Lehen hizkuntza jaioterriaren arabera, Udalerrika. Euskal Herria, (%)
LurraldeaJaioterriaUrteaGuztira EuskaraErdaraBiakBeste
Abadiño (B)Herrialdean bertan2011100,046,943,69,20,3
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten2011100,037,855,06,90,2
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,591,70,77,0
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,645,32,746,3
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan2011100,093,53,13,40,0
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,080,020,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,144,40,044,4
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan2011100,02,293,73,90,3
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2011100,019,471,67,51,5
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,494,80,74,1
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,158,12,133,6
Aduna (G)Herrialdean bertan2011100,082,614,03,10,3
Aduna (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,030,861,57,70,0
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,161,50,015,4
Agurain (A)Herrialdean bertan2011100,03,590,16,00,5
Agurain (A)AEko beste herrialde baten2011100,027,265,37,40,0
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,496,20,71,6
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,855,21,539,4
Aia (G)Herrialdean bertan2011100,086,39,93,80,1
Aia (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,040,024,00,0
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,027,169,50,03,4
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,962,70,030,4
Aiara (A)Herrialdean bertan2011100,03,391,65,00,1
Aiara (A)AEko beste herrialde baten2011100,02,794,03,20,0
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,21,01,7
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,360,81,336,7
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan2011100,088,47,24,40,0
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,772,211,10,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,393,80,00,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,041,80,055,2
Ajangiz (B)Herrialdean bertan2011100,085,68,65,60,2
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,080,00,020,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,090,00,010,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,746,76,740,0
Albiztur (G)Herrialdean bertan2011100,088,27,64,20,0
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,344,40,022,2
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,00,0100,0
Alegia (G)Herrialdean bertan2011100,078,314,67,00,1
Alegia (G)AEko beste herrialde baten2011100,020,073,36,70,0
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,288,42,70,7
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,645,00,749,7
Alkiza (G)Herrialdean bertan2011100,081,712,25,80,3
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,078,60,021,4
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,575,00,012,5
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan2011100,04,591,14,30,1
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,578,19,40,0
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,496,20,43,1
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,760,02,035,3
Altzaga (G)Herrialdean bertan2011100,078,314,07,00,7
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,766,716,70,0
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,020,020,060,0
Altzo (G)Herrialdean bertan2011100,084,49,75,90,0
Altzo (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,022,244,411,122,2
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,027,30,072,7
Amezketa (G)Herrialdean bertan2011100,092,03,93,90,2
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,00,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,034,653,80,011,5
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,779,12,314,0
Amoroto (B)Herrialdean bertan2011100,090,77,41,90,0
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2011100,090,00,010,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,442,97,128,6
Amurrio (A)Herrialdean bertan2011100,03,691,94,40,1
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten2011100,06,189,74,00,2
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,695,00,63,8
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,960,81,035,3
Andoain (G)Herrialdean bertan2011100,044,947,27,60,3
Andoain (G)AEko beste herrialde baten2011100,022,572,83,61,2
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,391,50,81,4
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,060,92,232,9
Anoeta (G)Herrialdean bertan2011100,065,725,19,00,2
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten2011100,044,455,60,00,0
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,683,71,93,8
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,454,72,134,7
Antzuola (G)Herrialdean bertan2011100,073,917,68,20,3
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten2011100,041,847,810,40,0
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,889,42,74,1
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,140,20,055,7
Arakaldo (B)Herrialdean bertan2011100,041,046,212,80,0
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011100,020,060,020,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,092,30,07,7
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,083,30,016,7
Arama (G)Herrialdean bertan2011100,080,312,75,81,2
Arama (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,385,70,00,0
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,227,30,054,5
Aramaio (A)Herrialdean bertan2011100,081,410,77,90,0
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten2011100,069,224,65,40,7
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,485,56,00,0
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,749,23,140,0
Arantzazu (B)Herrialdean bertan2011100,071,122,16,80,0
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,052,20,047,8
Areatza (B)Herrialdean bertan2011100,057,131,711,10,1
Areatza (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,454,59,10,0
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,890,02,75,5
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,744,72,044,7
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan2011100,061,528,49,90,1
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,857,95,10,2
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,492,71,73,2
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,156,82,632,6
Armiñon (A)Herrialdean bertan2011100,01,888,28,21,8
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten2011100,09,186,40,04,5
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,61,71,7
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,050,00,050,0
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan2011100,01,394,74,00,0
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten2011100,022,962,914,30,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,71,11,1
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,157,10,038,8
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan2011100,044,145,99,80,1
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,881,45,80,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,393,82,52,5
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,348,82,441,5
Arrasate (G)Herrialdean bertan2011100,054,334,910,60,2
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten2011100,032,659,77,40,2
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,995,10,72,3
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,966,51,627,0
Arratzu (B)Herrialdean bertan2011100,089,15,35,60,0
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten2011100,057,128,614,30,0
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,090,99,10,0
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,831,36,343,8
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan2011100,03,989,36,30,5
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2011100,027,465,06,80,9
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,095,80,63,6
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,046,52,351,2
Arrieta (B)Herrialdean bertan2011100,060,330,49,10,2
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten2011100,016,783,30,00,0
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,385,70,00,0
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,958,10,029,0
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan2011100,09,682,18,10,1
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,482,65,90,0
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,792,50,56,3
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,961,11,434,6
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan2011100,070,321,08,50,2
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten2011100,057,128,614,30,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,295,80,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,874,34,114,9
Artzentales (B)Herrialdean bertan2011100,04,292,73,10,0
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,850,022,20,0
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,093,14,22,8
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,074,60,025,4
Artziniega (A)Herrialdean bertan2011100,01,794,63,50,2
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten2011100,03,991,34,30,5
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,496,00,72,9
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,149,23,943,8
Asparrena (A)Herrialdean bertan2011100,03,390,16,40,3
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten2011100,034,053,812,20,0
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,187,81,64,5
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,643,42,649,3
Asteasu (G)Herrialdean bertan2011100,078,715,95,10,4
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten2011100,010,090,00,00,0
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,883,71,15,4
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,862,51,433,3
Astigarraga (G)Herrialdean bertan2011100,047,842,89,10,3
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten2011100,020,370,36,33,1
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,484,41,74,5
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,251,80,644,4
Ataun (G)Herrialdean bertan2011100,086,39,53,60,6
Ataun (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,066,78,30,0
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,032,855,25,26,9
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,353,92,638,2
Atxondo (B)Herrialdean bertan2011100,061,930,77,20,2
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten2011100,065,729,94,50,0
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,593,70,43,4
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,951,57,438,2
Aulesti (B)Herrialdean bertan2011100,092,85,21,80,2
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten2011100,070,025,05,00,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,021,928,16,343,8
Azkoitia (G)Herrialdean bertan2011100,078,016,85,10,2
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten2011100,045,049,34,70,9
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,889,51,83,0
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,955,81,139,3
Azpeitia (G)Herrialdean bertan2011100,087,58,43,90,2
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,749,57,91,9
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,990,41,71,0
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,659,00,834,6
Añana (A)Herrialdean bertan2011100,00,096,63,40,0
Añana (A)AEko beste herrialde baten2011100,011,188,90,00,0
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,091,70,08,3
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,166,711,111,1
Bakio (B)Herrialdean bertan2011100,042,846,810,30,1
Bakio (B)AEko beste herrialde baten2011100,059,030,87,72,6
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,585,41,27,9
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,260,32,931,6
Baliarrain (G)Herrialdean bertan2011100,092,72,73,60,9
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,020,080,00,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,066,70,033,3
Balmaseda (B)Herrialdean bertan2011100,01,994,93,00,3
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten2011100,013,783,61,41,4
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,696,60,52,3
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,551,02,240,3
Barakaldo (B)Herrialdean bertan2011100,02,394,62,90,2
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011100,010,986,02,50,6
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,293,90,35,6
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,468,31,527,8
Barrika (B)Herrialdean bertan2011100,022,264,412,70,8
Barrika (B)AEko beste herrialde baten2011100,032,153,614,30,0
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,790,41,64,3
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,450,02,935,7
Barrundia (A)Herrialdean bertan2011100,02,890,16,30,9
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten2011100,039,450,010,60,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,493,90,03,7
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,042,02,046,0
Basauri (B)Herrialdean bertan2011100,07,487,15,30,2
Basauri (B)AEko beste herrialde baten2011100,08,389,52,00,2
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,396,00,23,5
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,663,62,231,5
Bastida (A)Herrialdean bertan2011100,02,291,06,30,5
Bastida (A)AEko beste herrialde baten2011100,017,379,03,30,4
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,395,30,93,4
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,346,32,546,9
Beasain (G)Herrialdean bertan2011100,049,440,210,00,5
Beasain (G)AEko beste herrialde baten2011100,018,377,64,10,0
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,987,41,37,4
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,758,91,336,2
Bedia (B)Herrialdean bertan2011100,048,439,112,30,1
Bedia (B)AEko beste herrialde baten2011100,09,172,718,20,0
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,794,91,50,0
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,650,00,040,4
Beizama (G)Herrialdean bertan2011100,088,78,92,40,0
Beizama (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,385,70,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Belauntza (G)Herrialdean bertan2011100,082,813,14,10,0
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,080,05,00,0
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,056,08,032,0
Berango (B)Herrialdean bertan2011100,015,574,99,30,3
Berango (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,865,07,51,7
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,394,20,34,2
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,866,52,627,1
Berantevilla (A)Herrialdean bertan2011100,01,196,81,80,4
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten2011100,014,983,02,10,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,996,30,02,8
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,757,12,934,3
Berastegi (G)Herrialdean bertan2011100,084,48,36,21,1
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,025,050,00,0
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,056,234,22,76,8
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,138,911,138,9
Bergara (G)Herrialdean bertan2011100,064,926,08,80,2
Bergara (G)AEko beste herrialde baten2011100,043,852,33,60,3
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,590,51,44,6
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,466,71,628,3
Bermeo (B)Herrialdean bertan2011100,070,420,39,00,3
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten2011100,048,445,75,90,0
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,886,52,43,3
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,753,82,737,8
Bernedo (A)Herrialdean bertan2011100,01,395,72,80,3
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten2011100,038,748,49,73,2
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,292,94,71,2
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,262,30,029,5
Berriatua (B)Herrialdean bertan2011100,086,27,85,80,2
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten2011100,082,48,87,41,5
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,471,40,017,1
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,328,50,562,7
Berriz (B)Herrialdean bertan2011100,050,441,28,10,3
Berriz (B)AEko beste herrialde baten2011100,037,354,08,50,2
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,095,11,12,8
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,951,63,239,3
Berrobi (G)Herrialdean bertan2011100,075,018,07,00,0
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,020,862,37,59,4
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,864,75,920,6
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan2011100,085,49,94,00,7
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten2011100,014,371,414,30,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,383,38,30,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,164,37,121,4
Bilar (A)Herrialdean bertan2011100,01,993,44,70,0
Bilar (A)AEko beste herrialde baten2011100,050,037,512,50,0
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,095,12,01,0
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,040,08,052,0
Bilbo (B)Herrialdean bertan2011100,06,787,95,20,3
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten2011100,019,674,16,10,3
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,694,70,44,3
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,867,21,628,4
Burgelu (A)Herrialdean bertan2011100,01,593,24,60,7
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten2011100,014,082,53,50,0
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,992,50,94,7
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,255,60,042,2
Busturia (B)Herrialdean bertan2011100,057,732,29,70,4
Busturia (B)AEko beste herrialde baten2011100,029,067,73,20,0
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,587,72,75,0
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,648,21,232,9
Deba (G)Herrialdean bertan2011100,072,919,07,90,2
Deba (G)AEko beste herrialde baten2011100,058,337,74,00,0
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,387,72,65,4
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,656,12,135,2
Derio (B)Herrialdean bertan2011100,020,170,89,00,2
Derio (B)AEko beste herrialde baten2011100,016,478,73,31,6
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,796,60,62,1
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,462,05,128,6
Dima (B)Herrialdean bertan2011100,072,620,17,00,3
Dima (B)AEko beste herrialde baten2011100,064,125,610,30,0
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,886,83,85,7
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,453,34,437,8
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan2011100,03,290,36,40,2
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten2011100,041,341,317,40,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,584,52,84,2
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,844,10,044,1
Donostia (G)Herrialdean bertan2011100,026,163,110,50,3
Donostia (G)AEko beste herrialde baten2011100,019,274,56,00,3
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,390,21,34,3
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,064,51,929,7
Dulantzi (A)Herrialdean bertan2011100,03,589,96,50,1
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten2011100,014,776,58,30,5
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,194,50,73,7
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,066,00,032,0
Durango (B)Herrialdean bertan2011100,037,450,911,40,3
Durango (B)AEko beste herrialde baten2011100,038,153,28,40,3
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,794,70,92,8
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,759,32,234,8
Ea (B)Herrialdean bertan2011100,073,419,66,70,3
Ea (B)AEko beste herrialde baten2011100,058,329,212,50,0
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,782,68,70,0
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,037,71,447,8
Eibar (G)Herrialdean bertan2011100,043,344,212,00,5
Eibar (G)AEko beste herrialde baten2011100,051,142,85,80,3
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,887,91,48,8
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,063,41,531,1
Ekora (A)Herrialdean bertan2011100,00,095,73,70,6
Ekora (A)AEko beste herrialde baten2011100,020,060,020,00,0
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,394,42,20,0
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,053,313,333,3
Elantxobe (B)Herrialdean bertan2011100,081,412,85,90,0
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,281,80,00,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,753,80,038,5
Elduain (G)Herrialdean bertan2011100,084,211,04,80,0
Elduain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,344,422,20,0
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Elgeta (G)Herrialdean bertan2011100,075,716,77,30,3
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten2011100,056,634,19,30,0
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,986,40,08,6
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,247,42,147,4
Elgoibar (G)Herrialdean bertan2011100,054,435,110,10,3
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten2011100,049,343,17,10,6
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,291,20,85,8
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,966,91,229,0
Elorrio (B)Herrialdean bertan2011100,054,734,410,60,3
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten2011100,063,427,88,60,2
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,695,20,92,2
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,548,21,946,4
Eltziego (A)Herrialdean bertan2011100,00,695,33,21,0
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten2011100,011,381,47,20,0
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,292,22,34,3
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,940,42,249,4
Erandio (B)Herrialdean bertan2011100,09,883,96,20,2
Erandio (B)AEko beste herrialde baten2011100,017,778,62,70,9
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,496,50,32,8
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,170,81,524,6
Ereño (B)Herrialdean bertan2011100,086,38,55,10,0
Ereño (B)AEko beste herrialde baten2011100,057,128,614,30,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,085,70,014,3
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,127,80,061,1
Ermua (B)Herrialdean bertan2011100,021,667,410,10,9
Ermua (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,582,55,40,6
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,588,40,410,7
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,757,71,338,3
Errenteria (G)Herrialdean bertan2011100,025,166,28,30,4
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten2011100,015,181,43,30,2
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,592,00,93,6
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,264,61,730,5
Errezil (G)Herrialdean bertan2011100,091,74,44,00,0
Errezil (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,040,00,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,366,70,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,465,70,022,9
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan2011100,00,795,33,60,3
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,06,990,81,50,8
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,493,81,03,8
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,643,52,844,1
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan2011100,02,791,84,70,7
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,011,182,56,30,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,091,70,08,3
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,658,91,134,4
Errigoiti (B)Herrialdean bertan2011100,074,120,05,90,0
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten2011100,00,085,714,30,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,878,95,30,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,045,00,050,0
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan2011100,059,731,58,60,2
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten2011100,032,262,35,20,4
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,294,50,53,7
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,454,30,043,3
Etxebarri (B)Herrialdean bertan2011100,05,289,55,10,2
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten2011100,09,987,92,10,0
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,492,20,37,2
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,062,42,132,5
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan2011100,082,813,24,00,0
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,024,175,90,00,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,657,90,039,5
Forua (B)Herrialdean bertan2011100,073,719,56,70,1
Forua (B)AEko beste herrialde baten2011100,046,750,03,30,0
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,889,92,53,8
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,855,71,632,8
Fruiz (B)Herrialdean bertan2011100,063,428,97,50,2
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,022,255,622,20,0
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,095,80,04,2
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,869,42,825,0
Gabiria (G)Herrialdean bertan2011100,088,77,93,20,2
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten2011100,066,722,211,10,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,890,50,04,8
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,559,14,531,8
Gaintza (G)Herrialdean bertan2011100,086,711,51,80,0
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,333,30,033,3
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,033,30,066,7
Galdakao (B)Herrialdean bertan2011100,023,766,010,00,2
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten2011100,019,474,36,30,0
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,696,30,62,5
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,362,02,032,6
Galdames (B)Herrialdean bertan2011100,01,994,93,30,0
Galdames (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,81,61,6
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,066,70,033,3
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan2011100,061,830,57,20,4
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten2011100,021,471,47,10,0
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,088,24,47,4
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,455,20,031,3
Garai (B)Herrialdean bertan2011100,073,917,68,10,4
Garai (B)AEko beste herrialde baten2011100,079,216,74,20,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,093,30,06,7
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,023,10,076,9
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2011100,02,792,64,30,4
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten2011100,021,671,46,60,4
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,695,90,53,0
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,261,71,534,6
Gatika (B)Herrialdean bertan2011100,059,432,77,80,1
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,890,01,86,4
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,963,21,532,4
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan2011100,069,223,67,20,0
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,036,450,013,60,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,684,62,610,3
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,944,72,623,7
Gaztelu (G)Herrialdean bertan2011100,087,210,91,90,0
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,060,040,00,00,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan2011100,066,624,19,00,3
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,436,86,90,9
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,293,01,02,8
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,847,02,042,3
Getaria (G)Herrialdean bertan2011100,086,78,05,20,1
Getaria (G)AEko beste herrialde baten2011100,053,144,92,00,0
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,776,54,33,5
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,153,92,437,6
Getxo (B)Herrialdean bertan2011100,08,784,96,10,2
Getxo (B)AEko beste herrialde baten2011100,019,873,76,20,2
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,095,60,82,6
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,269,01,626,3
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan2011100,089,06,94,00,0
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,00,033,316,7
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,030,823,17,738,5
Gobiaran (A)Herrialdean bertan2011100,01,396,71,90,2
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten2011100,010,486,53,10,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,997,20,51,4
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,157,71,335,9
Gordexola (B)Herrialdean bertan2011100,03,892,43,30,5
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,389,55,30,0
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,094,00,05,0
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,857,13,634,5
Gorliz (B)Herrialdean bertan2011100,015,574,39,90,3
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten2011100,026,864,68,50,0
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,692,81,44,1
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,556,23,034,3
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan2011100,01,395,52,90,3
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2011100,017,179,33,60,0
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,293,71,92,2
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,941,84,439,9
Gueñes (B)Herrialdean bertan2011100,02,693,63,60,3
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2011100,03,195,30,80,8
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,396,50,72,5
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,346,42,345,0
Harana (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,41,60,0
Harana (A)AEko beste herrialde baten2011100,028,671,40,00,0
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,055,611,133,3
Hernani (G)Herrialdean bertan2011100,048,740,410,70,3
Hernani (G)AEko beste herrialde baten2011100,023,565,211,30,0
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,486,61,11,8
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,261,62,330,9
Hernialde (G)Herrialdean bertan2011100,073,913,112,70,3
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,00,0100,00,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,366,70,00,0
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,650,00,046,4
Hondarribia (G)Herrialdean bertan2011100,049,836,513,40,3
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten2011100,023,670,34,81,3
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,183,42,43,1
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,660,02,529,8
Ibarra (G)Herrialdean bertan2011100,063,927,18,40,5
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,275,78,10,0
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,281,32,42,1
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,857,51,834,9
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan2011100,068,720,910,20,2
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten2011100,038,147,614,30,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,396,70,00,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,050,010,025,0
Idiazabal (G)Herrialdean bertan2011100,086,110,53,00,3
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,860,52,60,0
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,020,875,70,62,9
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,864,02,432,8
Igorre (B)Herrialdean bertan2011100,062,326,810,90,1
Igorre (B)AEko beste herrialde baten2011100,060,525,614,00,0
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,093,62,32,0
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,840,85,150,3
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan2011100,073,921,94,00,3
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,474,23,23,2
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,755,60,027,8
Irun (G)Herrialdean bertan2011100,021,170,48,30,3
Irun (G)AEko beste herrialde baten2011100,010,884,14,30,8
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,990,71,12,2
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,664,31,730,4
Irura (G)Herrialdean bertan2011100,064,425,59,70,4
Irura (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,060,04,00,0
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,179,52,36,1
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,854,51,831,8
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan2011100,02,792,44,90,0
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten2011100,027,770,22,10,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,696,40,00,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,342,10,052,6
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan2011100,01,493,84,30,5
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten2011100,08,585,45,70,4
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,594,61,33,7
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,360,30,836,6
Ispaster (B)Herrialdean bertan2011100,084,311,34,10,3
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten2011100,040,060,00,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,173,75,30,0
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,342,113,239,5
Itsasondo (G)Herrialdean bertan2011100,063,323,013,10,6
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,075,025,00,0
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,384,93,80,0
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,854,76,331,3
Iurreta (B)Herrialdean bertan2011100,048,443,18,00,4
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2011100,029,663,27,20,0
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,795,00,93,4
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,656,31,637,5
Izurtza (B)Herrialdean bertan2011100,072,114,913,00,0
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,644,40,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,095,05,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,940,92,340,9
Kanpezu (A)Herrialdean bertan2011100,02,192,84,50,6
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten2011100,023,367,18,21,4
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,392,61,21,9
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,144,83,149,0
Karrantza (B)Herrialdean bertan2011100,02,095,02,80,2
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten2011100,022,768,29,10,0
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,099,00,01,0
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,974,80,923,5
Kortezubi (B)Herrialdean bertan2011100,082,612,35,10,0
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,025,075,00,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,619,00,052,4
Kripan (A)Herrialdean bertan2011100,00,790,78,00,7
Kripan (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,00,0100,0
Kuartango (A)Herrialdean bertan2011100,01,393,75,00,0
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten2011100,09,481,19,40,0
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,00,03,0
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,069,20,030,8
Lagran (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,61,40,0
Lagran (A)AEko beste herrialde baten2011100,020,080,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,30,03,7
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,087,50,012,5
Lanestosa (B)Herrialdean bertan2011100,03,189,47,50,0
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,62,31,1
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,095,00,00,0
Lantaron (A)Herrialdean bertan2011100,01,297,41,40,0
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,488,24,40,0
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,996,31,30,5
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,253,46,934,5
Lantziego (A)Herrialdean bertan2011100,02,396,11,40,2
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten2011100,06,977,610,35,2
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,897,00,81,5
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,854,45,338,6
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan2011100,02,591,65,90,0
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten2011100,013,678,86,11,5
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,791,90,94,5
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,362,50,036,3
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan2011100,058,929,811,20,1
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten2011100,041,754,24,20,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,989,12,25,8
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,653,95,634,8
Larraul (G)Herrialdean bertan2011100,081,815,52,70,0
Larraul (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,020,020,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,025,062,512,50,0
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,050,00,050,0
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan2011100,031,857,710,40,2
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten2011100,022,571,55,60,4
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,092,70,83,5
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,268,80,927,1
Laudio (A)Herrialdean bertan2011100,04,887,87,10,2
Laudio (A)AEko beste herrialde baten2011100,010,384,35,30,2
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,495,90,43,3
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,959,51,236,4
Laukiz (B)Herrialdean bertan2011100,040,849,69,00,5
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,581,36,30,0
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,086,12,09,9
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,757,01,237,2
Lazkao (G)Herrialdean bertan2011100,058,633,57,50,4
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten2011100,023,573,52,90,0
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,288,40,36,0
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,957,81,237,0
Leaburu (G)Herrialdean bertan2011100,082,810,95,90,3
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,040,046,713,30,0
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,047,25,647,2
Legazpi (G)Herrialdean bertan2011100,048,739,311,80,2
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,081,03,00,0
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,792,81,12,4
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,161,03,331,6
Legorreta (G)Herrialdean bertan2011100,071,224,54,40,0
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2011100,044,450,05,60,0
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,389,90,62,2
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,161,00,730,1
Legutiano (A)Herrialdean bertan2011100,014,773,111,11,2
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten2011100,032,658,87,71,0
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,893,11,22,8
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,847,31,647,3
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan2011100,076,812,211,00,0
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten2011100,029,745,924,30,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,085,05,010,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,970,60,023,5
Leioa (B)Herrialdean bertan2011100,09,483,66,80,2
Leioa (B)AEko beste herrialde baten2011100,020,072,87,00,2
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,596,20,62,8
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,269,01,726,1
Lekeitio (B)Herrialdean bertan2011100,081,312,06,40,3
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten2011100,063,726,09,90,4
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,883,25,13,0
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,753,42,330,6
Lemoa (B)Herrialdean bertan2011100,046,245,28,50,1
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten2011100,023,374,42,30,0
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,294,21,72,9
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,051,31,841,9
Lemoiz (B)Herrialdean bertan2011100,037,047,615,10,3
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,031,350,018,80,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,088,10,09,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,348,40,045,3
Leza (A)Herrialdean bertan2011100,00,994,83,40,9
Leza (A)AEko beste herrialde baten2011100,025,864,59,70,0
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,80,02,2
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,163,03,722,2
Lezama (B)Herrialdean bertan2011100,049,738,911,40,0
Lezama (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,485,72,90,0
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,293,02,21,6
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,170,52,724,7
Lezo (G)Herrialdean bertan2011100,047,843,78,40,2
Lezo (G)AEko beste herrialde baten2011100,019,173,57,40,0
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,389,11,13,5
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,160,82,728,5
Lizartza (G)Herrialdean bertan2011100,083,29,86,80,2
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,060,00,00,0
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,044,147,15,92,9
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,456,83,436,4
Loiu (B)Herrialdean bertan2011100,030,257,911,60,3
Loiu (B)AEko beste herrialde baten2011100,033,358,87,80,0
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,494,40,84,5
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,662,92,628,9
Mallabia (B)Herrialdean bertan2011100,073,421,55,00,1
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten2011100,048,745,45,50,4
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,690,30,08,1
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,046,50,046,5
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan2011100,091,64,53,90,0
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten2011100,085,38,36,40,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,035,757,10,07,1
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,542,13,543,9
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan2011100,083,410,55,90,2
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten2011100,070,420,78,00,9
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,580,56,110,0
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,023,71,763,6
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan2011100,045,741,113,10,1
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten2011100,031,652,615,80,0
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,098,30,01,7
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,751,24,739,5
Mañaria (B)Herrialdean bertan2011100,078,414,76,60,3
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten2011100,065,434,60,00,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,095,00,05,0
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,716,70,079,6
Mañueta (A)Herrialdean bertan2011100,00,594,54,90,0
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten2011100,08,375,016,70,0
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,72,30,0
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,031,45,762,9
Mendaro (G)Herrialdean bertan2011100,062,329,68,00,1
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,743,35,20,7
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,891,61,93,7
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,268,10,925,9
Mendata (B)Herrialdean bertan2011100,079,815,05,20,0
Mendata (B)AEko beste herrialde baten2011100,066,716,716,70,0
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,568,86,312,5
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,046,215,40,038,5
Mendexa (B)Herrialdean bertan2011100,079,313,07,70,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,744,83,40,0
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,046,753,30,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,848,10,037,0
Meñaka (B)Herrialdean bertan2011100,069,722,77,50,0
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten2011100,037,562,50,00,0
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,092,10,07,9
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,770,40,025,9
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan2011100,00,687,210,41,8
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,088,911,10,0
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,093,12,34,6
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,050,05,644,4
Morga (B)Herrialdean bertan2011100,081,515,53,00,0
Morga (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,052,90,047,1
Mundaka (B)Herrialdean bertan2011100,058,831,29,70,3
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten2011100,046,336,617,10,0
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,686,03,22,2
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,752,30,034,0
Mungia (B)Herrialdean bertan2011100,044,545,69,50,3
Mungia (B)AEko beste herrialde baten2011100,032,362,34,50,9
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,093,51,03,5
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,863,21,931,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan2011100,080,914,05,20,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten2011100,071,421,47,10,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,476,90,07,7
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,030,87,761,5
Murueta (B)Herrialdean bertan2011100,076,715,57,80,0
Murueta (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,050,025,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,063,60,036,4
Muskiz (B)Herrialdean bertan2011100,02,293,83,70,3
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,018,879,22,10,0
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,795,80,72,8
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,853,92,738,6
Mutiloa (G)Herrialdean bertan2011100,074,417,48,20,0
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten2011100,033,350,016,70,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,333,30,033,3
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,00,0100,0
Mutriku (G)Herrialdean bertan2011100,081,811,36,50,4
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten2011100,071,722,55,80,0
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,883,52,49,3
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,049,51,239,2
Muxika (B)Herrialdean bertan2011100,079,015,15,80,1
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2011100,053,333,313,30,0
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,889,50,01,8
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,834,55,246,6
Nabarniz (B)Herrialdean bertan2011100,085,311,82,40,5
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,025,00,075,0
Navaridas (A)Herrialdean bertan2011100,00,096,23,80,0
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten2011100,015,469,215,40,0
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,994,21,91,9
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,064,50,035,5
Oiartzun (G)Herrialdean bertan2011100,068,124,96,80,2
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten2011100,028,460,89,81,0
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,176,82,03,2
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,158,52,629,7
Oion (A)Herrialdean bertan2011100,01,693,93,60,9
Oion (A)AEko beste herrialde baten2011100,013,176,69,31,0
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,595,71,02,8
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,353,92,542,3
Okondo (A)Herrialdean bertan2011100,05,686,96,90,6
Okondo (A)AEko beste herrialde baten2011100,05,988,35,70,0
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,52,41,2
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,252,43,241,3
Olaberria (G)Herrialdean bertan2011100,055,335,88,30,6
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten2011100,033,366,70,00,0
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,086,02,35,6
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,838,57,750,0
Ondarroa (B)Herrialdean bertan2011100,084,010,55,20,3
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten2011100,073,820,06,10,2
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,171,41,221,3
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,651,02,239,2
Ordizia (G)Herrialdean bertan2011100,055,834,98,80,5
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2011100,022,970,55,71,0
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,588,31,95,4
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,059,81,632,5
Orendain (G)Herrialdean bertan2011100,087,29,62,60,6
Orendain (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,366,70,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,00,0100,0
Orexa (G)Herrialdean bertan2011100,094,95,10,00,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,020,080,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,050,050,00,0
Orio (G)Herrialdean bertan2011100,076,314,78,70,4
Orio (G)AEko beste herrialde baten2011100,030,357,312,40,0
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,787,02,53,8
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,256,01,533,3
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan2011100,073,018,08,50,6
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten2011100,045,845,84,24,2
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,883,82,94,4
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,449,60,043,0
Orozko (B)Herrialdean bertan2011100,037,640,321,80,3
Orozko (B)AEko beste herrialde baten2011100,014,970,614,00,5
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,790,52,04,8
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,055,43,035,5
Ortuella (B)Herrialdean bertan2011100,01,994,43,50,2
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten2011100,06,589,14,30,0
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,594,40,25,0
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,755,22,637,5
Otxandio (B)Herrialdean bertan2011100,066,921,911,20,0
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten2011100,056,533,110,40,0
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,889,23,65,4
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,445,32,842,5
Oñati (G)Herrialdean bertan2011100,077,715,46,70,3
Oñati (G)AEko beste herrialde baten2011100,043,150,26,40,3
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,082,51,910,6
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,165,30,628,0
Pasaia (G)Herrialdean bertan2011100,024,463,311,70,6
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten2011100,022,870,84,51,9
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,184,31,611,0
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,160,42,034,5
Plentzia (B)Herrialdean bertan2011100,014,575,99,10,5
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,465,86,80,0
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,095,81,51,8
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,967,32,226,6
Portugalete (B)Herrialdean bertan2011100,03,093,33,50,2
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten2011100,013,582,24,00,3
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,294,20,25,3
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,165,81,729,4
Samaniego (A)Herrialdean bertan2011100,03,691,14,80,6
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten2011100,023,176,90,00,0
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,098,60,01,4
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,060,06,030,0
Santurtzi (B)Herrialdean bertan2011100,02,693,93,30,2
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten2011100,014,382,43,00,3
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,496,60,22,8
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,364,81,431,5
Segura (G)Herrialdean bertan2011100,079,113,07,30,6
Segura (G)AEko beste herrialde baten2011100,030,070,00,00,0
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,017,778,51,32,5
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,236,26,251,5
Sestao (B)Herrialdean bertan2011100,02,494,23,10,3
Sestao (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,383,34,40,0
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,393,10,36,4
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,867,71,627,9
Sondika (B)Herrialdean bertan2011100,025,564,210,30,1
Sondika (B)AEko beste herrialde baten2011100,028,865,06,30,0
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,897,00,71,5
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,262,43,231,2
Sopela (B)Herrialdean bertan2011100,015,973,010,80,3
Sopela (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,260,612,20,0
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,294,40,93,5
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,465,31,428,9
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan2011100,02,894,02,90,4
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,882,45,90,0
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,496,00,82,8
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,252,42,444,0
Soraluze (G)Herrialdean bertan2011100,059,532,77,20,5
Soraluze (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,655,36,50,6
Soraluze (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,286,91,19,8
Soraluze (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,856,50,640,1
Sukarrieta (B)Herrialdean bertan2011100,048,439,711,90,0
Sukarrieta (B)AEko beste herrialde baten2011100,044,433,322,20,0
Sukarrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,095,84,20,0
Sukarrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,737,516,729,2
Tolosa (G)Herrialdean bertan2011100,059,729,810,30,2
Tolosa (G)AEko beste herrialde baten2011100,028,665,05,80,5
Tolosa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,281,71,52,7
Tolosa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,461,51,131,9
Trapagaran (B)Herrialdean bertan2011100,01,994,43,60,1
Trapagaran (B)AEko beste herrialde baten2011100,010,585,53,90,0
Trapagaran (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,196,40,33,1
Trapagaran (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,167,21,726,9
Turtzioz (B)Herrialdean bertan2011100,02,693,54,00,0
Turtzioz (B)AEko beste herrialde baten2011-----
Turtzioz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Turtzioz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,050,00,050,0
Ubide (B)Herrialdean bertan2011100,067,819,512,60,0
Ubide (B)AEko beste herrialde baten2011100,034,440,620,34,7
Ubide (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,066,722,211,1
Ubide (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,611,10,083,3
Ugao (B)Herrialdean bertan2011100,021,866,711,50,0
Ugao (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,989,05,10,0
Ugao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,092,40,67,0
Ugao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,953,81,442,8
Urduliz (B)Herrialdean bertan2011100,030,362,17,50,1
Urduliz (B)AEko beste herrialde baten2011100,034,163,40,02,4
Urduliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,695,80,71,8
Urduliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,866,71,628,0
Urduña (B)Herrialdean bertan2011100,03,490,95,50,3
Urduña (B)AEko beste herrialde baten2011100,01,994,83,30,0
Urduña (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,191,90,57,5
Urduña (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,575,81,121,6
Urizaharra (A)Herrialdean bertan2011100,01,996,31,90,0
Urizaharra (A)AEko beste herrialde baten2011100,023,176,90,00,0
Urizaharra (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,497,60,00,0
Urizaharra (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,068,812,518,8
Urkabustaiz (A)Herrialdean bertan2011100,03,689,56,00,9
Urkabustaiz (A)AEko beste herrialde baten2011100,015,179,35,60,0
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,688,40,68,4
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,341,42,554,8
Urnieta (G)Herrialdean bertan2011100,045,746,37,50,4
Urnieta (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,382,61,10,0
Urnieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,090,60,61,8
Urnieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,562,91,928,8
Urretxu (G)Herrialdean bertan2011100,049,540,310,10,1
Urretxu (G)AEko beste herrialde baten2011100,019,677,61,90,9
Urretxu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,691,50,91,9
Urretxu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,665,51,828,2
Usurbil (G)Herrialdean bertan2011100,066,125,78,00,3
Usurbil (G)AEko beste herrialde baten2011100,024,466,79,00,0
Usurbil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,489,91,02,7
Usurbil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,963,22,625,2
Villabona-Amasa (G)Herrialdean bertan2011100,062,628,68,40,4
Villabona-Amasa (G)AEko beste herrialde baten2011100,020,075,05,00,0
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,587,11,04,3
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,652,50,740,2
Villabuena de Alava (A)Herrialdean bertan2011100,02,993,73,40,0
Villabuena de Alava (A)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,093,01,45,6
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,443,28,143,2
Zaldibar (B)Herrialdean bertan2011100,044,746,58,60,1
Zaldibar (B)AEko beste herrialde baten2011100,038,852,19,10,0
Zaldibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,595,80,53,3
Zaldibar (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,453,12,639,9
Zaldibia (G)Herrialdean bertan2011100,086,58,54,40,7
Zaldibia (G)AEko beste herrialde baten2011100,014,378,67,10,0
Zaldibia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,180,80,08,1
Zaldibia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,444,93,744,1
Zalduondo (A)Herrialdean bertan2011100,06,383,310,40,0
Zalduondo (A)AEko beste herrialde baten2011100,033,352,414,30,0
Zalduondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Zalduondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,144,411,133,3
Zalla (B)Herrialdean bertan2011100,02,494,52,90,2
Zalla (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,582,15,40,0
Zalla (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,995,30,73,1
Zalla (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,448,13,042,6
Zamudio (B)Herrialdean bertan2011100,041,848,89,20,2
Zamudio (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,067,97,10,0
Zamudio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,794,60,74,1
Zamudio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,161,51,533,8
Zanbrana (A)Herrialdean bertan2011100,00,995,62,21,3
Zanbrana (A)AEko beste herrialde baten2011100,013,882,83,40,0
Zanbrana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,098,40,80,8
Zanbrana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,852,34,536,4
Zaratamo (B)Herrialdean bertan2011100,024,564,410,90,2
Zaratamo (B)AEko beste herrialde baten2011100,024,272,73,00,0
Zaratamo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,594,60,33,6
Zaratamo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,447,35,530,9
Zarautz (G)Herrialdean bertan2011100,068,422,19,20,3
Zarautz (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,054,68,20,1
Zarautz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,488,41,53,7
Zarautz (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,267,13,023,7
Zeanuri (B)Herrialdean bertan2011100,073,321,45,10,2
Zeanuri (B)AEko beste herrialde baten2011100,060,739,30,00,0
Zeanuri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,189,80,04,1
Zeanuri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,440,22,354,0
Zeberio (B)Herrialdean bertan2011100,060,729,69,40,2
Zeberio (B)AEko beste herrialde baten2011100,018,272,79,10,0
Zeberio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,290,31,64,8
Zeberio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,063,63,033,3
Zegama (G)Herrialdean bertan2011100,087,08,14,70,3
Zegama (G)AEko beste herrialde baten2011100,044,052,04,00,0
Zegama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,070,82,810,4
Zegama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,054,70,040,3
Zerain (G)Herrialdean bertan2011100,093,44,81,30,4
Zerain (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Zerain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,575,00,012,5
Zerain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,346,70,040,0
Zestoa (G)Herrialdean bertan2011100,083,013,33,50,2
Zestoa (G)AEko beste herrialde baten2011100,042,052,35,70,0
Zestoa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,488,30,93,5
Zestoa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,753,81,240,3
Zierbena (B)Herrialdean bertan2011100,02,293,83,70,2
Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,396,10,01,6
Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,256,94,632,3
Zigoitia (A)Herrialdean bertan2011100,06,186,76,80,3
Zigoitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,029,262,28,10,5
Zigoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,495,20,44,0
Zigoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,053,72,443,9
Ziortza-Bolibar (B)Herrialdean bertan2011100,089,85,64,60,0
Ziortza-Bolibar (B)AEko beste herrialde baten2011100,089,33,67,10,0
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,070,00,020,0
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,241,716,737,5
Zizurkil (G)Herrialdean bertan2011100,060,930,09,00,1
Zizurkil (G)AEko beste herrialde baten2011100,027,359,113,60,0
Zizurkil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,489,32,42,8
Zizurkil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,553,25,234,1
Zornotza (B)Herrialdean bertan2011100,046,842,710,30,2
Zornotza (B)AEko beste herrialde baten2011100,035,358,85,30,6
Zornotza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,495,80,81,9
Zornotza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,152,92,639,4
Zuia (A)Herrialdean bertan2011100,04,588,76,70,1
Zuia (A)AEko beste herrialde baten2011100,017,774,97,10,2
Zuia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,593,21,53,9
Zuia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,760,70,034,7
Zumaia (G)Herrialdean bertan2011100,069,522,87,60,2
Zumaia (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,455,56,40,8
Zumaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,291,91,42,5
Zumaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,851,62,237,4
Zumarraga (G)Herrialdean bertan2011100,034,350,814,70,2
Zumarraga (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,175,85,62,5
Zumarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,694,41,61,3
Zumarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,570,90,924,7
Lehen hizkuntza jaioterriaren arabera, Udalerrika. Euskal Herria,
LurraldeaJaioterriaUrteaGuztiraEuskaraGazteleraBiakBeste
Abadiño (B)Herrialdean bertan20114.7642.2352.07544014.00000
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten2011436165240301.00000
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.50681.38111106.00000
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo20114082318511189.00000
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan20112912729100.00000
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten201110100.00000
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201154100.00000
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo201191404.00000
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan20117.4621636.99028821.00000
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten201167134851.00000
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.66971.5831168.00000
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2011327201907110.00000
Aduna (G)Herrialdean bertan201138631954121.00000
Aduna (G)AEko beste herrialde baten201182600.00000
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011134810.00000
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo2011133802.00000
Agurain (A)Herrialdean bertan20112.8711002.58717113.00000
Agurain (A)AEko beste herrialde baten2011378103247280.00000
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201198014943716.00000
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo2011581223219229.00000
Aia (G)Herrialdean bertan20111.7201.484170651.00000
Aia (G)AEko beste herrialde baten20112591060.00000
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201159164102.00000
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011102764031.00000
Aiara (A)Herrialdean bertan20111.384451.268692.00000
Aiara (A)AEko beste herrialde baten201198827929320.00000
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011290028235.00000
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo201179148129.00000
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan201158751942260.00000
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten20111831320.00000
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113223000.00000
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo201167228037.00000
Ajangiz (B)Herrialdean bertan201140935035231.00000
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten201154010.00000
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100901.00000
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011151716.00000
Albiztur (G)Herrialdean bertan201126323220110.00000
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten201100000.00000
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201193402.00000
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo201160006.00000
Alegia (G)Herrialdean bertan20111.4091.103206991.00000
Alegia (G)AEko beste herrialde baten20111531110.00000
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111461212941.00000
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011151768175.00000
Alkiza (G)Herrialdean bertan201131225538181.00000
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten201142200.00000
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111401103.00000
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo201181601.00000
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan20112.037921.856872.00000
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten20113242530.00000
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115522531217.00000
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011150490353.00000
Altzaga (G)Herrialdean bertan201114311220101.00000
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten201100000.00000
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201161410.00000
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo201150113.00000
Altzo (G)Herrialdean bertan201132027031190.00000
Altzo (G)AEko beste herrialde baten201141300.00000
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201192412.00000
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011110308.00000
Amezketa (G)Herrialdean bertan201184978133332.00000
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten201164200.00000
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112691403.00000
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo20114323416.00000
Amoroto (B)Herrialdean bertan20113673332770.00000
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2011109010.00000
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201130300.00000
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo2011143614.00000
Amurrio (A)Herrialdean bertan20114.3641554.0111926.00000
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten20112.9481792.6441196.00000
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.793111.7041068.00000
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011768224678271.00000
Andoain (G)Herrialdean bertan20119.9834.4824.71575531.00000
Andoain (G)AEko beste herrialde baten20111693812362.00000
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113.4292163.1372947.00000
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo20117773147317256.00000
Anoeta (G)Herrialdean bertan20111.4469503631303.00000
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten20111881000.00000
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112082217448.00000
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo201195852233.00000
Antzuola (G)Herrialdean bertan20111.6291.2042871335.00000
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten201167283270.00000
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201129211261812.00000
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo201197439054.00000
Arakaldo (B)Herrialdean bertan2011783236100.00000
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten20112041240.00000
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111301201.00000
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo201160501.00000
Arama (G)Herrialdean bertan201117313922102.00000
Arama (G)AEko beste herrialde baten201120200.00000
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201171600.00000
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011112306.00000
Aramaio (A)Herrialdean bertan2011934760100740.00000
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten2011406281100223.00000
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118377150.00000
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo201165532226.00000
Arantzazu (B)Herrialdean bertan201129420965200.00000
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten201130300.00000
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112102100.00000
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo201123012011.00000
Areatza (B)Herrialdean bertan20118995132851001.00000
Areatza (B)AEko beste herrialde baten20112281220.00000
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111029936.00000
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo20111501367367.00000
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan20114.3652.6851.2404346.00000
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten2011663244384341.00000
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.196291.1092038.00000
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo20113843121810125.00000
Armiñon (A)Herrialdean bertan201111029792.00000
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten20112221901.00000
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20115805611.00000
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo201160303.00000
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan20115487519220.00000
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten20113582250.00000
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118808611.00000
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo201149228019.00000
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan2011732323336721.00000
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten201186117050.00000
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118017522.00000
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo201141320117.00000
Arrasate (G)Herrialdean bertan201112.2656.6664.2781.30120.00000
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten20112.7939111.6682086.00000
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20114.860914.62135113.00000
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.4006893123378.00000
Arratzu (B)Herrialdean bertan201133830118190.00000
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten201174210.00000
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111101010.00000
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011163517.00000
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan201164625577413.00000
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2011117327681.00000
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011168016116.00000
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo201143020122.00000
Arrieta (B)Herrialdean bertan2011473285144431.00000
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten201161500.00000
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112842400.00000
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo20113141809.00000
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan20118.6148307.07569811.00000
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten201123627195140.00000
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.427172.24512153.00000
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo20117002042810242.00000
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan2011632444133541.00000
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten201174210.00000
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112412300.00000
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo201174555311.00000
Artzentales (B)Herrialdean bertan201157424532180.00000
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2011185940.00000
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117206732.00000
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo201171053018.00000
Artziniega (A)Herrialdean bertan201157810547201.00000
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten201181432743354.00000
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011273126228.00000
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2011128463556.00000
Asparrena (A)Herrialdean bertan20111.10036991703.00000
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten20111565384190.00000
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201124515215411.00000
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2011152766475.00000
Asteasu (G)Herrialdean bertan20111.260991200645.00000
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten2011101900.00000
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119297715.00000
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo201172245124.00000
Astigarraga (G)Herrialdean bertan20113.7801.8071.61834312.00000
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten201164134542.00000
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011576544861026.00000
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011313101622139.00000
Ataun (G)Herrialdean bertan20111.4661.265139539.00000
Ataun (G)AEko beste herrialde baten2011123810.00000
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201158193234.00000
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo201176441229.00000
Atxondo (B)Herrialdean bertan20111.017630312732.00000
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten201167442030.00000
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011237622218.00000
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo201168235526.00000
Aulesti (B)Herrialdean bertan201159755431111.00000
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten20112014510.00000
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201160600.00000
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo20113279214.00000
Azkoitia (G)Herrialdean bertan20118.8936.9341.49245017.00000
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten201121195104102.00000
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.186691.0612135.00000
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo20119323652010366.00000
Azpeitia (G)Herrialdean bertan201111.91310.4191.00046529.00000
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten201121688107174.00000
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201188761802159.00000
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011999565898346.00000
Añana (A)Herrialdean bertan2011116011240.00000
Añana (A)AEko beste herrialde baten20111821600.00000
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112402202.00000
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo201191611.00000
Bakio (B)Herrialdean bertan20112.1429171.0022212.00000
Bakio (B)AEko beste herrialde baten201139231231.00000
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111649140213.00000
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo20111749105555.00000
Baliarrain (G)Herrialdean bertan2011110102341.00000
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten201111000.00000
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201151400.00000
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo201130201.00000
Balmaseda (B)Herrialdean bertan20115.291985.02015914.00000
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten201173106111.00000
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.45891.409733.00000
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo20116314132214254.00000
Barakaldo (B)Herrialdean bertan201159.8081.34956.5971.723139.00000
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten201171578615184.00000
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201128.6945926.944941597.00000
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo20117.4771835.1041142076.00000
Barrika (B)Herrialdean bertan20111.1902647661519.00000
Barrika (B)AEko beste herrialde baten20112891540.00000
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011187716938.00000
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo201170835225.00000
Barrundia (A)Herrialdean bertan201168419616436.00000
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten2011943747100.00000
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118227703.00000
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo201150521123.00000
Basauri (B)Herrialdean bertan201125.5821.89822.2851.35445.00000
Basauri (B)AEko beste herrialde baten201160050537121.00000
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201112.6954012.18921445.00000
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.176571.38548686.00000
Bastida (A)Herrialdean bertan201173216666464.00000
Bastida (A)AEko beste herrialde baten20112434219281.00000
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113221307311.00000
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2011162775476.00000
Beasain (G)Herrialdean bertan20119.1924.5383.69691642.00000
Beasain (G)AEko beste herrialde baten20112194017090.00000
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.343922.04731173.00000
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.5105688919546.00000
Bedia (B)Herrialdean bertan2011762369298941.00000
Bedia (B)AEko beste herrialde baten2011111820.00000
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011136512920.00000
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo201152526021.00000
Beizama (G)Herrialdean bertan20111241101130.00000
Beizama (G)AEko beste herrialde baten201121100.00000
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201171600.00000
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo201130300.00000
Belauntza (G)Herrialdean bertan201124420232100.00000
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten201122000.00000
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112031610.00000
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo20112511428.00000
Berango (B)Herrialdean bertan20115.0157783.75646615.00000
Berango (B)AEko beste herrialde baten2011120317892.00000
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.078141.016345.00000
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo20114981933113135.00000
Berantevilla (A)Herrialdean bertan2011277326851.00000
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten20114773910.00000
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011107110303.00000
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo201135220112.00000
Berastegi (G)Herrialdean bertan2011914771765710.00000
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten201141120.00000
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201173412525.00000
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011182727.00000
Bergara (G)Herrialdean bertan201110.6916.9402.78394424.00000
Bergara (G)AEko beste herrialde baten2011614269321222.00000
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.086741.8872996.00000
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo20119373262515265.00000
Bermeo (B)Herrialdean bertan201113.4239.4522.7301.20437.00000
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten20111869085110.00000
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.5231191.3173651.00000
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.4108075938533.00000
Bernedo (A)Herrialdean bertan20113995382111.00000
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten201131121531.00000
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118517941.00000
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo201161538018.00000
Berriatua (B)Herrialdean bertan201191679071532.00000
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten20116856651.00000
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113542506.00000
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo201119316551121.00000
Berriz (B)Herrialdean bertan20113.0061.5151.2382449.00000
Berriz (B)AEko beste herrialde baten2011437163236371.00000
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201190198571025.00000
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo20113742219312147.00000
Berrobi (G)Herrialdean bertan201147235485330.00000
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten201111000.00000
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201153113345.00000
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo20113432227.00000
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan201145338745183.00000
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten201171510.00000
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111211010.00000
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo20114232739.00000
Bilar (A)Herrialdean bertan20112134199100.00000
Bilar (A)AEko beste herrialde baten201184310.00000
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201110229721.00000
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo201125010213.00000
Bilbo (B)Herrialdean bertan2011218.66514.626192.15811.298583.00000
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten20117.0631.3815.23243119.00000
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201180.56547176.3193483427.00000
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo201136.0771.02824.24557310231.00000
Burgelu (A)Herrialdean bertan20114136385193.00000
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten20115784720.00000
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201110629815.00000
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo201145125019.00000
Busturia (B)Herrialdean bertan20111.3567824371325.00000
Busturia (B)AEko beste herrialde baten20113192110.00000
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201122010193611.00000
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011851541128.00000
Deba (G)Herrialdean bertan20114.0802.9747763228.00000
Deba (G)AEko beste herrialde baten2011350204132140.00000
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011465204081225.00000
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo2011335221887118.00000
Derio (B)Herrialdean bertan20113.8207662.7033429.00000
Derio (B)AEko beste herrialde baten201161104821.00000
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.547111.495932.00000
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011297131841585.00000
Dima (B)Herrialdean bertan20111.182858238833.00000
Dima (B)AEko beste herrialde baten201139251040.00000
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115324623.00000
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo201145224217.00000
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan201156618511361.00000
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten201146191980.00000
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20117166023.00000
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo201134415015.00000
Donostia (G)Herrialdean bertan2011122.82832.07977.47212.871406.00000
Donostia (G)AEko beste herrialde baten20115.4381.0464.04932518.00000
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201132.6671.39029.4534191405.00000
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo201116.63266110.7213174933.00000
Dulantzi (A)Herrialdean bertan20111.589561.4281041.00000
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten201140860312342.00000
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20115616530421.00000
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo20113066202098.00000
Durango (B)Herrialdean bertan201119.3137.2249.8312.20850.00000
Durango (B)AEko beste herrialde baten20111.5525928251314.00000
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114.689814.43940129.00000
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.487931.47454866.00000
Ea (B)Herrialdean bertan2011741544145502.00000
Ea (B)AEko beste herrialde baten20112414730.00000
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112321920.00000
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo201169926133.00000
Eibar (G)Herrialdean bertan201117.0457.3897.5272.03792.00000
Eibar (G)AEko beste herrialde baten20112.2211.1359501297.00000
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.243954.61074464.00000
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo20112.050821.29931638.00000
Ekora (A)Herrialdean bertan2011163015661.00000
Ekora (A)AEko beste herrialde baten201151310.00000
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20119038520.00000
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo201130016410.00000
Elantxobe (B)Herrialdean bertan201137630648220.00000
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten201122000.00000
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011112900.00000
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011131705.00000
Elduain (G)Herrialdean bertan201120917623100.00000
Elduain (G)AEko beste herrialde baten201133000.00000
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201193420.00000
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo201110100.00000
Elgeta (G)Herrialdean bertan2011767581128562.00000
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten20111297344120.00000
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20118147007.00000
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo201195345245.00000
Elgoibar (G)Herrialdean bertan20117.4554.0572.61775625.00000
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten2011722356311514.00000
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.899411.73116111.00000
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo20118322455710241.00000
Elorrio (B)Herrialdean bertan20114.9502.7071.70452415.00000
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten2011489310136421.00000
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.299211.2371229.00000
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011371131797172.00000
Eltziego (A)Herrialdean bertan20115063482165.00000
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten201197117970.00000
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113464319815.00000
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo201189736244.00000
Erandio (B)Herrialdean bertan201115.5241.51513.02095831.00000
Erandio (B)AEko beste herrialde baten20112203917362.00000
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.631205.43419158.00000
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.066651.46231508.00000
Ereño (B)Herrialdean bertan201123420220120.00000
Ereño (B)AEko beste herrialde baten201174210.00000
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201170601.00000
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo20111825011.00000
Ermua (B)Herrialdean bertan20115.4691.1813.68655349.00000
Ermua (B)AEko beste herrialde baten20113.5164052.89919022.00000
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.790295.11824619.00000
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.0953063214419.00000
Errenteria (G)Herrialdean bertan201125.3876.36416.8132.11991.00000
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten201145168367151.00000
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119.9003469.10791356.00000
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo20112.693871.73946821.00000
Errezil (G)Herrialdean bertan201155150524220.00000
Errezil (G)AEko beste herrialde baten201153200.00000
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201193600.00000
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo20113542308.00000
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan20115764549212.00000
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2011131911921.00000
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20115037472519.00000
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo20111771777578.00000
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan201154815503264.00000
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten20116375240.00000
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111450133012.00000
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo201190553131.00000
Errigoiti (B)Herrialdean bertan201147535295280.00000
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten201170610.00000
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111931510.00000
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo20112019010.00000
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan20112.4181.4437612095.00000
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten2011562181350292.00000
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20117509709428.00000
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo20112105114091.00000
Etxebarri (B)Herrialdean bertan20116.8633586.13934917.00000
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten20111411412430.00000
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.385102.1986171.00000
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011431132699140.00000
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan201152243269210.00000
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten201184400.00000
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112972200.00000
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo201138122015.00000
Forua (B)Herrialdean bertan2011776572151521.00000
Forua (B)AEko beste herrialde baten201130141510.00000
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117937123.00000
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo201161634120.00000
Fruiz (B)Herrialdean bertan2011429272124321.00000
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten201192520.00000
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112402301.00000
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo20113612519.00000
Gabiria (G)Herrialdean bertan201144239235141.00000
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten201196210.00000
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112111901.00000
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo20112211317.00000
Gaintza (G)Herrialdean bertan2011113981320.00000
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten201100000.00000
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201131101.00000
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo201130102.00000
Galdakao (B)Herrialdean bertan201120.4084.84413.4772.05136.00000
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten201143284321270.00000
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116.311376.07738159.00000
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.2294176225401.00000
Galdames (B)Herrialdean bertan201173814700240.00000
Galdames (B)AEko beste herrialde baten201141300.00000
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116306111.00000
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo20112401608.00000
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan20111.166721356845.00000
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten20111431010.00000
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116806035.00000
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo201167937021.00000
Garai (B)Herrialdean bertan201127220148221.00000
Garai (B)AEko beste herrialde baten20112419410.00000
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111501401.00000
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo20111303010.00000
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2011124.6553.350115.4585.351496.00000
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten201118.0273.89212.8691.19274.00000
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201161.31436358.7733141864.00000
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo201128.83163617.7884339974.00000
Gatika (B)Herrialdean bertan20111.3788184501082.00000
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2011189900.00000
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111029927.00000
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo201168243122.00000
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan2011750519177540.00000
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten20112281130.00000
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113913314.00000
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011762234218.00000
Gaztelu (G)Herrialdean bertan20111561361730.00000
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten201100000.00000
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201153200.00000
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo201120200.00000
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan201112.0348.0202.9001.08133.00000
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten201123112885162.00000
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.862591.7321952.00000
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.92316990338813.00000
Getaria (G)Herrialdean bertan20112.1641.8761731132.00000
Getaria (G)AEko beste herrialde baten201149262210.00000
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011115188854.00000
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo201124515132692.00000
Getxo (B)Herrialdean bertan201156.8954.96348.3253.465142.00000
Getxo (B)AEko beste herrialde baten20111.8313631.3501144.00000
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111.87811411.36190313.00000
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo20117.3832355.0941151939.00000
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan20111731541270.00000
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten201163021.00000
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201140400.00000
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011134315.00000
Gobiaran (A)Herrialdean bertan20116408619121.00000
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten20111631714150.00000
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011211220513.00000
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo201178445128.00000
Gordexola (B)Herrialdean bertan20111.347511.244457.00000
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten20115735130.00000
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112002188010.00000
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo201184448329.00000
Gorliz (B)Herrialdean bertan20114.3336703.22143012.00000
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten201182225370.00000
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115599519823.00000
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo20114022622612138.00000
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan201192712885273.00000
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2011111198840.00000
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011366834378.00000
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo20111582266763.00000
Gueñes (B)Herrialdean bertan20114.6711214.37016713.00000
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2011127412111.00000
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.0113976725.00000
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo20114272719810192.00000
Harana (A)Herrialdean bertan2011244024040.00000
Harana (A)AEko beste herrialde baten201172500.00000
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112602600.00000
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo201190513.00000
Hernani (G)Herrialdean bertan201113.9026.7685.6101.48737.00000
Hernani (G)AEko beste herrialde baten201124758161280.00000
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113.4863633.0203964.00000
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.2806678929396.00000
Hernialde (G)Herrialdean bertan201130622640391.00000
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten201110010.00000
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011124800.00000
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo201128114013.00000
Hondarribia (G)Herrialdean bertan201112.2396.0944.4731.63438.00000
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten201139493277195.00000
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.0112241.6774862.00000
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.2849877132383.00000
Ibarra (G)Herrialdean bertan20113.1201.99484726217.00000
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten20113762830.00000
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011667955421614.00000
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo201127516158596.00000
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan2011550378115561.00000
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten20112181030.00000
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113012900.00000
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo20112031025.00000
Idiazabal (G)Herrialdean bertan20111.8731.613197576.00000
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten201138142310.00000
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111733613115.00000
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011125180341.00000
Igorre (B)Herrialdean bertan20113.1781.9808513452.00000
Igorre (B)AEko beste herrialde baten201143261160.00000
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114409412109.00000
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo20113701415119186.00000
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan201139829487161.00000
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten201132100.00000
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113162311.00000
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo20111831005.00000
Irun (G)Herrialdean bertan201135.9497.57825.2932.975103.00000
Irun (G)AEko beste herrialde baten20111.026111863448.00000
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201114.85288313.473165331.00000
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo20116.2702244.0321071907.00000
Irura (G)Herrialdean bertan20111.2397983161205.00000
Irura (G)AEko beste herrialde baten20112591510.00000
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111321610538.00000
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo20111101360235.00000
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan201141011379200.00000
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten201147133310.00000
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118438100.00000
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo20111918010.00000
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan20111.687241.582729.00000
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten201124721211141.00000
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan201179447511029.00000
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo20112576155294.00000
Ispaster (B)Herrialdean bertan201161051469252.00000
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten2011104600.00000
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111941410.00000
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo201138216515.00000
Itsasondo (G)Herrialdean bertan2011512324118673.00000
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten201180620.00000
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115364520.00000
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo201164535420.00000
Iurreta (B)Herrialdean bertan20112.3511.1381.01418910.00000
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2011125377990.00000
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118766832830.00000
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011368172076138.00000
Izurtza (B)Herrialdean bertan201120815031270.00000
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten201195400.00000
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112001910.00000
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo201144718118.00000
Kanpezu (A)Herrialdean bertan201177416718355.00000
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten201173174961.00000
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011162715023.00000
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo201196343347.00000
Karrantza (B)Herrialdean bertan20112.301472.186644.00000
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten20112251520.00000
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011312030903.00000
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011115186127.00000
Kortezubi (B)Herrialdean bertan201137330846190.00000
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten201144000.00000
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011123900.00000
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo20112164011.00000
Kripan (A)Herrialdean bertan20111501136121.00000
Kripan (A)AEko beste herrialde baten201170700.00000
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113303300.00000
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo201120002.00000
Kuartango (A)Herrialdean bertan20112383223120.00000
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten20115354350.00000
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113303201.00000
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo2011130904.00000
Lagran (A)Herrialdean bertan2011142014020.00000
Lagran (A)AEko beste herrialde baten201151400.00000
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112702601.00000
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo201180701.00000
Lanestosa (B)Herrialdean bertan20111605143120.00000
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten201121100.00000
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118808521.00000
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo20112011900.00000
Lantaron (A)Herrialdean bertan2011419540860.00000
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten20116856030.00000
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011378736452.00000
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo201158331420.00000
Lantziego (A)Herrialdean bertan20114371042061.00000
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten20115844563.00000
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011133112912.00000
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo201157131322.00000
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan201147612436280.00000
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten20116695241.00000
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112226204210.00000
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo201180150029.00000
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan20111.6289594851822.00000
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten201148202620.00000
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011137412238.00000
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo201189548531.00000
Larraul (G)Herrialdean bertan20112201803460.00000
Larraul (G)AEko beste herrialde baten201153110.00000
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201182510.00000
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo201160303.00000
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan201110.9683.4846.3291.13619.00000
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten201124956178141.00000
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20115.1041534.73139181.00000
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.3934495912378.00000
Laudio (A)Herrialdean bertan20116.8913346.04949216.00000
Laudio (A)AEko beste herrialde baten20115.7255874.82430113.00000
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20114.444174.26219146.00000
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo20111.0503062513382.00000
Laukiz (B)Herrialdean bertan2011919375456835.00000
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten20111621310.00000
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011101287210.00000
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo201186449132.00000
Lazkao (G)Herrialdean bertan20113.6642.1471.22827613.00000
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten201168165020.00000
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201199452879360.00000
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo2011408162365151.00000
Leaburu (G)Herrialdean bertan201132026535191.00000
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten201121100.00000
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011156720.00000
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo201136017217.00000
Legazpi (G)Herrialdean bertan20115.8752.8592.31069313.00000
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten20112373819270.00000
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.872701.7372045.00000
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo20113671522412116.00000
Legorreta (G)Herrialdean bertan20111.124800275490.00000
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2011188910.00000
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111781316014.00000
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo20111361183141.00000
Legutiano (A)Herrialdean bertan201191413466810111.00000
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten2011313102184243.00000
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011247723037.00000
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo2011184787387.00000
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan201118113922200.00000
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten201137111790.00000
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112001712.00000
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo20111711204.00000
Leioa (B)Herrialdean bertan201120.6661.94017.2831.39548.00000
Leioa (B)AEko beste herrialde baten201146092335321.00000
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116.082285.85134169.00000
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.281741.57338596.00000
Lekeitio (B)Herrialdean bertan20115.9754.85871638219.00000
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten201126216768261.00000
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011434383612213.00000
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo20115567629713170.00000
Lemoa (B)Herrialdean bertan20112.5321.1701.1452143.00000
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten201143103210.00000
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114175393712.00000
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011341171756143.00000
Lemoiz (B)Herrialdean bertan20118973324271353.00000
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten2011165830.00000
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116725906.00000
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo201164431029.00000
Leza (A)Herrialdean bertan2011116111041.00000
Leza (A)AEko beste herrialde baten20113182030.00000
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20114604501.00000
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo20112731716.00000
Lezama (B)Herrialdean bertan20112.0039957792281.00000
Lezama (B)AEko beste herrialde baten20113543010.00000
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011186617343.00000
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo20111463103436.00000
Lezo (G)Herrialdean bertan20114.5372.1671.9833807.00000
Lezo (G)AEko beste herrialde baten201168135050.00000
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.016649051136.00000
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo201126021158774.00000
Lizartza (G)Herrialdean bertan201149941549341.00000
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten201152300.00000
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201134151621.00000
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo201188350332.00000
Loiu (B)Herrialdean bertan20111.7995441.0412095.00000
Loiu (B)AEko beste herrialde baten201151173040.00000
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112661251212.00000
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo201123213146667.00000
Mallabia (B)Herrialdean bertan2011740543159371.00000
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten2011238116108131.00000
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111242112010.00000
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo201143320020.00000
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan201153649124210.00000
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten201110993970.00000
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011145801.00000
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo201157624225.00000
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan20113.5512.9623722107.00000
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten201133823870273.00000
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201123181861423.00000
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo20116387015111406.00000
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan20118083693321061.00000
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten20111961030.00000
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115905801.00000
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo201143222217.00000
Mañaria (B)Herrialdean bertan201139430958261.00000
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten20112617900.00000
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112001901.00000
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo20115429043.00000
Mañueta (A)Herrialdean bertan2011183117390.00000
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten2011121920.00000
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118608420.00000
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo201135011222.00000
Mendaro (G)Herrialdean bertan20111.4128794181132.00000
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten2011134685871.00000
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011214619648.00000
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2011116679130.00000
Mendata (B)Herrialdean bertan201134627652180.00000
Mendata (B)AEko beste herrialde baten201164110.00000
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111621112.00000
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo2011136205.00000
Mendexa (B)Herrialdean bertan201137729949290.00000
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten201129151310.00000
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011157800.00000
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo201127413010.00000
Meñaka (B)Herrialdean bertan2011638445145480.00000
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten201183500.00000
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113803503.00000
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo20112711907.00000
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan20111641143173.00000
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten201190810.00000
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118708124.00000
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011180918.00000
Morga (B)Herrialdean bertan201136729957110.00000
Morga (B)AEko beste herrialde baten201141300.00000
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111301300.00000
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011170908.00000
Mundaka (B)Herrialdean bertan20111.5899344961545.00000
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten201141191570.00000
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20119388032.00000
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo20111532180052.00000
Mungia (B)Herrialdean bertan201112.3405.4955.6311.17143.00000
Mungia (B)AEko beste herrialde baten201122372139102.00000
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.831361.7121964.00000
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.798691.13635558.00000
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan201138731354200.00000
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten20111410310.00000
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111321001.00000
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011130418.00000
Murueta (B)Herrialdean bertan201125819840200.00000
Murueta (B)AEko beste herrialde baten201141210.00000
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201190900.00000
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011110704.00000
Muskiz (B)Herrialdean bertan20115.6831265.33220817.00000
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten20114893810.00000
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.15681.108832.00000
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011334161809129.00000
Mutiloa (G)Herrialdean bertan201121916338180.00000
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten201162310.00000
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201162202.00000
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo201110001.00000
Mutriku (G)Herrialdean bertan20113.6542.98841323914.00000
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten2011586420132340.00000
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201133416279831.00000
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo2011329331634129.00000
Muxika (B)Herrialdean bertan20111.2831.013194751.00000
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2011158520.00000
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115755101.00000
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo201158820327.00000
Nabarniz (B)Herrialdean bertan20112111802551.00000
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten201121100.00000
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201120200.00000
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo201180206.00000
Navaridas (A)Herrialdean bertan2011133012850.00000
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten2011132920.00000
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20115214911.00000
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo201131020011.00000
Oiartzun (G)Herrialdean bertan20118.3235.6682.07156717.00000
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten20111022962101.00000
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20119181667051829.00000
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo20114273925011127.00000
Oion (A)Herrialdean bertan20111.081171.0153910.00000
Oion (A)AEko beste herrialde baten201129038222273.00000
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.45681.3931441.00000
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo2011395521310167.00000
Okondo (A)Herrialdean bertan201153430464373.00000
Okondo (A)AEko beste herrialde baten201143726386250.00000
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20118508221.00000
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo201163233226.00000
Olaberria (G)Herrialdean bertan2011637352228534.00000
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten201193600.00000
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201121513185512.00000
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo201152220426.00000
Ondarroa (B)Herrialdean bertan20116.5155.47168134122.00000
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten2011591436118361.00000
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011752465379160.00000
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo20117335637416287.00000
Ordizia (G)Herrialdean bertan20116.4283.5862.24656432.00000
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2011105247461.00000
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.399631.2352675.00000
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.3077978221425.00000
Orendain (G)Herrialdean bertan20111561361541.00000
Orendain (G)AEko beste herrialde baten201120200.00000
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201162400.00000
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo201140004.00000
Orexa (G)Herrialdean bertan20119994500.00000
Orexa (G)AEko beste herrialde baten201111000.00000
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201151400.00000
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo201120110.00000
Orio (G)Herrialdean bertan20114.2013.20461636417.00000
Orio (G)AEko beste herrialde baten2011892751110.00000
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011476324141218.00000
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo2011411382306137.00000
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan2011980715176836.00000
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten201124111111.00000
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111361211446.00000
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011121960052.00000
Orozko (B)Herrialdean bertan20111.9327277784216.00000
Orozko (B)AEko beste herrialde baten201122133156311.00000
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011147413337.00000
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo20111661092559.00000
Ortuella (B)Herrialdean bertan20116.0821175.74321012.00000
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten20114634120.00000
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.86191.756393.00000
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo201123211128687.00000
Otxandio (B)Herrialdean bertan2011713477156800.00000
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten2011308174102320.00000
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201111129946.00000
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo20111061048345.00000
Oñati (G)Herrialdean bertan20118.4016.5261.29056025.00000
Oñati (G)AEko beste herrialde baten2011311134156201.00000
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.307661.07825138.00000
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2011643394204180.00000
Pasaia (G)Herrialdean bertan201110.7932.6306.8341.26663.00000
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten201126761189125.00000
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20113.1891002.68750352.00000
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.4894689930514.00000
Plentzia (B)Herrialdean bertan20113.4655042.63131416.00000
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten201173204850.00000
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011400438367.00000
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo201136114243896.00000
Portugalete (B)Herrialdean bertan201129.93989027.9281.04873.00000
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten201130341249121.00000
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201113.8612913.06233737.00000
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.521781.65844741.00000
Samaniego (A)Herrialdean bertan2011168615381.00000
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten20112662000.00000
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20117207101.00000
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo201150230315.00000
Santurtzi (B)Herrialdean bertan201129.86878128.05398153.00000
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten201133548276101.00000
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201112.9525112.51230359.00000
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.649621.71636835.00000
Segura (G)Herrialdean bertan20111.190941155877.00000
Segura (G)AEko beste herrialde baten2011103700.00000
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201179146212.00000
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011130847867.00000
Sestao (B)Herrialdean bertan201117.15542016.16152747.00000
Sestao (B)AEko beste herrialde baten20112042517090.00000
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20118.276217.70324528.00000
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo20112.192621.48336611.00000
Sondika (B)Herrialdean bertan20113.2658322.0953362.00000
Sondika (B)AEko beste herrialde baten201180235250.00000
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117316709511.00000
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo20112829176988.00000
Sopela (B)Herrialdean bertan20119.3061.4816.7961.00425.00000
Sopela (B)AEko beste herrialde baten201121358129260.00000
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.472171.3901352.00000
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo20117783450811225.00000
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan20112.071571.946608.00000
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten20111721410.00000
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011249123927.00000
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.tik kanpo2011166287473.00000
Soraluze (G)Herrialdean bertan20112.5681.52884118613.00000
Soraluze (G)AEko beste herrialde baten20111706494111.00000
Soraluze (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201173216636872.00000
Soraluze (G)Espainiako Est.tik kanpo2011359102032144.00000
Sukarrieta (B)Herrialdean bertan2011277134110330.00000
Sukarrieta (B)AEko beste herrialde baten201194320.00000
Sukarrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112402310.00000
Sukarrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011244947.00000
Tolosa (G)Herrialdean bertan201114.7528.8064.3961.52030.00000
Tolosa (G)AEko beste herrialde baten201120659134121.00000
Tolosa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.7242451.4082546.00000
Tolosa (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.1416270213364.00000
Trapagaran (B)Herrialdean bertan20118.9331698.42932510.00000
Trapagaran (B)AEko beste herrialde baten20117686530.00000
Trapagaran (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.43032.343876.00000
Trapagaran (B)Espainiako Est.tik kanpo2011412172777111.00000
Turtzioz (B)Herrialdean bertan201142911401170.00000
Turtzioz (B)AEko beste herrialde baten201100000.00000
Turtzioz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117807800.00000
Turtzioz (B)Espainiako Est.tik kanpo201128014014.00000
Ubide (B)Herrialdean bertan2011875917110.00000
Ubide (B)AEko beste herrialde baten2011642226133.00000
Ubide (B)Espainiako Est.ko beste AEtan201190621.00000
Ubide (B)Espainiako Est.tik kanpo20111812015.00000
Ugao (B)Herrialdean bertan20112.9176351.9453361.00000
Ugao (B)AEko beste herrialde baten2011118710560.00000
Ugao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116980645449.00000
Ugao (B)Espainiako Est.tik kanpo20112084112389.00000
Urduliz (B)Herrialdean bertan20112.8578661.7732144.00000
Urduliz (B)AEko beste herrialde baten201141142601.00000
Urduliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011433741538.00000
Urduliz (B)Espainiako Est.tik kanpo20111867124352.00000
Urduña (B)Herrialdean bertan20112.645892.4031467.00000
Urduña (B)AEko beste herrialde baten20114218399140.00000
Urduña (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20117381678455.00000
Urduña (B)Espainiako Est.tik kanpo20112734207359.00000
Urizaharra (A)Herrialdean bertan2011215420740.00000
Urizaharra (A)AEko beste herrialde baten20111331000.00000
Urizaharra (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20114214100.00000
Urizaharra (A)Espainiako Est.tik kanpo20111601123.00000
Urkabustaiz (A)Herrialdean bertan201168725615416.00000
Urkabustaiz (A)AEko beste herrialde baten201130546242170.00000
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111554137113.00000
Urkabustaiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2011157265486.00000
Urnieta (G)Herrialdean bertan20114.4552.0352.06433620.00000
Urnieta (G)AEko beste herrialde baten201192157610.00000
Urnieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.03472937619.00000
Urnieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011372242347107.00000
Urretxu (G)Herrialdean bertan20114.9552.4521.9974997.00000
Urretxu (G)AEko beste herrialde baten2011107218321.00000
Urretxu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.265711.1581224.00000
Urretxu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011394182587111.00000
Usurbil (G)Herrialdean bertan20114.6773.0921.20037213.00000
Usurbil (G)AEko beste herrialde baten201178195270.00000
Usurbil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201180251721822.00000
Usurbil (G)Espainiako Est.tik kanpo201130227191876.00000
Villabona-Amasa (G)Herrialdean bertan20114.3282.7081.23936417.00000
Villabona-Amasa (G)AEko beste herrialde baten201160124530.00000
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201176257664833.00000
Villabona-Amasa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011438292303176.00000
Villabuena de Alava (A)Herrialdean bertan2011205619270.00000
Villabuena de Alava (A)AEko beste herrialde baten20111641200.00000
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20117106614.00000
Villabuena de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo201137216316.00000
Zaldibar (B)Herrialdean bertan20111.7697918231532.00000
Zaldibar (B)AEko beste herrialde baten2011286111149260.00000
Zaldibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116403613321.00000
Zaldibar (B)Espainiako Est.tik kanpo201122810121691.00000
Zaldibia (G)Herrialdean bertan20111.2171.053103538.00000
Zaldibia (G)AEko beste herrialde baten20111421110.00000
Zaldibia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201199118008.00000
Zaldibia (G)Espainiako Est.tik kanpo20111361061560.00000
Zalduondo (A)Herrialdean bertan20111449120150.00000
Zalduondo (A)AEko beste herrialde baten20112171130.00000
Zalduondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20111301300.00000
Zalduondo (A)Espainiako Est.tik kanpo201191413.00000
Zalla (B)Herrialdean bertan20116.1711495.83018210.00000
Zalla (B)AEko beste herrialde baten2011112149260.00000
Zalla (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.158101.104836.00000
Zalla (B)Espainiako Est.tik kanpo20117074534021301.00000
Zamudio (B)Herrialdean bertan20112.2429381.0942064.00000
Zamudio (B)AEko beste herrialde baten20112871920.00000
Zamudio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20115924560424.00000
Zamudio (B)Espainiako Est.tik kanpo20112608160488.00000
Zanbrana (A)Herrialdean bertan2011226221653.00000
Zanbrana (A)AEko beste herrialde baten20112942410.00000
Zanbrana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011127012511.00000
Zanbrana (A)Espainiako Est.tik kanpo201144323216.00000
Zaratamo (B)Herrialdean bertan20111.2022947741313.00000
Zaratamo (B)AEko beste herrialde baten20113382410.00000
Zaratamo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20113365318112.00000
Zaratamo (B)Espainiako Est.tik kanpo201155926317.00000
Zarautz (G)Herrialdean bertan201116.87211.5373.7331.55448.00000
Zarautz (G)AEko beste herrialde baten2011826306451681.00000
Zarautz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.4781592.1913791.00000
Zarautz (G)Espainiako Est.tik kanpo20111.7521091.17552416.00000
Zeanuri (B)Herrialdean bertan20111.112815238572.00000
Zeanuri (B)AEko beste herrialde baten201128171100.00000
Zeanuri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20114934402.00000
Zeanuri (B)Espainiako Est.tik kanpo201187335247.00000
Zeberio (B)Herrialdean bertan2011911553270862.00000
Zeberio (B)AEko beste herrialde baten20112241620.00000
Zeberio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20116225613.00000
Zeberio (B)Espainiako Est.tik kanpo201133021111.00000
Zegama (G)Herrialdean bertan20111.1731.02095553.00000
Zegama (G)AEko beste herrialde baten201125111310.00000
Zegama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111061775311.00000
Zegama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011181999073.00000
Zerain (G)Herrialdean bertan20112292141131.00000
Zerain (G)AEko beste herrialde baten201110100.00000
Zerain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan201181601.00000
Zerain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011152706.00000
Zestoa (G)Herrialdean bertan20112.9292.4313901035.00000
Zestoa (G)AEko beste herrialde baten201188374650.00000
Zestoa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112301720328.00000
Zestoa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011253121363102.00000
Zierbena (B)Herrialdean bertan20111.227271.151463.00000
Zierbena (B)AEko beste herrialde baten201163300.00000
Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011128312302.00000
Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo201165437321.00000
Zigoitia (A)Herrialdean bertan20111.162711.008794.00000
Zigoitia (A)AEko beste herrialde baten201120961130171.00000
Zigoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20112511239110.00000
Zigoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo201182044236.00000
Ziortza-Bolibar (B)Herrialdean bertan201137233421170.00000
Ziortza-Bolibar (B)AEko beste herrialde baten20112825120.00000
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011101702.00000
Ziortza-Bolibar (B)Espainiako Est.tik kanpo20112411049.00000
Zizurkil (G)Herrialdean bertan20112.0881.2716271882.00000
Zizurkil (G)AEko beste herrialde baten20112261330.00000
Zizurkil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011459254101113.00000
Zizurkil (G)Espainiako Est.tik kanpo20111731392959.00000
Zornotza (B)Herrialdean bertan201112.6845.9405.4121.30131.00000
Zornotza (B)AEko beste herrialde baten2011320113188172.00000
Zornotza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.978432.8522558.00000
Zornotza (B)Espainiako Est.tik kanpo20111.5998184642630.00000
Zuia (A)Herrialdean bertan20111.467661.301991.00000
Zuia (A)AEko beste herrialde baten201145180338321.00000
Zuia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan20113375314513.00000
Zuia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011150791052.00000
Zumaia (G)Herrialdean bertan20117.1424.9621.62554015.00000
Zumaia (G)AEko beste herrialde baten201126599147172.00000
Zumaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20111.200501.1031730.00000
Zumaia (G)Espainiako Est.tik kanpo20115374727712201.00000
Zumarraga (G)Herrialdean bertan20116.4212.2033.26194710.00000
Zumarraga (G)AEko beste herrialde baten20111612612294.00000
Zumarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan20112.554662.4124234.00000
Zumarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011539193825133.00000

Iturria: Guk egindakoa. Biztanleria Zentsuak eta Biztanleriaren estatistikak, EUSTAT Arabarako, Bizkairako eta Gipuzkoarako. Euskarabidea (1991, 2001 eta 2011) Nafarroa Garairako. Soziolinguistikazko Inkesta, Ipar Euskal Herrirako (HPS).

Oharra: Ez dugu iparraldeko daturik.
* Hainbat kasutan Nafarroa Garaiko datuek ez dute hiztunen %100a osatzen, ehuneko kopuru txiki batean ezezaguna baita gaitasuna.
Iturrien inguruko edo egindako eragiketei buruzko xehetasun gehiago jakin nahi izanez gero, jo Metodologia atalera.



Soziolinguistika Klusterra / Tel.: 943 592 556 / Posta-e.: kluster@soziolinguistika.eus / MARTIN UGALDE KULTUR PARKEA, 20140 - ANDOAIN