Hizkuntza-gaitasuna jaioterriaren arabera, Udalerrika. Euskal Herria, (%)
LurraldeaJaioterriaUrteaGuztira Euskaldunak Ia Euskaldunak Erdaldunak
Abadiño (B)Herrialdean bertan2011100,070,420,69,0
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten2011100,056,926,616,5
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,128,665,3
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,724,348,0
Abaigar (NG)Herrialdean bertan1996100,00,05,994,1
Abaigar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Abaigar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan2011100,096,92,11,0
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,060,040,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,30,066,7
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan2011100,029,331,938,8
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2011100,028,452,219,4
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,314,881,9
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,020,223,956,0
Abartzuza (NG)Herrialdean bertan1996100,03,69,487,0
Abartzuza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,035,710,753,6
Abartzuza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,016,783,3
Abaurregaina (NG)Herrialdean bertan1996100,036,431,032,6
Abaurregaina (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Abaurregaina (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Abaurrepea (NG)Herrialdean bertan1996100,06,711,182,2
Abaurrepea (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Abaurrepea (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,0
Aberin (NG)Herrialdean bertan1996100,02,01,396,7
Aberin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,75,788,7
Aberin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Ablitas (NG)Herrialdean bertan1996100,00,21,398,5
Ablitas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,05,592,5
Ablitas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Adios (NG)Herrialdean bertan1996100,01,73,395,0
Adios (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Adios (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Aduna (G)Herrialdean bertan2011100,090,46,53,1
Aduna (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,037,512,5
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,030,838,530,8
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,046,223,130,8
Agoitz (NG)Herrialdean bertan1996100,014,417,767,9
Agoitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,28,486,4
Agoitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,011,188,9
Aguilar kodeskoa (NG)Herrialdean bertan1996100,00,02,197,9
Aguilar kodeskoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,031,368,8
Aguilar kodeskoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Agurain (A)Herrialdean bertan2011100,037,428,634,0
Agurain (A)AEko beste herrialde baten2011100,049,234,716,1
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,118,874,1
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,520,764,9
Aia (G)Herrialdean bertan2011100,093,84,31,9
Aia (G)AEko beste herrialde baten2011100,072,024,04,0
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,044,123,732,2
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,623,554,9
Aiara (A)Herrialdean bertan2011100,036,823,339,9
Aiara (A)AEko beste herrialde baten2011100,028,849,321,9
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,624,569,0
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,121,568,4
Aiegi (NG)Herrialdean bertan1996100,03,57,289,2
Aiegi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,015,416,468,2
Aiegi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,05,994,1
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan2011100,094,73,71,5
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten2011100,061,127,811,1
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,031,346,921,9
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,422,449,3
Ajangiz (B)Herrialdean bertan2011100,091,95,42,7
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,020,050,030,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,026,740,033,3
Albiztur (G)Herrialdean bertan2011100,095,14,20,8
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten20110,00,00,00,0
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,333,333,3
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,050,016,733,3
Alegia (G)Herrialdean bertan2011100,089,47,63,0
Alegia (G)AEko beste herrialde baten2011100,033,340,026,7
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,941,838,4
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,230,552,3
Alesbes (NG)Herrialdean bertan1996100,00,42,597,1
Alesbes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,80,797,4
Alesbes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,01,198,9
Alkiza (G)Herrialdean bertan2011100,093,64,22,2
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,342,942,9
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,525,062,5
Allin (NG)Herrialdean bertan1996100,03,66,490,0
Allin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,021,32,776,0
Allin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Allo (NG)Herrialdean bertan1996100,02,11,396,6
Allo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,54,986,6
Allo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan2011100,029,234,935,9
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten2011100,031,328,140,6
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,413,084,6
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,015,372,7
Altsasu (NG)Herrialdean bertan1996100,020,926,552,6
Altsasu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,09,682,4
Altsasu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,010,090,0
Altzaga (G)Herrialdean bertan2011100,088,17,04,9
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten20110,00,00,00,0
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,050,016,733,3
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,040,040,020,0
Altzo (G)Herrialdean bertan2011100,091,65,62,8
Altzo (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,344,422,2
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,027,372,7
Ameskoabarren (NG)Herrialdean bertan1996100,02,63,294,3
Ameskoabarren (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,511,468,2
Ameskoabarren (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,020,080,0
Amezketa (G)Herrialdean bertan2011100,096,51,42,1
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,053,830,815,4
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,325,651,2
Amoroto (B)Herrialdean bertan2011100,096,52,21,4
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,033,366,7
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,642,928,6
Amurrio (A)Herrialdean bertan2011100,037,924,537,7
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten2011100,033,837,428,8
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,715,478,9
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,619,767,7
Andoain (G)Herrialdean bertan2011100,069,522,18,4
Andoain (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,233,726,0
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,424,464,2
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,026,557,5
Andosilla (NG)Herrialdean bertan1996100,00,52,996,6
Andosilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,43,494,2
Andosilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,03,496,6
Anoeta (G)Herrialdean bertan2011100,083,012,44,6
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,038,911,1
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,942,842,3
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,917,963,2
Antsoain (NG)Herrialdean bertan1996100,07,411,481,2
Antsoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,54,394,2
Antsoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,04,995,1
Antzin (NG)Herrialdean bertan1996100,02,63,494,0
Antzin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,611,183,3
Antzin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,066,733,3
Antzuola (G)Herrialdean bertan2011100,088,07,05,0
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten2011100,068,714,916,4
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,934,955,1
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,533,051,5
Anue (NG)Herrialdean bertan1996100,020,818,860,4
Anue (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,018,29,172,7
Anue (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,020,060,0
Araitz (NG)Herrialdean bertan1996100,093,13,63,4
Araitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,066,423,79,9
Araitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,0
Arakaldo (B)Herrialdean bertan2011100,050,030,819,2
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,010,015,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,015,484,6
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,70,083,3
Arakil (NG)Herrialdean bertan1996100,015,813,470,9
Arakil (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,811,671,6
Arakil (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Arama (G)Herrialdean bertan2011100,093,13,53,5
Arama (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,0
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,028,657,114,3
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,254,527,3
Aramaio (A)Herrialdean bertan2011100,092,55,81,7
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten2011100,081,313,55,2
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,025,328,945,8
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,830,835,4
Aranaratxe (NG)Herrialdean bertan1996100,01,22,496,5
Aranaratxe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Aranaratxe (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Aranguren (NG)Herrialdean bertan1996100,08,210,081,9
Aranguren (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,27,488,4
Aranguren (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,04,195,9
Arano (NG)Herrialdean bertan1996100,094,24,81,0
Arano (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,069,422,48,2
Arano (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,0
Arantza (NG)Herrialdean bertan1996100,099,70,30,0
Arantza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,084,86,19,1
Arantza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Arantzazu (B)Herrialdean bertan2011100,083,011,95,1
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,342,942,9
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,043,517,439,1
Aras (NG)Herrialdean bertan1996100,01,82,495,9
Aras (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,95,287,9
Aras (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Arbizu (NG)Herrialdean bertan1996100,094,52,82,7
Arbizu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,061,320,018,7
Arbizu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,00,080,0
Areatza (B)Herrialdean bertan2011100,070,621,97,5
Areatza (B)AEko beste herrialde baten2011100,059,127,313,6
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,524,560,9
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,029,323,347,3
Arellano (NG)Herrialdean bertan1996100,03,34,991,8
Arellano (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,026,315,857,9
Arellano (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Areso (NG)Herrialdean bertan1996100,093,93,22,8
Areso (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,091,15,43,6
Areso (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan2011100,082,713,43,8
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten2011100,056,434,29,4
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,135,356,6
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,627,950,5
Arguedas (NG)Herrialdean bertan1996100,00,30,799,0
Arguedas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,91,997,2
Arguedas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Aria (NG)Herrialdean bertan1996100,040,620,339,1
Aria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19960,00,00,00,0
Aria (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Aritz (NG)Herrialdean bertan1996100,017,627,954,4
Aritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,0
Aritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Armañantzas (NG)Herrialdean bertan1996100,01,12,296,7
Armañantzas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,011,10,088,9
Armañantzas (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Armiñon (A)Herrialdean bertan2011100,018,240,041,8
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten2011100,013,636,450,0
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,710,387,9
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,033,366,7
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan2011100,025,922,651,5
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten2011100,040,031,428,6
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,520,575,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,322,461,2
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan2011100,064,123,112,8
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,037,233,729,1
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,322,571,3
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,517,163,4
Arrasate (G)Herrialdean bertan2011100,077,416,85,8
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten2011100,056,732,810,5
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,426,567,1
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,625,755,7
Arratzu (B)Herrialdean bertan2011100,094,13,82,1
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten2011100,085,714,30,0
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,245,536,4
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,043,831,3
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan2011100,034,524,041,5
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2011100,034,224,841,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,018,578,6
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,220,948,8
Arrieta (B)Herrialdean bertan2011100,081,416,12,5
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,033,316,7
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,035,732,132,1
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,041,922,635,5
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan2011100,042,331,925,8
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,029,737,333,1
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,318,376,5
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,423,362,3
Arroitz (NG)Herrialdean bertan1996100,01,95,193,0
Arroitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,820,876,4
Arroitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Arruazu (NG)Herrialdean bertan1996100,086,78,64,8
Arruazu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,0
Arruazu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Artaxoa (NG)Herrialdean bertan1996100,00,83,395,9
Artaxoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,57,785,8
Artaxoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Artazu (NG)Herrialdean bertan1996100,03,52,494,1
Artazu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Artazu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan2011100,082,112,55,4
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten2011100,071,428,60,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,029,233,337,5
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,029,720,350,0
Artze (NG)Herrialdean bertan1996100,09,915,874,3
Artze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,741,244,1
Artze (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,012,550,037,5
Artzentales (B)Herrialdean bertan2011100,020,021,858,2
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,616,727,8
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,118,163,9
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,718,369,0
Artziniega (A)Herrialdean bertan2011100,035,525,638,9
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten2011100,031,238,030,8
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,017,678,4
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,016,465,6
Asparrena (A)Herrialdean bertan2011100,035,822,541,6
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten2011100,046,235,917,9
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,118,466,5
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,715,165,1
Asteasu (G)Herrialdean bertan2011100,088,78,32,9
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,030,030,0
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,135,950,0
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,729,254,2
Astigarraga (G)Herrialdean bertan2011100,070,820,88,5
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten2011100,039,145,315,6
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,730,257,1
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,232,649,2
Atarrabia (NG)Herrialdean bertan1996100,011,713,075,3
Atarrabia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,98,888,3
Atarrabia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,04,46,788,9
Ataun (G)Herrialdean bertan2011100,091,75,23,1
Ataun (G)AEko beste herrialde baten2011100,058,333,38,3
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,053,431,015,5
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,528,956,6
Atetz (NG)Herrialdean bertan1996100,033,217,949,0
Atetz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,114,378,6
Atetz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Atxondo (B)Herrialdean bertan2011100,078,312,59,2
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten2011100,077,614,97,5
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,126,668,4
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,026,530,942,6
Aulesti (B)Herrialdean bertan2011100,095,12,32,5
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,010,015,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,050,00,050,0
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,043,818,837,5
Auritz (NG)Herrialdean bertan1996100,029,622,847,6
Auritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,017,112,270,7
Auritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,085,70,014,3
Azagra (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,399,7
Azagra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,60,698,8
Azagra (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Azkoien (NG)Herrialdean bertan1996100,00,31,598,3
Azkoien (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,72,893,6
Azkoien (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,41,497,1
Azkoitia (G)Herrialdean bertan2011100,088,98,13,0
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten2011100,059,215,625,1
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,013,243,043,8
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,820,460,8
Azpeitia (G)Herrialdean bertan2011100,094,04,41,6
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten2011100,063,020,816,2
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,141,537,4
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,718,162,2
Azuelo (NG)Herrialdean bertan1996100,01,81,896,5
Azuelo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Añana (A)Herrialdean bertan2011100,014,719,865,5
Añana (A)AEko beste herrialde baten2011100,044,422,233,3
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,512,575,0
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,30,066,7
Añorbe (NG)Herrialdean bertan1996100,00,82,896,4
Añorbe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,35,389,5
Añorbe (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Bakaiku (NG)Herrialdean bertan1996100,053,939,36,8
Bakaiku (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,025,035,040,0
Bakaiku (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,014,342,942,9
Bakio (B)Herrialdean bertan2011100,064,623,312,1
Bakio (B)AEko beste herrialde baten2011100,071,817,910,3
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,625,659,8
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,415,566,1
Baliarrain (G)Herrialdean bertan2011100,097,30,02,7
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,0100,00,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,333,333,3
Balmaseda (B)Herrialdean bertan2011100,027,031,541,6
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten2011100,026,030,143,8
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,214,381,5
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,322,554,2
Barakaldo (B)Herrialdean bertan2011100,026,936,636,5
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011100,022,029,848,3
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,213,983,9
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,621,468,0
Barasoain (NG)Herrialdean bertan1996100,01,07,391,7
Barasoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,111,981,0
Barasoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Barañain (NG)Herrialdean bertan1996100,09,210,880,0
Barañain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,59,187,4
Barañain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,03,36,290,5
Barbarin (NG)Herrialdean bertan1996100,03,21,195,8
Barbarin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Bargota (NG)Herrialdean bertan1996100,02,55,991,5
Bargota (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,02,797,3
Bargota (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Barillas (NG)Herrialdean bertan1996100,00,01,998,1
Barillas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,20,097,8
Barillas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Barrika (B)Herrialdean bertan2011100,048,333,518,2
Barrika (B)AEko beste herrialde baten2011100,053,625,021,4
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,028,963,1
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,620,051,4
Barrundia (A)Herrialdean bertan2011100,034,521,244,3
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten2011100,057,426,616,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,132,961,0
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,026,024,050,0
Basaburua (NG)Herrialdean bertan1996100,081,212,76,1
Basaburua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,021,428,6
Basaburua (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,025,025,050,0
Basauri (B)Herrialdean bertan2011100,034,634,031,4
Basauri (B)AEko beste herrialde baten2011100,017,732,749,7
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,314,583,2
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,421,566,1
Bastida (A)Herrialdean bertan2011100,032,028,040,0
Bastida (A)AEko beste herrialde baten2011100,046,129,224,7
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,522,062,4
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,823,548,8
Baztan (NG)Herrialdean bertan1996100,083,88,08,2
Baztan (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,035,618,945,5
Baztan (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,34,262,5
Beasain (G)Herrialdean bertan2011100,074,118,87,2
Beasain (G)AEko beste herrialde baten2011100,042,037,420,5
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,026,261,8
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,422,962,7
Bedia (B)Herrialdean bertan2011100,072,418,68,9
Bedia (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,427,336,4
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,925,069,1
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,425,059,6
Beintza Labaien (NG)Herrialdean bertan1996100,089,02,88,2
Beintza Labaien (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,060,026,713,3
Beintza Labaien (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,333,333,3
Beire (NG)Herrialdean bertan1996100,01,71,796,6
Beire (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,012,52,585,0
Beire (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Beizama (G)Herrialdean bertan2011100,097,61,60,8
Beizama (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,042,914,342,9
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,066,733,3
Belaskoain (NG)Herrialdean bertan1996100,04,90,095,1
Belaskoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,071,428,6
Belaskoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,020,080,0
Belauntza (G)Herrialdean bertan2011100,090,25,74,1
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,0
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,030,045,025,0
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,04,080,0
Bera (NG)Herrialdean bertan1996100,077,415,27,4
Bera (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,029,525,045,4
Bera (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,015,644,4
Berango (B)Herrialdean bertan2011100,043,935,121,0
Berango (B)AEko beste herrialde baten2011100,047,525,826,7
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,822,571,7
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,334,352,4
Berantevilla (A)Herrialdean bertan2011100,015,222,062,8
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten2011100,034,027,738,3
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,714,081,3
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,114,368,6
Berastegi (G)Herrialdean bertan2011100,091,15,43,5
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten2011100,075,025,00,0
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,064,417,817,8
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,222,255,6
Berbintzana (NG)Herrialdean bertan1996100,01,19,389,6
Berbintzana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,92,991,2
Berbintzana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,011,111,177,8
Bergara (G)Herrialdean bertan2011100,081,314,93,8
Bergara (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,426,513,0
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,237,450,4
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,226,054,7
Beriain (NG)Herrialdean bertan1996100,00,84,195,1
Beriain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,02,896,2
Beriain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,03,097,0
Bermeo (B)Herrialdean bertan2011100,084,611,24,2
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten2011100,054,826,318,8
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,442,438,1
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,520,160,4
Bernedo (A)Herrialdean bertan2011100,019,021,159,9
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten2011100,064,59,725,8
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,922,471,8
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,027,954,1
Berriatua (B)Herrialdean bertan2011100,095,13,81,1
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten2011100,091,25,92,9
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,028,660,011,4
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,925,448,7
Berriobeiti (NG)Herrialdean bertan1996100,010,86,083,2
Berriobeiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,69,185,4
Berriobeiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,05,00,095,0
Berriozar (NG)Herrialdean bertan1996100,013,27,579,3
Berriozar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,54,692,9
Berriozar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,04,993,1
Berriz (B)Herrialdean bertan2011100,073,418,97,7
Berriz (B)AEko beste herrialde baten2011100,053,827,518,8
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,422,173,5
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,423,359,4
Berrobi (G)Herrialdean bertan2011100,086,49,54,0
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,037,722,639,6
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,729,455,9
Bertizarana (NG)Herrialdean bertan1996100,083,811,54,6
Bertizarana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,045,023,931,2
Bertizarana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,016,733,3
Betelu (NG)Herrialdean bertan1996100,095,53,51,0
Betelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,068,415,815,8
Betelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,025,00,075,0
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan2011100,095,12,92,0
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten2011100,028,671,40,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,350,016,7
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,621,450,0
Bidankoze (NG)Herrialdean bertan1996100,07,56,685,8
Bidankoze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,010,080,0
Bidankoze (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Bidaurreta (NG)Herrialdean bertan1996100,09,36,284,5
Bidaurreta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Bidaurreta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Bilar (A)Herrialdean bertan2011100,022,115,062,9
Bilar (A)AEko beste herrialde baten2011100,062,50,037,5
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,617,663,7
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,020,068,0
Bilbo (B)Herrialdean bertan2011100,031,834,134,1
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten2011100,032,029,738,3
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,816,080,2
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,820,269,0
Biurrun (NG)Herrialdean bertan1996100,00,03,796,3
Biurrun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,022,277,8
Biurrun (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Burgelu (A)Herrialdean bertan2011100,031,229,139,7
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten2011100,026,328,145,6
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,722,671,7
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,024,420,055,6
Burgi (NG)Herrialdean bertan1996100,01,37,391,5
Burgi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Burgi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Burlata (NG)Herrialdean bertan1996100,010,212,377,5
Burlata (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,05,391,7
Burlata (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,03,34,092,7
Busto (NG)Herrialdean bertan1996100,02,21,196,8
Busto (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,016,783,3
Busto (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Busturia (B)Herrialdean bertan2011100,074,618,47,0
Busturia (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,616,132,3
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,636,844,5
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,032,927,140,0
Buñuel (NG)Herrialdean bertan1996100,00,10,399,6
Buñuel (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,899,2
Buñuel (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Cabanillas (NG)Herrialdean bertan1996100,00,10,999,1
Cabanillas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,90,998,2
Cabanillas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Cabredo (NG)Herrialdean bertan1996100,00,07,992,1
Cabredo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,012,587,5
Cabredo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Cadreita (NG)Herrialdean bertan1996100,00,20,599,2
Cadreita (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Cadreita (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Caparroso (NG)Herrialdean bertan1996100,00,41,098,6
Caparroso (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,14,191,8
Caparroso (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,10,097,9
Cascante (NG)Herrialdean bertan1996100,00,32,996,8
Cascante (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,12,895,1
Cascante (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Castejón (NG)Herrialdean bertan1996100,00,62,397,0
Castejón (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,12,096,9
Castejón (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Cintruenigo (NG)Herrialdean bertan1996100,00,30,898,9
Cintruenigo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,41,795,9
Cintruenigo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,20,097,8
Corella (NG)Herrialdean bertan1996100,00,30,699,1
Corella (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,83,394,8
Corella (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Cortes (NG)Herrialdean bertan1996100,01,15,593,4
Cortes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,43,096,6
Cortes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Cárcar (NG)Herrialdean bertan1996100,00,20,599,3
Cárcar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,23,894,1
Cárcar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Deba (G)Herrialdean bertan2011100,086,210,43,4
Deba (G)AEko beste herrialde baten2011100,070,323,76,0
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,631,252,3
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,823,055,2
Deierri (NG)Herrialdean bertan1996100,04,16,589,4
Deierri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,015,912,371,7
Deierri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,012,512,575,0
Deikaztelu (NG)Herrialdean bertan1996100,02,05,892,2
Deikaztelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,919,669,6
Deikaztelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Derio (B)Herrialdean bertan2011100,047,733,119,1
Derio (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,929,542,6
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,819,777,5
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,528,652,9
Desojo (NG)Herrialdean bertan1996100,00,81,797,5
Desojo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,09,790,3
Desojo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Dima (B)Herrialdean bertan2011100,087,18,14,7
Dima (B)AEko beste herrialde baten2011100,084,65,110,3
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,024,528,347,2
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,026,735,637,8
Donamaria (NG)Herrialdean bertan1996100,096,12,71,2
Donamaria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,054,231,314,6
Donamaria (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,075,00,025,0
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan2011100,026,320,852,8
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten2011100,054,328,317,4
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,025,411,363,4
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,035,317,647,1
Doneztebe (NG)Herrialdean bertan1996100,078,012,39,7
Doneztebe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,046,216,637,3
Doneztebe (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,056,012,032,0
Donostia (G)Herrialdean bertan2011100,052,529,817,7
Donostia (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,233,630,2
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,925,864,2
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,023,562,5
Dulantzi (A)Herrialdean bertan2011100,039,831,228,9
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten2011100,043,636,320,1
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,024,668,4
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,524,265,4
Durango (B)Herrialdean bertan2011100,062,826,011,2
Durango (B)AEko beste herrialde baten2011100,058,126,615,3
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,031,062,0
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,025,760,4
Ea (B)Herrialdean bertan2011100,083,310,85,9
Ea (B)AEko beste herrialde baten2011100,070,820,88,3
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,034,834,830,4
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,034,824,640,6
Egues (NG)Herrialdean bertan1996100,09,013,577,5
Egues (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,510,184,4
Egues (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,610,487,0
Eibar (G)Herrialdean bertan2011100,067,623,78,8
Eibar (G)AEko beste herrialde baten2011100,064,220,115,7
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,123,770,3
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,924,959,2
Ekora (A)Herrialdean bertan2011100,010,416,673,0
Ekora (A)AEko beste herrialde baten2011100,040,00,060,0
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,221,166,7
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,030,040,0
Elantxobe (B)Herrialdean bertan2011100,090,46,43,2
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,045,554,50,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,146,230,8
Elduain (G)Herrialdean bertan2011100,092,35,32,4
Elduain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,077,80,022,2
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,0
Elgeta (G)Herrialdean bertan2011100,090,28,01,8
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten2011100,077,518,63,9
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,022,237,040,7
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,029,516,853,7
Elgoibar (G)Herrialdean bertan2011100,075,118,76,2
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten2011100,063,626,510,0
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,332,758,0
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,426,860,8
Elgorriaga (NG)Herrialdean bertan1996100,092,15,52,4
Elgorriaga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,051,925,922,2
Elgorriaga (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Elizagorria (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,40,094,6
Elizagorria (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Elo (NG)Herrialdean bertan1996100,01,62,895,7
Elo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,10,096,9
Elo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Elorrio (B)Herrialdean bertan2011100,077,018,44,6
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten2011100,080,214,55,3
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,824,570,7
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,024,030,545,6
Elortz (NG)Herrialdean bertan1996100,02,99,587,6
Elortz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,13,794,3
Elortz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,73,494,8
Eltziego (A)Herrialdean bertan2011100,021,517,261,3
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten2011100,039,223,737,1
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,826,961,3
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,514,662,9
Eneritz (NG)Herrialdean bertan1996100,00,63,595,9
Eneritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,10,092,9
Eneritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Erandio (B)Herrialdean bertan2011100,033,835,231,0
Erandio (B)AEko beste herrialde baten2011100,026,829,543,6
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,314,882,9
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,220,066,8
Eratsun (NG)Herrialdean bertan1996100,099,40,00,6
Eratsun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,0
Eratsun (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ereño (B)Herrialdean bertan2011100,092,36,80,9
Ereño (B)AEko beste herrialde baten2011100,057,142,90,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,357,128,6
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,822,250,0
Ergoiena (NG)Herrialdean bertan1996100,092,53,44,1
Ergoiena (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,087,56,36,3
Ergoiena (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,040,040,0
Ermua (B)Herrialdean bertan2011100,057,828,114,0
Ermua (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,542,221,4
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,618,778,7
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,722,964,4
Errenteria (G)Herrialdean bertan2011100,052,330,517,1
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten2011100,029,039,731,3
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,121,671,3
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,724,361,0
Errezil (G)Herrialdean bertan2011100,095,12,72,2
Errezil (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,040,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,044,433,322,2
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,317,168,6
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan2011100,026,433,240,5
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,026,736,636,6
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,017,120,962,0
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,024,918,656,5
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan2011100,019,731,448,9
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,027,031,741,3
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,826,968,3
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,036,753,3
Erriberri (NG)Herrialdean bertan1996100,00,93,595,5
Erriberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,25,589,2
Erriberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,50,098,5
Errigoiti (B)Herrialdean bertan2011100,087,86,75,5
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten2011100,028,642,928,6
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,031,621,147,4
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,040,030,030,0
Erro (NG)Herrialdean bertan1996100,019,520,659,9
Erro (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,021,918,859,4
Erro (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,066,70,033,3
Erromantzatua (NG)Herrialdean bertan1996100,04,66,588,9
Erromantzatua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,033,366,7
Erromantzatua (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Erronkari (NG)Herrialdean bertan1996100,04,09,087,0
Erronkari (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,11,891,1
Erronkari (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Esa (NG)Herrialdean bertan1996100,07,08,085,0
Esa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,09,26,684,2
Esa (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan2011100,079,615,74,7
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten2011100,057,832,210,0
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,327,766,9
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,921,465,7
Eslaba (NG)Herrialdean bertan1996100,01,12,796,2
Eslaba (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Eslaba (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Espartza Zaraitzu (NG)Herrialdean bertan1996100,05,825,668,6
Espartza Zaraitzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Espartza Zaraitzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Esprontzeda (NG)Herrialdean bertan1996100,00,70,798,7
Esprontzeda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,07,792,3
Esprontzeda (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Esteribar (NG)Herrialdean bertan1996100,015,36,678,2
Esteribar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,11,696,3
Esteribar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,07,10,092,9
Etaio (NG)Herrialdean bertan1996100,00,03,496,6
Etaio (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Etaio (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Etxalar (NG)Herrialdean bertan1996100,097,32,10,6
Etxalar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,049,023,028,0
Etxalar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,036,826,336,8
Etxarri (NG)Herrialdean bertan1996100,07,59,483,0
Etxarri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Etxarri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Etxarri Aranatz (NG)Herrialdean bertan1996100,083,011,45,6
Etxarri Aranatz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,052,119,828,1
Etxarri Aranatz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Etxauri (NG)Herrialdean bertan1996100,010,110,479,5
Etxauri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,216,267,6
Etxauri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Etxebarri (B)Herrialdean bertan2011100,035,039,225,8
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten2011100,029,835,534,8
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,116,980,0
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,520,963,6
Eulate (NG)Herrialdean bertan1996100,02,30,996,9
Eulate (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,019,62,078,4
Eulate (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ezkabarte (NG)Herrialdean bertan1996100,09,911,179,0
Ezkabarte (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,37,388,4
Ezkabarte (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,06,393,8
Ezkaroze (NG)Herrialdean bertan1996100,04,611,084,4
Ezkaroze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,012,587,5
Ezkaroze (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan2011100,091,86,31,9
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten2011100,062,525,012,5
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,034,537,927,6
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,718,457,9
Ezkurra (NG)Herrialdean bertan1996100,096,42,21,3
Ezkurra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,085,20,014,8
Ezkurra (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ezporogi (NG)Herrialdean bertan1996100,01,61,696,9
Ezporogi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,050,0
Ezporogi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Faltzes (NG)Herrialdean bertan1996100,00,86,392,9
Faltzes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,33,292,5
Faltzes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Fitero (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,999,1
Fitero (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,21,897,0
Fitero (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)Herrialdean bertan1996100,00,01,298,8
Fontellas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,02,197,9
Fontellas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Forua (B)Herrialdean bertan2011100,086,010,23,9
Forua (B)AEko beste herrialde baten2011100,070,030,00,0
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,525,358,2
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,937,734,4
Fruiz (B)Herrialdean bertan2011100,082,314,03,7
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,633,311,1
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,725,058,3
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,616,752,8
Funes (NG)Herrialdean bertan1996100,00,10,099,9
Funes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,01,997,1
Funes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Fustiñana (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,0100,0
Fustiñana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,62,497,0
Fustiñana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Gabiria (G)Herrialdean bertan2011100,094,13,22,7
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,042,938,1
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,718,259,1
Gaintza (G)Herrialdean bertan2011100,094,72,72,7
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten20110,00,00,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,066,70,033,3
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,30,066,7
Galar (NG)Herrialdean bertan1996100,02,76,490,9
Galar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,56,583,1
Galar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,00,060,0
Galdakao (B)Herrialdean bertan2011100,051,328,620,1
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten2011100,034,036,629,4
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,819,476,8
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,323,261,5
Galdames (B)Herrialdean bertan2011100,023,825,250,9
Galdames (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,00,025,0
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,819,076,2
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,033,366,7
Galipentzu (NG)Herrialdean bertan1996100,04,70,794,7
Galipentzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,018,218,263,6
Galipentzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Galoze (NG)Herrialdean bertan1996100,01,610,787,7
Galoze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Galoze (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan2011100,078,914,07,1
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten2011100,035,742,921,4
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,130,950,0
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,034,338,826,9
Garai (B)Herrialdean bertan2011100,086,410,72,9
Garai (B)AEko beste herrialde baten2011100,083,316,70,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,753,340,0
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,115,461,5
Garaioa (NG)Herrialdean bertan1996100,08,417,673,9
Garaioa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,025,00,075,0
Garaioa (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Garde (NG)Herrialdean bertan1996100,03,21,195,8
Garde (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Garde (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Gares (NG)Herrialdean bertan1996100,05,57,287,3
Gares (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,79,984,3
Gares (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,67,989,5
Garinoain (NG)Herrialdean bertan1996100,01,13,495,5
Garinoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,50,095,5
Garinoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Garralda (NG)Herrialdean bertan1996100,024,429,446,2
Garralda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,066,733,30,0
Garralda (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2011100,031,832,535,7
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten2011100,038,929,731,4
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,315,380,5
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,419,470,2
Gatika (B)Herrialdean bertan2011100,078,215,95,9
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,627,816,7
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,040,949,1
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,926,542,6
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan2011100,085,210,84,0
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,063,631,84,5
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,464,120,5
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,050,023,726,3
Gaztelu (G)Herrialdean bertan2011100,094,23,81,9
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten20110,00,00,00,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,080,00,020,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)Herrialdean bertan1996100,00,08,391,7
Gazteluberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Genevilla (NG)Herrialdean bertan1996100,06,51,991,6
Genevilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,711,172,2
Genevilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan2011100,083,611,84,6
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten2011100,069,316,913,9
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,840,949,4
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,118,358,7
Gesalatz (NG)Herrialdean bertan1996100,02,64,493,0
Gesalatz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,010,085,0
Gesalatz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Getaria (G)Herrialdean bertan2011100,096,33,20,5
Getaria (G)AEko beste herrialde baten2011100,085,712,22,0
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,041,733,025,2
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,324,949,8
Getxo (B)Herrialdean bertan2011100,033,934,631,5
Getxo (B)AEko beste herrialde baten2011100,031,633,634,8
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,021,671,4
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,426,261,4
Girgillao (NG)Herrialdean bertan1996100,03,14,692,3
Girgillao (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,026,773,3
Girgillao (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan2011100,096,02,91,2
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,083,316,70,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,075,025,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,046,223,130,8
Gobiaran (A)Herrialdean bertan2011100,014,820,364,8
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten2011100,031,941,127,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,113,379,6
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,534,653,8
Goizueta (NG)Herrialdean bertan1996100,097,61,90,5
Goizueta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,089,76,93,4
Goizueta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,00,050,0
Gordexola (B)Herrialdean bertan2011100,029,532,138,4
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten2011100,021,117,561,4
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,017,078,0
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,413,165,5
Gorliz (B)Herrialdean bertan2011100,045,134,420,5
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten2011100,047,626,825,6
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,629,260,3
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,632,645,8
Gorza (NG)Herrialdean bertan1996100,00,06,393,7
Gorza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19960,00,00,00,0
Gorza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Goñi (NG)Herrialdean bertan1996100,01,510,787,8
Goñi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Goñi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan2011100,023,522,853,7
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2011100,037,827,035,1
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,026,552,5
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,031,620,947,5
Gueñes (B)Herrialdean bertan2011100,028,932,238,9
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2011100,016,527,655,9
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,012,184,0
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,523,754,8
Harana (A)Herrialdean bertan2011100,014,813,172,1
Harana (A)AEko beste herrialde baten2011100,042,928,628,6
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,00,0100,0
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,122,266,7
Hernani (G)Herrialdean bertan2011100,071,521,07,6
Hernani (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,635,613,8
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,825,059,2
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,824,456,9
Hernialde (G)Herrialdean bertan2011100,089,96,53,6
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,350,016,7
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,339,346,4
Hiriberri Atetz (NG)Herrialdean bertan1996100,044,025,330,7
Hiriberri Atetz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Hiriberri Atetz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Hondarribia (G)Herrialdean bertan2011100,071,420,58,1
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten2011100,046,731,521,8
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,020,833,146,1
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,126,956,1
Ibargoiti (NG)Herrialdean bertan1996100,01,45,393,3
Ibargoiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,314,371,4
Ibargoiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ibarra (G)Herrialdean bertan2011100,079,913,26,8
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,832,429,7
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,320,464,3
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,830,248,0
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan2011100,083,311,65,1
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten2011100,071,423,84,8
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,026,740,033,3
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,045,025,0
Idiazabal (G)Herrialdean bertan2011100,092,65,42,0
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten2011100,055,323,721,1
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,028,327,244,5
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,228,852,0
Igantzi (NG)Herrialdean bertan1996100,096,02,71,3
Igantzi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,015,035,0
Igantzi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,366,70,0
Igorre (B)Herrialdean bertan2011100,082,211,26,7
Igorre (B)AEko beste herrialde baten2011100,074,418,67,0
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,630,063,4
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,924,356,8
Iguzkitza (NG)Herrialdean bertan1996100,03,33,093,6
Iguzkitza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,022,63,274,2
Iguzkitza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan2011100,084,79,85,5
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,029,041,929,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,044,45,650,0
Imotz (NG)Herrialdean bertan1996100,068,822,68,7
Imotz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,029,022,648,4
Imotz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,025,025,0
Irantzu (NG)Herrialdean bertan1996100,046,322,431,3
Irantzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,018,29,172,7
Irantzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Irun (G)Herrialdean bertan2011100,050,530,818,7
Irun (G)AEko beste herrialde baten2011100,029,135,135,8
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,321,867,9
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,322,663,2
Irunberri (NG)Herrialdean bertan1996100,05,510,484,1
Irunberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,79,879,5
Irunberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,04,295,8
Irura (G)Herrialdean bertan2011100,083,013,93,1
Irura (G)AEko beste herrialde baten2011100,052,036,012,0
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,017,443,239,4
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,029,118,252,7
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan2011100,028,025,446,6
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten2011100,048,914,936,2
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,321,470,2
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,121,157,9
Irurtzun (NG)Herrialdean bertan1996100,027,918,353,8
Irurtzun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,97,688,6
Irurtzun (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,615,881,6
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan2011100,033,235,731,1
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten2011100,022,749,827,5
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,920,972,2
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,923,767,3
Iruñea (NG)Herrialdean bertan1996100,07,49,183,5
Iruñea (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,26,189,7
Iruñea (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,66,590,9
Ispaster (B)Herrialdean bertan2011100,091,35,73,0
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten2011100,070,030,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,063,221,115,8
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,036,813,250,0
Itsasondo (G)Herrialdean bertan2011100,085,411,33,3
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,550,012,5
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,028,330,241,5
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,135,935,9
Ituren (NG)Herrialdean bertan1996100,097,71,90,5
Ituren (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,075,020,84,2
Ituren (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Iturmendi (NG)Herrialdean bertan1996100,027,436,136,4
Iturmendi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,015,218,266,7
Iturmendi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Itza (NG)Herrialdean bertan1996100,010,29,780,0
Itza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,812,782,5
Itza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Itzagaondoa (NG)Herrialdean bertan1996100,06,69,683,8
Itzagaondoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,020,080,0
Itzagaondoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Itzaltzu (NG)Herrialdean bertan1996100,02,318,279,5
Itzaltzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,050,0
Itzaltzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Iurreta (B)Herrialdean bertan2011100,069,521,39,2
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,430,419,2
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,724,172,3
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,922,663,6
Izaba (NG)Herrialdean bertan1996100,04,811,184,1
Izaba (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,98,286,9
Izaba (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,07,792,3
Izurtza (B)Herrialdean bertan2011100,086,511,12,4
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten2011100,077,811,111,1
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,045,045,0
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,040,911,447,7
Jaitz (NG)Herrialdean bertan1996100,01,07,891,2
Jaitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,025,00,075,0
Jaitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Jaurrieta (NG)Herrialdean bertan1996100,07,212,180,8
Jaurrieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Jaurrieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Kanpezu (A)Herrialdean bertan2011100,026,523,649,9
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten2011100,045,224,730,1
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,318,572,2
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,816,763,5
Karrantza (B)Herrialdean bertan2011100,021,624,853,6
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,336,436,4
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,112,882,1
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,517,479,1
Kaseda (NG)Herrialdean bertan1996100,01,86,092,2
Kaseda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,74,589,8
Kaseda (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,00,060,0
Kortezubi (B)Herrialdean bertan2011100,092,06,21,9
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,066,716,716,7
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,052,419,028,6
Kripan (A)Herrialdean bertan2011100,024,712,063,3
Kripan (A)AEko beste herrialde baten2011100,014,342,942,9
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,230,348,5
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,0100,0
Kuartango (A)Herrialdean bertan2011100,022,727,749,6
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten2011100,026,443,430,2
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,124,269,7
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,823,146,2
Lagran (A)Herrialdean bertan2011100,010,622,566,9
Lagran (A)AEko beste herrialde baten2011100,020,040,040,0
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,414,877,8
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,025,050,0
Lakuntza (NG)Herrialdean bertan1996100,062,721,016,3
Lakuntza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,025,220,354,5
Lakuntza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,011,122,266,7
Lana (NG)Herrialdean bertan1996100,00,51,098,5
Lana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,38,383,3
Lana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Lanestosa (B)Herrialdean bertan2011100,019,426,354,4
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,00,050,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,315,981,8
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,020,070,0
Lantaron (A)Herrialdean bertan2011100,013,620,865,6
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten2011100,022,154,423,5
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,515,674,9
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,529,355,2
Lantz (NG)Herrialdean bertan1996100,016,013,470,6
Lantz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Lantz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Lantziego (A)Herrialdean bertan2011100,022,216,960,9
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten2011100,044,824,131,0
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,824,856,4
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,124,647,4
Lapoblación (NG)Herrialdean bertan1996100,00,03,496,6
Lapoblación (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,07,792,3
Lapoblación (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan2011100,028,419,152,5
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten2011100,036,422,740,9
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,323,960,8
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,527,565,0
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan2011100,078,214,87,0
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten2011100,072,914,612,5
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,635,050,4
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,037,136,0
Larraga (NG)Herrialdean bertan1996100,00,85,793,5
Larraga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,66,091,5
Larraga (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,09,790,3
Larragoa (NG)Herrialdean bertan1996100,00,70,798,7
Larragoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Larragoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Larraul (G)Herrialdean bertan2011100,089,17,73,2
Larraul (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,037,537,525,0
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,733,350,0
Larraun (NG)Herrialdean bertan1996100,084,88,86,4
Larraun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,067,114,018,9
Larraun (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,0
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan2011100,058,929,411,8
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten2011100,038,635,725,7
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,922,970,2
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,722,164,2
Laudio (A)Herrialdean bertan2011100,042,728,429,0
Laudio (A)AEko beste herrialde baten2011100,033,638,927,5
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,614,781,7
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,522,663,9
Laukiz (B)Herrialdean bertan2011100,060,426,213,4
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,018,837,543,8
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,921,867,3
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,136,055,8
Lazkao (G)Herrialdean bertan2011100,080,113,46,5
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten2011100,048,530,920,6
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,830,158,1
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,029,447,5
Leaburu (G)Herrialdean bertan2011100,090,37,81,9
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,046,726,726,7
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,736,147,2
Leatxe (NG)Herrialdean bertan1996100,00,04,395,7
Leatxe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ledea (NG)Herrialdean bertan1996100,02,31,196,6
Ledea (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,70,093,3
Ledea (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Legarda (NG)Herrialdean bertan1996100,01,63,195,3
Legarda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,30,085,7
Legarda (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Legaria (NG)Herrialdean bertan1996100,03,72,294,1
Legaria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,015,423,161,5
Legaria (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Legazpi (G)Herrialdean bertan2011100,076,217,56,3
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten2011100,030,843,525,7
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,129,062,9
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,824,853,4
Legorreta (G)Herrialdean bertan2011100,084,610,84,6
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2011100,061,127,811,1
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,837,151,1
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,036,039,0
Legutiano (A)Herrialdean bertan2011100,046,328,625,2
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten2011100,052,733,214,1
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,519,472,1
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,820,763,6
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan2011100,089,56,63,9
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten2011100,073,016,210,8
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,030,045,025,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,523,552,9
Leioa (B)Herrialdean bertan2011100,038,335,626,1
Leioa (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,737,026,3
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,020,774,3
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,125,960,1
Leitza (NG)Herrialdean bertan1996100,093,73,62,7
Leitza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,081,18,010,9
Leitza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,048,625,725,7
Lekeitio (B)Herrialdean bertan2011100,089,76,53,9
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,219,15,7
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,024,438,037,6
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,930,941,2
Lekunberri (NG)Herrialdean bertan1996100,056,228,715,2
Lekunberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,022,028,0
Lekunberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,042,90,057,1
Lemoa (B)Herrialdean bertan2011100,067,323,19,6
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,832,611,6
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,129,761,2
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,020,223,256,6
Lemoiz (B)Herrialdean bertan2011100,064,525,310,1
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,012,537,5
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,434,355,2
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,225,057,8
Leotz (NG)Herrialdean bertan1996100,08,118,573,4
Leotz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,723,360,0
Leotz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,025,075,0
Lerga (NG)Herrialdean bertan1996100,04,90,095,1
Lerga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,0
Lerga (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Lerin (NG)Herrialdean bertan1996100,00,54,894,7
Lerin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,98,190,1
Lerin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Lesaka (NG)Herrialdean bertan1996100,088,48,82,7
Lesaka (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,036,426,137,5
Lesaka (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,045,025,030,0
Leza (A)Herrialdean bertan2011100,017,220,762,1
Leza (A)AEko beste herrialde baten2011100,048,432,319,4
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,219,665,2
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,040,718,540,7
Lezama (B)Herrialdean bertan2011100,070,122,57,4
Lezama (B)AEko beste herrialde baten2011100,042,940,017,1
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,823,764,5
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,217,161,6
Lezaun (NG)Herrialdean bertan1996100,05,215,779,0
Lezaun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,030,040,030,0
Lezaun (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Lezo (G)Herrialdean bertan2011100,069,222,18,8
Lezo (G)AEko beste herrialde baten2011100,039,730,929,4
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,631,657,8
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,827,346,9
Lizarra (NG)Herrialdean bertan1996100,09,07,683,4
Lizarra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,39,083,8
Lizarra (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,04,46,788,9
Lizartza (G)Herrialdean bertan2011100,093,26,20,6
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,040,020,0
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,064,720,614,7
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,029,517,053,4
Lizoain (NG)Herrialdean bertan1996100,04,512,782,8
Lizoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,30,085,7
Lizoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Lodosa (NG)Herrialdean bertan1996100,00,92,197,0
Lodosa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,94,191,9
Lodosa (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,24,493,3
Loiu (B)Herrialdean bertan2011100,056,328,715,0
Loiu (B)AEko beste herrialde baten2011100,045,125,529,4
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,428,265,4
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,227,261,6
Longida (NG)Herrialdean bertan1996100,04,510,684,8
Longida (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,95,988,2
Longida (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Lukin (NG)Herrialdean bertan1996100,02,64,393,0
Lukin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,70,083,3
Lukin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Luzaide (NG)Herrialdean bertan1996100,062,517,320,2
Luzaide (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,012,516,770,8
Luzaide (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,071,410,717,9
Mallabia (B)Herrialdean bertan2011100,083,811,25,0
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten2011100,066,429,04,6
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,934,756,5
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,048,837,2
Marañón (NG)Herrialdean bertan1996100,00,010,789,3
Marañón (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,065,035,0
Marañón (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan2011100,095,33,51,1
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten2011100,086,29,24,6
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,042,921,435,7
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,126,345,6
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan2011100,092,14,83,2
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten2011100,081,413,05,6
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,023,446,829,9
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,025,251,7
Martzilla (NG)Herrialdean bertan1996100,00,10,599,4
Martzilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,91,296,9
Martzilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan2011100,069,120,010,9
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,852,610,5
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,842,450,8
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,020,918,660,5
Mañaria (B)Herrialdean bertan2011100,092,95,31,8
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten2011100,088,511,50,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,070,015,0
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,020,466,7
Mañeru (NG)Herrialdean bertan1996100,01,24,394,5
Mañeru (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,012,587,5
Mañeru (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Mañueta (A)Herrialdean bertan2011100,022,414,862,8
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten2011100,033,341,725,0
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,524,465,1
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,334,351,4
Mendabia (NG)Herrialdean bertan1996100,00,11,098,9
Mendabia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,33,895,0
Mendabia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Mendaro (G)Herrialdean bertan2011100,080,815,04,2
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten2011100,064,929,16,0
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,138,849,1
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,637,928,4
Mendata (B)Herrialdean bertan2011100,089,67,52,9
Mendata (B)AEko beste herrialde baten2011100,083,316,70,0
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,031,350,018,8
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,061,523,115,4
Mendaza (NG)Herrialdean bertan1996100,00,32,896,9
Mendaza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,00,097,0
Mendaza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Mendexa (B)Herrialdean bertan2011100,088,97,24,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten2011100,058,634,56,9
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,066,720,013,3
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,055,614,829,6
Mendigorria (NG)Herrialdean bertan1996100,00,95,493,7
Mendigorria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,00,097,0
Mendigorria (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Metauten (NG)Herrialdean bertan1996100,06,33,889,9
Metauten (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,515,873,7
Metauten (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Meñaka (B)Herrialdean bertan2011100,081,713,84,5
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,012,537,5
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,023,723,752,6
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,451,940,7
Milagro (NG)Herrialdean bertan1996100,00,10,299,7
Milagro (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,50,798,8
Milagro (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Mirafuentes (NG)Herrialdean bertan1996100,00,010,789,3
Mirafuentes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,0
Mirafuentes (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Miranda Arga (NG)Herrialdean bertan1996100,00,77,492,0
Miranda Arga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,17,791,2
Miranda Arga (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,012,50,087,5
Monteagudo (NG)Herrialdean bertan1996100,00,20,499,4
Monteagudo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,01,597,6
Monteagudo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan2011100,020,112,267,7
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten2011100,011,144,444,4
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,513,874,7
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,116,772,2
Morentin (NG)Herrialdean bertan1996100,01,80,997,3
Morentin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Morentin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Morga (B)Herrialdean bertan2011100,088,07,64,4
Morga (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,025,00,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,023,153,823,1
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,035,329,435,3
Mues (NG)Herrialdean bertan1996100,00,90,099,1
Mues (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,30,085,7
Mues (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Mundaka (B)Herrialdean bertan2011100,072,621,06,4
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten2011100,068,317,114,6
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,451,629,0
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,027,528,843,8
Mungia (B)Herrialdean bertan2011100,065,323,511,2
Mungia (B)AEko beste herrialde baten2011100,052,031,416,6
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,029,662,4
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,123,960,1
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan2011100,093,83,92,3
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten2011100,085,714,30,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,023,138,538,5
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,046,238,515,4
Murchante (NG)Herrialdean bertan1996100,00,20,399,5
Murchante (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,02,696,4
Murchante (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Murieta (NG)Herrialdean bertan1996100,01,34,394,4
Murieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,411,985,7
Murieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,025,075,0
Murillo el Cuende (NG)Herrialdean bertan1996100,00,43,496,3
Murillo el Cuende (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,82,596,7
Murillo el Cuende (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Murillo el Fruto (NG)Herrialdean bertan1996100,00,33,396,4
Murillo el Fruto (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,13,491,5
Murillo el Fruto (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Murueta (B)Herrialdean bertan2011100,088,88,52,7
Murueta (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,00,025,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,066,733,3
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,036,418,245,5
Muruzabal Itzarbeibar (NG)Herrialdean bertan1996100,03,43,493,2
Muruzabal Itzarbeibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,53,290,3
Muruzabal Itzarbeibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Muskiz (B)Herrialdean bertan2011100,028,333,238,5
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,131,341,7
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,615,979,5
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,625,156,3
Mutiloa (G)Herrialdean bertan2011100,084,511,93,7
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,033,316,7
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,050,033,316,7
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,0
Mutriku (G)Herrialdean bertan2011100,091,16,42,5
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten2011100,084,313,02,7
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,338,340,4
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,127,753,2
Muxika (B)Herrialdean bertan2011100,091,16,72,2
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2011100,066,726,76,7
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,031,629,838,6
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,043,122,434,5
Mélida (NG)Herrialdean bertan1996100,00,10,199,7
Mélida (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,80,098,2
Mélida (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Nabarniz (B)Herrialdean bertan2011100,090,57,61,9
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,050,050,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,050,050,00,0
Nabaskoze (NG)Herrialdean bertan1996100,04,77,987,4
Nabaskoze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Nabaskoze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Navaridas (A)Herrialdean bertan2011100,018,018,063,9
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten2011100,046,27,746,2
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,630,859,6
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,712,977,4
Nazar (NG)Herrialdean bertan1996100,00,07,592,5
Nazar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Nazar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Obanos (NG)Herrialdean bertan1996100,02,27,790,1
Obanos (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,38,584,1
Obanos (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Odieta (NG)Herrialdean bertan1996100,025,022,452,6
Odieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,013,36,780,0
Odieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Oiartzun (G)Herrialdean bertan2011100,081,713,74,6
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten2011100,057,828,413,7
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,028,530,541,0
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,725,850,6
Oibar (NG)Herrialdean bertan1996100,03,13,193,8
Oibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,67,789,7
Oibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Oion (A)Herrialdean bertan2011100,019,521,359,2
Oion (A)AEko beste herrialde baten2011100,039,026,934,1
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,822,168,1
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,721,363,0
Oitz (NG)Herrialdean bertan1996100,096,52,80,7
Oitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,085,714,30,0
Oitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,025,050,025,0
Oko (NG)Herrialdean bertan1996100,00,09,390,7
Oko (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Oko (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Okondo (A)Herrialdean bertan2011100,037,324,238,6
Okondo (A)AEko beste herrialde baten2011100,029,540,030,4
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,420,070,6
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,911,173,0
Olaberria (G)Herrialdean bertan2011100,070,620,48,9
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten2011100,055,633,311,1
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,621,966,5
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,330,851,9
Olaibar (NG)Herrialdean bertan1996100,08,111,980,0
Olaibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,74,279,2
Olaibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Olatzagutia (NG)Herrialdean bertan1996100,018,318,063,7
Olatzagutia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,78,084,3
Olatzagutia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,03,718,577,8
Olexua (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,0100,0
Olexua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Olexua (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ollo (NG)Herrialdean bertan1996100,010,119,070,9
Ollo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,026,923,150,0
Ollo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Oloritz (NG)Herrialdean bertan1996100,02,12,195,8
Oloritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,016,080,0
Oloritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Oltza (NG)Herrialdean bertan1996100,08,07,984,1
Oltza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,615,074,3
Oltza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,021,778,3
Ondarroa (B)Herrialdean bertan2011100,092,04,93,0
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten2011100,083,811,34,9
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,131,049,9
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,433,344,3
Orbaizeta (NG)Herrialdean bertan1996100,030,726,842,4
Orbaizeta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,042,914,342,9
Orbaizeta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Orbara (NG)Herrialdean bertan1996100,025,832,341,9
Orbara (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,075,025,0
Orbara (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ordizia (G)Herrialdean bertan2011100,075,017,27,9
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2011100,042,934,322,9
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,629,957,5
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,828,752,5
Orendain (G)Herrialdean bertan2011100,093,65,80,6
Orendain (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,350,016,7
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,00,075,0
Orexa (G)Herrialdean bertan2011100,097,02,01,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,080,020,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,050,00,050,0
Orio (G)Herrialdean bertan2011100,088,88,92,4
Orio (G)AEko beste herrialde baten2011100,057,336,06,7
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,139,541,4
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,423,655,0
Orisoain (NG)Herrialdean bertan1996100,00,04,595,5
Orisoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,025,012,562,5
Orisoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Orkoien (NG)Herrialdean bertan1996100,07,511,880,7
Orkoien (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,84,393,9
Orkoien (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,09,190,9
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan2011100,086,59,14,4
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten2011100,062,529,28,3
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,440,441,2
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,020,716,562,8
Orontze (NG)Herrialdean bertan1996100,012,829,857,4
Orontze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Orontze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Orotz-Betelu (NG)Herrialdean bertan1996100,03,59,786,8
Orotz-Betelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,050,0
Orotz-Betelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Orozko (B)Herrialdean bertan2011100,067,322,89,9
Orozko (B)AEko beste herrialde baten2011100,048,438,912,7
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,525,265,3
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,718,163,3
Orreaga (NG)Herrialdean bertan1996100,022,616,161,3
Orreaga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Orreaga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ortuella (B)Herrialdean bertan2011100,028,732,239,1
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten2011100,023,941,334,8
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,513,484,1
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,518,163,4
Oteitza (NG)Herrialdean bertan1996100,02,47,190,4
Oteitza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,35,780,0
Oteitza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Otsagabia (NG)Herrialdean bertan1996100,07,316,376,4
Otsagabia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,318,274,5
Otsagabia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,018,281,8
Otxandio (B)Herrialdean bertan2011100,079,413,76,9
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten2011100,078,613,08,4
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,918,962,2
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,019,828,351,9
Oñati (G)Herrialdean bertan2011100,088,58,03,5
Oñati (G)AEko beste herrialde baten2011100,065,921,912,2
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,541,346,1
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,031,645,4
Pasaia (G)Herrialdean bertan2011100,050,731,118,2
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,029,634,5
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,121,671,3
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,821,363,9
Petilla Aragoikoa (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Piedramillera (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Pitillas (NG)Herrialdean bertan1996100,00,21,198,7
Pitillas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,02,092,0
Pitillas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Plentzia (B)Herrialdean bertan2011100,041,935,622,5
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten2011100,039,738,421,9
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,522,070,5
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,228,556,2
Portugalete (B)Herrialdean bertan2011100,028,934,736,4
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten2011100,020,830,448,8
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,413,384,2
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,220,068,9
Puiu (NG)Herrialdean bertan1996100,01,74,493,9
Puiu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,26,590,3
Puiu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Ribaforada (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,299,7
Ribaforada (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,01,198,9
Ribaforada (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Saldias (NG)Herrialdean bertan1996100,099,30,70,0
Saldias (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,066,722,211,1
Saldias (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Samaniego (A)Herrialdean bertan2011100,033,916,150,0
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten2011100,057,723,119,2
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,337,554,2
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,024,062,0
San Adrián (NG)Herrialdean bertan1996100,00,52,397,2
San Adrián (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,31,098,6
San Adrián (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
San Martin Unx (NG)Herrialdean bertan1996100,00,01,198,9
San Martin Unx (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
San Martin Unx (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Santakara (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,299,8
Santakara (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,01,998,1
Santakara (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Santsol (NG)Herrialdean bertan1996100,00,03,796,3
Santsol (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,05,994,1
Santsol (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Santurtzi (B)Herrialdean bertan2011100,028,036,235,8
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten2011100,024,828,746,6
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,614,383,1
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,920,069,0
Sartaguda (NG)Herrialdean bertan1996100,01,93,694,5
Sartaguda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,24,992,9
Sartaguda (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Sartze (NG)Herrialdean bertan1996100,00,04,995,1
Sartze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Sartze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Segura (G)Herrialdean bertan2011100,090,56,82,7
Segura (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,040,00,0
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,026,632,940,5
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,526,951,5
Sesma (NG)Herrialdean bertan1996100,00,40,898,8
Sesma (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,26,883,0
Sesma (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Sestao (B)Herrialdean bertan2011100,027,634,637,8
Sestao (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,521,153,4
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,913,284,9
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,320,368,5
Sondika (B)Herrialdean bertan2011100,048,832,019,2
Sondika (B)AEko beste herrialde baten2011100,042,531,326,3
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,416,379,3
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,333,050,7
Sopela (B)Herrialdean bertan2011100,049,433,417,2
Sopela (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,232,416,4
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,831,262,0
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,828,955,3
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan2011100,024,331,344,4
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten2011100,035,311,852,9
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,417,380,3
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,316,370,5
Soraluze (G)Herrialdean bertan2011100,076,417,75,8
Soraluze (G)AEko beste herrialde baten2011100,051,829,418,8
Soraluze (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,528,463,1
Soraluze (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,822,859,3
Sorlada (NG)Herrialdean bertan1996100,02,00,098,0
Sorlada (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Sukarrieta (B)Herrialdean bertan2011100,073,317,79,0
Sukarrieta (B)AEko beste herrialde baten2011100,077,822,20,0
Sukarrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,258,337,5
Sukarrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,341,725,0
Sunbilla (NG)Herrialdean bertan1996100,094,84,80,3
Sunbilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,027,322,7
Sunbilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,088,911,10,0
Tafalla (NG)Herrialdean bertan1996100,05,18,286,7
Tafalla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,78,388,1
Tafalla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,05,05,689,4
Tiebas-Muru Artederreta (NG)Herrialdean bertan1996100,03,55,291,3
Tiebas-Muru Artederreta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,07,592,5
Tiebas-Muru Artederreta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Tirapu (NG)Herrialdean bertan1996100,00,03,196,9
Tirapu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,016,783,3
Tirapu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Tolosa (G)Herrialdean bertan2011100,075,117,27,7
Tolosa (G)AEko beste herrialde baten2011100,041,327,731,1
Tolosa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,131,447,6
Tolosa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,325,352,3
Torralba del Río (NG)Herrialdean bertan1996100,00,70,798,6
Torralba del Río (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,70,092,3
Torralba del Río (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Torres del Río (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,699,4
Torres del Río (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,60,096,4
Torres del Río (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Trapagaran (B)Herrialdean bertan2011100,027,931,440,7
Trapagaran (B)AEko beste herrialde baten2011100,023,728,947,4
Trapagaran (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,215,782,1
Trapagaran (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,820,165,0
Tulebras (NG)Herrialdean bertan1996100,00,04,395,7
Tulebras (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,56,587,1
Tulebras (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Turtzioz (B)Herrialdean bertan2011100,020,324,755,0
Turtzioz (B)AEko beste herrialde baten20110,00,00,00,0
Turtzioz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,319,279,5
Turtzioz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,917,964,3
Tutera (NG)Herrialdean bertan1996100,01,02,796,4
Tutera (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,52,596,0
Tutera (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,21,598,3
Txulapain (NG)Herrialdean bertan1996100,014,29,876,0
Txulapain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,017,517,565,0
Txulapain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,050,00,0
Ubide (B)Herrialdean bertan2011100,075,917,26,9
Ubide (B)AEko beste herrialde baten2011100,073,418,87,8
Ubide (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,022,233,344,4
Ubide (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,15,683,3
Ugao (B)Herrialdean bertan2011100,047,631,720,7
Ugao (B)AEko beste herrialde baten2011100,024,633,941,5
Ugao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,414,681,9
Ugao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,930,355,8
Uharte Arakil (NG)Herrialdean bertan1996100,025,427,247,4
Uharte Arakil (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,810,468,8
Uharte Arakil (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,014,314,371,4
Uharte Eguesibar (NG)Herrialdean bertan1996100,010,914,075,1
Uharte Eguesibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,55,391,1
Uharte Eguesibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,09,118,272,7
Ukar (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,0100,0
Ukar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Ukar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ultzama (NG)Herrialdean bertan1996100,048,928,522,6
Ultzama (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,030,021,848,2
Ultzama (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,060,020,0
Untziti (NG)Herrialdean bertan1996100,00,56,892,7
Untziti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,05,090,0
Untziti (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,050,050,0
Untzue (NG)Herrialdean bertan1996100,06,64,189,3
Untzue (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Untzue (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Urantzia (NG)Herrialdean bertan1996100,00,51,697,9
Urantzia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,85,191,0
Urantzia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Urdazubi (NG)Herrialdean bertan1996100,093,52,24,2
Urdazubi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,023,112,864,1
Urdazubi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,084,25,310,5
Urdiain (NG)Herrialdean bertan1996100,086,910,13,0
Urdiain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,046,020,034,0
Urdiain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,316,750,0
Urduliz (B)Herrialdean bertan2011100,055,631,512,9
Urduliz (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,229,319,5
Urduliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,624,970,4
Urduliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,522,063,4
Urduña (B)Herrialdean bertan2011100,032,132,735,2
Urduña (B)AEko beste herrialde baten2011100,020,429,550,1
Urduña (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,520,276,3
Urduña (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,118,369,6
Urizaharra (A)Herrialdean bertan2011100,019,519,161,4
Urizaharra (A)AEko beste herrialde baten2011100,046,238,515,4
Urizaharra (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,89,585,7
Urizaharra (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,818,862,5
Urkabustaiz (A)Herrialdean bertan2011100,037,425,037,6
Urkabustaiz (A)AEko beste herrialde baten2011100,042,334,823,0
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,718,771,6
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,69,673,9
Urnieta (G)Herrialdean bertan2011100,072,120,77,3
Urnieta (G)AEko beste herrialde baten2011100,048,934,816,3
Urnieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,930,658,5
Urnieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,432,544,1
Urraulbeiti (NG)Herrialdean bertan1996100,00,810,089,2
Urraulbeiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,617,978,6
Urraulbeiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Urraulgoiti (NG)Herrialdean bertan1996100,02,27,290,6
Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,080,020,00,0
Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Urretxu (G)Herrialdean bertan2011100,072,020,08,0
Urretxu (G)AEko beste herrialde baten2011100,034,639,326,2
Urretxu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,630,260,2
Urretxu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,328,449,2
Urrotz (NG)Herrialdean bertan1996100,095,92,12,1
Urrotz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,0
Urrotz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Urrotz hiribildua (NG)Herrialdean bertan1996100,03,73,492,9
Urrotz hiribildua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,010,789,3
Urrotz hiribildua (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Urzainki (NG)Herrialdean bertan1996100,07,34,688,1
Urzainki (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Urzainki (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Usurbil (G)Herrialdean bertan2011100,082,912,94,1
Usurbil (G)AEko beste herrialde baten2011100,048,739,711,5
Usurbil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,333,454,2
Usurbil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,227,549,3
Uterga (NG)Herrialdean bertan1996100,03,95,490,7
Uterga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,025,075,0
Uterga (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,050,050,0
Uxue (NG)Herrialdean bertan1996100,00,05,394,7
Uxue (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,040,040,0
Uxue (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Uztarroze (NG)Herrialdean bertan1996100,05,411,283,4
Uztarroze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,030,070,0
Uztarroze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Valtierra (NG)Herrialdean bertan1996100,00,20,299,6
Valtierra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,42,094,6
Valtierra (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Viana (NG)Herrialdean bertan1996100,02,43,394,3
Viana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,62,993,5
Viana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,03,00,097,0
Villabona-Amasa (G)Herrialdean bertan2011100,080,414,45,2
Villabona-Amasa (G)AEko beste herrialde baten2011100,045,030,025,0
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,129,355,6
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,127,250,7
Villabuena de Alava (A)Herrialdean bertan2011100,022,419,058,5
Villabuena de Alava (A)AEko beste herrialde baten2011100,050,018,831,3
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,122,563,4
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,032,418,948,6
Villamayor de Monjardin (NG)Herrialdean bertan1996100,00,91,897,3
Villamayor de Monjardin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,00,080,0
Villamayor de Monjardin (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Villatuerta (NG)Herrialdean bertan1996100,02,16,791,2
Villatuerta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,012,315,172,6
Villatuerta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Xabier (NG)Herrialdean bertan1996100,05,38,086,7
Xabier (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,33,190,6
Xabier (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Zabaltza Urraulgoiti (NG)Herrialdean bertan1996100,05,39,885,0
Zabaltza Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,70,083,3
Zabaltza Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Zaldibar (B)Herrialdean bertan2011100,067,322,710,0
Zaldibar (B)AEko beste herrialde baten2011100,059,424,516,1
Zaldibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,826,970,3
Zaldibar (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,724,159,2
Zaldibia (G)Herrialdean bertan2011100,092,44,72,9
Zaldibia (G)AEko beste herrialde baten2011100,042,950,07,1
Zaldibia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,032,329,338,4
Zaldibia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,026,519,953,7
Zalduondo (A)Herrialdean bertan2011100,037,522,939,6
Zalduondo (A)AEko beste herrialde baten2011100,052,423,823,8
Zalduondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,07,792,3
Zalduondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,044,422,233,3
Zalla (B)Herrialdean bertan2011100,028,630,441,1
Zalla (B)AEko beste herrialde baten2011100,028,631,340,2
Zalla (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,616,179,3
Zalla (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,020,526,253,3
Zamudio (B)Herrialdean bertan2011100,061,825,912,4
Zamudio (B)AEko beste herrialde baten2011100,057,121,421,4
Zamudio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,720,876,5
Zamudio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,423,561,2
Zanbrana (A)Herrialdean bertan2011100,011,921,766,4
Zanbrana (A)AEko beste herrialde baten2011100,027,631,041,4
Zanbrana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,922,869,3
Zanbrana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,911,472,7
Zangoza (NG)Herrialdean bertan1996100,04,26,089,8
Zangoza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,72,195,2
Zangoza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,05,794,3
Zaratamo (B)Herrialdean bertan2011100,051,228,520,4
Zaratamo (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,424,239,4
Zaratamo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,017,979,2
Zaratamo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,520,054,5
Zarautz (G)Herrialdean bertan2011100,083,812,24,0
Zarautz (G)AEko beste herrialde baten2011100,058,028,913,1
Zarautz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,537,646,0
Zarautz (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,628,553,0
Zare (NG)Herrialdean bertan1996100,00,00,899,2
Zare (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,00,0100,0
Zare (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Zarrakaztelu (NG)Herrialdean bertan1996100,01,24,394,6
Zarrakaztelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,23,494,4
Zarrakaztelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Zeanuri (B)Herrialdean bertan2011100,085,68,16,3
Zeanuri (B)AEko beste herrialde baten2011100,067,925,07,1
Zeanuri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,334,749,0
Zeanuri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,827,650,6
Zeberio (B)Herrialdean bertan2011100,076,416,67,0
Zeberio (B)AEko beste herrialde baten2011100,054,518,227,3
Zeberio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,130,653,2
Zeberio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,245,533,3
Zegama (G)Herrialdean bertan2011100,096,03,20,9
Zegama (G)AEko beste herrialde baten2011100,068,028,04,0
Zegama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,035,849,115,1
Zegama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,032,019,348,6
Zerain (G)Herrialdean bertan2011100,096,52,21,3
Zerain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,0
Zerain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,037,512,550,0
Zerain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,320,046,7
Zestoa (G)Herrialdean bertan2011100,091,46,42,2
Zestoa (G)AEko beste herrialde baten2011100,071,621,66,8
Zestoa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,026,126,147,8
Zestoa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,431,251,4
Zierbena (B)Herrialdean bertan2011100,027,431,940,7
Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2011100,066,70,033,3
Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,020,372,7
Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,120,056,9
Zigoitia (A)Herrialdean bertan2011100,036,328,335,4
Zigoitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,048,826,324,9
Zigoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,222,372,5
Zigoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,320,761,0
Ziordia (NG)Herrialdean bertan1996100,018,625,555,9
Ziordia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,517,168,4
Ziordia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,0
Ziortza-Bolibar (B)Herrialdean bertan2011100,094,93,21,9
Ziortza-Bolibar (B)AEko beste herrialde baten2011100,096,40,03,6
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,040,020,040,0
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,041,729,229,2
Zirauki (NG)Herrialdean bertan1996100,02,44,293,4
Zirauki (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,019,23,876,9
Zirauki (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Ziritza Etxauribar (NG)Herrialdean bertan1996100,02,314,083,7
Ziritza Etxauribar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,314,371,4
Ziritza Etxauribar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,0
Zizur (NG)Herrialdean bertan1996100,04,17,688,3
Zizur (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,07,789,3
Zizur (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,03,70,096,3
Zizur Nagusia (NG)Herrialdean bertan1996100,011,211,377,5
Zizur Nagusia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,38,984,7
Zizur Nagusia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,96,890,2
Zizurkil (G)Herrialdean bertan2011100,082,711,26,1
Zizurkil (G)AEko beste herrialde baten2011100,059,131,89,1
Zizurkil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,834,948,4
Zizurkil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,532,445,1
Zornotza (B)Herrialdean bertan2011100,068,621,59,8
Zornotza (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,931,316,9
Zornotza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,427,866,8
Zornotza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,520,861,7
Zubieta (NG)Herrialdean bertan1996100,099,70,00,3
Zubieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,082,617,40,0
Zubieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Zugarramurdi (NG)Herrialdean bertan1996100,097,20,91,9
Zugarramurdi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,075,018,86,3
Zugarramurdi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100,087,50,012,5
Zuia (A)Herrialdean bertan2011100,035,627,137,3
Zuia (A)AEko beste herrialde baten2011100,038,134,427,5
Zuia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,824,965,3
Zuia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,020,027,352,7
Zumaia (G)Herrialdean bertan2011100,086,010,93,1
Zumaia (G)AEko beste herrialde baten2011100,054,736,68,7
Zumaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,835,753,6
Zumaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,926,850,3
Zumarraga (G)Herrialdean bertan2011100,063,824,012,3
Zumarraga (G)AEko beste herrialde baten2011100,034,830,434,8
Zumarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,121,271,7
Zumarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,122,361,6
Zuñiga (NG)Herrialdean bertan1996100,02,09,888,2
Zuñiga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,710,778,6
Zuñiga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960,00,00,00,0
Hizkuntza-gaitasuna jaioterriaren arabera, Udalerrika. Euskal Herria,
LurraldeaJaioterriaUrteaGuztiraEuskaldunakIa EuskaldunakErdaldunak
Abadiño (B)Herrialdean bertan20114.7643.355980429
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten201143624811672
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.50692430984
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo201140811399196
Abaigar (NG)Herrialdean bertan1996850580
Abaigar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966006
Abaigar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan201129128263
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten20111010
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115320
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo20119306
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan20117.4622.1862.3782.898
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten201167193513
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.669552471.367
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo20113276678183
Abartzuza (NG)Herrialdean bertan19964681744407
Abartzuza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962810315
Abartzuza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966015
Abaurregaina (NG)Herrialdean bertan1996184675760
Abaurregaina (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965005
Abaurregaina (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Abaurrepea (NG)Herrialdean bertan1996453537
Abaurrepea (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Abaurrepea (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961010
Aberin (NG)Herrialdean bertan199630564295
Aberin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996533347
Aberin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Ablitas (NG)Herrialdean bertan19961.9733261.944
Ablitas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996200411185
Ablitas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996220022
Adios (NG)Herrialdean bertan199612024114
Adios (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Adios (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Aduna (G)Herrialdean bertan20113863492512
Aduna (G)AEko beste herrialde baten20118431
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201113454
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo201113634
Agoitz (NG)Herrialdean bertan19961.6202342861.100
Agoitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961911016165
Agoitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969018
Aguilar kodeskoa (NG)Herrialdean bertan1996960294
Aguilar kodeskoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996160511
Aguilar kodeskoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Agurain (A)Herrialdean bertan20112.8711.073822976
Agurain (A)AEko beste herrialde baten201137818613161
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201198070184726
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo201158184120377
Aia (G)Herrialdean bertan20111.7201.6137433
Aia (G)AEko beste herrialde baten2011251861
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201159261419
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011102222456
Aiara (A)Herrialdean bertan20111.384510322552
Aiara (A)AEko beste herrialde baten2011988285487216
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112901971200
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo20117981754
Aiegi (NG)Herrialdean bertan19966222245555
Aiegi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961953032133
Aiegi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996170116
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan2011587556229
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten2011181152
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113210157
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo201167191533
Ajangiz (B)Herrialdean bertan20114093762211
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten20115500
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201110253
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo201115465
Albiztur (G)Herrialdean bertan2011263250112
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten20110000
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119333
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo20116312
Alegia (G)Herrialdean bertan20111.4091.26010742
Alegia (G)AEko beste herrialde baten201115564
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011146296156
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011151264679
Alesbes (NG)Herrialdean bertan19962.1278542.065
Alesbes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199627152264
Alesbes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996880187
Alkiza (G)Herrialdean bertan2011312292137
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten20114400
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201114266
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo20118125
Allin (NG)Herrialdean bertan19967302647657
Allin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967516257
Allin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Allo (NG)Herrialdean bertan19969532012921
Allo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996827471
Allo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan20112.037595711731
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten20113210913
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115521372467
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo20111501823109
Altsasu (NG)Herrialdean bertan19964.4299271.1732.329
Altsasu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962.4151942321.989
Altsasu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996400436
Altzaga (G)Herrialdean bertan2011143126107
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten20110000
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20116312
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo20115221
Altzo (G)Herrialdean bertan2011320293189
Altzo (G)AEko beste herrialde baten20114220
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119342
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo201111038
Ameskoabarren (NG)Herrialdean bertan19967832025738
Ameskoabarren (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996449530
Ameskoabarren (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965014
Amezketa (G)Herrialdean bertan20118498191218
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten20116600
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011261484
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo201143101122
Amoroto (B)Herrialdean bertan201136735485
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2011101000
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113012
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo201114464
Amurrio (A)Herrialdean bertan20114.3641.6531.0671.644
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten20112.9489971.102849
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.7931022761.415
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo201176897151520
Andoain (G)Herrialdean bertan20119.9836.9362.206841
Andoain (G)AEko beste herrialde baten2011169685744
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113.4293928352.202
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011777124206447
Andosilla (NG)Herrialdean bertan19961.9659571.899
Andosilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964681116441
Andosilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996290128
Anoeta (G)Herrialdean bertan20111.4461.20017967
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten201118972
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011208318988
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo201195181760
Antsoain (NG)Herrialdean bertan19963.8272844363.107
Antsoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.39621601.315
Antsoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996820478
Antzin (NG)Herrialdean bertan199623368219
Antzin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996362430
Antzin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963021
Antzuola (G)Herrialdean bertan20111.6291.43411481
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten201167461011
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201129229102161
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo201197153250
Anue (NG)Herrialdean bertan19964148678250
Anue (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996224216
Anue (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965113
Araitz (NG)Herrialdean bertan19964754421716
Araitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996131873113
Araitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961010
Arakaldo (B)Herrialdean bertan201178392415
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011201523
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011130211
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo20116105
Arakil (NG)Herrialdean bertan199674111799525
Arakil (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199695161168
Arakil (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Arama (G)Herrialdean bertan201117316166
Arama (G)AEko beste herrialde baten20112110
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20117241
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo201111263
Aramaio (A)Herrialdean bertan20119348645416
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten20114063305521
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201183212438
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo201165222023
Aranaratxe (NG)Herrialdean bertan1996851282
Aranaratxe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966006
Aranaratxe (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Aranguren (NG)Herrialdean bertan19962.0181652011.652
Aranguren (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966192646547
Aranguren (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996730370
Arano (NG)Herrialdean bertan19961049851
Arano (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964934114
Arano (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961010
Arantza (NG)Herrialdean bertan199667467220
Arantza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996332823
Arantza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Arantzazu (B)Herrialdean bertan20112942443515
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten20113210
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201121399
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011231049
Aras (NG)Herrialdean bertan199616934162
Aras (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996584351
Aras (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Arbizu (NG)Herrialdean bertan19968157702322
Arbizu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199675461514
Arbizu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965104
Areatza (B)Herrialdean bertan201189963519767
Areatza (B)AEko beste herrialde baten2011221363
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011110162767
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011150443571
Arellano (NG)Herrialdean bertan199618269167
Arellano (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996195311
Arellano (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Areso (NG)Herrialdean bertan199624723287
Areso (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996565132
Areso (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961100
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan20114.3653.610587168
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten201166337422762
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.19697422677
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo201138483107194
Arguedas (NG)Herrialdean bertan19962.0647142.043
Arguedas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199610812105
Arguedas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996290029
Aria (NG)Herrialdean bertan199669281427
Aria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19960000
Aria (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Aritz (NG)Herrialdean bertan199668121937
Aritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962200
Aritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Armañantzas (NG)Herrialdean bertan1996901287
Armañantzas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19969108
Armañantzas (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Armiñon (A)Herrialdean bertan2011110204446
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten2011223811
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011581651
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo20116024
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan2011548142124282
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten201135141110
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118841866
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo20114981130
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan201173246916994
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten201186322925
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118051857
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011418726
Arrasate (G)Herrialdean bertan201112.2659.4902.066709
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten20112.7931.585916292
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20114.8603111.2893.260
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.400260360780
Arratzu (B)Herrialdean bertan2011338318137
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten20117610
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111254
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo201116475
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan2011646223155268
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2011117402948
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011168531132
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo20114313921
Arrieta (B)Herrialdean bertan20114733857612
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten20116321
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011281099
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo20113113711
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan20118.6143.6402.7522.222
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten2011236708878
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.4271284431.856
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011700101163436
Arroitz (NG)Herrialdean bertan19961.11521571.037
Arroitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967221555
Arroitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965005
Arruazu (NG)Herrialdean bertan19961059195
Arruazu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965500
Arruazu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Artaxoa (NG)Herrialdean bertan19961.49412501.432
Artaxoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961551012133
Artaxoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Artazu (NG)Herrialdean bertan1996853280
Artazu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Artazu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan20116325197934
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten20117520
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201124789
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo201174221537
Artze (NG)Herrialdean bertan19962722743202
Artze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963451415
Artze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19968143
Artzentales (B)Herrialdean bertan2011574115125334
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2011181035
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201172131346
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo20117191349
Artziniega (A)Herrialdean bertan2011578205148225
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten2011814254309251
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112731148214
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2011128232184
Asparrena (A)Herrialdean bertan20111.100394248458
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten2011156725628
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112453745163
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2011152302399
Asteasu (G)Herrialdean bertan20111.2601.11810537
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten201110433
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201192133346
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo201172122139
Astigarraga (G)Herrialdean bertan20113.7802.675785320
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten201164252910
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201157673174329
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo201131357102154
Atarrabia (NG)Herrialdean bertan19966.7627918795.092
Atarrabia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.477431301.304
Atarrabia (NG)Espainiako Est.tik kanpo199613569120
Ataun (G)Herrialdean bertan20111.4661.3457645
Ataun (G)AEko beste herrialde baten201112741
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115831189
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo201176112243
Atetz (NG)Herrialdean bertan1996196653596
Atetz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996141211
Atetz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Atxondo (B)Herrialdean bertan20111.01779612794
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten20116752105
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112371263162
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo201168182129
Aulesti (B)Herrialdean bertan20115975681415
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten2011201523
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116303
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo20113214612
Auritz (NG)Herrialdean bertan19962677961127
Auritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996417529
Auritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967601
Azagra (NG)Herrialdean bertan19962.571082.563
Azagra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199683855828
Azagra (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996250025
Azkoien (NG)Herrialdean bertan19963.97011583.901
Azkoien (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965442015509
Azkoien (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996691167
Azkoitia (G)Herrialdean bertan20118.8937.907717269
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten20112111253353
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.186156510520
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011932175190567
Azpeitia (G)Herrialdean bertan201111.91311.203525185
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten20112161364535
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011887187368332
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011999197181621
Azuelo (NG)Herrialdean bertan1996571155
Azuelo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966006
Azuelo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Añana (A)Herrialdean bertan2011116172376
Añana (A)AEko beste herrialde baten201118846
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011243318
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo20119306
Añorbe (NG)Herrialdean bertan1996363310350
Añorbe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996191117
Añorbe (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996110011
Bakaiku (NG)Herrialdean bertan199632317412722
Bakaiku (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199620578
Bakaiku (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967133
Bakio (B)Herrialdean bertan20112.1421.383499260
Bakio (B)AEko beste herrialde baten2011392874
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011164244298
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo20111743227115
Baliarrain (G)Herrialdean bertan201111010703
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten20111100
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115500
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo20113111
Balmaseda (B)Herrialdean bertan20115.2911.4271.6652.199
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten201173192232
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.458612091.188
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo2011631147142342
Barakaldo (B)Herrialdean bertan201159.80816.08721.88621.835
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011715157213345
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201128.6946433.98724.064
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo20117.4777921.6035.082
Barasoain (NG)Herrialdean bertan1996409430375
Barasoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996423534
Barasoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967007
Barañain (NG)Herrialdean bertan199613.7521.2631.48411.005
Barañain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964.5361604113.965
Barañain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996210713190
Barbarin (NG)Herrialdean bertan1996953191
Barbarin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964004
Barbarin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Bargota (NG)Herrialdean bertan1996355921325
Bargota (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996370136
Bargota (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Barillas (NG)Herrialdean bertan199615803155
Barillas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996461045
Barillas (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Barrika (B)Herrialdean bertan20111.190575399216
Barrika (B)AEko beste herrialde baten2011281576
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111871554118
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo201170201436
Barrundia (A)Herrialdean bertan2011684236145303
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten201194542515
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118252750
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo201150131225
Basaburua (NG)Herrialdean bertan19966535308340
Basaburua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199614734
Basaburua (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964112
Basauri (B)Herrialdean bertan201125.5828.8518.7098.022
Basauri (B)AEko beste herrialde baten2011600106196298
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201112.6952871.84710.561
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.1762694681.439
Bastida (A)Herrialdean bertan2011732234205293
Bastida (A)AEko beste herrialde baten20112431127160
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113225071201
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2011162453879
Baztan (NG)Herrialdean bertan19967.0635.920566577
Baztan (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996620221117282
Baztan (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996248115
Beasain (G)Herrialdean bertan20119.1926.8081.724660
Beasain (G)AEko beste herrialde baten2011219928245
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.3432816131.449
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.510217346947
Bedia (B)Herrialdean bertan201176255214268
Bedia (B)AEko beste herrialde baten201111434
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201113683494
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo20115281331
Beintza Labaien (NG)Herrialdean bertan1996281250823
Beintza Labaien (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199615942
Beintza Labaien (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963111
Beire (NG)Herrialdean bertan199629455284
Beire (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996405134
Beire (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100010
Beizama (G)Herrialdean bertan201112412121
Beizama (G)AEko beste herrialde baten20112200
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20117313
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo20113021
Belaskoain (NG)Herrialdean bertan1996814077
Belaskoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967052
Belaskoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965014
Belauntza (G)Herrialdean bertan20112442201410
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten20112110
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201120695
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011254120
Bera (NG)Herrialdean bertan19962.6612.059405197
Bera (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996735217184334
Bera (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964518720
Berango (B)Herrialdean bertan20115.0152.2031.7591.053
Berango (B)AEko beste herrialde baten2011120573132
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.07862243773
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo201149866171261
Berantevilla (A)Herrialdean bertan20112774261174
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten201147161318
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201110751587
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo2011356524
Berastegi (G)Herrialdean bertan20119148334932
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten20114310
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201173471313
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011184410
Berbintzana (NG)Herrialdean bertan1996665762596
Berbintzana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996342131
Berbintzana (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969117
Bergara (G)Herrialdean bertan201110.6918.6911.590410
Bergara (G)AEko beste herrialde baten201161437116380
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.0862547801.052
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo2011937180244513
Beriain (NG)Herrialdean bertan19961.29611531.232
Beriain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996932926897
Beriain (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996330132
Bermeo (B)Herrialdean bertan201113.42311.3521.503568
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten20111861024935
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.523296646581
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.410275283852
Bernedo (A)Herrialdean bertan20113997684239
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten2011312038
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118551961
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo201161111733
Berriatua (B)Herrialdean bertan20119168713510
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten2011686242
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113510214
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011193504994
Berriobeiti (NG)Herrialdean bertan19968228949684
Berriobeiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961981118169
Berriobeiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996201019
Berriozar (NG)Herrialdean bertan19963.4304522572.721
Berriozar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.86046861.728
Berriozar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961022595
Berriz (B)Herrialdean bertan20113.0062.205569232
Berriz (B)AEko beste herrialde baten201143723512082
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201190140199662
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo20113746587222
Berrobi (G)Herrialdean bertan20114724084519
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten20111100
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201153201221
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo20113451019
Bertizarana (NG)Herrialdean bertan19965204366024
Bertizarana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996109492634
Bertizarana (NG)Espainiako Est.tik kanpo199612624
Betelu (NG)Herrialdean bertan1996288275103
Betelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996382666
Betelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964103
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan2011453431139
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten20117250
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201112462
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo20114212921
Bidankoze (NG)Herrialdean bertan19961068791
Bidankoze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199610118
Bidankoze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961100
Bidaurreta (NG)Herrialdean bertan1996979682
Bidaurreta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963003
Bidaurreta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961100
Bilar (A)Herrialdean bertan20112134732134
Bilar (A)AEko beste herrialde baten20118503
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011102191865
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo2011253517
Bilbo (B)Herrialdean bertan2011218.66569.50874.49374.664
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten20117.0632.2572.0982.708
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201180.5653.06812.88664.611
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo201136.0773.8947.29724.886
Biurrun (NG)Herrialdean bertan199616106155
Biurrun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19969027
Biurrun (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Burgelu (A)Herrialdean bertan2011413129120164
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten201157151626
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201110662476
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo20114511925
Burgi (NG)Herrialdean bertan1996234317214
Burgi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996130013
Burgi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Burlata (NG)Herrialdean bertan199610.9131.1121.3448.457
Burlata (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963.8141132023.499
Burlata (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963011012279
Busto (NG)Herrialdean bertan1996932190
Busto (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996120210
Busto (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Busturia (B)Herrialdean bertan20111.3561.01125095
Busturia (B)AEko beste herrialde baten20113116510
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011220418198
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo201185282334
Buñuel (NG)Herrialdean bertan19961.983251.976
Buñuel (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199636603363
Buñuel (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100010
Cabanillas (NG)Herrialdean bertan19961.2921111.280
Cabanillas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199611011108
Cabanillas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996350035
Cabredo (NG)Herrialdean bertan199611409105
Cabredo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996160214
Cabredo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Cadreita (NG)Herrialdean bertan19961.670491.657
Cadreita (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199615200152
Cadreita (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996260026
Caparroso (NG)Herrialdean bertan19961.9618191.934
Caparroso (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962911212267
Caparroso (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996471046
Cascante (NG)Herrialdean bertan19962.95710852.862
Cascante (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965271115501
Cascante (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996280028
Castejón (NG)Herrialdean bertan19961.96212461.904
Castejón (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.18113241.144
Castejón (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Cintruenigo (NG)Herrialdean bertan19964.41913354.371
Cintruenigo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968882115852
Cintruenigo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996461045
Corella (NG)Herrialdean bertan19965.23817315.190
Corella (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19969311731883
Corella (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996430043
Cortes (NG)Herrialdean bertan19962.396261312.239
Cortes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996736322711
Cortes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996110011
Cárcar (NG)Herrialdean bertan19961.048251.041
Cárcar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199618547174
Cárcar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996110011
Deba (G)Herrialdean bertan20114.0803.518425137
Deba (G)AEko beste herrialde baten20113502468321
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201146577145243
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo20113357377185
Deierri (NG)Herrialdean bertan19961.36156881.217
Deierri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996138221799
Deierri (NG)Espainiako Est.tik kanpo19968116
Deikaztelu (NG)Herrialdean bertan19966551338604
Deikaztelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996465932
Deikaztelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Derio (B)Herrialdean bertan20113.8201.8231.266731
Derio (B)AEko beste herrialde baten201161171826
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.547443041.199
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo20112975585157
Desojo (NG)Herrialdean bertan199611912116
Desojo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996310328
Desojo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Dima (B)Herrialdean bertan20111.1821.0309656
Dima (B)AEko beste herrialde baten2011393324
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201153131525
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo201145121617
Donamaria (NG)Herrialdean bertan199633231994
Donamaria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964826157
Donamaria (NG)Espainiako Est.tik kanpo19968602
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan2011566149118299
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten20114625138
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20117118845
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo20113412616
Doneztebe (NG)Herrialdean bertan19961.073837132104
Doneztebe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996169782863
Doneztebe (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996251438
Donostia (G)Herrialdean bertan2011122.82864.53136.61321.684
Donostia (G)AEko beste herrialde baten20115.4381.9671.8281.643
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201132.6673.2488.44320.976
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo201116.6322.3253.90910.398
Dulantzi (A)Herrialdean bertan20111.589633496460
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten201140817814882
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201156139138384
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo20113063274200
Durango (B)Herrialdean bertan201119.31312.1335.0182.162
Durango (B)AEko beste herrialde baten20111.552901413238
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114.6893281.4542.907
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.4873486381.501
Ea (B)Herrialdean bertan20117416178044
Ea (B)AEko beste herrialde baten2011241752
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201123887
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo201169241728
Egues (NG)Herrialdean bertan19965.9585388034.617
Egues (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.8581021871.569
Egues (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996154416134
Eibar (G)Herrialdean bertan201117.04511.5154.0361.494
Eibar (G)AEko beste herrialde baten20112.2211.426446349
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.2433181.2403.685
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo20112.0503265101.214
Ekora (A)Herrialdean bertan20111631727119
Ekora (A)AEko beste herrialde baten20115203
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201190111960
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo2011309912
Elantxobe (B)Herrialdean bertan20113763402412
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten20112200
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111560
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo201113364
Elduain (G)Herrialdean bertan2011209193115
Elduain (G)AEko beste herrialde baten20113300
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119702
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo20111010
Elgeta (G)Herrialdean bertan20117676926114
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten2011129100245
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201181183033
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo201195281651
Elgoibar (G)Herrialdean bertan20117.4555.6001.394461
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten201172245919172
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.8991776211.101
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011832103223506
Elgorriaga (NG)Herrialdean bertan199616415194
Elgorriaga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996271476
Elgorriaga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961100
Elizagorria (NG)Herrialdean bertan199620500205
Elizagorria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996372035
Elizagorria (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Elo (NG)Herrialdean bertan199625447243
Elo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996321031
Elo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965005
Elorrio (B)Herrialdean bertan20114.9503.813911226
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten20114893927126
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.29963318918
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo201137189113169
Elortz (NG)Herrialdean bertan19962.699782572.364
Elortz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.0102137952
Elortz (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996581255
Eltziego (A)Herrialdean bertan201150610987310
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten201197382336
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113464193212
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo201189201356
Eneritz (NG)Herrialdean bertan199617016163
Eneritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996141013
Eneritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Erandio (B)Herrialdean bertan201115.5245.2465.4654.813
Erandio (B)AEko beste herrialde baten2011220596596
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.6311298344.668
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.0662724141.380
Eratsun (NG)Herrialdean bertan199618017901
Eratsun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965500
Eratsun (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ereño (B)Herrialdean bertan2011234216162
Ereño (B)AEko beste herrialde baten20117430
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117142
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo201118549
Ergoiena (NG)Herrialdean bertan19964684331619
Ergoiena (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996161411
Ergoiena (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965122
Ermua (B)Herrialdean bertan20115.4693.1631.539767
Ermua (B)AEko beste herrialde baten20113.5161.2831.482751
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.7901531.0814.556
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.095139251705
Errenteria (G)Herrialdean bertan201125.38713.2887.7554.344
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten2011451131179141
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119.9007042.1407.056
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo20112.6933956541.644
Errezil (G)Herrialdean bertan20115515241512
Errezil (G)AEko beste herrialde baten20115320
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119432
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011355624
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan2011576152191233
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2011131354848
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201150386105312
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo20111774433100
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan2011548108172268
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten201163172026
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201114573999
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo20119093348
Erriberri (NG)Herrialdean bertan19962.60624922.490
Erriberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963812021340
Erriberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996651064
Errigoiti (B)Herrialdean bertan20114754173226
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten20117232
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201119649
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo201120866
Erro (NG)Herrialdean bertan1996733143151439
Erro (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996327619
Erro (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969603
Erromantzatua (NG)Herrialdean bertan1996153710136
Erromantzatua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966024
Erromantzatua (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Erronkari (NG)Herrialdean bertan19963001227261
Erronkari (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996564151
Erronkari (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Esa (NG)Herrialdean bertan19961871315159
Esa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996767564
Esa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967007
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan20112.4181.924380114
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten201156232518156
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201175040208502
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo20112102745138
Eslaba (NG)Herrialdean bertan199618625179
Eslaba (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967007
Eslaba (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Espartza Zaraitzu (NG)Herrialdean bertan199612173183
Espartza Zaraitzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Espartza Zaraitzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Esprontzeda (NG)Herrialdean bertan199615011148
Esprontzeda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996260224
Esprontzeda (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Esteribar (NG)Herrialdean bertan19961.25119182978
Esteribar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199618743180
Esteribar (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996141013
Etaio (NG)Herrialdean bertan1996880385
Etaio (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966006
Etaio (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Etxalar (NG)Herrialdean bertan1996703684154
Etxalar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100492328
Etxalar (NG)Espainiako Est.tik kanpo199619757
Etxarri (NG)Herrialdean bertan1996534544
Etxarri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Etxarri (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Etxarri Aranatz (NG)Herrialdean bertan19962.0731.721236116
Etxarri Aranatz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962631375274
Etxarri Aranatz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Etxauri (NG)Herrialdean bertan19963373435268
Etxauri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996376625
Etxauri (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963003
Etxebarri (B)Herrialdean bertan20116.8632.4032.6871.773
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten2011141425049
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.385734041.908
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo20114316790274
Eulate (NG)Herrialdean bertan199635283341
Eulate (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965110140
Eulate (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ezkabarte (NG)Herrialdean bertan19968818798696
Ezkabarte (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996164712145
Ezkabarte (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996160115
Ezkaroze (NG)Herrialdean bertan19963471638293
Ezkaroze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968017
Ezkaroze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan20115224793310
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten20118521
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112910118
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo2011389722
Ezkurra (NG)Herrialdean bertan199622521753
Ezkurra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996272304
Ezkurra (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ezporogi (NG)Herrialdean bertan1996641162
Ezporogi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962101
Ezporogi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Faltzes (NG)Herrialdean bertan19962.324191462.159
Faltzes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996281129260
Faltzes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996200020
Fitero (NG)Herrialdean bertan19961.7050151.690
Fitero (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199633446324
Fitero (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996210021
Fontellas (NG)Herrialdean bertan199648806482
Fontellas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199614003137
Fontellas (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969009
Forua (B)Herrialdean bertan20117766677930
Forua (B)AEko beste herrialde baten2011302190
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201179132046
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo201161172321
Fruiz (B)Herrialdean bertan20114293536016
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten20119531
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011244614
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo20113611619
Funes (NG)Herrialdean bertan19961.823201.821
Funes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199621024204
Funes (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996500050
Fustiñana (NG)Herrialdean bertan19962.093102.092
Fustiñana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199616714162
Fustiñana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996120012
Gabiria (G)Herrialdean bertan20114424161412
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten20119900
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201121498
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011225413
Gaintza (G)Herrialdean bertan201111310733
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten20110000
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113201
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo20113102
Galar (NG)Herrialdean bertan19968872457806
Galar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996124138103
Galar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965203
Galdakao (B)Herrialdean bertan201120.40810.4755.8304.103
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten2011432147158127
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116.3112411.2254.845
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.229188285756
Galdames (B)Herrialdean bertan2011738176186376
Galdames (B)AEko beste herrialde baten20114301
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116331248
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo2011240816
Galipentzu (NG)Herrialdean bertan199615071142
Galipentzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199611227
Galipentzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Galoze (NG)Herrialdean bertan1996122213107
Galoze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Galoze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan20111.16692016383
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten201114563
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201168132134
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo201167232618
Garai (B)Herrialdean bertan2011272235298
Garai (B)AEko beste herrialde baten2011242040
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201115186
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo201113328
Garaioa (NG)Herrialdean bertan1996119102188
Garaioa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964103
Garaioa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Garde (NG)Herrialdean bertan199618962181
Garde (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19969009
Garde (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Gares (NG)Herrialdean bertan19961.698931221.483
Gares (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963321933280
Gares (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996381334
Garinoain (NG)Herrialdean bertan199626739255
Garinoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996221021
Garinoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Garralda (NG)Herrialdean bertan19962215465102
Garralda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963210
Garralda (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2011124.65539.67740.52944.449
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten201118.0277.0115.3605.656
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201161.3142.6209.36449.330
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo201128.8312.9905.59820.243
Gatika (B)Herrialdean bertan20111.3781.07821981
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2011181053
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011110114554
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo201168211829
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan20117506398130
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten2011221471
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011396258
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo201176381820
Gaztelu (G)Herrialdean bertan201115614763
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten20110000
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115401
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo20112002
Gazteluberri (NG)Herrialdean bertan1996240222
Gazteluberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Gazteluberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Genevilla (NG)Herrialdean bertan19961077298
Genevilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996183213
Genevilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan201112.03410.0581.420556
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten20112311603932
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.862182761919
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.9234443511.128
Gesalatz (NG)Herrialdean bertan19964281119398
Gesalatz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996201217
Gesalatz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967007
Getaria (G)Herrialdean bertan20112.1642.0837011
Getaria (G)AEko beste herrialde baten2011494261
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011115483829
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo20112456261122
Getxo (B)Herrialdean bertan201156.89519.31419.66917.912
Getxo (B)AEko beste herrialde baten20111.831578615638
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111.8788342.5698.475
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo20117.3839141.9374.532
Girgillao (NG)Herrialdean bertan1996652360
Girgillao (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996150411
Girgillao (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan201117316652
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten20116510
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114031
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo201113634
Gobiaran (A)Herrialdean bertan201164095130415
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten2011163526744
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112111528168
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo20117892742
Goizueta (NG)Herrialdean bertan1996777758154
Goizueta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996145130105
Goizueta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966303
Gordexola (B)Herrialdean bertan20111.347397433517
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten201157121035
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112001034156
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo201184181155
Gorliz (B)Herrialdean bertan20114.3331.9551.490888
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten201182392221
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201155959163337
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo201140287131184
Gorza (NG)Herrialdean bertan1996790574
Gorza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19960000
Gorza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Goñi (NG)Herrialdean bertan1996197321173
Goñi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968008
Goñi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan2011927218211498
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2011111423039
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113667797192
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo2011158503375
Gueñes (B)Herrialdean bertan20114.6711.3481.5041.819
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2011127213571
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.01140122849
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo201142792101234
Harana (A)Herrialdean bertan20112443632176
Harana (A)AEko beste herrialde baten20117322
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011260026
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo20119126
Hernani (G)Herrialdean bertan201113.9029.9332.9141.055
Hernani (G)AEko beste herrialde baten20112471258834
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113.4865518732.062
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.280240312728
Hernialde (G)Herrialdean bertan20113062752011
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten20111100
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201112462
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo20112841113
Hiriberri Atetz (NG)Herrialdean bertan1996150663846
Hiriberri Atetz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963003
Hiriberri Atetz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962200
Hondarribia (G)Herrialdean bertan201112.2398.7352.514990
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten201139418412486
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.011419665927
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.284219345720
Ibargoiti (NG)Herrialdean bertan1996208311194
Ibargoiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967115
Ibargoiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ibarra (G)Herrialdean bertan20113.1202.494413213
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten201137141211
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011667102136429
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo20112756083132
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan20115504586428
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten2011211551
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113081210
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo201120695
Idiazabal (G)Herrialdean bertan20111.8731.73410138
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten2011382198
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011173494777
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011125243665
Igantzi (NG)Herrialdean bertan1996546524157
Igantzi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964020614
Igantzi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963120
Igorre (B)Herrialdean bertan20113.1782.611355212
Igorre (B)AEko beste herrialde baten2011433283
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201144029132279
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo20113707090210
Iguzkitza (NG)Herrialdean bertan1996299109280
Iguzkitza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996317123
Iguzkitza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966006
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan20113983373922
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten20113210
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011319139
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo201118819
Imotz (NG)Herrialdean bertan19963682538332
Imotz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996319715
Imotz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964211
Irantzu (NG)Herrialdean bertan1996147683346
Irantzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199611218
Irantzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Irun (G)Herrialdean bertan201135.94918.13711.0796.733
Irun (G)AEko beste herrialde baten20111.026299360367
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201114.8521.5273.24210.083
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo20116.2708941.4143.962
Irunberri (NG)Herrialdean bertan19961.253691301.054
Irunberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996122131297
Irunberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996240123
Irura (G)Herrialdean bertan20111.2391.02817239
Irura (G)AEko beste herrialde baten2011251393
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011132235752
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011110322058
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan2011410115104191
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten20114723717
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118471859
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo2011194411
Irurtzun (NG)Herrialdean bertan19961.396389256751
Irurtzun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965162039457
Irurtzun (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996381631
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan20111.687560602525
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten20112475612368
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201179455166573
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo20112572361173
Iruñea (NG)Herrialdean bertan1996129.1679.56211.765107.840
Iruñea (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199632.8441.3792.00029.465
Iruñea (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961.925511251.749
Ispaster (B)Herrialdean bertan20116105573518
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten201110730
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011191243
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo20113814519
Itsasondo (G)Herrialdean bertan20115124375817
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten20118341
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201153151622
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo201164182323
Ituren (NG)Herrialdean bertan199642841882
Ituren (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996241851
Ituren (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963300
Iturmendi (NG)Herrialdean bertan199632188116117
Iturmendi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996335622
Iturmendi (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Itza (NG)Herrialdean bertan19965765956461
Itza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996633852
Itza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969009
Itzagaondoa (NG)Herrialdean bertan19961671116140
Itzagaondoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199610028
Itzagaondoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Itzaltzu (NG)Herrialdean bertan1996441835
Itzaltzu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964202
Itzaltzu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Iurreta (B)Herrialdean bertan20112.3511.634500217
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2011125633824
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201187632211633
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo20113685183234
Izaba (NG)Herrialdean bertan19964792353403
Izaba (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996613553
Izaba (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996130112
Izurtza (B)Herrialdean bertan2011208180235
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten20119711
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201120299
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo20114418521
Jaitz (NG)Herrialdean bertan19961021893
Jaitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964103
Jaitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Jaurrieta (NG)Herrialdean bertan19962651932214
Jaurrieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Jaurrieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Kanpezu (A)Herrialdean bertan2011774205183386
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten201173331822
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111621530117
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo201196191661
Karrantza (B)Herrialdean bertan20112.3014975711.233
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten201122688
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113121640256
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo201111542091
Kaseda (NG)Herrialdean bertan19969631758888
Kaseda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996885479
Kaseda (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965203
Kortezubi (B)Herrialdean bertan2011373343237
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten20114400
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201112822
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011211146
Kripan (A)Herrialdean bertan2011150371895
Kripan (A)AEko beste herrialde baten20117133
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113371016
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo20112002
Kuartango (A)Herrialdean bertan20112385466118
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten201153142316
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011332823
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo201113436
Lagran (A)Herrialdean bertan2011142153295
Lagran (A)AEko beste herrialde baten20115122
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011272421
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo20118224
Lakuntza (NG)Herrialdean bertan1996863541181141
Lakuntza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996123312567
Lakuntza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969126
Lana (NG)Herrialdean bertan199619912196
Lana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996121110
Lana (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Lanestosa (B)Herrialdean bertan2011160314287
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten20112101
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118821472
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011202414
Lantaron (A)Herrialdean bertan20114195787275
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten201168153716
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113783659283
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo20115891732
Lantz (NG)Herrialdean bertan1996119191684
Lantz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963003
Lantz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Lantziego (A)Herrialdean bertan20114379774266
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten201158261418
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011133253375
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo201157161427
Lapoblación (NG)Herrialdean bertan199611604112
Lapoblación (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996650560
Lapoblación (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan201147613591250
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten201166241527
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112223453135
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo20118062252
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan20111.6281.273241114
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten2011483576
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011137204869
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo201189243332
Larraga (NG)Herrialdean bertan19961.72713991.615
Larraga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199611737107
Larraga (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996310328
Larragoa (NG)Herrialdean bertan199615111149
Larragoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996110011
Larragoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Larraul (G)Herrialdean bertan2011220196177
Larraul (G)AEko beste herrialde baten20115500
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20118332
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo20116123
Larraun (NG)Herrialdean bertan19969678208562
Larraun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996143962027
Larraun (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961100
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan201110.9686.4553.2201.293
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten2011249968964
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.1043501.1713.583
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.393191308894
Laudio (A)Herrialdean bertan20116.8912.9401.9561.995
Laudio (A)AEko beste herrialde baten20115.7251.9262.2271.572
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20114.4441596533.632
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo20111.050142237671
Laukiz (B)Herrialdean bertan2011919555241123
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten201116367
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011101112268
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo20118673148
Lazkao (G)Herrialdean bertan20113.6642.935491238
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten201168332114
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011994117299578
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo201140894120194
Leaburu (G)Herrialdean bertan2011320289256
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten20112200
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201115744
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo20113661317
Leatxe (NG)Herrialdean bertan1996470245
Leatxe (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963003
Leatxe (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ledea (NG)Herrialdean bertan199626663257
Ledea (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996453042
Ledea (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Legarda (NG)Herrialdean bertan1996641261
Legarda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967106
Legarda (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Legaria (NG)Herrialdean bertan199613653128
Legaria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199613238
Legaria (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Legazpi (G)Herrialdean bertan20115.8754.4741.029372
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten20112377310361
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.8721525421.178
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo20113678091196
Legorreta (G)Herrialdean bertan20111.12495112152
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2011181152
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011178216691
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011136344953
Legutiano (A)Herrialdean bertan2011914423261230
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten201131316510444
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112472148178
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo20111842938117
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan2011181162127
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten2011372764
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201120695
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo201117449
Leioa (B)Herrialdean bertan201120.6667.9147.3505.402
Leioa (B)AEko beste herrialde baten2011460169170121
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116.0823031.2614.518
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.2813215901.370
Leitza (NG)Herrialdean bertan19962.1472.0127857
Leitza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968626996994
Leitza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996351799
Lekeitio (B)Herrialdean bertan20115.9755.358386231
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten20112621975015
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011434106165163
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011556155172229
Lekunberri (NG)Herrialdean bertan1996698392200106
Lekunberri (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996118592633
Lekunberri (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967304
Lemoa (B)Herrialdean bertan20112.5321.704584244
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten20114324145
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201141738124255
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo20113416979193
Lemoiz (B)Herrialdean bertan201189757922791
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten201116826
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116772337
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo201164111637
Leotz (NG)Herrialdean bertan19962221841163
Leotz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996305718
Leotz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964013
Lerga (NG)Herrialdean bertan1996814077
Lerga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965500
Lerga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Lerin (NG)Herrialdean bertan19961.7449831.652
Lerin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996161313145
Lerin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966006
Lesaka (NG)Herrialdean bertan19962.1901.93719360
Lesaka (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996483176126181
Lesaka (NG)Espainiako Est.tik kanpo199620956
Leza (A)Herrialdean bertan2011116202472
Leza (A)AEko beste herrialde baten20113115106
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011467930
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo20112711511
Lezama (B)Herrialdean bertan20112.0031.405450148
Lezama (B)AEko beste herrialde baten20113515146
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111862244120
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo2011146312590
Lezaun (NG)Herrialdean bertan19962481339196
Lezaun (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199610343
Lezaun (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Lezo (G)Herrialdean bertan20114.5373.1381.001398
Lezo (G)AEko beste herrialde baten201168272120
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.016108321587
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo20112606771122
Lizarra (NG)Herrialdean bertan199610.5049458028.757
Lizarra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.7191251541.440
Lizarra (NG)Espainiako Est.tik kanpo199613569120
Lizartza (G)Herrialdean bertan2011499465313
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten20115221
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011342275
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo201188261547
Lizoain (NG)Herrialdean bertan19962211028183
Lizoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967106
Lizoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Lodosa (NG)Herrialdean bertan19963.38531703.284
Lodosa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.09043451.002
Lodosa (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996451242
Loiu (B)Herrialdean bertan20111.7991.012517270
Loiu (B)AEko beste herrialde baten201151231315
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112661775174
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo20112322663143
Longida (NG)Herrialdean bertan19962641228224
Longida (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996171115
Longida (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Lukin (NG)Herrialdean bertan199611535107
Lukin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996122010
Lukin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Luzaide (NG)Herrialdean bertan19964112577183
Luzaide (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996243417
Luzaide (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996282035
Mallabia (B)Herrialdean bertan20117406208337
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten20112381586911
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011124114370
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo20114362116
Marañón (NG)Herrialdean bertan1996560650
Marañón (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996200137
Marañón (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan2011536511196
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten201110994105
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201114635
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo201157161526
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan20113.5513.269169113
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten20113382754419
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112315410869
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo2011638147161330
Martzilla (NG)Herrialdean bertan19961.8842101.872
Martzilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199642585412
Martzilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996310031
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan201180855816288
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten2011197102
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115942530
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011439826
Mañaria (B)Herrialdean bertan2011394366217
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten2011262330
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011203143
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo20115471136
Mañeru (NG)Herrialdean bertan1996327414309
Mañeru (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996320428
Mañeru (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Mañueta (A)Herrialdean bertan20111834127115
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten201112453
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118692156
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo20113551218
Mendabia (NG)Herrialdean bertan19962.8813292.849
Mendabia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996557721529
Mendabia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996270027
Mendaro (G)Herrialdean bertan20111.4121.14121259
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten201113487398
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112142683105
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2011116394433
Mendata (B)Herrialdean bertan20113463102610
Mendata (B)AEko beste herrialde baten20116510
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201116583
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo201113832
Mendaza (NG)Herrialdean bertan1996359110348
Mendaza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996331032
Mendaza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965005
Mendexa (B)Herrialdean bertan20113773352715
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten20112917102
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011151032
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011271548
Mendigorria (NG)Herrialdean bertan1996857846803
Mendigorria (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996331032
Mendigorria (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Metauten (NG)Herrialdean bertan19962871811258
Metauten (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996192314
Metauten (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Meñaka (B)Herrialdean bertan20116385218829
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten20118413
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011389920
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo20112721411
Milagro (NG)Herrialdean bertan19962.094342.087
Milagro (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199642623421
Milagro (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996280028
Mirafuentes (NG)Herrialdean bertan1996560650
Mirafuentes (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961100
Mirafuentes (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Miranda Arga (NG)Herrialdean bertan1996870664800
Miranda Arga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996911783
Miranda Arga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19968107
Monteagudo (NG)Herrialdean bertan199694924943
Monteagudo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199620523200
Monteagudo (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996200020
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan20111643320111
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten20119144
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201187101265
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011182313
Morentin (NG)Herrialdean bertan199611321110
Morentin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967007
Morentin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Morga (B)Herrialdean bertan20113673232816
Morga (B)AEko beste herrialde baten20114310
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201113373
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo201117656
Mues (NG)Herrialdean bertan199611210111
Mues (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967106
Mues (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Mundaka (B)Herrialdean bertan20111.5891.154334101
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten2011412876
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201193184827
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011153424467
Mungia (B)Herrialdean bertan201112.3408.0612.9021.377
Mungia (B)AEko beste herrialde baten20112231167037
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.8311465421.143
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.7982894291.080
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan2011387363159
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten2011141220
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201113355
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo201113652
Murchante (NG)Herrialdean bertan19962.592592.578
Murchante (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199630738296
Murchante (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996230023
Murieta (NG)Herrialdean bertan1996232310219
Murieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996421536
Murieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964013
Murillo el Cuende (NG)Herrialdean bertan1996536218516
Murillo el Cuende (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199612113117
Murillo el Cuende (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966006
Murillo el Fruto (NG)Herrialdean bertan1996704223679
Murillo el Fruto (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996593254
Murillo el Fruto (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967007
Murueta (B)Herrialdean bertan2011258229227
Murueta (B)AEko beste herrialde baten20114301
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20119063
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo201111425
Muruzabal Itzarbeibar (NG)Herrialdean bertan199617766165
Muruzabal Itzarbeibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996312128
Muruzabal Itzarbeibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Muskiz (B)Herrialdean bertan20115.6831.6061.8882.189
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten201148131520
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.15653184919
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo20113346284188
Mutiloa (G)Herrialdean bertan2011219185268
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten20116321
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20116321
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo20111010
Mutriku (G)Herrialdean bertan20113.6543.32723493
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten20115864947616
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201133471128135
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo20113296391175
Muxika (B)Herrialdean bertan20111.2831.1698628
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2011151041
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201157181722
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo201158251320
Mélida (NG)Herrialdean bertan199677611774
Mélida (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996561055
Mélida (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964004
Nabarniz (B)Herrialdean bertan2011211191164
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten20112110
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112110
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo20118440
Nabaskoze (NG)Herrialdean bertan19962141017187
Nabaskoze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965005
Nabaskoze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Navaridas (A)Herrialdean bertan2011133242485
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten201113616
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20115251631
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo2011313424
Nazar (NG)Herrialdean bertan1996530449
Nazar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965005
Nazar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Obanos (NG)Herrialdean bertan19966341449571
Obanos (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996826769
Obanos (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996130013
Odieta (NG)Herrialdean bertan19963087769162
Odieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996152112
Odieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Oiartzun (G)Herrialdean bertan20118.3236.7971.143383
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten2011102592914
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011918262280376
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011427101110216
Oibar (NG)Herrialdean bertan19968752727821
Oibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996391335
Oibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967007
Oion (A)Herrialdean bertan20111.081211230640
Oion (A)AEko beste herrialde baten20112901137899
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.456142322992
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo20113956284249
Oitz (NG)Herrialdean bertan199614413941
Oitz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967610
Oitz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964121
Oko (NG)Herrialdean bertan1996860878
Oko (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Oko (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Okondo (A)Herrialdean bertan2011534199129206
Okondo (A)AEko beste herrialde baten2011437129175133
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118581760
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo20116310746
Olaberria (G)Herrialdean bertan201163745013057
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten20119531
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112152547143
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo20115291627
Olaibar (NG)Herrialdean bertan19961351116108
Olaibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996244119
Olaibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966006
Olatzagutia (NG)Herrialdean bertan19961.254229226799
Olatzagutia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963132425264
Olatzagutia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996271521
Olexua (NG)Herrialdean bertan1996560056
Olexua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Olexua (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ollo (NG)Herrialdean bertan19963273362232
Ollo (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996267613
Ollo (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Oloritz (NG)Herrialdean bertan199614333137
Oloritz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996251420
Oloritz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Oltza (NG)Herrialdean bertan19961.0608584891
Oltza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996113121784
Oltza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996230518
Ondarroa (B)Herrialdean bertan20116.5155.995322198
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten20115914956729
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011752144233375
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011733164244325
Orbaizeta (NG)Herrialdean bertan1996231716298
Orbaizeta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967313
Orbaizeta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Orbara (NG)Herrialdean bertan199662162026
Orbara (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964031
Orbara (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ordizia (G)Herrialdean bertan20116.4284.8181.105505
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2011105453624
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.399176419804
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.307246375686
Orendain (G)Herrialdean bertan201115614691
Orendain (G)AEko beste herrialde baten20112110
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20116231
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo20114103
Orexa (G)Herrialdean bertan2011999621
Orexa (G)AEko beste herrialde baten20111100
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115410
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo20112101
Orio (G)Herrialdean bertan20114.2013.729372100
Orio (G)AEko beste herrialde baten20118951326
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201147691188197
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo20114118897226
Orisoain (NG)Herrialdean bertan1996890485
Orisoain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968215
Orisoain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Orkoien (NG)Herrialdean bertan199687966104709
Orkoien (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996326614306
Orkoien (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996220220
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan20119808488943
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten2011241572
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011136255556
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011121252076
Orontze (NG)Herrialdean bertan19964761427
Orontze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19963003
Orontze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Orotz-Betelu (NG)Herrialdean bertan1996227822197
Orotz-Betelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964202
Orotz-Betelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Orozko (B)Herrialdean bertan20111.9321.300441191
Orozko (B)AEko beste herrialde baten20112211078628
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011147143796
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo20111663130105
Orreaga (NG)Herrialdean bertan1996317519
Orreaga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Orreaga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ortuella (B)Herrialdean bertan20116.0821.7441.9602.378
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten201146111916
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.861462501.565
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo20112324342147
Oteitza (NG)Herrialdean bertan19968682162785
Oteitza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996355228
Oteitza (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963003
Otsagabia (NG)Herrialdean bertan199662646102478
Otsagabia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965541041
Otsagabia (NG)Espainiako Est.tik kanpo199611029
Otxandio (B)Herrialdean bertan20117135669849
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten20113082424026
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011111212169
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011106213055
Oñati (G)Herrialdean bertan20118.4017.435676290
Oñati (G)AEko beste herrialde baten20113112056838
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.307164540603
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2011643148203292
Pasaia (G)Herrialdean bertan201110.7935.4673.3581.968
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten2011267967992
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113.1892266892.274
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.489221317951
Petilla Aragoikoa (NG)Herrialdean bertan1996450045
Petilla Aragoikoa (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966006
Petilla Aragoikoa (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Piedramillera (NG)Herrialdean bertan1996730073
Piedramillera (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Piedramillera (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Pitillas (NG)Herrialdean bertan199654216535
Pitillas (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996503146
Pitillas (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996130013
Plentzia (B)Herrialdean bertan20113.4651.4521.233780
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten201173292816
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114003088282
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo201136155103203
Portugalete (B)Herrialdean bertan201129.9398.64310.40110.895
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten20113036392148
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201113.8613381.85011.673
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.5212825031.736
Puiu (NG)Herrialdean bertan1996293513275
Puiu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996311228
Puiu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965005
Ribaforada (NG)Herrialdean bertan19962.730162.723
Ribaforada (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199634804344
Ribaforada (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996260026
Saldias (NG)Herrialdean bertan199614714610
Saldias (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19969621
Saldias (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Samaniego (A)Herrialdean bertan2011168572784
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten2011261565
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20117262739
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo20115071231
San Adrián (NG)Herrialdean bertan19963.36917783.274
San Adrián (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.7346181.710
San Adrián (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996490049
San Martin Unx (NG)Herrialdean bertan199646205457
San Martin Unx (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996260026
San Martin Unx (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Santakara (NG)Herrialdean bertan199697902977
Santakara (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996530152
Santakara (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963003
Santsol (NG)Herrialdean bertan199610904105
Santsol (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996170116
Santsol (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Santurtzi (B)Herrialdean bertan201129.8688.36910.80710.692
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten20113358396156
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201112.9523401.85310.759
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.6492895311.829
Sartaguda (NG)Herrialdean bertan19961.16722421.103
Sartaguda (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199618249169
Sartaguda (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996100010
Sartze (NG)Herrialdean bertan1996820478
Sartze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Sartze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Segura (G)Herrialdean bertan20111.1901.0778132
Segura (G)AEko beste herrialde baten201110640
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201179212632
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011130283567
Sesma (NG)Herrialdean bertan19961.2895101.274
Sesma (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996889673
Sesma (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996120012
Sestao (B)Herrialdean bertan201117.1554.7305.9356.490
Sestao (B)AEko beste herrialde baten20112045243109
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118.2761601.0907.026
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.1922474441.501
Sondika (B)Herrialdean bertan20113.2651.5941.045626
Sondika (B)AEko beste herrialde baten201180342521
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201173132119580
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo20112824693143
Sopela (B)Herrialdean bertan20119.3064.5963.1111.599
Sopela (B)AEko beste herrialde baten20112131096935
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.472100459913
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo2011778123225430
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan20112.071503648920
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten201117629
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011249643200
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.tik kanpo20111662227117
Soraluze (G)Herrialdean bertan20112.5681.963455150
Soraluze (G)AEko beste herrialde baten2011170885032
Soraluze (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201173262208462
Soraluze (G)Espainiako Est.tik kanpo20113596482213
Sorlada (NG)Herrialdean bertan1996501049
Sorlada (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19962002
Sorlada (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Sukarrieta (B)Herrialdean bertan20112772034925
Sukarrieta (B)AEko beste herrialde baten20119720
Sukarrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011241149
Sukarrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011248106
Sunbilla (NG)Herrialdean bertan1996600569292
Sunbilla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199644221210
Sunbilla (NG)Espainiako Est.tik kanpo19969810
Tafalla (NG)Herrialdean bertan19968.0364126586.966
Tafalla (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.624601341.430
Tafalla (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996179910160
Tiebas-Muru Artederreta (NG)Herrialdean bertan19965171827472
Tiebas-Muru Artederreta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996530449
Tiebas-Muru Artederreta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996180018
Tirapu (NG)Herrialdean bertan1996640262
Tirapu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966015
Tirapu (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Tolosa (G)Herrialdean bertan201114.75211.0842.5311.137
Tolosa (G)AEko beste herrialde baten2011206855764
Tolosa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.724363541820
Tolosa (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.141255289597
Torralba del Río (NG)Herrialdean bertan199614311141
Torralba del Río (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996131012
Torralba del Río (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Torres del Río (NG)Herrialdean bertan199616801167
Torres del Río (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996281027
Torres del Río (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Trapagaran (B)Herrialdean bertan20118.9332.4932.8083.632
Trapagaran (B)AEko beste herrialde baten201176182236
Trapagaran (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.430543821.994
Trapagaran (B)Espainiako Est.tik kanpo20114126183268
Tulebras (NG)Herrialdean bertan1996690366
Tulebras (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996312227
Tulebras (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Turtzioz (B)Herrialdean bertan201142987106236
Turtzioz (B)AEko beste herrialde baten20110000
Turtzioz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117811562
Turtzioz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011285518
Tutera (NG)Herrialdean bertan199618.32317948717.657
Tutera (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967.6301161907.324
Tutera (NG)Espainiako Est.tik kanpo199647917471
Txulapain (NG)Herrialdean bertan19964095840311
Txulapain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996407726
Txulapain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962110
Ubide (B)Herrialdean bertan20118766156
Ubide (B)AEko beste herrialde baten20116447125
Ubide (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20119234
Ubide (B)Espainiako Est.tik kanpo2011182115
Ugao (B)Herrialdean bertan20112.9171.388925604
Ugao (B)AEko beste herrialde baten2011118294049
Ugao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201169824102572
Ugao (B)Espainiako Est.tik kanpo20112082963116
Uharte Arakil (NG)Herrialdean bertan1996680173185322
Uharte Arakil (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199696201066
Uharte Arakil (NG)Espainiako Est.tik kanpo19967115
Uharte Eguesibar (NG)Herrialdean bertan19962.2312443121.675
Uharte Eguesibar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964511624411
Uharte Eguesibar (NG)Espainiako Est.tik kanpo199611128
Ukar (NG)Herrialdean bertan199610300103
Ukar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996110011
Ukar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ultzama (NG)Herrialdean bertan19961.502735428339
Ultzama (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996110332453
Ultzama (NG)Espainiako Est.tik kanpo19965131
Untziti (NG)Herrialdean bertan1996205114190
Untziti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996201118
Untziti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19964022
Untzue (NG)Herrialdean bertan199612285109
Untzue (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968008
Untzue (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Urantzia (NG)Herrialdean bertan19961.1356181.111
Urantzia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199615668142
Urantzia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996370037
Urdazubi (NG)Herrialdean bertan1996356333815
Urdazubi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996399525
Urdazubi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996191612
Urdiain (NG)Herrialdean bertan19965744995817
Urdiain (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199650231017
Urdiain (NG)Espainiako Est.tik kanpo19966213
Urduliz (B)Herrialdean bertan20112.8571.588900369
Urduliz (B)AEko beste herrialde baten20114121128
Urduliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201143320108305
Urduliz (B)Espainiako Est.tik kanpo20111862741118
Urduña (B)Herrialdean bertan20112.645850864931
Urduña (B)AEko beste herrialde baten201142186124211
Urduña (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201173826149563
Urduña (B)Espainiako Est.tik kanpo20112733350190
Urizaharra (A)Herrialdean bertan20112154241132
Urizaharra (A)AEko beste herrialde baten201113652
Urizaharra (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011422436
Urizaharra (A)Espainiako Est.tik kanpo2011163310
Urkabustaiz (A)Herrialdean bertan2011687257172258
Urkabustaiz (A)AEko beste herrialde baten201130512910670
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111551529111
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.tik kanpo20111572615116
Urnieta (G)Herrialdean bertan20114.4553.210922323
Urnieta (G)AEko beste herrialde baten201192453215
Urnieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.034113316605
Urnieta (G)Espainiako Est.tik kanpo201137287121164
Urraulbeiti (NG)Herrialdean bertan1996251225224
Urraulbeiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996281522
Urraulbeiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Urraulgoiti (NG)Herrialdean bertan1996139310126
Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965410
Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Urretxu (G)Herrialdean bertan20114.9553.570989396
Urretxu (G)AEko beste herrialde baten2011107374228
Urretxu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.265121382762
Urretxu (G)Espainiako Est.tik kanpo201139488112194
Urrotz (NG)Herrialdean bertan199619518744
Urrotz (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996131300
Urrotz (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Urrotz hiribildua (NG)Herrialdean bertan19963261211303
Urrotz hiribildua (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996280325
Urrotz hiribildua (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Urzainki (NG)Herrialdean bertan19961098596
Urzainki (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961001
Urzainki (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Usurbil (G)Herrialdean bertan20114.6773.879604194
Usurbil (G)AEko beste herrialde baten20117838319
Usurbil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201180299268435
Usurbil (G)Espainiako Est.tik kanpo20113027083149
Uterga (NG)Herrialdean bertan199612957117
Uterga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19968026
Uterga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962011
Uxue (NG)Herrialdean bertan1996247013234
Uxue (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965122
Uxue (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Uztarroze (NG)Herrialdean bertan19962771531231
Uztarroze (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199610037
Uztarroze (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Valtierra (NG)Herrialdean bertan19962.194442.186
Valtierra (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199620474193
Valtierra (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996290029
Viana (NG)Herrialdean bertan19961.89145631.783
Viana (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.42952411.336
Viana (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996331032
Villabona-Amasa (G)Herrialdean bertan20114.3283.479625224
Villabona-Amasa (G)AEko beste herrialde baten201160271815
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011762115223424
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.tik kanpo201143897119222
Villabuena de Alava (A)Herrialdean bertan20112054639120
Villabuena de Alava (A)AEko beste herrialde baten201116835
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201171101645
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo20113712718
Villamayor de Monjardin (NG)Herrialdean bertan199611012107
Villamayor de Monjardin (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19965104
Villamayor de Monjardin (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Villatuerta (NG)Herrialdean bertan19966821446622
Villatuerta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967391153
Villatuerta (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996170017
Xabier (NG)Herrialdean bertan1996754665
Xabier (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996644258
Xabier (NG)Espainiako Est.tik kanpo19963003
Zabaltza Urraulgoiti (NG)Herrialdean bertan1996133713113
Zabaltza Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19966105
Zabaltza Urraulgoiti (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961001
Zaldibar (B)Herrialdean bertan20111.7691.190402177
Zaldibar (B)AEko beste herrialde baten20112861707046
Zaldibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201164018172450
Zaldibar (B)Espainiako Est.tik kanpo20112283855135
Zaldibia (G)Herrialdean bertan20111.2171.1255735
Zaldibia (G)AEko beste herrialde baten201114671
Zaldibia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201199322938
Zaldibia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011136362773
Zalduondo (A)Herrialdean bertan2011144543357
Zalduondo (A)AEko beste herrialde baten2011211155
Zalduondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011130112
Zalduondo (A)Espainiako Est.tik kanpo20119423
Zalla (B)Herrialdean bertan20116.1711.7631.8732.535
Zalla (B)AEko beste herrialde baten2011112323545
Zalla (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.15853187918
Zalla (B)Espainiako Est.tik kanpo2011707145185377
Zamudio (B)Herrialdean bertan20112.2421.385580277
Zamudio (B)AEko beste herrialde baten2011281666
Zamudio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201159216123453
Zamudio (B)Espainiako Est.tik kanpo20112604061159
Zanbrana (A)Herrialdean bertan20112262749150
Zanbrana (A)AEko beste herrialde baten2011298912
Zanbrana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011127102988
Zanbrana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011447532
Zangoza (NG)Herrialdean bertan19963.4491462063.097
Zangoza (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19969582620912
Zangoza (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996530350
Zaratamo (B)Herrialdean bertan20111.202615342245
Zaratamo (B)AEko beste herrialde baten20113312813
Zaratamo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113361060266
Zaratamo (B)Espainiako Est.tik kanpo201155141130
Zarautz (G)Herrialdean bertan201116.87214.1442.060668
Zarautz (G)AEko beste herrialde baten2011826479239108
Zarautz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.4784089311.139
Zarautz (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.752325499928
Zare (NG)Herrialdean bertan199625002248
Zare (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964004
Zare (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Zarrakaztelu (NG)Herrialdean bertan19962.08124891.968
Zarrakaztelu (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19964981117470
Zarrakaztelu (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996350035
Zeanuri (B)Herrialdean bertan20111.1129529070
Zeanuri (B)AEko beste herrialde baten2011281972
Zeanuri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114981724
Zeanuri (B)Espainiako Est.tik kanpo201187192444
Zeberio (B)Herrialdean bertan201191169615164
Zeberio (B)AEko beste herrialde baten2011221246
Zeberio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201162101933
Zeberio (B)Espainiako Est.tik kanpo20113371511
Zegama (G)Herrialdean bertan20111.1731.1263710
Zegama (G)AEko beste herrialde baten2011251771
Zegama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011106385216
Zegama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011181583588
Zerain (G)Herrialdean bertan201122922153
Zerain (G)AEko beste herrialde baten20111100
Zerain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20118314
Zerain (G)Espainiako Est.tik kanpo201115537
Zestoa (G)Herrialdean bertan20112.9292.67618865
Zestoa (G)AEko beste herrialde baten20118863196
Zestoa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112306060110
Zestoa (G)Espainiako Est.tik kanpo20112534479130
Zierbena (B)Herrialdean bertan20111.227336391500
Zierbena (B)AEko beste herrialde baten20116402
Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201112892693
Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo201165151337
Zigoitia (A)Herrialdean bertan20111.162422329411
Zigoitia (A)AEko beste herrialde baten20112091025552
Zigoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112511356182
Zigoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo201182151750
Ziordia (NG)Herrialdean bertan19962905474162
Ziordia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan199676111352
Ziordia (NG)Espainiako Est.tik kanpo19961010
Ziortza-Bolibar (B)Herrialdean bertan2011372353127
Ziortza-Bolibar (B)AEko beste herrialde baten2011282701
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201110424
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.tik kanpo2011241077
Zirauki (NG)Herrialdean bertan19964251018397
Zirauki (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996265120
Zirauki (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Ziritza Etxauribar (NG)Herrialdean bertan1996431636
Ziritza Etxauribar (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19967115
Ziritza Etxauribar (NG)Espainiako Est.tik kanpo19962002
Zizur (NG)Herrialdean bertan19968973768792
Zizur (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996169513151
Zizur (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996271026
Zizur Nagusia (NG)Herrialdean bertan19965.8966626644.570
Zizur Nagusia (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan19961.8801191681.593
Zizur Nagusia (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996205614185
Zizurkil (G)Herrialdean bertan20112.0881.726234128
Zizurkil (G)AEko beste herrialde baten2011221372
Zizurkil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201145977160222
Zizurkil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011173395678
Zornotza (B)Herrialdean bertan201112.6848.7022.7331.249
Zornotza (B)AEko beste herrialde baten201132016610054
Zornotza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.9781608291.989
Zornotza (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.599280333986
Zubieta (NG)Herrialdean bertan199629129001
Zubieta (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996231940
Zubieta (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000
Zugarramurdi (NG)Herrialdean bertan199621320724
Zugarramurdi (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996161231
Zugarramurdi (NG)Espainiako Est.tik kanpo1996161402
Zuia (A)Herrialdean bertan20111.467522398547
Zuia (A)AEko beste herrialde baten2011451172155124
Zuia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113373384220
Zuia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011150304179
Zumaia (G)Herrialdean bertan20117.1426.145777220
Zumaia (G)AEko beste herrialde baten20112651459723
Zumaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.200129428643
Zumaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011537123144270
Zumarraga (G)Herrialdean bertan20116.4214.0961.538787
Zumarraga (G)AEko beste herrialde baten2011161564956
Zumarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.5541825411.831
Zumarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo201153987120332
Zuñiga (NG)Herrialdean bertan199610221090
Zuñiga (NG)Espainiako Est.ko beste AEtan1996283322
Zuñiga (NG)Espainiako Est.tik kanpo19960000

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Araba, Bizkaia eta Gipuzkoarako. IEN (1986, 1991, 1996, eta 2001) eta Euskarabidea (2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN