Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, herrialdean bertan jaiotakoen artean, Udalerrika. Euskal Herria, » (%)
LurraldeaUrteaGuztira Euskaldunak Ia Euskaldunak Erdaldunak
Abadiño (B)1986100,064,912,622,5
Abadiño (B)1991100,065,418,216,4
Abadiño (B)1996100,072,816,410,8
Abadiño (B)2001100,073,017,99,1
Abadiño (B)2006100,067,820,711,4
Abadiño (B)2011100,070,420,69,0
Abaigar (NG)1986100,00,02,297,8
Abaigar (NG)1991100,00,03,396,7
Abaigar (NG)1996100,00,05,994,1
Abaltzisketa (G)1986100,099,60,40,0
Abaltzisketa (G)1991100,097,52,50,0
Abaltzisketa (G)1996100,096,43,60,0
Abaltzisketa (G)2001100,098,11,90,0
Abaltzisketa (G)2006100,093,55,80,7
Abaltzisketa (G)2011100,096,92,11,0
Abanto-Zierbena (B)1986100,05,718,076,3
Abanto-Zierbena (B)1991100,08,621,669,9
Abanto-Zierbena (B)1996100,015,620,064,4
Abanto-Zierbena (B)2001100,020,225,754,1
Abanto-Zierbena (B)2006100,026,325,847,9
Abanto-Zierbena (B)2011100,029,331,938,8
Abartzuza (NG)1986100,01,32,696,1
Abartzuza (NG)1991100,01,86,092,2
Abartzuza (NG)1996100,03,69,487,0
Abaurregaina (NG)1986100,043,826,729,5
Abaurregaina (NG)1991100,039,140,520,5
Abaurregaina (NG)1996100,036,431,032,6
Abaurrepea (NG)1986100,016,328,655,1
Abaurrepea (NG)1991100,08,058,034,0
Abaurrepea (NG)1996100,06,711,182,2
Aberin (NG)1986100,01,30,098,8
Aberin (NG)1991100,01,81,296,9
Aberin (NG)1996100,02,01,396,7
Ablitas (NG)1986100,00,00,199,9
Ablitas (NG)1991100,00,00,299,7
Ablitas (NG)1996100,00,21,398,5
Adios (NG)1986100,00,00,899,2
Adios (NG)1991100,00,00,0100,0
Adios (NG)1996100,01,73,395,0
Aduna (G)1986100,096,92,50,6
Aduna (G)1991100,097,91,80,4
Aduna (G)1996100,093,54,42,0
Aduna (G)2001100,094,55,10,3
Aduna (G)2006100,087,39,03,7
Aduna (G)2011100,090,46,53,1
Agoitz (NG)1986100,03,97,688,5
Agoitz (NG)1991100,08,415,576,1
Agoitz (NG)1996100,014,417,767,9
Aguilar kodeskoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Aguilar kodeskoa (NG)1996100,00,02,197,9
Agurain (A)1986100,07,112,680,3
Agurain (A)1991100,010,725,763,6
Agurain (A)1996100,017,622,959,5
Agurain (A)2001100,024,130,345,7
Agurain (A)2006100,029,527,742,8
Agurain (A)2011100,037,428,634,0
Aia (G)1986100,094,93,71,4
Aia (G)1991100,096,63,20,2
Aia (G)1996100,096,53,00,5
Aia (G)2001100,096,53,30,3
Aia (G)2006100,091,95,92,2
Aia (G)2011100,093,84,31,9
Aiara (A)1986100,03,511,185,4
Aiara (A)1991100,07,09,483,6
Aiara (A)1996100,018,08,173,9
Aiara (A)2001100,024,611,963,5
Aiara (A)2006100,028,216,255,6
Aiara (A)2011100,036,823,339,9
Aiegi (NG)1986100,02,36,491,4
Aiegi (NG)1991100,01,55,692,9
Aiegi (NG)1996100,03,57,289,2
Aizarnazabal (G)1986100,098,81,00,2
Aizarnazabal (G)1991100,097,22,80,0
Aizarnazabal (G)1996100,098,31,50,2
Aizarnazabal (G)2001100,098,21,60,2
Aizarnazabal (G)2006100,091,77,11,2
Aizarnazabal (G)2011100,094,73,71,5
Ajangiz (B)1991100,097,22,50,3
Ajangiz (B)1996100,097,51,41,1
Ajangiz (B)2001100,095,44,60,0
Ajangiz (B)2006100,089,68,22,2
Ajangiz (B)2011100,091,95,42,7
Albiztur (G)1986100,0100,00,00,0
Albiztur (G)1991100,098,61,40,0
Albiztur (G)1996100,099,60,40,0
Albiztur (G)2001100,096,73,00,4
Albiztur (G)2006100,091,75,62,6
Albiztur (G)2011100,095,14,20,8
Alegia (G)1986100,095,23,90,9
Alegia (G)1991100,093,55,60,9
Alegia (G)1996100,094,54,70,8
Alegia (G)2001100,093,85,30,9
Alegia (G)2006100,089,38,12,5
Alegia (G)2011100,089,47,63,0
Alesbes (NG)1986100,00,51,298,3
Alesbes (NG)1991100,00,30,998,8
Alesbes (NG)1996100,00,42,597,1
Alkiza (G)1986100,097,62,00,4
Alkiza (G)1991100,096,82,80,4
Alkiza (G)1996100,098,02,00,0
Alkiza (G)2001100,096,72,50,8
Alkiza (G)2006100,089,57,23,2
Alkiza (G)2011100,093,64,22,2
Allin (NG)1986100,02,23,294,6
Allin (NG)1991100,01,92,595,6
Allin (NG)1996100,03,66,490,0
Allo (NG)1986100,00,40,499,3
Allo (NG)1991100,01,61,596,9
Allo (NG)1996100,02,11,396,6
Alonsotegi (B)1991100,08,326,964,8
Alonsotegi (B)1996100,018,726,854,5
Alonsotegi (B)2001100,019,529,650,9
Alonsotegi (B)2006100,025,827,946,3
Alonsotegi (B)2011100,029,234,935,9
Altsasu (NG)1986100,015,310,474,3
Altsasu (NG)1991100,017,521,960,6
Altsasu (NG)1996100,020,926,552,6
Altzaga (G)1991100,097,82,20,0
Altzaga (G)1996100,097,82,20,0
Altzaga (G)2001100,094,85,20,0
Altzaga (G)2006100,087,09,23,8
Altzaga (G)2011100,088,17,04,9
Altzo (G)1986100,099,70,00,3
Altzo (G)1991100,094,75,00,3
Altzo (G)1996100,098,41,60,0
Altzo (G)2001100,094,94,70,3
Altzo (G)2006100,089,78,22,1
Altzo (G)2011100,091,65,62,8
Ameskoabarren (NG)1986100,02,32,695,1
Ameskoabarren (NG)1991100,02,71,995,4
Ameskoabarren (NG)1996100,02,63,294,3
Amezketa (G)1986100,099,10,50,5
Amezketa (G)1991100,098,51,50,0
Amezketa (G)1996100,095,53,70,8
Amezketa (G)2001100,097,42,30,3
Amezketa (G)2006100,095,23,61,3
Amezketa (G)2011100,096,51,42,1
Amoroto (B)1986100,098,71,30,0
Amoroto (B)1991100,097,91,11,1
Amoroto (B)1996100,098,30,80,8
Amoroto (B)2001100,097,42,30,3
Amoroto (B)2006100,091,17,61,4
Amoroto (B)2011100,096,52,21,4
Amurrio (A)1986100,06,215,977,8
Amurrio (A)1991100,011,718,469,9
Amurrio (A)1996100,019,918,961,2
Amurrio (A)2001100,025,722,052,3
Amurrio (A)2006100,029,921,648,5
Amurrio (A)2011100,037,924,537,7
Andoain (G)1986100,058,123,518,5
Andoain (G)1991100,062,222,015,8
Andoain (G)1996100,067,719,612,6
Andoain (G)2001100,067,820,012,2
Andoain (G)2006100,065,521,912,5
Andoain (G)2011100,069,522,18,4
Andosilla (NG)1986100,00,21,698,2
Andosilla (NG)1991100,00,30,699,1
Andosilla (NG)1996100,00,52,996,6
Anoeta (G)1986100,076,713,59,8
Anoeta (G)1991100,079,715,74,6
Anoeta (G)1996100,083,611,74,7
Anoeta (G)2001100,084,811,93,3
Anoeta (G)2006100,080,614,84,6
Anoeta (G)2011100,083,012,44,6
Antsoain (NG)1986100,06,75,088,3
Antsoain (NG)1991100,07,87,684,6
Antsoain (NG)1996100,07,411,481,2
Antzin (NG)1986100,04,21,294,6
Antzin (NG)1991100,01,22,496,5
Antzin (NG)1996100,02,63,494,0
Antzuola (G)1986100,085,112,92,0
Antzuola (G)1991100,088,68,52,9
Antzuola (G)1996100,089,08,82,2
Antzuola (G)2001100,091,35,53,2
Antzuola (G)2006100,086,79,24,2
Antzuola (G)2011100,088,07,05,0
Anue (NG)1986100,023,214,862,1
Anue (NG)1991100,021,723,754,7
Anue (NG)1996100,020,818,860,4
Araitz (NG)1986100,091,86,31,9
Araitz (NG)1991100,098,11,01,0
Araitz (NG)1996100,093,13,63,4
Arakaldo (B)1986100,041,322,736,0
Arakaldo (B)1991100,050,617,332,1
Arakaldo (B)1996100,042,526,431,0
Arakaldo (B)2001100,057,919,722,4
Arakaldo (B)2006100,049,330,120,5
Arakaldo (B)2011100,050,030,819,2
Arakil (NG)1986100,021,08,870,2
Arakil (NG)1991100,023,011,465,6
Arakil (NG)1996100,015,813,470,9
Arama (G)1986100,093,20,06,8
Arama (G)1991100,092,75,81,5
Arama (G)1996100,091,27,51,4
Arama (G)2001100,092,75,32,0
Arama (G)2006100,089,77,92,4
Arama (G)2011100,093,13,53,5
Aramaio (A)1986100,096,82,11,2
Aramaio (A)1991100,093,15,41,4
Aramaio (A)1996100,093,45,21,4
Aramaio (A)2001100,093,64,81,6
Aramaio (A)2006100,091,36,32,4
Aramaio (A)2011100,092,55,81,7
Aranaratxe (NG)1986100,00,02,098,0
Aranaratxe (NG)1991100,00,01,099,0
Aranaratxe (NG)1996100,01,22,496,5
Aranguren (NG)1986100,03,62,394,1
Aranguren (NG)1991100,06,04,989,1
Aranguren (NG)1996100,08,210,081,9
Arano (NG)1986100,0100,00,00,0
Arano (NG)1991100,0100,00,00,0
Arano (NG)1996100,094,24,81,0
Arantza (NG)1986100,095,70,73,6
Arantza (NG)1991100,099,60,40,0
Arantza (NG)1996100,099,70,30,0
Arantzazu (B)1986100,084,82,712,5
Arantzazu (B)1991100,094,55,10,4
Arantzazu (B)1996100,093,83,52,7
Arantzazu (B)2001100,091,95,82,3
Arantzazu (B)2006100,086,610,03,4
Arantzazu (B)2011100,083,011,95,1
Aras (NG)1986100,01,00,598,6
Aras (NG)1991100,00,55,294,3
Aras (NG)1996100,01,82,495,9
Arbizu (NG)1986100,094,22,73,2
Arbizu (NG)1991100,095,92,31,7
Arbizu (NG)1996100,094,52,82,7
Areatza (B)1986100,062,324,213,5
Areatza (B)1991100,069,020,310,7
Areatza (B)1996100,070,519,69,9
Areatza (B)2001100,070,422,07,7
Areatza (B)2006100,067,823,88,4
Areatza (B)2011100,070,621,97,5
Arellano (NG)1986100,02,31,995,8
Arellano (NG)1991100,02,56,990,6
Arellano (NG)1996100,03,34,991,8
Areso (NG)1986100,098,01,60,4
Areso (NG)1991100,095,05,00,0
Areso (NG)1996100,093,93,22,8
Aretxabaleta (G)1986100,078,713,67,6
Aretxabaleta (G)1991100,081,912,45,6
Aretxabaleta (G)1996100,084,410,25,4
Aretxabaleta (G)2001100,085,111,23,7
Aretxabaleta (G)2006100,080,214,35,5
Aretxabaleta (G)2011100,082,713,43,8
Arguedas (NG)1986100,00,20,399,5
Arguedas (NG)1991100,00,20,699,2
Arguedas (NG)1996100,00,30,799,0
Aria (NG)1986100,053,518,328,2
Aria (NG)1991100,045,329,325,3
Aria (NG)1996100,040,620,339,1
Aritz (NG)1986100,09,911,378,9
Aritz (NG)1991100,013,234,252,6
Aritz (NG)1996100,017,627,954,4
Armañantzas (NG)1986100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1991100,00,00,0100,0
Armañantzas (NG)1996100,01,12,296,7
Armiñon (A)1986100,00,012,487,6
Armiñon (A)1991100,01,115,283,7
Armiñon (A)1996100,01,15,493,5
Armiñon (A)2001100,06,222,771,1
Armiñon (A)2006100,011,018,770,3
Armiñon (A)2011100,018,240,041,8
Arraia-Maeztu (A)1986100,01,520,578,0
Arraia-Maeztu (A)1991100,012,29,078,8
Arraia-Maeztu (A)1996100,012,810,177,1
Arraia-Maeztu (A)2001100,014,620,465,0
Arraia-Maeztu (A)2006100,017,219,663,2
Arraia-Maeztu (A)2011100,025,922,651,5
Arrankudiaga (B)1986100,068,021,410,6
Arrankudiaga (B)1991100,069,916,813,3
Arrankudiaga (B)1996100,059,222,518,3
Arrankudiaga (B)2001100,069,316,913,8
Arrankudiaga (B)2006100,064,320,215,5
Arrankudiaga (B)2011100,064,123,112,8
Arrasate (G)1986100,066,615,717,6
Arrasate (G)1991100,071,016,212,8
Arrasate (G)1996100,076,913,110,0
Arrasate (G)2001100,078,814,46,9
Arrasate (G)2006100,075,316,87,8
Arrasate (G)2011100,077,416,85,8
Arratzu (B)1996100,094,45,10,5
Arratzu (B)2001100,096,53,20,3
Arratzu (B)2006100,092,17,01,0
Arratzu (B)2011100,094,13,82,1
Arratzu-Ubarrundia (A)1986100,012,713,074,3
Arratzu-Ubarrundia (A)1991100,015,113,371,6
Arratzu-Ubarrundia (A)1996100,020,316,663,1
Arratzu-Ubarrundia (A)2001100,023,718,657,8
Arratzu-Ubarrundia (A)2006100,028,222,849,0
Arratzu-Ubarrundia (A)2011100,034,524,041,5
Arrieta (B)1986100,096,41,91,7
Arrieta (B)1991100,092,54,82,8
Arrieta (B)1996100,092,45,52,1
Arrieta (B)2001100,085,711,33,0
Arrieta (B)2006100,081,814,24,0
Arrieta (B)2011100,081,416,12,5
Arrigorriaga (B)1986100,019,620,659,8
Arrigorriaga (B)1991100,026,626,447,0
Arrigorriaga (B)1996100,030,326,843,0
Arrigorriaga (B)2001100,035,129,635,4
Arrigorriaga (B)2006100,039,127,733,2
Arrigorriaga (B)2011100,042,331,925,8
Arroitz (NG)1986100,00,612,387,2
Arroitz (NG)1991100,00,81,198,1
Arroitz (NG)1996100,01,95,193,0
Arruazu (NG)1986100,081,712,26,1
Arruazu (NG)1991100,084,89,55,7
Arruazu (NG)1996100,086,78,64,8
Artaxoa (NG)1986100,00,30,599,2
Artaxoa (NG)1991100,00,41,598,1
Artaxoa (NG)1996100,00,83,395,9
Artazu (NG)1986100,02,72,794,5
Artazu (NG)1991100,02,21,196,8
Artazu (NG)1996100,03,52,494,1
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1986100,093,74,02,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1991100,088,77,83,5
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)1996100,087,99,62,5
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2001100,089,17,92,9
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2006100,084,010,85,2
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)2011100,082,112,55,4
Artze (NG)1986100,06,810,582,7
Artze (NG)1991100,08,017,974,1
Artze (NG)1996100,09,915,874,3
Artzentales (B)1986100,00,77,392,0
Artzentales (B)1991100,00,210,389,5
Artzentales (B)1996100,02,514,583,0
Artzentales (B)2001100,08,917,973,2
Artzentales (B)2006100,017,518,963,6
Artzentales (B)2011100,020,021,858,2
Artziniega (A)1986100,02,311,786,0
Artziniega (A)1991100,08,921,469,7
Artziniega (A)1996100,021,813,464,8
Artziniega (A)2001100,020,916,362,8
Artziniega (A)2006100,028,217,854,0
Artziniega (A)2011100,035,525,638,9
Asparrena (A)1986100,05,712,581,8
Asparrena (A)1991100,011,111,477,5
Asparrena (A)1996100,019,620,659,8
Asparrena (A)2001100,029,617,453,1
Asparrena (A)2006100,029,919,950,3
Asparrena (A)2011100,035,822,541,6
Asteasu (G)1986100,093,43,43,3
Asteasu (G)1991100,092,74,13,2
Asteasu (G)1996100,094,24,11,7
Asteasu (G)2001100,091,96,31,8
Asteasu (G)2006100,085,710,53,8
Asteasu (G)2011100,088,78,32,9
Astigarraga (G)1991100,070,215,714,1
Astigarraga (G)1996100,074,217,28,6
Astigarraga (G)2001100,069,322,58,1
Astigarraga (G)2006100,067,522,89,8
Astigarraga (G)2011100,070,820,88,5
Atarrabia (NG)1986100,06,99,683,5
Atarrabia (NG)1991100,09,510,679,9
Atarrabia (NG)1996100,011,713,075,3
Ataun (G)1986100,099,20,30,4
Ataun (G)1991100,098,41,50,1
Ataun (G)1996100,098,01,30,7
Ataun (G)2001100,096,82,01,1
Ataun (G)2006100,093,04,82,1
Ataun (G)2011100,091,75,23,1
Atetz (NG)1986100,040,214,445,4
Atetz (NG)1991100,037,923,139,0
Atetz (NG)1996100,033,217,949,0
Atxondo (B)1986100,075,99,914,2
Atxondo (B)1991100,079,810,39,9
Atxondo (B)1996100,083,46,89,8
Atxondo (B)2001100,084,76,58,8
Atxondo (B)2006100,080,610,98,5
Atxondo (B)2011100,078,312,59,2
Aulesti (B)1986100,098,80,60,6
Aulesti (B)1991100,097,61,41,1
Aulesti (B)1996100,097,41,51,2
Aulesti (B)2001100,097,72,20,2
Aulesti (B)2006100,095,14,20,7
Aulesti (B)2011100,095,12,32,5
Auritz (NG)1986100,022,617,360,1
Auritz (NG)1991100,018,818,462,8
Auritz (NG)1996100,029,622,847,6
Azagra (NG)1986100,00,10,299,7
Azagra (NG)1991100,00,10,099,8
Azagra (NG)1996100,00,00,399,7
Azkoien (NG)1986100,00,10,899,0
Azkoien (NG)1991100,00,10,399,7
Azkoien (NG)1996100,00,31,598,3
Azkoitia (G)1986100,090,06,43,6
Azkoitia (G)1991100,089,47,43,2
Azkoitia (G)1996100,090,96,52,7
Azkoitia (G)2001100,091,96,51,7
Azkoitia (G)2006100,088,68,62,8
Azkoitia (G)2011100,088,98,13,0
Azpeitia (G)1986100,094,43,02,6
Azpeitia (G)1991100,094,54,01,5
Azpeitia (G)1996100,094,54,31,2
Azpeitia (G)2001100,095,43,80,7
Azpeitia (G)2006100,092,36,01,7
Azpeitia (G)2011100,094,04,41,6
Azuelo (NG)1986100,00,00,0100,0
Azuelo (NG)1991100,00,03,196,9
Azuelo (NG)1996100,01,81,896,5
Añana (A)1986100,00,08,491,6
Añana (A)1991100,00,011,788,3
Añana (A)1996100,05,310,784,0
Añana (A)2001100,010,013,376,7
Añana (A)2006100,013,811,674,6
Añana (A)2011100,014,719,865,5
Añorbe (NG)1986100,00,50,898,7
Añorbe (NG)1991100,00,31,398,4
Añorbe (NG)1996100,00,82,896,4
Bakaiku (NG)1986100,073,919,46,7
Bakaiku (NG)1991100,050,940,58,6
Bakaiku (NG)1996100,053,939,36,8
Bakio (B)1986100,074,48,217,4
Bakio (B)1991100,079,66,513,9
Bakio (B)1996100,073,14,822,1
Bakio (B)2001100,065,611,323,1
Bakio (B)2006100,061,818,519,7
Bakio (B)2011100,064,623,312,1
Baliarrain (G)1991100,099,01,00,0
Baliarrain (G)1996100,098,91,10,0
Baliarrain (G)2001100,098,91,10,0
Baliarrain (G)2006100,093,86,20,0
Baliarrain (G)2011100,097,30,02,7
Balmaseda (B)1986100,01,410,887,7
Balmaseda (B)1991100,05,623,071,5
Balmaseda (B)1996100,012,819,467,8
Balmaseda (B)2001100,015,426,757,9
Balmaseda (B)2006100,022,924,252,9
Balmaseda (B)2011100,027,031,541,6
Barakaldo (B)1986100,03,820,375,9
Barakaldo (B)1991100,06,629,464,1
Barakaldo (B)1996100,013,230,556,3
Barakaldo (B)2001100,015,035,949,1
Barakaldo (B)2006100,025,129,745,2
Barakaldo (B)2011100,026,936,636,5
Barasoain (NG)1986100,01,01,597,5
Barasoain (NG)1991100,00,32,497,3
Barasoain (NG)1996100,01,07,391,7
Barañain (NG)1986100,06,18,385,6
Barañain (NG)1991100,07,88,284,1
Barañain (NG)1996100,09,210,880,0
Barbarin (NG)1986100,00,00,0100,0
Barbarin (NG)1991100,00,01,998,1
Barbarin (NG)1996100,03,21,195,8
Bargota (NG)1986100,00,30,599,2
Bargota (NG)1991100,01,611,087,4
Bargota (NG)1996100,02,55,991,5
Barillas (NG)1986100,00,60,698,8
Barillas (NG)1991100,00,62,497,0
Barillas (NG)1996100,00,01,998,1
Barrika (B)1986100,055,416,428,2
Barrika (B)1991100,048,521,829,7
Barrika (B)1996100,049,920,829,3
Barrika (B)2001100,049,422,628,0
Barrika (B)2006100,048,425,126,4
Barrika (B)2011100,048,333,518,2
Barrundia (A)1986100,06,211,482,4
Barrundia (A)1991100,07,011,581,5
Barrundia (A)1996100,013,34,082,6
Barrundia (A)2001100,019,113,867,1
Barrundia (A)2006100,023,817,359,0
Barrundia (A)2011100,034,521,244,3
Basaburua (NG)1986100,085,49,55,1
Basaburua (NG)1991100,086,28,94,9
Basaburua (NG)1996100,081,212,76,1
Basauri (B)1986100,013,533,153,5
Basauri (B)1991100,017,033,749,2
Basauri (B)1996100,023,428,947,7
Basauri (B)2001100,026,337,036,7
Basauri (B)2006100,033,531,834,6
Basauri (B)2011100,034,634,031,4
Bastida (A)1986100,06,914,978,2
Bastida (A)1991100,010,613,176,2
Bastida (A)1996100,011,37,781,0
Bastida (A)2001100,020,018,161,9
Bastida (A)2006100,024,920,854,3
Bastida (A)2011100,032,028,040,0
Baztan (NG)1986100,081,19,49,4
Baztan (NG)1991100,083,010,86,2
Baztan (NG)1996100,083,88,08,2
Beasain (G)1986100,063,211,125,7
Beasain (G)1991100,066,517,016,5
Beasain (G)1996100,071,813,814,4
Beasain (G)2001100,073,814,411,8
Beasain (G)2006100,071,117,311,6
Beasain (G)2011100,074,118,87,2
Bedia (B)1986100,075,014,710,4
Bedia (B)1991100,075,013,911,1
Bedia (B)1996100,076,611,811,6
Bedia (B)2001100,073,315,311,4
Bedia (B)2006100,069,218,812,1
Bedia (B)2011100,072,418,68,9
Beintza Labaien (NG)1986100,096,82,21,0
Beintza Labaien (NG)1991100,099,01,00,0
Beintza Labaien (NG)1996100,089,02,88,2
Beire (NG)1986100,00,31,398,4
Beire (NG)1991100,00,00,0100,0
Beire (NG)1996100,01,71,796,6
Beizama (G)1986100,098,81,20,0
Beizama (G)1991100,099,40,00,6
Beizama (G)1996100,0100,00,00,0
Beizama (G)2001100,099,30,00,7
Beizama (G)2006100,094,73,32,0
Beizama (G)2011100,097,61,60,8
Belaskoain (NG)1986100,00,02,597,5
Belaskoain (NG)1991100,03,92,693,5
Belaskoain (NG)1996100,04,90,095,1
Belauntza (G)1986100,094,64,31,1
Belauntza (G)1991100,091,16,62,3
Belauntza (G)1996100,092,95,22,0
Belauntza (G)2001100,091,86,32,0
Belauntza (G)2006100,084,712,03,2
Belauntza (G)2011100,090,25,74,1
Bera (NG)1986100,075,012,312,7
Bera (NG)1991100,081,110,88,1
Bera (NG)1996100,077,415,27,4
Berango (B)1986100,039,031,629,4
Berango (B)1991100,035,928,735,5
Berango (B)1996100,042,228,329,4
Berango (B)2001100,037,336,226,6
Berango (B)2006100,041,432,426,2
Berango (B)2011100,043,935,121,0
Berantevilla (A)1986100,00,02,797,3
Berantevilla (A)1991100,01,36,192,6
Berantevilla (A)1996100,03,018,378,7
Berantevilla (A)2001100,03,614,282,1
Berantevilla (A)2006100,010,717,771,6
Berantevilla (A)2011100,015,222,062,8
Berastegi (G)1986100,098,31,40,3
Berastegi (G)1991100,096,92,50,6
Berastegi (G)1996100,097,21,90,9
Berastegi (G)2001100,095,93,40,7
Berastegi (G)2006100,090,96,82,3
Berastegi (G)2011100,091,15,43,5
Berbintzana (NG)1986100,00,40,798,9
Berbintzana (NG)1991100,00,41,997,7
Berbintzana (NG)1996100,01,19,389,6
Bergara (G)1986100,081,513,64,9
Bergara (G)1991100,081,211,87,0
Bergara (G)1996100,082,811,45,8
Bergara (G)2001100,084,411,34,2
Bergara (G)2006100,081,413,35,2
Bergara (G)2011100,081,314,93,8
Beriain (NG)19860,00,00,00,0
Beriain (NG)19910,00,00,00,0
Beriain (NG)1996100,00,84,195,1
Bermeo (B)1986100,084,08,47,5
Bermeo (B)1991100,085,99,15,0
Bermeo (B)1996100,086,29,44,4
Bermeo (B)2001100,084,311,73,9
Bermeo (B)2006100,082,313,04,7
Bermeo (B)2011100,084,611,24,2
Bernedo (A)1986100,01,011,387,7
Bernedo (A)1991100,01,111,587,4
Bernedo (A)1996100,01,66,791,7
Bernedo (A)2001100,09,710,879,5
Bernedo (A)2006100,011,311,577,2
Bernedo (A)2011100,019,021,159,9
Berriatua (B)1986100,097,12,10,7
Berriatua (B)1991100,097,22,50,3
Berriatua (B)1996100,097,12,10,8
Berriatua (B)2001100,098,02,00,0
Berriatua (B)2006100,093,55,01,5
Berriatua (B)2011100,095,13,81,1
Berriobeiti (NG)19860,00,00,00,0
Berriobeiti (NG)19910,00,00,00,0
Berriobeiti (NG)1996100,010,86,083,2
Berriozar (NG)19860,00,00,00,0
Berriozar (NG)19910,00,00,00,0
Berriozar (NG)1996100,013,27,579,3
Berriz (B)1986100,074,47,518,1
Berriz (B)1991100,075,813,910,3
Berriz (B)1996100,077,511,011,5
Berriz (B)2001100,076,515,18,5
Berriz (B)2006100,072,117,710,2
Berriz (B)2011100,073,418,97,7
Berrobi (G)1986100,089,42,48,2
Berrobi (G)1991100,089,71,29,1
Berrobi (G)1996100,089,17,63,4
Berrobi (G)2001100,089,25,35,5
Berrobi (G)2006100,085,78,16,2
Berrobi (G)2011100,086,49,54,0
Bertizarana (NG)1986100,082,610,66,8
Bertizarana (NG)1991100,081,813,94,3
Bertizarana (NG)1996100,083,811,54,6
Betelu (NG)1986100,084,912,13,0
Betelu (NG)1991100,090,88,60,7
Betelu (NG)1996100,095,53,51,0
Bidania-Goiatz (G)1986100,098,90,40,6
Bidania-Goiatz (G)1991100,096,62,21,2
Bidania-Goiatz (G)1996100,095,53,01,5
Bidania-Goiatz (G)2001100,095,83,50,7
Bidania-Goiatz (G)2006100,092,55,32,2
Bidania-Goiatz (G)2011100,095,12,92,0
Bidankoze (NG)1986100,00,01,898,2
Bidankoze (NG)1991100,02,95,891,3
Bidankoze (NG)1996100,07,56,685,8
Bidaurreta (NG)1986100,08,66,085,3
Bidaurreta (NG)1991100,02,96,890,3
Bidaurreta (NG)1996100,09,36,284,5
Bilar (A)1986100,01,10,098,9
Bilar (A)1991100,04,93,391,9
Bilar (A)1996100,04,93,791,4
Bilar (A)2001100,010,95,483,7
Bilar (A)2006100,018,38,373,4
Bilar (A)2011100,022,115,062,9
Bilbo (B)1986100,012,427,759,9
Bilbo (B)1991100,013,429,956,7
Bilbo (B)1996100,019,431,049,6
Bilbo (B)2001100,021,434,644,0
Bilbo (B)2006100,030,329,440,2
Bilbo (B)2011100,031,834,134,1
Biurrun (NG)1986100,01,61,696,9
Biurrun (NG)1991100,00,01,398,7
Biurrun (NG)1996100,00,03,796,3
Burgelu (A)1986100,01,710,987,4
Burgelu (A)1991100,01,18,690,3
Burgelu (A)1996100,011,314,374,4
Burgelu (A)2001100,020,917,162,0
Burgelu (A)2006100,028,618,552,9
Burgelu (A)2011100,031,229,139,7
Burgi (NG)1986100,00,40,499,2
Burgi (NG)1991100,00,84,694,6
Burgi (NG)1996100,01,37,391,5
Burlata (NG)1986100,08,58,882,7
Burlata (NG)1991100,09,19,181,8
Burlata (NG)1996100,010,212,377,5
Busto (NG)1986100,00,00,0100,0
Busto (NG)1991100,00,01,099,0
Busto (NG)1996100,02,21,196,8
Busturia (B)1986100,078,59,911,6
Busturia (B)1991100,083,110,26,7
Busturia (B)1996100,083,310,36,4
Busturia (B)2001100,080,114,95,0
Busturia (B)2006100,075,517,47,0
Busturia (B)2011100,074,618,47,0
Buñuel (NG)1986100,00,10,099,9
Buñuel (NG)1991100,00,10,199,8
Buñuel (NG)1996100,00,10,399,6
Cabanillas (NG)1986100,00,00,0100,0
Cabanillas (NG)1991100,00,20,599,4
Cabanillas (NG)1996100,00,10,999,1
Cabredo (NG)1986100,01,60,098,4
Cabredo (NG)1991100,01,60,897,6
Cabredo (NG)1996100,00,07,992,1
Cadreita (NG)1986100,00,10,599,4
Cadreita (NG)1991100,00,40,299,4
Cadreita (NG)1996100,00,20,599,2
Caparroso (NG)1986100,00,20,299,6
Caparroso (NG)1991100,00,00,599,5
Caparroso (NG)1996100,00,41,098,6
Cascante (NG)1986100,00,40,998,7
Cascante (NG)1991100,00,41,498,2
Cascante (NG)1996100,00,32,996,8
Castejón (NG)1986100,00,10,899,1
Castejón (NG)1991100,00,30,699,2
Castejón (NG)1996100,00,62,397,0
Cintruenigo (NG)1986100,00,20,599,3
Cintruenigo (NG)1991100,00,10,699,3
Cintruenigo (NG)1996100,00,30,898,9
Corella (NG)1986100,00,10,199,8
Corella (NG)1991100,00,10,699,3
Corella (NG)1996100,00,30,699,1
Cortes (NG)1986100,00,20,399,6
Cortes (NG)1991100,00,31,498,3
Cortes (NG)1996100,01,15,593,4
Cárcar (NG)1986100,00,10,099,9
Cárcar (NG)1991100,00,20,499,4
Cárcar (NG)1996100,00,20,599,3
Deba (G)1986100,088,58,72,8
Deba (G)1991100,083,211,05,9
Deba (G)1996100,085,312,12,6
Deba (G)2001100,085,710,33,9
Deba (G)2006100,082,213,14,7
Deba (G)2011100,086,210,43,4
Deierri (NG)1986100,02,00,797,2
Deierri (NG)1991100,02,12,795,3
Deierri (NG)1996100,04,16,589,4
Deikaztelu (NG)1986100,01,00,398,7
Deikaztelu (NG)1991100,01,10,498,4
Deikaztelu (NG)1996100,02,05,892,2
Derio (B)1986100,019,620,559,9
Derio (B)1991100,034,034,231,7
Derio (B)1996100,041,635,922,5
Derio (B)2001100,042,236,221,6
Derio (B)2006100,044,232,223,6
Derio (B)2011100,047,733,119,1
Desojo (NG)1986100,00,70,099,3
Desojo (NG)1991100,00,80,898,4
Desojo (NG)1996100,00,81,797,5
Dima (B)1986100,095,12,42,5
Dima (B)1991100,093,82,63,7
Dima (B)1996100,093,73,92,4
Dima (B)2001100,091,76,81,5
Dima (B)2006100,085,610,43,9
Dima (B)2011100,087,18,14,7
Donamaria (NG)1986100,094,22,92,9
Donamaria (NG)1991100,094,24,91,0
Donamaria (NG)1996100,096,12,71,2
Donemiliaga (A)1986100,03,97,988,2
Donemiliaga (A)1991100,03,69,686,8
Donemiliaga (A)1996100,010,313,376,4
Donemiliaga (A)2001100,018,512,868,7
Donemiliaga (A)2006100,022,114,763,2
Donemiliaga (A)2011100,026,320,852,8
Doneztebe (NG)1986100,063,913,822,3
Doneztebe (NG)1991100,073,413,712,9
Doneztebe (NG)1996100,078,012,39,7
Donostia (G)1986100,035,228,336,5
Donostia (G)1991100,035,330,933,8
Donostia (G)1996100,041,329,828,9
Donostia (G)2001100,044,131,624,4
Donostia (G)2006100,048,428,922,7
Donostia (G)2011100,052,529,817,7
Dulantzi (A)1986100,010,618,171,4
Dulantzi (A)1991100,07,716,675,7
Dulantzi (A)1996100,023,421,455,1
Dulantzi (A)2001100,021,431,746,9
Dulantzi (A)2006100,029,832,537,8
Dulantzi (A)2011100,039,831,228,9
Durango (B)1986100,051,720,427,9
Durango (B)1991100,049,827,522,6
Durango (B)1996100,056,624,918,5
Durango (B)2001100,057,228,614,2
Durango (B)2006100,059,127,013,9
Durango (B)2011100,062,826,011,2
Ea (B)1986100,095,03,02,0
Ea (B)1991100,093,15,11,8
Ea (B)1996100,089,54,65,9
Ea (B)2001100,085,88,45,8
Ea (B)2006100,080,311,58,1
Ea (B)2011100,083,310,85,9
Egues (NG)1986100,05,43,591,1
Egues (NG)1991100,05,26,688,2
Egues (NG)1996100,09,013,577,5
Eibar (G)1986100,058,420,521,1
Eibar (G)1991100,060,919,719,4
Eibar (G)1996100,064,819,615,5
Eibar (G)2001100,067,620,911,4
Eibar (G)2006100,065,022,612,4
Eibar (G)2011100,067,623,78,8
Ekora (A)1986100,00,51,198,4
Ekora (A)1991100,01,11,697,3
Ekora (A)1996100,03,82,294,0
Ekora (A)2001100,04,89,086,1
Ekora (A)2006100,012,39,478,4
Ekora (A)2011100,010,416,673,0
Elantxobe (B)1986100,096,72,60,7
Elantxobe (B)1991100,095,44,00,6
Elantxobe (B)1996100,094,74,70,6
Elantxobe (B)2001100,095,52,91,7
Elantxobe (B)2006100,090,06,73,3
Elantxobe (B)2011100,090,46,43,2
Elduain (G)1986100,098,81,20,0
Elduain (G)1991100,098,21,40,5
Elduain (G)1996100,096,73,30,0
Elduain (G)2001100,094,35,20,5
Elduain (G)2006100,090,07,52,5
Elduain (G)2011100,092,35,32,4
Elgeta (G)1986100,093,35,11,6
Elgeta (G)1991100,094,24,71,1
Elgeta (G)1996100,092,07,10,9
Elgeta (G)2001100,092,85,81,4
Elgeta (G)2006100,086,710,23,2
Elgeta (G)2011100,090,28,01,8
Elgoibar (G)1986100,069,918,012,1
Elgoibar (G)1991100,072,613,813,6
Elgoibar (G)1996100,075,513,411,1
Elgoibar (G)2001100,077,212,610,3
Elgoibar (G)2006100,074,614,910,5
Elgoibar (G)2011100,075,118,76,2
Elgorriaga (NG)1986100,090,44,55,1
Elgorriaga (NG)1991100,095,52,61,9
Elgorriaga (NG)1996100,092,15,52,4
Elizagorria (NG)1986100,00,00,0100,0
Elizagorria (NG)1991100,00,50,599,1
Elizagorria (NG)1996100,00,00,0100,0
Elo (NG)1986100,00,82,097,1
Elo (NG)1991100,00,80,099,2
Elo (NG)1996100,01,62,895,7
Elorrio (B)1986100,067,011,022,0
Elorrio (B)1991100,068,712,019,2
Elorrio (B)1996100,073,213,113,7
Elorrio (B)2001100,075,516,48,2
Elorrio (B)2006100,073,417,59,1
Elorrio (B)2011100,077,018,44,6
Elortz (NG)1986100,01,51,397,2
Elortz (NG)1991100,01,75,992,4
Elortz (NG)1996100,02,99,587,6
Eltziego (A)1986100,00,20,799,1
Eltziego (A)1991100,05,11,793,3
Eltziego (A)1996100,06,81,691,6
Eltziego (A)2001100,03,49,986,6
Eltziego (A)2006100,014,79,575,8
Eltziego (A)2011100,021,517,261,3
Eneritz (NG)1986100,00,01,198,9
Eneritz (NG)1991100,00,60,099,4
Eneritz (NG)1996100,00,63,595,9
Erandio (B)1986100,018,523,557,9
Erandio (B)1991100,018,632,349,2
Erandio (B)1996100,026,229,644,2
Erandio (B)2001100,025,436,738,0
Erandio (B)2006100,032,431,536,1
Erandio (B)2011100,033,835,231,0
Eratsun (NG)1986100,093,96,10,0
Eratsun (NG)1991100,096,93,10,0
Eratsun (NG)1996100,099,40,00,6
Ereño (B)1986100,097,52,20,4
Ereño (B)1991100,095,53,80,8
Ereño (B)1996100,096,82,80,4
Ereño (B)2001100,095,34,20,4
Ereño (B)2006100,088,98,52,6
Ereño (B)2011100,092,36,80,9
Ergoiena (NG)1986100,098,50,90,5
Ergoiena (NG)1991100,097,62,00,4
Ergoiena (NG)1996100,092,53,44,1
Ermua (B)1986100,037,715,047,3
Ermua (B)1991100,035,432,432,3
Ermua (B)1996100,047,326,726,0
Ermua (B)2001100,049,831,818,4
Ermua (B)2006100,053,527,519,0
Ermua (B)2011100,057,828,114,0
Errenteria (G)1986100,034,820,844,5
Errenteria (G)1991100,035,131,833,1
Errenteria (G)1996100,041,229,029,8
Errenteria (G)2001100,045,826,327,9
Errenteria (G)2006100,048,726,125,2
Errenteria (G)2011100,052,330,517,1
Errezil (G)1986100,098,60,41,0
Errezil (G)1991100,098,51,50,0
Errezil (G)1996100,099,00,80,2
Errezil (G)2001100,099,10,90,0
Errezil (G)2006100,094,14,41,4
Errezil (G)2011100,095,12,72,2
Erriberabeitia (A)1986100,00,01,898,2
Erriberabeitia (A)1991100,01,112,686,2
Erriberabeitia (A)1996100,06,114,379,6
Erriberabeitia (A)2001100,06,917,975,2
Erriberabeitia (A)2006100,021,323,655,1
Erriberabeitia (A)2011100,026,433,240,5
Erriberagoitia (A)1986100,00,510,389,2
Erriberagoitia (A)1991100,01,013,285,8
Erriberagoitia (A)1996100,03,914,581,7
Erriberagoitia (A)2001100,07,116,876,2
Erriberagoitia (A)2006100,016,222,361,5
Erriberagoitia (A)2011100,019,731,448,9
Erriberri (NG)1986100,00,21,898,0
Erriberri (NG)1991100,00,61,198,3
Erriberri (NG)1996100,00,93,595,5
Errigoiti (B)1986100,096,11,12,8
Errigoiti (B)1991100,097,62,10,2
Errigoiti (B)1996100,094,83,31,9
Errigoiti (B)2001100,090,22,96,9
Errigoiti (B)2006100,085,47,96,8
Errigoiti (B)2011100,087,86,75,5
Erro (NG)1986100,016,913,469,8
Erro (NG)1991100,016,812,271,0
Erro (NG)1996100,019,520,659,9
Erromantzatua (NG)1986100,00,60,099,4
Erromantzatua (NG)1991100,02,71,396,0
Erromantzatua (NG)1996100,04,66,588,9
Erronkari (NG)1986100,02,72,994,4
Erronkari (NG)1991100,02,65,591,9
Erronkari (NG)1996100,04,09,087,0
Esa (NG)1986100,01,10,598,4
Esa (NG)1991100,01,11,697,3
Esa (NG)1996100,07,08,085,0
Eskoriatza (G)1986100,076,110,613,3
Eskoriatza (G)1991100,075,013,012,0
Eskoriatza (G)1996100,077,813,09,2
Eskoriatza (G)2001100,081,711,86,5
Eskoriatza (G)2006100,077,714,97,4
Eskoriatza (G)2011100,079,615,74,7
Eslaba (NG)1986100,00,02,297,8
Eslaba (NG)1991100,00,53,096,5
Eslaba (NG)1996100,01,12,796,2
Espartza Zaraitzu (NG)1986100,08,318,673,1
Espartza Zaraitzu (NG)1991100,06,038,355,6
Espartza Zaraitzu (NG)1996100,05,825,668,6
Esprontzeda (NG)1986100,00,00,0100,0
Esprontzeda (NG)1991100,00,60,698,7
Esprontzeda (NG)1996100,00,70,798,7
Esteribar (NG)1986100,015,46,178,5
Esteribar (NG)1991100,014,16,879,1
Esteribar (NG)1996100,015,36,678,2
Etaio (NG)1986100,00,01,898,2
Etaio (NG)1991100,01,12,196,8
Etaio (NG)1996100,00,03,496,6
Etxalar (NG)1986100,096,31,91,8
Etxalar (NG)1991100,096,42,51,1
Etxalar (NG)1996100,097,32,10,6
Etxarri (NG)1986100,00,01,998,1
Etxarri (NG)1991100,01,69,788,7
Etxarri (NG)1996100,07,59,483,0
Etxarri Aranatz (NG)1986100,085,87,76,5
Etxarri Aranatz (NG)1991100,078,115,86,2
Etxarri Aranatz (NG)1996100,083,011,45,6
Etxauri (NG)1986100,05,65,888,6
Etxauri (NG)1991100,03,89,287,0
Etxauri (NG)1996100,010,110,479,5
Etxebarri (B)1986100,09,226,963,9
Etxebarri (B)1991100,013,634,052,5
Etxebarri (B)1996100,021,431,647,0
Etxebarri (B)2001100,022,639,837,6
Etxebarri (B)2006100,030,734,435,0
Etxebarri (B)2011100,035,039,225,8
Eulate (NG)1986100,01,30,598,2
Eulate (NG)1991100,01,72,595,8
Eulate (NG)1996100,02,30,996,9
Ezkabarte (NG)1986100,04,65,989,5
Ezkabarte (NG)1991100,05,77,886,5
Ezkabarte (NG)1996100,09,911,179,0
Ezkaroze (NG)1986100,00,810,089,3
Ezkaroze (NG)1991100,01,713,085,4
Ezkaroze (NG)1996100,04,611,084,4
Ezkio-Itsaso (G)1986100,096,72,01,3
Ezkio-Itsaso (G)1991100,095,63,21,2
Ezkio-Itsaso (G)1996100,094,45,00,6
Ezkio-Itsaso (G)2001100,093,05,61,4
Ezkio-Itsaso (G)2006100,088,410,31,2
Ezkio-Itsaso (G)2011100,091,86,31,9
Ezkurra (NG)1986100,094,13,72,2
Ezkurra (NG)1991100,098,80,80,4
Ezkurra (NG)1996100,096,42,21,3
Ezporogi (NG)1986100,00,02,597,5
Ezporogi (NG)1991100,01,41,497,2
Ezporogi (NG)1996100,01,61,696,9
Faltzes (NG)1986100,00,51,098,5
Faltzes (NG)1991100,00,42,996,8
Faltzes (NG)1996100,00,86,392,9
Fitero (NG)1986100,00,10,299,7
Fitero (NG)1991100,00,00,599,5
Fitero (NG)1996100,00,00,999,1
Fontellas (NG)1986100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1991100,00,00,0100,0
Fontellas (NG)1996100,00,01,298,8
Forua (B)1991100,088,67,04,4
Forua (B)1996100,086,210,13,7
Forua (B)2001100,087,110,42,4
Forua (B)2006100,085,211,13,7
Forua (B)2011100,086,010,23,9
Fruiz (B)1986100,098,60,70,7
Fruiz (B)1991100,097,12,30,6
Fruiz (B)1996100,096,33,40,3
Fruiz (B)2001100,089,57,03,5
Fruiz (B)2006100,082,512,15,4
Fruiz (B)2011100,082,314,03,7
Funes (NG)1986100,00,10,199,8
Funes (NG)1991100,00,10,599,5
Funes (NG)1996100,00,10,099,9
Fustiñana (NG)1986100,00,20,299,5
Fustiñana (NG)1991100,00,10,199,8
Fustiñana (NG)1996100,00,00,0100,0
Gabiria (G)1986100,099,30,20,5
Gabiria (G)1991100,098,51,50,0
Gabiria (G)1996100,096,52,51,0
Gabiria (G)2001100,096,73,10,3
Gabiria (G)2006100,092,95,51,6
Gabiria (G)2011100,094,13,22,7
Gaintza (G)1986100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1991100,0100,00,00,0
Gaintza (G)1996100,097,72,30,0
Gaintza (G)2001100,096,93,10,0
Gaintza (G)2006100,096,13,90,0
Gaintza (G)2011100,094,72,72,7
Galar (NG)1986100,01,32,796,0
Galar (NG)1991100,01,73,894,5
Galar (NG)1996100,02,76,490,9
Galdakao (B)1986100,039,617,243,1
Galdakao (B)1991100,041,424,034,5
Galdakao (B)1996100,044,921,633,5
Galdakao (B)2001100,051,624,823,6
Galdakao (B)2006100,051,425,123,5
Galdakao (B)2011100,051,328,620,1
Galdames (B)1986100,04,212,683,2
Galdames (B)1991100,06,415,278,5
Galdames (B)1996100,010,617,771,7
Galdames (B)2001100,015,120,764,1
Galdames (B)2006100,018,923,757,4
Galdames (B)2011100,023,825,250,9
Galipentzu (NG)1986100,00,53,296,3
Galipentzu (NG)1991100,02,93,593,6
Galipentzu (NG)1996100,04,70,794,7
Galoze (NG)1986100,00,70,798,6
Galoze (NG)1991100,00,00,899,2
Galoze (NG)1996100,01,610,787,7
Gamiz-Fika (B)1986100,096,52,11,5
Gamiz-Fika (B)1991100,094,73,41,9
Gamiz-Fika (B)1996100,089,95,54,6
Gamiz-Fika (B)2001100,081,110,78,3
Gamiz-Fika (B)2006100,078,114,17,8
Gamiz-Fika (B)2011100,078,914,07,1
Garai (B)1986100,096,71,91,4
Garai (B)1991100,093,34,02,7
Garai (B)1996100,087,011,61,4
Garai (B)2001100,091,57,11,4
Garai (B)2006100,085,711,03,3
Garai (B)2011100,086,410,72,9
Garaioa (NG)1986100,06,524,868,6
Garaioa (NG)1991100,06,635,358,1
Garaioa (NG)1996100,08,417,673,9
Garde (NG)1986100,00,50,599,1
Garde (NG)1991100,01,50,598,1
Garde (NG)1996100,03,21,195,8
Gares (NG)1986100,07,64,487,9
Gares (NG)1991100,03,77,588,8
Gares (NG)1996100,05,57,287,3
Garinoain (NG)1986100,00,41,198,5
Garinoain (NG)1991100,00,02,397,7
Garinoain (NG)1996100,01,13,495,5
Garralda (NG)1986100,029,521,848,7
Garralda (NG)1991100,029,327,243,5
Garralda (NG)1996100,024,429,446,2
Gasteiz (A)1986100,06,123,870,1
Gasteiz (A)1991100,08,428,762,9
Gasteiz (A)1996100,016,028,255,8
Gasteiz (A)2001100,019,434,646,0
Gasteiz (A)2006100,029,828,142,1
Gasteiz (A)2011100,031,832,535,7
Gatika (B)1986100,089,17,63,2
Gatika (B)1991100,092,93,73,4
Gatika (B)1996100,088,18,03,9
Gatika (B)2001100,083,412,04,6
Gatika (B)2006100,076,315,78,0
Gatika (B)2011100,078,215,95,9
Gautegiz-Arteaga (B)1986100,093,84,31,9
Gautegiz-Arteaga (B)1991100,091,26,62,2
Gautegiz-Arteaga (B)1996100,088,08,23,9
Gautegiz-Arteaga (B)2001100,084,211,44,4
Gautegiz-Arteaga (B)2006100,080,613,65,8
Gautegiz-Arteaga (B)2011100,085,210,84,0
Gaztelu (G)1996100,099,30,70,0
Gaztelu (G)2001100,090,26,33,5
Gaztelu (G)2006100,089,66,14,3
Gaztelu (G)2011100,094,23,81,9
Gazteluberri (NG)1986100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)1991100,00,00,0100,0
Gazteluberri (NG)1996100,00,08,391,7
Genevilla (NG)1986100,00,09,990,1
Genevilla (NG)1991100,03,16,190,8
Genevilla (NG)1996100,06,51,991,6
Gernika-Lumo (B)1986100,079,115,06,0
Gernika-Lumo (B)1991100,078,214,67,1
Gernika-Lumo (B)1996100,082,811,85,3
Gernika-Lumo (B)2001100,081,314,14,6
Gernika-Lumo (B)2006100,079,914,75,4
Gernika-Lumo (B)2011100,083,611,84,6
Gesalatz (NG)1986100,00,20,599,3
Gesalatz (NG)1991100,01,40,997,6
Gesalatz (NG)1996100,02,64,493,0
Getaria (G)1986100,097,71,50,7
Getaria (G)1991100,097,52,10,3
Getaria (G)1996100,097,61,90,5
Getaria (G)2001100,095,54,00,5
Getaria (G)2006100,092,55,81,7
Getaria (G)2011100,096,33,20,5
Getxo (B)1986100,015,731,153,2
Getxo (B)1991100,017,331,251,5
Getxo (B)1996100,022,831,545,6
Getxo (B)2001100,024,035,640,5
Getxo (B)2006100,032,830,037,2
Getxo (B)2011100,033,934,631,5
Girgillao (NG)1986100,00,02,497,6
Girgillao (NG)1991100,01,42,995,7
Girgillao (NG)1996100,03,14,692,3
Gizaburuaga (B)1986100,099,30,70,0
Gizaburuaga (B)1991100,097,62,40,0
Gizaburuaga (B)1996100,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)2001100,098,51,50,0
Gizaburuaga (B)2006100,094,44,31,2
Gizaburuaga (B)2011100,096,02,91,2
Gobiaran (A)1986100,00,48,690,9
Gobiaran (A)1991100,00,715,084,3
Gobiaran (A)1996100,01,24,294,5
Gobiaran (A)2001100,06,210,383,5
Gobiaran (A)2006100,014,111,874,1
Gobiaran (A)2011100,014,820,364,8
Goizueta (NG)1986100,098,90,30,8
Goizueta (NG)1991100,099,40,50,1
Goizueta (NG)1996100,097,61,90,5
Gordexola (B)1986100,02,613,783,6
Gordexola (B)1991100,06,220,273,7
Gordexola (B)1996100,012,016,371,7
Gordexola (B)2001100,019,624,555,9
Gordexola (B)2006100,024,825,549,7
Gordexola (B)2011100,029,532,138,4
Gorliz (B)1986100,035,228,436,4
Gorliz (B)1991100,036,229,933,9
Gorliz (B)1996100,037,527,235,3
Gorliz (B)2001100,039,531,928,6
Gorliz (B)2006100,041,531,327,2
Gorliz (B)2011100,045,134,420,5
Gorza (NG)1986100,01,01,997,1
Gorza (NG)1991100,00,02,297,8
Gorza (NG)1996100,00,06,393,7
Goñi (NG)1986100,00,50,998,6
Goñi (NG)1991100,00,04,096,0
Goñi (NG)1996100,01,510,787,8
Guardia (Biastari) (A)1986100,00,97,991,2
Guardia (Biastari) (A)1991100,00,811,787,4
Guardia (Biastari) (A)1996100,05,39,884,9
Guardia (Biastari) (A)2001100,09,516,074,4
Guardia (Biastari) (A)2006100,015,315,868,9
Guardia (Biastari) (A)2011100,023,522,853,7
Gueñes (B)1986100,02,817,679,5
Gueñes (B)1991100,06,423,270,4
Gueñes (B)1996100,010,323,366,4
Gueñes (B)2001100,017,227,455,4
Gueñes (B)2006100,024,027,848,2
Gueñes (B)2011100,028,932,238,9
Harana (A)1986100,00,71,098,3
Harana (A)1991100,00,81,797,5
Harana (A)1996100,03,33,393,4
Harana (A)2001100,07,811,980,3
Harana (A)2006100,012,311,276,5
Harana (A)2011100,014,813,172,1
Hernani (G)1986100,058,721,819,5
Hernani (G)1991100,062,221,816,0
Hernani (G)1996100,066,517,615,9
Hernani (G)2001100,068,419,412,2
Hernani (G)2006100,068,020,211,8
Hernani (G)2011100,071,521,07,6
Hernialde (G)1986100,089,38,02,7
Hernialde (G)1991100,090,59,20,4
Hernialde (G)1996100,091,47,11,4
Hernialde (G)2001100,095,13,41,5
Hernialde (G)2006100,084,112,13,8
Hernialde (G)2011100,089,96,53,6
Hiriberri Atetz (NG)1986100,051,47,041,6
Hiriberri Atetz (NG)1991100,047,641,810,6
Hiriberri Atetz (NG)1996100,044,025,330,7
Hondarribia (G)1986100,069,615,415,0
Hondarribia (G)1991100,068,320,011,7
Hondarribia (G)1996100,070,517,811,7
Hondarribia (G)2001100,070,917,411,7
Hondarribia (G)2006100,069,519,011,5
Hondarribia (G)2011100,071,420,58,1
Ibargoiti (NG)1986100,01,11,197,7
Ibargoiti (NG)1991100,00,51,598,0
Ibargoiti (NG)1996100,01,45,393,3
Ibarra (G)1986100,075,810,713,5
Ibarra (G)1991100,071,214,114,6
Ibarra (G)1996100,081,013,35,8
Ibarra (G)2001100,080,914,74,5
Ibarra (G)2006100,077,016,96,2
Ibarra (G)2011100,079,913,26,8
Ibarrangelu (B)1986100,093,85,01,2
Ibarrangelu (B)1991100,092,16,31,7
Ibarrangelu (B)1996100,091,76,22,1
Ibarrangelu (B)2001100,088,66,45,0
Ibarrangelu (B)2006100,081,712,26,2
Ibarrangelu (B)2011100,083,311,65,1
Idiazabal (G)1986100,095,04,40,7
Idiazabal (G)1991100,094,73,51,7
Idiazabal (G)1996100,093,15,71,2
Idiazabal (G)2001100,095,73,01,2
Idiazabal (G)2006100,090,07,62,4
Idiazabal (G)2011100,092,65,42,0
Igantzi (NG)1986100,097,00,92,1
Igantzi (NG)1991100,098,10,61,3
Igantzi (NG)1996100,096,02,71,3
Igorre (B)1986100,078,58,712,8
Igorre (B)1991100,084,59,95,6
Igorre (B)1996100,087,56,85,7
Igorre (B)2001100,083,311,35,4
Igorre (B)2006100,077,915,17,0
Igorre (B)2011100,082,211,26,7
Iguzkitza (NG)1986100,01,42,096,5
Iguzkitza (NG)1991100,03,80,695,6
Iguzkitza (NG)1996100,03,33,093,6
Ikaztegieta (G)1986100,098,20,21,6
Ikaztegieta (G)1991100,094,13,62,4
Ikaztegieta (G)1996100,093,52,14,4
Ikaztegieta (G)2001100,091,54,73,8
Ikaztegieta (G)2006100,088,75,95,4
Ikaztegieta (G)2011100,084,79,85,5
Imotz (NG)1986100,071,313,715,0
Imotz (NG)1991100,075,413,710,9
Imotz (NG)1996100,068,822,68,7
Irantzu (NG)1986100,034,413,452,2
Irantzu (NG)1991100,035,924,839,3
Irantzu (NG)1996100,046,322,431,3
Irun (G)1986100,031,227,041,8
Irun (G)1991100,034,327,138,5
Irun (G)1996100,040,723,435,9
Irun (G)2001100,044,923,331,8
Irun (G)2006100,047,424,727,9
Irun (G)2011100,050,530,818,7
Irunberri (NG)1986100,02,82,594,7
Irunberri (NG)1991100,04,83,491,8
Irunberri (NG)1996100,05,510,484,1
Irura (G)1986100,089,06,64,4
Irura (G)1991100,087,910,21,9
Irura (G)1996100,086,68,45,0
Irura (G)2001100,083,414,12,5
Irura (G)2006100,081,215,13,7
Irura (G)2011100,083,013,93,1
Iruraitz-Gauna (A)1986100,03,48,288,5
Iruraitz-Gauna (A)1991100,06,012,681,4
Iruraitz-Gauna (A)1996100,08,818,772,5
Iruraitz-Gauna (A)2001100,014,511,973,6
Iruraitz-Gauna (A)2006100,024,617,857,6
Iruraitz-Gauna (A)2011100,028,025,446,6
Irurtzun (NG)19860,00,00,00,0
Irurtzun (NG)19910,00,00,00,0
Irurtzun (NG)1996100,027,918,353,8
Iruña Oka (A)1986100,00,78,690,6
Iruña Oka (A)1991100,06,312,581,2
Iruña Oka (A)1996100,010,414,874,8
Iruña Oka (A)2001100,018,127,754,2
Iruña Oka (A)2006100,026,030,243,8
Iruña Oka (A)2011100,033,235,731,1
Iruñea (NG)1986100,06,67,785,7
Iruñea (NG)1991100,06,88,484,8
Iruñea (NG)1996100,07,49,183,5
Ispaster (B)1986100,095,33,31,5
Ispaster (B)1991100,096,03,70,3
Ispaster (B)1996100,097,02,80,2
Ispaster (B)2001100,096,93,00,2
Ispaster (B)2006100,091,37,11,6
Ispaster (B)2011100,091,35,73,0
Itsasondo (G)1986100,090,07,82,2
Itsasondo (G)1991100,091,36,32,4
Itsasondo (G)1996100,090,87,41,7
Itsasondo (G)2001100,087,49,72,9
Itsasondo (G)2006100,083,012,54,6
Itsasondo (G)2011100,085,411,33,3
Ituren (NG)1986100,097,11,61,3
Ituren (NG)1991100,099,30,70,0
Ituren (NG)1996100,097,71,90,5
Iturmendi (NG)1986100,021,236,742,1
Iturmendi (NG)1991100,026,029,644,4
Iturmendi (NG)1996100,027,436,136,4
Itza (NG)1986100,010,99,279,8
Itza (NG)1991100,010,06,783,2
Itza (NG)1996100,010,29,780,0
Itzagaondoa (NG)1986100,01,44,194,6
Itzagaondoa (NG)1991100,06,13,990,0
Itzagaondoa (NG)1996100,06,69,683,8
Itzaltzu (NG)1986100,00,014,086,0
Itzaltzu (NG)1991100,00,018,281,8
Itzaltzu (NG)1996100,02,318,279,5
Iurreta (B)1991100,060,018,721,3
Iurreta (B)1996100,066,621,112,3
Iurreta (B)2001100,068,722,19,2
Iurreta (B)2006100,068,020,911,1
Iurreta (B)2011100,069,521,39,2
Izaba (NG)1986100,02,43,594,0
Izaba (NG)1991100,03,17,389,6
Izaba (NG)1996100,04,811,184,1
Izurtza (B)1986100,088,65,75,7
Izurtza (B)1991100,086,09,74,2
Izurtza (B)1996100,088,57,44,1
Izurtza (B)2001100,093,62,63,9
Izurtza (B)2006100,089,66,14,2
Izurtza (B)2011100,086,511,12,4
Jaitz (NG)1986100,00,01,998,1
Jaitz (NG)1991100,04,21,094,8
Jaitz (NG)1996100,01,07,891,2
Jaurrieta (NG)1986100,01,56,791,8
Jaurrieta (NG)1991100,04,317,078,7
Jaurrieta (NG)1996100,07,212,180,8
Kanpezu (A)1986100,03,914,281,9
Kanpezu (A)1991100,07,417,874,8
Kanpezu (A)1996100,09,99,880,3
Kanpezu (A)2001100,015,211,373,5
Kanpezu (A)2006100,019,516,264,4
Kanpezu (A)2011100,026,523,649,9
Karrantza (B)1986100,01,24,494,4
Karrantza (B)1991100,01,56,192,4
Karrantza (B)1996100,08,412,878,8
Karrantza (B)2001100,012,114,773,2
Karrantza (B)2006100,018,115,866,1
Karrantza (B)2011100,021,624,853,6
Kaseda (NG)1986100,00,42,996,7
Kaseda (NG)1991100,01,01,797,2
Kaseda (NG)1996100,01,86,092,2
Kortezubi (B)1991100,097,81,60,5
Kortezubi (B)1996100,095,74,30,0
Kortezubi (B)2001100,093,24,82,1
Kortezubi (B)2006100,091,16,72,2
Kortezubi (B)2011100,092,06,21,9
Kripan (A)1986100,00,611,488,0
Kripan (A)1991100,02,814,782,5
Kripan (A)1996100,06,08,485,5
Kripan (A)2001100,09,914,375,8
Kripan (A)2006100,018,47,574,1
Kripan (A)2011100,024,712,063,3
Kuartango (A)1986100,04,410,784,9
Kuartango (A)1991100,08,011,580,5
Kuartango (A)1996100,011,73,884,6
Kuartango (A)2001100,018,512,069,5
Kuartango (A)2006100,018,415,466,2
Kuartango (A)2011100,022,727,749,6
Lagran (A)1986100,00,018,881,3
Lagran (A)1991100,01,96,391,8
Lagran (A)1996100,03,015,281,7
Lagran (A)2001100,04,914,880,2
Lagran (A)2006100,08,116,175,8
Lagran (A)2011100,010,622,566,9
Lakuntza (NG)1986100,067,724,97,4
Lakuntza (NG)1991100,072,69,218,2
Lakuntza (NG)1996100,062,721,016,3
Lana (NG)1986100,00,00,0100,0
Lana (NG)1991100,01,01,098,1
Lana (NG)1996100,00,51,098,5
Lanestosa (B)1986100,02,90,097,1
Lanestosa (B)1991100,02,21,196,7
Lanestosa (B)1996100,01,77,990,4
Lanestosa (B)2001100,03,412,684,0
Lanestosa (B)2006100,021,112,266,7
Lanestosa (B)2011100,019,426,354,4
Lantaron (A)1986100,00,22,397,4
Lantaron (A)1991100,01,86,292,0
Lantaron (A)1996100,01,45,593,1
Lantaron (A)2001100,02,211,586,3
Lantaron (A)2006100,013,014,772,3
Lantaron (A)2011100,013,620,865,6
Lantz (NG)1986100,031,214,953,9
Lantz (NG)1991100,028,721,350,0
Lantz (NG)1996100,016,013,470,6
Lantziego (A)1986100,02,85,292,0
Lantziego (A)1991100,05,96,787,4
Lantziego (A)1996100,011,13,485,5
Lantziego (A)2001100,013,36,280,4
Lantziego (A)2006100,016,29,574,3
Lantziego (A)2011100,022,216,960,9
Lapoblación (NG)1986100,00,00,0100,0
Lapoblación (NG)1991100,00,03,296,8
Lapoblación (NG)1996100,00,03,496,6
Lapuebla de Labarca (A)1986100,07,23,889,0
Lapuebla de Labarca (A)1991100,010,312,077,7
Lapuebla de Labarca (A)1996100,021,05,573,5
Lapuebla de Labarca (A)2001100,025,05,869,2
Lapuebla de Labarca (A)2006100,025,010,464,6
Lapuebla de Labarca (A)2011100,028,419,152,5
Larrabetzu (B)1986100,087,29,13,8
Larrabetzu (B)1991100,084,710,35,0
Larrabetzu (B)1996100,087,27,65,2
Larrabetzu (B)2001100,085,710,63,7
Larrabetzu (B)2006100,079,315,45,3
Larrabetzu (B)2011100,078,214,87,0
Larraga (NG)1986100,00,40,898,8
Larraga (NG)1991100,00,63,695,8
Larraga (NG)1996100,00,85,793,5
Larragoa (NG)1986100,00,50,099,5
Larragoa (NG)1991100,00,60,099,4
Larragoa (NG)1996100,00,70,798,7
Larraul (G)1986100,098,11,90,0
Larraul (G)1991100,097,82,20,0
Larraul (G)1996100,0100,00,00,0
Larraul (G)2001100,093,95,30,8
Larraul (G)2006100,086,710,62,8
Larraul (G)2011100,089,17,73,2
Larraun (NG)1986100,078,112,69,3
Larraun (NG)1991100,077,713,48,9
Larraun (NG)1996100,084,88,86,4
Lasarte-Oria (G)1986100,043,818,637,6
Lasarte-Oria (G)1991100,048,324,227,5
Lasarte-Oria (G)1996100,052,722,824,5
Lasarte-Oria (G)2001100,054,430,415,2
Lasarte-Oria (G)2006100,055,428,915,7
Lasarte-Oria (G)2011100,058,929,411,8
Laudio (A)1986100,09,221,869,0
Laudio (A)1991100,014,428,257,4
Laudio (A)1996100,024,425,749,8
Laudio (A)2001100,027,831,640,6
Laudio (A)2006100,034,328,237,5
Laudio (A)2011100,042,728,429,0
Laukiz (B)1986100,056,317,326,3
Laukiz (B)1991100,056,918,824,3
Laukiz (B)1996100,062,217,420,3
Laukiz (B)2001100,057,922,519,5
Laukiz (B)2006100,061,820,317,9
Laukiz (B)2011100,060,426,213,4
Lazkao (G)1986100,071,514,414,1
Lazkao (G)1991100,073,813,912,3
Lazkao (G)1996100,079,411,09,7
Lazkao (G)2001100,080,711,67,6
Lazkao (G)2006100,077,813,58,7
Lazkao (G)2011100,080,113,46,5
Leaburu (G)1986100,095,23,90,9
Leaburu (G)1991100,094,73,22,1
Leaburu (G)1996100,092,45,91,7
Leaburu (G)2001100,090,98,01,2
Leaburu (G)2006100,085,410,83,8
Leaburu (G)2011100,090,37,81,9
Leatxe (NG)1986100,00,00,0100,0
Leatxe (NG)1991100,01,60,098,4
Leatxe (NG)1996100,00,04,395,7
Ledea (NG)1986100,00,01,398,7
Ledea (NG)1991100,01,00,099,0
Ledea (NG)1996100,02,31,196,6
Legarda (NG)1986100,01,31,397,4
Legarda (NG)1991100,00,04,495,6
Legarda (NG)1996100,01,63,195,3
Legaria (NG)1986100,00,00,0100,0
Legaria (NG)1991100,01,30,698,1
Legaria (NG)1996100,03,72,294,1
Legazpi (G)1986100,066,121,612,3
Legazpi (G)1991100,069,716,513,8
Legazpi (G)1996100,075,014,710,3
Legazpi (G)2001100,078,013,98,1
Legazpi (G)2006100,074,516,09,4
Legazpi (G)2011100,076,217,56,3
Legorreta (G)1986100,085,59,15,4
Legorreta (G)1991100,089,37,23,5
Legorreta (G)1996100,089,07,43,6
Legorreta (G)2001100,089,45,15,5
Legorreta (G)2006100,084,58,66,9
Legorreta (G)2011100,084,610,84,6
Legutiano (A)1986100,032,121,446,5
Legutiano (A)1991100,035,918,945,2
Legutiano (A)1996100,043,816,739,5
Legutiano (A)2001100,041,931,426,7
Legutiano (A)2006100,040,532,527,1
Legutiano (A)2011100,046,328,625,2
Leintz Gatzaga (G)1986100,095,13,51,4
Leintz Gatzaga (G)1991100,090,010,00,0
Leintz Gatzaga (G)1996100,087,210,62,2
Leintz Gatzaga (G)2001100,084,214,81,1
Leintz Gatzaga (G)2006100,081,215,53,3
Leintz Gatzaga (G)2011100,089,56,63,9
Leioa (B)1986100,018,232,149,7
Leioa (B)1991100,021,131,847,2
Leioa (B)1996100,027,833,139,1
Leioa (B)2001100,028,936,135,0
Leioa (B)2006100,035,031,633,4
Leioa (B)2011100,038,335,626,1
Leitza (NG)1986100,092,42,84,8
Leitza (NG)1991100,095,02,92,1
Leitza (NG)1996100,093,73,62,7
Lekeitio (B)1986100,092,05,32,7
Lekeitio (B)1991100,093,75,11,2
Lekeitio (B)1996100,093,45,31,3
Lekeitio (B)2001100,092,66,11,3
Lekeitio (B)2006100,089,18,32,7
Lekeitio (B)2011100,089,76,53,9
Lekunberri (NG)19860,00,00,00,0
Lekunberri (NG)19910,00,00,00,0
Lekunberri (NG)1996100,056,228,715,2
Lemoa (B)1986100,073,09,317,7
Lemoa (B)1991100,076,812,011,3
Lemoa (B)1996100,078,512,49,1
Lemoa (B)2001100,073,619,66,7
Lemoa (B)2006100,066,123,010,9
Lemoa (B)2011100,067,323,19,6
Lemoiz (B)1986100,076,317,16,6
Lemoiz (B)1991100,072,916,710,4
Lemoiz (B)1996100,075,313,511,2
Lemoiz (B)2001100,067,721,211,1
Lemoiz (B)2006100,064,622,213,2
Lemoiz (B)2011100,064,525,310,1
Leotz (NG)1986100,00,05,894,2
Leotz (NG)1991100,03,44,592,2
Leotz (NG)1996100,08,118,573,4
Lerga (NG)1986100,00,81,597,7
Lerga (NG)1991100,04,70,994,3
Lerga (NG)1996100,04,90,095,1
Lerin (NG)1986100,00,31,198,5
Lerin (NG)1991100,00,40,898,8
Lerin (NG)1996100,00,54,894,7
Lesaka (NG)1986100,085,59,25,2
Lesaka (NG)1991100,088,88,32,9
Lesaka (NG)1996100,088,48,82,7
Leza (A)1986100,02,63,294,2
Leza (A)1991100,03,65,890,6
Leza (A)1996100,08,54,786,8
Leza (A)2001100,04,114,981,0
Leza (A)2006100,013,110,776,2
Leza (A)2011100,017,220,762,1
Lezama (B)1986100,079,511,88,8
Lezama (B)1991100,081,97,410,7
Lezama (B)1996100,076,613,79,7
Lezama (B)2001100,071,718,49,9
Lezama (B)2006100,068,819,911,3
Lezama (B)2011100,070,122,57,4
Lezaun (NG)1986100,02,81,495,8
Lezaun (NG)1991100,03,06,590,5
Lezaun (NG)1996100,05,215,779,0
Lezo (G)1986100,061,619,718,7
Lezo (G)1991100,063,923,312,9
Lezo (G)1996100,066,418,415,3
Lezo (G)2001100,068,720,610,7
Lezo (G)2006100,066,620,812,5
Lezo (G)2011100,069,222,18,8
Lizarra (NG)1986100,012,06,082,0
Lizarra (NG)1991100,08,17,384,6
Lizarra (NG)1996100,09,07,683,4
Lizartza (G)1986100,099,30,40,3
Lizartza (G)1991100,099,40,30,3
Lizartza (G)1996100,099,00,70,3
Lizartza (G)2001100,096,72,50,8
Lizartza (G)2006100,089,98,21,9
Lizartza (G)2011100,093,26,20,6
Lizoain (NG)1986100,01,84,094,2
Lizoain (NG)1991100,03,23,293,5
Lizoain (NG)1996100,04,512,782,8
Lodosa (NG)1986100,00,20,499,5
Lodosa (NG)1991100,00,20,299,6
Lodosa (NG)1996100,00,92,197,0
Loiu (B)1986100,059,118,322,7
Loiu (B)1991100,061,321,017,7
Loiu (B)1996100,060,020,819,2
Loiu (B)2001100,052,930,816,3
Loiu (B)2006100,053,727,518,9
Loiu (B)2011100,056,328,715,0
Longida (NG)1986100,01,34,294,6
Longida (NG)1991100,03,85,990,2
Longida (NG)1996100,04,510,684,8
Lukin (NG)1986100,00,00,0100,0
Lukin (NG)1991100,00,83,196,2
Lukin (NG)1996100,02,64,393,0
Luzaide (NG)1986100,068,414,117,5
Luzaide (NG)1991100,072,516,011,5
Luzaide (NG)1996100,062,517,320,2
Mallabia (B)1986100,091,06,22,8
Mallabia (B)1991100,089,66,63,8
Mallabia (B)1996100,090,44,84,9
Mallabia (B)2001100,088,98,52,7
Mallabia (B)2006100,084,111,14,9
Mallabia (B)2011100,083,811,25,0
Marañón (NG)1986100,00,04,995,1
Marañón (NG)1991100,00,00,0100,0
Marañón (NG)1996100,00,010,789,3
Markin-Etxebarria (B)1986100,098,71,00,3
Markin-Etxebarria (B)1991100,095,83,60,6
Markin-Etxebarria (B)1996100,097,12,70,2
Markin-Etxebarria (B)2001100,097,22,70,2
Markin-Etxebarria (B)2006100,095,43,80,8
Markin-Etxebarria (B)2011100,095,33,51,1
Markina-Xemein (B)1986100,094,83,41,7
Markina-Xemein (B)1991100,093,84,61,6
Markina-Xemein (B)1996100,095,33,90,8
Markina-Xemein (B)2001100,095,83,60,6
Markina-Xemein (B)2006100,091,36,52,2
Markina-Xemein (B)2011100,092,14,83,2
Martzilla (NG)1986100,00,10,299,7
Martzilla (NG)1991100,00,50,399,1
Martzilla (NG)1996100,00,10,599,4
Maruri-Jatabe (B)1986100,088,35,36,4
Maruri-Jatabe (B)1991100,083,37,39,4
Maruri-Jatabe (B)1996100,082,910,86,4
Maruri-Jatabe (B)2001100,080,212,27,6
Maruri-Jatabe (B)2006100,069,319,511,2
Maruri-Jatabe (B)2011100,069,120,010,9
Mañaria (B)1986100,093,13,03,9
Mañaria (B)1991100,093,84,81,3
Mañaria (B)1996100,093,44,22,3
Mañaria (B)2001100,094,35,00,7
Mañaria (B)2006100,091,36,52,3
Mañaria (B)2011100,092,95,31,8
Mañeru (NG)1986100,01,10,898,1
Mañeru (NG)1991100,01,21,797,1
Mañeru (NG)1996100,01,24,394,5
Mañueta (A)1986100,00,02,897,2
Mañueta (A)1991100,04,77,587,7
Mañueta (A)1996100,08,14,387,7
Mañueta (A)2001100,015,28,376,5
Mañueta (A)2006100,016,612,670,9
Mañueta (A)2011100,022,414,862,8
Mendabia (NG)1986100,00,10,299,7
Mendabia (NG)1991100,00,20,399,5
Mendabia (NG)1996100,00,11,098,9
Mendaro (G)1986100,086,17,46,5
Mendaro (G)1991100,086,26,67,2
Mendaro (G)1996100,089,27,73,1
Mendaro (G)2001100,089,16,94,0
Mendaro (G)2006100,081,012,26,8
Mendaro (G)2011100,080,815,04,2
Mendata (B)1986100,098,61,40,0
Mendata (B)1991100,097,32,40,3
Mendata (B)1996100,096,92,50,6
Mendata (B)2001100,092,07,11,0
Mendata (B)2006100,086,312,21,5
Mendata (B)2011100,089,67,52,9
Mendaza (NG)1986100,00,40,998,7
Mendaza (NG)1991100,00,50,798,8
Mendaza (NG)1996100,00,32,896,9
Mendexa (B)1986100,094,94,21,0
Mendexa (B)1991100,093,54,51,9
Mendexa (B)1996100,095,34,10,7
Mendexa (B)2001100,094,53,81,7
Mendexa (B)2006100,088,18,13,8
Mendexa (B)2011100,088,97,24,0
Mendigorria (NG)1986100,00,20,399,5
Mendigorria (NG)1991100,00,70,498,8
Mendigorria (NG)1996100,00,95,493,7
Metauten (NG)1986100,05,71,193,2
Metauten (NG)1991100,04,91,393,9
Metauten (NG)1996100,06,33,889,9
Meñaka (B)1986100,098,00,81,1
Meñaka (B)1991100,095,23,11,7
Meñaka (B)1996100,094,63,42,0
Meñaka (B)2001100,090,17,22,7
Meñaka (B)2006100,080,214,45,3
Meñaka (B)2011100,081,713,84,5
Milagro (NG)1986100,00,00,099,9
Milagro (NG)1991100,00,00,499,6
Milagro (NG)1996100,00,10,299,7
Mirafuentes (NG)1986100,01,61,696,8
Mirafuentes (NG)1991100,01,90,098,1
Mirafuentes (NG)1996100,00,010,789,3
Miranda Arga (NG)1986100,00,30,399,4
Miranda Arga (NG)1991100,00,619,679,8
Miranda Arga (NG)1996100,00,77,492,0
Monteagudo (NG)1986100,00,00,199,9
Monteagudo (NG)1991100,00,10,299,7
Monteagudo (NG)1996100,00,20,499,4
Moreda de Alava (A)1986100,00,00,599,5
Moreda de Alava (A)1991100,01,03,595,5
Moreda de Alava (A)1996100,06,54,389,1
Moreda de Alava (A)2001100,013,33,083,7
Moreda de Alava (A)2006100,016,78,375,0
Moreda de Alava (A)2011100,020,112,267,7
Morentin (NG)1986100,00,00,0100,0
Morentin (NG)1991100,00,00,899,2
Morentin (NG)1996100,01,80,997,3
Morga (B)1986100,097,41,41,1
Morga (B)1991100,096,43,60,0
Morga (B)1996100,096,52,90,5
Morga (B)2001100,092,35,62,1
Morga (B)2006100,089,77,23,1
Morga (B)2011100,088,07,64,4
Mues (NG)1986100,00,00,0100,0
Mues (NG)1991100,00,01,698,4
Mues (NG)1996100,00,90,099,1
Mundaka (B)1986100,076,318,84,9
Mundaka (B)1991100,091,37,01,8
Mundaka (B)1996100,079,216,44,3
Mundaka (B)2001100,077,417,94,7
Mundaka (B)2006100,074,319,85,9
Mundaka (B)2011100,072,621,06,4
Mungia (B)1986100,071,414,614,0
Mungia (B)1991100,070,116,213,7
Mungia (B)1996100,068,615,416,1
Mungia (B)2001100,065,820,713,6
Mungia (B)2006100,065,021,014,0
Mungia (B)2011100,065,323,511,2
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1986100,099,20,80,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1991100,098,81,20,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)1996100,097,91,30,8
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2001100,097,32,20,5
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006100,092,96,50,6
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011100,093,83,92,3
Murchante (NG)1986100,00,00,199,9
Murchante (NG)1991100,00,10,199,8
Murchante (NG)1996100,00,20,399,5
Murieta (NG)1986100,01,32,296,5
Murieta (NG)1991100,04,14,591,4
Murieta (NG)1996100,01,34,394,4
Murillo el Cuende (NG)1986100,00,00,299,8
Murillo el Cuende (NG)1991100,00,20,499,4
Murillo el Cuende (NG)1996100,00,43,496,3
Murillo el Fruto (NG)1986100,00,70,299,0
Murillo el Fruto (NG)1991100,00,10,399,6
Murillo el Fruto (NG)1996100,00,33,396,4
Murueta (B)1991100,094,65,40,0
Murueta (B)1996100,096,72,70,5
Murueta (B)2001100,092,87,20,0
Murueta (B)2006100,086,311,52,3
Murueta (B)2011100,088,88,52,7
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1986100,00,00,0100,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1991100,01,21,897,0
Muruzabal Itzarbeibar (NG)1996100,03,43,493,2
Muskiz (B)1986100,06,220,773,0
Muskiz (B)1991100,08,417,274,4
Muskiz (B)1996100,015,917,566,6
Muskiz (B)2001100,019,027,353,7
Muskiz (B)2006100,026,625,548,0
Muskiz (B)2011100,028,333,238,5
Mutiloa (G)1986100,096,12,21,7
Mutiloa (G)1991100,097,12,30,6
Mutiloa (G)1996100,095,53,21,3
Mutiloa (G)2001100,095,14,90,0
Mutiloa (G)2006100,086,99,14,0
Mutiloa (G)2011100,084,511,93,7
Mutriku (G)1986100,094,23,52,4
Mutriku (G)1991100,092,75,61,7
Mutriku (G)1996100,093,45,51,1
Mutriku (G)2001100,094,14,91,0
Mutriku (G)2006100,089,97,72,4
Mutriku (G)2011100,091,16,42,5
Muxika (B)1986100,094,43,22,4
Muxika (B)1991100,096,23,00,8
Muxika (B)1996100,095,82,31,9
Muxika (B)2001100,094,83,71,5
Muxika (B)2006100,090,06,33,8
Muxika (B)2011100,091,16,72,2
Mélida (NG)1986100,00,10,099,9
Mélida (NG)1991100,00,10,499,5
Mélida (NG)1996100,00,10,199,7
Nabarniz (B)1991100,098,31,30,4
Nabarniz (B)1996100,097,92,10,0
Nabarniz (B)2001100,094,84,30,9
Nabarniz (B)2006100,089,38,71,9
Nabarniz (B)2011100,090,57,61,9
Nabaskoze (NG)1986100,06,23,690,1
Nabaskoze (NG)1991100,04,110,785,2
Nabaskoze (NG)1996100,04,77,987,4
Navaridas (A)1986100,00,03,196,9
Navaridas (A)1991100,03,82,593,7
Navaridas (A)1996100,07,95,386,8
Navaridas (A)2001100,00,711,687,7
Navaridas (A)2006100,014,611,773,7
Navaridas (A)2011100,018,018,063,9
Nazar (NG)1986100,00,04,096,0
Nazar (NG)1991100,00,00,0100,0
Nazar (NG)1996100,00,07,592,5
Obanos (NG)1986100,01,02,596,5
Obanos (NG)1991100,02,33,594,2
Obanos (NG)1996100,02,27,790,1
Odieta (NG)1986100,023,28,768,1
Odieta (NG)1991100,014,731,154,2
Odieta (NG)1996100,025,022,452,6
Oiartzun (G)1986100,084,69,26,1
Oiartzun (G)1991100,084,09,96,1
Oiartzun (G)1996100,084,19,76,2
Oiartzun (G)2001100,083,311,25,5
Oiartzun (G)2006100,079,413,66,9
Oiartzun (G)2011100,081,713,74,6
Oibar (NG)1986100,00,41,298,4
Oibar (NG)1991100,01,12,596,3
Oibar (NG)1996100,03,13,193,8
Oion (A)1986100,01,17,891,1
Oion (A)1991100,04,38,587,2
Oion (A)1996100,07,76,286,1
Oion (A)2001100,010,011,578,4
Oion (A)2006100,019,713,966,4
Oion (A)2011100,019,521,359,2
Oitz (NG)1986100,096,33,70,0
Oitz (NG)1991100,095,94,10,0
Oitz (NG)1996100,096,52,80,7
Oko (NG)1986100,02,01,097,0
Oko (NG)1991100,00,02,297,8
Oko (NG)1996100,00,09,390,7
Okondo (A)1986100,01,613,485,0
Okondo (A)1991100,07,015,877,2
Okondo (A)1996100,013,414,771,9
Okondo (A)2001100,019,024,756,3
Okondo (A)2006100,024,025,950,1
Okondo (A)2011100,037,324,238,6
Olaberria (G)1986100,055,123,221,7
Olaberria (G)1991100,059,818,521,8
Olaberria (G)1996100,068,313,817,9
Olaberria (G)2001100,071,218,410,4
Olaberria (G)2006100,068,519,512,0
Olaberria (G)2011100,070,620,48,9
Olaibar (NG)1986100,04,56,589,0
Olaibar (NG)1991100,04,27,088,7
Olaibar (NG)1996100,08,111,980,0
Olatzagutia (NG)1986100,016,416,467,1
Olatzagutia (NG)1991100,014,89,575,7
Olatzagutia (NG)1996100,018,318,063,7
Olexua (NG)1986100,01,40,098,6
Olexua (NG)1991100,00,00,0100,0
Olexua (NG)1996100,00,00,0100,0
Ollo (NG)1986100,04,82,792,5
Ollo (NG)1991100,09,314,076,6
Ollo (NG)1996100,010,119,070,9
Oloritz (NG)1986100,00,00,799,3
Oloritz (NG)1991100,01,43,695,0
Oloritz (NG)1996100,02,12,195,8
Oltza (NG)1986100,02,23,594,3
Oltza (NG)1991100,06,26,587,4
Oltza (NG)1996100,08,07,984,1
Ondarroa (B)1986100,090,95,43,7
Ondarroa (B)1991100,089,27,13,7
Ondarroa (B)1996100,093,84,81,5
Ondarroa (B)2001100,094,83,91,3
Ondarroa (B)2006100,091,56,52,0
Ondarroa (B)2011100,092,04,93,0
Orbaizeta (NG)1986100,030,222,747,1
Orbaizeta (NG)1991100,027,535,237,2
Orbaizeta (NG)1996100,030,726,842,4
Orbara (NG)1986100,050,75,643,7
Orbara (NG)1991100,026,234,439,3
Orbara (NG)1996100,025,832,341,9
Ordizia (G)1986100,062,419,717,9
Ordizia (G)1991100,066,519,514,0
Ordizia (G)1996100,070,518,610,9
Ordizia (G)2001100,073,817,88,4
Ordizia (G)2006100,071,419,29,5
Ordizia (G)2011100,075,017,27,9
Orendain (G)1991100,099,40,60,0
Orendain (G)1996100,098,71,30,0
Orendain (G)2001100,094,06,00,0
Orendain (G)2006100,091,17,01,9
Orendain (G)2011100,093,65,80,6
Orexa (G)1986100,0100,00,00,0
Orexa (G)1991100,098,71,30,0
Orexa (G)1996100,097,41,31,3
Orexa (G)2001100,097,42,60,0
Orexa (G)2006100,093,66,40,0
Orexa (G)2011100,097,02,01,0
Orio (G)1986100,092,65,91,5
Orio (G)1991100,090,56,43,1
Orio (G)1996100,091,86,22,0
Orio (G)2001100,089,38,72,0
Orio (G)2006100,086,110,73,1
Orio (G)2011100,088,88,92,4
Orisoain (NG)1986100,01,02,097,0
Orisoain (NG)1991100,00,00,0100,0
Orisoain (NG)1996100,00,04,595,5
Orkoien (NG)19860,00,00,00,0
Orkoien (NG)19910,00,00,00,0
Orkoien (NG)1996100,07,511,880,7
Ormaiztegi (G)1986100,091,43,35,3
Ormaiztegi (G)1991100,091,36,42,4
Ormaiztegi (G)1996100,091,16,52,4
Ormaiztegi (G)2001100,091,76,02,3
Ormaiztegi (G)2006100,085,310,64,1
Ormaiztegi (G)2011100,086,59,14,4
Orontze (NG)1986100,01,51,596,9
Orontze (NG)1991100,09,313,077,8
Orontze (NG)1996100,012,829,857,4
Orotz-Betelu (NG)1986100,04,03,392,7
Orotz-Betelu (NG)1991100,03,56,689,8
Orotz-Betelu (NG)1996100,03,59,786,8
Orozko (B)1986100,069,918,012,1
Orozko (B)1991100,072,017,610,4
Orozko (B)1996100,071,218,310,4
Orozko (B)2001100,066,419,014,7
Orozko (B)2006100,065,620,414,0
Orozko (B)2011100,067,322,89,9
Orreaga (NG)1986100,020,00,080,0
Orreaga (NG)1991100,023,33,373,3
Orreaga (NG)1996100,022,616,161,3
Ortuella (B)1986100,03,625,471,1
Ortuella (B)1991100,08,429,162,5
Ortuella (B)1996100,017,825,856,4
Ortuella (B)2001100,019,428,152,5
Ortuella (B)2006100,025,725,249,1
Ortuella (B)2011100,028,732,239,1
Oteitza (NG)1986100,01,64,194,3
Oteitza (NG)1991100,00,71,398,0
Oteitza (NG)1996100,02,47,190,4
Otsagabia (NG)1986100,06,516,277,3
Otsagabia (NG)1991100,06,214,879,0
Otsagabia (NG)1996100,07,316,376,4
Otxandio (B)1986100,090,02,37,8
Otxandio (B)1991100,087,89,13,2
Otxandio (B)1996100,087,49,43,2
Otxandio (B)2001100,085,09,65,5
Otxandio (B)2006100,080,813,25,9
Otxandio (B)2011100,079,413,76,9
Oñati (G)1986100,091,07,21,8
Oñati (G)1991100,091,56,52,0
Oñati (G)1996100,092,95,21,9
Oñati (G)2001100,092,56,01,5
Oñati (G)2006100,089,08,42,6
Oñati (G)2011100,088,58,03,5
Pasaia (G)1986100,033,315,850,9
Pasaia (G)1991100,037,228,534,3
Pasaia (G)1996100,043,227,429,4
Pasaia (G)2001100,044,828,027,2
Pasaia (G)2006100,047,827,524,7
Pasaia (G)2011100,050,731,118,2
Petilla Aragoikoa (NG)1986100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1991100,00,00,0100,0
Petilla Aragoikoa (NG)1996100,00,00,0100,0
Piedramillera (NG)1986100,00,90,998,1
Piedramillera (NG)1991100,01,20,098,8
Piedramillera (NG)1996100,00,00,0100,0
Pitillas (NG)1986100,00,20,399,5
Pitillas (NG)1991100,00,00,299,8
Pitillas (NG)1996100,00,21,198,7
Plentzia (B)1986100,027,332,040,7
Plentzia (B)1991100,030,228,241,6
Plentzia (B)1996100,032,530,037,5
Plentzia (B)2001100,032,733,334,0
Plentzia (B)2006100,039,031,429,6
Plentzia (B)2011100,041,935,622,5
Portugalete (B)1986100,07,528,663,9
Portugalete (B)1991100,09,530,560,1
Portugalete (B)1996100,016,330,653,1
Portugalete (B)2001100,018,836,245,1
Portugalete (B)2006100,027,829,542,6
Portugalete (B)2011100,028,934,736,4
Puiu (NG)1986100,01,91,996,3
Puiu (NG)1991100,01,33,295,5
Puiu (NG)1996100,01,74,493,9
Ribaforada (NG)1986100,00,00,0100,0
Ribaforada (NG)1991100,00,10,199,7
Ribaforada (NG)1996100,00,00,299,7
Saldias (NG)1986100,095,34,70,0
Saldias (NG)1991100,099,40,60,0
Saldias (NG)1996100,099,30,70,0
Samaniego (A)1986100,01,13,895,1
Samaniego (A)1991100,03,711,185,2
Samaniego (A)1996100,01,725,472,9
Samaniego (A)2001100,021,09,969,1
Samaniego (A)2006100,025,312,961,8
Samaniego (A)2011100,033,916,150,0
San Adrián (NG)1986100,00,01,298,8
San Adrián (NG)1991100,00,20,599,3
San Adrián (NG)1996100,00,52,397,2
San Martin Unx (NG)1986100,00,81,298,0
San Martin Unx (NG)1991100,00,22,097,8
San Martin Unx (NG)1996100,00,01,198,9
Santakara (NG)1986100,00,00,299,8
Santakara (NG)1991100,00,00,399,7
Santakara (NG)1996100,00,00,299,8
Santsol (NG)1986100,00,01,498,6
Santsol (NG)1991100,00,82,496,8
Santsol (NG)1996100,00,03,796,3
Santurtzi (B)1986100,05,824,969,3
Santurtzi (B)1991100,08,129,062,8
Santurtzi (B)1996100,015,129,355,7
Santurtzi (B)2001100,017,834,847,4
Santurtzi (B)2006100,026,829,443,8
Santurtzi (B)2011100,028,036,235,8
Sartaguda (NG)1986100,00,10,299,8
Sartaguda (NG)1991100,00,31,897,8
Sartaguda (NG)1996100,01,93,694,5
Sartze (NG)1986100,01,01,997,1
Sartze (NG)1991100,00,09,390,7
Sartze (NG)1996100,00,04,995,1
Segura (G)1986100,092,06,41,7
Segura (G)1991100,096,13,30,6
Segura (G)1996100,093,84,31,9
Segura (G)2001100,095,43,70,9
Segura (G)2006100,088,87,63,6
Segura (G)2011100,090,56,82,7
Sesma (NG)1986100,00,20,199,7
Sesma (NG)1991100,00,40,699,0
Sesma (NG)1996100,00,40,898,8
Sestao (B)1986100,06,025,069,0
Sestao (B)1991100,07,829,263,0
Sestao (B)1996100,013,427,958,7
Sestao (B)2001100,016,932,850,3
Sestao (B)2006100,025,628,246,2
Sestao (B)2011100,027,634,637,8
Sondika (B)1986100,040,324,235,5
Sondika (B)1991100,039,734,326,0
Sondika (B)1996100,043,430,026,6
Sondika (B)2001100,042,335,322,4
Sondika (B)2006100,044,533,222,3
Sondika (B)2011100,048,832,019,2
Sopela (B)1986100,035,527,636,9
Sopela (B)1991100,034,429,236,4
Sopela (B)1996100,038,929,531,6
Sopela (B)2001100,039,833,227,0
Sopela (B)2006100,044,231,124,7
Sopela (B)2011100,049,433,417,2
Sopuerta, Garape (B)1986100,01,811,586,7
Sopuerta, Garape (B)1991100,02,312,884,9
Sopuerta, Garape (B)1996100,011,620,667,8
Sopuerta, Garape (B)2001100,015,920,663,5
Sopuerta, Garape (B)2006100,020,321,957,8
Sopuerta, Garape (B)2011100,024,331,344,4
Soraluze (G)1986100,074,413,112,5
Soraluze (G)1991100,078,511,510,0
Soraluze (G)1996100,077,712,210,0
Soraluze (G)2001100,079,813,66,6
Soraluze (G)2006100,075,716,28,1
Soraluze (G)2011100,076,417,75,8
Sorlada (NG)1986100,00,00,0100,0
Sorlada (NG)1991100,03,23,293,5
Sorlada (NG)1996100,02,00,098,0
Sukarrieta (B)1986100,083,310,86,0
Sukarrieta (B)1991100,082,813,93,3
Sukarrieta (B)1996100,072,113,014,9
Sukarrieta (B)2001100,066,914,318,8
Sukarrieta (B)2006100,068,414,017,5
Sukarrieta (B)2011100,073,317,79,0
Sunbilla (NG)1986100,096,13,00,9
Sunbilla (NG)1991100,095,64,30,2
Sunbilla (NG)1996100,094,84,80,3
Tafalla (NG)1986100,02,85,292,0
Tafalla (NG)1991100,03,94,691,5
Tafalla (NG)1996100,05,18,286,7
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1986100,01,50,797,8
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1991100,00,81,997,3
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1996100,03,55,291,3
Tirapu (NG)1986100,01,50,098,5
Tirapu (NG)1991100,09,20,090,8
Tirapu (NG)1996100,00,03,196,9
Tolosa (G)1986100,063,922,014,1
Tolosa (G)1991100,065,521,612,8
Tolosa (G)1996100,073,216,710,1
Tolosa (G)2001100,072,219,48,4
Tolosa (G)2006100,071,419,98,7
Tolosa (G)2011100,075,117,27,7
Torralba del Río (NG)1986100,01,20,698,2
Torralba del Río (NG)1991100,00,61,398,1
Torralba del Río (NG)1996100,00,70,798,6
Torres del Río (NG)1986100,00,00,599,5
Torres del Río (NG)1991100,00,00,0100,0
Torres del Río (NG)1996100,00,00,699,4
Trapagaran (B)1986100,06,026,167,9
Trapagaran (B)1991100,010,425,064,6
Trapagaran (B)1996100,017,023,959,1
Trapagaran (B)2001100,019,430,150,5
Trapagaran (B)2006100,025,826,048,1
Trapagaran (B)2011100,027,931,440,7
Tulebras (NG)1986100,00,00,0100,0
Tulebras (NG)1991100,00,01,598,5
Tulebras (NG)1996100,00,04,395,7
Turtzioz (B)1986100,01,24,394,4
Turtzioz (B)1991100,01,913,185,0
Turtzioz (B)1996100,05,617,876,5
Turtzioz (B)2001100,05,223,371,5
Turtzioz (B)2006100,015,420,564,1
Turtzioz (B)2011100,020,324,755,0
Tutera (NG)1986100,00,41,698,0
Tutera (NG)1991100,00,72,097,3
Tutera (NG)1996100,01,02,796,4
Txulapain (NG)1986100,011,86,581,7
Txulapain (NG)1991100,012,912,175,1
Txulapain (NG)1996100,014,29,876,0
Ubide (B)1986100,084,016,00,0
Ubide (B)1991100,091,45,72,9
Ubide (B)1996100,084,210,95,0
Ubide (B)2001100,080,013,76,3
Ubide (B)2006100,078,315,76,0
Ubide (B)2011100,075,917,26,9
Ugao (B)1986100,037,315,347,5
Ugao (B)1991100,036,028,435,7
Ugao (B)1996100,045,520,733,8
Ugao (B)2001100,046,926,027,1
Ugao (B)2006100,047,424,728,0
Ugao (B)2011100,047,631,720,7
Uharte Arakil (NG)1986100,032,713,154,3
Uharte Arakil (NG)1991100,030,920,648,5
Uharte Arakil (NG)1996100,025,427,247,4
Uharte Eguesibar (NG)1986100,07,99,382,8
Uharte Eguesibar (NG)1991100,07,810,781,5
Uharte Eguesibar (NG)1996100,010,914,075,1
Ukar (NG)1986100,00,01,998,1
Ukar (NG)1991100,00,00,0100,0
Ukar (NG)1996100,00,00,0100,0
Ultzama (NG)1986100,051,622,525,9
Ultzama (NG)1991100,044,433,422,2
Ultzama (NG)1996100,048,928,522,6
Untziti (NG)1986100,00,03,696,4
Untziti (NG)1991100,00,00,0100,0
Untziti (NG)1996100,00,56,892,7
Untzue (NG)1986100,00,81,697,5
Untzue (NG)1991100,00,82,396,9
Untzue (NG)1996100,06,64,189,3
Urantzia (NG)1986100,00,41,198,5
Urantzia (NG)1991100,00,30,499,2
Urantzia (NG)1996100,00,51,697,9
Urdazubi (NG)1986100,090,03,07,0
Urdazubi (NG)1991100,094,93,21,9
Urdazubi (NG)1996100,093,52,24,2
Urdiain (NG)1986100,090,15,64,4
Urdiain (NG)1991100,090,86,52,7
Urdiain (NG)1996100,086,910,13,0
Urduliz (B)1986100,061,114,224,7
Urduliz (B)1991100,057,414,328,3
Urduliz (B)1996100,057,221,621,1
Urduliz (B)2001100,052,017,730,3
Urduliz (B)2006100,054,820,624,7
Urduliz (B)2011100,055,631,512,9
Urduña (B)1986100,05,426,767,9
Urduña (B)1991100,09,627,463,0
Urduña (B)1996100,022,223,953,9
Urduña (B)2001100,026,926,546,6
Urduña (B)2006100,029,826,643,6
Urduña (B)2011100,032,132,735,2
Urizaharra (A)1986100,00,05,394,7
Urizaharra (A)1991100,01,18,390,6
Urizaharra (A)1996100,03,914,581,6
Urizaharra (A)2001100,011,912,475,6
Urizaharra (A)2006100,015,118,266,7
Urizaharra (A)2011100,019,519,161,4
Urkabustaiz (A)1986100,03,919,177,0
Urkabustaiz (A)1991100,08,217,174,8
Urkabustaiz (A)1996100,010,214,175,7
Urkabustaiz (A)2001100,020,719,260,1
Urkabustaiz (A)2006100,027,024,148,9
Urkabustaiz (A)2011100,037,425,037,6
Urnieta (G)1986100,063,214,122,6
Urnieta (G)1991100,066,015,918,1
Urnieta (G)1996100,068,413,518,1
Urnieta (G)2001100,064,719,415,9
Urnieta (G)2006100,066,519,913,6
Urnieta (G)2011100,072,120,77,3
Urraulbeiti (NG)1986100,01,91,596,6
Urraulbeiti (NG)1991100,01,70,897,5
Urraulbeiti (NG)1996100,00,810,089,2
Urraulgoiti (NG)1986100,00,04,595,5
Urraulgoiti (NG)1991100,00,72,696,7
Urraulgoiti (NG)1996100,02,27,290,6
Urretxu (G)1986100,059,123,917,0
Urretxu (G)1991100,065,316,418,3
Urretxu (G)1996100,065,119,215,6
Urretxu (G)2001100,070,718,011,3
Urretxu (G)2006100,068,319,712,1
Urretxu (G)2011100,072,020,08,0
Urrotz (NG)1986100,096,80,92,3
Urrotz (NG)1991100,095,05,00,0
Urrotz (NG)1996100,095,92,12,1
Urrotz hiribildua (NG)1986100,00,34,595,2
Urrotz hiribildua (NG)1991100,01,81,596,6
Urrotz hiribildua (NG)1996100,03,73,492,9
Urzainki (NG)1986100,03,30,895,9
Urzainki (NG)1991100,02,61,795,7
Urzainki (NG)1996100,07,34,688,1
Usurbil (G)1986100,079,915,84,4
Usurbil (G)1991100,080,712,76,6
Usurbil (G)1996100,083,910,95,2
Usurbil (G)2001100,086,110,53,4
Usurbil (G)2006100,081,613,54,9
Usurbil (G)2011100,082,912,94,1
Uterga (NG)1986100,00,81,697,6
Uterga (NG)1991100,00,83,995,3
Uterga (NG)1996100,03,95,490,7
Uxue (NG)1986100,00,62,297,2
Uxue (NG)1991100,00,00,399,7
Uxue (NG)1996100,00,05,394,7
Uztarroze (NG)1986100,03,72,893,5
Uztarroze (NG)1991100,06,05,088,9
Uztarroze (NG)1996100,05,411,283,4
Valtierra (NG)1986100,00,10,199,8
Valtierra (NG)1991100,00,10,299,7
Valtierra (NG)1996100,00,20,299,6
Viana (NG)1986100,00,41,298,4
Viana (NG)1991100,02,01,696,4
Viana (NG)1996100,02,43,394,3
Villabona-Amasa (G)1986100,079,415,55,1
Villabona-Amasa (G)1991100,077,914,47,7
Villabona-Amasa (G)1996100,079,115,55,4
Villabona-Amasa (G)2001100,079,114,86,1
Villabona-Amasa (G)2006100,076,516,86,7
Villabona-Amasa (G)2011100,080,414,45,2
Villabuena de Alava (A)1986100,00,413,985,7
Villabuena de Alava (A)1991100,00,48,091,6
Villabuena de Alava (A)1996100,012,07,480,6
Villabuena de Alava (A)2001100,015,25,179,7
Villabuena de Alava (A)2006100,020,211,368,5
Villabuena de Alava (A)2011100,022,419,058,5
Villamayor de Monjardin (NG)1986100,01,00,099,0
Villamayor de Monjardin (NG)1991100,00,91,897,2
Villamayor de Monjardin (NG)1996100,00,91,897,3
Villatuerta (NG)1986100,01,40,797,9
Villatuerta (NG)1991100,01,32,096,8
Villatuerta (NG)1996100,02,16,791,2
Xabier (NG)1986100,03,33,393,3
Xabier (NG)1991100,01,63,295,2
Xabier (NG)1996100,05,38,086,7
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1986100,00,71,497,9
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991100,02,37,590,2
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996100,05,39,885,0
Zaldibar (B)1986100,058,614,526,9
Zaldibar (B)1991100,062,720,816,5
Zaldibar (B)1996100,066,616,317,1
Zaldibar (B)2001100,069,918,211,9
Zaldibar (B)2006100,066,320,213,5
Zaldibar (B)2011100,067,322,710,0
Zaldibia (G)1986100,093,84,41,8
Zaldibia (G)1991100,095,04,40,6
Zaldibia (G)1996100,096,42,90,7
Zaldibia (G)2001100,094,94,50,5
Zaldibia (G)2006100,091,46,81,9
Zaldibia (G)2011100,092,44,72,9
Zalduondo (A)1986100,01,016,382,7
Zalduondo (A)1991100,010,013,077,0
Zalduondo (A)1996100,029,19,161,8
Zalduondo (A)2001100,030,89,659,6
Zalduondo (A)2006100,034,917,147,9
Zalduondo (A)2011100,037,522,939,6
Zalla (B)1986100,01,89,089,2
Zalla (B)1991100,06,317,875,9
Zalla (B)1996100,013,223,363,6
Zalla (B)2001100,017,328,254,6
Zalla (B)2006100,023,825,650,7
Zalla (B)2011100,028,630,441,1
Zamudio (B)1986100,057,124,418,5
Zamudio (B)1991100,060,623,615,8
Zamudio (B)1996100,063,018,618,5
Zamudio (B)2001100,064,122,813,0
Zamudio (B)2006100,061,023,915,0
Zamudio (B)2011100,061,825,912,4
Zanbrana (A)1986100,00,03,796,3
Zanbrana (A)1991100,00,410,888,8
Zanbrana (A)1996100,02,76,291,1
Zanbrana (A)2001100,06,210,982,9
Zanbrana (A)2006100,011,69,978,5
Zanbrana (A)2011100,011,921,766,4
Zangoza (NG)1986100,01,02,296,8
Zangoza (NG)1991100,01,92,895,3
Zangoza (NG)1996100,04,26,089,8
Zaratamo (B)1986100,054,513,232,2
Zaratamo (B)1991100,047,922,129,9
Zaratamo (B)1996100,050,421,727,8
Zaratamo (B)2001100,050,324,125,6
Zaratamo (B)2006100,048,527,224,3
Zaratamo (B)2011100,051,228,520,4
Zarautz (G)1986100,082,311,46,3
Zarautz (G)1991100,082,911,55,6
Zarautz (G)1996100,084,411,14,5
Zarautz (G)2001100,083,612,14,3
Zarautz (G)2006100,081,313,84,9
Zarautz (G)2011100,083,812,24,0
Zare (NG)1986100,00,02,098,0
Zare (NG)1991100,01,55,193,4
Zare (NG)1996100,00,00,899,2
Zarrakaztelu (NG)1986100,00,51,697,8
Zarrakaztelu (NG)1991100,00,21,698,2
Zarrakaztelu (NG)1996100,01,24,394,6
Zeanuri (B)1986100,097,71,21,1
Zeanuri (B)1991100,095,73,21,1
Zeanuri (B)1996100,095,03,11,9
Zeanuri (B)2001100,092,95,12,0
Zeanuri (B)2006100,086,49,44,2
Zeanuri (B)2011100,085,68,16,3
Zeberio (B)1986100,094,73,12,1
Zeberio (B)1991100,088,85,95,3
Zeberio (B)1996100,089,57,13,3
Zeberio (B)2001100,086,79,53,8
Zeberio (B)2006100,078,814,36,8
Zeberio (B)2011100,076,416,67,0
Zegama (G)1986100,097,71,01,3
Zegama (G)1991100,096,43,20,4
Zegama (G)1996100,097,81,70,5
Zegama (G)2001100,096,82,50,7
Zegama (G)2006100,092,05,92,1
Zegama (G)2011100,096,03,20,9
Zerain (G)1986100,0100,00,00,0
Zerain (G)1991100,098,60,90,5
Zerain (G)1996100,096,92,20,9
Zerain (G)2001100,096,62,90,4
Zerain (G)2006100,092,96,20,9
Zerain (G)2011100,096,52,21,3
Zestoa (G)1986100,093,24,91,8
Zestoa (G)1991100,094,93,31,8
Zestoa (G)1996100,094,83,81,3
Zestoa (G)2001100,094,54,80,7
Zestoa (G)2006100,089,97,82,3
Zestoa (G)2011100,091,46,42,2
Zierbena (B)1996100,012,418,669,0
Zierbena (B)2001100,015,129,055,8
Zierbena (B)2006100,022,327,250,5
Zierbena (B)2011100,027,431,940,7
Zigoitia (A)1986100,07,218,074,9
Zigoitia (A)1991100,07,515,976,5
Zigoitia (A)1996100,012,414,473,2
Zigoitia (A)2001100,023,022,454,6
Zigoitia (A)2006100,029,122,948,1
Zigoitia (A)2011100,036,328,335,4
Ziordia (NG)1986100,09,914,475,6
Ziordia (NG)1991100,012,616,770,6
Ziordia (NG)1996100,018,625,555,9
Ziortza-Bolibar (B)2006100,093,35,31,4
Ziortza-Bolibar (B)2011100,094,93,21,9
Zirauki (NG)1986100,00,23,995,9
Zirauki (NG)1991100,01,41,896,8
Zirauki (NG)1996100,02,44,293,4
Ziritza Etxauribar (NG)1986100,09,10,090,9
Ziritza Etxauribar (NG)1991100,02,211,186,7
Ziritza Etxauribar (NG)1996100,02,314,083,7
Zizur (NG)1986100,06,27,586,4
Zizur (NG)1991100,08,410,281,4
Zizur (NG)1996100,04,17,688,3
Zizur Nagusia (NG)19860,00,00,00,0
Zizur Nagusia (NG)19910,00,00,00,0
Zizur Nagusia (NG)1996100,011,211,377,5
Zizurkil (G)1986100,072,07,420,5
Zizurkil (G)1991100,081,111,97,0
Zizurkil (G)1996100,080,310,49,4
Zizurkil (G)2001100,077,516,06,5
Zizurkil (G)2006100,077,116,26,7
Zizurkil (G)2011100,082,711,26,1
Zornotza (B)1986100,062,419,418,2
Zornotza (B)1991100,064,421,314,3
Zornotza (B)1996100,068,417,414,2
Zornotza (B)2001100,068,620,710,7
Zornotza (B)2006100,066,721,811,4
Zornotza (B)2011100,068,621,59,8
Zubieta (NG)1986100,098,80,30,9
Zubieta (NG)1991100,098,71,00,3
Zubieta (NG)1996100,099,70,00,3
Zugarramurdi (NG)1986100,095,70,43,9
Zugarramurdi (NG)1991100,0100,00,00,0
Zugarramurdi (NG)1996100,097,20,91,9
Zuia (A)1986100,03,515,880,7
Zuia (A)1991100,03,617,279,2
Zuia (A)1996100,07,719,173,2
Zuia (A)2001100,017,525,756,9
Zuia (A)2006100,028,222,749,1
Zuia (A)2011100,035,627,137,3
Zumaia (G)1986100,082,911,95,2
Zumaia (G)1991100,083,211,25,7
Zumaia (G)1996100,087,99,12,9
Zumaia (G)2001100,087,310,12,6
Zumaia (G)2006100,084,011,94,1
Zumaia (G)2011100,086,010,93,1
Zumarraga (G)1986100,049,620,629,8
Zumarraga (G)1991100,054,821,224,0
Zumarraga (G)1996100,061,020,518,5
Zumarraga (G)2001100,067,016,616,4
Zumarraga (G)2006100,064,319,516,2
Zumarraga (G)2011100,063,824,012,3
Zuñiga (NG)1986100,00,84,295,0
Zuñiga (NG)1991100,03,02,095,0
Zuñiga (NG)1996100,02,09,888,2
Hizkuntza-gaitasunaren bilakaera, herrialdean bertan jaiotakoen artean, Udalerrika. Euskal Herria, »
LurraldeaUrteaGuztiraEuskaldunakIa EuskaldunakErdaldunak
Abadiño (B)19864.2692.769538962
Abadiño (B)19914.4602.917812731
Abadiño (B)19964.4733.256734483
Abadiño (B)20014.3923.208785399
Abadiño (B)20064.5303.073939518
Abadiño (B)20114.7643.355980429
Abaigar (NG)1986920290
Abaigar (NG)1991910388
Abaigar (NG)1996850580
Abaltzisketa (G)198628328210
Abaltzisketa (G)199127626970
Abaltzisketa (G)199625324490
Abaltzisketa (G)200126025550
Abaltzisketa (G)2006278260162
Abaltzisketa (G)201129128263
Abanto-Zierbena (B)19866.6923801.2065.106
Abanto-Zierbena (B)19916.8635891.4794.795
Abanto-Zierbena (B)19966.2199721.2444.003
Abanto-Zierbena (B)20016.7281.3611.7263.641
Abanto-Zierbena (B)20067.1911.8891.8543.448
Abanto-Zierbena (B)20117.4622.1862.3782.898
Abartzuza (NG)1986467612449
Abartzuza (NG)1991448827413
Abartzuza (NG)19964681744407
Abaurregaina (NG)1986217955864
Abaurregaina (NG)1991215848744
Abaurregaina (NG)1996184675760
Abaurrepea (NG)19864981427
Abaurrepea (NG)19915042917
Abaurrepea (NG)1996453537
Aberin (NG)198632040316
Aberin (NG)199132664316
Aberin (NG)199630564295
Ablitas (NG)19862.121032.118
Ablitas (NG)19912.038152.032
Ablitas (NG)19961.9733261.944
Adios (NG)198612501124
Adios (NG)199111200112
Adios (NG)199612024114
Aduna (G)198632231282
Aduna (G)199128527951
Aduna (G)1996293274136
Aduna (G)2001293277151
Aduna (G)20063232822912
Aduna (G)20113863492512
Agoitz (NG)19861.609621231.424
Agoitz (NG)19911.6101362491.225
Agoitz (NG)19961.6202342861.100
Aguilar kodeskoa (NG)198613700137
Aguilar kodeskoa (NG)1991930093
Aguilar kodeskoa (NG)1996960294
Agurain (A)19862.1991562781.765
Agurain (A)19912.2822455861.451
Agurain (A)19962.4224265541.442
Agurain (A)20012.4926007541.138
Agurain (A)20062.6297757291.125
Agurain (A)20112.8711.073822976
Aia (G)19861.6841.5986323
Aia (G)19911.6021.547523
Aia (G)19961.5311.477468
Aia (G)20011.5041.451494
Aia (G)20061.6241.4939635
Aia (G)20111.7201.6137433
Aiara (A)19861.263441401.079
Aiara (A)19911.223861151.022
Aiara (A)19961.16921095864
Aiara (A)20011.193294142757
Aiara (A)20061.298366210722
Aiara (A)20111.384510322552
Aiegi (NG)19864871131445
Aiegi (NG)1991549831510
Aiegi (NG)19966222245555
Aizarnazabal (G)198650750151
Aizarnazabal (G)1991506492140
Aizarnazabal (G)199653052181
Aizarnazabal (G)200149848981
Aizarnazabal (G)2006507465366
Aizarnazabal (G)2011587556229
Ajangiz (B)199132531681
Ajangiz (B)199636635754
Ajangiz (B)2001395377180
Ajangiz (B)2006402360339
Ajangiz (B)20114093762211
Albiztur (G)198630430400
Albiztur (G)199129629240
Albiztur (G)199628027910
Albiztur (G)200127126281
Albiztur (G)2006266244157
Albiztur (G)2011263250112
Alegia (G)19861.4241.3565513
Alegia (G)19911.4171.3257913
Alegia (G)19961.4151.3376711
Alegia (G)20011.3481.2647212
Alegia (G)20061.3751.22811235
Alegia (G)20111.4091.26010742
Alesbes (NG)19862.26012262.222
Alesbes (NG)19912.1517192.125
Alesbes (NG)19962.1278542.065
Alkiza (G)198625424851
Alkiza (G)199125324571
Alkiza (G)199624924450
Alkiza (G)200124123362
Alkiza (G)2006277248209
Alkiza (G)2011312292137
Allin (NG)19867771725735
Allin (NG)19917331418701
Allin (NG)19967302647657
Allo (NG)19861.085441.077
Allo (NG)19911.0111615980
Allo (NG)19969532012921
Alonsotegi (B)19912.1311775741.380
Alonsotegi (B)19962.0693875551.127
Alonsotegi (B)20011.897369562966
Alonsotegi (B)20061.990513555922
Alonsotegi (B)20112.037595711731
Altsasu (NG)19864.2146464373.131
Altsasu (NG)19914.2527439332.576
Altsasu (NG)19964.4299271.1732.329
Altzaga (G)1991898720
Altzaga (G)1996908820
Altzaga (G)2001969150
Altzaga (G)2006131114125
Altzaga (G)2011143126107
Altzo (G)198632832701
Altzo (G)1991321304161
Altzo (G)199630730250
Altzo (G)2001297282141
Altzo (G)2006329295277
Altzo (G)2011320293189
Ameskoabarren (NG)19868982123854
Ameskoabarren (NG)19918062215769
Ameskoabarren (NG)19967832025738
Amezketa (G)19861.0561.04655
Amezketa (G)1991988973150
Amezketa (G)1996953910358
Amezketa (G)2001923899213
Amezketa (G)20068688263111
Amezketa (G)20118498191218
Amoroto (B)198639338850
Amoroto (B)199137837044
Amoroto (B)199635534933
Amoroto (B)200134833981
Amoroto (B)2006369336285
Amoroto (B)201136735485
Amurrio (A)19863.8832426193.022
Amurrio (A)19914.3645128023.050
Amurrio (A)19964.1068177772.512
Amurrio (A)20014.1751.0719202.184
Amurrio (A)20064.2601.2739192.068
Amurrio (A)20114.3641.6531.0671.644
Andoain (G)198610.0475.8342.3591.854
Andoain (G)199110.0006.2242.2001.576
Andoain (G)19969.7466.6011.9131.232
Andoain (G)20019.3066.3051.8631.138
Andoain (G)20069.4976.2242.0831.190
Andoain (G)20119.9836.9362.206841
Andosilla (NG)19862.0615322.024
Andosilla (NG)19912.0006121.982
Andosilla (NG)19961.9659571.899
Anoeta (G)19861.4521.113196143
Anoeta (G)19911.4251.13622465
Anoeta (G)19961.4111.18016566
Anoeta (G)20011.3681.16016345
Anoeta (G)20061.3951.12420764
Anoeta (G)20111.4461.20017967
Antsoain (NG)19867.1694823566.331
Antsoain (NG)19917.4675815716.315
Antsoain (NG)19963.8272844363.107
Antzin (NG)1986260113246
Antzin (NG)199125536246
Antzin (NG)199623368219
Antzuola (G)19861.5651.33220231
Antzuola (G)19911.5591.38113345
Antzuola (G)19961.4901.32613133
Antzuola (G)20011.4821.3538247
Antzuola (G)20061.5901.37814666
Antzuola (G)20111.6291.43411481
Anue (NG)19864069460252
Anue (NG)19913978694217
Anue (NG)19964148678250
Araitz (NG)19865755283611
Araitz (NG)199152651655
Araitz (NG)19964754421716
Arakaldo (B)198675311727
Arakaldo (B)199181411426
Arakaldo (B)199687372327
Arakaldo (B)200176441517
Arakaldo (B)200673362215
Arakaldo (B)201178392415
Arakil (NG)19862.1804581911.531
Arakil (NG)19912.0954822391.374
Arakil (NG)199674111799525
Arama (G)1986147137010
Arama (G)199113712782
Arama (G)1996147134112
Arama (G)200115114083
Arama (G)2006165148134
Arama (G)201117316166
Aramaio (A)19861.0199862112
Aramaio (A)19919789115314
Aramaio (A)19969669025014
Aramaio (A)20019829194716
Aramaio (A)20069548716023
Aramaio (A)20119348645416
Aranaratxe (NG)198610202100
Aranaratxe (NG)1991970196
Aranaratxe (NG)1996851282
Aranguren (NG)19869233321869
Aranguren (NG)19911.19772591.066
Aranguren (NG)19962.0181652011.652
Arano (NG)198614714700
Arano (NG)199111111100
Arano (NG)19961049851
Arantza (NG)1986702672525
Arantza (NG)199169869530
Arantza (NG)199667467220
Arantzazu (B)1986296251837
Arantzazu (B)1991254240131
Arantzazu (B)199625724197
Arantzazu (B)2001259238156
Arantzazu (B)2006261226269
Arantzazu (B)20112942443515
Aras (NG)198621021207
Aras (NG)1991192110181
Aras (NG)199616934162
Arbizu (NG)19868227742226
Arbizu (NG)19918117781914
Arbizu (NG)19968157702322
Areatza (B)1986910567220123
Areatza (B)199190762618497
Areatza (B)199688262217387
Areatza (B)200184759618665
Areatza (B)200682055619569
Areatza (B)201189963519767
Arellano (NG)198621554206
Arellano (NG)1991202514183
Arellano (NG)199618269167
Areso (NG)198625024541
Areso (NG)1991220209110
Areso (NG)199624723287
Aretxabaleta (G)19863.6622.883499280
Aretxabaleta (G)19913.8323.140477215
Aretxabaleta (G)19963.8093.214390205
Aretxabaleta (G)20013.9893.396445148
Aretxabaleta (G)20064.1343.316590228
Aretxabaleta (G)20114.3653.610587168
Arguedas (NG)19862.276562.265
Arguedas (NG)19912.1264122.110
Arguedas (NG)19962.0647142.043
Aria (NG)198671381320
Aria (NG)199175342219
Aria (NG)199669281427
Aritz (NG)1986717856
Aritz (NG)199176102640
Aritz (NG)199668121937
Armañantzas (NG)198611900119
Armañantzas (NG)199110100101
Armañantzas (NG)1996901287
Armiñon (A)198611301499
Armiñon (A)19919211477
Armiñon (A)1996931587
Armiñon (A)20019762269
Armiñon (A)200691101764
Armiñon (A)2011110204446
Arraia-Maeztu (A)198667310138525
Arraia-Maeztu (A)19915767052454
Arraia-Maeztu (A)19965547156427
Arraia-Maeztu (A)200154079110351
Arraia-Maeztu (A)200651689101326
Arraia-Maeztu (A)2011548142124282
Arrankudiaga (B)198663243013567
Arrankudiaga (B)199160842510281
Arrankudiaga (B)1996600355135110
Arrankudiaga (B)200162243110586
Arrankudiaga (B)2006652419132101
Arrankudiaga (B)201173246916994
Arrasate (G)198613.3498.8952.1022.352
Arrasate (G)199113.5579.6212.1981.738
Arrasate (G)199613.42810.3291.7571.342
Arrasate (G)200112.90210.1621.853887
Arrasate (G)200612.2649.2362.066962
Arrasate (G)201112.2659.4902.066709
Arratzu (B)1996373352192
Arratzu (B)2001342330111
Arratzu (B)2006315290223
Arratzu (B)2011338318137
Arratzu-Ubarrundia (A)19864165354309
Arratzu-Ubarrundia (A)19914446759318
Arratzu-Ubarrundia (A)199650710384320
Arratzu-Ubarrundia (A)200149011691283
Arratzu-Ubarrundia (A)2006578163132283
Arratzu-Ubarrundia (A)2011646223155268
Arrieta (B)198641439987
Arrieta (B)19913993691911
Arrieta (B)1996437404249
Arrieta (B)20014623965214
Arrieta (B)20064783916819
Arrieta (B)20114733857612
Arrigorriaga (B)19865.7651.1301.1893.446
Arrigorriaga (B)19916.3701.6961.6802.994
Arrigorriaga (B)19966.9872.1151.8703.002
Arrigorriaga (B)20017.7232.7082.2832.732
Arrigorriaga (B)20068.4143.2872.3322.795
Arrigorriaga (B)20118.6143.6402.7522.222
Arroitz (NG)19861.25471541.093
Arroitz (NG)19911.1589131.136
Arroitz (NG)19961.11521571.037
Arruazu (NG)198611594147
Arruazu (NG)199110589106
Arruazu (NG)19961059195
Artaxoa (NG)19861.584581.571
Artaxoa (NG)19911.5016231.472
Artaxoa (NG)19961.49412501.432
Artazu (NG)198611033104
Artazu (NG)1991932190
Artazu (NG)1996853280
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19865735372313
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19915775124520
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)19965524855314
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20015795164617
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20065814886330
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)20116325197934
Artze (NG)19862661828220
Artze (NG)19912241840166
Artze (NG)19962722743202
Artzentales (B)1986573442527
Artzentales (B)1991582160521
Artzentales (B)19965651482469
Artzentales (B)200156050100410
Artzentales (B)2006582102110370
Artzentales (B)2011574115125334
Artziniega (A)19864801156413
Artziniega (A)199148543104338
Artziniega (A)199650010967324
Artziniega (A)200150310582316
Artziniega (A)200653915296291
Artziniega (A)2011578205148225
Asparrena (A)19861.17267146959
Asparrena (A)19911.107123126858
Asparrena (A)19961.126221232673
Asparrena (A)20011.123332195596
Asparrena (A)20061.082323215544
Asparrena (A)20111.100394248458
Asteasu (G)19861.1311.0563837
Asteasu (G)19911.0539764334
Asteasu (G)19961.0559944318
Asteasu (G)20011.1201.0297120
Asteasu (G)20061.2191.04512846
Asteasu (G)20111.2601.11810537
Astigarraga (G)19912.4871.746391350
Astigarraga (G)19962.5221.871435216
Astigarraga (G)20012.9202.025658237
Astigarraga (G)20063.3002.226751323
Astigarraga (G)20113.7802.675785320
Atarrabia (NG)19865.3893725174.500
Atarrabia (NG)19915.8945596244.711
Atarrabia (NG)19966.7627918795.092
Ataun (G)19861.7321.71967
Ataun (G)19911.6371.610252
Ataun (G)19961.5041.4742010
Ataun (G)20011.4281.3832916
Ataun (G)20061.4091.3116830
Ataun (G)20111.4661.3457645
Atetz (NG)1986174702579
Atetz (NG)1991182694271
Atetz (NG)1996196653596
Atxondo (B)19861.041790103148
Atxondo (B)19911.088868112108
Atxondo (B)19961.09090974107
Atxondo (B)20011.0308726791
Atxondo (B)20061.02782811287
Atxondo (B)20111.01779612794
Aulesti (B)198667566744
Aulesti (B)199165664097
Aulesti (B)199660759197
Aulesti (B)2001598584131
Aulesti (B)2006615585264
Aulesti (B)20115975681415
Auritz (NG)19862836449170
Auritz (NG)19912614948164
Auritz (NG)19962677961127
Azagra (NG)19862.548342.541
Azagra (NG)19912.505312.501
Azagra (NG)19962.571082.563
Azkoien (NG)19863.8854333.848
Azkoien (NG)19913.8952113.882
Azkoien (NG)19963.97011583.901
Azkoitia (G)19868.6597.796555308
Azkoitia (G)19918.5937.681637275
Azkoitia (G)19968.4817.705551225
Azkoitia (G)20018.4057.721545139
Azkoitia (G)20068.4917.520733238
Azkoitia (G)20118.8937.907717269
Azpeitia (G)198611.55010.902349299
Azpeitia (G)199111.79611.144470182
Azpeitia (G)199611.80511.160506139
Azpeitia (G)200111.87711.33445489
Azpeitia (G)200611.68810.787707194
Azpeitia (G)201111.91311.203525185
Azuelo (NG)1986810081
Azuelo (NG)1991640262
Azuelo (NG)1996571155
Añana (A)1986179015164
Añana (A)1991171020151
Añana (A)1996169918142
Añana (A)20011501520115
Añana (A)20061381916103
Añana (A)2011116172376
Añorbe (NG)198638523380
Añorbe (NG)199138015374
Añorbe (NG)1996363310350
Bakaiku (NG)19863412526623
Bakaiku (NG)199133617113629
Bakaiku (NG)199632317412722
Bakio (B)19861.09881790191
Bakio (B)19911.10387872153
Bakio (B)19961.21688958269
Bakio (B)20011.508989170349
Bakio (B)20061.8151.122336357
Bakio (B)20112.1421.383499260
Baliarrain (G)1991979610
Baliarrain (G)1996919010
Baliarrain (G)2001929110
Baliarrain (G)2006817650
Baliarrain (G)201111010703
Balmaseda (B)19865.251765694.606
Balmaseda (B)19915.1272861.1773.664
Balmaseda (B)19965.1396569983.485
Balmaseda (B)20015.0797841.3562.939
Balmaseda (B)20064.9911.1451.2082.638
Balmaseda (B)20115.2911.4271.6652.199
Barakaldo (B)198663.4502.43312.85248.165
Barakaldo (B)199160.5843.97517.78338.826
Barakaldo (B)199659.2887.84418.07333.371
Barakaldo (B)200156.7108.52020.35727.833
Barakaldo (B)200657.81114.51117.18326.117
Barakaldo (B)201159.80816.08721.88621.835
Barasoain (NG)198640246392
Barasoain (NG)199137519365
Barasoain (NG)1996409430375
Barañain (NG)19869.4775797898.109
Barañain (NG)199111.3598829279.550
Barañain (NG)199613.7521.2631.48411.005
Barbarin (NG)198611300113
Barbarin (NG)199110802106
Barbarin (NG)1996953191
Bargota (NG)198638512382
Bargota (NG)1991372641325
Bargota (NG)1996355921325
Barillas (NG)198616811166
Barillas (NG)199116514160
Barillas (NG)199615803155
Barrika (B)198659933298169
Barrika (B)1991680330148202
Barrika (B)1996827413172242
Barrika (B)2001953471215267
Barrika (B)20061.074520270284
Barrika (B)20111.190575399216
Barrundia (A)19865613564462
Barrundia (A)19915143659419
Barrundia (A)19964956620409
Barrundia (A)20015139871344
Barrundia (A)2006597142103352
Barrundia (A)2011684236145303
Basaburua (NG)19867866717540
Basaburua (NG)19917096116335
Basaburua (NG)19966535308340
Basauri (B)198629.2753.9479.68015.648
Basauri (B)199129.3024.9919.88314.428
Basauri (B)199629.0066.7928.37913.835
Basauri (B)200127.2577.17610.08110.000
Basauri (B)200626.1918.7828.3349.075
Basauri (B)201125.5828.8518.7098.022
Bastida (A)19866374495498
Bastida (A)19916016479458
Bastida (A)19966367249515
Bastida (A)2001669134121414
Bastida (A)2006716178149389
Bastida (A)2011732234205293
Baztan (NG)19867.3315.949690692
Baztan (NG)19916.8135.656736421
Baztan (NG)19967.0635.920566577
Beasain (G)19868.6175.4499572.211
Beasain (G)19918.7835.8371.4941.452
Beasain (G)19968.8966.3841.2281.284
Beasain (G)20018.7306.4421.2551.033
Beasain (G)20068.8776.3101.5361.031
Beasain (G)20119.1926.8081.724660
Bedia (B)198690768013394
Bedia (B)199181361011390
Bedia (B)19967956099492
Bedia (B)200176456011787
Bedia (B)200674651614090
Bedia (B)201176255214268
Beintza Labaien (NG)198631230273
Beintza Labaien (NG)199129028730
Beintza Labaien (NG)1996281250823
Beire (NG)198631614311
Beire (NG)199130500305
Beire (NG)199629455284
Beizama (G)198616616420
Beizama (G)199116516401
Beizama (G)199615715700
Beizama (G)200115215101
Beizama (G)200615214453
Beizama (G)201112412121
Belaskoain (NG)1986790277
Belaskoain (NG)1991773272
Belaskoain (NG)1996814077
Belauntza (G)1986280265123
Belauntza (G)1991258235176
Belauntza (G)1996252234135
Belauntza (G)2001256235165
Belauntza (G)2006249211308
Belauntza (G)20112442201410
Bera (NG)19862.6732.005329339
Bera (NG)19912.6542.153287214
Bera (NG)19962.6612.059405197
Berango (B)19862.6591.038839782
Berango (B)19912.8671.0288221.017
Berango (B)19963.3561.417951988
Berango (B)20013.8161.4221.3801.014
Berango (B)20064.4601.8481.4441.168
Berango (B)20115.0152.2031.7591.053
Berantevilla (A)198633409325
Berantevilla (A)1991309419286
Berantevilla (A)1996301955237
Berantevilla (A)20013021143248
Berantevilla (A)20062993253214
Berantevilla (A)20112774261174
Berastegi (G)1986873858123
Berastegi (G)1991872845225
Berastegi (G)1996843819168
Berastegi (G)2001860825296
Berastegi (G)20068557775820
Berastegi (G)20119148334932
Berbintzana (NG)198673635728
Berbintzana (NG)1991686313670
Berbintzana (NG)1996665762596
Bergara (G)198611.6439.4921.585566
Bergara (G)199111.6889.4871.383818
Bergara (G)199611.5499.5601.318671
Bergara (G)200111.2949.5371.279478
Bergara (G)200610.7468.7521.434560
Bergara (G)201110.6918.6911.590410
Beriain (NG)19860000
Beriain (NG)19910000
Beriain (NG)19961.29611531.232
Bermeo (B)198615.23412.8031.2821.149
Bermeo (B)199115.03112.9061.372753
Bermeo (B)199614.58112.5741.372635
Bermeo (B)200114.22511.9981.671556
Bermeo (B)200613.68211.2541.782646
Bermeo (B)201113.42311.3521.503568
Bernedo (A)1986504557442
Bernedo (A)1991462553404
Bernedo (A)1996447730410
Bernedo (A)20014354247346
Bernedo (A)20064084647315
Bernedo (A)20113997684239
Berriatua (B)1986934907207
Berriatua (B)1991893868223
Berriatua (B)1996872847187
Berriatua (B)2001847830170
Berriatua (B)20069288684614
Berriatua (B)20119168713510
Berriobeiti (NG)19860000
Berriobeiti (NG)19910000
Berriobeiti (NG)19968228949684
Berriozar (NG)19860000
Berriozar (NG)19910000
Berriozar (NG)19963.4304522572.721
Berriz (B)19862.6291.955197477
Berriz (B)19912.7172.059377281
Berriz (B)19962.6532.056292305
Berriz (B)20012.7622.112416234
Berriz (B)20062.8852.080511294
Berriz (B)20113.0062.205569232
Berrobi (G)19864994461241
Berrobi (G)1991507455646
Berrobi (G)19964764243616
Berrobi (G)20014734222526
Berrobi (G)20064834143930
Berrobi (G)20114724084519
Bertizarana (NG)19865304385636
Bertizarana (NG)19915554547724
Bertizarana (NG)19965204366024
Betelu (NG)1986305259379
Betelu (NG)1991292265252
Betelu (NG)1996288275103
Bidania-Goiatz (G)198646445923
Bidania-Goiatz (G)199141540195
Bidania-Goiatz (G)1996400382126
Bidania-Goiatz (G)2001404387143
Bidania-Goiatz (G)2006413382229
Bidania-Goiatz (G)2011453431139
Bidankoze (NG)198611102109
Bidankoze (NG)19911033694
Bidankoze (NG)19961068791
Bidaurreta (NG)198611610799
Bidaurreta (NG)19911033793
Bidaurreta (NG)1996979682
Bilar (A)198627130268
Bilar (A)1991246128226
Bilar (A)1996243129222
Bilar (A)20012392613200
Bilar (A)20062184018160
Bilar (A)20112134732134
Bilbo (B)1986236.55429.38365.411141.760
Bilbo (B)1991235.83731.53970.631133.667
Bilbo (B)1996233.70345.30572.387116.011
Bilbo (B)2001226.85348.56778.49099.796
Bilbo (B)2006221.16767.08165.08189.005
Bilbo (B)2011218.66569.50874.49374.664
Biurrun (NG)198619133185
Biurrun (NG)199115602154
Biurrun (NG)199616106155
Burgelu (A)1986174319152
Burgelu (A)1991175215158
Burgelu (A)19961681924125
Burgelu (A)20012876049178
Burgelu (A)20063469964183
Burgelu (A)2011413129120164
Burgi (NG)198625511253
Burgi (NG)1991240211227
Burgi (NG)1996234317214
Burlata (NG)19869.7058258558.025
Burlata (NG)199110.4609549488.558
Burlata (NG)199610.9131.1121.3448.457
Busto (NG)198611100111
Busto (NG)19911000199
Busto (NG)1996932190
Busturia (B)19861.4551.142144169
Busturia (B)19911.3971.16114294
Busturia (B)19961.3341.11113885
Busturia (B)20011.3351.06919967
Busturia (B)20061.3491.01923595
Busturia (B)20111.3561.01125095
Buñuel (NG)19862.125202.123
Buñuel (NG)19911.975211.972
Buñuel (NG)19961.983251.976
Cabanillas (NG)19861.294001.294
Cabanillas (NG)19911.284261.276
Cabanillas (NG)19961.2921111.280
Cabredo (NG)198612420122
Cabredo (NG)199112321120
Cabredo (NG)199611409105
Cadreita (NG)19861.706281.696
Cadreita (NG)19911.675641.665
Cadreita (NG)19961.670491.657
Caparroso (NG)19862.073452.064
Caparroso (NG)19912.0391102.028
Caparroso (NG)19961.9618191.934
Cascante (NG)19862.99612262.958
Cascante (NG)19912.84911392.799
Cascante (NG)19962.95710852.862
Castejón (NG)19861.9482151.931
Castejón (NG)19911.8835111.867
Castejón (NG)19961.96212461.904
Cintruenigo (NG)19864.4768244.444
Cintruenigo (NG)19914.3373284.306
Cintruenigo (NG)19964.41913354.371
Corella (NG)19865.208445.200
Corella (NG)19915.0856285.051
Corella (NG)19965.23817315.190
Cortes (NG)19862.400462.390
Cortes (NG)19912.3668322.326
Cortes (NG)19962.396261312.239
Cárcar (NG)19861.096101.095
Cárcar (NG)19911.066241.060
Cárcar (NG)19961.048251.041
Deba (G)19863.8303.390333107
Deba (G)19913.9483.283434231
Deba (G)19964.0313.439486106
Deba (G)20014.0703.490421159
Deba (G)20064.1223.388541193
Deba (G)20114.0803.518425137
Deierri (NG)19861.48930111.448
Deierri (NG)19911.39329371.327
Deierri (NG)19961.36156881.217
Deikaztelu (NG)198676782757
Deikaztelu (NG)199169983688
Deikaztelu (NG)19966551338604
Derio (B)19862.9605796071.774
Derio (B)19912.9611.0081.014939
Derio (B)19962.8901.2031.038649
Derio (B)20013.0141.2721.092650
Derio (B)20063.2411.4341.042765
Derio (B)20113.8201.8231.266731
Desojo (NG)198614610145
Desojo (NG)199112911127
Desojo (NG)199611912116
Dima (B)19869969472425
Dima (B)19919789172536
Dima (B)19969809183824
Dima (B)20019538746514
Dima (B)20061.07291811242
Dima (B)20111.1821.0309656
Donamaria (NG)19863453251010
Donamaria (NG)1991309291153
Donamaria (NG)199633231994
Donemiliaga (A)19866962755614
Donemiliaga (A)19916062258526
Donemiliaga (A)19966016280459
Donemiliaga (A)200158410875401
Donemiliaga (A)200658512986370
Donemiliaga (A)2011566149118299
Doneztebe (NG)1986964616133215
Doneztebe (NG)19911.008740138130
Doneztebe (NG)19961.073837132104
Donostia (G)1986116.48540.98933.02342.473
Donostia (G)1991116.48841.10636.04539.337
Donostia (G)1996122.07450.38036.37835.316
Donostia (G)2001124.20354.71939.23130.253
Donostia (G)2006123.18659.56635.60228.018
Donostia (G)2011122.82864.53136.61321.684
Dulantzi (A)19865485899391
Dulantzi (A)19915604393424
Dulantzi (A)1996691162148381
Dulantzi (A)2001827177262388
Dulantzi (A)20061.192355387450
Dulantzi (A)20111.589633496460
Durango (B)198618.0949.3523.6905.052
Durango (B)199115.6057.7784.2943.533
Durango (B)199616.5509.3674.1263.057
Durango (B)200117.2869.8924.9392.455
Durango (B)200618.71611.0625.0482.606
Durango (B)201119.31312.1335.0182.162
Ea (B)19867647262315
Ea (B)19917396883813
Ea (B)19967456673444
Ea (B)20017246216142
Ea (B)20067636138862
Ea (B)20117416178044
Egues (NG)19868274529753
Egues (NG)19918734558770
Egues (NG)19965.9585388034.617
Eibar (G)198621.21212.3944.3404.478
Eibar (G)199120.41512.4324.0283.955
Eibar (G)199619.26612.4913.7822.993
Eibar (G)200118.11512.2503.7942.071
Eibar (G)200617.18011.1733.8772.130
Eibar (G)201117.04511.5154.0361.494
Ekora (A)198618612183
Ekora (A)199118423179
Ekora (A)199618474173
Ekora (A)2001166815143
Ekora (A)20061712116134
Ekora (A)20111631727119
Elantxobe (B)1986541523144
Elantxobe (B)1991519495213
Elantxobe (B)1996486460233
Elantxobe (B)2001420401127
Elantxobe (B)20064183762814
Elantxobe (B)20113763402412
Elduain (G)198624824530
Elduain (G)199121721331
Elduain (G)199621120470
Elduain (G)2001193182101
Elduain (G)2006200180155
Elduain (G)2011209193115
Elgeta (G)19868097554113
Elgeta (G)1991789743379
Elgeta (G)1996779717557
Elgeta (G)20017637084411
Elgeta (G)20067286317423
Elgeta (G)20117676926114
Elgoibar (G)19868.2585.7741.488996
Elgoibar (G)19918.0325.8321.1081.092
Elgoibar (G)19967.5645.7091.016839
Elgoibar (G)20017.2665.607913746
Elgoibar (G)20067.3225.4611.094767
Elgoibar (G)20117.4555.6001.394461
Elgorriaga (NG)198615614178
Elgorriaga (NG)199115414743
Elgorriaga (NG)199616415194
Elizagorria (NG)198621700217
Elizagorria (NG)199121311211
Elizagorria (NG)199620500205
Elo (NG)198624425237
Elo (NG)199126020258
Elo (NG)199625447243
Elorrio (B)19865.0483.3825531.113
Elorrio (B)19914.9963.434601961
Elorrio (B)19965.0133.668656689
Elorrio (B)20014.8603.667796397
Elorrio (B)20064.7563.492830434
Elorrio (B)20114.9503.813911226
Elortz (NG)19862.28534302.221
Elortz (NG)19912.568441522.372
Elortz (NG)19962.699782572.364
Eltziego (A)198655114546
Eltziego (A)1991534279498
Eltziego (A)1996513358470
Eltziego (A)20014931749427
Eltziego (A)20065057448383
Eltziego (A)201150610987310
Eneritz (NG)198617602174
Eneritz (NG)199117610175
Eneritz (NG)199617016163
Erandio (B)198615.7202.9163.7009.104
Erandio (B)199116.1392.9955.2067.938
Erandio (B)199615.5814.0824.6196.880
Erandio (B)200114.7883.7515.4235.614
Erandio (B)200615.2884.9604.8125.516
Erandio (B)201115.5245.2465.4654.813
Eratsun (NG)1986231217140
Eratsun (NG)199119218660
Eratsun (NG)199618017901
Ereño (B)198627827161
Ereño (B)1991266254102
Ereño (B)199625324571
Ereño (B)2001236225101
Ereño (B)2006235209206
Ereño (B)2011234216162
Ergoiena (NG)198655154353
Ergoiena (NG)1991505493102
Ergoiena (NG)19964684331619
Ermua (B)19865.0001.8847522.364
Ermua (B)19915.2291.8491.6921.688
Ermua (B)19965.0382.3821.3451.311
Ermua (B)20015.1202.5521.628940
Ermua (B)20065.1612.7591.419983
Ermua (B)20115.4693.1631.539767
Errenteria (G)198626.1469.0945.42711.625
Errenteria (G)199125.6909.0108.1648.516
Errenteria (G)199624.90910.2727.2187.419
Errenteria (G)200124.24911.1076.3786.764
Errenteria (G)200624.15611.7736.2946.089
Errenteria (G)201125.38713.2887.7554.344
Errezil (G)198671770737
Errezil (G)1991657647100
Errezil (G)199661661051
Errezil (G)200158658150
Errezil (G)2006563530258
Errezil (G)20115515241512
Erriberabeitia (A)198628005275
Erriberabeitia (A)1991269334232
Erriberabeitia (A)19962801740223
Erriberabeitia (A)20013352360252
Erriberabeitia (A)2006492105116271
Erriberabeitia (A)2011576152191233
Erriberagoitia (A)1986427244381
Erriberagoitia (A)1991393452337
Erriberagoitia (A)19963871556316
Erriberagoitia (A)20013822764291
Erriberagoitia (A)200645273101278
Erriberagoitia (A)2011548108172268
Erriberri (NG)19862.6096472.556
Erriberri (NG)19912.54915292.505
Erriberri (NG)19962.60624922.490
Errigoiti (B)1986466448513
Errigoiti (B)199142341391
Errigoiti (B)1996422400148
Errigoiti (B)20014484041331
Errigoiti (B)20064583913631
Errigoiti (B)20114754173226
Erro (NG)1986800135107558
Erro (NG)199172112188512
Erro (NG)1996733143151439
Erromantzatua (NG)198615510154
Erromantzatua (NG)199114942143
Erromantzatua (NG)1996153710136
Erronkari (NG)1986339910320
Erronkari (NG)1991308817283
Erronkari (NG)19963001227261
Esa (NG)198618921186
Esa (NG)199118223177
Esa (NG)19961871315159
Eskoriatza (G)19862.2331.700236297
Eskoriatza (G)19912.2281.671290267
Eskoriatza (G)19962.3061.794299213
Eskoriatza (G)20012.2671.852268147
Eskoriatza (G)20062.3361.816347173
Eskoriatza (G)20112.4181.924380114
Eslaba (NG)198623105226
Eslaba (NG)199119816191
Eslaba (NG)199618625179
Espartza Zaraitzu (NG)19861561329114
Espartza Zaraitzu (NG)199113385174
Espartza Zaraitzu (NG)199612173183
Esprontzeda (NG)198618800188
Esprontzeda (NG)199115811156
Esprontzeda (NG)199615011148
Esteribar (NG)19861.25319376984
Esteribar (NG)19911.21717183963
Esteribar (NG)19961.25119182978
Etaio (NG)198611102109
Etaio (NG)1991941291
Etaio (NG)1996880385
Etxalar (NG)19867297021413
Etxalar (NG)1991730704188
Etxalar (NG)1996703684154
Etxarri (NG)1986540153
Etxarri (NG)1991621655
Etxarri (NG)1996534544
Etxarri Aranatz (NG)19861.9981.714154130
Etxarri Aranatz (NG)19912.0111.570317124
Etxarri Aranatz (NG)19962.0731.721236116
Etxauri (NG)19863421920303
Etxauri (NG)19913681434320
Etxauri (NG)19963373435268
Etxebarri (B)19863.4713209332.218
Etxebarri (B)19913.6704991.2461.925
Etxebarri (B)19963.7347981.1801.756
Etxebarri (B)20014.2839681.7061.609
Etxebarri (B)20065.0871.5601.7481.779
Etxebarri (B)20116.8632.4032.6871.773
Eulate (NG)198638152374
Eulate (NG)199136069345
Eulate (NG)199635283341
Ezkabarte (NG)19867833646701
Ezkabarte (NG)19917914562684
Ezkabarte (NG)19968818798696
Ezkaroze (NG)1986391339349
Ezkaroze (NG)1991355646303
Ezkaroze (NG)19963471638293
Ezkio-Itsaso (G)1986546528117
Ezkio-Itsaso (G)1991505483166
Ezkio-Itsaso (G)1996503475253
Ezkio-Itsaso (G)2001498463287
Ezkio-Itsaso (G)2006484428506
Ezkio-Itsaso (G)20115224793310
Ezkurra (NG)1986271255106
Ezkurra (NG)199124123821
Ezkurra (NG)199622521753
Ezporogi (NG)1986800278
Ezporogi (NG)1991721170
Ezporogi (NG)1996641162
Faltzes (NG)19862.49212252.455
Faltzes (NG)19912.3409672.264
Faltzes (NG)19962.324191462.159
Fitero (NG)19861.815141.810
Fitero (NG)19911.783091.774
Fitero (NG)19961.7050151.690
Fontellas (NG)198638400384
Fontellas (NG)199141100411
Fontellas (NG)199648806482
Forua (B)19917977065635
Forua (B)19968127008230
Forua (B)20018177128520
Forua (B)20067776628629
Forua (B)20117766677930
Fruiz (B)198629228822
Fruiz (B)199131130272
Fruiz (B)1996295284101
Fruiz (B)20013142812211
Fruiz (B)20063552934319
Fruiz (B)20114293536016
Funes (NG)19861.918121.915
Funes (NG)19911.854191.844
Funes (NG)19961.823201.821
Fustiñana (NG)19862.156552.146
Fustiñana (NG)19912.105232.100
Fustiñana (NG)19962.093102.092
Gabiria (G)198643743412
Gabiria (G)199140539960
Gabiria (G)1996396382104
Gabiria (G)2001390377121
Gabiria (G)2006379352216
Gabiria (G)20114424161412
Gaintza (G)198612212200
Gaintza (G)199112112100
Gaintza (G)199613112830
Gaintza (G)200112812440
Gaintza (G)200612712250
Gaintza (G)201111310733
Galar (NG)19862.09527562.012
Galar (NG)19912.07536791.960
Galar (NG)19968872457806
Galdakao (B)198617.5716.9633.0297.579
Galdakao (B)199119.1477.9364.6006.611
Galdakao (B)199620.4069.1724.4006.834
Galdakao (B)200120.64910.6515.1184.880
Galdakao (B)200620.29210.4335.0904.769
Galdakao (B)201120.40810.4755.8304.103
Galdames (B)19867323192609
Galdames (B)199170645107554
Galdames (B)199672477128519
Galdames (B)2001700106145449
Galdames (B)2006725137172416
Galdames (B)2011738176186376
Galipentzu (NG)198618816181
Galipentzu (NG)199117156160
Galipentzu (NG)199615071142
Galoze (NG)198614011138
Galoze (NG)199113201131
Galoze (NG)1996122213107
Gamiz-Fika (B)19868267971712
Gamiz-Fika (B)19918337892816
Gamiz-Fika (B)19969208275142
Gamiz-Fika (B)20011.08888211690
Gamiz-Fika (B)20061.13688716089
Gamiz-Fika (B)20111.16692016383
Garai (B)198621520843
Garai (B)199122420996
Garai (B)1996216188253
Garai (B)2001212194153
Garai (B)2006245210278
Garai (B)2011272235298
Garaioa (NG)19861531038105
Garaioa (NG)199113694879
Garaioa (NG)1996119102188
Garde (NG)198621611214
Garde (NG)199120631202
Garde (NG)199618962181
Gares (NG)19861.675128741.473
Gares (NG)19911.702631281.511
Gares (NG)19961.698931221.483
Garinoain (NG)198627313269
Garinoain (NG)199126606260
Garinoain (NG)199626739255
Garralda (NG)19862758160134
Garralda (NG)19912397065104
Garralda (NG)19962215465102
Gasteiz (A)1986107.1386.51225.47975.147
Gasteiz (A)1991113.3639.53132.51171.321
Gasteiz (A)1996118.72319.05533.45966.209
Gasteiz (A)2001119.14623.13441.22954.783
Gasteiz (A)2006121.18436.08334.05351.048
Gasteiz (A)2011124.65539.67740.52944.449
Gatika (B)19868017146126
Gatika (B)19918738113230
Gatika (B)19961.0008818039
Gatika (B)20011.14095113752
Gatika (B)20061.24094619599
Gatika (B)20111.3781.07821981
Gautegiz-Arteaga (B)19867366903214
Gautegiz-Arteaga (B)19916816214515
Gautegiz-Arteaga (B)19966996155727
Gautegiz-Arteaga (B)20017546358633
Gautegiz-Arteaga (B)200673859510043
Gautegiz-Arteaga (B)20117506398130
Gaztelu (G)199613713610
Gaztelu (G)200114312995
Gaztelu (G)2006163146107
Gaztelu (G)201115614763
Gazteluberri (NG)1986160016
Gazteluberri (NG)1991180018
Gazteluberri (NG)1996240222
Genevilla (NG)1986141014127
Genevilla (NG)1991983689
Genevilla (NG)19961077298
Gernika-Lumo (B)198614.43011.4112.158861
Gernika-Lumo (B)199112.7199.9491.862908
Gernika-Lumo (B)199612.30710.1941.456657
Gernika-Lumo (B)200112.1189.8541.707557
Gernika-Lumo (B)200612.0509.6251.770655
Gernika-Lumo (B)201112.03410.0581.420556
Gesalatz (NG)198643412431
Gesalatz (NG)199142264412
Gesalatz (NG)19964281119398
Getaria (G)19862.1442.0953316
Getaria (G)19912.1412.088467
Getaria (G)19962.1322.0804111
Getaria (G)20012.1302.0358510
Getaria (G)20062.1381.97712437
Getaria (G)20112.1642.0837011
Getxo (B)198655.9788.81417.38829.776
Getxo (B)199158.43610.11618.23830.082
Getxo (B)199661.42214.02819.37528.019
Getxo (B)200161.03014.62221.69924.709
Getxo (B)200658.72819.28617.59421.848
Getxo (B)201156.89519.31419.66917.912
Girgillao (NG)1986850283
Girgillao (NG)1991691266
Girgillao (NG)1996652360
Gizaburuaga (B)198613413310
Gizaburuaga (B)199112512230
Gizaburuaga (B)199613213200
Gizaburuaga (B)200113313120
Gizaburuaga (B)200616115272
Gizaburuaga (B)201117316652
Gobiaran (A)1986696360633
Gobiaran (A)1991607491512
Gobiaran (A)1996641827606
Gobiaran (A)20016013762502
Gobiaran (A)20066338975469
Gobiaran (A)201164095130415
Goizueta (NG)198689588537
Goizueta (NG)199184083541
Goizueta (NG)1996777758154
Gordexola (B)19861.18631163992
Gordexola (B)19911.18573239873
Gordexola (B)19961.145137187821
Gordexola (B)20011.202236294672
Gordexola (B)20061.268315323630
Gordexola (B)20111.347397433517
Gorliz (B)19862.073730588755
Gorliz (B)19912.318839694785
Gorliz (B)19962.8181.057767994
Gorliz (B)20013.5801.4131.1431.024
Gorliz (B)20064.0111.6631.2571.091
Gorliz (B)20114.3331.9551.490888
Gorza (NG)198610312100
Gorza (NG)1991890287
Gorza (NG)1996790574
Goñi (NG)198621212209
Goñi (NG)199119908191
Goñi (NG)1996197321173
Guardia (Biastari) (A)19861.034982943
Guardia (Biastari) (A)19919798115856
Guardia (Biastari) (A)19969675195821
Guardia (Biastari) (A)200190486145673
Guardia (Biastari) (A)2006890136141613
Guardia (Biastari) (A)2011927218211498
Gueñes (B)19864.3751247723.479
Gueñes (B)19914.2642719913.002
Gueñes (B)19964.3274471.0072.873
Gueñes (B)20014.2617311.1682.362
Gueñes (B)20064.4951.0801.2482.167
Gueñes (B)20114.6711.3481.5041.819
Harana (A)198640134394
Harana (A)199135636347
Harana (A)19963311111309
Harana (A)20012952335237
Harana (A)20062683330205
Harana (A)20112443632176
Hernani (G)198612.8727.5592.8072.506
Hernani (G)199112.9328.0472.8202.065
Hernani (G)199613.2498.8112.3322.106
Hernani (G)200113.1829.0122.5591.611
Hernani (G)200613.5769.2312.7491.596
Hernani (G)201113.9029.9332.9141.055
Hernialde (G)1986262234217
Hernialde (G)1991262237241
Hernialde (G)1996280256204
Hernialde (G)200126525294
Hernialde (G)20062892433511
Hernialde (G)20113062752011
Hiriberri Atetz (NG)1986185951377
Hiriberri Atetz (NG)1991170817118
Hiriberri Atetz (NG)1996150663846
Hondarribia (G)19869.8436.8541.5131.476
Hondarribia (G)199110.4367.1262.0851.225
Hondarribia (G)199611.1997.8971.9961.306
Hondarribia (G)200111.4828.1461.9951.341
Hondarribia (G)200611.9098.2782.2661.365
Hondarribia (G)201112.2398.7352.514990
Ibargoiti (NG)198617522171
Ibargoiti (NG)199120513201
Ibargoiti (NG)1996208311194
Ibarra (G)19863.3502.539358453
Ibarra (G)19913.3932.416480497
Ibarra (G)19963.3422.706443193
Ibarra (G)20013.2472.626476145
Ibarra (G)20063.1852.452537196
Ibarra (G)20113.1202.494413213
Ibarrangelu (B)1986518486266
Ibarrangelu (B)1991478440308
Ibarrangelu (B)19964844443010
Ibarrangelu (B)20014814263124
Ibarrangelu (B)20065184236332
Ibarrangelu (B)20115504586428
Idiazabal (G)19861.7921.7027812
Idiazabal (G)19911.7761.6826331
Idiazabal (G)19961.7581.63710021
Idiazabal (G)20011.7801.7045422
Idiazabal (G)20061.7621.58513443
Idiazabal (G)20111.8731.73410138
Igantzi (NG)1986536520511
Igantzi (NG)199153952937
Igantzi (NG)1996546524157
Igorre (B)19863.1132.443271399
Igorre (B)19913.2252.726320179
Igorre (B)19963.3742.952229193
Igorre (B)20013.2282.690365173
Igorre (B)20063.2142.503485226
Igorre (B)20113.1782.611355212
Iguzkitza (NG)198634557333
Iguzkitza (NG)1991319122305
Iguzkitza (NG)1996299109280
Ikaztegieta (G)1986614603110
Ikaztegieta (G)1991338318128
Ikaztegieta (G)1996341319715
Ikaztegieta (G)20013413121613
Ikaztegieta (G)20063733312220
Ikaztegieta (G)20113983373922
Imotz (NG)19864082915661
Imotz (NG)19913952985443
Imotz (NG)19963682538332
Irantzu (NG)1986157542182
Irantzu (NG)1991145523657
Irantzu (NG)1996147683346
Irun (G)198630.5889.5568.26112.771
Irun (G)199131.35810.7648.51112.083
Irun (G)199633.32613.5537.80511.968
Irun (G)200134.58415.5298.05411.001
Irun (G)200636.26317.1908.96110.112
Irun (G)201135.94918.13711.0796.733
Irunberri (NG)19861.32237331.252
Irunberri (NG)19911.30563441.198
Irunberri (NG)19961.253691301.054
Irura (G)19865464863624
Irura (G)19915314675410
Irura (G)19965985185030
Irura (G)200175262710619
Irura (G)200699080414937
Irura (G)20111.2391.02817239
Iruraitz-Gauna (A)19864161434368
Iruraitz-Gauna (A)19913812348310
Iruraitz-Gauna (A)19963533166256
Iruraitz-Gauna (A)20013455041254
Iruraitz-Gauna (A)20063829468220
Iruraitz-Gauna (A)2011410115104191
Irurtzun (NG)19860000
Irurtzun (NG)19910000
Irurtzun (NG)19961.396389256751
Iruña Oka (A)1986811670735
Iruña Oka (A)19917594895616
Iruña Oka (A)199684688125633
Iruña Oka (A)20011.028186285557
Iruña Oka (A)20061.332346402584
Iruña Oka (A)20111.687560602525
Iruñea (NG)1986136.6179.03110.568117.018
Iruñea (NG)1991136.5949.23911.474115.881
Iruñea (NG)1996129.1679.56211.765107.840
Ispaster (B)1986614585209
Ispaster (B)1991596572222
Ispaster (B)1996600582171
Ispaster (B)2001573555171
Ispaster (B)2006578528419
Ispaster (B)20116105573518
Itsasondo (G)19866836155315
Itsasondo (G)19915424953413
Itsasondo (G)1996524476399
Itsasondo (G)20014854244714
Itsasondo (G)20064813996022
Itsasondo (G)20115124375817
Ituren (NG)198645143876
Ituren (NG)199144043730
Ituren (NG)199642841882
Iturmendi (NG)198634974128147
Iturmendi (NG)19913118192138
Iturmendi (NG)199632188116117
Itza (NG)19864765244380
Itza (NG)19915195235432
Itza (NG)19965765956461
Itzagaondoa (NG)198614726139
Itzagaondoa (NG)1991180117162
Itzagaondoa (NG)19961671116140
Itzaltzu (NG)1986500743
Itzaltzu (NG)1991440836
Itzaltzu (NG)1996441835
Iurreta (B)19913.1971.919597681
Iurreta (B)19962.9521.966622364
Iurreta (B)20012.7261.873602251
Iurreta (B)20062.4431.661511271
Iurreta (B)20112.3511.634500217
Izaba (NG)19865371319505
Izaba (NG)19915081637455
Izaba (NG)19964792353403
Izurtza (B)19862452171414
Izurtza (B)19912362032310
Izurtza (B)19962442161810
Izurtza (B)200123321869
Izurtza (B)2006212190139
Izurtza (B)2011208180235
Jaitz (NG)198610502103
Jaitz (NG)1991964191
Jaitz (NG)19961021893
Jaurrieta (NG)1986342523314
Jaurrieta (NG)19913051352240
Jaurrieta (NG)19962651932214
Kanpezu (A)198695737136784
Kanpezu (A)199191968164687
Kanpezu (A)19968708685699
Kanpezu (A)200178511989577
Kanpezu (A)2006749146121482
Kanpezu (A)2011774205183386
Karrantza (B)19862.925341292.762
Karrantza (B)19912.686411642.481
Karrantza (B)19962.6652243402.101
Karrantza (B)20012.4382963581.784
Karrantza (B)20062.3284223671.539
Karrantza (B)20112.3014975711.233
Kaseda (NG)19861.033430999
Kaseda (NG)19919731017946
Kaseda (NG)19969631758888
Kortezubi (B)199136535762
Kortezubi (B)1996349334150
Kortezubi (B)2001336313167
Kortezubi (B)2006360328248
Kortezubi (B)2011373343237
Kripan (A)1986175120154
Kripan (A)1991177526146
Kripan (A)19961661014142
Kripan (A)20011611623122
Kripan (A)20061472711109
Kripan (A)2011150371895
Kuartango (A)19862721229231
Kuartango (A)19912622130211
Kuartango (A)19962663110225
Kuartango (A)20012755133191
Kuartango (A)20062664941176
Kuartango (A)20112385466118
Lagran (A)1986176033143
Lagran (A)1991159310146
Lagran (A)1996164525134
Lagran (A)2001162824130
Lagran (A)20061491224113
Lagran (A)2011142153295
Lakuntza (NG)198684857421163
Lakuntza (NG)199181459175148
Lakuntza (NG)1996863541181141
Lana (NG)198624200242
Lana (NG)199120722203
Lana (NG)199619912196
Lanestosa (B)198617450169
Lanestosa (B)199118342177
Lanestosa (B)1996178314161
Lanestosa (B)2001175622147
Lanestosa (B)20061803822120
Lanestosa (B)2011160314287
Lantaron (A)1986470111458
Lantaron (A)1991436827401
Lantaron (A)1996433624403
Lantaron (A)20014531052391
Lantaron (A)20064305663311
Lantaron (A)20114195787275
Lantz (NG)1986141442176
Lantz (NG)1991108312354
Lantz (NG)1996119191684
Lantziego (A)19865021426462
Lantziego (A)19914922933430
Lantziego (A)19964965517424
Lantziego (A)20014506028362
Lantziego (A)20064327041321
Lantziego (A)20114379774266
Lapoblación (NG)198615400154
Lapoblación (NG)199112504121
Lapoblación (NG)199611604112
Lapuebla de Labarca (A)19865534021492
Lapuebla de Labarca (A)19915826070452
Lapuebla de Labarca (A)199656711931417
Lapuebla de Labarca (A)200153513431370
Lapuebla de Labarca (A)200651212853331
Lapuebla de Labarca (A)201147613591250
Larrabetzu (B)19861.3331.16212150
Larrabetzu (B)19911.2621.06913063
Larrabetzu (B)19961.3161.14810068
Larrabetzu (B)20011.3201.13114049
Larrabetzu (B)20061.4621.15922578
Larrabetzu (B)20111.6281.273241114
Larraga (NG)19861.7767141.755
Larraga (NG)19911.74710631.674
Larraga (NG)19961.72713991.615
Larragoa (NG)198618610185
Larragoa (NG)199117110170
Larragoa (NG)199615111149
Larraul (G)198616115830
Larraul (G)199113913630
Larraul (G)199612712700
Larraul (G)200113212471
Larraul (G)2006180156195
Larraul (G)2011220196177
Larraun (NG)19861.8271.427231169
Larraun (NG)19911.6681.296223149
Larraun (NG)19969678208562
Lasarte-Oria (G)198610.6694.6731.9864.010
Lasarte-Oria (G)199110.8765.2572.6272.992
Lasarte-Oria (G)199610.9695.7802.5052.684
Lasarte-Oria (G)200110.5665.7443.2161.606
Lasarte-Oria (G)200610.4595.7953.0261.638
Lasarte-Oria (G)201110.9686.4553.2201.293
Laudio (A)19866.5646071.4304.527
Laudio (A)19916.7669761.9093.881
Laudio (A)19966.7121.6391.7283.345
Laudio (A)20016.6461.8492.0982.699
Laudio (A)20066.6222.2731.8692.480
Laudio (A)20116.8912.9401.9561.995
Laukiz (B)1986900507156237
Laukiz (B)1991839477158204
Laukiz (B)1996792493138161
Laukiz (B)2001794460179155
Laukiz (B)2006794491161142
Laukiz (B)2011919555241123
Lazkao (G)19863.5342.527509498
Lazkao (G)19913.4932.578486429
Lazkao (G)19963.4292.721376332
Lazkao (G)20013.5042.829408267
Lazkao (G)20063.5742.780483311
Lazkao (G)20113.6642.935491238
Leaburu (G)1986560533225
Leaburu (G)19915305021711
Leaburu (G)1996357330216
Leaburu (G)2001339308274
Leaburu (G)20063432933713
Leaburu (G)2011320289256
Leatxe (NG)1986690069
Leatxe (NG)1991621061
Leatxe (NG)1996470245
Ledea (NG)198631604312
Ledea (NG)199129830295
Ledea (NG)199626663257
Legarda (NG)1986771175
Legarda (NG)1991680365
Legarda (NG)1996641261
Legaria (NG)198616600166
Legaria (NG)199115521152
Legaria (NG)199613653128
Legazpi (G)19866.6034.3641.427812
Legazpi (G)19916.4934.5251.072896
Legazpi (G)19966.2474.684921642
Legazpi (G)20015.9404.631825484
Legazpi (G)20065.8064.327931548
Legazpi (G)20115.8754.4741.029372
Legorreta (G)19861.2541.07211468
Legorreta (G)19911.1871.0608641
Legorreta (G)19961.1149928240
Legorreta (G)20011.0659525459
Legorreta (G)20061.0789119374
Legorreta (G)20111.12495112152
Legutiano (A)1986800257171372
Legutiano (A)1991763274144345
Legutiano (A)1996802351134317
Legutiano (A)2001813341255217
Legutiano (A)2006872353283236
Legutiano (A)2011914423261230
Leintz Gatzaga (G)198614313652
Leintz Gatzaga (G)1991170153170
Leintz Gatzaga (G)1996180157194
Leintz Gatzaga (G)2001183154272
Leintz Gatzaga (G)2006181147286
Leintz Gatzaga (G)2011181162127
Leioa (B)198615.4372.8124.9577.668
Leioa (B)199116.4073.4565.2107.741
Leioa (B)199617.9064.9795.9277.000
Leioa (B)200119.4065.6086.9996.799
Leioa (B)200619.4876.8166.1576.514
Leioa (B)201120.6667.9147.3505.402
Leitza (NG)19862.1191.95959101
Leitza (NG)19912.1702.0616346
Leitza (NG)19962.1472.0127857
Lekeitio (B)19866.4765.961343172
Lekeitio (B)19916.3425.94232674
Lekeitio (B)19966.4195.99534282
Lekeitio (B)20016.2725.80638284
Lekeitio (B)20066.0645.402501161
Lekeitio (B)20115.9755.358386231
Lekunberri (NG)19860000
Lekunberri (NG)19910000
Lekunberri (NG)1996698392200106
Lemoa (B)19862.3291.700216413
Lemoa (B)19912.1641.661259244
Lemoa (B)19961.9871.560247180
Lemoa (B)20012.1231.563417143
Lemoa (B)20062.2571.493519245
Lemoa (B)20112.5321.704584244
Lemoiz (B)198670153512046
Lemoiz (B)199168249711471
Lemoiz (B)19967245459881
Lemoiz (B)200175951416184
Lemoiz (B)2006824532183109
Lemoiz (B)201189757922791
Leotz (NG)198613908131
Leotz (NG)199117968165
Leotz (NG)19962221841163
Lerga (NG)198613012127
Lerga (NG)199110651100
Lerga (NG)1996814077
Lerin (NG)19862.0047231.974
Lerin (NG)19911.8707151.848
Lerin (NG)19961.7449831.652
Lesaka (NG)19862.3171.982214121
Lesaka (NG)19912.2021.95618264
Lesaka (NG)19962.1901.93719360
Leza (A)198615545146
Leza (A)199113858125
Leza (A)1996129116112
Leza (A)200112151898
Leza (A)2006122161393
Leza (A)2011116202472
Lezama (B)19861.6511.312194145
Lezama (B)19911.7761.455131190
Lezama (B)19961.8151.390249176
Lezama (B)20011.8311.313337181
Lezama (B)20061.9841.365395224
Lezama (B)20112.0031.405450148
Lezaun (NG)198628984277
Lezaun (NG)1991263817238
Lezaun (NG)19962481339196
Lezo (G)19863.8782.389765724
Lezo (G)19913.8142.436887491
Lezo (G)19964.2472.819780648
Lezo (G)20014.3652.999898468
Lezo (G)20064.3912.925915551
Lezo (G)20114.5373.1381.001398
Lizarra (NG)198610.4311.2516298.551
Lizarra (NG)199110.4098467628.801
Lizarra (NG)199610.5049458028.757
Lizartza (G)198668067532
Lizartza (G)199164464022
Lizartza (G)199660059442
Lizartza (G)2001518501134
Lizartza (G)20065134614210
Lizartza (G)2011499465313
Lizoain (NG)198622349210
Lizoain (NG)199121777203
Lizoain (NG)19962211028183
Lodosa (NG)19863.4216123.403
Lodosa (NG)19913.299573.287
Lodosa (NG)19963.38531703.284
Loiu (B)19861.434847262325
Loiu (B)19911.422871299252
Loiu (B)19961.416849295272
Loiu (B)20011.622858500264
Loiu (B)20061.584850435299
Loiu (B)20111.7991.012517270
Longida (NG)1986312413295
Longida (NG)19912871117259
Longida (NG)19962641228224
Lukin (NG)198614900149
Lukin (NG)199113114126
Lukin (NG)199611535107
Luzaide (NG)19864683206682
Luzaide (NG)19914433217151
Luzaide (NG)19964112577183
Mallabia (B)19867777074822
Mallabia (B)19917867045230
Mallabia (B)19967576843637
Mallabia (B)20017456626320
Mallabia (B)20067416238236
Mallabia (B)20117406208337
Marañón (NG)1986820478
Marañón (NG)1991670067
Marañón (NG)1996560650
Markin-Etxebarria (B)198666865972
Markin-Etxebarria (B)1991660632244
Markin-Etxebarria (B)1996660641181
Markin-Etxebarria (B)2001638620171
Markin-Etxebarria (B)2006607579235
Markin-Etxebarria (B)2011536511196
Markina-Xemein (B)19864.2063.98914572
Markina-Xemein (B)19914.0653.81218766
Markina-Xemein (B)19963.9363.75115233
Markina-Xemein (B)20013.8603.69714023
Markina-Xemein (B)20063.4783.17722576
Markina-Xemein (B)20113.5513.269169113
Martzilla (NG)19861.864241.858
Martzilla (NG)19911.8311061.815
Martzilla (NG)19961.8842101.872
Maruri-Jatabe (B)19864714162530
Maruri-Jatabe (B)19914793993545
Maruri-Jatabe (B)19965194305633
Maruri-Jatabe (B)20015964787345
Maruri-Jatabe (B)200670749013879
Maruri-Jatabe (B)201180855816288
Mañaria (B)19864674351418
Mañaria (B)1991455427226
Mañaria (B)19964273991810
Mañaria (B)2001404381203
Mañaria (B)2006400365269
Mañaria (B)2011394366217
Mañeru (NG)198637843371
Mañeru (NG)199134746337
Mañeru (NG)1996327414309
Mañueta (A)198621806212
Mañueta (A)19912121016186
Mañueta (A)1996211179185
Mañueta (A)20012173318166
Mañueta (A)20061993325141
Mañueta (A)20111834127115
Mendabia (NG)19862.995362.986
Mendabia (NG)19912.9345102.919
Mendabia (NG)19962.8813292.849
Mendaro (G)19861.2221.0529179
Mendaro (G)19911.1289727581
Mendaro (G)19961.0389268032
Mendaro (G)20011.1159937745
Mendaro (G)20061.2381.00315184
Mendaro (G)20111.4121.14121259
Mendata (B)198636235750
Mendata (B)199132932081
Mendata (B)199631830882
Mendata (B)2001311286223
Mendata (B)2006329284405
Mendata (B)20113463102610
Mendaza (NG)198646324457
Mendaza (NG)199140323398
Mendaza (NG)1996359110348
Mendexa (B)1986312296133
Mendexa (B)1991308288146
Mendexa (B)1996296282122
Mendexa (B)2001292276115
Mendexa (B)20063453042813
Mendexa (B)20113773352715
Mendigorria (NG)198692223917
Mendigorria (NG)199194074929
Mendigorria (NG)1996857846803
Metauten (NG)1986366214341
Metauten (NG)1991309154290
Metauten (NG)19962871811258
Meñaka (B)198635534834
Meñaka (B)1991419399137
Meñaka (B)1996442418159
Meñaka (B)20014874393513
Meñaka (B)20065824678431
Meñaka (B)20116385218829
Milagro (NG)19862.039112.037
Milagro (NG)19912.117182.108
Milagro (NG)19962.094342.087
Mirafuentes (NG)1986621160
Mirafuentes (NG)1991521051
Mirafuentes (NG)1996560650
Miranda Arga (NG)198693333927
Miranda Arga (NG)19919065178723
Miranda Arga (NG)1996870664800
Monteagudo (NG)19861.002011.001
Monteagudo (NG)199196412961
Monteagudo (NG)199694924943
Moreda de Alava (A)198619701196
Moreda de Alava (A)199119827189
Moreda de Alava (A)1996184128164
Moreda de Alava (A)2001166225139
Moreda de Alava (A)20061682814126
Moreda de Alava (A)20111643320111
Morentin (NG)198612500125
Morentin (NG)199112401123
Morentin (NG)199611321110
Morga (B)198634934054
Morga (B)1991336324120
Morga (B)1996373360112
Morga (B)2001378349218
Morga (B)20063593222611
Morga (B)20113673232816
Mues (NG)198614900149
Mues (NG)199112502123
Mues (NG)199611210111
Mundaka (B)19861.4661.11827672
Mundaka (B)19911.4661.33810226
Mundaka (B)19961.5901.26026169
Mundaka (B)20011.6111.24728975
Mundaka (B)20061.5681.16531192
Mundaka (B)20111.5891.154334101
Mungia (B)19868.9936.4251.3111.257
Mungia (B)19919.5726.7071.5501.315
Mungia (B)199610.3107.0681.5831.659
Mungia (B)200110.8917.1622.2501.479
Mungia (B)200611.6257.5622.4391.624
Mungia (B)201112.3408.0612.9021.377
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)198648347940
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)199143442950
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)199637736953
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)200136435482
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2006353328232
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)2011387363159
Murchante (NG)19862.596122.593
Murchante (NG)19912.542332.536
Murchante (NG)19962.592592.578
Murieta (NG)198622735219
Murieta (NG)1991222910203
Murieta (NG)1996232310219
Murillo el Cuende (NG)198644501444
Murillo el Cuende (NG)199153412531
Murillo el Cuende (NG)1996536218516
Murillo el Fruto (NG)198682262814
Murillo el Fruto (NG)199176212759
Murillo el Fruto (NG)1996704223679
Murueta (B)1991185175100
Murueta (B)199618417851
Murueta (B)2001235218170
Murueta (B)2006262226306
Murueta (B)2011258229227
Muruzabal Itzarbeibar (NG)198616400164
Muruzabal Itzarbeibar (NG)199116823163
Muruzabal Itzarbeibar (NG)199617766165
Muskiz (B)19864.5502839443.323
Muskiz (B)19914.7454008153.530
Muskiz (B)19964.8747778513.246
Muskiz (B)20015.0509601.3802.710
Muskiz (B)20065.2941.4061.3482.540
Muskiz (B)20115.6831.6061.8882.189
Mutiloa (G)198618017343
Mutiloa (G)199117216741
Mutiloa (G)199615715052
Mutiloa (G)200114213570
Mutiloa (G)2006175152167
Mutiloa (G)2011219185268
Mutriku (G)19863.7443.52513089
Mutriku (G)19913.6593.39220661
Mutriku (G)19963.7333.48720541
Mutriku (G)20013.6773.46117937
Mutriku (G)20063.5883.22527786
Mutriku (G)20113.6543.32723493
Muxika (B)19861.4671.3854735
Muxika (B)19911.3721.3204111
Muxika (B)19961.3411.2853125
Muxika (B)20011.2411.1764619
Muxika (B)20061.2441.1197847
Muxika (B)20111.2831.1698628
Mélida (NG)198687710876
Mélida (NG)199183113827
Mélida (NG)199677611774
Nabarniz (B)199124023631
Nabarniz (B)199623623150
Nabarniz (B)200121120092
Nabarniz (B)2006206184184
Nabarniz (B)2011211191164
Nabaskoze (NG)19862741710247
Nabaskoze (NG)19912441026208
Nabaskoze (NG)19962141017187
Navaridas (A)198616305158
Navaridas (A)199115864148
Navaridas (A)1996151128131
Navaridas (A)2001146117128
Navaridas (A)20061372016101
Navaridas (A)2011133242485
Nazar (NG)1986500248
Nazar (NG)1991460046
Nazar (NG)1996530449
Obanos (NG)1986604615583
Obanos (NG)19916011421566
Obanos (NG)19966341449571
Odieta (NG)19863327729226
Odieta (NG)19912994493162
Odieta (NG)19963087769162
Oiartzun (G)19866.6535.629615409
Oiartzun (G)19917.0215.901692428
Oiartzun (G)19967.4886.299727462
Oiartzun (G)20017.6636.380858425
Oiartzun (G)20068.0036.3581.089556
Oiartzun (G)20118.3236.7971.143383
Oibar (NG)1986948411933
Oibar (NG)19919041023871
Oibar (NG)19968752727821
Oion (A)19861.0051178916
Oion (A)19919604182837
Oion (A)19969687560833
Oion (A)200194695109742
Oion (A)2006977192136649
Oion (A)20111.081211230640
Oitz (NG)198616215660
Oitz (NG)199114714160
Oitz (NG)199614413941
Oko (NG)19861012198
Oko (NG)1991910289
Oko (NG)1996860878
Okondo (A)1986486865413
Okondo (A)19914303068332
Okondo (A)19964636268333
Okondo (A)200145386112255
Okondo (A)2006487117126244
Okondo (A)2011534199129206
Olaberria (G)1986862475200187
Olaberria (G)1991753450139164
Olaberria (G)199669747696125
Olaberria (G)200159842611062
Olaberria (G)200659040411571
Olaberria (G)201163745013057
Olaibar (NG)1986155710138
Olaibar (NG)1991142610126
Olaibar (NG)19961351116108
Olatzagutia (NG)19861.381227227927
Olatzagutia (NG)19911.295192123980
Olatzagutia (NG)19961.254229226799
Olexua (NG)1986731072
Olexua (NG)1991640064
Olexua (NG)1996560056
Ollo (NG)1986334169309
Ollo (NG)19913213045246
Ollo (NG)19963273362232
Oloritz (NG)198614201141
Oloritz (NG)199113925132
Oloritz (NG)199614333137
Oltza (NG)19861.67637581.581
Oltza (NG)19911.7641091141.541
Oltza (NG)19961.0608584891
Ondarroa (B)19868.4127.647451314
Ondarroa (B)19918.2227.331584307
Ondarroa (B)19968.0127.513381118
Ondarroa (B)20017.5297.13829398
Ondarroa (B)20066.8156.235443137
Ondarroa (B)20116.5155.995322198
Orbaizeta (NG)19862557758120
Orbaizeta (NG)1991247688792
Orbaizeta (NG)1996231716298
Orbara (NG)19867136431
Orbara (NG)199161162124
Orbara (NG)199662162026
Ordizia (G)19866.8024.2441.3421.216
Ordizia (G)19916.8734.5691.341963
Ordizia (G)19966.8124.8001.267745
Ordizia (G)20016.6854.9331.188564
Ordizia (G)20066.4824.6261.243613
Ordizia (G)20116.4284.8181.105505
Orendain (G)199116116010
Orendain (G)199615014820
Orendain (G)200113412680
Orendain (G)2006157143113
Orendain (G)201115614691
Orexa (G)1986828200
Orexa (G)1991757410
Orexa (G)1996767411
Orexa (G)2001767420
Orexa (G)2006948860
Orexa (G)2011999621
Orio (G)19863.5673.30421053
Orio (G)19913.6083.265230113
Orio (G)19963.6233.32622572
Orio (G)20013.6983.30432173
Orio (G)20063.8903.351417122
Orio (G)20114.2013.729372100
Orisoain (NG)1986991296
Orisoain (NG)1991970097
Orisoain (NG)1996890485
Orkoien (NG)19860000
Orkoien (NG)19910000
Orkoien (NG)199687966104709
Ormaiztegi (G)19861.0639723556
Ormaiztegi (G)19911.0209316524
Ormaiztegi (G)19969889006424
Ormaiztegi (G)20019418635622
Ormaiztegi (G)200698784210540
Ormaiztegi (G)20119808488943
Orontze (NG)1986651163
Orontze (NG)1991545742
Orontze (NG)19964761427
Orotz-Betelu (NG)1986275119255
Orotz-Betelu (NG)1991226815203
Orotz-Betelu (NG)1996227822197
Orozko (B)19861.7211.203310208
Orozko (B)19911.6921.219297176
Orozko (B)19961.6081.145295168
Orozko (B)20011.7391.154330255
Orozko (B)20061.8771.232383262
Orozko (B)20111.9321.300441191
Orreaga (NG)1986306024
Orreaga (NG)1991307122
Orreaga (NG)1996317519
Ortuella (B)19865.9112111.4994.201
Ortuella (B)19916.0155051.7493.761
Ortuella (B)19965.9041.0501.5263.328
Ortuella (B)20016.0791.1791.7083.192
Ortuella (B)20066.0841.5621.5322.990
Ortuella (B)20116.0821.7441.9602.378
Oteitza (NG)19869441539890
Oteitza (NG)1991899612881
Oteitza (NG)19968682162785
Otsagabia (NG)198667944110525
Otsagabia (NG)19916303993498
Otsagabia (NG)199662646102478
Otxandio (B)19867096381655
Otxandio (B)19916625816021
Otxandio (B)19966295505920
Otxandio (B)20016055145833
Otxandio (B)20066735448940
Otxandio (B)20117135669849
Oñati (G)19868.5137.747615151
Oñati (G)19918.5417.816555170
Oñati (G)19968.3997.801440158
Oñati (G)20018.4847.846508130
Oñati (G)20068.2807.372694214
Oñati (G)20118.4017.435676290
Pasaia (G)198612.1244.0331.9186.173
Pasaia (G)199111.7564.3763.3454.035
Pasaia (G)199611.3414.9033.1043.334
Pasaia (G)200110.6694.7832.9872.899
Pasaia (G)200610.6185.0722.9202.626
Pasaia (G)201110.7935.4673.3581.968
Petilla Aragoikoa (NG)1986560056
Petilla Aragoikoa (NG)1991470047
Petilla Aragoikoa (NG)1996450045
Piedramillera (NG)198610711105
Piedramillera (NG)1991831082
Piedramillera (NG)1996730073
Pitillas (NG)198660712604
Pitillas (NG)199158901588
Pitillas (NG)199654216535
Plentzia (B)19862.209603707899
Plentzia (B)19912.063623582858
Plentzia (B)19962.610848784978
Plentzia (B)20012.9949799961.019
Plentzia (B)20063.3121.2911.040981
Plentzia (B)20113.4651.4521.233780
Portugalete (B)198633.5392.5069.60021.433
Portugalete (B)199133.6633.18710.26020.216
Portugalete (B)199633.5905.46310.28717.840
Portugalete (B)200132.0576.01611.59114.450
Portugalete (B)200630.1628.3958.91212.855
Portugalete (B)201129.9398.64310.40110.895
Puiu (NG)198632066308
Puiu (NG)1991309410295
Puiu (NG)1996293513275
Ribaforada (NG)19862.664002.664
Ribaforada (NG)19912.675342.668
Ribaforada (NG)19962.730162.723
Saldias (NG)198617116380
Saldias (NG)199115815710
Saldias (NG)199614714610
Samaniego (A)198618227173
Samaniego (A)1991162618138
Samaniego (A)1996177345129
Samaniego (A)20011813818125
Samaniego (A)20061784523110
Samaniego (A)2011168572784
San Adrián (NG)19863.0871363.050
San Adrián (NG)19913.2877153.265
San Adrián (NG)19963.36917783.274
San Martin Unx (NG)198659757585
San Martin Unx (NG)1991491110480
San Martin Unx (NG)199646205457
Santakara (NG)19861.065021.063
Santakara (NG)19911.018031.015
Santakara (NG)199697902977
Santsol (NG)198614002138
Santsol (NG)199112513121
Santsol (NG)199610904105
Santurtzi (B)198629.8791.7357.44920.695
Santurtzi (B)199130.0522.4448.72318.885
Santurtzi (B)199630.8204.6409.02117.159
Santurtzi (B)200129.6095.26310.30814.038
Santurtzi (B)200629.5517.9288.67412.949
Santurtzi (B)201129.8688.36910.80710.692
Sartaguda (NG)19861.215121.212
Sartaguda (NG)19911.2014221.175
Sartaguda (NG)19961.16722421.103
Sartze (NG)198610312100
Sartze (NG)199110801098
Sartze (NG)1996820478
Segura (G)19861.2111.1147720
Segura (G)19911.1321.088377
Segura (G)19961.1141.0454821
Segura (G)20011.0851.0354010
Segura (G)20061.0969738340
Segura (G)20111.1901.0778132
Sesma (NG)19861.540311.536
Sesma (NG)19911.355581.342
Sesma (NG)19961.2895101.274
Sestao (B)198621.6521.3035.40614.943
Sestao (B)199121.2331.6506.19813.385
Sestao (B)199620.8722.7955.82012.257
Sestao (B)200119.4903.2926.3899.809
Sestao (B)200617.8994.5885.0418.270
Sestao (B)201117.1554.7305.9356.490
Sondika (B)19862.5571.031618908
Sondika (B)19912.420960830630
Sondika (B)19962.6271.141787699
Sondika (B)20012.9561.2501.044662
Sondika (B)20063.1831.4161.058709
Sondika (B)20113.2651.5941.045626
Sopela (B)19865.1901.8421.4341.914
Sopela (B)19916.1452.1141.7972.234
Sopela (B)19967.2502.8212.1392.290
Sopela (B)20018.2293.2792.7292.221
Sopela (B)20069.1534.0502.8442.259
Sopela (B)20119.3064.5963.1111.599
Sopuerta, Garape (B)19861.847342121.601
Sopuerta, Garape (B)19911.778412271.510
Sopuerta, Garape (B)19961.9142223941.298
Sopuerta, Garape (B)20011.8732973861.190
Sopuerta, Garape (B)20061.9343934241.117
Sopuerta, Garape (B)20112.071503648920
Soraluze (G)19863.5522.641467444
Soraluze (G)19913.3592.638385336
Soraluze (G)19963.1052.413380312
Soraluze (G)20012.8772.296391190
Soraluze (G)20062.7032.045438220
Soraluze (G)20112.5681.963455150
Sorlada (NG)1986740074
Sorlada (NG)1991622258
Sorlada (NG)1996501049
Sukarrieta (B)19862512092715
Sukarrieta (B)1991244202348
Sukarrieta (B)19962761993641
Sukarrieta (B)20012871924154
Sukarrieta (B)20062851954050
Sukarrieta (B)20112772034925
Sunbilla (NG)1986671645206
Sunbilla (NG)1991652623281
Sunbilla (NG)1996600569292
Tafalla (NG)19868.0922234247.445
Tafalla (NG)19917.9273103647.253
Tafalla (NG)19968.0364126586.966
Tiebas-Muru Artederreta (NG)198654784535
Tiebas-Muru Artederreta (NG)1991518410504
Tiebas-Muru Artederreta (NG)19965171827472
Tirapu (NG)1986681067
Tirapu (NG)1991656059
Tirapu (NG)1996640262
Tolosa (G)198614.9459.5523.2902.103
Tolosa (G)199114.8959.7623.2201.913
Tolosa (G)199614.90610.9122.4921.502
Tolosa (G)200114.64210.5692.8421.231
Tolosa (G)200614.38310.2752.8561.252
Tolosa (G)201114.75211.0842.5311.137
Torralba del Río (NG)198616721164
Torralba del Río (NG)199115812155
Torralba del Río (NG)199614311141
Torres del Río (NG)198620601205
Torres del Río (NG)199118700187
Torres del Río (NG)199616801167
Trapagaran (B)19869.1565472.3936.216
Trapagaran (B)19919.3519712.3386.042
Trapagaran (B)19969.2671.5742.2125.481
Trapagaran (B)20019.1891.7822.7674.640
Trapagaran (B)20068.9952.3252.3424.328
Trapagaran (B)20118.9332.4932.8083.632
Tulebras (NG)1986730073
Tulebras (NG)1991660165
Tulebras (NG)1996690366
Turtzioz (B)1986414518391
Turtzioz (B)1991412854350
Turtzioz (B)19964262476326
Turtzioz (B)20014252299304
Turtzioz (B)20064296688275
Turtzioz (B)201142987106236
Tutera (NG)198617.4037327917.051
Tutera (NG)199117.70911735417.238
Tutera (NG)199618.32317948717.657
Txulapain (NG)19863724424304
Txulapain (NG)19913734845280
Txulapain (NG)19964095840311
Ubide (B)198610689170
Ubide (B)19911059663
Ubide (B)199610185115
Ubide (B)20019576136
Ubide (B)20068365135
Ubide (B)20118766156
Ugao (B)19862.9431.0974491.397
Ugao (B)19912.9591.0648401.055
Ugao (B)19963.0551.3906331.032
Ugao (B)20013.0001.407781812
Ugao (B)20062.8871.367713807
Ugao (B)20112.9171.388925604
Uharte Arakil (NG)198674124297402
Uharte Arakil (NG)1991719222148349
Uharte Arakil (NG)1996680173185322
Uharte Eguesibar (NG)19862.2021742041.824
Uharte Eguesibar (NG)19912.1941722341.788
Uharte Eguesibar (NG)19962.2312443121.675
Ukar (NG)198610602104
Ukar (NG)199110700107
Ukar (NG)199610300103
Ultzama (NG)19861.488768335385
Ultzama (NG)19911.435637480318
Ultzama (NG)19961.502735428339
Untziti (NG)198619507188
Untziti (NG)199121700217
Untziti (NG)1996205114190
Untzue (NG)198612212119
Untzue (NG)199113013126
Untzue (NG)199612285109
Urantzia (NG)19861.2475141.228
Urantzia (NG)19911.186451.177
Urantzia (NG)19961.1356181.111
Urdazubi (NG)19864013611228
Urdazubi (NG)1991376357127
Urdazubi (NG)1996356333815
Urdiain (NG)19866655993729
Urdiain (NG)19916195624017
Urdiain (NG)19965744995817
Urduliz (B)19861.9121.168271473
Urduliz (B)19911.9861.140284562
Urduliz (B)19962.2011.260476465
Urduliz (B)20012.4501.273434743
Urduliz (B)20062.5421.392523627
Urduliz (B)20112.8571.588900369
Urduña (B)19862.4931356661.692
Urduña (B)19912.4532366711.546
Urduña (B)19962.4515445871.320
Urduña (B)20012.4346556441.135
Urduña (B)20062.5377556761.106
Urduña (B)20112.645850864931
Urizaharra (A)1986190010180
Urizaharra (A)1991180215163
Urizaharra (A)1996207830169
Urizaharra (A)20011932324146
Urizaharra (A)20061922935128
Urizaharra (A)20112154241132
Urkabustaiz (A)198656522108435
Urkabustaiz (A)19915394492403
Urkabustaiz (A)19965185373392
Urkabustaiz (A)2001541112104325
Urkabustaiz (A)2006618167149302
Urkabustaiz (A)2011687257172258
Urnieta (G)19862.8861.825408653
Urnieta (G)19912.9911.973477541
Urnieta (G)19963.5652.437481647
Urnieta (G)20013.9192.536760623
Urnieta (G)20064.2022.795836571
Urnieta (G)20114.4553.210922323
Urraulbeiti (NG)198626654257
Urraulbeiti (NG)199123842232
Urraulbeiti (NG)1996251225224
Urraulgoiti (NG)198615707150
Urraulgoiti (NG)199115114146
Urraulgoiti (NG)1996139310126
Urretxu (G)19864.2642.5201.018726
Urretxu (G)19914.1862.734687765
Urretxu (G)19964.4182.878850690
Urretxu (G)20014.6493.286837526
Urretxu (G)20064.7073.213925569
Urretxu (G)20114.9553.570989396
Urrotz (NG)198621620925
Urrotz (NG)1991201191100
Urrotz (NG)199619518744
Urrotz hiribildua (NG)1986335115319
Urrotz hiribildua (NG)199132865317
Urrotz hiribildua (NG)19963261211303
Urzainki (NG)198612341118
Urzainki (NG)199111632111
Urzainki (NG)19961098596
Usurbil (G)19864.1753.335658182
Usurbil (G)19914.1373.340524273
Usurbil (G)19964.1103.447448215
Usurbil (G)20014.0933.524430139
Usurbil (G)20064.3463.547585214
Usurbil (G)20114.6773.879604194
Uterga (NG)198612612123
Uterga (NG)199112715121
Uterga (NG)199612957117
Uxue (NG)198632427315
Uxue (NG)199128601285
Uxue (NG)1996247013234
Uztarroze (NG)1986321129300
Uztarroze (NG)19912981815265
Uztarroze (NG)19962771531231
Valtierra (NG)19862.289222.285
Valtierra (NG)19912.209252.202
Valtierra (NG)19962.194442.186
Viana (NG)19862.0459242.012
Viana (NG)19911.92238311.853
Viana (NG)19961.89145631.783
Villabona-Amasa (G)19864.0813.240634207
Villabona-Amasa (G)19914.2033.273606324
Villabona-Amasa (G)19964.2663.374660232
Villabona-Amasa (G)20014.4613.528659274
Villabona-Amasa (G)20064.3833.353738292
Villabona-Amasa (G)20114.3283.479625224
Villabuena de Alava (A)1986244134209
Villabuena de Alava (A)1991250120229
Villabuena de Alava (A)19962422918195
Villabuena de Alava (A)20012173311173
Villabuena de Alava (A)20062034123139
Villabuena de Alava (A)20112054639120
Villamayor de Monjardin (NG)198610510104
Villamayor de Monjardin (NG)199110912106
Villamayor de Monjardin (NG)199611012107
Villatuerta (NG)1986705105690
Villatuerta (NG)1991708914685
Villatuerta (NG)19966821446622
Xabier (NG)1986903384
Xabier (NG)1991621259
Xabier (NG)1996754665
Zabaltza Urraulgoiti (NG)198614212139
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1991133310120
Zabaltza Urraulgoiti (NG)1996133713113
Zaldibar (B)19861.8831.103273507
Zaldibar (B)19911.8741.175390309
Zaldibar (B)19961.8411.226301314
Zaldibar (B)20011.7201.202313205
Zaldibar (B)20061.6861.117341228
Zaldibar (B)20111.7691.190402177
Zaldibia (G)19861.4611.3706526
Zaldibia (G)19911.3971.327619
Zaldibia (G)19961.3751.3254010
Zaldibia (G)20011.2991.233597
Zaldibia (G)20061.2371.1308423
Zaldibia (G)20111.2171.1255735
Zalduondo (A)198610411786
Zalduondo (A)1991100101377
Zalduondo (A)1996110321068
Zalduondo (A)2001104321062
Zalduondo (A)2006146512570
Zalduondo (A)2011144543357
Zalla (B)19865.571995024.970
Zalla (B)19915.7053611.0164.328
Zalla (B)19965.9007771.3723.751
Zalla (B)20016.0911.0531.7153.323
Zalla (B)20065.9991.4251.5343.040
Zalla (B)20116.1711.7631.8732.535
Zamudio (B)19862.2061.259538409
Zamudio (B)19912.2661.373535358
Zamudio (B)19962.2201.398412410
Zamudio (B)20012.2031.413503287
Zamudio (B)20062.2481.372538338
Zamudio (B)20112.2421.385580277
Zanbrana (A)1986268010258
Zanbrana (A)1991241126214
Zanbrana (A)1996257716234
Zanbrana (A)20012571628213
Zanbrana (A)20062332723183
Zanbrana (A)20112262749150
Zangoza (NG)19863.47935753.369
Zangoza (NG)19913.41164963.251
Zangoza (NG)19963.4491462063.097
Zaratamo (B)19861.073585142346
Zaratamo (B)19911.102528244330
Zaratamo (B)19961.118564243311
Zaratamo (B)20011.160584279297
Zaratamo (B)20061.206585328293
Zaratamo (B)20111.202615342245
Zarautz (G)198612.61610.3791.440797
Zarautz (G)199113.97311.5901.600783
Zarautz (G)199615.02412.6831.671670
Zarautz (G)200116.33613.6551.976705
Zarautz (G)200616.53613.4502.276810
Zarautz (G)201116.87214.1442.060668
Zare (NG)198630106295
Zare (NG)1991274414256
Zare (NG)199625002248
Zarrakaztelu (NG)19862.08811342.043
Zarrakaztelu (NG)19912.0315321.994
Zarrakaztelu (NG)19962.08124891.968
Zeanuri (B)19861.1741.1471413
Zeanuri (B)19911.1001.0533512
Zeanuri (B)19961.0781.0243321
Zeanuri (B)20011.0539785421
Zeanuri (B)20061.09894910346
Zeanuri (B)20111.1129529070
Zeberio (B)19869338842920
Zeberio (B)19919088065448
Zeberio (B)19968407526028
Zeberio (B)20018847668434
Zeberio (B)200694974813665
Zeberio (B)201191169615164
Zegama (G)19861.2931.2631317
Zegama (G)19911.2341.189405
Zegama (G)19961.1861.160206
Zegama (G)20011.1161.080288
Zegama (G)20061.1211.0316624
Zegama (G)20111.1731.1263710
Zerain (G)198622322300
Zerain (G)199121421121
Zerain (G)199622621952
Zerain (G)200123823071
Zerain (G)2006225209142
Zerain (G)201122922153
Zestoa (G)19863.0872.87815257
Zestoa (G)19912.9212.7729752
Zestoa (G)19962.8442.69710938
Zestoa (G)20012.7132.56413118
Zestoa (G)20062.8312.54422166
Zestoa (G)20112.9292.67618865
Zierbena (B)1996997124185688
Zierbena (B)20011.050159305586
Zierbena (B)20061.112248302562
Zierbena (B)20111.227336391500
Zigoitia (A)198660143108450
Zigoitia (A)19915974595457
Zigoitia (A)199679999115585
Zigoitia (A)2001920212206502
Zigoitia (A)20061.005292230483
Zigoitia (A)20111.162422329411
Ziordia (NG)19863123145236
Ziordia (NG)19912933749207
Ziordia (NG)19962905474162
Ziortza-Bolibar (B)2006357333195
Ziortza-Bolibar (B)2011372353127
Zirauki (NG)1986460118441
Zirauki (NG)199143768423
Zirauki (NG)19964251018397
Ziritza Etxauribar (NG)1986444040
Ziritza Etxauribar (NG)1991451539
Ziritza Etxauribar (NG)1996431636
Zizur (NG)19863.3132052472.861
Zizur (NG)19914.6253894733.763
Zizur (NG)19968973768792
Zizur Nagusia (NG)19860000
Zizur Nagusia (NG)19910000
Zizur Nagusia (NG)19965.8966626644.570
Zizurkil (G)19861.9821.428147407
Zizurkil (G)19912.0041.625239140
Zizurkil (G)19962.0281.628210190
Zizurkil (G)20012.1191.643338138
Zizurkil (G)20062.0401.573330137
Zizurkil (G)20112.0881.726234128
Zornotza (B)198611.0316.8782.1442.009
Zornotza (B)199111.3167.2872.4111.618
Zornotza (B)199611.7128.0142.0351.663
Zornotza (B)200111.8428.1282.4481.266
Zornotza (B)200612.2968.2072.6841.405
Zornotza (B)201112.6848.7022.7331.249
Zubieta (NG)198633032613
Zubieta (NG)199130329931
Zubieta (NG)199629129001
Zugarramurdi (NG)1986257246110
Zugarramurdi (NG)199123623600
Zugarramurdi (NG)199621320724
Zuia (A)198689331141721
Zuia (A)199185631147678
Zuia (A)199694072180688
Zuia (A)20011.134198291645
Zuia (A)20061.335377303655
Zuia (A)20111.467522398547
Zumaia (G)19865.9354.923706306
Zumaia (G)19916.1345.102684348
Zumaia (G)19966.2885.529574185
Zumaia (G)20016.5205.693657170
Zumaia (G)20066.7285.653800275
Zumaia (G)20117.1426.145777220
Zumarraga (G)19867.0183.4781.4462.094
Zumarraga (G)19916.9843.8291.4821.673
Zumarraga (G)19966.5463.9921.3401.214
Zumarraga (G)20016.4894.3481.0791.062
Zumarraga (G)20066.2294.0071.2121.010
Zumarraga (G)20116.4214.0961.538787
Zuñiga (NG)198612015114
Zuñiga (NG)19911003295
Zuñiga (NG)199610221090

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Araba, Bizkaia eta Gipuzkoarako. IEN (1986, 1991, 1996, eta 2001) eta Euskarabidea (2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN