100,035,344,120,6
Lantziego (A)1991100,057,527,415,1
Lantziego (A)1996100,071,614,913,4
Lantziego (A)2001100,055,228,416,4
Lantziego (A)2006100,053,135,910,9
Lantziego (A)2011100,059,825,614,6
Lapoblación (NG)1986100,00,05,694,4
Lapoblación (NG)1991100,00,010,090,0
Lapoblación (NG)1996100,00,025,075,0
Lapoblación (NG)2001100,029,447,123,5
Lapuebla de Labarca (A)1986100,049,326,424,3
Lapuebla de Labarca (A)1991100,044,548,96,6
Lapuebla de Labarca (A)1996100,085,310,14,6
Lapuebla de Labarca (A)2001100,070,216,713,1
Lapuebla de Labarca (A)2006100,047,334,118,7
Lapuebla de Labarca (A)2011100,064,627,18,3
Larrabetzu (B)1986100,073,019,87,2
Larrabetzu (B)1991100,072,617,410,0
Larrabetzu (B)1996100,089,57,43,1
Larrabetzu (B)2001100,088,07,24,8
Larrabetzu (B)2006100,072,521,26,2
Larrabetzu (B)2011100,088,38,82,8
Larraga (NG)1986100,00,00,799,3
Larraga (NG)1991100,00,811,487,8
Larraga (NG)1996100,00,928,670,6
Larraga (NG)2001100,03,622,274,2
Larragoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Larragoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Larragoa (NG)1996100,00,00,0100,0
Larragoa (NG)2001100,011,177,811,1
Larraul (G)1986100,094,75,30,0
Larraul (G)1991100,094,45,60,0
Larraul (G)1996100,0100,00,00,0
Larraul (G)2001100,073,921,74,3
Larraul (G)2006100,075,718,95,4
Larraul (G)2011100,096,23,80,0
Larraun (NG)1986100,065,420,014,6
Larraun (NG)1991100,078,910,910,1
Larraun (NG)1996100,082,17,510,4
Larraun (NG)2001100,095,10,04,9
Lasarte-Oria (G)1986100,028,022,149,9
Lasarte-Oria (G)1991100,043,832,124,0
Lasarte-Oria (G)1996100,068,022,89,2
Lasarte-Oria (G)2001100,069,921,38,8
Lasarte-Oria (G)2006100,066,423,89,8
Lasarte-Oria (G)2011100,085,111,53,4
Laudio (A)1981100,03,86,090,2
Laudio (A)1986100,015,335,848,9
Laudio (A)1991100,028,142,928,9
Laudio (A)1996100,053,932,114,0
Laudio (A)2001100,060,528,311,2
Laudio (A)2006100,062,126,611,3
Laudio (A)2011100,079,416,93,7
Laukiz (B)1986100,042,825,232,0
Laukiz (B)1991100,052,916,430,7
Laukiz (B)1996100,068,415,316,3
Laukiz (B)2001100,051,526,322,2
Laukiz (B)2006100,061,130,28,7
Laukiz (B)2011100,074,617,57,9
Lazkao (G)1986100,065,123,511,4
Lazkao (G)1991100,083,411,05,6
Lazkao (G)1996100,090,35,93,9
Lazkao (G)2001100,087,09,23,8
Lazkao (G)2006100,077,417,05,6
Lazkao (G)2011100,090,16,73,3
Leaburu (G)1986100,098,91,10,0
Leaburu (G)1991100,092,57,50,0
Leaburu (G)1996100,097,42,60,0
Leaburu (G)2001100,083,316,70,0
Leaburu (G)2006100,064,929,75,4
Leaburu (G)2011100,086,710,03,3
Leatxe (NG)1986100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)1991100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)1996100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)2001----
Ledea (NG)1986100,00,04,595,5
Ledea (NG)1991100,00,00,0100,0
Ledea (NG)1996100,08,30,091,7
Ledea (NG)2001100,05,627,866,7
Legarda (NG)1986100,00,00,0100,0
Legarda (NG)1991100,00,050,050,0
Legarda (NG)1996100,00,028,671,4
Legarda (NG)2001100,00,00,0100,0
Legaria (NG)1986100,00,00,0100,0
Legaria (NG)1991100,00,00,0100,0
Legaria (NG)1996100,014,30,085,7
Legaria (NG)2001100,040,00,060,0
Legazpi (G)1981100,035,123,541,3
Legazpi (G)1986100,058,827,613,6
Legazpi (G)1991100,071,821,66,6
Legazpi (G)1996100,086,811,71,5
Legazpi (G)2001100,085,712,61,7
Legazpi (G)2006100,074,719,06,3
Legazpi (G)2011100,091,37,31,4
Legorreta (G)1986100,064,822,912,2
Legorreta (G)1991100,087,29,73,1
Legorreta (G)1996100,092,57,50,0
Legorreta (G)2001100,087,312,00,7
Legorreta (G)2006100,079,014,07,0
Legorreta (G)2011100,090,14,75,2
Legutiano (A)1986100,035,238,626,3
Legutiano (A)1991100,065,122,412,5
Legutiano (A)1996100,086,09,64,5
Legutiano (A)2001100,075,419,25,4
Legutiano (A)2006100,060,924,514,6
Legutiano (A)2011100,076,116,87,1
Leintz Gatzaga (G)1986100,055,926,517,6
Leintz Gatzaga (G)1991100,073,326,70,0
Leintz Gatzaga (G)1996100,083,312,54,2
Leintz Gatzaga (G)2001100,073,126,90,0
Leintz Gatzaga (G)2006100,081,511,17,4
Leintz Gatzaga (G)2011100,084,86,19,1
Leioa (B)1981100,08,228,363,5
Leioa (B)1986100,015,640,743,8
Leioa (B)1991100,025,640,134,4
Leioa (B)1996100,043,036,520,4
Leioa (B)2001100,047,239,213,6
Leioa (B)2006100,057,127,815,1
Leioa (B)2011100,071,623,64,8
Leitza (NG)1986100,089,63,37,1
Leitza (NG)1991100,093,44,62,0
Leitza (NG)1996100,094,43,71,9
Leitza (NG)2001100,096,72,01,3
Lekeitio (B)1986100,081,311,17,6
Lekeitio (B)1991100,088,59,61,8
Lekeitio (B)1996100,090,58,80,7
Lekeitio (B)2001100,089,79,01,3
Lekeitio (B)2006100,078,617,34,1
Lekeitio (B)2011100,090,86,03,2
Lekunberri (NG)1986----
Lekunberri (NG)1991----
Lekunberri (NG)1996100,084,510,35,2
Lekunberri (NG)2001100,087,74,47,9
Lemoa (B)1986100,058,412,029,6
Lemoa (B)1991100,069,714,216,1
Lemoa (B)1996100,088,47,83,7
Lemoa (B)2001100,083,812,43,9
Lemoa (B)2006100,069,823,56,8
Lemoa (B)2011100,082,012,25,8
Lemoiz (B)1986100,058,135,06,8
Lemoiz (B)1991100,070,220,29,5
Lemoiz (B)1996100,073,317,39,3
Lemoiz (B)2001100,082,313,54,2
Lemoiz (B)2006100,070,320,88,9
Lemoiz (B)2011100,082,612,54,9
Leotz (NG)1986100,00,025,075,0
Leotz (NG)1991100,025,00,075,0
Leotz (NG)1996100,031,626,342,1
Leotz (NG)2001100,0100,00,00,0
Lerga (NG)1986100,00,00,0100,0
Lerga (NG)1991100,057,10,042,9
Lerga (NG)1996100,050,00,050,0
Lerga (NG)2001100,00,00,0100,0
Lerin (NG)1986100,00,01,198,9
Lerin (NG)1991100,00,91,497,7
Lerin (NG)1996100,02,334,563,3
Lerin (NG)2001100,01,840,257,9
Lesaka (NG)1986100,068,823,38,0
Lesaka (NG)1991100,088,58,23,3
Lesaka (NG)1996100,087,65,07,4
Lesaka (NG)2001100,095,53,80,8
Leza (A)1986100,00,05,394,7
Leza (A)1991100,038,553,87,7
Leza (A)1996100,066,725,08,3
Leza (A)2001100,035,335,329,4
Leza (A)2006100,081,312,56,3
Leza (A)2011100,076,214,39,5
Lezama (B)1986100,073,320,26,5
Lezama (B)1991100,080,99,010,2
Lezama (B)1996100,081,013,65,5
Lezama (B)2001100,075,016,48,6
Lezama (B)2006100,071,919,68,4
Lezama (B)2011100,084,813,71,5
Lezaun (NG)1986100,00,00,0100,0
Lezaun (NG)1991100,017,430,452,2
Lezaun (NG)1996100,019,269,211,5
Lezaun (NG)2001100,016,243,240,5
Lezo (G)1986100,043,233,523,4
Lezo (G)1991100,059,034,36,6
Lezo (G)1996100,076,317,95,8
Lezo (G)2001100,084,211,74,1
Lezo (G)2006100,076,617,65,8
Lezo (G)2011100,088,59,42,0
Lizarra (NG)1986100,019,83,976,3
Lizarra (NG)1991100,020,85,673,6
Lizarra (NG)1996100,026,07,766,3
Lizarra (NG)2001100,030,316,153,6
Lizartza (G)1986100,099,30,70,0
Lizartza (G)1991100,097,42,60,0
Lizartza (G)1996100,095,94,10,0
Lizartza (G)2001100,093,07,00,0
Lizartza (G)2006100,074,218,27,6
Lizartza (G)2011100,090,72,76,7
Lizoain (NG)1986100,02,914,782,4
Lizoain (NG)1991100,09,73,287,1
Lizoain (NG)1996100,017,421,760,9
Lizoain (NG)2001100,031,312,556,3
Lodosa (NG)1986100,00,10,599,4
Lodosa (NG)1991100,00,30,199,4
Lodosa (NG)1996100,03,84,192,0
Lodosa (NG)2001100,04,52,892,8
Loiu (B)1986100,033,131,835,1
Loiu (B)1991100,050,831,317,9
Loiu (B)1996100,054,026,419,5
Loiu (B)2001100,051,237,711,1
Loiu (B)2006100,062,527,010,4
Loiu (B)2011100,074,620,15,3
Longida (NG)1986100,00,017,682,4
Longida (NG)1991100,016,716,766,7
Longida (NG)1996100,030,030,040,0
Longida (NG)2001100,026,117,456,5
Lukin (NG)1986100,00,00,0100,0
Lukin (NG)1991100,010,00,090,0
Lukin (NG)1996100,022,211,166,7
Lukin (NG)2001100,033,30,066,7
Luzaide (NG)1986100,027,924,447,7
Luzaide (NG)1991100,050,045,05,0
Luzaide (NG)1996100,053,527,918,6
Luzaide (NG)2001100,082,48,88,8
Mallabia (B)1986100,066,222,811,0
Mallabia (B)1991100,079,915,74,4
Mallabia (B)1996100,091,17,11,8
Mallabia (B)2001100,089,98,41,7
Mallabia (B)2006100,080,011,88,2
Mallabia (B)2011100,089,110,10,8
Marañón (NG)1986100,00,050,050,0
Marañón (NG)1991100,00,020,080,0
Marañón (NG)1996100,00,0100,00,0
Marañón (NG)2001100,00,00,0100,0
Markin-Etxebarria (B)1986100,095,32,32,3
Markin-Etxebarria (B)1991100,089,210,80,0
Markin-Etxebarria (B)1996100,088,911,10,0
Markin-Etxebarria (B)2001100,088,611,40,0
Markin-Etxebarria (B)2006100,081,615,52,9
Markin-Etxebarria (B)2011100,091,97,01,2
Markina-Xemein (B)1986100,087,05,67,5
Markina-Xemein (B)1991100,083,711,54,8
Markina-Xemein (B)1996100,092,76,50,9
Markina-Xemein (B)2001100,091,96,91,2
Markina-Xemein (B)2006100,075,218,36,5
Markina-Xemein (B)2011100,088,85,95,3
Martzilla (NG)1986100,00,00,0100,0
Martzilla (NG)1991100,00,00,0100,0
Martzilla (NG)1996100,00,31,098,7
Martzilla (NG)2001100,01,710,088,3
Maruri-Jatabe (B)1986100,083,38,38,3
Maruri-Jatabe (B)1991100,069,418,112,5
Maruri-Jatabe (B)1996100,076,519,63,9
Maruri-Jatabe (B)2001100,075,713,510,8
Maruri-Jatabe (B)2006100,064,426,78,9
Maruri-Jatabe (B)2011100,082,316,11,6
Mañaria (B)1986100,070,510,319,2
Mañaria (B)1991100,080,613,95,6
Mañaria (B)1996100,091,46,91,7
Mañaria (B)2001100,095,34,70,0
Mañaria (B)2006100,082,515,02,5
Mañaria (B)2011100,090,74,74,7
Mañeru (NG)1986100,00,00,0100,0
Mañeru (NG)1991100,02,08,090,0
Mañeru (NG)1996100,07,95,386,8
Mañeru (NG)2001100,020,026,753,3
Mañueta (A)1986100,00,032,767,3
Mañueta (A)1991100,026,334,239,5
Mañueta (A)1996100,064,918,916,2
Mañueta (A)2001100,056,824,318,9
Mañueta (A)2006100,048,629,721,6
Mañueta (A)2011100,055,328,915,8
Mendabia (NG)1986100,00,30,099,7
Mendabia (NG)1991100,01,01,097,1
Mendabia (NG)1996100,00,34,195,6
Mendabia (NG)2001100,01,414,883,8
Mendaro (G)1986100,071,521,57,0
Mendaro (G)1991100,081,114,24,7
Mendaro (G)1996100,094,24,11,7
Mendaro (G)2001100,087,711,50,8
Mendaro (G)2006100,067,624,08,4
Mendaro (G)2011100,085,111,43,6
Mendata (B)1986100,092,57,50,0
Mendata (B)1991100,093,96,10,0
Mendata (B)1996100,096,33,70,0
Mendata (B)2001100,081,818,20,0
Mendata (B)2006100,067,629,42,9
Mendata (B)2011100,092,73,63,6
Mendaza (NG)1986100,00,00,0100,0
Mendaza (NG)1991100,00,00,0100,0
Mendaza (NG)1996100,00,09,190,9
Mendaza (NG)2001100,019,09,571,4
Mendexa (B)1986100,087,27,75,1
Mendexa (B)1991100,084,016,00,0
Mendexa (B)1996100,084,615,40,0
Mendexa (B)2001100,089,310,70,0
Mendexa (B)2006100,075,615,68,9
Mendexa (B)2011100,088,711,30,0
Mendigorria (NG)1986100,00,00,0100,0
Mendigorria (NG)1991100,01,61,696,8
Mendigorria (NG)1996100,07,430,562,1
Mendigorria (NG)2001100,01,115,883,2
Metauten (NG)1986100,017,40,082,6
Metauten (NG)1991100,024,00,076,0
Metauten (NG)1996100,033,38,358,3
Metauten (NG)2001100,011,127,861,1
Meñaka (B)1986100,094,62,72,7
Meñaka (B)1991100,094,06,00,0
Meñaka (B)1996100,093,07,00,0
Meñaka (B)2001100,089,110,90,0
Meñaka (B)2006100,062,332,84,9
Meñaka (B)2011100,083,514,12,4
Milagro (NG)1986100,00,00,0100,0
Milagro (NG)1991100,00,61,597,9
Milagro (NG)1996100,00,00,699,4
Milagro (NG)2001100,00,00,0100,0
Mirafuentes (NG)1986100,00,00,0100,0
Mirafuentes (NG)1991100,00,00,0100,0
Mirafuentes (NG)1996----
Mirafuentes (NG)2001100,0100,00,00,0
Miranda Arga (NG)1986100,00,00,0100,0
Miranda Arga (NG)1991100,00,012,487,6
Miranda Arga (NG)1996100,01,052,446,7
Miranda Arga (NG)2001100,06,864,928,4
Monteagudo (NG)1986100,00,00,0100,0
Monteagudo (NG)1991100,00,70,798,6
Monteagudo (NG)1996100,00,00,0100,0
Monteagudo (NG)2001100,00,90,099,1
Moreda de Alava (A)1986100,00,09,590,5
Moreda de Alava (A)1991100,010,547,442,1
Moreda de Alava (A)1996100,057,723,119,2
Moreda de Alava (A)2001100,078,115,66,3
Moreda de Alava (A)2006100,080,020,00,0
Moreda de Alava (A)2011100,080,015,05,0
Morentin (NG)1986100,00,00,0100,0
Morentin (NG)1991100,00,00,0100,0
Morentin (NG)1996100,011,10,088,9
Morentin (NG)2001100,036,418,245,5
Morga (B)1986100,093,82,14,2
Morga (B)1991100,089,710,30,0
Morga (B)1996100,089,510,50,0
Morga (B)2001100,071,817,910,3
Morga (B)2006100,066,723,310,0
Morga (B)2011100,088,25,95,9
Mues (NG)1986100,00,00,0100,0
Mues (NG)1991----
Mues (NG)1996100,00,00,0100,0
Mues (NG)2001100,00,0100,00,0
Mundaka (B)1986100,076,418,65,0
Mundaka (B)1991100,094,35,30,4
Mundaka (B)1996100,089,78,61,6
Mundaka (B)2001100,086,511,51,9
Mundaka (B)2006100,071,821,27,1
Mundaka (B)2011100,088,410,11,6
Mungia (B)1981100,044,922,632,5
Mungia (B)1986100,057,820,521,7
Mungia (B)1991100,064,822,712,5
Mungia (B)1996100,067,819,512,7
Mungia (B)2001100,069,619,810,6
Mungia (B)2006100,069,422,28,5
Mungia (B)2011100,078,515,75,8
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1986100,0100,00,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991100,097,32,70,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996100,090,36,53,2
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001100,089,510,50,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006100,087,210,32,6
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011100,097,82,20,0
Murchante (NG)1986100,00,00,0100,0
Murchante (NG)1991100,00,00,599,5
Murchante (NG)1996100,00,30,399,5
Murchante (NG)2001100,00,53,696,0
Murieta (NG)1986100,06,10,093,9
Murieta (NG)1991100,09,54,885,7
Murieta (NG)1996100,00,07,792,3
Murieta (NG)2001100,00,015,884,2
Murillo el Cuende (NG)1986100,00,00,0100,0
Murillo el Cuende (NG)1991100,00,00,899,2
Murillo el Cuende (NG)1996100,01,116,882,1
Murillo el Cuende (NG)2001100,01,639,359,0
Murillo el Fruto (NG)1986100,00,00,0100,0
Murillo el Fruto (NG)1991100,00,00,0100,0
Murillo el Fruto (NG)1996100,01,311,886,8
Murillo el Fruto (NG)2001100,00,01,398,7
Murueta (B)1986100,093,30,06,7
Murueta (B)1991100,068,431,60,0
Murueta (B)1996100,094,15,90,0
Murueta (B)2001100,094,35,70,0
Murueta (B)2006100,073,018,98,1
Murueta (B)2011100,0100,00,00,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1986100,00,00,0100,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1991100,00,00,0100,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1996100,014,37,178,6
Muruzabal Itzarbeibar (NG)2001100,011,57,780,8
Muskiz (B)1986100,012,942,944,2
Muskiz (B)1991100,019,029,451,6
Muskiz (B)1996100,037,328,234,6
Muskiz (B)2001100,046,538,215,4
Muskiz (B)2006100,059,928,311,7
Muskiz (B)2011100,072,021,86,1
Mutiloa (G)1986100,077,811,111,1
Mutiloa (G)1991100,087,013,00,0
Mutiloa (G)1996100,094,45,60,0
Mutiloa (G)2001100,088,911,10,0
Mutiloa (G)2006100,085,79,54,8
Mutiloa (G)2011100,084,411,14,4
Mutriku (G)1986100,083,17,99,0
Mutriku (G)1991100,083,813,23,1
Mutriku (G)1996100,088,09,22,9
Mutriku (G)2001100,089,89,11,1
Mutriku (G)2006100,079,616,83,6
Mutriku (G)2011100,089,18,22,8
Muxika (B)1986100,085,86,37,9
Muxika (B)1991100,091,78,30,0
Muxika (B)1996100,090,86,72,5
Muxika (B)2001100,082,713,53,8
Muxika (B)2006100,072,017,810,2
Muxika (B)2011100,089,98,91,2
Mélida (NG)1986100,00,01,598,5
Mélida (NG)1991100,00,02,197,9
Mélida (NG)1996100,00,00,0100,0
Mélida (NG)2001100,06,742,251,1
Nabarniz (B)1986100,0100,00,00,0
Nabarniz (B)1991100,090,99,10,0
Nabarniz (B)1996100,088,511,50,0
Nabarniz (B)2001100,090,99,10,0
Nabarniz (B)2006100,066,733,30,0
Nabarniz (B)2011100,0100,00,00,0
Nabaskoze (NG)1986100,08,80,091,2
Nabaskoze (NG)1991100,012,528,159,4
Nabaskoze (NG)1996100,010,521,168,4
Nabaskoze (NG)2001100,011,111,177,8
Navaridas (A)1986100,00,053,646,4
Navaridas (A)1991100,036,450,013,6
Navaridas (A)1996100,048,129,622,2
Navaridas (A)2001100,03,346,750,0
Navaridas (A)2006100,042,445,512,1
Navaridas (A)2011100,050,050,00,0
Nazar (NG)1986100,00,00,0100,0
Nazar (NG)1991100,00,00,0100,0
Nazar (NG)1996100,00,025,075,0
Nazar (NG)2001100,00,033,366,7
Obanos (NG)1986100,00,03,097,0
Obanos (NG)1991100,02,214,083,9
Obanos (NG)1996100,010,926,462,7
Obanos (NG)2001100,09,636,853,5
Odieta (NG)1986100,010,213,676,3
Odieta (NG)1991100,016,158,125,8
Odieta (NG)1996100,044,727,727,7
Odieta (NG)2001100,058,10,041,9
Oiartzun (G)1986100,078,812,58,7
Oiartzun (G)1991100,084,910,84,4
Oiartzun (G)1996100,087,810,12,1
Oiartzun (G)2001100,084,512,33,2
Oiartzun (G)2006100,079,017,23,8
Oiartzun (G)2011100,090,37,62,1
Oibar (NG)1986100,01,60,098,4
Oibar (NG)1991100,04,72,892,5
Oibar (NG)1996100,012,611,775,7
Oibar (NG)2001100,015,923,960,2
Oion (A)1986100,06,066,927,1
Oion (A)1991100,028,440,131,5
Oion (A)1996100,034,229,236,5
Oion (A)2001100,033,236,430,4
Oion (A)2006100,047,232,420,5
Oion (A)2011100,039,838,421,9
Oitz (NG)1986100,095,24,80,0
Oitz (NG)1991100,0100,00,00,0
Oitz (NG)1996100,0100,00,00,0
Oitz (NG)2001100,0100,00,00,0
Oko (NG)1986100,00,06,393,8
Oko (NG)1991100,00,020,080,0
Oko (NG)1996100,00,060,040,0
Oko (NG)2001100,014,385,70,0
Okondo (A)1986100,03,644,951,4
Okondo (A)1991100,029,548,721,8
Okondo (A)1996100,060,028,012,0
Okondo (A)2001100,059,335,84,9
Okondo (A)2006100,060,727,112,1
Okondo (A)2011100,080,714,05,3
Olaberria (G)1986100,039,241,819,0
Olaberria (G)1991100,064,226,49,4
Olaberria (G)1996100,089,27,23,6
Olaberria (G)2001100,088,45,85,8
Olaberria (G)2006100,070,922,86,3
Olaberria (G)2011100,087,99,13,0
Olaibar (NG)1986100,06,53,290,3
Olaibar (NG)1991100,04,38,787,0
Olaibar (NG)1996100,019,023,857,1
Olaibar (NG)2001100,036,826,336,8
Olatzagutia (NG)1986100,016,428,055,6
Olatzagutia (NG)1991100,024,811,264,0
Olatzagutia (NG)1996100,050,030,519,5
Olatzagutia (NG)2001100,070,915,913,2
Olexua (NG)1986100,00,00,0100,0
Olexua (NG)1991100,00,00,0100,0
Olexua (NG)1996100,00,00,0100,0
Olexua (NG)2001100,033,30,066,7
Ollo (NG)1986100,018,92,778,4
Ollo (NG)1991100,032,420,647,1
Ollo (NG)1996100,040,744,414,8
Ollo (NG)2001100,064,17,728,2
Oloritz (NG)1986100,00,038,561,5
Oloritz (NG)1991100,013,36,780,0
Oloritz (NG)1996100,00,00,0100,0
Oloritz (NG)2001100,06,375,018,8
Oltza (NG)1986100,02,33,893,8
Oltza (NG)1991100,014,16,579,3
Oltza (NG)1996100,033,112,154,8
Oltza (NG)2001100,027,720,352,0
Ondarroa (B)1981100,070,113,316,6
Ondarroa (B)1986100,075,013,711,3
Ondarroa (B)1991100,079,914,95,1
Ondarroa (B)1996100,088,010,81,1
Ondarroa (B)2001100,090,37,81,9
Ondarroa (B)2006100,080,715,83,5
Ondarroa (B)2011100,091,95,03,1
Orbaizeta (NG)1986100,07,726,965,4
Orbaizeta (NG)1991100,025,058,316,7
Orbaizeta (NG)1996100,056,530,413,0
Orbaizeta (NG)2001100,087,08,74,3
Orbara (NG)1986100,028,60,071,4
Orbara (NG)1991100,00,0100,00,0
Orbara (NG)1996100,00,0100,00,0
Orbara (NG)2001100,050,050,00,0
Ordizia (G)1986100,063,421,115,6
Ordizia (G)1991100,080,715,14,2
Ordizia (G)1996100,089,49,41,2
Ordizia (G)2001100,086,511,61,9
Ordizia (G)2006100,073,218,48,4
Ordizia (G)2011100,084,810,25,1
Orendain (G)1986100,0100,00,00,0
Orendain (G)1991100,0100,00,00,0
Orendain (G)1996100,0100,00,00,0
Orendain (G)2001100,075,025,00,0
Orendain (G)2006100,081,318,80,0
Orendain (G)2011100,0100,00,00,0
Orexa (G)1986100,0100,00,00,0
Orexa (G)1991100,083,316,70,0
Orexa (G)1996100,080,00,020,0
Orexa (G)2001100,085,714,30,0
Orexa (G)2006100,090,99,10,0
Orexa (G)2011100,095,05,00,0
Orio (G)1986100,084,213,52,3
Orio (G)1991100,082,813,14,0
Orio (G)1996100,090,97,22,0
Orio (G)2001100,084,713,41,9
Orio (G)2006100,079,617,03,4
Orio (G)2011100,089,78,12,2
Orisoain (NG)1986100,00,00,0100,0
Orisoain (NG)1991100,00,00,0100,0
Orisoain (NG)1996100,00,016,783,3
Orisoain (NG)2001100,07,723,169,2
Orkoien (NG)1986----
Orkoien (NG)1991----
Orkoien (NG)1996100,019,519,561,0
Orkoien (NG)2001100,018,311,969,8
Ormaiztegi (G)1986100,093,11,85,1
Ormaiztegi (G)1991100,090,78,01,3
Ormaiztegi (G)1996100,092,37,70,0
Ormaiztegi (G)2001100,092,17,20,7
Ormaiztegi (G)2006100,076,218,45,4
Ormaiztegi (G)2011100,091,67,31,1
Orontze (NG)1986100,00,00,0100,0
Orontze (NG)1991100,050,00,050,0
Orontze (NG)1996100,083,30,016,7
Orontze (NG)2001100,022,255,622,2
Orotz-Betelu (NG)1986100,08,10,091,9
Orotz-Betelu (NG)1991100,07,719,273,1
Orotz-Betelu (NG)1996100,014,342,942,9
Orotz-Betelu (NG)2001100,033,316,750,0
Orozko (B)1986100,050,034,915,1
Orozko (B)1991100,078,417,44,2
Orozko (B)1996100,078,114,87,1
Orozko (B)2001100,063,231,65,3
Orozko (B)2006100,067,222,010,8
Orozko (B)2011100,087,26,66,1
Orreaga (NG)1986100,00,00,0100,0
Orreaga (NG)1991100,00,033,366,7
Orreaga (NG)1996100,00,0100,00,0
Orreaga (NG)2001100,00,0100,00,0
Ortuella (B)1986100,05,547,147,3
Ortuella (B)1991100,019,353,627,2
Ortuella (B)1996100,049,135,415,4
Ortuella (B)2001100,049,836,713,5
Ortuella (B)2006100,059,327,912,8
Ortuella (B)2011100,077,317,75,0
Oteitza (NG)1986100,01,40,098,6
Oteitza (NG)1991100,05,20,993,9
Oteitza (NG)1996100,016,927,056,2
Oteitza (NG)2001100,027,534,138,5
Otsagabia (NG)1986100,011,723,464,9
Otsagabia (NG)1991100,011,324,264,5
Otsagabia (NG)1996100,029,531,838,6
Otsagabia (NG)2001100,038,523,138,5
Otxandio (B)1986100,085,64,79,8
Otxandio (B)1991100,089,29,51,3
Otxandio (B)1996100,091,18,90,0
Otxandio (B)2001100,085,49,84,9
Otxandio (B)2006100,074,019,86,3
Otxandio (B)2011100,082,313,54,3
Oñati (G)1981100,073,814,212,0
Oñati (G)1986100,084,912,32,8
Oñati (G)1991100,088,49,91,7
Oñati (G)1996100,090,58,01,6
Oñati (G)2001100,089,79,30,9
Oñati (G)2006100,081,315,82,9
Oñati (G)2011100,090,96,22,9
Pasaia (G)1981100,020,119,660,3
Pasaia (G)1986100,024,015,760,3
Pasaia (G)1991100,036,433,630,0
Pasaia (G)1996100,061,026,512,5
Pasaia (G)2001100,067,518,813,7
Pasaia (G)2006100,067,224,48,4
Pasaia (G)2011100,084,211,93,9
Petilla Aragoikoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1996100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)2001----
Piedramillera (NG)1986100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)1991100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)1996----
Piedramillera (NG)2001100,00,050,050,0
Pitillas (NG)1986100,00,01,198,9
Pitillas (NG)1991100,00,00,0100,0
Pitillas (NG)1996100,00,00,0100,0
Pitillas (NG)2001100,00,026,273,8
Plentzia (B)1986100,026,849,923,3
Plentzia (B)1991100,040,433,026,6
Plentzia (B)1996100,056,329,114,6
Plentzia (B)2001100,057,627,514,8
Plentzia (B)2006100,063,026,610,4
Plentzia (B)2011100,080,215,74,0
Portugalete (B)1981100,02,217,280,6
Portugalete (B)1986100,08,041,250,8
Portugalete (B)1991100,015,142,642,2
Portugalete (B)1996100,032,339,228,6
Portugalete (B)2001100,043,341,814,9
Portugalete (B)2006100,059,627,812,6
Portugalete (B)2011100,073,721,05,3
Puiu (NG)1986100,00,00,0100,0
Puiu (NG)1991100,00,06,993,1
Puiu (NG)1996100,05,00,095,0
Puiu (NG)2001100,09,122,768,2
Ribaforada (NG)1986100,00,00,0100,0
Ribaforada (NG)1991100,00,00,0100,0
Ribaforada (NG)1996100,00,00,0100,0
Ribaforada (NG)2001100,00,35,194,6
Saldias (NG)1986100,077,422,60,0
Saldias (NG)1991100,0100,00,00,0
Saldias (NG)1996100,0100,00,00,0
Saldias (NG)2001100,092,97,10,0
Samaniego (A)1986100,022,233,344,4
Samaniego (A)1991100,015,668,815,6
Samaniego (A)1996100,09,381,49,3
Samaniego (A)2001100,052,423,823,8
Samaniego (A)2006100,056,423,120,5
Samaniego (A)2011100,094,15,90,0
San Adrián (NG)1986100,00,01,099,0
San Adrián (NG)1991100,00,20,499,4
San Adrián (NG)1996100,01,37,291,5
San Adrián (NG)2001100,00,812,686,6
San Martin Unx (NG)1986100,02,72,794,7
San Martin Unx (NG)1991100,00,00,0100,0
San Martin Unx (NG)1996100,00,03,296,8
San Martin Unx (NG)2001100,00,029,270,8
Santakara (NG)1986100,00,00,0100,0
Santakara (NG)1991100,00,00,0100,0
Santakara (NG)1996100,00,00,899,2
Santakara (NG)2001100,09,247,543,3
Santsol (NG)1986100,00,03,896,2
Santsol (NG)1991100,021,40,078,6
Santsol (NG)1996100,00,00,0100,0
Santsol (NG)2001100,00,066,733,3
Santurtzi (B)1981100,01,413,185,5
Santurtzi (B)1986100,05,034,260,8
Santurtzi (B)1991100,011,943,045,0
Santurtzi (B)1996100,026,739,234,1
Santurtzi (B)2001100,040,643,416,0
Santurtzi (B)2006100,057,628,014,3
Santurtzi (B)2011100,066,626,37,0
Sartaguda (NG)1986100,00,50,099,5
Sartaguda (NG)1991100,01,65,992,4
Sartaguda (NG)1996100,012,818,968,2
Sartaguda (NG)2001100,022,725,551,8
Sartze (NG)1986100,00,00,0100,0
Sartze (NG)1991100,00,00,0100,0
Sartze (NG)1996100,00,00,0100,0
Sartze (NG)2001100,0100,00,00,0
Segura (G)1986100,071,723,05,3
Segura (G)1991100,092,65,71,7
Segura (G)1996100,089,59,21,3
Segura (G)2001100,089,210,10,7
Segura (G)2006100,078,318,13,6
Segura (G)2011100,086,86,36,8
Sesma (NG)1986100,00,00,0100,0
Sesma (NG)1991100,00,00,899,2
Sesma (NG)1996100,01,12,296,7
Sesma (NG)2001100,00,90,099,1
Sestao (B)1981100,01,615,782,7
Sestao (B)1986100,07,336,256,6
Sestao (B)1991100,013,442,644,0
Sestao (B)1996100,028,739,731,6
Sestao (B)2001100,043,937,318,8
Sestao (B)2006100,057,728,713,7
Sestao (B)2011100,072,222,94,9
Sondika (B)1986100,024,533,541,9
Sondika (B)1991100,041,639,818,6
Sondika (B)1996100,062,925,811,2
Sondika (B)2001100,063,429,07,7
Sondika (B)2006100,065,123,811,0
Sondika (B)2011100,080,616,52,9
Sopela (B)1986100,033,233,133,7
Sopela (B)1991100,042,331,925,8
Sopela (B)1996100,053,928,118,0
Sopela (B)2001100,058,630,710,6
Sopela (B)2006100,062,626,011,4
Sopela (B)2011100,078,717,53,8
Sopuerta, Garape (B)1986100,02,032,465,7
Sopuerta, Garape (B)1991100,02,331,466,3
Sopuerta, Garape (B)1996100,045,342,512,1
Sopuerta, Garape (B)2001100,069,523,47,1
Sopuerta, Garape (B)2006100,059,329,910,8
Sopuerta, Garape (B)2011100,070,526,03,5
Soraluze (G)1986100,053,626,819,6
Soraluze (G)1991100,077,414,08,6
Soraluze (G)1996100,080,513,75,8
Soraluze (G)2001100,085,49,55,0
Soraluze (G)2006100,074,120,75,2
Soraluze (G)2011100,087,59,03,5
Sorlada (NG)1986100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)1991100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)1996100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)2001100,00,00,0100,0
Sukarrieta (B)1986100,084,610,35,1
Sukarrieta (B)1991100,074,125,90,0
Sukarrieta (B)1996100,084,012,04,0
Sukarrieta (B)2001100,094,75,30,0
Sukarrieta (B)2006100,070,829,20,0
Sukarrieta (B)2011100,089,25,45,4
Sunbilla (NG)1986100,091,37,90,8
Sunbilla (NG)1991100,095,52,32,3
Sunbilla (NG)1996100,095,83,11,0
Sunbilla (NG)2001100,086,83,99,2
Tafalla (NG)1986100,06,23,390,6
Tafalla (NG)1991100,010,73,584,3
Tafalla (NG)1996100,016,211,772,1
Tafalla (NG)2001100,014,426,059,6
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1986100,04,00,096,0
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1991100,01,60,098,4
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996100,013,05,681,5
Tiebas-Muru Artederreta (NG)2001100,017,912,569,6
Tirapu (NG)1986100,00,00,0100,0
Tirapu (NG)1991100,066,70,033,3
Tirapu (NG)1996100,00,00,0100,0
Tirapu (NG)2001100,00,050,050,0
Tolosa (G)1981100,053,827,219,0
Tolosa (G)1986100,070,617,811,6
Tolosa (G)1991100,075,317,67,2
Tolosa (G)1996100,085,410,93,8
Tolosa (G)2001100,082,613,83,6
Tolosa (G)2006100,078,416,74,9
Tolosa (G)2011100,089,38,12,6
Torralba del Río (NG)1986100,09,10,090,9
Torralba del Río (NG)1991100,00,00,0100,0
Torralba del Río (NG)1996100,00,00,0100,0
Torralba del Río (NG)2001100,00,00,0100,0
Torres del Río (NG)1986100,00,03,896,2
Torres del Río (NG)1991100,00,00,0100,0
Torres del Río (NG)1996100,00,00,0100,0
Torres del Río (NG)2001100,00,00,0100,0
Trapagaran (B)1981100,01,813,185,1
Trapagaran (B)1986100,010,947,042,0
Trapagaran (B)1991100,026,340,233,4
Trapagaran (B)1996100,041,538,320,2
Trapagaran (B)2001100,051,836,112,1
Trapagaran (B)2006100,059,326,713,9
Trapagaran (B)2011100,072,922,15,0
Trebiñu (A)1986----
Trebiñu (A)1991----
Trebiñu (A)1996----
Tulebras (NG)1986100,00,00,0100,0
Tulebras (NG)1991100,00,00,0100,0
Tulebras (NG)1996100,00,033,366,7
Tulebras (NG)2001100,00,025,075,0
Turtzioz (B)1986100,00,07,692,4
Turtzioz (B)1991100,00,034,965,1
Turtzioz (B)1996100,08,547,544,1
Turtzioz (B)2001100,010,663,825,5
Turtzioz (B)2006100,046,331,722,0
Turtzioz (B)2011100,082,112,85,1
Tutera (NG)1986100,00,30,798,9
Tutera (NG)1991100,01,01,897,2
Tutera (NG)1996100,02,12,395,6
Tutera (NG)2001100,02,53,693,9
Txulapain (NG)1986100,013,53,882,7
Txulapain (NG)1991100,025,523,451,1
Txulapain (NG)1996100,034,918,646,5
Txulapain (NG)2001100,052,511,536,1
Ubide (B)1986100,033,341,725,0
Ubide (B)1991100,076,523,50,0
Ubide (B)1996100,080,013,36,7
Ubide (B)2001100,082,411,85,9
Ubide (B)2006100,063,636,40,0
Ubide (B)2011100,0100,00,00,0
Ugao (B)1986100,028,725,845,5
Ugao (B)1991100,037,437,824,8
Ugao (B)1996100,071,719,78,5
Ugao (B)2001100,080,418,51,1
Ugao (B)2006100,072,618,39,0
Ugao (B)2011100,086,911,31,8
Uharte Arakil (NG)1986100,015,015,070,1
Uharte Arakil (NG)1991100,019,630,450,0
Uharte Arakil (NG)1996100,032,835,331,9
Uharte Arakil (NG)2001100,053,823,123,1
Uharte Eguesibar (NG)1986100,014,45,680,0
Uharte Eguesibar (NG)1991100,021,610,667,8
Uharte Eguesibar (NG)1996100,029,024,846,2
Uharte Eguesibar (NG)2001100,034,124,141,8
Ukar (NG)1986100,00,00,0100,0
Ukar (NG)1991100,00,00,0100,0
Ukar (NG)1996100,00,00,0100,0
Ukar (NG)2001100,00,016,783,3
Ultzama (NG)1986100,027,833,039,1
Ultzama (NG)1991100,045,040,814,2
Ultzama (NG)1996100,064,824,810,5
Ultzama (NG)2001100,072,414,113,6
Untziti (NG)1986100,00,08,391,7
Untziti (NG)1991100,00,00,0100,0
Untziti (NG)1996100,00,035,764,3
Untziti (NG)2001100,00,031,368,8
Untzue (NG)1986100,00,00,0100,0
Untzue (NG)1991100,00,00,0100,0
Untzue (NG)1996100,00,033,366,7
Untzue (NG)2001100,00,033,366,7
Urantzia (NG)1986100,01,71,796,6
Urantzia (NG)1991100,00,70,099,3
Urantzia (NG)1996100,01,60,897,6
Urantzia (NG)2001100,04,613,981,5
Urdazubi (NG)1986100,056,42,041,6
Urdazubi (NG)1991100,071,615,912,5
Urdazubi (NG)1996100,085,03,311,7
Urdazubi (NG)2001100,097,70,02,3
Urdiain (NG)1986100,067,218,414,4
Urdiain (NG)1991100,085,513,31,2
Urdiain (NG)1996100,089,35,45,4
Urdiain (NG)2001100,086,15,68,3
Urduliz (B)1986100,040,621,238,2
Urduliz (B)1991100,043,124,332,6
Urduliz (B)1996100,060,829,69,6
Urduliz (B)2001100,062,820,117,1
Urduliz (B)2006100,066,423,79,9
Urduliz (B)2011100,076,017,96,1
Urduña (B)1986100,03,645,750,7
Urduña (B)1991100,017,546,036,5
Urduña (B)1996100,066,225,78,1
Urduña (B)2001100,072,220,96,9
Urduña (B)2006100,061,926,711,5
Urduña (B)2011100,074,621,63,8
Urizaharra (A)1986100,00,019,480,6
Urizaharra (A)1991100,06,337,556,3
Urizaharra (A)1996100,015,873,710,5
Urizaharra (A)2001100,070,611,817,6
Urizaharra (A)2006100,077,822,20,0
Urizaharra (A)2011100,0100,00,00,0
Urkabustaiz (A)1986100,013,448,837,8
Urkabustaiz (A)1991100,032,837,030,3
Urkabustaiz (A)1996100,035,342,422,4
Urkabustaiz (A)2001100,069,721,39,0
Urkabustaiz (A)2006100,060,726,013,3
Urkabustaiz (A)2011100,079,413,76,9
Urnieta (G)1981100,021,311,966,8
Urnieta (G)1986100,044,722,133,2
Urnieta (G)1991100,059,722,817,5
Urnieta (G)1996100,083,210,76,0
Urnieta (G)2001100,067,516,715,7
Urnieta (G)2006100,071,920,28,0
Urnieta (G)2011100,091,17,41,6
Urraulbeiti (NG)1986100,00,00,0100,0
Urraulbeiti (NG)1991100,00,05,994,1
Urraulbeiti (NG)1996100,013,333,353,3
Urraulbeiti (NG)2001100,026,352,621,1
Urraulgoiti (NG)1986100,00,00,0100,0
Urraulgoiti (NG)1991100,00,00,0100,0
Urraulgoiti (NG)1996100,012,550,037,5
Urraulgoiti (NG)2001100,033,38,358,3
Urretxu (G)1986100,057,429,613,0
Urretxu (G)1991100,072,818,68,6
Urretxu (G)1996100,078,218,92,9
Urretxu (G)2001100,085,910,33,8
Urretxu (G)2006100,075,518,75,8
Urretxu (G)2011100,090,57,12,4
Urrotz (NG)1986100,090,63,85,7
Urrotz (NG)1991100,097,32,70,0
Urrotz (NG)1996100,096,63,40,0
Urrotz (NG)2001100,0100,00,00,0
Urrotz hiribildua (NG)1986100,01,95,792,5
Urrotz hiribildua (NG)1991100,07,31,890,9
Urrotz hiribildua (NG)1996100,016,79,374,1
Urrotz hiribildua (NG)2001100,00,010,289,8
Urzainki (NG)1986100,00,00,0100,0
Urzainki (NG)1991100,00,00,0100,0
Urzainki (NG)1996100,00,00,0100,0
Urzainki (NG)2001100,060,00,040,0
Usurbil (G)1986100,066,727,26,1
Usurbil (G)1991100,077,916,65,5
Usurbil (G)1996100,082,015,12,9
Usurbil (G)2001100,086,510,72,7
Usurbil (G)2006100,076,519,24,3
Usurbil (G)2011100,087,48,44,2
Uterga (NG)1986100,00,00,0100,0
Uterga (NG)1991100,00,015,484,6
Uterga (NG)1996100,011,817,670,6
Uterga (NG)2001100,04,823,871,4
Uxue (NG)1986100,00,00,0100,0
Uxue (NG)1991100,00,00,0100,0
Uxue (NG)1996100,00,054,545,5
Uxue (NG)2001100,06,753,340,0
Uztarroze (NG)1986100,00,00,0100,0
Uztarroze (NG)1991100,00,08,092,0
Uztarroze (NG)1996100,040,030,030,0
Uztarroze (NG)2001100,087,50,012,5
Valtierra (NG)1986100,00,00,0100,0
Valtierra (NG)1991100,00,00,0100,0
Valtierra (NG)1996100,00,30,399,3
Valtierra (NG)2001100,00,01,398,7
Viana (NG)1986100,00,62,696,8
Viana (NG)1991100,05,52,791,9
Viana (NG)1996100,014,15,980,0
Viana (NG)2001100,021,76,971,4
Villabona-Amasa (G)1986100,069,824,65,6
Villabona-Amasa (G)1991100,072,221,56,3
Villabona-Amasa (G)1996100,084,613,81,5
Villabona-Amasa (G)2001100,081,113,75,2
Villabona-Amasa (G)2006100,073,920,85,3
Villabona-Amasa (G)2011100,088,27,54,2
Villabuena de Alava (A)1986100,01,870,228,1
Villabuena de Alava (A)1991100,05,428,666,1
Villabuena de Alava (A)1996100,057,926,315,8
Villabuena de Alava (A)2001100,056,30,043,8
Villabuena de Alava (A)2006100,066,720,013,3
Villabuena de Alava (A)2011100,076,716,76,7
Villamayor de Monjardin (NG)1986100,00,00,0100,0
Villamayor de Monjardin (NG)1991100,00,015,484,6
Villamayor de Monjardin (NG)1996100,07,715,476,9
Villamayor de Monjardin (NG)2001100,018,24,577,3
Villatuerta (NG)1986100,01,41,497,1
Villatuerta (NG)1991100,03,23,293,6
Villatuerta (NG)1996100,010,021,069,0
Villatuerta (NG)2001100,015,512,472,2
Villaverde turtzioz (B)1986----
Villaverde turtzioz (B)1991----
Villaverde turtzioz (B)1996----
Xabier (NG)1986100,00,013,386,7
Xabier (NG)1991100,05,95,988,2
Xabier (NG)1996100,011,85,982,4
Xabier (NG)2001100,00,00,0100,0
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986100,05,00,095,0
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991100,018,818,862,5
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996100,036,49,154,5
Zabaltza Urraulgoiti (NG)2001100,050,015,035,0
Zaldibar (B)1986100,035,729,534,8
Zaldibar (B)1991100,057,633,68,8
Zaldibar (B)1996100,083,515,70,8
Zaldibar (B)2001100,082,310,67,1
Zaldibar (B)2006100,067,420,012,6
Zaldibar (B)2011100,081,614,04,4
Zaldibia (G)1986100,087,210,32,5
Zaldibia (G)1991100,090,77,91,3
Zaldibia (G)1996100,091,67,21,2
Zaldibia (G)2001100,087,312,00,6
Zaldibia (G)2006100,082,815,91,3
Zaldibia (G)2011100,096,01,12,8
Zalduondo (A)1986100,012,550,037,5
Zalduondo (A)1991100,046,238,515,4
Zalduondo (A)1996100,094,75,30,0
Zalduondo (A)2001100,076,915,47,7
Zalduondo (A)2006100,050,034,615,4
Zalduondo (A)2011100,085,714,30,0
Zalla (B)1986100,00,813,985,3
Zalla (B)1991100,012,532,854,8
Zalla (B)1996100,034,641,823,5
Zalla (B)2001100,051,535,113,4
Zalla (B)2006100,060,427,112,5
Zalla (B)2011100,078,317,83,9
Zamudio (B)1986100,036,441,921,7
Zamudio (B)1991100,054,434,810,8
Zamudio (B)1996100,070,823,95,3
Zamudio (B)2001100,078,218,23,6
Zamudio (B)2006100,063,126,210,6
Zamudio (B)2011100,081,015,23,7
Zanbrana (A)1986100,00,08,691,4
Zanbrana (A)1991100,00,046,453,6
Zanbrana (A)1996100,03,343,353,3
Zanbrana (A)2001100,023,323,353,3
Zanbrana (A)2006100,034,638,526,9
Zanbrana (A)2011100,033,348,917,8
Zangoza (NG)1986100,02,02,595,5
Zangoza (NG)1991100,06,22,191,8
Zangoza (NG)1996100,016,616,167,3
Zangoza (NG)2001100,016,734,448,9
Zaratamo (B)1986100,033,025,641,4
Zaratamo (B)1991100,048,331,819,8
Zaratamo (B)1996100,057,120,922,0
Zaratamo (B)2001100,078,317,54,2
Zaratamo (B)2006100,069,622,77,7
Zaratamo (B)2011100,084,015,01,0
Zarautz (G)1981100,058,219,122,7
Zarautz (G)1986100,072,417,110,5
Zarautz (G)1991100,079,914,45,7
Zarautz (G)1996100,087,910,12,0
Zarautz (G)2001100,083,713,42,9
Zarautz (G)2006100,075,819,64,7
Zarautz (G)2011100,089,77,72,6
Zare (NG)1986100,00,00,0100,0
Zare (NG)1991100,00,052,947,1
Zare (NG)1996100,00,05,694,4
Zare (NG)2001100,07,185,77,1
Zarrakaztelu (NG)1986100,00,70,798,6
Zarrakaztelu (NG)1991100,00,02,098,0
Zarrakaztelu (NG)1996100,02,814,282,9
Zarrakaztelu (NG)2001100,01,521,377,3
Zeanuri (B)1986100,092,03,64,3
Zeanuri (B)1991100,093,16,90,0
Zeanuri (B)1996100,095,24,80,0
Zeanuri (B)2001100,088,09,82,2
Zeanuri (B)2006100,071,421,47,1
Zeanuri (B)2011100,092,14,23,6
Zeberio (B)1986100,093,05,02,0
Zeberio (B)1991100,088,210,61,2
Zeberio (B)1996100,084,414,11,6
Zeberio (B)2001100,086,712,21,0
Zeberio (B)2006100,073,817,78,5
Zeberio (B)2011100,086,412,70,8
Zegama (G)1986100,095,62,22,2
Zegama (G)1991100,090,59,50,0
Zegama (G)1996100,090,58,90,6
Zegama (G)2001100,088,49,42,2
Zegama (G)2006100,083,012,54,5
Zegama (G)2011100,090,47,71,9
Zerain (G)1986100,0100,00,00,0
Zerain (G)1991100,096,73,30,0
Zerain (G)1996100,091,48,60,0
Zerain (G)2001100,092,08,00,0
Zerain (G)2006100,076,020,04,0
Zerain (G)2011100,096,23,80,0
Zestoa (G)1986100,087,68,14,3
Zestoa (G)1991100,092,56,21,2
Zestoa (G)1996100,091,77,80,5
Zestoa (G)2001100,089,710,00,3
Zestoa (G)2006100,078,117,84,1
Zestoa (G)2011100,090,87,51,7
Zierbena (B)1986100,04,148,447,5
Zierbena (B)1991100,016,743,739,7
Zierbena (B)1996100,039,539,521,0
Zierbena (B)2001100,055,935,38,8
Zierbena (B)2006100,064,228,37,5
Zierbena (B)2011100,087,16,86,1
Zigoitia (A)1986100,011,252,836,0
Zigoitia (A)1991100,018,737,344,0
Zigoitia (A)1996100,035,817,147,2
Zigoitia (A)2001100,052,532,415,1
Zigoitia (A)2006100,064,325,510,2
Zigoitia (A)2011100,075,317,37,4
Ziordia (NG)1986100,019,651,029,4
Ziordia (NG)1991100,033,321,639,2
Ziordia (NG)1996100,065,927,36,8
Ziordia (NG)2001100,083,310,06,7
Ziortza-Bolibar (B)2006100,085,27,47,4
Ziortza-Bolibar (B)2011100,091,45,72,9
Zirauki (NG)1986100,00,09,190,9
Zirauki (NG)1991100,012,10,087,9
Zirauki (NG)1996100,014,72,982,4
Zirauki (NG)2001100,045,921,632,4
Ziritza Etxauribar (NG)1986100,040,00,060,0
Ziritza Etxauribar (NG)1991100,00,00,0100,0
Ziritza Etxauribar (NG)1996100,00,00,0100,0
Ziritza Etxauribar (NG)2001100,025,00,075,0
Zizur (NG)1986100,09,74,386,0
Zizur (NG)1991100,014,47,278,4
Zizur (NG)1996100,015,38,376,4
Zizur (NG)2001100,010,08,681,4
Zizur Nagusia (NG)1986----
Zizur Nagusia (NG)1991----
Zizur Nagusia (NG)1996100,021,99,568,6
Zizur Nagusia (NG)2001100,023,319,257,5
Zizurkil (G)1986100,045,313,141,5
Zizurkil (G)1991100,077,815,86,4
Zizurkil (G)1996100,080,612,96,5
Zizurkil (G)2001100,079,613,56,9
Zizurkil (G)2006100,073,820,85,4
Zizurkil (G)2011100,092,15,82,1
Zornotza (B)1981100,034,626,938,4
Zornotza (B)1986100,045,325,828,9
Zornotza (B)1991100,058,926,015,1
Zornotza (B)1996100,072,118,69,2
Zornotza (B)2001100,076,717,06,3
Zornotza (B)2006100,070,521,97,6
Zornotza (B)2011100,085,210,44,4
Zubieta (NG)1986100,097,92,10,0
Zubieta (NG)1991100,096,63,40,0
Zubieta (NG)1996100,0100,00,00,0
Zubieta (NG)2001100,0100,00,00,0
Zugarramurdi (NG)1986100,093,10,06,9
Zugarramurdi (NG)1991100,0100,00,00,0
Zugarramurdi (NG)1996100,0100,00,00,0
Zugarramurdi (NG)2001100,086,76,76,7
Zuia (A)1986100,03,043,153,9
Zuia (A)1991100,06,643,849,6
Zuia (A)1996100,022,530,247,3
Zuia (A)2001100,041,835,722,5
Zuia (A)2006100,059,923,316,8
Zuia (A)2011100,075,719,94,5
Zumaia (G)1986100,069,922,57,5
Zumaia (G)1991100,079,916,53,5
Zumaia (G)1996100,091,17,01,9
Zumaia (G)2001100,084,812,13,0
Zumaia (G)2006100,080,116,03,9
Zumaia (G)2011100,090,27,22,6
Zumarraga (G)1981100,026,322,950,8
Zumarraga (G)1986100,039,228,132,7
Zumarraga (G)1991100,056,330,413,3
Zumarraga (G)1996100,074,719,06,3
Zumarraga (G)2001100,084,012,13,9
Zumarraga (G)2006100,073,020,16,9
Zumarraga (G)2011100,086,99,53,6
Zuñiga (NG)1986100,00,010,090,0
Zuñiga (NG)1991100,00,042,957,1
Zuñiga (NG)1996100,00,087,512,5
Zuñiga (NG)2001100,025,00,075,0
Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, haurren artean, Udalerrika. Euskal Herria, »
LurraldeaUrteaGuztiraEuskaldunakIa EuskaldunakErdaldunak
Euskal Herria1986560.326130.239144.298285.789
Euskal Herria1991448.092134.012125.129188.951
Euskal Herria1996352.212145.31686.972119.924
Euskal Herria2001315.738144.64277.39893.698
Abadiño (B)19861.782665405712
Abadiño (B)19911.430809360261
Abadiño (B)19961.01679816652
Abadiño (B)200174158811142
Abadiño (B)200670346917361
Abadiño (B)201192176311939
Abaigar (NG)198610019
Abaigar (NG)1991150015
Abaigar (NG)1996140014
Abaigar (NG)200110145
Abaltzisketa (G)1986373610
Abaltzisketa (G)1991262420
Abaltzisketa (G)1996252050
Abaltzisketa (G)2001343040
Abaltzisketa (G)2006433661
Abaltzisketa (G)2011565321
Abanto-Zierbena (B)19861.699216665818
Abanto-Zierbena (B)19911.398329578491
Abanto-Zierbena (B)19961.041374400267
Abanto-Zierbena (B)2001968494317157
Abanto-Zierbena (B)20061.063582313168
Abanto-Zierbena (B)20111.21193323048
Abartzuza (NG)1986531448
Abartzuza (NG)19915751042
Abartzuza (NG)19965471730
Abartzuza (NG)20015262026
Abaurregaina (NG)19864232514
Abaurregaina (NG)1991374285
Abaurregaina (NG)1996181053
Abaurregaina (NG)20018611
Abaurrepea (NG)19863012
Abaurrepea (NG)19919252
Abaurrepea (NG)19964112
Abaurrepea (NG)20013030
Aberin (NG)1986562054
Aberin (NG)1991605154
Aberin (NG)1996455040
Aberin (NG)20013041016
Ablitas (NG)198635320351
Ablitas (NG)199128500285
Ablitas (NG)1996268115252
Ablitas (NG)2001252295155
Adios (NG)1986100010
Adios (NG)19914004
Adios (NG)19966114
Adios (NG)200110217
Aduna (G)1986686440
Aduna (G)1991535030
Aduna (G)1996323110
Aduna (G)2001221750
Aduna (G)2006493775
Aduna (G)2011747031
Agoitz (NG)19863252466235
Agoitz (NG)19912717193107
Agoitz (NG)19962331007657
Agoitz (NG)20012121135445
Aguilar kodeskoa (NG)19869009
Aguilar kodeskoa (NG)19917007
Aguilar kodeskoa (NG)19964004
Aguilar kodeskoa (NG)20013003
Agurain (A)1986771110164497
Agurain (A)1991675160312203
Agurain (A)1996544223193128
Agurain (A)200148132910547
Agurain (A)200649130611867
Agurain (A)20116365159130
Aia (G)19862882185119
Aia (G)1991246216300
Aia (G)1996206189161
Aia (G)2001211187231
Aia (G)20062301902911
Aia (G)2011278250244
Aiara (A)198633053176101
Aiara (A)19912831068394
Aiara (A)19962251594719
Aiara (A)20012181743212
Aiara (A)20062871806146
Aiara (A)20114173188613
Aiegi (NG)1986894679
Aiegi (NG)199111718108
Aiegi (NG)1996130191794
Aiegi (NG)20011631912132
Aizarnazabal (G)198611311201
Aizarnazabal (G)199110696100
Aizarnazabal (G)1996898720
Aizarnazabal (G)2001676340
Aizarnazabal (G)2006494261
Aizarnazabal (G)201111310067
Ajangiz (B)1986494540
Ajangiz (B)1991504370
Ajangiz (B)1996484710
Ajangiz (B)2001463970
Ajangiz (B)2006483972
Ajangiz (B)2011555131
Albiztur (G)1986555500
Albiztur (G)1991514740
Albiztur (G)1996333210
Albiztur (G)2001363420
Albiztur (G)2006292540
Albiztur (G)2011363510
Alegia (G)1986326298244
Alegia (G)1991252217278
Alegia (G)1996189176130
Alegia (G)2001172157141
Alegia (G)2006181149293
Alegia (G)20112512132513
Alesbes (NG)198637205367
Alesbes (NG)199135529344
Alesbes (NG)1996268135232
Alesbes (NG)200123800238
Alkiza (G)1986444400
Alkiza (G)1991323110
Alkiza (G)1996282710
Alkiza (G)2001302820
Alkiza (G)2006352762
Alkiza (G)2011646112
Allin (NG)198611968105
Allin (NG)1991957583
Allin (NG)19967691948
Allin (NG)20017926350
Allo (NG)198619052183
Allo (NG)199116785154
Allo (NG)199610313882
Allo (NG)200182212239
Alonsotegi (B)198661739278300
Alonsotegi (B)199142775231121
Alonsotegi (B)19962601149551
Alonsotegi (B)20012041225329
Alonsotegi (B)20062391436432
Alonsotegi (B)20113022305814
Altsasu (NG)19861.309253104952
Altsasu (NG)19911.087287275525
Altsasu (NG)1996935366287282
Altsasu (NG)2001868496239133
Altzaga (G)1986141400
Altzaga (G)19917700
Altzaga (G)19968800
Altzaga (G)200110820
Altzaga (G)2006201631
Altzaga (G)2011323002
Altzo (G)1986505000
Altzo (G)1991443860
Altzo (G)1996414010
Altzo (G)2001484350
Altzo (G)20065744103
Altzo (G)2011656032
Ameskoabarren (NG)1986852083
Ameskoabarren (NG)1991750174
Ameskoabarren (NG)1996674261
Ameskoabarren (NG)20017094714
Amezketa (G)198617817602
Amezketa (G)199114313670
Amezketa (G)199611491203
Amezketa (G)200110290120
Amezketa (G)200610690160
Amezketa (G)201113212237
Amoroto (B)1986484710
Amoroto (B)1991535030
Amoroto (B)1996444220
Amoroto (B)2001514290
Amoroto (B)20065237150
Amoroto (B)2011585800
Amurrio (A)19862.0172291.007781
Amurrio (A)19911.784588630566
Amurrio (A)19961.380743447190
Amurrio (A)20011.05570126688
Amurrio (A)2006994642237115
Amurrio (A)20111.06180820152
Andoain (G)19814.3971.3671.2431.787
Andoain (G)19863.7281.5001.309919
Andoain (G)19912.6551.621703331
Andoain (G)19961.7301.29734984
Andoain (G)20011.3401.003225112
Andoain (G)20061.36797230293
Andoain (G)20111.7281.55314134
Andosilla (NG)198637704373
Andosilla (NG)199134511343
Andosilla (NG)1996324450270
Andosilla (NG)2001333567261
Anoeta (G)19864733336872
Anoeta (G)19913412993111
Anoeta (G)1996273247242
Anoeta (G)2001244220240
Anoeta (G)2006240192399
Anoeta (G)2011270241209
Antsoain (NG)19863.1671721302.865
Antsoain (NG)19912.2312202491.762
Antsoain (NG)199658376117390
Antsoain (NG)2001845204223418
Antzin (NG)1986452142
Antzin (NG)1991332130
Antzin (NG)1996213018
Antzin (NG)2001262123
Antzuola (G)198642229411414
Antzuola (G)1991315274365
Antzuola (G)1996216201132
Antzuola (G)2001198182151
Antzuola (G)2006212160457
Antzuola (G)2011275235346
Anue (NG)19866212644
Anue (NG)19914811433
Anue (NG)19964291518
Anue (NG)20014191616
Araitz (NG)1986796874
Araitz (NG)1991656410
Araitz (NG)1996615515
Araitz (NG)2001515100
Arakaldo (B)19869153
Arakaldo (B)19916312
Arakaldo (B)19965230
Arakaldo (B)20017610
Arakaldo (B)200610550
Arakaldo (B)2011191810
Arakil (NG)198658917436379
Arakil (NG)199150120253246
Arakil (NG)1996105462435
Arakil (NG)200196532320
Arama (G)1986222002
Arama (G)1991151221
Arama (G)1996161321
Arama (G)2001211920
Arama (G)2006242040
Arama (G)2011353320
Aramaio (A)198621219985
Aramaio (A)1991178159190
Aramaio (A)1996164148151
Aramaio (A)2001164144191
Aramaio (A)2006175141295
Aramaio (A)2011216201105
Aranaratxe (NG)1986190019
Aranaratxe (NG)1991140014
Aranaratxe (NG)19968008
Aranaratxe (NG)20016240
Aranguren (NG)1986262112249
Aranguren (NG)19912822718237
Aranguren (NG)19964887261355
Aranguren (NG)200177679104593
Arano (NG)1986343004
Arano (NG)1991201703
Arano (NG)199611920
Arano (NG)20016501
Arantza (NG)198611392417
Arantza (NG)1991949220
Arantza (NG)1996787611
Arantza (NG)2001545400
Arantzazu (B)19865032513
Arantzazu (B)1991322570
Arantzazu (B)1996272412
Arantzazu (B)2001222200
Arantzazu (B)2006282080
Arantzazu (B)2011393036
Aras (NG)1986170215
Aras (NG)19917016
Aras (NG)19967205
Aras (NG)20018044
Arbizu (NG)1986163144613
Arbizu (NG)199113112443
Arbizu (NG)199611711223
Arbizu (NG)200112011424
Areatza (B)19861971165922
Areatza (B)1991148123214
Areatza (B)199611710773
Areatza (B)200110995140
Areatza (B)200611584229
Areatza (B)2011172149194
Arellano (NG)1986200020
Arellano (NG)1991191810
Arellano (NG)1996164111
Arellano (NG)2001161132
Areso (NG)1986423921
Areso (NG)1991413740
Areso (NG)1996454500
Areso (NG)2001363411
Aretxabaleta (G)19861.325878343104
Aretxabaleta (G)19911.06393111022
Aretxabaleta (G)19967636974818
Aretxabaleta (G)20016785936619
Aretxabaleta (G)200671354313238
Aretxabaleta (G)20118907828622
Argantzun (A)1986----
Argantzun (A)1991----
Argantzun (A)1996----
Arguedas (NG)198638400384
Arguedas (NG)199126906263
Arguedas (NG)199625920257
Arguedas (NG)200124770240
Aria (NG)19866033
Aria (NG)199113364
Aria (NG)199610253
Aria (NG)20018170
Aritz (NG)1986183411
Aritz (NG)199115627
Aritz (NG)19966402
Aritz (NG)20010000
Armañantzas (NG)19867007
Armañantzas (NG)19915005
Armañantzas (NG)19963003
Armañantzas (NG)20013003
Armiñon (A)19862101110
Armiñon (A)199111074
Armiñon (A)1996130310
Armiñon (A)20019144
Armiñon (A)200612543
Armiñon (A)20112510114
Arraia-Maeztu (A)198610668317
Arraia-Maeztu (A)19916136178
Arraia-Maeztu (A)1996423723
Arraia-Maeztu (A)20013722105
Arraia-Maeztu (A)20063922107
Arraia-Maeztu (A)20116345171
Arrankudiaga (B)198612278386
Arrankudiaga (B)19918770143
Arrankudiaga (B)1996665385
Arrankudiaga (B)2001725976
Arrankudiaga (B)20068357206
Arrankudiaga (B)2011127112123
Arrasate (G)19816.0232.3919922.640
Arrasate (G)19865.2882.8411.3211.126
Arrasate (G)19914.1813.013814354
Arrasate (G)19963.0402.60833498
Arrasate (G)20012.2391.92222889
Arrasate (G)20062.0451.551367127
Arrasate (G)20112.2932.06817253
Arratzu (B)1986423354
Arratzu (B)1991534922
Arratzu (B)1996504730
Arratzu (B)2001373160
Arratzu (B)2006241860
Arratzu (B)2011383611
Arratzu-Ubarrundia (A)198699353727
Arratzu-Ubarrundia (A)199184392322
Arratzu-Ubarrundia (A)199685492610
Arratzu-Ubarrundia (A)20016840208
Arratzu-Ubarrundia (A)2006106612817
Arratzu-Ubarrundia (A)201112498215
Arrieta (B)1986322912
Arrieta (B)1991322651
Arrieta (B)1996403721
Arrieta (B)2001423273
Arrieta (B)20066047112
Arrieta (B)2011776791
Arrigorriaga (B)19861.9012775891.035
Arrigorriaga (B)19911.730624648458
Arrigorriaga (B)19961.518706566246
Arrigorriaga (B)20011.447912426109
Arrigorriaga (B)20061.523988394141
Arrigorriaga (B)20111.7321.44323653
Arroitz (NG)1986143016127
Arroitz (NG)199113648124
Arroitz (NG)1996123142386
Arroitz (NG)2001108103464
Arruazu (NG)1986201262
Arruazu (NG)19919801
Arruazu (NG)1996131210
Arruazu (NG)2001111100
Artaxoa (NG)198627601275
Artaxoa (NG)199122025213
Artaxoa (NG)1996192217173
Artaxoa (NG)2001191256133
Artazu (NG)1986170017
Artazu (NG)1991110011
Artazu (NG)19962002
Artazu (NG)20018521
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1986827912
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1991705884
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996544833
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2001524651
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20066347124
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)201110289103
Artze (NG)1986324622
Artze (NG)1991234712
Artze (NG)19963381312
Artze (NG)2001219012
Artzentales (B)19868202755
Artzentales (B)19917713046
Artzentales (B)19965623024
Artzentales (B)20015923351
Artzentales (B)20066232219
Artzentales (B)20117247187
Artziniega (A)1986220587128
Artziniega (A)19912125511839
Artziniega (A)1996185956030
Artziniega (A)2001166804541
Artziniega (A)2006195995640
Artziniega (A)20112411587112
Asparrena (A)19862164271103
Asparrena (A)1991178647341
Asparrena (A)199615787655
Asparrena (A)2001164128288
Asparrena (A)20061641084016
Asparrena (A)20112151762910
Asteasu (G)19862712182330
Asteasu (G)1991183163173
Asteasu (G)1996147134112
Asteasu (G)2001158140171
Asteasu (G)2006200149429
Asteasu (G)2011257230234
Astigarraga (G)1986667386162119
Astigarraga (G)199153732911098
Astigarraga (G)19964383507810
Astigarraga (G)20014263407115
Astigarraga (G)200653737711941
Astigarraga (G)20117576487633
Atarrabia (NG)19861.6351801511.304
Atarrabia (NG)19911.6802901471.243
Atarrabia (NG)19961.547360198989
Atarrabia (NG)20011.483489254740
Ataun (G)198629128722
Ataun (G)1991214199141
Ataun (G)1996138127101
Ataun (G)200112511591
Ataun (G)2006133113173
Ataun (G)2011237217911
Atetz (NG)19862841014
Atetz (NG)19912912116
Atetz (NG)199614734
Atetz (NG)2001171223
Atxondo (B)19863191587685
Atxondo (B)19913192187526
Atxondo (B)1996266240188
Atxondo (B)2001192170166
Atxondo (B)2006146106328
Atxondo (B)2011157142123
Aulesti (B)1986888413
Aulesti (B)1991817371
Aulesti (B)1996625525
Aulesti (B)2001585260
Aulesti (B)20067055141
Aulesti (B)2011837742
Auritz (NG)19865691136
Auritz (NG)19914371422
Auritz (NG)1996372584
Auritz (NG)20013414119
Azagra (NG)198655610555
Azagra (NG)199154401543
Azagra (NG)199651529504
Azagra (NG)200150916502
Azkoien (NG)198689903896
Azkoien (NG)199182512822
Azkoien (NG)1996659236621
Azkoien (NG)2001687770610
Azkoitia (G)19812.3451.499438408
Azkoitia (G)19861.9651.447336182
Azkoitia (G)19911.6091.27027267
Azkoitia (G)19961.2811.12213722
Azkoitia (G)20011.1851.05811314
Azkoitia (G)20061.24698720851
Azkoitia (G)20111.5791.38912763
Azpeitia (G)19813.1112.467435209
Azpeitia (G)19862.8392.522166151
Azpeitia (G)19912.3972.16218352
Azpeitia (G)19961.8961.67617644
Azpeitia (G)20011.7071.53615714
Azpeitia (G)20061.7341.42327635
Azpeitia (G)20111.9751.76812681
Azuelo (NG)19866006
Azuelo (NG)19911001
Azuelo (NG)19960000
Azuelo (NG)20010000
Añana (A)1986160610
Añana (A)199110082
Añana (A)19968521
Añana (A)200112840
Añana (A)20069441
Añana (A)201110712
Añorbe (NG)1986310031
Añorbe (NG)1991360135
Añorbe (NG)1996430043
Añorbe (NG)20015301241
Bakaiku (NG)198657301413
Bakaiku (NG)1991534184
Bakaiku (NG)1996352834
Bakaiku (NG)2001352771
Bakio (B)19862361494839
Bakio (B)19911801521216
Bakio (B)19961441161216
Bakio (B)20011391062013
Bakio (B)20062071325124
Bakio (B)20113252704213
Baliarrain (G)1986101000
Baliarrain (G)19919810
Baliarrain (G)199610910
Baliarrain (G)20018710
Baliarrain (G)20069630
Baliarrain (G)2011171601
Balmaseda (B)19861.343143081.021
Balmaseda (B)1991985124495366
Balmaseda (B)1996766307313146
Balmaseda (B)2001638309228101
Balmaseda (B)2006651367182102
Balmaseda (B)201182260914964
Barakaldo (B)198125.1122503.12221.740
Barakaldo (B)198621.6296446.44014.545
Barakaldo (B)199116.0841.6007.3737.111
Barakaldo (B)199610.9992.8034.7113.485
Barakaldo (B)20018.1973.0293.7101.458
Barakaldo (B)20068.2314.4802.5071.244
Barakaldo (B)20119.6786.4962.531651
Barasoain (NG)1986412039
Barasoain (NG)1991370037
Barasoain (NG)19966812146
Barasoain (NG)200182124129
Barañain (NG)19864.1303461813.603
Barañain (NG)19914.0765431813.341
Barañain (NG)19963.6776483212.708
Barañain (NG)20013.1696874222.060
Barbarin (NG)19868008
Barbarin (NG)19914004
Barbarin (NG)19964202
Barbarin (NG)20015014
Bargota (NG)1986390039
Bargota (NG)19913401519
Bargota (NG)1996266317
Bargota (NG)2001204016
Barillas (NG)1986240024
Barillas (NG)1991290128
Barillas (NG)1996290227
Barillas (NG)2001241122
Barrika (B)1986119523334
Barrika (B)1991112503725
Barrika (B)1996114672423
Barrika (B)2001121802120
Barrika (B)20061551003421
Barrika (B)20111901502911
Barrundia (A)198690243927
Barrundia (A)19915620288
Barrundia (A)19964325711
Barrundia (A)20015237141
Barrundia (A)20069463238
Barrundia (A)2011144127125
Basaburua (NG)1986756375
Basaburua (NG)1991756672
Basaburua (NG)1996686233
Basaburua (NG)2001696504
Basauri (B)198112.9134773.2149.222
Basauri (B)198611.1521.0094.6415.502
Basauri (B)19918.1081.5363.5962.976
Basauri (B)19965.2652.0251.7251.515
Basauri (B)20013.8912.0391.259593
Basauri (B)20063.8612.3241.078459
Basauri (B)20114.1933.259734200
Bastida (A)1986204539061
Bastida (A)1991165644259
Bastida (A)1996158384377
Bastida (A)2001150556431
Bastida (A)20061961016035
Bastida (A)20112091305227
Baztan (NG)19861.437992178267
Baztan (NG)19911.14189914993
Baztan (NG)19969228146543
Baztan (NG)20017787024927
Beasain (G)19812.7501.225658867
Beasain (G)19862.5341.513354667
Beasain (G)19912.0581.531381146
Beasain (G)19961.5931.39516038
Beasain (G)20011.3761.17412676
Beasain (G)20061.4391.051278110
Beasain (G)20111.8051.58014778
Bedia (B)1986213897747
Bedia (B)1991130823018
Bedia (B)199610577226
Bedia (B)20019271174
Bedia (B)20069965268
Bedia (B)2011124108151
Beintza Labaien (NG)1986463691
Beintza Labaien (NG)1991464330
Beintza Labaien (NG)1996393513
Beintza Labaien (NG)2001272700
Beire (NG)1986401138
Beire (NG)1991370037
Beire (NG)1996280028
Beire (NG)2001261817
Beizama (G)1986201910
Beizama (G)1991141400
Beizama (G)1996111100
Beizama (G)2001161501
Beizama (G)2006181530
Beizama (G)2011202000
Belaskoain (NG)19867007
Belaskoain (NG)19917106
Belaskoain (NG)199610406
Belaskoain (NG)2001152112
Belauntza (G)1986767402
Belauntza (G)1991615191
Belauntza (G)1996323002
Belauntza (G)2001201640
Belauntza (G)2006251960
Belauntza (G)2011393702
Bera (NG)1986826521160145
Bera (NG)19916725256087
Bera (NG)19964924254423
Bera (NG)20013783472110
Berango (B)1986919241409269
Berango (B)1991711261214236
Berango (B)199661434518287
Berango (B)2001576297161118
Berango (B)200675944722587
Berango (B)20111.07075123584
Berantevilla (A)1986820082
Berantevilla (A)1991571452
Berantevilla (A)19963011514
Berantevilla (A)2001252518
Berantevilla (A)20063113135
Berantevilla (A)201153301211
Berastegi (G)198617516582
Berastegi (G)1991157143122
Berastegi (G)199612812161
Berastegi (G)2001126112131
Berastegi (G)2006133108214
Berastegi (G)201116515474
Berbintzana (NG)198610602104
Berbintzana (NG)1991970790
Berbintzana (NG)19968124435
Berbintzana (NG)20017033532
Bergara (G)19813.2721.862506904
Bergara (G)19862.8132.072578163
Bergara (G)19912.3151.857336122
Bergara (G)19961.7921.57715758
Bergara (G)20011.5821.40514532
Bergara (G)20061.5311.21623481
Bergara (G)20111.7331.56012746
Beriain (NG)19860000
Beriain (NG)19910000
Beriain (NG)199629836289
Beriain (NG)2001391340348
Bermeo (B)19813.8232.390701732
Bermeo (B)19863.3992.346551502
Bermeo (B)19912.7012.082469150
Bermeo (B)19962.0201.72023664
Bermeo (B)20011.6181.36319560
Bermeo (B)20061.7061.28232797
Bermeo (B)20111.9471.74113571
Bernedo (A)19867633340
Bernedo (A)19914201725
Bernedo (A)1996270819
Bernedo (A)20013518143
Bernedo (A)20063618117
Bernedo (A)2011604992
Berriatua (B)1986178163132
Berriatua (B)1991153143100
Berriatua (B)199612111470
Berriatua (B)2001777250
Berriatua (B)20068357206
Berriatua (B)2011138123114
Berriobeiti (NG)19860000
Berriobeiti (NG)19910000
Berriobeiti (NG)199614541896
Berriobeiti (NG)2001138442668
Berriozar (NG)19860000
Berriozar (NG)19910000
Berriozar (NG)199681412427663
Berriozar (NG)200180015193556
Berriz (B)1986856447116293
Berriz (B)199169046417155
Berriz (B)19965294159618
Berriz (B)20014553746021
Berriz (B)200646030511243
Berriz (B)20116385298326
Berrobi (G)1986131101723
Berrobi (G)1991847239
Berrobi (G)1996736481
Berrobi (G)2001837643
Berrobi (G)20066854131
Berrobi (G)2011686071
Bertizarana (NG)1986128832322
Bertizarana (NG)199111390176
Bertizarana (NG)1996978485
Bertizarana (NG)20018063512
Betelu (NG)1986665763
Betelu (NG)1991454320
Betelu (NG)1996373700
Betelu (NG)2001383521
Bidania-Goiatz (G)1986494801
Bidania-Goiatz (G)1991433661
Bidania-Goiatz (G)1996504730
Bidania-Goiatz (G)2001535030
Bidania-Goiatz (G)2006564772
Bidania-Goiatz (G)2011817902
Bidankoze (NG)198610028
Bidankoze (NG)199111245
Bidankoze (NG)199612624
Bidankoze (NG)20018206
Bidaurreta (NG)19866303
Bidaurreta (NG)19917007
Bidaurreta (NG)19964022
Bidaurreta (NG)20015113
Bilar (A)1986422040
Bilar (A)19913513157
Bilar (A)19963820711
Bilar (A)2001372494
Bilar (A)20064124116
Bilar (A)2011443581
Bilbo (B)198189.3625.10320.42163.838
Bilbo (B)198665.5387.11925.60532.814
Bilbo (B)199150.3808.40621.35720.617
Bilbo (B)199639.07812.45116.04110.586
Bilbo (B)200133.27713.98913.0886.200
Bilbo (B)200633.36219.2779.3734.712
Bilbo (B)201136.62924.8749.0942.661
Biurrun (NG)1986332130
Biurrun (NG)1991150015
Biurrun (NG)1996140014
Biurrun (NG)200111065
Burgelu (A)1986221912
Burgelu (A)1991211713
Burgelu (A)1996191153
Burgelu (A)20015022208
Burgelu (A)200677451913
Burgelu (A)201110169239
Burgi (NG)1986250025
Burgi (NG)1991230518
Burgi (NG)19962501213
Burgi (NG)200119586
Burlata (NG)19863.2362602332.743
Burlata (NG)19912.5462792002.062
Burlata (NG)19962.0423633351.344
Burlata (NG)20012.3506014111.338
Busto (NG)19869009
Busto (NG)19919009
Busto (NG)1996100010
Busto (NG)20012002
Busturia (B)198633915683100
Busturia (B)1991259214369
Busturia (B)1996150131181
Busturia (B)200110693112
Busturia (B)200613794385
Busturia (B)2011185165155
Buñuel (NG)198638300383
Buñuel (NG)199133100331
Buñuel (NG)199632801327
Buñuel (NG)200126121258
Cabanillas (NG)198622000220
Cabanillas (NG)199119101190
Cabanillas (NG)199618701186
Cabanillas (NG)200117600176
Cabredo (NG)19866006
Cabredo (NG)1991131111
Cabredo (NG)19968053
Cabredo (NG)20013210
Cadreita (NG)198629000290
Cadreita (NG)199126200262
Cadreita (NG)199624700247
Cadreita (NG)2001199350164
Caparroso (NG)198636600366
Caparroso (NG)199131703314
Caparroso (NG)199627443267
Caparroso (NG)2001250328219
Cascante (NG)198659303590
Cascante (NG)1991499016483
Cascante (NG)1996434148385
Cascante (NG)2001373434335
Castejón (NG)198655802556
Castejón (NG)199146127452
Castejón (NG)1996369723339
Castejón (NG)2001292410278
Cintruenigo (NG)19861.077451.068
Cintruenigo (NG)199186422860
Cintruenigo (NG)199668577671
Cintruenigo (NG)20017261013703
Corella (NG)19861.106001.106
Corella (NG)199196219952
Corella (NG)199686677852
Corella (NG)2001912112899
Cortes (NG)198656500565
Cortes (NG)1991514226486
Cortes (NG)199641416131267
Cortes (NG)20013668160198
Cárcar (NG)198619000190
Cárcar (NG)199114601145
Cárcar (NG)199614005135
Cárcar (NG)200113219122
Deba (G)19869648286274
Deba (G)19918256779256
Deba (G)1996646592468
Deba (G)2001590531563
Deba (G)200662448912312
Deba (G)20116716154511
Deierri (NG)1986181122167
Deierri (NG)1991152158129
Deierri (NG)1996126241884
Deierri (NG)2001150474063
Deikaztelu (NG)198611020108
Deikaztelu (NG)1991731072
Deikaztelu (NG)19965181330
Deikaztelu (NG)20014981427
Derio (B)19861.124204227693
Derio (B)1991733218326189
Derio (B)199648125219336
Derio (B)20014252999432
Derio (B)200651432613850
Derio (B)201174960311630
Desojo (NG)1986110011
Desojo (NG)1991130013
Desojo (NG)1996160016
Desojo (NG)20019108
Dima (B)19861039229
Dima (B)1991978944
Dima (B)1996938940
Dima (B)20019983124
Dima (B)2006144115254
Dima (B)201117917252
Donamaria (NG)1986635850
Donamaria (NG)1991605172
Donamaria (NG)1996625921
Donamaria (NG)2001505000
Donemiliaga (A)1986100193546
Donemiliaga (A)199186133043
Donemiliaga (A)19966830317
Donemiliaga (A)20016442184
Donemiliaga (A)20067143199
Donemiliaga (A)20118571131
Doneztebe (NG)19862451603847
Doneztebe (NG)19912151911113
Doneztebe (NG)199621620646
Doneztebe (NG)2001221209210
Donostia (G)198135.7727.07112.58716.114
Donostia (G)198631.31610.11410.90210.300
Donostia (G)199124.24010.3268.1995.715
Donostia (G)199619.89611.7935.4192.684
Donostia (G)200118.50711.8484.9691.690
Donostia (G)200618.99712.7654.4951.737
Donostia (G)201120.25716.4442.940873
Dulantzi (A)19862335772104
Dulantzi (A)1991178315196
Dulantzi (A)19961821074926
Dulantzi (A)2001190965539
Dulantzi (A)200631116510541
Dulantzi (A)201154239511334
Durango (B)19816.1861.5691.3913.226
Durango (B)19865.4481.7911.4222.235
Durango (B)19913.7361.6371.196903
Durango (B)19963.1302.076809245
Durango (B)20012.9512.107624220
Durango (B)20063.3552.303760292
Durango (B)20113.8613.186559116
Ea (B)1986978935
Ea (B)19918370130
Ea (B)1996696252
Ea (B)2001635265
Ea (B)2006564664
Ea (B)20117558710
Egues (NG)1986148234121
Egues (NG)19911411612111
Egues (NG)19961.345217190938
Egues (NG)20016377047520
Eibar (G)19817.3372.2252.2722.840
Eibar (G)19865.8342.6891.5651.580
Eibar (G)19914.3182.654916748
Eibar (G)19963.1062.477458171
Eibar (G)20012.5102.046345119
Eibar (G)20062.4031.760479164
Eibar (G)20112.8342.48126984
Ekora (A)1986300030
Ekora (A)1991270522
Ekora (A)1996241158
Ekora (A)2001227510
Ekora (A)20062816102
Ekora (A)2011291397
Elantxobe (B)1986827561
Elantxobe (B)1991726660
Elantxobe (B)1996625930
Elantxobe (B)2001262600
Elantxobe (B)2006221372
Elantxobe (B)2011242310
Elduain (G)1986312920
Elduain (G)199111920
Elduain (G)1996141130
Elduain (G)2001161330
Elduain (G)2006261970
Elduain (G)2011393900
Elgeta (G)1986186174111
Elgeta (G)199113112092
Elgeta (G)199611296124
Elgeta (G)20011019551
Elgeta (G)2006105761910
Elgeta (G)2011125110105
Elgoibar (G)19812.9471.4734451.029
Elgoibar (G)19862.2521.289597366
Elgoibar (G)19911.7031.178301224
Elgoibar (G)19961.1901.02511352
Elgoibar (G)200197179512650
Elgoibar (G)20061.01576518070
Elgoibar (G)20111.3101.13912546
Elgorriaga (NG)1986292504
Elgorriaga (NG)1991262510
Elgorriaga (NG)1996232201
Elgorriaga (NG)2001272331
Elizagorria (NG)1986270027
Elizagorria (NG)1991230023
Elizagorria (NG)1996210021
Elizagorria (NG)2001130013
Elo (NG)1986410041
Elo (NG)1991350035
Elo (NG)1996372035
Elo (NG)20013941025
Elorrio (B)19861.449700246503
Elorrio (B)19911.144691223230
Elorrio (B)199688470015133
Elorrio (B)20017206327216
Elorrio (B)200674156913537
Elorrio (B)20118727787519
Elortz (NG)198686244854
Elortz (NG)1991788853725
Elortz (NG)199662727117483
Elortz (NG)200157642110424
Eltziego (A)198615302151
Eltziego (A)199111979337
Eltziego (A)19969759731
Eltziego (A)200179114523
Eltziego (A)2006105573216
Eltziego (A)201111972389
Eneritz (NG)1986250124
Eneritz (NG)1991201019
Eneritz (NG)1996141013
Eneritz (NG)2001221120
Erandio (B)19865.8105311.8433.436
Erandio (B)19914.4527462.0201.686
Erandio (B)19962.9751.1931.097685
Erandio (B)20012.1121.035788289
Erandio (B)20062.2901.294650346
Erandio (B)20112.6941.901650143
Eratsun (NG)1986292270
Eratsun (NG)1991181800
Eratsun (NG)1996161600
Eratsun (NG)2001191900
Ereño (B)1986484620
Ereño (B)1991444220
Ereño (B)1996222200
Ereño (B)2001121110
Ereño (B)2006181611
Ereño (B)2011211812
Ergoiena (NG)1986595702
Ergoiena (NG)1991444400
Ergoiena (NG)1996363411
Ergoiena (NG)2001201820
Ermua (B)19815.2885057873.996
Ermua (B)19864.3525767932.983
Ermua (B)19913.1957561.3531.086
Ermua (B)19962.2241.186660378
Ermua (B)20011.7111.097449165
Ermua (B)20061.6381.035413190
Ermua (B)20111.7831.26042895
Errenteria (G)198112.5762.0213.3747.181
Errenteria (G)19869.9112.3422.5175.052
Errenteria (G)19916.4192.2252.5001.694
Errenteria (G)19964.0332.4391.074520
Errenteria (G)20013.4382.341694403
Errenteria (G)20063.9082.574937397
Errenteria (G)20114.7874.046597144
Errezil (G)1986959023
Errezil (G)1991918380
Errezil (G)1996827930
Errezil (G)2001686440
Errezil (G)2006726291
Errezil (G)2011908073
Erriberabeitia (A)1986400337
Erriberabeitia (A)19914111624
Erriberabeitia (A)19966163223
Erriberabeitia (A)200188183238
Erriberabeitia (A)2006174815934
Erriberabeitia (A)20112231127239
Erriberagoitia (A)19865202428
Erriberagoitia (A)19912901613
Erriberagoitia (A)19963911199
Erriberagoitia (A)2001299713
Erriberagoitia (A)200658252112
Erriberagoitia (A)201110057367
Erriberri (NG)198647106465
Erriberri (NG)199139632391
Erriberri (NG)19963631346304
Erriberri (NG)200138432124228
Errigoiti (B)19865541410
Errigoiti (B)1991292810
Errigoiti (B)1996262051
Errigoiti (B)2001262024
Errigoiti (B)2006352762
Errigoiti (B)2011424011
Erro (NG)1986102141375
Erro (NG)199167142429
Erro (NG)199667332014
Erro (NG)200182561214
Erromantzatua (NG)19869009
Erromantzatua (NG)199110226
Erromantzatua (NG)19968305
Erromantzatua (NG)20018521
Erronkari (NG)1986571056
Erronkari (NG)1991442042
Erronkari (NG)1996395133
Erronkari (NG)20013011415
Esa (NG)1986350035
Esa (NG)1991271026
Esa (NG)1996235216
Esa (NG)2001238114
Eskoriatza (G)1986870410182278
Eskoriatza (G)1991650409135106
Eskoriatza (G)19964563765525
Eskoriatza (G)20013403032710
Eskoriatza (G)20064223187727
Eskoriatza (G)2011531493344
Eslaba (NG)1986270027
Eslaba (NG)1991210021
Eslaba (NG)1996130310
Eslaba (NG)200110037
Espartza Zaraitzu (NG)19864004
Espartza Zaraitzu (NG)19914004
Espartza Zaraitzu (NG)19963120
Espartza Zaraitzu (NG)20010000
Esprontzeda (NG)1986250025
Esprontzeda (NG)1991180018
Esprontzeda (NG)1996100010
Esprontzeda (NG)20012002
Esteribar (NG)19862111314184
Esteribar (NG)1991178913156
Esteribar (NG)19961674420103
Esteribar (NG)2001152911744
Etaio (NG)1986120111
Etaio (NG)19916006
Etaio (NG)19965005
Etaio (NG)200110217
Etxalar (NG)1986135119610
Etxalar (NG)199113112362
Etxalar (NG)19961059258
Etxalar (NG)2001797414
Etxarri (NG)1986140014
Etxarri (NG)1991110011
Etxarri (NG)19967016
Etxarri (NG)20011100
Etxarri Aranatz (NG)19864944115231
Etxarri Aranatz (NG)19914173634112
Etxarri Aranatz (NG)1996323304910
Etxarri Aranatz (NG)20012812422217
Etxauri (NG)1986502147
Etxauri (NG)1991577545
Etxauri (NG)19963817417
Etxauri (NG)20015530817
Etxebarri (B)19861.668805301.058
Etxebarri (B)19911.293202561530
Etxebarri (B)1996862307380175
Etxebarri (B)2001738339297102
Etxebarri (B)2006886495272119
Etxebarri (B)20111.4141.04231755
Eulate (NG)1986663063
Eulate (NG)1991572154
Eulate (NG)1996491048
Eulate (NG)2001341798
Ezkabarte (NG)198618985176
Ezkabarte (NG)19911501610124
Ezkabarte (NG)1996145392977
Ezkabarte (NG)2001183554583
Ezkaroze (NG)1986600060
Ezkaroze (NG)1991540450
Ezkaroze (NG)1996299155
Ezkaroze (NG)2001214107
Ezkio-Itsaso (G)1986878601
Ezkio-Itsaso (G)1991747130
Ezkio-Itsaso (G)1996564961
Ezkio-Itsaso (G)2001494162
Ezkio-Itsaso (G)20066146141
Ezkio-Itsaso (G)2011696621
Ezkurra (NG)1986524093
Ezkurra (NG)1991444400
Ezkurra (NG)1996232300
Ezkurra (NG)20018800
Ezporogi (NG)1986110011
Ezporogi (NG)19916006
Ezporogi (NG)19966006
Ezporogi (NG)20014211
Faltzes (NG)198640120399
Faltzes (NG)1991354130323
Faltzes (NG)19962966104186
Faltzes (NG)2001262637219
Fitero (NG)198631900319
Fitero (NG)199129101290
Fitero (NG)199621801217
Fitero (NG)200119500195
Fontellas (NG)1986810081
Fontellas (NG)1991930093
Fontellas (NG)1996880187
Fontellas (NG)2001912584
Forua (B)19861901383418
Forua (B)1991152128177
Forua (B)199611498151
Forua (B)20019981162
Forua (B)20069777182
Forua (B)201110910081
Fruiz (B)1986343301
Fruiz (B)1991353410
Fruiz (B)1996242130
Fruiz (B)2001262231
Fruiz (B)2006362673
Fruiz (B)20117159102
Funes (NG)198638200382
Funes (NG)199133202330
Funes (NG)199626900269
Funes (NG)200127510274
Fustiñana (NG)198643800438
Fustiñana (NG)199137400374
Fustiñana (NG)199630000300
Fustiñana (NG)200123521232
Gabiria (G)1986686701
Gabiria (G)1991575430
Gabiria (G)1996524930
Gabiria (G)2001555050
Gabiria (G)2006594892
Gabiria (G)2011787620
Gaintza (G)19868800
Gaintza (G)1991121200
Gaintza (G)1996151410
Gaintza (G)2001171520
Gaintza (G)2006171700
Gaintza (G)2011141220
Galar (NG)198655045541
Galar (NG)1991367510352
Galar (NG)1996818370
Galar (NG)2001163245116
Galdakao (B)19816.5501.1261.2194.205
Galdakao (B)19866.0711.4211.2043.446
Galdakao (B)19915.4142.0461.7361.632
Galdakao (B)19964.1952.2931.100802
Galdakao (B)20013.4952.599699197
Galdakao (B)20063.2512.201766284
Galdakao (B)20113.2202.79834280
Galdames (B)198675143427
Galdames (B)199165192422
Galdames (B)199666252714
Galdames (B)20015233145
Galdames (B)200662292310
Galdames (B)20116852142
Galipentzu (NG)1986140014
Galipentzu (NG)19916006
Galipentzu (NG)19962002
Galipentzu (NG)20017007
Galoze (NG)19868008
Galoze (NG)19917007
Galoze (NG)19965212
Galoze (NG)20013102
Gamiz-Fika (B)19861059519
Gamiz-Fika (B)199110810062
Gamiz-Fika (B)199611191173
Gamiz-Fika (B)20011631282015
Gamiz-Fika (B)20061641292510
Gamiz-Fika (B)2011162135225
Garai (B)1986342833
Garai (B)1991312920
Garai (B)1996241770
Garai (B)2001181710
Garai (B)2006342572
Garai (B)2011494441
Garaioa (NG)1986210129
Garaioa (NG)1991200911
Garaioa (NG)199611551
Garaioa (NG)20019801
Garde (NG)1986220022
Garde (NG)1991170017
Garde (NG)1996120111
Garde (NG)200111209
Gares (NG)19863663429303
Gares (NG)19913313240258
Gares (NG)19963005629215
Gares (NG)20013248649189
Garinoain (NG)1986400040
Garinoain (NG)1991290326
Garinoain (NG)1996291127
Garinoain (NG)2001524741
Garralda (NG)1986459828
Garralda (NG)1991248115
Garralda (NG)199612921
Garralda (NG)20019711
Gasteiz (A)198146.1941.8758.89235.427
Gasteiz (A)198643.4474.06416.42122.962
Gasteiz (A)199135.9095.17615.35115.382
Gasteiz (A)199627.8068.28910.5568.961
Gasteiz (A)200123.0879.6979.2974.093
Gasteiz (A)200623.96913.5626.8803.527
Gasteiz (A)201127.67718.1697.5391.969
Gatika (B)19861601143610
Gatika (B)199114613187
Gatika (B)1996141115242
Gatika (B)2001120100182
Gatika (B)20061651163613
Gatika (B)2011239201335
Gautegiz-Arteaga (B)198611310463
Gautegiz-Arteaga (B)1991988990
Gautegiz-Arteaga (B)1996857852
Gautegiz-Arteaga (B)2001898441
Gautegiz-Arteaga (B)200610077176
Gautegiz-Arteaga (B)201111110074
Gaztelu (G)1986222200
Gaztelu (G)1991161510
Gaztelu (G)1996121200
Gaztelu (G)200113931
Gaztelu (G)2006171331
Gaztelu (G)2011191900
Gazteluberri (NG)19861001
Gazteluberri (NG)19910000
Gazteluberri (NG)19960000
Gazteluberri (NG)20010000
Genevilla (NG)1986190118
Genevilla (NG)19919234
Genevilla (NG)19967403
Genevilla (NG)20016015
Gernika-Lumo (B)19813.8122.110829873
Gernika-Lumo (B)19863.3702.263793314
Gernika-Lumo (B)19912.4861.895399192
Gernika-Lumo (B)19961.8481.59221145
Gernika-Lumo (B)20011.5761.32319855
Gernika-Lumo (B)20061.6951.302290103
Gernika-Lumo (B)20111.9401.69316978
Gesalatz (NG)1986330033
Gesalatz (NG)1991273024
Gesalatz (NG)1996242121
Gesalatz (NG)2001267712
Getaria (G)1986418400513
Getaria (G)1991359333251
Getaria (G)1996288272151
Getaria (G)2001307267400
Getaria (G)2006344287489
Getaria (G)2011338311225
Getxo (B)198117.2881.5985.59610.094
Getxo (B)198617.7453.0107.1407.595
Getxo (B)199114.3623.3295.5725.461
Getxo (B)199611.2533.9214.1213.211
Getxo (B)20019.5743.7443.6882.142
Getxo (B)20069.1915.3222.5871.282
Getxo (B)20119.0355.6932.522820
Girgillao (NG)1986150015
Girgillao (NG)19918008
Girgillao (NG)19968125
Girgillao (NG)20017430
Gizaburuaga (B)1986111100
Gizaburuaga (B)19918620
Gizaburuaga (B)1996141400
Gizaburuaga (B)2001171520
Gizaburuaga (B)2006171232
Gizaburuaga (B)2011282530
Gobiaran (A)19867823838
Gobiaran (A)19915223911
Gobiaran (A)19965641240
Gobiaran (A)200160212613
Gobiaran (A)20066639189
Gobiaran (A)20118651296
Goizueta (NG)198616616213
Goizueta (NG)199112712700
Goizueta (NG)199610110100
Goizueta (NG)20011009541
Gordexola (B)1986224283139
Gordexola (B)1991177279456
Gordexola (B)1996128385634
Gordexola (B)2001139664825
Gordexola (B)2006150805020
Gordexola (B)2011210168357
Gorliz (B)1986500210175115
Gorliz (B)199147828012672
Gorliz (B)199649632311360
Gorliz (B)200159438715552
Gorliz (B)200664139417473
Gorliz (B)201180364512434
Gorza (NG)19868008
Gorza (NG)19916006
Gorza (NG)19961001
Gorza (NG)20010000
Goñi (NG)1986240024
Goñi (NG)1991140014
Goñi (NG)199615267
Goñi (NG)200112138
Guardia (Biastari) (A)1986229114385
Guardia (Biastari) (A)19912222477121
Guardia (Biastari) (A)1996191327782
Guardia (Biastari) (A)2001160597229
Guardia (Biastari) (A)2006139714622
Guardia (Biastari) (A)20111711004427
Gueñes (B)19861.05713407637
Gueñes (B)1991828109409310
Gueñes (B)1996681190311180
Gueñes (B)200157227521483
Gueñes (B)200664036618985
Gueñes (B)201179061513144
Harana (A)1986461144
Harana (A)1991292324
Harana (A)1996255317
Harana (A)200117881
Harana (A)2006171133
Harana (A)2011151302
Hernani (G)19817.7712.4501.9273.394
Hernani (G)19863.8271.947910970
Hernani (G)19912.8671.813703351
Hernani (G)19962.2161.746322148
Hernani (G)20012.0721.625324123
Hernani (G)20062.2981.673486139
Hernani (G)20112.5272.26619071
Hernialde (G)1986504244
Hernialde (G)1991494360
Hernialde (G)1996535120
Hernialde (G)2001343121
Hernialde (G)20063626100
Hernialde (G)2011514830
Hiriberri Atetz (NG)1986211020
Hiriberri Atetz (NG)199115681
Hiriberri Atetz (NG)199611911
Hiriberri Atetz (NG)20015500
Hondarribia (G)19812.7131.449571693
Hondarribia (G)19862.7611.721553487
Hondarribia (G)19912.1691.489479201
Hondarribia (G)19961.8471.428289130
Hondarribia (G)20011.7451.279324142
Hondarribia (G)20061.9371.418393126
Hondarribia (G)20112.2321.840257135
Ibargoiti (NG)1986150015
Ibargoiti (NG)1991180117
Ibargoiti (NG)1996171313
Ibargoiti (NG)2001190514
Ibarra (G)19861.117779143195
Ibarra (G)1991890572174144
Ibarra (G)1996603543555
Ibarra (G)20014503676716
Ibarra (G)20064363219520
Ibarra (G)20115224673421
Ibarrangelu (B)1986585242
Ibarrangelu (B)1991524660
Ibarrangelu (B)1996443950
Ibarrangelu (B)2001352933
Ibarrangelu (B)20064632113
Ibarrangelu (B)2011565150
Idiazabal (G)1986438408264
Idiazabal (G)1991343323173
Idiazabal (G)1996252218259
Idiazabal (G)2001203183182
Idiazabal (G)2006214159469
Idiazabal (G)20113002652312
Igantzi (NG)19869685011
Igantzi (NG)1991747211
Igantzi (NG)1996625534
Igantzi (NG)2001686422
Igorre (B)198690262495183
Igorre (B)19917666636934
Igorre (B)19965965393819
Igorre (B)20014293763815
Igorre (B)20063872718927
Igorre (B)20114584123016
Iguzkitza (NG)1986534544
Iguzkitza (NG)19914811136
Iguzkitza (NG)1996344129
Iguzkitza (NG)2001414829
Ikaztegieta (G)1986999801
Ikaztegieta (G)1991615470
Ikaztegieta (G)1996444310
Ikaztegieta (G)2001494360
Ikaztegieta (G)2006575043
Ikaztegieta (G)2011655744
Imotz (NG)198656261119
Imotz (NG)1991503794
Imotz (NG)19964632113
Imotz (NG)2001312443
Irantzu (NG)1986327025
Irantzu (NG)199136131310
Irantzu (NG)19962919100
Irantzu (NG)200115843
Irun (G)198112.6451.7582.1098.778
Irun (G)198611.3162.4093.9494.958
Irun (G)19918.7633.0922.9452.726
Irun (G)19966.9434.1011.6821.160
Irun (G)20016.1234.0691.215839
Irun (G)20066.7884.3301.721737
Irun (G)20117.4475.8381.174435
Irunberri (NG)198625787242
Irunberri (NG)19912323210190
Irunberri (NG)1996152323189
Irunberri (NG)2001142455245
Irura (G)1986134113147
Irura (G)1991787170
Irura (G)19967759153
Irura (G)200110789171
Irura (G)2006173131357
Irura (G)20112752422310
Iruraitz-Gauna (A)19867291845
Iruraitz-Gauna (A)19916492629
Iruraitz-Gauna (A)19964013216
Iruraitz-Gauna (A)2001321868
Iruraitz-Gauna (A)20065232173
Iruraitz-Gauna (A)20118163153
Irurtzun (NG)19860000
Irurtzun (NG)19910000
Irurtzun (NG)199629114050101
Irurtzun (NG)20012821187391
Iruña Oka (A)1986370359308
Iruña Oka (A)19912714367161
Iruña Oka (A)1996208645490
Iruña Oka (A)2001205917440
Iruña Oka (A)20063111779341
Iruña Oka (A)201146631910740
Iruñea (NG)198635.3273.0791.46030.788
Iruñea (NG)199127.7062.7801.42523.481
Iruñea (NG)199619.4272.6441.56615.217
Iruñea (NG)200120.4493.7272.60014.122
Ispaster (B)1986817470
Ispaster (B)1991756960
Ispaster (B)1996585530
Ispaster (B)2001453771
Ispaster (B)20064029101
Ispaster (B)20118570105
Itsasondo (G)1986125981710
Itsasondo (G)1991716641
Itsasondo (G)1996514263
Itsasondo (G)2001533887
Itsasondo (G)2006594991
Itsasondo (G)2011999351
Ituren (NG)19861079926
Ituren (NG)1991777502
Ituren (NG)1996646022
Ituren (NG)2001636300
Iturmendi (NG)1986474439
Iturmendi (NG)19913481115
Iturmendi (NG)1996433157
Iturmendi (NG)2001594775
Itza (NG)1986689554
Itza (NG)19916814648
Itza (NG)19966418937
Itza (NG)20018420856
Itzagaondoa (NG)1986160115
Itzagaondoa (NG)1991186111
Itzagaondoa (NG)199616475
Itzagaondoa (NG)200113373
Itzaltzu (NG)19864040
Itzaltzu (NG)19914031
Itzaltzu (NG)19964121
Itzaltzu (NG)20012011
Iurreta (B)19861.126373335418
Iurreta (B)1991874358254262
Iurreta (B)199655235615739
Iurreta (B)20013992948619
Iurreta (B)20063222287024
Iurreta (B)20113883204919
Izaba (NG)1986634059
Izaba (NG)19916452732
Izaba (NG)19965231831
Izaba (NG)20015319925
Izurtza (B)1986513669
Izurtza (B)1991373142
Izurtza (B)1996282530
Izurtza (B)2001191810
Izurtza (B)200614743
Izurtza (B)2011201433
Jaitz (NG)19868008
Jaitz (NG)199112309
Jaitz (NG)1996140410
Jaitz (NG)20019306
Jaurrieta (NG)1986440044
Jaurrieta (NG)1991312920
Jaurrieta (NG)1996141103
Jaurrieta (NG)200110631
Kanpezu (A)1986164247763
Kanpezu (A)1991136387424
Kanpezu (A)199695462227
Kanpezu (A)200190521325
Kanpezu (A)200692473411
Kanpezu (A)201111790198
Karrantza (B)1986480496380
Karrantza (B)1991417970338
Karrantza (B)199634313912777
Karrantza (B)20012741974829
Karrantza (B)20062201276132
Karrantza (B)20112251842813
Kaseda (NG)198615211150
Kaseda (NG)199115011148
Kaseda (NG)199613573098
Kaseda (NG)2001122165254
Kortezubi (B)1986555410
Kortezubi (B)1991494540
Kortezubi (B)1996353050
Kortezubi (B)2001312830
Kortezubi (B)2006403262
Kortezubi (B)2011494900
Kripan (A)19862611510
Kripan (A)1991183132
Kripan (A)199615744
Kripan (A)2001207103
Kripan (A)2006261754
Kripan (A)2011302334
Kuartango (A)1986279135
Kuartango (A)1991291298
Kuartango (A)1996211524
Kuartango (A)2001241446
Kuartango (A)2006231364
Kuartango (A)2011242022
Lagran (A)19863002010
Lagran (A)1991163310
Lagran (A)19969270
Lagran (A)20018125
Lagran (A)20066330
Lagran (A)20116420
Lakuntza (NG)19862101197516
Lakuntza (NG)19911741491213
Lakuntza (NG)19961481132114
Lakuntza (NG)2001127109810
Lana (NG)1986200020
Lana (NG)19918008
Lana (NG)1996120210
Lana (NG)200116448
Lanestosa (B)1986403037
Lanestosa (B)1991452142
Lanestosa (B)19963901425
Lanestosa (B)20012821610
Lanestosa (B)20062612104
Lanestosa (B)2011181332
Lantaron (A)198612003117
Lantaron (A)19919522865
Lantaron (A)19967212546
Lantaron (A)20018472552
Lantaron (A)200674322517
Lantaron (A)201190392724
Lantz (NG)1986283124
Lantz (NG)199111506
Lantz (NG)19966222
Lantz (NG)20013210
Lantziego (A)198668243014
Lantziego (A)199173422011
Lantziego (A)19966748109
Lantziego (A)200167371911
Lantziego (A)20066434237
Lantziego (A)201182492112
Lapoblación (NG)1986180117
Lapoblación (NG)199110019
Lapoblación (NG)199612039
Lapoblación (NG)200117584
Lapuebla de Labarca (A)1986148733936
Lapuebla de Labarca (A)199113761679
Lapuebla de Labarca (A)199610993115
Lapuebla de Labarca (A)200184591411
Lapuebla de Labarca (A)200691433117
Lapuebla de Labarca (A)20119662268
Larrabetzu (B)19862371734717
Larrabetzu (B)19911901383319
Larrabetzu (B)1996162145125
Larrabetzu (B)2001166146128
Larrabetzu (B)20061931404112
Larrabetzu (B)2011283250258
Larraga (NG)198629202290
Larraga (NG)1991263230231
Larraga (NG)1996231266163
Larraga (NG)2001221849164
Larragoa (NG)1986210021
Larragoa (NG)1991180018
Larragoa (NG)1996100010
Larragoa (NG)20019171
Larraul (G)1986191810
Larraul (G)1991181710
Larraul (G)1996111100
Larraul (G)2001231751
Larraul (G)2006372872
Larraul (G)2011525020
Larraun (NG)19863352196749
Larraun (NG)19912471952725
Larraun (NG)1996675557
Larraun (NG)2001615803
Lasarte-Oria (G)19864.5411.2711.0052.265
Lasarte-Oria (G)19913.1371.3751.008754
Lasarte-Oria (G)19962.1611.469493199
Lasarte-Oria (G)20011.6871.180359148
Lasarte-Oria (G)20061.6951.125404166
Lasarte-Oria (G)20112.0981.78524172
Laudio (A)19815.4262073274.892
Laudio (A)19864.5837011.6412.241
Laudio (A)19913.3949551.457982
Laudio (A)19962.4271.308779340
Laudio (A)20011.8601.126526208
Laudio (A)20061.7191.067458194
Laudio (A)20111.9261.52932671
Laukiz (B)1986222955671
Laukiz (B)1991140742343
Laukiz (B)199698671516
Laukiz (B)200199512622
Laukiz (B)2006126773811
Laukiz (B)20111771323114
Lazkao (G)19861.127734265128
Lazkao (G)19918637209548
Lazkao (G)19966485853825
Lazkao (G)20015985205523
Lazkao (G)200660747010334
Lazkao (G)20117356624924
Leaburu (G)1986919010
Leaburu (G)1991676250
Leaburu (G)1996383710
Leaburu (G)2001242040
Leaburu (G)20063724112
Leaburu (G)2011605262
Leatxe (NG)19865005
Leatxe (NG)19914004
Leatxe (NG)19963003
Leatxe (NG)20010000
Ledea (NG)1986440242
Ledea (NG)1991280028
Ledea (NG)1996242022
Ledea (NG)20013621024
Legarda (NG)19865005
Legarda (NG)19914022
Legarda (NG)19967025
Legarda (NG)2001100010
Legaria (NG)1986120012
Legaria (NG)1991120012
Legaria (NG)1996142012
Legaria (NG)200110406
Legazpi (G)19812.4648665801.018
Legazpi (G)19861.9281.133532263
Legazpi (G)19911.4551.04531496
Legazpi (G)19961.04390512216
Legazpi (G)200189176411215
Legazpi (G)200687565416655
Legazpi (G)20119768917114
Legorreta (G)19863272127540
Legorreta (G)1991227198227
Legorreta (G)1996159147120
Legorreta (G)2001142124171
Legorreta (G)20061431132010
Legorreta (G)201117215589
Legutiano (A)1986236839162
Legutiano (A)19911921254324
Legutiano (A)1996157135157
Legutiano (A)200113098257
Legutiano (A)2006151923722
Legutiano (A)20111971503314
Leintz Gatzaga (G)1986341996
Leintz Gatzaga (G)1991302280
Leintz Gatzaga (G)1996242031
Leintz Gatzaga (G)2001261970
Leintz Gatzaga (G)2006272232
Leintz Gatzaga (G)2011332823
Leioa (B)19816.3715251.8034.043
Leioa (B)19866.3409882.5782.774
Leioa (B)19915.0571.2932.0261.738
Leioa (B)19963.6311.5621.327742
Leioa (B)20013.2881.5511.290447
Leioa (B)20063.5092.004975530
Leioa (B)20113.9672.840938189
Leitza (NG)19867566772554
Leitza (NG)19915915522712
Leitza (NG)1996427403168
Leitza (NG)200130029064
Lekeitio (B)19861.3871.127154106
Lekeitio (B)19911.04792710119
Lekeitio (B)1996830751736
Lekeitio (B)2001687616629
Lekeitio (B)200674758712931
Lekeitio (B)20118687885228
Lekunberri (NG)19860000
Lekunberri (NG)19910000
Lekunberri (NG)199611698126
Lekunberri (NG)200111410059
Lemoa (B)198655832667165
Lemoa (B)19913732605360
Lemoa (B)19962682372110
Lemoa (B)20012592173210
Lemoa (B)20062811966619
Lemoa (B)20113953244823
Lemoiz (B)198611768418
Lemoiz (B)19918459178
Lemoiz (B)19967555137
Lemoiz (B)20019679134
Lemoiz (B)200610171219
Lemoiz (B)2011144119187
Leotz (NG)198612039
Leotz (NG)1991164012
Leotz (NG)199619658
Leotz (NG)2001131300
Lerga (NG)1986100010
Lerga (NG)19917403
Lerga (NG)19966303
Lerga (NG)20011001
Lerin (NG)198627603273
Lerin (NG)199121923214
Lerin (NG)1996177461112
Lerin (NG)200116436695
Lesaka (NG)198658940513747
Lesaka (NG)19913913463213
Lesaka (NG)19962982611522
Lesaka (NG)2001264252102
Leza (A)1986190118
Leza (A)199113571
Leza (A)199612831
Leza (A)200117665
Leza (A)2006161321
Leza (A)2011211632
Lezama (B)19863372476822
Lezama (B)19913242622933
Lezama (B)19962732213715
Lezama (B)20012441834021
Lezama (B)20062852055624
Lezama (B)2011336285465
Lezaun (NG)1986200020
Lezaun (NG)1991234712
Lezaun (NG)1996265183
Lezaun (NG)20013761615
Lezo (G)19861.404606470328
Lezo (G)19911.02860735368
Lezo (G)199680561414447
Lezo (G)20017075958329
Lezo (G)200672255312742
Lezo (G)20117856957416
Lizarra (NG)19862.5565061001.950
Lizarra (NG)19912.1344431191.571
Lizarra (NG)19961.5724081211.043
Lizarra (NG)20011.427432230765
Lizartza (G)198614614510
Lizartza (G)1991787620
Lizartza (G)1996494720
Lizartza (G)2001434030
Lizartza (G)20066649125
Lizartza (G)2011756825
Lizoain (NG)1986341528
Lizoain (NG)1991313127
Lizoain (NG)1996234514
Lizoain (NG)200116529
Lodosa (NG)198686814863
Lodosa (NG)199172621722
Lodosa (NG)19966272426577
Lodosa (NG)20015802616538
Loiu (B)1986242807785
Loiu (B)1991179915632
Loiu (B)1996174944634
Loiu (B)20012521299528
Loiu (B)20062591627027
Loiu (B)20112832115715
Longida (NG)1986340628
Longida (NG)1991244416
Longida (NG)199620668
Longida (NG)2001236413
Lukin (NG)1986130013
Lukin (NG)199110109
Lukin (NG)19969216
Lukin (NG)20019306
Luzaide (NG)198686242141
Luzaide (NG)19918040364
Luzaide (NG)19964323128
Luzaide (NG)2001342833
Mallabia (B)19862191455024
Mallabia (B)1991159127257
Mallabia (B)199611210282
Mallabia (B)2001119107102
Mallabia (B)200611088139
Mallabia (B)2011119106121
Marañón (NG)198616088
Marañón (NG)199110028
Marañón (NG)19961010
Marañón (NG)20014004
Markin-Etxebarria (B)198612912333
Markin-Etxebarria (B)1991130116140
Markin-Etxebarria (B)19969988110
Markin-Etxebarria (B)200110593120
Markin-Etxebarria (B)200610384163
Markin-Etxebarria (B)2011867961
Markina-Xemein (B)19868597474864
Markina-Xemein (B)19917656408837
Markina-Xemein (B)1996588545385
Markina-Xemein (B)2001495455346
Markina-Xemein (B)20064643498530
Markina-Xemein (B)20115645013330
Martzilla (NG)198638100381
Martzilla (NG)199135000350
Martzilla (NG)199631013306
Martzilla (NG)2001300530265
Maruri-Jatabe (B)1986968088
Maruri-Jatabe (B)19917250139
Maruri-Jatabe (B)19965139102
Maruri-Jatabe (B)20017456108
Maruri-Jatabe (B)20069058248
Maruri-Jatabe (B)2011124102202
Mañaria (B)19867855815
Mañaria (B)19917258104
Mañaria (B)1996585341
Mañaria (B)2001434120
Mañaria (B)2006403361
Mañaria (B)2011433922
Mañeru (NG)1986630063
Mañeru (NG)1991501445
Mañeru (NG)1996383233
Mañeru (NG)2001306816
Mañueta (A)19865201735
Mañueta (A)199138101315
Mañueta (A)1996372476
Mañueta (A)2001372197
Mañueta (A)20063718118
Mañueta (A)20113821116
Mendabia (NG)198657420572
Mendabia (NG)199148755473
Mendabia (NG)1996388116371
Mendabia (NG)2001365554306
Mendaro (G)19863022166521
Mendaro (G)1991190154279
Mendaro (G)199612111452
Mendaro (G)2001122107141
Mendaro (G)20061791214315
Mendaro (G)20113082623511
Mendata (B)1986403730
Mendata (B)1991333120
Mendata (B)1996272610
Mendata (B)2001221840
Mendata (B)20063423101
Mendata (B)2011555122
Mendaza (NG)1986510051
Mendaza (NG)1991340034
Mendaza (NG)1996220220
Mendaza (NG)2001214215
Mendexa (B)1986393432
Mendexa (B)1991252140
Mendexa (B)1996262240
Mendexa (B)2001282530
Mendexa (B)2006453474
Mendexa (B)2011625570
Mendigorria (NG)198613400134
Mendigorria (NG)199112422120
Mendigorria (NG)19969572959
Mendigorria (NG)20019511579
Metauten (NG)1986468038
Metauten (NG)1991256019
Metauten (NG)199612417
Metauten (NG)2001182511
Meñaka (B)1986373511
Meñaka (B)1991504730
Meñaka (B)1996434030
Meñaka (B)2001464150
Meñaka (B)20066138203
Meñaka (B)20118571122
Milagro (NG)198633100331
Milagro (NG)199132725320
Milagro (NG)199634202340
Milagro (NG)200131400314
Mirafuentes (NG)19863003
Mirafuentes (NG)19911001
Mirafuentes (NG)19960000
Mirafuentes (NG)20011100
Miranda Arga (NG)198613100131
Miranda Arga (NG)1991129016113
Miranda Arga (NG)199610515549
Miranda Arga (NG)20017454821
Monteagudo (NG)198618200182
Monteagudo (NG)199113911137
Monteagudo (NG)199610400104
Monteagudo (NG)200110910108
Moreda de Alava (A)1986210219
Moreda de Alava (A)199119298
Moreda de Alava (A)1996261565
Moreda de Alava (A)2001322552
Moreda de Alava (A)2006252050
Moreda de Alava (A)2011201631
Morentin (NG)1986180018
Morentin (NG)1991230023
Morentin (NG)1996182016
Morentin (NG)200111425
Morga (B)1986484512
Morga (B)1991393540
Morga (B)1996383440
Morga (B)2001392874
Morga (B)2006302073
Morga (B)2011343022
Mues (NG)19865005
Mues (NG)19910000
Mues (NG)19961001
Mues (NG)20012020
Mundaka (B)19863012305615
Mundaka (B)1991246232131
Mundaka (B)1996185166163
Mundaka (B)2001156135183
Mundaka (B)20061561123311
Mundaka (B)2011189167193
Mungia (B)19812.7261.224616886
Mungia (B)19862.3681.368485515
Mungia (B)19912.0801.347472261
Mungia (B)19961.8531.256361236
Mungia (B)20011.8151.264359192
Mungia (B)20062.0271.406449172
Mungia (B)20112.4351.912382141
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1986464600
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991373610
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996312821
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001383440
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006393441
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011454410
Murchante (NG)198652100521
Murchante (NG)199143502433
Murchante (NG)199638311381
Murchante (NG)2001420215403
Murieta (NG)1986332031
Murieta (NG)1991212118
Murieta (NG)1996260224
Murieta (NG)2001190316
Murillo el Cuende (NG)198610800108
Murillo el Cuende (NG)199113001129
Murillo el Cuende (NG)19969511678
Murillo el Cuende (NG)20016112436
Murillo el Fruto (NG)198610300103
Murillo el Fruto (NG)1991810081
Murillo el Fruto (NG)1996761966
Murillo el Fruto (NG)2001780177
Murueta (B)1986151401
Murueta (B)1991191360
Murueta (B)1996171610
Murueta (B)2001353320
Murueta (B)2006372773
Murueta (B)2011424200
Muruzabal Itzarbeibar (NG)19868008
Muruzabal Itzarbeibar (NG)19918008
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1996142111
Muruzabal Itzarbeibar (NG)2001263221
Muskiz (B)19861.203155516532
Muskiz (B)19911.027195302530
Muskiz (B)1996813303229281
Muskiz (B)2001697324266107
Muskiz (B)200668140819380
Muskiz (B)201187963319254
Mutiloa (G)1986272133
Mutiloa (G)1991232030
Mutiloa (G)1996181710
Mutiloa (G)2001181620
Mutiloa (G)2006211821
Mutiloa (G)2011453852
Mutriku (G)19869227667383
Mutriku (G)19917145989422
Mutriku (G)19965905195417
Mutriku (G)2001528474486
Mutriku (G)20065054028518
Mutriku (G)20116135465017
Muxika (B)19862542181620
Muxika (B)1991168154140
Muxika (B)199611910883
Muxika (B)200110486144
Muxika (B)2006118852112
Muxika (B)2011169152152
Mélida (NG)198613702135
Mélida (NG)1991960294
Mélida (NG)1996630063
Mélida (NG)20014531923
Nabarniz (B)1986222200
Nabarniz (B)1991222020
Nabarniz (B)1996262330
Nabarniz (B)2001222020
Nabarniz (B)2006211470
Nabarniz (B)2011262600
Nabaskoze (NG)1986343031
Nabaskoze (NG)1991324919
Nabaskoze (NG)1996192413
Nabaskoze (NG)2001182214
Navaridas (A)19862801513
Navaridas (A)1991228113
Navaridas (A)1996271386
Navaridas (A)20013011415
Navaridas (A)20063314154
Navaridas (A)20112814140
Nazar (NG)19866006
Nazar (NG)19911001
Nazar (NG)19964013
Nazar (NG)20016024
Obanos (NG)19861000397
Obanos (NG)19919321378
Obanos (NG)1996110122969
Obanos (NG)2001114114261
Odieta (NG)1986596845
Odieta (NG)199162103616
Odieta (NG)199647211313
Odieta (NG)20013118013
Oiartzun (G)19861.7771.401222154
Oiartzun (G)19911.4001.18815161
Oiartzun (G)19961.2171.06812326
Oiartzun (G)20011.16798614437
Oiartzun (G)20061.23897821347
Oiartzun (G)20111.4211.28310830
Oibar (NG)198612820126
Oibar (NG)19911075399
Oibar (NG)1996111141384
Oibar (NG)2001113182768
Oion (A)198644727299121
Oion (A)199131790127100
Oion (A)1996260897695
Oion (A)2001247829075
Oion (A)200638618212579
Oion (A)2011558222214122
Oitz (NG)1986212010
Oitz (NG)1991202000
Oitz (NG)1996161600
Oitz (NG)2001111100
Oko (NG)1986160115
Oko (NG)199110028
Oko (NG)19965032
Oko (NG)20017160
Okondo (A)198613856271
Okondo (A)199178233817
Okondo (A)19967545219
Okondo (A)20018148294
Okondo (A)2006107652913
Okondo (A)2011150121218
Olaberria (G)1986189747936
Olaberria (G)1991106682810
Olaberria (G)1996837463
Olaberria (G)2001696144
Olaberria (G)20067956185
Olaberria (G)2011998793
Olaibar (NG)1986312128
Olaibar (NG)1991231220
Olaibar (NG)1996214512
Olaibar (NG)200119757
Olatzagutia (NG)19863115187173
Olatzagutia (NG)19912426027155
Olatzagutia (NG)1996174875334
Olatzagutia (NG)20011891343025
Olexua (NG)19867007
Olexua (NG)19917007
Olexua (NG)19964004
Olexua (NG)20013102
Ollo (NG)1986377129
Ollo (NG)19913411716
Ollo (NG)19962711124
Ollo (NG)20013925311
Oloritz (NG)19862601016
Oloritz (NG)1991152112
Oloritz (NG)19969009
Oloritz (NG)2001161123
Oltza (NG)19864711118442
Oltza (NG)19913825425303
Oltza (NG)1996157521986
Oltza (NG)2001177493692
Ondarroa (B)19812.8912.027385479
Ondarroa (B)19862.2161.662303251
Ondarroa (B)19911.6601.32724885
Ondarroa (B)19961.2361.08813414
Ondarroa (B)20011.0289288020
Ondarroa (B)200689672314231
Ondarroa (B)20118808094427
Orbaizeta (NG)1986262717
Orbaizeta (NG)1991246144
Orbaizeta (NG)1996231373
Orbaizeta (NG)2001232021
Orbara (NG)19867205
Orbara (NG)19912020
Orbara (NG)19964040
Orbara (NG)20012110
Ordizia (G)19861.7521.110369273
Ordizia (G)19911.3141.06019955
Ordizia (G)19961.06695310013
Ordizia (G)20011.01387611819
Ordizia (G)20061.10781020493
Ordizia (G)20111.3191.11813467
Orendain (G)1986202000
Orendain (G)1991171700
Orendain (G)1996171700
Orendain (G)200112930
Orendain (G)2006161330
Orendain (G)2011242400
Orexa (G)1986101000
Orexa (G)19916510
Orexa (G)19965401
Orexa (G)20017610
Orexa (G)2006111010
Orexa (G)2011201910
Orio (G)198691477012321
Orio (G)19916935749128
Orio (G)19965595084011
Orio (G)20015234437010
Orio (G)20065654509619
Orio (G)20117666876217
Orisoain (NG)1986160016
Orisoain (NG)1991110011
Orisoain (NG)19966015
Orisoain (NG)200113139
Orkoien (NG)19860000
Orkoien (NG)19910000
Orkoien (NG)19962003939122
Orkoien (NG)20012023724141
Ormaiztegi (G)1986274255514
Ormaiztegi (G)1991237215193
Ormaiztegi (G)1996155143120
Ormaiztegi (G)2001139128101
Ormaiztegi (G)2006147112278
Ormaiztegi (G)2011178163132
Orontze (NG)1986100010
Orontze (NG)19916303
Orontze (NG)19966501
Orontze (NG)20019252
Orotz-Betelu (NG)1986373034
Orotz-Betelu (NG)1991262519
Orotz-Betelu (NG)199614266
Orotz-Betelu (NG)20016213
Orozko (B)19862581299039
Orozko (B)1991190149338
Orozko (B)19961551212311
Orozko (B)20011901206010
Orozko (B)20063052056733
Orozko (B)20113763282523
Orreaga (NG)19861001
Orreaga (NG)19913012
Orreaga (NG)19962020
Orreaga (NG)20011010
Ortuella (B)19861.969109928932
Ortuella (B)19911.600308857435
Ortuella (B)19961.075528381166
Ortuella (B)2001897447329121
Ortuella (B)2006867514242111
Ortuella (B)201193972616647
Oteitza (NG)198614720145
Oteitza (NG)199111561108
Oteitza (NG)199689152450
Oteitza (NG)200191253135
Otsagabia (NG)198694112261
Otsagabia (NG)19916271540
Otsagabia (NG)199644131417
Otsagabia (NG)200152201220
Otxandio (B)19862151841021
Otxandio (B)1991158141152
Otxandio (B)19961019290
Otxandio (B)2001827084
Otxandio (B)20069671196
Otxandio (B)2011141116196
Oñati (G)19812.2151.635315265
Oñati (G)19861.9911.69024556
Oñati (G)19911.6471.45616328
Oñati (G)19961.3331.20610621
Oñati (G)20011.1661.04610911
Oñati (G)20061.14392918133
Oñati (G)20111.3251.2048239
Pasaia (G)19814.9199899652.965
Pasaia (G)19863.6188695692.180
Pasaia (G)19912.398873806719
Pasaia (G)19961.7671.077469221
Pasaia (G)20011.5911.074299218
Pasaia (G)20061.6691.122407140
Pasaia (G)20111.8771.58122373
Petilla Aragoikoa (NG)1986100010
Petilla Aragoikoa (NG)19916006
Petilla Aragoikoa (NG)19963003
Petilla Aragoikoa (NG)20010000
Piedramillera (NG)1986130013
Piedramillera (NG)19914004
Piedramillera (NG)19960000
Piedramillera (NG)20012011
Pitillas (NG)1986890188
Pitillas (NG)1991680068
Pitillas (NG)1996400040
Pitillas (NG)20014201131
Plentzia (B)1986437117218102
Plentzia (B)199134914111593
Plentzia (B)199637821311055
Plentzia (B)200143224911964
Plentzia (B)200652733214055
Plentzia (B)20115974799424
Portugalete (B)198114.2523102.45511.487
Portugalete (B)198611.9399564.9236.060
Portugalete (B)19918.6461.3083.6873.651
Portugalete (B)19966.0151.9412.3561.718
Portugalete (B)20014.6452.0131.940692
Portugalete (B)20064.2072.5081.168531
Portugalete (B)20114.6533.430975248
Puiu (NG)1986450045
Puiu (NG)1991290227
Puiu (NG)1996201019
Puiu (NG)2001222515
Ribaforada (NG)198654900549
Ribaforada (NG)199149400494
Ribaforada (NG)199643400434
Ribaforada (NG)2001389120368
Saldias (NG)1986312470
Saldias (NG)1991303000
Saldias (NG)1996272700
Saldias (NG)2001141310
Samaniego (A)1986276912
Samaniego (A)1991325225
Samaniego (A)1996434354
Samaniego (A)200142221010
Samaniego (A)2006392298
Samaniego (A)2011343220
San Adrián (NG)198692409915
San Adrián (NG)199194224936
San Adrián (NG)19967921057725
San Adrián (NG)2001716690620
San Martin Unx (NG)1986752271
San Martin Unx (NG)1991490049
San Martin Unx (NG)1996310130
San Martin Unx (NG)2001240717
Santakara (NG)198616600166
Santakara (NG)199113600136
Santakara (NG)199611801117
Santakara (NG)2001120115752
Santsol (NG)1986260125
Santsol (NG)1991143011
Santsol (NG)19965005
Santsol (NG)20013021
Santurtzi (B)198113.0491841.70911.156
Santurtzi (B)198610.9025443.7306.628
Santurtzi (B)19918.1599723.5123.675
Santurtzi (B)19965.9331.5872.3252.021
Santurtzi (B)20014.5771.8591.987731
Santurtzi (B)20064.5072.5971.264646
Santurtzi (B)20115.0253.3491.323353
Sartaguda (NG)198621810217
Sartaguda (NG)1991185311171
Sartaguda (NG)19961481928101
Sartaguda (NG)2001110252857
Sartze (NG)19864004
Sartze (NG)19914004
Sartze (NG)19966006
Sartze (NG)20014400
Segura (G)19862441755613
Segura (G)1991176163103
Segura (G)1996153137142
Segura (G)2001148132151
Segura (G)2006138108255
Segura (G)20111901651213
Sesma (NG)198616100161
Sesma (NG)199112101120
Sesma (NG)1996921289
Sesma (NG)200110810107
Sestao (B)19819.2771511.4527.674
Sestao (B)19867.4205392.6844.197
Sestao (B)19915.1026862.1732.243
Sestao (B)19963.6371.0451.4431.149
Sestao (B)20012.9401.2911.097552
Sestao (B)20062.6591.533763363
Sestao (B)20112.8202.036646138
Sondika (B)1986489120164205
Sondika (B)199133413913362
Sondika (B)19963292078537
Sondika (B)200140425611731
Sondika (B)200649932511955
Sondika (B)201161849810218
Sopela (B)19861.720571570579
Sopela (B)19911.628688520420
Sopela (B)19961.493805420268
Sopela (B)20011.448849445154
Sopela (B)20061.541965401175
Sopela (B)20111.6641.30929263
Sopuerta, Garape (B)1986306699201
Sopuerta, Garape (B)1991261682173
Sopuerta, Garape (B)199624711210530
Sopuerta, Garape (B)20011971374614
Sopuerta, Garape (B)20062041216122
Sopuerta, Garape (B)2011254179669
Soraluze (G)1986990531265194
Soraluze (G)19916855309659
Soraluze (G)19965034056929
Soraluze (G)20013773223619
Soraluze (G)20063432547118
Soraluze (G)20114333793915
Sorlada (NG)19863003
Sorlada (NG)19912002
Sorlada (NG)19962002
Sorlada (NG)20012002
Sukarrieta (B)1986393342
Sukarrieta (B)1991272070
Sukarrieta (B)1996252131
Sukarrieta (B)2001191810
Sukarrieta (B)2006241770
Sukarrieta (B)2011373322
Sunbilla (NG)1986127116101
Sunbilla (NG)199113312733
Sunbilla (NG)1996969231
Sunbilla (NG)2001766637
Tafalla (NG)19861.905118621.725
Tafalla (NG)19911.638176581.381
Tafalla (NG)19961.267205148914
Tafalla (NG)20011.179170306703
Tiebas-Muru Artederreta (NG)19861014097
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1991621061
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996547344
Tiebas-Muru Artederreta (NG)20015610739
Tirapu (NG)1986120012
Tirapu (NG)19916402
Tirapu (NG)19964004
Tirapu (NG)20012011
Tolosa (G)19813.8242.0571.040727
Tolosa (G)19863.1942.255568371
Tolosa (G)19912.5231.899443181
Tolosa (G)19962.0641.76222478
Tolosa (G)20011.9451.60726870
Tolosa (G)20062.0231.586337100
Tolosa (G)20112.3472.09719060
Torralba del Río (NG)1986222020
Torralba del Río (NG)1991160016
Torralba del Río (NG)19969009
Torralba del Río (NG)20018008
Torres del Río (NG)1986260125
Torres del Río (NG)1991250025
Torres del Río (NG)1996120012
Torres del Río (NG)20016006
Trapagaran (B)19813.238584232.757
Trapagaran (B)19862.7773041.3061.167
Trapagaran (B)19912.115557851707
Trapagaran (B)19961.471610564297
Trapagaran (B)20011.180611426143
Trapagaran (B)20061.219723326170
Trapagaran (B)20111.3921.01530770
Trebiñu (A)1986----
Trebiñu (A)1991----
Trebiñu (A)1996----
Tulebras (NG)19865005
Tulebras (NG)19916006
Tulebras (NG)19963012
Tulebras (NG)20014013
Turtzioz (B)1986660561
Turtzioz (B)19916302241
Turtzioz (B)19965952826
Turtzioz (B)20014753012
Turtzioz (B)20064119139
Turtzioz (B)2011393252
Tutera (NG)19865.27817395.222
Tutera (NG)19914.51144794.383
Tutera (NG)19963.67878833.517
Tutera (NG)20013.541901273.324
Txulapain (NG)1986527243
Txulapain (NG)199147121124
Txulapain (NG)19964315820
Txulapain (NG)20016132722
Ubide (B)198612453
Ubide (B)1991171340
Ubide (B)1996151221
Ubide (B)2001171421
Ubide (B)200611740
Ubide (B)2011111100
Ugao (B)1986844242218384
Ugao (B)1991669250253166
Ugao (B)199652737810445
Ugao (B)2001444357825
Ugao (B)20064203057738
Ugao (B)2011442384508
Uharte Arakil (NG)19861472222103
Uharte Arakil (NG)1991138274269
Uharte Arakil (NG)1996116384137
Uharte Arakil (NG)200191492121
Uharte Eguesibar (NG)19865007228400
Uharte Eguesibar (NG)19913888441263
Uharte Eguesibar (NG)199637911094175
Uharte Eguesibar (NG)2001419143101175
Ukar (NG)1986130013
Ukar (NG)1991150015
Ukar (NG)1996110011
Ukar (NG)20016015
Ultzama (NG)1986230647690
Ultzama (NG)1991211958630
Ultzama (NG)19962101365222
Ultzama (NG)20011991442827
Untziti (NG)1986240222
Untziti (NG)1991230023
Untziti (NG)199614059
Untziti (NG)2001160511
Untzue (NG)1986200020
Untzue (NG)1991140014
Untzue (NG)19969036
Untzue (NG)20016024
Urantzia (NG)198617733171
Urantzia (NG)199115110150
Urantzia (NG)199612621123
Urantzia (NG)200110851588
Urdazubi (NG)198610157242
Urdazubi (NG)199188631411
Urdazubi (NG)1996605127
Urdazubi (NG)2001434201
Urdiain (NG)1986125842318
Urdiain (NG)19918371111
Urdiain (NG)1996565033
Urdiain (NG)2001726246
Urduliz (B)1986542220115207
Urduliz (B)199138316593125
Urduliz (B)19963141919330
Urduliz (B)20013332096757
Urduliz (B)20063632418636
Urduliz (B)20114463398027
Urduña (B)198674627341378
Urduña (B)1991572100263209
Urduña (B)199644729611536
Urduña (B)20014062938528
Urduña (B)200637523210043
Urduña (B)20114493359717
Urizaharra (A)1986310625
Urizaharra (A)199116169
Urizaharra (A)1996193142
Urizaharra (A)2001171223
Urizaharra (A)2006181440
Urizaharra (A)2011202000
Urkabustaiz (A)1986127176248
Urkabustaiz (A)1991119394436
Urkabustaiz (A)199685303619
Urkabustaiz (A)20018962198
Urkabustaiz (A)2006150913920
Urkabustaiz (A)20112041622814
Urnieta (G)19813.7337964432.494
Urnieta (G)19861.083484239360
Urnieta (G)1991807482184141
Urnieta (G)19966805667341
Urnieta (G)2001705476118111
Urnieta (G)200685361317268
Urnieta (G)20111.0069167416
Urraulbeiti (NG)1986210021
Urraulbeiti (NG)1991170116
Urraulbeiti (NG)199615258
Urraulbeiti (NG)2001195104
Urraulgoiti (NG)1986150015
Urraulgoiti (NG)1991100010
Urraulgoiti (NG)19968143
Urraulgoiti (NG)200112417
Urretxu (G)19861.271730376165
Urretxu (G)199195269317782
Urretxu (G)199674758414122
Urretxu (G)20016885917126
Urretxu (G)200677458414545
Urretxu (G)20119898957024
Urrotz (NG)1986534823
Urrotz (NG)1991373610
Urrotz (NG)1996292810
Urrotz (NG)2001282800
Urrotz hiribildua (NG)1986531349
Urrotz hiribildua (NG)1991554150
Urrotz hiribildua (NG)1996549540
Urrotz hiribildua (NG)2001490544
Urzainki (NG)1986140014
Urzainki (NG)19918008
Urzainki (NG)19968008
Urzainki (NG)20015302
Usurbil (G)19861.22181433275
Usurbil (G)199186867614448
Usurbil (G)19966515349819
Usurbil (G)20015504765915
Usurbil (G)200664749512428
Usurbil (G)20118727627337
Uterga (NG)1986190019
Uterga (NG)1991130211
Uterga (NG)1996172312
Uterga (NG)2001211515
Uxue (NG)1986210021
Uxue (NG)1991160016
Uxue (NG)199611065
Uxue (NG)200115186
Uztarroze (NG)1986380038
Uztarroze (NG)1991250223
Uztarroze (NG)199610433
Uztarroze (NG)20018701
Valtierra (NG)198636100361
Valtierra (NG)199133300333
Valtierra (NG)199629611294
Valtierra (NG)200123603233
Viana (NG)1986680418658
Viana (NG)19915282914485
Viana (NG)19964045724323
Viana (NG)20013467524247
Villabona-Amasa (G)19861.21384729868
Villabona-Amasa (G)199194968520460
Villabona-Amasa (G)19967106019811
Villabona-Amasa (G)20016775499335
Villabona-Amasa (G)200668350514236
Villabona-Amasa (G)20118247276235
Villabuena de Alava (A)19865714016
Villabuena de Alava (A)19915631637
Villabuena de Alava (A)19963822106
Villabuena de Alava (A)20013218014
Villabuena de Alava (A)2006302064
Villabuena de Alava (A)2011302352
Villamayor de Monjardin (NG)1986110011
Villamayor de Monjardin (NG)1991130211
Villamayor de Monjardin (NG)1996131210
Villamayor de Monjardin (NG)2001224117
Villatuerta (NG)198614022136
Villatuerta (NG)199112544117
Villatuerta (NG)1996100102169
Villatuerta (NG)200197151270
Villaverde turtzioz (B)1986----
Villaverde turtzioz (B)1991----
Villaverde turtzioz (B)1996----
Xabier (NG)1986150213
Xabier (NG)1991171115
Xabier (NG)1996172114
Xabier (NG)2001120012
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986201019
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991163310
Zabaltza Urraulgoiti (NG)199611416
Zabaltza Urraulgoiti (NG)2001201037
Zaldibar (B)1986698249206243
Zaldibar (B)199154531418348
Zaldibar (B)1996381318603
Zaldibar (B)20012832333020
Zaldibar (B)20062851925736
Zaldibar (B)20113212624514
Zaldibia (G)1986281245297
Zaldibia (G)1991227206183
Zaldibia (G)1996167153122
Zaldibia (G)2001158138191
Zaldibia (G)2006151125242
Zaldibia (G)201117616925
Zalduondo (A)19868143
Zalduondo (A)199113652
Zalduondo (A)1996191810
Zalduondo (A)2001131021
Zalduondo (A)2006261394
Zalduondo (A)2011282440
Zalla (B)19861.543132141.316
Zalla (B)19911.300162426712
Zalla (B)19961.016352425239
Zalla (B)2001812418285109
Zalla (B)200673744520092
Zalla (B)201193873416737
Zamudio (B)1986651237273141
Zamudio (B)199150027217454
Zamudio (B)19963602558619
Zamudio (B)20012752155010
Zamudio (B)20062631666928
Zamudio (B)20113743035714
Zanbrana (A)1986350332
Zanbrana (A)19912801315
Zanbrana (A)19963011316
Zanbrana (A)2001307716
Zanbrana (A)2006269107
Zanbrana (A)20114515228
Zangoza (NG)19867321518699
Zangoza (NG)19916323913580
Zangoza (NG)19965659491380
Zangoza (NG)200155092189269
Zaratamo (B)19862979876123
Zaratamo (B)19912421177748
Zaratamo (B)19961821043840
Zaratamo (B)2001189148338
Zaratamo (B)20062071444716
Zaratamo (B)2011200168302
Zarautz (G)19813.7672.191721855
Zarautz (G)19863.5672.582610375
Zarautz (G)19913.1522.520453179
Zarautz (G)19962.7342.40327754
Zarautz (G)20012.7712.31937280
Zarautz (G)20062.9562.240578138
Zarautz (G)20113.1672.84224481
Zare (NG)1986220022
Zare (NG)199117098
Zare (NG)1996180117
Zare (NG)2001141121
Zarrakaztelu (NG)198643633430
Zarrakaztelu (NG)199139308385
Zarrakaztelu (NG)19963861155320
Zarrakaztelu (NG)2001343573265
Zeanuri (B)198613812756
Zeanuri (B)199113112290
Zeanuri (B)199610510050
Zeanuri (B)2001928192
Zeanuri (B)200612690279
Zeanuri (B)201116515276
Zeberio (B)19861009352
Zeberio (B)1991857591
Zeberio (B)1996645491
Zeberio (B)20019885121
Zeberio (B)2006130962311
Zeberio (B)2011118102151
Zegama (G)198622721755
Zegama (G)1991199180190
Zegama (G)1996169153151
Zegama (G)2001138122133
Zegama (G)200611293145
Zegama (G)2011156141123
Zerain (G)1986313100
Zerain (G)1991302910
Zerain (G)1996353230
Zerain (G)2001252320
Zerain (G)2006251951
Zerain (G)2011262510
Zestoa (G)19866295515127
Zestoa (G)1991481445306
Zestoa (G)1996385353302
Zestoa (G)2001340305341
Zestoa (G)20063652856515
Zestoa (G)2011467424358
Zierbena (B)198612255958
Zierbena (B)1991126215550
Zierbena (B)1996119474725
Zierbena (B)200110257369
Zierbena (B)200610668308
Zierbena (B)201113211598
Zigoitia (A)198689104732
Zigoitia (A)199175142833
Zigoitia (A)1996123442158
Zigoitia (A)2001139734521
Zigoitia (A)20061571014016
Zigoitia (A)20112311744017
Ziordia (NG)198651102615
Ziordia (NG)199151171120
Ziordia (NG)19964429123
Ziordia (NG)2001302532
Ziortza-Bolibar (B)2006272322
Ziortza-Bolibar (B)2011353221
Zirauki (NG)1986440440
Zirauki (NG)1991334029
Zirauki (NG)1996345128
Zirauki (NG)20013717812
Ziritza Etxauribar (NG)19865203
Ziritza Etxauribar (NG)1991100010
Ziritza Etxauribar (NG)19962002
Ziritza Etxauribar (NG)20014103
Zizur (NG)19861.356132581.166
Zizur (NG)19911.6842421221.320
Zizur (NG)19961442212110
Zizur (NG)20012212219180
Zizur Nagusia (NG)19860000
Zizur Nagusia (NG)19910000
Zizur Nagusia (NG)19961.7303791651.186
Zizur Nagusia (NG)20012.2925354401.317
Zizurkil (G)198666230087275
Zizurkil (G)19915144008133
Zizurkil (G)19963562874623
Zizurkil (G)20013332654523
Zizurkil (G)20063512597319
Zizurkil (G)2011378348228
Zornotza (B)19813.8371.3291.0341.474
Zornotza (B)19863.3281.507860961
Zornotza (B)19912.6281.547684397
Zornotza (B)19961.9521.408364180
Zornotza (B)20011.7241.322293109
Zornotza (B)20061.8771.323411143
Zornotza (B)20112.2431.91023499
Zubieta (NG)1986484710
Zubieta (NG)1991292810
Zubieta (NG)1996242400
Zubieta (NG)2001262600
Zugarramurdi (NG)1986585404
Zugarramurdi (NG)1991383800
Zugarramurdi (NG)1996171700
Zugarramurdi (NG)2001151311
Zuia (A)198616757290
Zuia (A)199112185360
Zuia (A)1996169385180
Zuia (A)20012491048956
Zuia (A)20063742248763
Zuia (A)20114483398920
Zumaia (G)19861.8191.272410137
Zumaia (G)19911.5361.22825454
Zumaia (G)19961.1811.0768322
Zumaia (G)20011.08792213233
Zumaia (G)20061.12590118044
Zumaia (G)20111.3341.2039635
Zumarraga (G)19812.7107126211.377
Zumarraga (G)19862.200863618719
Zumarraga (G)19911.680945511224
Zumarraga (G)19961.20289822876
Zumarraga (G)20011.02986412540
Zumarraga (G)20061.03075220771
Zumarraga (G)20111.1681.01511142
Zuñiga (NG)198610019
Zuñiga (NG)19917034
Zuñiga (NG)19968071
Zuñiga (NG)2001287021

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Araba, Bizkaia eta Gipuzkoarako. IEN (1986, 1991, 1996, eta 2001) eta Euskarabidea (2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN