Etxeko hizkuntzaren bilakaera, gizonezkoen artean, Udalerrika. Euskal Herria, » (%)
LurraldeaUrteaGuztira EuskaraErdaraBiakBeste
Abadiño (B)1991100,032,257,39,70,8
Abadiño (B)1996100,028,056,913,91,3
Abadiño (B)2001100,028,058,012,91,1
Abadiño (B)2006100,023,762,712,90,7
Abadiño (B)2011100,022,963,711,41,9
Abaltzisketa (G)1991100,098,00,02,00,0
Abaltzisketa (G)1996100,098,60,01,40,0
Abaltzisketa (G)2001100,097,40,02,60,0
Abaltzisketa (G)2006100,071,74,822,90,6
Abaltzisketa (G)2011100,085,47,67,00,0
Abanto-Zierbena (B)1991100,00,297,91,60,3
Abanto-Zierbena (B)1996100,00,297,72,00,1
Abanto-Zierbena (B)2001100,00,597,51,90,1
Abanto-Zierbena (B)2006100,01,595,41,81,3
Abanto-Zierbena (B)2011100,02,192,93,81,1
Aduna (G)1991100,094,91,93,20,0
Aduna (G)1996100,083,17,59,40,0
Aduna (G)2001100,083,17,89,00,0
Aduna (G)2006100,063,019,317,20,5
Aduna (G)2011100,074,617,18,30,0
Agurain (A)1991100,01,096,62,30,1
Agurain (A)1996100,01,096,32,50,2
Agurain (A)2001100,01,494,43,70,5
Agurain (A)2006100,02,492,63,61,4
Agurain (A)2011100,03,189,03,94,0
Aia (G)1991100,091,13,05,00,8
Aia (G)1996100,089,94,05,20,9
Aia (G)2001100,091,74,53,40,5
Aia (G)2006100,065,913,720,00,5
Aia (G)2011100,074,618,15,02,3
Aiara (A)1991100,00,397,51,80,4
Aiara (A)1996100,00,796,42,80,1
Aiara (A)2001100,01,497,01,60,0
Aiara (A)2006100,01,794,43,00,9
Aiara (A)2011100,02,491,95,10,7
Aizarnazabal (G)1991100,095,10,04,90,0
Aizarnazabal (G)1996100,094,13,12,80,0
Aizarnazabal (G)2001100,091,93,92,51,8
Aizarnazabal (G)2006100,059,223,117,40,3
Aizarnazabal (G)2011100,067,621,78,02,7
Ajangiz (B)1991100,091,75,02,80,6
Ajangiz (B)1996100,089,44,56,00,0
Ajangiz (B)2001100,083,37,28,61,0
Ajangiz (B)2006100,062,415,222,40,0
Ajangiz (B)2011100,063,022,414,20,5
Albiztur (G)1991100,0100,00,00,00,0
Albiztur (G)1996100,098,01,30,70,0
Albiztur (G)2001100,090,33,95,80,0
Albiztur (G)2006100,065,111,623,30,0
Albiztur (G)2011100,082,410,65,61,4
Alegia (G)1991100,073,020,56,50,0
Alegia (G)1996100,070,018,011,40,6
Alegia (G)2001100,071,319,98,60,1
Alegia (G)2006100,053,325,720,80,2
Alegia (G)2011100,057,729,29,93,2
Alkiza (G)1991100,093,91,44,70,0
Alkiza (G)1996100,092,65,42,00,0
Alkiza (G)2001100,085,57,66,90,0
Alkiza (G)2006100,065,114,820,10,0
Alkiza (G)2011100,076,414,38,80,5
Alonsotegi (B)1991100,00,397,81,80,2
Alonsotegi (B)1996100,00,996,32,40,4
Alonsotegi (B)2001100,01,096,72,10,2
Alonsotegi (B)2006100,02,295,02,10,7
Alonsotegi (B)2011100,02,992,43,90,9
Altsasu (NG)1991100,02,089,37,70,5
Altsasu (NG)2001100,03,589,05,51,0
Altsasu (NG)2011100,03,782,45,65,7
Altzaga (G)1991100,094,00,04,02,0
Altzaga (G)1996100,095,72,12,10,0
Altzaga (G)2001100,086,83,89,40,0
Altzaga (G)2006100,061,022,115,61,3
Altzaga (G)2011100,071,317,58,82,5
Altzo (G)1991100,095,12,22,70,0
Altzo (G)1996100,095,92,31,70,0
Altzo (G)2001100,088,28,13,70,0
Altzo (G)2006100,064,617,717,20,5
Altzo (G)2011100,071,621,96,00,5
Amezketa (G)1991100,095,22,12,70,0
Amezketa (G)1996100,093,43,33,30,0
Amezketa (G)2001100,092,34,03,60,0
Amezketa (G)2006100,073,45,920,50,2
Amezketa (G)2011100,081,911,85,50,8
Amoroto (B)1991100,097,11,91,00,0
Amoroto (B)1996100,095,43,61,00,0
Amoroto (B)2001100,092,64,23,20,0
Amoroto (B)2006100,067,311,421,30,0
Amoroto (B)2011100,082,98,87,80,5
Amurrio (A)1991100,00,596,23,20,2
Amurrio (A)1996100,00,594,25,20,2
Amurrio (A)2001100,01,295,13,40,3
Amurrio (A)2006100,02,093,53,21,3
Amurrio (A)2011100,02,291,44,61,8
Andoain (G)1991100,026,260,912,30,7
Andoain (G)1996100,026,259,414,00,4
Andoain (G)2001100,026,961,311,20,6
Andoain (G)2006100,020,562,716,10,7
Andoain (G)2011100,020,665,112,61,7
Anoeta (G)1991100,050,234,914,90,0
Anoeta (G)1996100,051,933,014,60,5
Anoeta (G)2001100,050,632,117,00,2
Anoeta (G)2006100,043,937,518,30,3
Anoeta (G)2011100,044,635,717,91,9
Antsoain (NG)1991100,02,495,01,30,7
Antsoain (NG)2001100,02,194,51,42,0
Antsoain (NG)2011100,01,787,24,15,6
Antzuola (G)1991100,060,332,17,10,5
Antzuola (G)1996100,058,031,310,30,5
Antzuola (G)2001100,058,531,98,90,7
Antzuola (G)2006100,047,636,115,90,5
Antzuola (G)2011100,053,233,910,52,4
Arakaldo (B)1991100,012,578,68,90,0
Arakaldo (B)1996100,04,890,34,80,0
Arakaldo (B)2001100,03,863,532,70,0
Arakaldo (B)2006100,017,069,813,20,0
Arakaldo (B)2011100,030,360,69,10,0
Arama (G)1991100,082,610,17,20,0
Arama (G)1996100,085,38,06,70,0
Arama (G)2001100,085,06,38,80,0
Arama (G)2006100,065,612,221,11,1
Arama (G)2011100,068,416,313,32,0
Aramaio (A)1991100,069,515,514,50,4
Aramaio (A)1996100,072,313,813,20,6
Aramaio (A)2001100,065,114,319,80,8
Aramaio (A)2006100,041,921,736,30,1
Aramaio (A)2011100,057,028,813,30,9
Aranguren (NG)1991100,01,494,92,10,2
Aranguren (NG)2001100,00,994,91,62,2
Aranguren (NG)2011100,01,290,84,01,6
Arantzazu (B)1991100,075,913,510,50,0
Arantzazu (B)1996100,074,314,711,00,0
Arantzazu (B)2001100,069,921,37,41,5
Arantzazu (B)2006100,052,027,720,30,0
Arantzazu (B)2011100,050,636,912,50,0
Areatza (B)1991100,029,548,421,90,2
Areatza (B)1996100,031,149,119,60,2
Areatza (B)2001100,032,040,226,01,8
Areatza (B)2006100,033,645,420,20,8
Areatza (B)2011100,029,450,416,73,4
Aretxabaleta (G)1991100,036,746,116,50,7
Aretxabaleta (G)1996100,037,445,716,60,3
Aretxabaleta (G)2001100,037,146,116,40,4
Aretxabaleta (G)2006100,035,348,515,30,8
Aretxabaleta (G)2011100,034,050,113,92,0
Armiñon (A)1991100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)1996100,00,098,61,40,0
Armiñon (A)2001100,00,096,32,51,3
Armiñon (A)2006100,00,096,62,31,1
Armiñon (A)2011100,03,094,90,02,0
Arraia-Maeztu (A)1991100,00,399,20,30,3
Arraia-Maeztu (A)1996100,00,098,11,40,6
Arraia-Maeztu (A)2001100,01,096,61,01,3
Arraia-Maeztu (A)2006100,00,896,32,40,5
Arraia-Maeztu (A)2011100,02,093,34,50,2
Arrankudiaga (B)1991100,030,448,321,00,3
Arrankudiaga (B)1996100,010,842,247,10,0
Arrankudiaga (B)2001100,017,743,938,40,0
Arrankudiaga (B)2006100,027,952,719,20,2
Arrankudiaga (B)2011100,024,060,814,60,6
Arrasate (G)1991100,025,257,816,90,2
Arrasate (G)1996100,026,257,915,70,2
Arrasate (G)2001100,025,357,017,20,4
Arrasate (G)2006100,024,457,717,60,3
Arrasate (G)2011100,024,160,014,41,5
Arratzu (B)1991-----
Arratzu (B)1996100,089,53,07,50,0
Arratzu (B)2001100,088,03,88,20,0
Arratzu (B)2006100,069,68,920,80,6
Arratzu (B)2011100,071,514,013,41,1
Arratzu-Ubarrundia (A)1991100,02,194,43,50,0
Arratzu-Ubarrundia (A)1996100,01,694,83,60,0
Arratzu-Ubarrundia (A)2001100,02,991,54,80,8
Arratzu-Ubarrundia (A)2006100,03,889,25,51,5
Arratzu-Ubarrundia (A)2011100,03,988,07,21,0
Arrieta (B)1991100,085,09,95,20,0
Arrieta (B)1996100,078,911,29,50,4
Arrieta (B)2001100,062,920,816,20,0
Arrieta (B)2006100,051,532,415,40,7
Arrieta (B)2011100,046,439,812,81,1
Arrigorriaga (B)1991100,02,690,17,00,3
Arrigorriaga (B)1996100,02,790,36,50,6
Arrigorriaga (B)2001100,03,387,09,00,7
Arrigorriaga (B)2006100,04,985,77,12,4
Arrigorriaga (B)2011100,05,086,56,71,7
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1991100,060,118,821,10,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996100,063,218,218,60,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2001100,055,124,720,20,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2006100,044,631,423,40,6
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2011100,051,135,312,31,3
Artzentales (B)1991100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)1996100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)2001100,02,095,52,50,0
Artzentales (B)2006100,04,793,11,70,6
Artzentales (B)2011100,02,592,23,02,3
Artziniega (A)1991100,00,097,32,70,0
Artziniega (A)1996100,00,398,90,60,2
Artziniega (A)2001100,00,097,32,00,6
Artziniega (A)2006100,01,294,13,11,6
Artziniega (A)2011100,01,990,75,71,8
Asparrena (A)1991100,01,997,40,70,0
Asparrena (A)1996100,01,795,82,40,1
Asparrena (A)2001100,03,591,54,80,1
Asparrena (A)2006100,02,690,36,30,8
Asparrena (A)2011100,05,584,17,33,0
Asteasu (G)1991100,078,418,23,20,3
Asteasu (G)1996100,080,115,93,70,3
Asteasu (G)2001100,072,417,59,70,5
Asteasu (G)2006100,055,524,619,90,0
Asteasu (G)2011100,065,724,28,81,3
Astigarraga (G)1991100,041,443,314,40,9
Astigarraga (G)1996100,043,840,914,40,8
Astigarraga (G)2001100,036,649,413,20,8
Astigarraga (G)2006100,031,454,013,61,0
Astigarraga (G)2011100,030,355,612,71,4
Atarrabia (NG)1991100,01,794,53,10,2
Atarrabia (NG)2001100,02,589,75,91,0
Atarrabia (NG)2011100,02,288,47,00,1
Ataun (G)1991100,093,83,42,50,3
Ataun (G)1996100,093,24,42,40,1
Ataun (G)2001100,089,65,54,70,1
Ataun (G)2006100,067,212,420,10,2
Ataun (G)2011100,073,717,67,80,9
Atxondo (B)1991100,046,347,56,10,0
Atxondo (B)1996100,043,040,116,40,5
Atxondo (B)2001100,047,545,47,10,0
Atxondo (B)2006100,033,947,617,70,8
Atxondo (B)2011100,035,150,813,01,1
Aulesti (B)1991100,095,42,22,40,0
Aulesti (B)1996100,092,32,74,50,6
Aulesti (B)2001100,094,22,43,40,0
Aulesti (B)2006100,071,36,422,30,0
Aulesti (B)2011100,080,512,06,31,2
Azkoien (NG)1991100,00,198,80,10,0
Azkoien (NG)2001100,00,295,40,33,6
Azkoien (NG)2011100,00,090,21,86,8
Azkoitia (G)1991100,066,626,36,80,3
Azkoitia (G)1996100,067,623,68,30,4
Azkoitia (G)2001100,066,424,97,80,9
Azkoitia (G)2006100,054,830,414,10,7
Azkoitia (G)2011100,056,233,48,22,2
Azpeitia (G)1991100,078,113,88,00,1
Azpeitia (G)1996100,078,913,96,90,3
Azpeitia (G)2001100,076,713,98,60,7
Azpeitia (G)2006100,064,918,915,70,4
Azpeitia (G)2011100,068,621,77,91,8
Añana (A)1991100,00,0100,00,00,0
Añana (A)1996100,00,099,01,00,0
Añana (A)2001100,00,098,11,90,0
Añana (A)2006100,01,197,81,10,0
Añana (A)2011100,03,392,43,31,1
Bakio (B)1991100,031,428,240,30,2
Bakio (B)1996100,014,841,943,30,0
Bakio (B)2001100,030,251,318,10,4
Bakio (B)2006100,028,757,013,30,9
Bakio (B)2011100,023,858,015,62,6
Baliarrain (G)1991100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)1996100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)2001100,097,92,10,00,0
Baliarrain (G)2006100,068,18,523,40,0
Baliarrain (G)2011100,084,111,14,80,0
Balmaseda (B)1991100,00,198,61,20,1
Balmaseda (B)1996100,00,199,30,60,0
Balmaseda (B)2001100,00,098,81,10,1
Balmaseda (B)2006100,01,096,91,21,0
Balmaseda (B)2011100,01,992,82,82,5
Barakaldo (B)1991100,00,198,30,90,6
Barakaldo (B)1996100,00,297,81,40,6
Barakaldo (B)2001100,00,397,71,30,7
Barakaldo (B)2006100,00,696,11,71,5
Barakaldo (B)2011100,01,394,22,51,9
Barañain (NG)1991100,01,195,42,70,4
Barañain (NG)2001100,01,892,33,32,1
Barañain (NG)2011100,01,987,23,64,2
Barrika (B)1991100,018,262,218,21,5
Barrika (B)1996100,014,665,019,11,2
Barrika (B)2001100,016,665,316,31,8
Barrika (B)2006100,017,972,19,40,6
Barrika (B)2011100,013,375,710,01,0
Barrundia (A)1991100,00,098,70,90,3
Barrundia (A)1996100,00,794,84,30,3
Barrundia (A)2001100,02,893,93,00,3
Barrundia (A)2006100,02,992,83,11,1
Barrundia (A)2011100,05,489,74,40,6
Basauri (B)1991100,01,594,23,80,5
Basauri (B)1996100,01,494,14,10,5
Basauri (B)2001100,01,694,43,40,6
Basauri (B)2006100,02,292,93,51,4
Basauri (B)2011100,02,991,93,71,5
Bastida (A)1991100,00,296,83,00,0
Bastida (A)1996100,00,496,33,40,0
Bastida (A)2001100,01,893,73,51,1
Bastida (A)2006100,03,491,23,81,7
Bastida (A)2011100,02,588,94,73,8
Baztan (NG)1991100,053,222,122,20,1
Baztan (NG)2001100,059,223,814,70,4
Baztan (NG)2011100,046,132,617,80,7
Beasain (G)1991100,027,856,614,70,9
Beasain (G)1996100,029,355,314,80,6
Beasain (G)2001100,028,654,815,61,0
Beasain (G)2006100,027,257,614,50,6
Beasain (G)2011100,023,459,114,23,3
Bedia (B)1991100,041,045,014,10,0
Bedia (B)1996100,044,642,812,20,4
Bedia (B)2001100,040,446,712,50,4
Bedia (B)2006100,028,452,518,90,2
Bedia (B)2011100,027,955,615,60,9
Beizama (G)1991100,097,90,02,10,0
Beizama (G)1996100,0100,00,00,00,0
Beizama (G)2001100,097,60,02,40,0
Beizama (G)2006100,067,314,317,31,0
Beizama (G)2011100,080,913,55,60,0
Belauntza (G)1991100,079,714,65,70,0
Belauntza (G)1996100,077,814,47,80,0
Belauntza (G)2001100,076,313,89,20,7
Belauntza (G)2006100,054,427,217,80,6
Belauntza (G)2011100,062,125,410,12,4
Berango (B)1991100,05,880,613,30,3
Berango (B)1996100,08,080,710,70,6
Berango (B)2001100,04,084,910,70,4
Berango (B)2006100,07,684,96,41,0
Berango (B)2011100,06,782,98,81,6
Berantevilla (A)1991100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)1996100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)2001100,00,098,70,40,9
Berantevilla (A)2006100,00,896,32,00,8
Berantevilla (A)2011100,02,093,52,42,0
Berastegi (G)1991100,094,93,02,10,0
Berastegi (G)1996100,094,53,41,80,2
Berastegi (G)2001100,089,63,55,31,6
Berastegi (G)2006100,067,311,621,00,2
Berastegi (G)2011100,072,716,29,91,1
Bergara (G)1991100,041,839,518,40,2
Bergara (G)1996100,038,141,520,00,4
Bergara (G)2001100,041,139,219,00,6
Bergara (G)2006100,038,642,318,20,9
Bergara (G)2011100,037,347,113,91,7
Bermeo (B)1991100,054,727,217,90,2
Bermeo (B)1996100,055,026,318,60,1
Bermeo (B)2001100,052,328,918,50,3
Bermeo (B)2006100,048,032,918,20,9
Bermeo (B)2011100,042,638,816,22,4
Bernedo (A)1991100,00,0100,00,00,0
Bernedo (A)1996100,00,399,70,00,0
Bernedo (A)2001100,00,398,01,60,0
Bernedo (A)2006100,01,895,71,21,2
Bernedo (A)2011100,03,691,33,02,1
Berriatua (B)1991100,087,48,13,90,6
Berriatua (B)1996100,088,14,66,70,6
Berriatua (B)2001100,083,66,88,21,4
Berriatua (B)2006100,057,323,218,21,4
Berriatua (B)2011100,063,621,78,95,9
Berriobeiti (NG)2001100,02,793,43,50,3
Berriobeiti (NG)2011100,04,485,22,14,8
Berriozar (NG)2001100,02,292,72,52,7
Berriozar (NG)2011100,02,284,25,74,4
Berriz (B)1991100,038,951,89,30,0
Berriz (B)1996100,038,052,69,40,0
Berriz (B)2001100,033,454,311,70,7
Berriz (B)2006100,024,859,314,71,2
Berriz (B)2011100,024,060,313,22,5
Berrobi (G)1991100,074,917,77,30,0
Berrobi (G)1996100,072,719,28,10,0
Berrobi (G)2001100,065,821,411,91,0
Berrobi (G)2006100,051,230,018,50,3
Berrobi (G)2011100,058,126,214,11,7
Bidania-Goiatz (G)1991100,093,65,60,40,4
Bidania-Goiatz (G)1996100,091,93,83,80,4
Bidania-Goiatz (G)2001100,093,04,03,10,0
Bidania-Goiatz (G)2006100,067,215,216,80,8
Bidania-Goiatz (G)2011100,064,719,614,21,5
Bilar (A)1991100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)1996100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)2001100,00,099,50,50,0
Bilar (A)2006100,01,796,01,11,1
Bilar (A)2011100,01,793,71,72,9
Bilbo (B)1991100,01,494,23,80,6
Bilbo (B)1996100,01,493,64,30,6
Bilbo (B)2001100,01,793,83,70,9
Bilbo (B)2006100,02,592,73,61,2
Bilbo (B)2011100,03,190,63,92,4
Burgelu (A)1991100,00,999,10,00,0
Burgelu (A)1996100,01,099,00,00,0
Burgelu (A)2001100,01,498,20,50,0
Burgelu (A)2006100,00,894,22,32,7
Burgelu (A)2011100,01,592,15,50,9
Burlata (NG)1991100,02,294,92,40,3
Burlata (NG)2001100,02,191,23,62,4
Burlata (NG)2011100,00,889,43,93,0
Busturia (B)1991100,048,039,112,80,0
Busturia (B)1996100,041,839,418,20,6
Busturia (B)2001100,041,537,620,30,6
Busturia (B)2006100,038,146,315,20,5
Busturia (B)2011100,031,250,816,41,5
Cintruenigo (NG)1991100,00,298,20,00,0
Cintruenigo (NG)2001100,00,496,10,12,3
Cintruenigo (NG)2011100,00,085,03,610,2
Corella (NG)1991100,00,098,70,00,1
Corella (NG)2001100,00,093,80,14,7
Corella (NG)2011100,00,789,50,56,5
Deba (G)1991100,047,630,421,20,7
Deba (G)1996100,043,330,725,50,4
Deba (G)2001100,045,530,523,80,2
Deba (G)2006100,046,134,019,40,5
Deba (G)2011100,048,435,414,71,5
Derio (B)1991100,06,082,311,30,3
Derio (B)1996100,08,583,08,30,3
Derio (B)2001100,06,283,510,00,2
Derio (B)2006100,09,384,45,30,9
Derio (B)2011100,07,083,28,21,6
Dima (B)1991100,084,69,16,30,0
Dima (B)1996100,081,510,87,70,0
Dima (B)2001100,072,713,213,20,9
Dima (B)2006100,051,523,724,50,3
Dima (B)2011100,060,629,29,30,9
Donemiliaga (A)1991100,00,398,11,40,3
Donemiliaga (A)1996100,00,396,03,70,0
Donemiliaga (A)2001100,01,694,24,20,0
Donemiliaga (A)2006100,03,292,43,70,7
Donemiliaga (A)2011100,04,689,15,31,0
Donostia (G)1991100,08,379,311,80,6
Donostia (G)1996100,09,378,611,50,6
Donostia (G)2001100,09,378,411,50,7
Donostia (G)2006100,010,977,510,70,9
Donostia (G)2011100,011,776,79,52,1
Dulantzi (A)1991100,00,498,20,80,6
Dulantzi (A)1996100,01,694,12,41,9
Dulantzi (A)2001100,01,393,64,40,7
Dulantzi (A)2006100,02,592,24,31,1
Dulantzi (A)2011100,02,888,15,63,5
Durango (B)1991100,018,165,915,50,5
Durango (B)1996100,016,566,316,90,3
Durango (B)2001100,016,166,617,00,3
Durango (B)2006100,016,267,714,71,4
Durango (B)2011100,017,067,812,82,5
Ea (B)1991100,081,98,89,30,0
Ea (B)1996100,063,516,320,20,0
Ea (B)2001100,059,220,420,20,3
Ea (B)2006100,049,328,122,10,5
Ea (B)2011100,058,032,58,41,1
Egues (NG)1991100,00,386,81,91,0
Egues (NG)2001100,02,492,14,01,6
Egues (NG)2011100,02,088,12,73,7
Eibar (G)1991100,019,961,517,90,7
Eibar (G)1996100,017,363,518,01,2
Eibar (G)2001100,018,361,718,41,6
Eibar (G)2006100,018,463,016,32,4
Eibar (G)2011100,018,565,713,32,5
Ekora (A)1991100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)1996100,00,099,20,80,0
Ekora (A)2001100,00,097,60,02,4
Ekora (A)2006100,00,095,53,21,3
Ekora (A)2011100,01,397,40,01,3
Elantxobe (B)1991100,075,55,219,30,0
Elantxobe (B)1996100,087,75,76,60,0
Elantxobe (B)2001100,078,68,213,30,0
Elantxobe (B)2006100,062,916,620,00,5
Elantxobe (B)2011100,065,621,012,41,1
Elduain (G)1991100,099,20,00,80,0
Elduain (G)1996100,095,91,62,50,0
Elduain (G)2001100,086,45,58,20,0
Elduain (G)2006100,070,014,515,50,0
Elduain (G)2011100,076,114,59,40,0
Elgeta (G)1991100,075,415,68,80,2
Elgeta (G)1996100,068,412,619,00,0
Elgeta (G)2001100,065,217,616,40,8
Elgeta (G)2006100,049,829,320,10,8
Elgeta (G)2011100,056,330,311,22,2
Elgoibar (G)1991100,036,049,413,80,8
Elgoibar (G)1996100,030,651,717,00,7
Elgoibar (G)2001100,032,950,316,20,6
Elgoibar (G)2006100,026,953,119,00,9
Elgoibar (G)2011100,028,456,413,12,1
Elorrio (B)1991100,034,051,414,50,0
Elorrio (B)1996100,034,249,316,20,3
Elorrio (B)2001100,032,051,216,50,2
Elorrio (B)2006100,030,052,017,50,5
Elorrio (B)2011100,026,454,018,11,5
Elortz (NG)1991100,00,498,20,70,5
Elortz (NG)2001100,00,996,31,81,0
Elortz (NG)2011100,01,987,31,86,5
Eltziego (A)1991100,00,098,90,20,9
Eltziego (A)1996100,00,299,60,00,2
Eltziego (A)2001100,00,097,40,42,2
Eltziego (A)2006100,01,096,60,61,8
Eltziego (A)2011100,00,892,61,05,6
Erandio (B)1991100,03,590,95,20,4
Erandio (B)1996100,02,791,15,90,2
Erandio (B)2001100,03,092,24,50,3
Erandio (B)2006100,02,991,44,81,0
Erandio (B)2011100,03,690,24,51,7
Ereño (B)1991100,088,22,95,92,9
Ereño (B)1996100,080,29,210,70,0
Ereño (B)2001100,081,010,38,70,0
Ereño (B)2006100,059,416,423,40,8
Ereño (B)2011100,067,619,911,01,5
Ermua (B)1991100,05,484,96,23,6
Ermua (B)1996100,05,685,36,22,9
Ermua (B)2001100,05,286,25,63,0
Ermua (B)2006100,05,186,95,92,1
Ermua (B)2011100,04,985,96,03,2
Errenteria (G)1991100,010,579,79,20,6
Errenteria (G)1996100,09,980,39,30,5
Errenteria (G)2001100,010,579,49,50,6
Errenteria (G)2006100,010,677,510,21,7
Errenteria (G)2011100,010,479,28,61,8
Errezil (G)1991100,098,60,31,10,0
Errezil (G)1996100,098,31,40,30,0
Errezil (G)2001100,096,51,32,20,0
Errezil (G)2006100,066,910,921,90,3
Errezil (G)2011100,076,916,14,92,1
Erriberabeitia (A)1991100,00,099,50,50,0
Erriberabeitia (A)1996100,00,498,41,20,0
Erriberabeitia (A)2001100,01,197,50,50,8
Erriberabeitia (A)2006100,00,694,23,21,9
Erriberabeitia (A)2011100,01,891,61,65,0
Erriberagoitia (A)1991100,00,099,30,30,3
Erriberagoitia (A)1996100,00,099,70,30,0
Erriberagoitia (A)2001100,00,798,00,70,7
Erriberagoitia (A)2006100,02,394,02,31,5
Erriberagoitia (A)2011100,02,491,72,43,6
Errigoiti (B)1991100,094,12,53,40,0
Errigoiti (B)1996100,086,79,53,70,0
Errigoiti (B)2001100,076,813,69,60,0
Errigoiti (B)2006100,057,122,919,60,4
Errigoiti (B)2011100,055,836,18,10,0
Eskoriatza (G)1991100,036,049,613,70,7
Eskoriatza (G)1996100,035,452,211,41,0
Eskoriatza (G)2001100,034,649,814,71,0
Eskoriatza (G)2006100,033,252,413,60,8
Eskoriatza (G)2011100,031,154,213,31,4
Etxebarri (B)1991100,01,393,62,92,2
Etxebarri (B)1996100,01,192,73,72,4
Etxebarri (B)2001100,01,194,73,01,2
Etxebarri (B)2006100,01,794,52,61,1
Etxebarri (B)2011100,03,091,34,11,6
Ezkio-Itsaso (G)1991100,081,98,79,40,0
Ezkio-Itsaso (G)1996100,079,87,912,30,0
Ezkio-Itsaso (G)2001100,087,38,73,30,7
Ezkio-Itsaso (G)2006100,060,020,419,30,4
Ezkio-Itsaso (G)2011100,066,124,18,21,6
Forua (B)1991100,063,825,610,60,0
Forua (B)1996100,045,431,022,80,8
Forua (B)2001100,056,829,313,00,8
Forua (B)2006100,049,932,816,80,4
Forua (B)2011100,050,332,015,62,1
Fruiz (B)1991100,091,53,64,80,0
Fruiz (B)1996100,088,08,93,20,0
Fruiz (B)2001100,079,216,73,60,6
Fruiz (B)2006100,056,327,915,70,0
Fruiz (B)2011100,045,738,014,32,0
Gabiria (G)1991100,097,40,91,70,0
Gabiria (G)1996100,090,04,85,20,0
Gabiria (G)2001100,087,72,69,60,0
Gabiria (G)2006100,065,68,725,70,0
Gabiria (G)2011100,071,318,99,10,7
Gaintza (G)1991100,098,60,01,40,0
Gaintza (G)1996100,092,53,83,80,0
Gaintza (G)2001100,091,12,56,30,0
Gaintza (G)2006100,078,96,614,50,0
Gaintza (G)2011100,078,97,014,10,0
Galdakao (B)1991100,011,977,110,90,2
Galdakao (B)1996100,08,977,513,50,2
Galdakao (B)2001100,08,576,714,50,3
Galdakao (B)2006100,08,577,313,60,7
Galdakao (B)2011100,08,380,310,21,3
Galdames (B)1991100,00,096,43,10,5
Galdames (B)1996100,00,097,62,20,2
Galdames (B)2001100,00,795,34,00,0
Galdames (B)2006100,02,194,92,30,7
Galdames (B)2011100,02,093,03,81,1
Gamiz-Fika (B)1991100,084,211,93,90,0
Gamiz-Fika (B)1996100,077,415,96,70,0
Gamiz-Fika (B)2001100,055,929,014,01,0
Gamiz-Fika (B)2006100,042,736,120,40,8
Gamiz-Fika (B)2011100,043,140,915,01,0
Garai (B)1991100,081,89,19,10,0
Garai (B)1996100,062,95,631,50,0
Garai (B)2001100,071,012,116,90,0
Garai (B)2006100,057,220,722,10,0
Garai (B)2011100,055,725,118,60,6
Gasteiz (A)1991100,00,996,22,40,5
Gasteiz (A)1996100,01,195,42,90,6
Gasteiz (A)2001100,01,594,13,21,2
Gasteiz (A)2006100,01,893,23,51,5
Gasteiz (A)2011100,02,590,73,33,5
Gatika (B)1991100,076,113,110,70,0
Gatika (B)1996100,061,919,818,10,2
Gatika (B)2001100,057,232,410,10,3
Gatika (B)2006100,040,542,217,00,3
Gatika (B)2011100,036,549,813,20,5
Gautegiz-Arteaga (B)1991100,078,914,76,40,0
Gautegiz-Arteaga (B)1996100,051,321,227,50,0
Gautegiz-Arteaga (B)2001100,051,826,420,51,2
Gautegiz-Arteaga (B)2006100,047,934,017,40,7
Gautegiz-Arteaga (B)2011100,040,136,421,91,5
Gaztelu (G)1991-----
Gaztelu (G)1996100,093,80,06,20,0
Gaztelu (G)2001100,088,17,14,80,0
Gaztelu (G)2006100,063,016,021,00,0
Gaztelu (G)2011100,080,916,03,20,0
Gernika-Lumo (B)1991100,041,437,021,40,2
Gernika-Lumo (B)1996100,040,036,822,90,3
Gernika-Lumo (B)2001100,041,338,120,30,3
Gernika-Lumo (B)2006100,040,141,716,91,3
Gernika-Lumo (B)2011100,038,244,613,93,4
Getaria (G)1991100,085,35,69,00,1
Getaria (G)1996100,084,76,97,90,5
Getaria (G)2001100,079,08,611,80,6
Getaria (G)2006100,059,016,523,90,6
Getaria (G)2011100,068,420,78,32,6
Getxo (B)1991100,02,091,06,30,7
Getxo (B)1996100,02,191,35,90,6
Getxo (B)2001100,02,591,15,60,8
Getxo (B)2006100,03,690,15,31,0
Getxo (B)2011100,04,088,65,71,6
Gizaburuaga (B)1991100,098,51,50,00,0
Gizaburuaga (B)1996100,097,12,90,00,0
Gizaburuaga (B)2001100,092,95,71,40,0
Gizaburuaga (B)2006100,072,911,815,30,0
Gizaburuaga (B)2011100,074,716,27,12,0
Gobiaran (A)1991100,00,297,91,90,0
Gobiaran (A)1996100,00,098,02,00,0
Gobiaran (A)2001100,00,098,60,60,8
Gobiaran (A)2006100,00,794,72,12,5
Gobiaran (A)2011100,01,392,33,52,8
Gordexola (B)1991100,00,598,90,40,1
Gordexola (B)1996100,00,198,21,70,0
Gordexola (B)2001100,01,296,32,00,4
Gordexola (B)2006100,01,994,13,10,9
Gordexola (B)2011100,04,390,03,22,5
Gorliz (B)1991100,02,982,913,60,6
Gorliz (B)1996100,03,186,310,40,2
Gorliz (B)2001100,04,484,510,70,4
Gorliz (B)2006100,06,884,28,01,1
Gorliz (B)2011100,08,580,79,11,7
Guardia (Biastari) (A)1991100,00,199,20,70,0
Guardia (Biastari) (A)1996100,00,098,91,10,0
Guardia (Biastari) (A)2001100,00,098,31,10,6
Guardia (Biastari) (A)2006100,01,095,31,62,1
Guardia (Biastari) (A)2011100,01,893,02,13,1
Gueñes (B)1991100,00,199,40,30,2
Gueñes (B)1996100,00,197,81,50,6
Gueñes (B)2001100,00,297,51,80,5
Gueñes (B)2006100,01,095,52,11,4
Gueñes (B)2011100,02,192,33,62,1
Harana (A)1991100,00,599,50,00,0
Harana (A)1996100,00,598,51,00,0
Harana (A)2001100,00,598,41,10,0
Harana (A)2006100,00,097,91,60,5
Harana (A)2011100,00,697,01,80,6
Hernani (G)1991100,027,255,217,30,3
Hernani (G)1996100,028,054,816,80,4
Hernani (G)2001100,028,754,516,40,4
Hernani (G)2006100,027,556,515,60,4
Hernani (G)2011100,025,259,113,91,7
Hernialde (G)1991100,074,813,911,30,0
Hernialde (G)1996100,073,714,511,80,0
Hernialde (G)2001100,080,413,36,30,0
Hernialde (G)2006100,060,223,015,51,2
Hernialde (G)2011100,055,126,214,44,3
Hondarribia (G)1991100,031,846,321,40,6
Hondarribia (G)1996100,031,947,919,70,5
Hondarribia (G)2001100,028,049,321,80,9
Hondarribia (G)2006100,026,952,719,90,4
Hondarribia (G)2011100,029,155,014,21,8
Ibarra (G)1991100,048,536,315,10,1
Ibarra (G)1996100,039,741,218,80,2
Ibarra (G)2001100,042,039,718,10,2
Ibarra (G)2006100,038,543,317,40,8
Ibarra (G)2011100,040,245,112,52,3
Ibarrangelu (B)1991100,062,013,124,90,0
Ibarrangelu (B)1996100,077,613,58,90,0
Ibarrangelu (B)2001100,061,821,316,90,0
Ibarrangelu (B)2006100,048,630,720,30,3
Ibarrangelu (B)2011100,051,331,616,80,3
Idiazabal (G)1991100,073,214,210,81,9
Idiazabal (G)1996100,072,317,310,10,2
Idiazabal (G)2001100,081,013,94,50,6
Idiazabal (G)2006100,057,421,421,10,1
Idiazabal (G)2011100,069,719,78,22,4
Igorre (B)1991100,053,229,017,80,1
Igorre (B)1996100,058,528,113,40,0
Igorre (B)2001100,044,034,821,00,3
Igorre (B)2006100,036,641,921,20,4
Igorre (B)2011100,042,443,811,32,5
Ikaztegieta (G)1991100,080,09,510,50,0
Ikaztegieta (G)1996100,075,915,48,70,0
Ikaztegieta (G)2001100,074,620,15,30,0
Ikaztegieta (G)2006100,055,027,516,50,9
Ikaztegieta (G)2011100,061,632,15,50,8
Irun (G)1991100,07,683,09,20,2
Irun (G)1996100,08,183,18,60,2
Irun (G)2001100,07,482,79,40,5
Irun (G)2006100,07,281,99,61,3
Irun (G)2011100,08,681,18,02,4
Irura (G)1991100,055,823,520,30,3
Irura (G)1996100,063,127,39,70,0
Irura (G)2001100,060,028,711,20,2
Irura (G)2006100,046,833,818,41,0
Irura (G)2011100,047,637,212,82,4
Iruraitz-Gauna (A)1991100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)1996100,00,098,20,41,3
Iruraitz-Gauna (A)2001100,00,997,80,90,4
Iruraitz-Gauna (A)2006100,02,395,01,11,5
Iruraitz-Gauna (A)2011100,04,292,03,20,6
Iruña Oka (A)1991100,00,499,20,40,0
Iruña Oka (A)1996100,00,598,41,10,0
Iruña Oka (A)2001100,00,595,81,62,1
Iruña Oka (A)2006100,00,895,12,81,4
Iruña Oka (A)2011100,01,192,63,33,0
Iruñea (NG)1991100,01,591,42,40,5
Iruñea (NG)2001100,02,191,43,61,7
Iruñea (NG)2011100,02,186,04,34,9
Ispaster (B)1991100,091,05,63,40,0
Ispaster (B)1996100,092,04,33,70,0
Ispaster (B)2001100,089,76,73,50,0
Ispaster (B)2006100,067,710,321,90,0
Ispaster (B)2011100,072,319,18,00,6
Itsasondo (G)1991100,071,919,77,21,3
Itsasondo (G)1996100,067,317,214,21,3
Itsasondo (G)2001100,058,225,414,61,8
Itsasondo (G)2006100,052,130,315,52,1
Itsasondo (G)2011100,046,032,220,91,0
Iurreta (B)1991100,030,961,86,80,5
Iurreta (B)1996100,029,560,39,70,6
Iurreta (B)2001100,027,862,49,20,5
Iurreta (B)2006100,023,363,113,00,7
Iurreta (B)2011100,021,263,811,13,8
Izurtza (B)1991100,055,429,215,40,0
Izurtza (B)1996100,049,726,623,80,0
Izurtza (B)2001100,075,619,84,60,0
Izurtza (B)2006100,052,026,821,30,0
Izurtza (B)2011100,029,037,326,67,1
Kanpezu (A)1991100,00,598,31,20,0
Kanpezu (A)1996100,00,298,61,20,0
Kanpezu (A)2001100,00,596,02,60,9
Kanpezu (A)2006100,02,393,92,41,4
Kanpezu (A)2011100,03,889,83,82,6
Karrantza (B)1991100,00,099,70,30,0
Karrantza (B)1996100,00,299,40,30,1
Karrantza (B)2001100,00,298,31,50,1
Karrantza (B)2006100,01,395,71,71,3
Karrantza (B)2011100,01,594,52,81,1
Kortezubi (B)1991100,095,04,50,50,0
Kortezubi (B)1996100,094,72,72,70,0
Kortezubi (B)2001100,081,111,47,00,5
Kortezubi (B)2006100,061,615,722,70,0
Kortezubi (B)2011100,071,414,313,31,0
Kripan (A)1991100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)1996100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)2001100,00,092,08,00,0
Kripan (A)2006100,02,090,97,10,0
Kripan (A)2011100,00,096,22,91,0
Kuartango (A)1991100,00,097,52,00,5
Kuartango (A)1996100,01,097,41,60,0
Kuartango (A)2001100,00,593,65,40,5
Kuartango (A)2006100,01,595,52,50,5
Kuartango (A)2011100,02,592,54,50,5
Lagran (A)1991100,00,099,01,00,0
Lagran (A)1996100,00,097,03,00,0
Lagran (A)2001100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)2006100,00,099,00,01,0
Lagran (A)2011100,01,198,90,00,0
Lanestosa (B)1991100,00,097,52,50,0
Lanestosa (B)1996100,00,099,30,70,0
Lanestosa (B)2001100,00,097,22,80,0
Lanestosa (B)2006100,00,794,14,60,7
Lanestosa (B)2011100,04,295,10,70,0
Lantaron (A)1991100,01,098,60,50,0
Lantaron (A)1996100,00,297,71,60,5
Lantaron (A)2001100,00,497,51,50,6
Lantaron (A)2006100,01,196,61,11,1
Lantaron (A)2011100,00,695,81,42,2
Lantziego (A)1991100,01,897,60,30,3
Lantziego (A)1996100,00,398,51,20,0
Lantziego (A)2001100,00,998,80,00,3
Lantziego (A)2006100,00,697,51,40,6
Lantziego (A)2011100,00,695,31,72,5
Lapuebla de Labarca (A)1991100,00,298,51,20,0
Lapuebla de Labarca (A)1996100,00,595,04,30,2
Lapuebla de Labarca (A)2001100,01,295,61,41,9
Lapuebla de Labarca (A)2006100,01,195,21,81,8
Lapuebla de Labarca (A)2011100,02,588,94,83,9
Larrabetzu (B)1991100,057,524,418,00,1
Larrabetzu (B)1996100,056,627,715,80,0
Larrabetzu (B)2001100,050,126,623,10,1
Larrabetzu (B)2006100,044,134,121,50,2
Larrabetzu (B)2011100,042,442,014,70,9
Larraul (G)1991100,098,81,20,00,0
Larraul (G)1996100,098,70,01,30,0
Larraul (G)2001100,089,55,35,30,0
Larraul (G)2006100,068,213,118,70,0
Larraul (G)2011100,069,218,510,81,5
Lasarte-Oria (G)1991100,017,073,19,20,6
Lasarte-Oria (G)1996100,015,074,310,30,4
Lasarte-Oria (G)2001100,014,275,010,00,8
Lasarte-Oria (G)2006100,013,074,810,51,6
Lasarte-Oria (G)2011100,012,576,29,22,1
Laudio (A)1991100,01,593,54,80,2
Laudio (A)1996100,01,592,75,50,3
Laudio (A)2001100,01,992,94,70,4
Laudio (A)2006100,02,892,34,10,8
Laudio (A)2011100,02,890,25,51,5
Laukiz (B)1991100,041,348,59,01,2
Laukiz (B)1996100,041,750,65,52,1
Laukiz (B)2001100,037,850,69,12,4
Laukiz (B)2006100,031,953,813,90,4
Laukiz (B)2011100,023,962,512,01,6
Lazkao (G)1991100,035,949,214,20,8
Lazkao (G)1996100,040,347,011,51,1
Lazkao (G)2001100,039,843,015,81,4
Lazkao (G)2006100,035,147,216,71,0
Lazkao (G)2011100,036,847,911,33,9
Leaburu (G)1991100,077,87,015,20,0
Leaburu (G)1996100,079,88,411,80,0
Leaburu (G)2001100,074,410,315,40,0
Leaburu (G)2006100,064,616,419,00,0
Leaburu (G)2011100,070,117,610,22,1
Legazpi (G)1991100,029,657,812,60,1
Legazpi (G)1996100,026,554,219,00,3
Legazpi (G)2001100,024,956,318,50,3
Legazpi (G)2006100,029,056,613,41,0
Legazpi (G)2011100,025,059,714,01,3
Legorreta (G)1991100,058,030,811,20,0
Legorreta (G)1996100,051,634,613,80,0
Legorreta (G)2001100,063,233,13,70,0
Legorreta (G)2006100,043,640,215,31,0
Legorreta (G)2011100,042,443,512,02,1
Legutiano (A)1991100,07,384,97,50,3
Legutiano (A)1996100,04,178,117,50,3
Legutiano (A)2001100,07,379,512,60,6
Legutiano (A)2006100,08,679,611,20,6
Legutiano (A)2011100,08,976,710,24,1
Leintz Gatzaga (G)1991100,061,816,022,10,0
Leintz Gatzaga (G)1996100,056,121,622,30,0
Leintz Gatzaga (G)2001100,051,924,823,30,0
Leintz Gatzaga (G)2006100,050,434,814,10,7
Leintz Gatzaga (G)2011100,051,133,315,60,0
Leioa (B)1991100,02,990,26,50,4
Leioa (B)1996100,02,190,47,00,5
Leioa (B)2001100,02,790,86,00,5
Leioa (B)2006100,04,590,34,40,8
Leioa (B)2011100,04,088,95,51,6
Lekeitio (B)1991100,076,813,88,80,6
Lekeitio (B)1996100,072,914,911,80,4
Lekeitio (B)2001100,071,816,012,00,2
Lekeitio (B)2006100,057,020,622,20,3
Lekeitio (B)2011100,064,124,010,21,7
Lemoa (B)1991100,038,536,524,50,5
Lemoa (B)1996100,032,044,123,70,2
Lemoa (B)2001100,034,045,520,10,4
Lemoa (B)2006100,027,954,617,00,5
Lemoa (B)2011100,022,961,912,13,0
Lemoiz (B)1991100,035,030,534,30,3
Lemoiz (B)1996100,041,934,922,70,5
Lemoiz (B)2001100,018,053,728,30,0
Lemoiz (B)2006100,025,057,717,10,2
Lemoiz (B)2011100,020,562,915,01,6
Leza (A)1991100,00,0100,00,00,0
Leza (A)1996100,02,098,00,00,0
Leza (A)2001100,00,0100,00,00,0
Leza (A)2006100,00,895,91,61,6
Leza (A)2011100,06,189,61,72,6
Lezama (B)1991100,036,830,432,70,1
Lezama (B)1996100,035,838,125,90,2
Lezama (B)2001100,038,142,518,90,5
Lezama (B)2006100,033,149,716,40,8
Lezama (B)2011100,026,654,917,11,4
Lezo (G)1991100,033,653,412,90,2
Lezo (G)1996100,032,852,814,20,3
Lezo (G)2001100,031,554,014,20,3
Lezo (G)2006100,028,856,513,71,0
Lezo (G)2011100,025,460,313,31,0
Lizarra (NG)1991100,01,784,44,00,1
Lizarra (NG)2001100,01,790,84,31,1
Lizarra (NG)2011100,01,790,84,41,1
Lizartza (G)1991100,092,92,44,60,0
Lizartza (G)1996100,092,82,44,80,0
Lizartza (G)2001100,087,06,56,10,3
Lizartza (G)2006100,066,912,020,11,0
Lizartza (G)2011100,066,722,57,33,5
Loiu (B)1991100,027,249,223,20,3
Loiu (B)1996100,019,055,325,30,4
Loiu (B)2001100,012,865,718,72,8
Loiu (B)2006100,017,870,310,61,3
Loiu (B)2011100,015,169,812,03,1
Mallabia (B)1991100,061,526,611,90,0
Mallabia (B)1996100,054,329,316,10,4
Mallabia (B)2001100,060,732,96,00,3
Mallabia (B)2006100,040,237,721,90,2
Mallabia (B)2011100,048,240,211,00,7
Markin-Etxebarria (B)1991100,085,95,28,40,5
Markin-Etxebarria (B)1996100,082,55,312,30,0
Markin-Etxebarria (B)2001100,091,65,03,50,0
Markin-Etxebarria (B)2006100,059,916,922,90,2
Markin-Etxebarria (B)2011100,073,219,46,31,1
Markina-Xemein (B)1991100,072,914,711,90,5
Markina-Xemein (B)1996100,068,614,216,60,7
Markina-Xemein (B)2001100,066,514,417,21,9
Markina-Xemein (B)2006100,053,126,719,11,2
Markina-Xemein (B)2011100,057,926,411,14,6
Maruri-Jatabe (B)1991100,064,523,910,41,2
Maruri-Jatabe (B)1996100,054,529,015,80,7
Maruri-Jatabe (B)2001100,034,735,928,80,6
Maruri-Jatabe (B)2006100,035,552,111,70,7
Maruri-Jatabe (B)2011100,027,256,515,70,6
Mañaria (B)1991100,090,47,71,90,0
Mañaria (B)1996100,066,010,823,20,0
Mañaria (B)2001100,078,812,88,00,4
Mañaria (B)2006100,053,022,424,60,0
Mañaria (B)2011100,052,427,112,58,1
Mañueta (A)1991100,00,099,40,60,0
Mañueta (A)1996100,00,0100,00,00,0
Mañueta (A)2001100,00,698,30,01,1
Mañueta (A)2006100,00,596,91,01,5
Mañueta (A)2011100,01,194,91,72,3
Mendaro (G)1991100,064,128,67,20,0
Mendaro (G)1996100,057,028,414,30,3
Mendaro (G)2001100,057,129,413,40,1
Mendaro (G)2006100,040,840,218,20,7
Mendaro (G)2011100,037,645,715,31,3
Mendata (B)1991100,094,51,14,40,0
Mendata (B)1996100,091,24,44,40,0
Mendata (B)2001100,084,29,06,20,6
Mendata (B)2006100,057,518,323,11,1
Mendata (B)2011100,066,521,511,01,0
Mendexa (B)1991100,085,110,34,00,6
Mendexa (B)1996100,083,611,15,30,0
Mendexa (B)2001100,080,910,19,00,0
Mendexa (B)2006100,060,321,518,20,0
Mendexa (B)2011100,061,825,911,80,4
Meñaka (B)1991100,085,55,78,80,0
Meñaka (B)1996100,085,27,27,60,0
Meñaka (B)2001100,070,013,216,70,0
Meñaka (B)2006100,051,727,220,70,3
Meñaka (B)2011100,050,430,817,90,8
Moreda de Alava (A)1991100,00,0100,00,00,0
Moreda de Alava (A)1996100,00,095,50,04,5
Moreda de Alava (A)2001100,00,897,70,01,5
Moreda de Alava (A)2006100,02,094,11,32,6
Moreda de Alava (A)2011100,01,396,00,72,0
Morga (B)1991100,093,82,83,40,0
Morga (B)1996100,092,63,93,40,0
Morga (B)2001100,084,37,67,60,5
Morga (B)2006100,063,517,818,30,5
Morga (B)2011100,071,221,76,60,5
Mundaka (B)1991100,07,110,282,70,0
Mundaka (B)1996100,030,034,035,40,6
Mundaka (B)2001100,029,946,023,80,2
Mundaka (B)2006100,032,248,618,40,8
Mundaka (B)2011100,029,252,116,32,3
Mungia (B)1991100,033,845,520,40,3
Mungia (B)1996100,031,249,618,60,6
Mungia (B)2001100,027,254,217,51,1
Mungia (B)2006100,022,059,717,60,7
Mungia (B)2011100,020,462,914,12,7
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991100,098,30,41,30,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996100,097,22,40,50,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001100,095,62,41,90,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006100,071,27,221,20,5
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011100,068,520,311,20,0
Murueta (B)1991100,083,75,19,22,0
Murueta (B)1996100,050,039,010,01,0
Murueta (B)2001100,069,212,018,80,0
Murueta (B)2006100,059,620,519,20,7
Murueta (B)2011100,051,727,920,40,0
Muskiz (B)1991100,00,398,31,40,0
Muskiz (B)1996100,00,597,61,80,0
Muskiz (B)2001100,00,697,22,10,1
Muskiz (B)2006100,01,295,12,81,0
Muskiz (B)2011100,02,292,53,91,5
Mutiloa (G)1991100,086,710,03,30,0
Mutiloa (G)1996100,079,813,17,10,0
Mutiloa (G)2001100,080,810,39,00,0
Mutiloa (G)2006100,051,926,919,21,9
Mutiloa (G)2011100,060,521,816,90,8
Mutriku (G)1991100,069,416,413,60,6
Mutriku (G)1996100,067,917,813,60,7
Mutriku (G)2001100,067,116,315,70,9
Mutriku (G)2006100,058,921,419,40,3
Mutriku (G)2011100,055,928,913,02,2
Muxika (B)1991100,085,37,17,30,3
Muxika (B)1996100,084,28,77,20,0
Muxika (B)2001100,086,47,46,10,1
Muxika (B)2006100,063,916,819,30,0
Muxika (B)2011100,063,923,211,21,8
Nabarniz (B)1991100,097,60,81,60,0
Nabarniz (B)1996100,094,71,83,50,0
Nabarniz (B)2001100,086,43,99,70,0
Nabarniz (B)2006100,061,117,721,20,0
Nabarniz (B)2011100,077,916,85,30,0
Navaridas (A)1991100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)1996100,02,597,50,00,0
Navaridas (A)2001100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)2006100,00,995,70,92,6
Navaridas (A)2011100,00,892,42,34,5
Oiartzun (G)1991100,059,425,814,30,5
Oiartzun (G)1996100,058,727,013,90,3
Oiartzun (G)2001100,057,028,014,60,5
Oiartzun (G)2006100,046,933,618,90,6
Oiartzun (G)2011100,045,238,714,91,2
Oion (A)1991100,00,698,50,90,1
Oion (A)1996100,00,598,21,40,0
Oion (A)2001100,00,997,01,60,6
Oion (A)2006100,01,393,32,72,8
Oion (A)2011100,01,490,52,85,3
Okondo (A)1991100,00,696,13,30,0
Okondo (A)1996100,00,596,42,90,3
Okondo (A)2001100,01,890,97,00,2
Okondo (A)2006100,03,790,45,20,7
Okondo (A)2011100,04,988,75,41,0
Olaberria (G)1991100,036,860,62,60,0
Olaberria (G)1996100,041,352,16,60,0
Olaberria (G)2001100,038,156,54,50,9
Olaberria (G)2006100,031,457,910,30,5
Olaberria (G)2011100,035,551,69,73,2
Ondarroa (B)1991100,066,023,29,31,4
Ondarroa (B)1996100,068,419,310,51,9
Ondarroa (B)2001100,067,519,010,33,2
Ondarroa (B)2006100,053,324,920,90,9
Ondarroa (B)2011100,061,327,08,03,7
Ordizia (G)1991100,026,154,518,70,6
Ordizia (G)1996100,027,453,618,50,5
Ordizia (G)2001100,026,850,022,40,9
Ordizia (G)2006100,030,353,215,41,1
Ordizia (G)2011100,030,153,811,74,4
Orendain (G)1991100,089,82,08,20,0
Orendain (G)1996100,096,72,21,10,0
Orendain (G)2001100,093,52,63,90,0
Orendain (G)2006100,067,017,015,90,0
Orendain (G)2011100,075,918,16,00,0
Orexa (G)1991100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)1996100,095,02,52,50,0
Orexa (G)2001100,091,16,72,20,0
Orexa (G)2006100,075,012,512,50,0
Orexa (G)2011100,088,38,33,30,0
Orio (G)1991100,073,017,78,31,0
Orio (G)1996100,063,517,817,31,4
Orio (G)2001100,060,021,717,60,7
Orio (G)2006100,052,725,920,90,5
Orio (G)2011100,052,929,515,81,8
Ormaiztegi (G)1991100,059,022,518,40,0
Ormaiztegi (G)1996100,061,422,814,81,0
Ormaiztegi (G)2001100,056,820,320,22,7
Ormaiztegi (G)2006100,047,531,320,11,1
Ormaiztegi (G)2011100,048,734,312,74,3
Orozko (B)1991100,037,743,319,00,0
Orozko (B)1996100,026,945,627,60,0
Orozko (B)2001100,030,840,528,50,2
Orozko (B)2006100,031,148,819,40,7
Orozko (B)2011100,021,155,321,32,2
Ortuella (B)1991100,00,198,61,10,2
Ortuella (B)1996100,00,297,32,00,5
Ortuella (B)2001100,00,298,11,30,5
Ortuella (B)2006100,00,796,71,41,2
Ortuella (B)2011100,01,994,42,90,8
Otxandio (B)1991100,057,826,715,30,2
Otxandio (B)1996100,050,126,923,00,0
Otxandio (B)2001100,047,433,119,30,2
Otxandio (B)2006100,038,939,520,90,7
Otxandio (B)2011100,038,543,416,51,7
Oñati (G)1991100,057,124,617,50,8
Oñati (G)1996100,058,525,215,90,4
Oñati (G)2001100,058,024,017,20,8
Oñati (G)2006100,049,428,022,20,4
Oñati (G)2011100,047,332,618,12,0
Pasaia (G)1991100,010,376,810,92,1
Pasaia (G)1996100,010,076,811,51,6
Pasaia (G)2001100,09,775,713,01,6
Pasaia (G)2006100,011,775,010,92,4
Pasaia (G)2011100,010,576,410,22,9
Plentzia (B)1991100,03,982,912,40,8
Plentzia (B)1996100,05,082,612,30,2
Plentzia (B)2001100,04,087,58,00,5
Plentzia (B)2006100,07,285,16,41,3
Plentzia (B)2011100,05,084,39,01,6
Portugalete (B)1991100,00,497,01,90,7
Portugalete (B)1996100,00,496,82,20,5
Portugalete (B)2001100,00,696,81,90,8
Portugalete (B)2006100,00,995,42,41,3
Portugalete (B)2011100,01,993,43,21,5
Samaniego (A)1991100,00,099,20,80,0
Samaniego (A)1996100,00,096,63,40,0
Samaniego (A)2001100,00,097,42,60,0
Samaniego (A)2006100,01,892,31,84,2
Samaniego (A)2011100,01,787,84,46,1
San Adrián (NG)1991100,00,099,60,00,0
San Adrián (NG)2001100,00,195,20,14,2
San Adrián (NG)2011100,00,092,51,14,0
Santurtzi (B)1991100,00,397,61,70,4
Santurtzi (B)1996100,00,397,32,00,4
Santurtzi (B)2001100,00,597,31,80,4
Santurtzi (B)2006100,00,995,52,21,4
Santurtzi (B)2011100,01,893,82,91,6
Segura (G)1991100,083,910,32,83,0
Segura (G)1996100,080,98,79,21,3
Segura (G)2001100,074,310,114,61,0
Segura (G)2006100,056,121,022,30,5
Segura (G)2011100,062,824,410,02,8
Sestao (B)1991100,00,197,91,20,8
Sestao (B)1996100,00,297,41,50,9
Sestao (B)2001100,00,497,31,40,9
Sestao (B)2006100,01,395,71,21,7
Sestao (B)2011100,01,694,12,32,0
Sondika (B)1991100,09,075,315,60,0
Sondika (B)1996100,09,276,014,70,1
Sondika (B)2001100,06,676,816,30,3
Sondika (B)2006100,011,178,69,40,9
Sondika (B)2011100,06,882,88,71,7
Sopela (B)1991100,07,875,516,30,4
Sopela (B)1996100,07,479,113,00,5
Sopela (B)2001100,05,681,012,50,9
Sopela (B)2006100,05,582,411,50,5
Sopela (B)2011100,08,878,510,91,7
Sopuerta, Garape (B)1991100,00,098,81,10,1
Sopuerta, Garape (B)1996100,00,298,71,10,0
Sopuerta, Garape (B)2001100,00,598,60,90,0
Sopuerta, Garape (B)2006100,01,196,70,91,3
Sopuerta, Garape (B)2011100,02,191,43,92,6
Soraluze (G)1991100,032,448,218,80,6
Soraluze (G)1996100,038,548,013,20,3
Soraluze (G)2001100,031,348,818,71,1
Soraluze (G)2006100,032,452,614,10,9
Soraluze (G)2011100,029,456,412,12,2
Sukarrieta (B)1991100,054,923,321,80,0
Sukarrieta (B)1996100,039,939,920,30,0
Sukarrieta (B)2001100,022,844,332,30,6
Sukarrieta (B)2006100,036,444,219,40,0
Sukarrieta (B)2011100,036,047,216,30,6
Tafalla (NG)1991100,00,495,31,50,1
Tafalla (NG)2001100,00,894,31,71,5
Tafalla (NG)2011100,00,985,63,48,6
Tolosa (G)1991100,031,845,123,00,2
Tolosa (G)1996100,035,442,522,00,1
Tolosa (G)2001100,034,444,221,10,3
Tolosa (G)2006100,035,145,218,80,8
Tolosa (G)2011100,036,844,816,71,7
Trapagaran (B)1991100,00,398,01,70,0
Trapagaran (B)1996100,00,297,52,10,2
Trapagaran (B)2001100,00,397,62,00,2
Trapagaran (B)2006100,01,296,42,00,4
Trapagaran (B)2011100,01,794,13,31,0
Turtzioz (B)1991100,00,099,60,40,0
Turtzioz (B)1996100,00,099,60,40,0
Turtzioz (B)2001100,00,099,60,00,4
Turtzioz (B)2006100,00,797,01,80,4
Turtzioz (B)2011100,02,293,71,52,6
Tutera (NG)1991100,00,196,90,30,1
Tutera (NG)2001100,00,389,50,43,6
Tutera (NG)2011100,00,387,11,19,3
Ubide (B)1991100,045,914,135,34,7
Ubide (B)1996100,041,614,335,19,1
Ubide (B)2001100,038,828,830,02,5
Ubide (B)2006100,034,246,819,00,0
Ubide (B)2011100,030,038,924,46,7
Ugao (B)1991100,06,979,813,20,2
Ugao (B)1996100,08,478,013,10,4
Ugao (B)2001100,06,280,312,80,8
Ugao (B)2006100,010,381,27,70,8
Ugao (B)2011100,07,181,49,71,7
Uharte Eguesibar (NG)1991100,01,992,52,40,1
Uharte Eguesibar (NG)2001100,01,991,95,30,7
Uharte Eguesibar (NG)2011100,02,789,84,30,3
Urduliz (B)1991100,031,558,210,40,0
Urduliz (B)1996100,019,461,519,00,0
Urduliz (B)2001100,015,670,213,70,5
Urduliz (B)2006100,018,571,29,50,8
Urduliz (B)2011100,016,170,511,81,6
Urduña (B)1991100,00,297,31,80,7
Urduña (B)1996100,00,394,94,20,6
Urduña (B)2001100,00,893,94,11,2
Urduña (B)2006100,02,393,83,00,8
Urduña (B)2011100,02,192,63,71,6
Urizaharra (A)1991100,00,898,30,80,0
Urizaharra (A)1996100,00,097,82,20,0
Urizaharra (A)2001100,00,898,40,80,0
Urizaharra (A)2006100,00,096,41,42,2
Urizaharra (A)2011100,01,296,91,90,0
Urkabustaiz (A)1991100,03,493,72,30,7
Urkabustaiz (A)1996100,03,793,32,50,5
Urkabustaiz (A)2001100,02,694,12,60,7
Urkabustaiz (A)2006100,02,093,14,10,8
Urkabustaiz (A)2011100,04,883,86,35,1
Urnieta (G)1991100,034,656,38,90,2
Urnieta (G)1996100,035,354,78,91,1
Urnieta (G)2001100,031,058,89,90,3
Urnieta (G)2006100,026,760,212,11,0
Urnieta (G)2011100,025,461,112,11,4
Urretxu (G)1991100,023,958,517,60,0
Urretxu (G)1996100,020,858,420,60,1
Urretxu (G)2001100,024,751,623,30,4
Urretxu (G)2006100,028,953,916,70,6
Urretxu (G)2011100,026,958,413,41,4
Usurbil (G)1991100,052,035,212,30,5
Usurbil (G)1996100,055,734,39,70,3
Usurbil (G)2001100,054,434,710,80,2
Usurbil (G)2006100,044,737,417,50,4
Usurbil (G)2011100,042,542,913,31,3
Villabona-Amasa (G)1991100,047,739,812,10,4
Villabona-Amasa (G)1996100,043,139,217,50,2
Villabona-Amasa (G)2001100,044,041,314,40,3
Villabona-Amasa (G)2006100,039,544,215,70,6
Villabona-Amasa (G)2011100,040,843,413,02,8
Villabuena de Alava (A)1991100,00,099,40,60,0
Villabuena de Alava (A)1996100,00,698,21,20,0
Villabuena de Alava (A)2001100,02,696,80,00,6
Villabuena de Alava (A)2006100,02,594,50,62,5
Villabuena de Alava (A)2011100,05,491,70,62,4
Zaldibar (B)1991100,027,460,511,60,4
Zaldibar (B)1996100,028,257,713,70,4
Zaldibar (B)2001100,025,363,210,31,2
Zaldibar (B)2006100,022,865,011,40,7
Zaldibar (B)2011100,021,266,110,52,2
Zaldibia (G)1991100,080,911,27,01,0
Zaldibia (G)1996100,079,913,55,90,6
Zaldibia (G)2001100,076,610,710,42,4
Zaldibia (G)2006100,063,817,318,50,4
Zaldibia (G)2011100,067,621,67,53,3
Zalduondo (A)1991100,00,097,03,00,0
Zalduondo (A)1996100,02,789,08,20,0
Zalduondo (A)2001100,09,385,35,30,0
Zalduondo (A)2006100,06,880,610,71,9
Zalduondo (A)2011100,015,277,87,10,0
Zalla (B)1991100,00,198,51,30,0
Zalla (B)1996100,00,298,11,60,1
Zalla (B)2001100,00,797,11,70,5
Zalla (B)2006100,01,395,22,21,4
Zalla (B)2011100,02,191,44,02,4
Zamudio (B)1991100,024,859,415,40,4
Zamudio (B)1996100,021,661,816,40,1
Zamudio (B)2001100,018,860,520,00,7
Zamudio (B)2006100,023,065,411,00,6
Zamudio (B)2011100,018,866,711,33,2
Zanbrana (A)1991100,00,0100,00,00,0
Zanbrana (A)1996100,00,0100,00,00,0
Zanbrana (A)2001100,00,099,50,50,0
Zanbrana (A)2006100,01,095,90,52,6
Zanbrana (A)2011100,01,894,31,32,6
Zangoza (NG)1991100,00,097,30,40,5
Zangoza (NG)2001100,00,795,31,41,1
Zangoza (NG)2011100,00,687,05,05,7
Zaratamo (B)1991100,08,371,919,70,0
Zaratamo (B)1996100,016,470,512,90,1
Zaratamo (B)2001100,011,973,015,00,1
Zaratamo (B)2006100,013,274,611,40,8
Zaratamo (B)2011100,011,279,28,51,1
Zarautz (G)1991100,048,333,817,60,3
Zarautz (G)1996100,046,833,419,40,4
Zarautz (G)2001100,048,233,617,70,6
Zarautz (G)2006100,041,137,320,70,9
Zarautz (G)2011100,040,842,115,41,7
Zeanuri (B)1991100,087,66,36,00,0
Zeanuri (B)1996100,085,88,06,20,0
Zeanuri (B)2001100,079,413,37,30,0
Zeanuri (B)2006100,049,424,625,90,2
Zeanuri (B)2011100,059,232,66,61,5
Zeberio (B)1991100,074,313,412,20,0
Zeberio (B)1996100,064,215,719,90,2
Zeberio (B)2001100,059,824,415,70,0
Zeberio (B)2006100,041,238,619,80,4
Zeberio (B)2011100,042,342,714,60,4
Zegama (G)1991100,056,18,435,50,0
Zegama (G)1996100,080,56,212,70,6
Zegama (G)2001100,080,611,96,90,6
Zegama (G)2006100,060,623,115,70,6
Zegama (G)2011100,057,126,211,85,0
Zerain (G)1991100,096,21,91,90,0
Zerain (G)1996100,095,62,71,80,0
Zerain (G)2001100,086,66,35,51,6
Zerain (G)2006100,067,210,921,80,0
Zerain (G)2011100,079,713,84,12,4
Zestoa (G)1991100,079,812,87,10,2
Zestoa (G)1996100,079,813,26,90,2
Zestoa (G)2001100,076,713,99,10,3
Zestoa (G)2006100,059,420,819,20,6
Zestoa (G)2011100,066,124,27,72,0
Zierbena (B)1991-----
Zierbena (B)1996100,00,797,81,50,0
Zierbena (B)2001100,01,196,12,30,5
Zierbena (B)2006100,02,494,72,20,7
Zierbena (B)2011100,02,793,13,50,7
Zigoitia (A)1991100,05,091,23,80,0
Zigoitia (A)1996100,04,289,66,20,0
Zigoitia (A)2001100,02,784,012,80,4
Zigoitia (A)2006100,05,284,89,20,8
Zigoitia (A)2011100,05,683,99,31,2
Ziortza-Bolibar (B)1991-----
Ziortza-Bolibar (B)1996-----
Ziortza-Bolibar (B)2001-----
Ziortza-Bolibar (B)2006100,069,012,018,50,5
Ziortza-Bolibar (B)2011100,081,212,05,11,7
Zizur Nagusia (NG)2001100,02,691,84,01,5
Zizur Nagusia (NG)2011100,02,983,46,54,2
Zizurkil (G)1991100,047,743,58,70,0
Zizurkil (G)1996100,045,042,112,60,4
Zizurkil (G)2001100,044,543,611,40,4
Zizurkil (G)2006100,038,546,014,51,0
Zizurkil (G)2011100,041,946,88,82,5
Zornotza (B)1991100,029,054,616,10,3
Zornotza (B)1996100,028,955,015,80,3
Zornotza (B)2001100,025,656,617,40,4
Zornotza (B)2006100,026,359,813,40,5
Zornotza (B)2011100,020,862,813,62,8
Zuia (A)1991100,01,296,81,30,7
Zuia (A)1996100,01,894,92,60,7
Zuia (A)2001100,02,989,76,01,4
Zuia (A)2006100,03,689,85,61,0
Zuia (A)2011100,04,088,85,51,7
Zumaia (G)1991100,046,735,917,10,3
Zumaia (G)1996100,050,034,315,30,3
Zumaia (G)2001100,049,535,014,80,7
Zumaia (G)2006100,044,436,918,00,8
Zumaia (G)2011100,044,640,513,21,7
Zumarraga (G)1991100,016,270,912,70,1
Zumarraga (G)1996100,015,066,418,20,4
Zumarraga (G)2001100,012,766,120,50,6
Zumarraga (G)2006100,015,167,017,20,7
Zumarraga (G)2011100,013,972,512,51,1
Etxeko hizkuntzaren bilakaera, gizonezkoen artean, Udalerrika. Euskal Herria, »
LurraldeaUrteaGuztiraEuskaraGazteleraBiakBeste
Abadiño (B)19913.4991.1282.00434027
Abadiño (B)19963.4249581.94747643
Abadiño (B)20013.3439361.93943137
Abadiño (B)20063.4768242.17844925
Abadiño (B)20113.5028022.23240068
Abaltzisketa (G)1991151148030
Abaltzisketa (G)1996148146020
Abaltzisketa (G)2001155151040
Abaltzisketa (G)20061661198381
Abaltzisketa (G)201117114613120
Abanto-Zierbena (B)19914.56174.4657514
Abanto-Zierbena (B)19964.10084.006833
Abanto-Zierbena (B)20014.318224.211814
Abanto-Zierbena (B)20064.559684.3498260
Abanto-Zierbena (B)20114.7141014.38018053
Aduna (G)1991156148350
Aduna (G)199616013312150
Aduna (G)200116613813150
Aduna (G)200619212137331
Aduna (G)201122817039190
Agurain (A)19911.780181.719412
Agurain (A)19961.885181.816483
Agurain (A)20011.934281.826719
Agurain (A)20062.142511.9847829
Agurain (A)20112.449752.1809698
Aia (G)199195186629488
Aia (G)199689880736478
Aia (G)200186579339294
Aia (G)20069526271301905
Aia (G)20111.0147561845123
Aiara (A)19911.0113986184
Aiara (A)19969807945271
Aiara (A)20011.037141.006170
Aiara (A)20061.294221.2213912
Aiara (A)20111.351321.241699
Aizarnazabal (G)19912832690140
Aizarnazabal (G)1996289272980
Aizarnazabal (G)20012832601175
Aizarnazabal (G)200633319777581
Aizarnazabal (G)2011364246792910
Ajangiz (B)1991180165951
Ajangiz (B)19961991789120
Ajangiz (B)200120917415182
Ajangiz (B)200621013132470
Ajangiz (B)201121913849311
Albiztur (G)1991158158000
Albiztur (G)1996153150210
Albiztur (G)2001154139690
Albiztur (G)20061469517340
Albiztur (G)20111421171582
Alegia (G)1991863630177560
Alegia (G)1996837586151955
Alegia (G)2001788562157681
Alegia (G)20068144342091692
Alegia (G)20118935152618829
Alkiza (G)1991148139270
Alkiza (G)1996148137830
Alkiza (G)200114512411100
Alkiza (G)200616911025340
Alkiza (G)201118213926161
Alonsotegi (B)19911.47841.445263
Alonsotegi (B)19961.398121.346346
Alonsotegi (B)20011.259121.218272
Alonsotegi (B)20061.337291.2702810
Alonsotegi (B)20111.349391.2465212
Altsasu (NG)19913.281642.93025217
Altsasu (NG)20013.4691223.08919136
Altsasu (NG)20113.5971332.965200205
Altzaga (G)19915047021
Altzaga (G)19964745110
Altzaga (G)20015346250
Altzaga (G)2006774717121
Altzaga (G)201180571472
Altzo (G)1991185176450
Altzo (G)1996172165430
Altzo (G)20011611421360
Altzo (G)200619212434331
Altzo (G)201118313140111
Amezketa (G)199156253512150
Amezketa (G)199651848417170
Amezketa (G)200149645820180
Amezketa (G)200647434828971
Amezketa (G)201147639056264
Amoroto (B)1991206200420
Amoroto (B)1996195186720
Amoroto (B)2001190176860
Amoroto (B)200620213623430
Amoroto (B)201120517018161
Amurrio (A)19914.758244.5761508
Amurrio (A)19964.785224.5082478
Amurrio (A)20014.604534.37915814
Amurrio (A)20064.810944.49915661
Amurrio (A)20114.9071074.48722489
Andoain (G)19917.4971.9614.56792049
Andoain (G)19967.1281.8694.23199632
Andoain (G)20016.7361.8104.13075640
Andoain (G)20066.8581.4044.3021.10151
Andoain (G)20117.2561.4944.726912124
Anoeta (G)19918834433081320
Anoeta (G)19968844592921294
Anoeta (G)20018474292721442
Anoeta (G)20068713823271593
Anoeta (G)201191840932816417
Antsoain (NG)19915.4271305.1557140
Antsoain (NG)20013.782803.5745474
Antsoain (NG)20115.000864.360203282
Antzuola (G)19911.046631336745
Antzuola (G)19969855713081015
Antzuola (G)2001951556303857
Antzuola (G)20061.0344923731645
Antzuola (G)20111.05256035711025
Arakaldo (B)19915674450
Arakaldo (B)19966235630
Arakaldo (B)200152233170
Arakaldo (B)20065393770
Arakaldo (B)201166204060
Arama (G)19916957750
Arama (G)19967564650
Arama (G)20018068570
Arama (G)2006905911191
Arama (G)2011986716132
Aramaio (A)1991669465104973
Aramaio (A)199668749795914
Aramaio (A)20017484871071486
Aramaio (A)20067833281702841
Aramaio (A)20117814452251047
Aranguren (NG)199180411763172
Aranguren (NG)20011.946181.8463243
Aranguren (NG)20113.792443.44415261
Arantzazu (B)199113310118140
Arantzazu (B)199613610120150
Arantzazu (B)20011369529102
Arantzazu (B)20061487741300
Arantzazu (B)20111688562210
Areatza (B)19915251552541151
Areatza (B)1996479149235941
Areatza (B)20014531451821188
Areatza (B)2006485163220984
Areatza (B)20115571642819319
Aretxabaleta (G)19913.0891.1331.42450923
Aretxabaleta (G)19962.9821.1161.3644948
Aretxabaleta (G)20013.0581.1361.41050111
Aretxabaleta (G)20063.2291.1411.56749427
Aretxabaleta (G)20113.3621.1431.68646766
Armiñon (A)19916606600
Armiñon (A)19967107010
Armiñon (A)20018007721
Armiñon (A)20068808521
Armiñon (A)20119939402
Arraia-Maeztu (A)1991366136311
Arraia-Maeztu (A)1996359035252
Arraia-Maeztu (A)2001388437545
Arraia-Maeztu (A)2006380336692
Arraia-Maeztu (A)20114018374181
Arrankudiaga (B)1991352107170741
Arrankudiaga (B)1996344371451620
Arrankudiaga (B)2001367651611410
Arrankudiaga (B)2006412115217791
Arrankudiaga (B)2011467112284683
Arrasate (G)199112.5713.1627.2612.11929
Arrasate (G)199612.1213.1797.0201.89725
Arrasate (G)200111.2472.8486.4161.94043
Arrasate (G)200610.6262.5886.1351.86835
Arrasate (G)201110.5882.5546.3491.525160
Arratzu (B)19910----
Arratzu (B)19962001796150
Arratzu (B)20011841627150
Arratzu (B)200616811715351
Arratzu (B)201118613326252
Arratzu-Ubarrundia (A)19913407321120
Arratzu-Ubarrundia (A)19963846364140
Arratzu-Ubarrundia (A)200137811346183
Arratzu-Ubarrundia (A)200645217403257
Arratzu-Ubarrundia (A)201151520453375
Arrieta (B)199121318121110
Arrieta (B)199623218326221
Arrieta (B)200125916354420
Arrieta (B)200627214088422
Arrieta (B)2011274127109353
Arrigorriaga (B)19914.7791234.30633416
Arrigorriaga (B)19964.9861354.50132228
Arrigorriaga (B)20015.3361784.64348035
Arrigorriaga (B)20065.7862854.957408136
Arrigorriaga (B)20115.8542945.065395100
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)199130318257640
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)199628017751520
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)200131217277630
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2006325145102762
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2011374191132465
Artzentales (B)1991369036900
Artzentales (B)1996343034300
Artzentales (B)2001355733990
Artzentales (B)20063611733662
Artzentales (B)201139610365129
Artziniega (A)19915860570160
Artziniega (A)1996628262141
Artziniega (A)20016410624134
Artziniega (A)2006818107702513
Artziniega (A)2011900178165116
Asparrena (A)19917391472050
Asparrena (A)199675713725181
Asparrena (A)200176727702371
Asparrena (A)200676620692486
Asparrena (A)2011832467006125
Asteasu (G)1991633496115202
Asteasu (G)199662450099232
Asteasu (G)2001662479116643
Asteasu (G)20067324061801460
Asteasu (G)20117645021856710
Astigarraga (G)19911.55264367222314
Astigarraga (G)19961.53167162622113
Astigarraga (G)20011.80966289323915
Astigarraga (G)20062.1026591.13628522
Astigarraga (G)20112.4067281.33830634
Atarrabia (NG)19913.528593.3331096
Atarrabia (NG)20014.4631114.00326546
Atarrabia (NG)20114.9591104.3833484
Ataun (G)199188382830223
Ataun (G)199680474935191
Ataun (G)200177969843371
Ataun (G)20068065421001622
Ataun (G)2011849626149668
Atxondo (B)1991749347356460
Atxondo (B)19967313142931204
Atxondo (B)2001709337322500
Atxondo (B)20067082403371256
Atxondo (B)2011707248359928
Aulesti (B)1991371354890
Aulesti (B)19963373119152
Aulesti (B)20013283098110
Aulesti (B)200632823421730
Aulesti (B)201133426940214
Azkoien (NG)19912.11622.09131
Azkoien (NG)20012.55552.438893
Azkoien (NG)20112.82202.54551192
Azkoitia (G)19915.1603.4381.35835014
Azkoitia (G)19964.9963.3791.17941721
Azkoitia (G)20014.9743.3011.23839045
Azkoitia (G)20065.1762.8381.57473034
Azkoitia (G)20115.7323.2241.913468127
Azpeitia (G)19916.6405.1859175308
Azpeitia (G)19966.6175.22092145719
Azpeitia (G)20016.6965.13893157948
Azpeitia (G)20066.7204.3641.2711.05728
Azpeitia (G)20117.1004.8691.541563127
Añana (A)19919709700
Añana (A)1996102010110
Añana (A)2001104010220
Añana (A)20069319110
Añana (A)20119238531
Bakio (B)19916111921722461
Bakio (B)19966951032913010
Bakio (B)20018552584391553
Bakio (B)20061.06130560514110
Bakio (B)20111.27930474220033
Baliarrain (G)19915151000
Baliarrain (G)19964444000
Baliarrain (G)20014847100
Baliarrain (G)200647324110
Baliarrain (G)20116353730
Balmaseda (B)19913.50533.457423
Balmaseda (B)19963.45223.429201
Balmaseda (B)20013.35313.313363
Balmaseda (B)20063.353333.2484032
Balmaseda (B)20113.620703.35910289
Barakaldo (B)199151.1555750.309484305
Barakaldo (B)199648.5429347.462672315
Barakaldo (B)200145.16512944.145574317
Barakaldo (B)200645.65029543.886788681
Barakaldo (B)201146.76862444.0721.166906
Barañain (NG)19917.757867.39721034
Barañain (NG)20019.7461748.998322207
Barañain (NG)20119.8411918.580355411
Barrika (B)199140273250736
Barrika (B)199651275333986
Barrika (B)20016031003949811
Barrika (B)2006670120483634
Barrika (B)201172196546727
Barrundia (A)1991317031331
Barrundia (A)19963052289131
Barrundia (A)200136310341111
Barrundia (A)200644713415145
Barrundia (A)201150327451223
Basauri (B)199124.73336123.308950114
Basauri (B)199623.70832422.303962119
Basauri (B)200121.80334820.575743137
Basauri (B)200620.81845719.344730287
Basauri (B)201119.96457718.350741296
Bastida (A)19915071491150
Bastida (A)19965612540190
Bastida (A)200166212620237
Bastida (A)2006771267032913
Bastida (A)2011758196743629
Baztan (NG)19913.8032.0238428444
Baztan (NG)20013.6682.17087353815
Baztan (NG)20113.7361.7221.21866327
Beasain (G)19916.0851.6903.44689653
Beasain (G)19966.0401.7693.34089338
Beasain (G)20015.8751.6803.22191856
Beasain (G)20066.2061.6903.57490240
Beasain (G)20116.7001.5683.960953219
Bedia (B)1991498204224700
Bedia (B)1996493220211602
Bedia (B)2001488197228612
Bedia (B)2006461131242871
Bedia (B)2011455127253714
Beizama (G)19919795020
Beizama (G)19969090000
Beizama (G)20018482020
Beizama (G)2006986614171
Beizama (G)201189721250
Belauntza (G)19911581262390
Belauntza (G)199615311922120
Belauntza (G)200115211621141
Belauntza (G)20061699246301
Belauntza (G)201116910543174
Berango (B)19911.9991161.6112666
Berango (B)19962.2691821.83224213
Berango (B)20012.5601032.17327410
Berango (B)20062.9552262.50918931
Berango (B)20113.2552172.69828852
Berantevilla (A)1991214021400
Berantevilla (A)1996204020400
Berantevilla (A)2001228022512
Berantevilla (A)2006244223552
Berantevilla (A)2011247523165
Berastegi (G)199152850116110
Berastegi (G)19964944671791
Berastegi (G)200150945618278
Berastegi (G)2006510343591071
Berastegi (G)201154339588546
Bergara (G)19917.6013.1813.0031.39918
Bergara (G)19967.4672.8473.0971.49528
Bergara (G)20017.2983.0022.8621.38747
Bergara (G)20067.1082.7453.0061.29265
Bergara (G)20117.1832.6793.383997124
Bermeo (B)19918.7734.8022.3841.56819
Bermeo (B)19968.3104.5722.1821.54412
Bermeo (B)20018.0934.2342.3361.49924
Bermeo (B)20068.0233.8512.6361.46175
Bermeo (B)20118.1603.4793.1661.319196
Bernedo (A)1991311031100
Bernedo (A)1996312131100
Bernedo (A)2001307130150
Bernedo (A)2006325631144
Bernedo (A)201133512306107
Berriatua (B)199153246543213
Berriatua (B)199650444423343
Berriatua (B)200150041834417
Berriatua (B)20066393661481169
Berriatua (B)20116644221445939
Berriobeiti (NG)200162217581222
Berriobeiti (NG)20112.4391062.07950117
Berriozar (NG)20013.242703.0048187
Berriozar (NG)20114.390973.695249194
Berriz (B)19912.0888121.0811950
Berriz (B)19962.0167661.0611890
Berriz (B)20012.1467161.16525114
Berriz (B)20062.3325781.38434228
Berriz (B)20112.3695681.42831360
Berrobi (G)199132724558240
Berrobi (G)199629721657240
Berrobi (G)200129519463353
Berrobi (G)200629715289551
Berrobi (G)201129817378425
Bidania-Goiatz (G)19912492331411
Bidania-Goiatz (G)1996236217991
Bidania-Goiatz (G)2001227211970
Bidania-Goiatz (G)200624416437412
Bidania-Goiatz (G)201127517854394
Bilar (A)1991188018800
Bilar (A)1996184018400
Bilar (A)2001187018610
Bilar (A)2006176316922
Bilar (A)2011174316335
Bilbo (B)1991173.9422.470163.7936.6621.017
Bilbo (B)1996167.4972.390156.8477.1881.072
Bilbo (B)2001161.6662.687151.6775.9051.397
Bilbo (B)2006161.6654.105149.8315.8211.908
Bilbo (B)2011161.3755.002146.2816.2473.845
Burgelu (A)1991107110600
Burgelu (A)1996102110100
Burgelu (A)2001221321710
Burgelu (A)2006259224467
Burgelu (A)20113305304183
Burlata (NG)19917.1701596.80317022
Burlata (NG)20017.9001647.208283187
Burlata (NG)20118.304687.422325250
Busturia (B)19918644153381110
Busturia (B)19968233443241505
Busturia (B)20018193403081665
Busturia (B)20068673304011324
Busturia (B)201184526442913913
Cintruenigo (NG)19912.40142.35701
Cintruenigo (NG)20012.816122.707365
Cintruenigo (NG)20113.73403.175136379
Corella (NG)19912.74312.70812
Corella (NG)20013.35313.1463159
Corella (NG)20113.875263.46618250
Deba (G)19912.5001.19076153118
Deba (G)19962.5131.08977264210
Deba (G)20012.5341.1547726035
Deba (G)20062.6211.20889050914
Deba (G)20112.6391.27793538740
Derio (B)19912.4031451.9782728
Derio (B)19962.2791931.8911896
Derio (B)20012.3621471.9732375
Derio (B)20062.5172352.12513423
Derio (B)20112.8101982.33723045
Dima (B)199154045749340
Dima (B)199651842256400
Dima (B)200153238770705
Dima (B)20066173181461512
Dima (B)2011696422203656
Donemiliaga (A)1991364135751
Donemiliaga (A)19963741359140
Donemiliaga (A)20013816359160
Donemiliaga (A)200640613375153
Donemiliaga (A)201139418351214
Donostia (G)199178.8806.53262.5609.304484
Donostia (G)199681.2547.53063.8689.357499
Donostia (G)200181.5237.61963.9509.411543
Donostia (G)200682.3589.01863.8268.793721
Donostia (G)201182.9309.71663.5687.8851.761
Dulantzi (A)1991493248443
Dulantzi (A)1996630105931512
Dulantzi (A)200174710699335
Dulantzi (A)20061.140281.0514912
Dulantzi (A)20111.488421.3118352
Durango (B)199110.9601.9877.2241.69752
Durango (B)199611.5151.9047.6351.94531
Durango (B)200111.8421.9097.8832.01634
Durango (B)200613.1502.1348.9031.932181
Durango (B)201113.6792.3199.2691.749342
Ea (B)199138631634360
Ea (B)199638624563780
Ea (B)200139223280791
Ea (B)2006434214122962
Ea (B)2011440255143375
Egues (NG)19915852508116
Egues (NG)20011.568371.4446225
Egues (NG)20117.7751596.849209287
Eibar (G)199115.6793.1159.6472.802115
Eibar (G)199614.6302.5329.2952.627176
Eibar (G)200113.5642.4868.3662.493219
Eibar (G)200612.8992.3688.1262.097308
Eibar (G)201112.8382.3798.4371.703319
Ekora (A)1991122012200
Ekora (A)1996123012210
Ekora (A)2001127012403
Ekora (A)2006154014752
Ekora (A)2011156215202
Elantxobe (B)199124918813480
Elantxobe (B)199622719913150
Elantxobe (B)200119615416260
Elantxobe (B)200620512934411
Elantxobe (B)201118612239232
Elduain (G)1991122121010
Elduain (G)1996122117230
Elduain (G)200111095690
Elduain (G)20061107716170
Elduain (G)20111178917110
Elgeta (G)199150037778441
Elgeta (G)199650034263950
Elgeta (G)200148931986804
Elgeta (G)20065182581521044
Elgeta (G)20115453071656112
Elgoibar (G)19915.8052.0922.86680245
Elgoibar (G)19965.4051.6562.79292037
Elgoibar (G)20015.1071.6812.56882533
Elgoibar (G)20065.2481.4122.78899949
Elgoibar (G)20115.4521.5483.076716112
Elorrio (B)19913.6991.2591.9035361
Elorrio (B)19963.6151.2361.78258611
Elorrio (B)20013.4781.1141.7815758
Elorrio (B)20063.4131.0231.77459818
Elorrio (B)20113.5049251.89163553
Elortz (NG)19911.79371.761129
Elortz (NG)20011.921171.8493520
Elortz (NG)20113.480673.03863227
Eltziego (A)1991445044014
Eltziego (A)1996454145201
Eltziego (A)20014550443210
Eltziego (A)2006497548039
Eltziego (A)20115174479529
Erandio (B)199112.15043011.04462749
Erandio (B)199611.43231310.42067128
Erandio (B)200110.8333219.98749233
Erandio (B)200611.37733110.393542111
Erandio (B)201111.44440710.325512200
Ereño (B)1991136120484
Ereño (B)199613110512140
Ereño (B)200112610213110
Ereño (B)20061287621301
Ereño (B)20111369227152
Ermua (B)19919.0344877.666558323
Ermua (B)19968.6964877.415538256
Ermua (B)20018.3224347.171469248
Ermua (B)20067.9864086.937474167
Ermua (B)20118.0033916.877481254
Errenteria (G)199120.3582.14516.2251.874114
Errenteria (G)199619.1951.90815.4161.78190
Errenteria (G)200118.2471.91914.4941.730104
Errenteria (G)200617.9681.90113.9231.841303
Errenteria (G)201118.8081.94914.8931.625341
Errezil (G)1991369364140
Errezil (G)1996346340510
Errezil (G)2001318307470
Errezil (G)200632021435701
Errezil (G)201132925353167
Erriberabeitia (A)1991202020110
Erriberabeitia (A)1996243123930
Erriberabeitia (A)2001364435523
Erriberabeitia (A)200661945832012
Erriberabeitia (A)2011740136781237
Erriberagoitia (A)1991291028911
Erriberagoitia (A)1996297029610
Erriberagoitia (A)2001307230122
Erriberagoitia (A)2006397937396
Erriberagoitia (A)2011468114291117
Errigoiti (B)1991237223680
Errigoiti (B)19962412092390
Errigoiti (B)200127220937260
Errigoiti (B)200627515763541
Errigoiti (B)2011285159103230
Eskoriatza (G)19911.97070997826914
Eskoriatza (G)19962.0337191.06123221
Eskoriatza (G)20011.94567396828519
Eskoriatza (G)20061.9656521.03026716
Eskoriatza (G)20112.0486371.10927329
Etxebarri (B)19913.186422.9829369
Etxebarri (B)19963.158352.92911777
Etxebarri (B)20013.491393.30510443
Etxebarri (B)20063.932683.71510445
Etxebarri (B)20114.9171474.49120079
Ezkio-Itsaso (G)199127622624260
Ezkio-Itsaso (G)199627722122340
Ezkio-Itsaso (G)20012762412492
Ezkio-Itsaso (G)200627516556531
Ezkio-Itsaso (G)201131620976265
Forua (B)1991480306123510
Forua (B)19964872211511114
Forua (B)2001491279144644
Forua (B)2006475237156802
Forua (B)20114752391527410
Fruiz (B)1991165151680
Fruiz (B)19961581391450
Fruiz (B)20011681332861
Fruiz (B)200619711155310
Fruiz (B)201124511293355
Gabiria (G)1991234228240
Gabiria (G)199622920611120
Gabiria (G)20012282006220
Gabiria (G)200621814319560
Gabiria (G)201128620454262
Gaintza (G)19917170010
Gaintza (G)19968074330
Gaintza (G)20017972250
Gaintza (G)200676605110
Gaintza (G)201171565100
Galdakao (B)199113.9511.65510.7501.52521
Galdakao (B)199614.4341.28611.1811.94225
Galdakao (B)200114.2711.20910.9452.06948
Galdakao (B)200613.9601.18410.7891.89691
Galdakao (B)201113.9631.15411.2071.422180
Galdames (B)19914130398132
Galdames (B)1996417040791
Galdames (B)20014053386160
Galdames (B)20064339411103
Galdames (B)20114439412175
Gamiz-Fika (B)199146238955180
Gamiz-Fika (B)199650439080340
Gamiz-Fika (B)2001606339176856
Gamiz-Fika (B)20066532792361335
Gamiz-Fika (B)20116732902751017
Garai (B)199113210812120
Garai (B)1996124787390
Garai (B)20011248815210
Garai (B)20061458330320
Garai (B)20111679342311
Gasteiz (A)199199.70892495.8812.409494
Gasteiz (A)1996103.2821.18098.5073.000595
Gasteiz (A)2001103.7591.56297.6723.2791.246
Gasteiz (A)2006109.9781.996102.5173.8231.642
Gasteiz (A)2011114.5382.822103.9273.7544.035
Gatika (B)199145734860490
Gatika (B)1996546338108991
Gatika (B)2001636364206642
Gatika (B)20067112883001212
Gatika (B)20118032934001064
Gautegiz-Arteaga (B)199136028453230
Gautegiz-Arteaga (B)1996378194801040
Gautegiz-Arteaga (B)2001409212108845
Gautegiz-Arteaga (B)2006432207147753
Gautegiz-Arteaga (B)20114561831661007
Gaztelu (G)19910----
Gaztelu (G)19968176050
Gaztelu (G)20018474640
Gaztelu (G)20061006316210
Gaztelu (G)201194761530
Gernika-Lumo (B)19917.7543.2072.8721.65916
Gernika-Lumo (B)19967.3652.9462.7131.68620
Gernika-Lumo (B)20017.1942.9692.7421.45924
Gernika-Lumo (B)20067.5243.0163.1381.269101
Gernika-Lumo (B)20117.7182.9463.4431.069260
Getaria (G)19911.162991651051
Getaria (G)19961.16498680926
Getaria (G)20011.1629181001377
Getaria (G)20061.2137162002907
Getaria (G)20111.28487826610634
Getxo (B)199137.70976434.3032.364278
Getxo (B)199638.64582935.2892.290237
Getxo (B)200138.10094434.7252.139292
Getxo (B)200637.3591.35433.6641.971370
Getxo (B)201136.5291.46832.3792.093589
Gizaburuaga (B)19916766100
Gizaburuaga (B)19966866200
Gizaburuaga (B)20017065410
Gizaburuaga (B)2006856210130
Gizaburuaga (B)201199741672
Gobiaran (A)1991432142380
Gobiaran (A)19964880478100
Gobiaran (A)2001516050934
Gobiaran (A)200660545731315
Gobiaran (A)201160085542117
Gordexola (B)1991750474231
Gordexola (B)19967161703120
Gordexola (B)20017399712153
Gordexola (B)200679415747257
Gordexola (B)2011853377682721
Gorliz (B)19911.372401.1381868
Gorliz (B)19961.706531.4721774
Gorliz (B)20012.159951.8252318
Gorliz (B)20062.4521662.06419626
Gorliz (B)20112.6532262.14124244
Guardia (Biastari) (A)1991743173750
Guardia (Biastari) (A)1996717070980
Guardia (Biastari) (A)2001711069984
Guardia (Biastari) (A)200677487381216
Guardia (Biastari) (A)2011811157541725
Gueñes (B)19912.85042.83295
Gueñes (B)19962.87432.8114317
Gueñes (B)20012.78262.7124915
Gueñes (B)20062.992292.8576343
Gueñes (B)20113.069632.83311063
Harana (A)1991212121100
Harana (A)1996201119820
Harana (A)2001187118420
Harana (A)2006189018531
Harana (A)2011166116131
Hernani (G)19919.0302.4544.9821.56430
Hernani (G)19969.0542.5374.9601.52136
Hernani (G)20018.7802.5244.7811.44233
Hernani (G)20069.0252.4795.1001.40640
Hernani (G)20119.3062.3495.5021.297158
Hernialde (G)199115111321170
Hernialde (G)199615211222180
Hernialde (G)20011431151990
Hernialde (G)20061619737252
Hernialde (G)201118710349278
Hondarribia (G)19916.6092.1003.0601.41237
Hondarribia (G)19967.0532.2483.3791.38937
Hondarribia (G)20017.3582.0573.6311.60664
Hondarribia (G)20067.7462.0874.0851.54331
Hondarribia (G)20117.9382.3074.3631.125143
Ibarra (G)19912.2651.0988223423
Ibarra (G)19962.1988739064145
Ibarra (G)20012.1318948463865
Ibarra (G)20062.10981291436617
Ibarra (G)20112.11084895126348
Ibarrangelu (B)199122914230570
Ibarrangelu (B)199623718432210
Ibarrangelu (B)200125415754430
Ibarrangelu (B)200629014189591
Ibarrangelu (B)201131015998521
Idiazabal (G)19911.02374914511019
Idiazabal (G)19961.0157341761032
Idiazabal (G)20011.036839144476
Idiazabal (G)20061.0606082272241
Idiazabal (G)20111.1478002269427
Igorre (B)19911.9021.0125513381
Igorre (B)19961.9741.1555552640
Igorre (B)20011.8838286553955
Igorre (B)20061.9337078104097
Igorre (B)20111.95783085722248
Ikaztegieta (G)199119015218200
Ikaztegieta (G)199619514830170
Ikaztegieta (G)200118914138100
Ikaztegieta (G)200621812060362
Ikaztegieta (G)201123714676132
Irun (G)199125.6271.93721.2692.36160
Irun (G)199626.4502.14821.9762.26660
Irun (G)200126.8491.97722.1942.532146
Irun (G)200628.6522.05123.4802.748373
Irun (G)201128.3302.43422.9632.266667
Irura (G)199131017373631
Irura (G)199635222296340
Irura (G)2001457274131511
Irura (G)20066152882081136
Irura (G)201178037129010019
Iruraitz-Gauna (A)1991228022800
Iruraitz-Gauna (A)1996223021913
Iruraitz-Gauna (A)2001228222321
Iruraitz-Gauna (A)2006262624934
Iruraitz-Gauna (A)201131113286102
Iruña Oka (A)1991751374530
Iruña Oka (A)1996836482390
Iruña Oka (A)200199559531621
Iruña Oka (A)20061.308101.2443618
Iruña Oka (A)20111.550171.4365146
Iruñea (NG)199187.5431.28880.0372.133412
Iruñea (NG)200183.5621.77876.3573.0311.434
Iruñea (NG)201188.0741.84575.7443.8184.345
Ispaster (B)199132429518110
Ispaster (B)199632429814120
Ispaster (B)200131228021110
Ispaster (B)200631921633700
Ispaster (B)201135025367282
Itsasondo (G)199132023063234
Itsasondo (G)199630920853444
Itsasondo (G)200128016371415
Itsasondo (G)200629015188456
Itsasondo (G)2011311143100653
Iurreta (B)19912.3757341.46816112
Iurreta (B)19962.1726401.30921112
Iurreta (B)20012.0055571.25218511
Iurreta (B)20061.8574321.17124113
Iurreta (B)20111.8553941.18420671
Izurtza (B)19911307238200
Izurtza (B)19961437138340
Izurtza (B)2001131992660
Izurtza (B)20061276634270
Izurtza (B)201116949634512
Kanpezu (A)1991592358270
Kanpezu (A)1996573156570
Kanpezu (A)20015493527145
Kanpezu (A)200657513540148
Kanpezu (A)2011581225222215
Karrantza (B)19911.62601.62150
Karrantza (B)19961.63631.62751
Karrantza (B)20011.48731.461221
Karrantza (B)20061.430181.3692518
Karrantza (B)20111.421221.3434016
Kortezubi (B)1991201191910
Kortezubi (B)1996188178550
Kortezubi (B)200118515021131
Kortezubi (B)200619812231450
Kortezubi (B)201121015030282
Kripan (A)1991103010300
Kripan (A)19969909900
Kripan (A)200110009280
Kripan (A)20069929070
Kripan (A)2011105010131
Kuartango (A)1991198019341
Kuartango (A)1996191218630
Kuartango (A)20012031190111
Kuartango (A)2006201319251
Kuartango (A)2011200518591
Lagran (A)1991102010110
Lagran (A)199610009730
Lagran (A)2001108010800
Lagran (A)2006104010301
Lagran (A)20119219100
Lanestosa (B)1991157015340
Lanestosa (B)1996149014810
Lanestosa (B)2001142013840
Lanestosa (B)2006153114471
Lanestosa (B)2011143613610
Lantaron (A)1991414440820
Lantaron (A)1996439142972
Lantaron (A)2001525251283
Lantaron (A)2006522650466
Lantaron (A)20115053484711
Lantziego (A)1991340633211
Lantziego (A)1996332132740
Lantziego (A)2001320331601
Lantziego (A)2006355234652
Lantziego (A)2011363234669
Lapuebla de Labarca (A)1991401139550
Lapuebla de Labarca (A)19964192398181
Lapuebla de Labarca (A)2001430541168
Lapuebla de Labarca (A)2006442542188
Lapuebla de Labarca (A)2011441113922117
Larrabetzu (B)19917224151761301
Larrabetzu (B)19967484232071180
Larrabetzu (B)20017403711971711
Larrabetzu (B)20068183612791762
Larrabetzu (B)20119303943911378
Larraul (G)19918685100
Larraul (G)19967776010
Larraul (G)20017668440
Larraul (G)20061077314200
Larraul (G)20111309024142
Lasarte-Oria (G)19918.9191.5166.52482257
Lasarte-Oria (G)19968.7381.3106.49089939
Lasarte-Oria (G)20018.3871.1896.29283571
Lasarte-Oria (G)20068.4011.0956.288886132
Lasarte-Oria (G)20118.7941.0976.705809183
Laudio (A)199110.1511499.49349217
Laudio (A)19969.8531509.13354228
Laudio (A)20019.2331758.58143740
Laudio (A)20068.8752458.19436670
Laudio (A)20118.9302488.056492134
Laukiz (B)1991491203238446
Laukiz (B)19964721972392610
Laukiz (B)20014921862494512
Laukiz (B)2006489156263682
Laukiz (B)2011568136355689
Lazkao (G)19912.5209051.23935719
Lazkao (G)19962.4629921.15828428
Lazkao (G)20012.4629801.05938835
Lazkao (G)20062.5458941.20142426
Lazkao (G)20112.5879531.239293102
Leaburu (G)199131524522480
Leaburu (G)199620316217240
Leaburu (G)200119514520300
Leaburu (G)200619512632370
Leaburu (G)201118713133194
Legazpi (G)19915.0421.4902.9146353
Legazpi (G)19964.6711.2392.53188813
Legazpi (G)20014.3771.0912.46481012
Legazpi (G)20064.2521.2332.40757141
Legazpi (G)20114.2711.0672.55159855
Legorreta (G)1991759440234850
Legorreta (G)1996709366245980
Legorreta (G)2001676427224250
Legorreta (G)20067143112871097
Legorreta (G)20117613233319116
Legutiano (A)199165748558492
Legutiano (A)1996681285321192
Legutiano (A)200168850547874
Legutiano (A)200678868627885
Legutiano (A)2011872786698936
Leintz Gatzaga (G)19911318121290
Leintz Gatzaga (G)19961397830310
Leintz Gatzaga (G)20011296732300
Leintz Gatzaga (G)20061356847191
Leintz Gatzaga (G)20111417247220
Leioa (B)199112.02435010.84278250
Leioa (B)199612.70027311.48188561
Leioa (B)200113.48137012.23581462
Leioa (B)200613.68362212.353601107
Leioa (B)201114.34357112.757782233
Lekeitio (B)19913.5412.71849031320
Lekeitio (B)19963.5712.60253242215
Lekeitio (B)20013.5602.5575694277
Lekeitio (B)20063.5262.0097257839
Lekeitio (B)20113.5292.26284836059
Lemoa (B)19911.3665264993347
Lemoa (B)19961.2113885342872
Lemoa (B)20011.2904395872595
Lemoa (B)20061.4113937712407
Lemoa (B)20111.6743841.03620351
Lemoiz (B)19913971391211361
Lemoiz (B)1996427179149972
Lemoiz (B)2001456822451290
Lemoiz (B)2006492123284841
Lemoiz (B)2011555114349839
Leza (A)1991102010200
Leza (A)19969929700
Leza (A)2001104010400
Leza (A)2006123111822
Leza (A)2011115710323
Lezama (B)19911.0033693053281
Lezama (B)19961.0183643882642
Lezama (B)20011.0313934381955
Lezama (B)20061.1463795701889
Lezama (B)20111.15230663319716
Lezo (G)19912.5518581.3613284
Lezo (G)19962.7809111.4673948
Lezo (G)20012.8348941.5304028
Lezo (G)20062.8678251.62039428
Lezo (G)20112.9297431.76739029
Lizarra (NG)19916.5331085.5172608
Lizarra (NG)20016.0141055.46226066
Lizarra (NG)20116.3451065.76228167
Lizartza (G)19913683429170
Lizartza (G)19963353118160
Lizartza (G)200129325519181
Lizartza (G)200630820637623
Lizartza (G)2011342228772512
Loiu (B)19918612344242003
Loiu (B)19968511624712153
Loiu (B)20011.13414574521232
Loiu (B)20061.02818372310913
Loiu (B)20111.19318083314337
Mallabia (B)1991582358155690
Mallabia (B)1996564306165912
Mallabia (B)2001580352191352
Mallabia (B)20065842352201281
Mallabia (B)2011575277231634
Markin-Etxebarria (B)199140534821342
Markin-Etxebarria (B)199640033021490
Markin-Etxebarria (B)200140437020140
Markin-Etxebarria (B)200641925171961
Markin-Etxebarria (B)201136626871234
Markina-Xemein (B)19912.3981.74735328513
Markina-Xemein (B)19962.2961.57432538215
Markina-Xemein (B)20012.2981.52833239543
Markina-Xemein (B)20062.3141.22861844127
Markina-Xemein (B)20112.4701.429652275114
Maruri-Jatabe (B)199125916762273
Maruri-Jatabe (B)199627915281442
Maruri-Jatabe (B)2001326113117942
Maruri-Jatabe (B)2006411146214483
Maruri-Jatabe (B)2011478130270753
Mañaria (B)19912612362050
Mañaria (B)199625016527580
Mañaria (B)200122617829181
Mañaria (B)200623212352570
Mañaria (B)2011273143743422
Mañueta (A)1991179017810
Mañueta (A)1996178017800
Mañueta (A)2001180117702
Mañueta (A)2006196119023
Mañueta (A)2011175216634
Mendaro (G)1991733470210530
Mendaro (G)1996663378188952
Mendaro (G)2001729416214981
Mendaro (G)20068553493441566
Mendaro (G)201197836844715013
Mendata (B)1991183173280
Mendata (B)1996181165880
Mendata (B)200117714916111
Mendata (B)200618610734432
Mendata (B)201120013343222
Mendexa (B)19911741481871
Mendexa (B)19961711431990
Mendexa (B)200117814418160
Mendexa (B)200620912645380
Mendexa (B)201122814159271
Meñaka (B)199122819513200
Meñaka (B)199623620117180
Meñaka (B)200125718034430
Meñaka (B)200632316788671
Meñaka (B)2011357180110643
Moreda de Alava (A)1991144014400
Moreda de Alava (A)1996154014707
Moreda de Alava (A)2001131112802
Moreda de Alava (A)2006152314324
Moreda de Alava (A)2011150214413
Morga (B)1991178167560
Morga (B)1996204189870
Morga (B)200121017716161
Morga (B)200620813237381
Morga (B)201121215146141
Mundaka (B)199173352756060
Mundaka (B)19968142442772885
Mundaka (B)20018822644062102
Mundaka (B)20068812844281627
Mundaka (B)201190726547314821
Mungia (B)19915.7261.9342.6051.16720
Mungia (B)19966.1391.9143.0461.14039
Mungia (B)20016.5791.7873.5681.15371
Mungia (B)20067.1981.5844.2971.26750
Mungia (B)20117.9081.6124.9711.113212
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991238234130
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996212206510
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001206197540
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)200620814815441
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)201123215947260
Murueta (B)19919882592
Murueta (B)19961005039101
Murueta (B)20011339216250
Murueta (B)20061519031291
Murueta (B)20111477641300
Muskiz (B)19913.086103.033421
Muskiz (B)19963.083163.010561
Muskiz (B)20013.155203.066654
Muskiz (B)20063.334403.1699332
Muskiz (B)20113.582793.31213853
Mutiloa (G)19919078930
Mutiloa (G)199684671160
Mutiloa (G)20017863870
Mutiloa (G)20061045428202
Mutiloa (G)20111247527211
Mutriku (G)19912.2381.55436630513
Mutriku (G)19962.3271.58141431616
Mutriku (G)20012.3131.55137736421
Mutriku (G)20062.3331.3735004537
Mutriku (G)20112.4561.37271032054
Muxika (B)199174463553542
Muxika (B)199672661163520
Muxika (B)200167758550411
Muxika (B)20066894401161330
Muxika (B)20117254631688113
Nabarniz (B)1991124121120
Nabarniz (B)1996114108240
Nabarniz (B)2001103894100
Nabarniz (B)20061136920240
Nabarniz (B)2011113881960
Navaridas (A)1991113011300
Navaridas (A)1996119311600
Navaridas (A)2001120012000
Navaridas (A)2006116111113
Navaridas (A)2011132112236
Oiartzun (G)19914.1032.4371.05858820
Oiartzun (G)19964.3492.5541.17560515
Oiartzun (G)20014.4842.5541.25565322
Oiartzun (G)20064.6992.2021.58189026
Oiartzun (G)20114.8532.1931.87872359
Oion (A)19911.03961.02391
Oion (A)19961.09651.076150
Oion (A)20011.222111.185197
Oion (A)20061.500191.3994042
Oion (A)20111.655231.4984688
Okondo (A)19913612347120
Okondo (A)19963842370111
Okondo (A)20014408400311
Okondo (A)200654320491284
Okondo (A)201159129524326
Olaberria (G)1991571210346150
Olaberria (G)1996518214270340
Olaberria (G)2001462176261214
Olaberria (G)2006439138254452
Olaberria (G)20114731682444615
Ondarroa (B)19915.1713.4141.20248372
Ondarroa (B)19965.0233.43696952593
Ondarroa (B)20014.8053.245911496153
Ondarroa (B)20064.4422.3681.10692939
Ondarroa (B)20114.3272.6511.167347162
Ordizia (G)19914.4811.1712.44184029
Ordizia (G)19964.3651.1942.34180723
Ordizia (G)20014.2141.1292.10594238
Ordizia (G)20064.3401.3142.30767049
Ordizia (G)20114.5241.3622.436529197
Orendain (G)19919888280
Orendain (G)19969087210
Orendain (G)20017772230
Orendain (G)2006885915140
Orendain (G)201183631550
Orexa (G)19914141000
Orexa (G)19964038110
Orexa (G)20014541310
Orexa (G)20065642770
Orexa (G)20116053520
Orio (G)19912.1171.54637517521
Orio (G)19962.1171.34437736630
Orio (G)20012.1581.29446937916
Orio (G)20062.3111.21959848311
Orio (G)20112.6411.39677941848
Ormaiztegi (G)19916083591371120
Ormaiztegi (G)1996583358133866
Ormaiztegi (G)200158533211911816
Ormaiztegi (G)20066463072021307
Ormaiztegi (G)20116453142218228
Orozko (B)19919573614141820
Orozko (B)19969112454152510
Orozko (B)20011.0363194202952
Orozko (B)20061.1563605642248
Orozko (B)20111.22025867526027
Ortuella (B)19914.34844.286499
Ortuella (B)19964.12374.0128420
Ortuella (B)20014.12084.0405220
Ortuella (B)20064.036283.9025749
Ortuella (B)20113.978743.75511732
Otxandio (B)1991576333154881
Otxandio (B)19965392701451240
Otxandio (B)20015292511751021
Otxandio (B)20065972322361254
Otxandio (B)201165025028210711
Oñati (G)19915.2683.0091.29592242
Oñati (G)19965.1833.0331.30682321
Oñati (G)20015.2253.0281.25590141
Oñati (G)20065.1072.5241.4281.13421
Oñati (G)20115.2592.4871.713954105
Pasaia (G)19918.8249086.773962181
Pasaia (G)19968.2478236.337951136
Pasaia (G)20017.5877375.741985124
Pasaia (G)20067.4828755.609819179
Pasaia (G)20117.5207915.747764218
Plentzia (B)19911.212471.00515010
Plentzia (B)19961.451721.1981783
Plentzia (B)20011.723691.5071389
Plentzia (B)20061.9591411.66712526
Plentzia (B)20112.0641041.74018634
Portugalete (B)199127.0739626.258524195
Portugalete (B)199626.04710625.216586139
Portugalete (B)200124.41513623.624470185
Portugalete (B)200622.74021021.697543290
Portugalete (B)201122.37041520.896717342
Samaniego (A)1991132013110
Samaniego (A)1996147014250
Samaniego (A)2001153014940
Samaniego (A)2006168315537
Samaniego (A)20111803158811
San Adrián (NG)19912.27602.26701
San Adrián (NG)20012.60522.4802109
San Adrián (NG)20112.94902.72931118
Santurtzi (B)199124.5536623.963423101
Santurtzi (B)199624.1676923.52648785
Santurtzi (B)200122.49312121.88140883
Santurtzi (B)200622.26520921.261493302
Santurtzi (B)201122.17739120.800635351
Segura (G)1991640537661819
Segura (G)199661249553568
Segura (G)200159644360876
Segura (G)20066183471301383
Segura (G)20117124471747120
Sestao (B)199117.2902116.923213133
Sestao (B)199616.5573516.132248142
Sestao (B)200115.1056014.702212131
Sestao (B)200613.98618413.387174241
Sestao (B)201113.48221812.683316265
Sondika (B)19911.5981441.2042500
Sondika (B)19961.6961561.2892492
Sondika (B)20011.8701241.4363055
Sondika (B)20062.0532281.61419318
Sondika (B)20112.0821411.72318236
Sopela (B)19913.9723092.99964717
Sopela (B)19964.5993413.63759625
Sopela (B)20015.1392884.16364444
Sopela (B)20065.7333174.72666030
Sopela (B)20115.8125124.563636101
Sopuerta, Garape (B)19911.09401.081121
Sopuerta, Garape (B)19961.13621.121130
Sopuerta, Garape (B)20011.12161.105100
Sopuerta, Garape (B)20061.186131.1471115
Sopuerta, Garape (B)20111.280271.1705033
Soraluze (G)19912.3647671.13944414
Soraluze (G)19962.1718361.0422876
Soraluze (G)20012.02863599038023
Soraluze (G)20061.9366271.01827318
Soraluze (G)20111.9395701.09323442
Sukarrieta (B)19911337331290
Sukarrieta (B)19961586363320
Sukarrieta (B)20011673874541
Sukarrieta (B)20061656073320
Sukarrieta (B)20111786484291
Tafalla (NG)19914.780184.556745
Tafalla (NG)20014.814404.5388174
Tafalla (NG)20115.257474.499181454
Tolosa (G)19918.5662.7223.8591.97114
Tolosa (G)19968.4793.0033.6031.8658
Tolosa (G)20018.2722.8463.6601.74521
Tolosa (G)20068.2572.8993.7361.55666
Tolosa (G)20118.6153.1673.8591.441148
Trapagaran (B)19916.427176.2981093
Trapagaran (B)19966.194106.04112914
Trapagaran (B)20016.079165.93312010
Trapagaran (B)20065.920705.70511926
Trapagaran (B)20115.784975.44119155
Turtzioz (B)1991246024510
Turtzioz (B)1996257025610
Turtzioz (B)2001250024901
Turtzioz (B)2006271226351
Turtzioz (B)2011269625247
Tutera (NG)199112.1401111.7664117
Tutera (NG)200114.2353712.73554513
Tutera (NG)201116.4285514.3101821.528
Ubide (B)1991853912304
Ubide (B)1996773211277
Ubide (B)2001803123242
Ubide (B)2006792737150
Ubide (B)2011902735226
Ugao (B)19912.0001371.5962634
Ugao (B)19962.0631741.6102718
Ugao (B)20012.0071241.61125616
Ugao (B)20061.9832041.61115315
Ugao (B)20111.9871421.61819334
Uharte Eguesibar (NG)19911.357261.255331
Uharte Eguesibar (NG)20011.473281.3547810
Uharte Eguesibar (NG)20112.942802.64112810
Urduliz (B)19911.2623977341310
Urduliz (B)19961.3442618272560
Urduliz (B)20011.5312391.0742108
Urduliz (B)20061.5842931.12815013
Urduliz (B)20111.7582831.24020728
Urduña (B)19912.02941.9753614
Urduña (B)19961.98161.8808312
Urduña (B)20011.973161.8538123
Urduña (B)20062.044481.9176217
Urduña (B)20112.096441.9417734
Urizaharra (A)1991120111810
Urizaharra (A)1996139013630
Urizaharra (A)2001126112410
Urizaharra (A)2006138013323
Urizaharra (A)2011161215630
Urkabustaiz (A)199144215414103
Urkabustaiz (A)199643416405112
Urkabustaiz (A)200145812431123
Urkabustaiz (A)200659112550245
Urkabustaiz (A)2011702345884436
Urnieta (G)19912.2057631.2411965
Urnieta (G)19962.5509001.39622628
Urnieta (G)20012.6988371.5862687
Urnieta (G)20062.9157781.75435330
Urnieta (G)20112.9907581.82836341
Urretxu (G)19913.0537291.7855381
Urretxu (G)19963.0956451.8076394
Urretxu (G)20013.1987911.65074512
Urretxu (G)20063.2209311.73453718
Urretxu (G)20113.4129181.99145647
Usurbil (G)19912.6911.39994733114
Usurbil (G)19962.6501.4779092568
Usurbil (G)20012.6231.4269092826
Usurbil (G)20062.7791.2421.04048611
Usurbil (G)20112.9921.2711.28539838
Villabona-Amasa (G)19912.6551.2671.05732110
Villabona-Amasa (G)19962.6671.1501.0454666
Villabona-Amasa (G)20012.7781.2211.1474019
Villabona-Amasa (G)20062.7721.0951.22543418
Villabona-Amasa (G)20112.8061.1441.21936479
Villabuena de Alava (A)1991173017210
Villabuena de Alava (A)1996167116420
Villabuena de Alava (A)2001156415101
Villabuena de Alava (A)2006163415414
Villabuena de Alava (A)2011168915414
Zaldibar (B)19911.4724048911716
Zaldibar (B)19961.4244028221955
Zaldibar (B)20011.37334786814216
Zaldibar (B)20061.35931088415510
Zaldibar (B)20111.46030996515432
Zaldibia (G)199181666091578
Zaldibia (G)1996798638108475
Zaldibia (G)2001751575807818
Zaldibia (G)20067404721281373
Zaldibia (G)20117695201665825
Zalduondo (A)19916606420
Zalduondo (A)19967326560
Zalduondo (A)20017576440
Zalduondo (A)2006103783112
Zalduondo (A)201199157770
Zalla (B)19913.56653.513471
Zalla (B)19963.65093.580574
Zalla (B)20013.773263.6636519
Zalla (B)20063.804493.6218252
Zalla (B)20113.976843.63416197
Zamudio (B)19911.5703899322427
Zamudio (B)19961.5113279342482
Zamudio (B)20011.48227989629611
Zamudio (B)20061.5553571.01717110
Zamudio (B)20111.5602931.04017750
Zanbrana (A)1991174017400
Zanbrana (A)1996193019300
Zanbrana (A)2001192019110
Zanbrana (A)2006194218615
Zanbrana (A)2011227421436
Zangoza (NG)19912.15612.098810
Zangoza (NG)20012.276162.1703326
Zangoza (NG)20112.471142.150123141
Zaratamo (B)1991791665691560
Zaratamo (B)19967801285501011
Zaratamo (B)2001801955851201
Zaratamo (B)2006835110623957
Zaratamo (B)201180490637689
Zarautz (G)19918.6994.2002.9411.53226
Zarautz (G)19969.2294.3233.0781.79335
Zarautz (G)200110.0744.8593.3801.77956
Zarautz (G)200610.5334.3313.9282.17995
Zarautz (G)201110.7134.3714.5061.655181
Zeanuri (B)199159952538360
Zeanuri (B)199658550247360
Zeanuri (B)200157845977420
Zeanuri (B)20066263091541621
Zeanuri (B)20116503852124310
Zeberio (B)199149136566600
Zeberio (B)199645329171901
Zeberio (B)2001508304124800
Zeberio (B)20065362212071062
Zeberio (B)2011501212214732
Zegama (G)1991702394592490
Zegama (G)199667754542864
Zegama (G)200165552878454
Zegama (G)20067244391671144
Zegama (G)20117994562099440
Zerain (G)1991106102220
Zerain (G)1996113108320
Zerain (G)2001127110872
Zerain (G)20061198013260
Zerain (G)2011123981753
Zestoa (G)19911.7551.4012251254
Zestoa (G)19961.6611.3252191143
Zestoa (G)20011.5351.1772141404
Zestoa (G)20061.67599534832210
Zestoa (G)20111.8241.20644114136
Zierbena (B)19910----
Zierbena (B)1996589457690
Zierbena (B)20016467621153
Zierbena (B)200668016644155
Zierbena (B)201176421711275
Zigoitia (A)199139720362150
Zigoitia (A)199656724508350
Zigoitia (A)200169319582893
Zigoitia (A)200675739642706
Zigoitia (A)2011923527748611
Ziortza-Bolibar (B)19910----
Ziortza-Bolibar (B)19960----
Ziortza-Bolibar (B)20010----
Ziortza-Bolibar (B)200621614926401
Ziortza-Bolibar (B)201123419028124
Zizur Nagusia (NG)20015.2101374.78221178
Zizur Nagusia (NG)20116.5301875.446422276
Zizurkil (G)19911.3536465891180
Zizurkil (G)19961.3305985601675
Zizurkil (G)20011.3776136011576
Zizurkil (G)20061.35752262419714
Zizurkil (G)20111.36457263812034
Zornotza (B)19917.8422.2784.2811.26122
Zornotza (B)19967.8952.2814.3451.24920
Zornotza (B)20017.8382.0044.4371.36532
Zornotza (B)20068.2572.1724.9381.10344
Zornotza (B)20118.6411.7965.4271.176242
Zuia (A)1991598757984
Zuia (A)199671913682195
Zuia (A)2001932278365613
Zuia (A)20061.177421.0576612
Zuia (A)20111.251501.1116921
Zumaia (G)19913.9861.8631.43268110
Zumaia (G)19964.0482.0261.38962013
Zumaia (G)20014.1592.0601.45661429
Zumaia (G)20064.2631.8911.57476632
Zumaia (G)20114.5102.0121.82859476
Zumarraga (G)19915.4948923.8957007
Zumarraga (G)19965.0857653.37692618
Zumarraga (G)20014.9756333.2901.02032
Zumarraga (G)20064.7397143.17681435
Zumarraga (G)20114.8096673.48860054

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Arabarako, Bizkairako eta Gipuzkoarako. Euskarabidea (1991, 2001 eta 2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN