Etxeko hizkuntzaren bilakaera jaioterriaren arabera, Udalerrika. Euskal Herria, » (%)
LurraldeaJaioterriaUrteaGuztira EuskaraErdaraBiakBeste
Abadiño (B)Herrialdean bertan1991100,047,338,414,20,1
Abadiño (B)Herrialdean bertan1996100,040,939,319,60,2
Abadiño (B)Herrialdean bertan2001100,041,042,016,90,1
Abadiño (B)Herrialdean bertan2006100,034,347,218,10,4
Abadiño (B)Herrialdean bertan2011100,033,152,014,60,3
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten1991100,027,063,09,70,2
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten1996100,020,864,115,10,0
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten2001100,022,762,414,40,5
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten2006100,025,159,414,11,4
Abadiño (B)AEko beste herrialde baten2011100,023,962,813,30,0
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,495,41,71,5
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,494,41,83,3
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,694,42,42,6
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,896,12,01,1
Abadiño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,194,61,13,2
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,012,274,31,412,2
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,07,674,72,515,2
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,07,477,02,513,1
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,788,42,94,0
Abadiño (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,464,27,421,1
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan1991100,097,50,42,20,0
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan1996100,098,40,01,60,0
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan2001100,097,70,02,30,0
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan2006100,073,75,820,50,0
Abaltzisketa (G)Herrialdean bertan2011100,089,35,25,50,0
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten2006100,00,0100,00,00,0
Abaltzisketa (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,00,0100,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,080,00,020,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,042,914,328,614,3
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,060,020,020,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,0100,00,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Abaltzisketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,033,366,70,00,0
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan1991100,00,297,52,20,1
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan1996100,00,296,92,90,0
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan2001100,00,596,92,50,0
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan2006100,01,595,32,30,9
Abanto-Zierbena (B)Herrialdean bertan2011100,02,192,84,80,3
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,397,31,30,0
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten1996100,03,886,89,40,0
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2001100,07,185,77,10,0
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2006100,010,683,36,10,0
Abanto-Zierbena (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,974,611,91,5
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,70,50,7
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,199,40,40,2
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,90,50,4
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,497,70,31,5
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,597,70,51,3
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,01,188,40,010,5
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,095,21,23,6
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,097,50,81,7
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,590,62,05,0
Abanto-Zierbena (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,078,32,415,3
Aduna (G)Herrialdean bertan1991100,097,21,11,80,0
Aduna (G)Herrialdean bertan1996100,086,05,88,20,0
Aduna (G)Herrialdean bertan2001100,086,73,49,90,0
Aduna (G)Herrialdean bertan2006100,064,413,921,10,6
Aduna (G)Herrialdean bertan2011100,077,514,57,80,3
Aduna (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Aduna (G)AEko beste herrialde baten1996100,00,050,050,00,0
Aduna (G)AEko beste herrialde baten2001100,025,062,512,50,0
Aduna (G)AEko beste herrialde baten2006100,020,060,020,00,0
Aduna (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,537,525,00,0
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,044,433,322,20,0
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,044,444,411,10,0
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,033,358,38,30,0
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,766,716,70,0
Aduna (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,476,97,70,0
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,090,00,010,0
Aduna (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,176,90,00,0
Agurain (A)Herrialdean bertan1991100,00,796,42,90,0
Agurain (A)Herrialdean bertan1996100,00,996,42,60,0
Agurain (A)Herrialdean bertan2001100,01,794,43,80,1
Agurain (A)Herrialdean bertan2006100,01,993,34,00,8
Agurain (A)Herrialdean bertan2011100,03,291,15,00,7
Agurain (A)AEko beste herrialde baten1991100,08,078,613,00,4
Agurain (A)AEko beste herrialde baten1996100,04,677,118,20,0
Agurain (A)AEko beste herrialde baten2001100,09,472,217,50,9
Agurain (A)AEko beste herrialde baten2006100,017,169,012,81,1
Agurain (A)AEko beste herrialde baten2011100,011,974,913,20,0
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,298,81,00,0
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,199,10,70,1
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,399,10,40,2
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,497,70,71,2
Agurain (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,596,21,01,2
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,090,50,09,5
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,080,00,020,0
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,077,83,718,5
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,286,23,96,7
Agurain (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,464,04,529,1
Aia (G)Herrialdean bertan1991100,092,91,95,10,1
Aia (G)Herrialdean bertan1996100,091,62,75,60,1
Aia (G)Herrialdean bertan2001100,093,93,42,70,0
Aia (G)Herrialdean bertan2006100,068,39,721,90,0
Aia (G)Herrialdean bertan2011100,080,113,06,90,0
Aia (G)AEko beste herrialde baten1991100,077,822,20,00,0
Aia (G)AEko beste herrialde baten1996100,055,60,033,311,1
Aia (G)AEko beste herrialde baten2001100,090,00,010,00,0
Aia (G)AEko beste herrialde baten2006100,055,627,816,70,0
Aia (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,044,020,00,0
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,025,040,621,912,5
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,022,054,28,515,3
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,045,536,411,46,8
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,019,063,813,83,4
Aia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,028,857,66,86,8
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,030,010,060,0
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,00,0100,0
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,155,611,122,2
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,012,572,52,512,5
Aia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,858,82,031,4
Aiara (A)Herrialdean bertan1991100,00,298,81,10,0
Aiara (A)Herrialdean bertan1996100,00,797,32,10,0
Aiara (A)Herrialdean bertan2001100,01,596,91,60,0
Aiara (A)Herrialdean bertan2006100,01,894,62,90,8
Aiara (A)Herrialdean bertan2011100,03,391,55,10,1
Aiara (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,496,03,70,0
Aiara (A)AEko beste herrialde baten1996100,01,594,83,70,0
Aiara (A)AEko beste herrialde baten2001100,02,495,22,40,0
Aiara (A)AEko beste herrialde baten2006100,02,192,63,91,4
Aiara (A)AEko beste herrialde baten2011100,02,591,45,80,3
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,097,00,03,0
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,01,00,0
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,396,52,20,0
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,794,93,41,0
Aiara (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,397,60,71,4
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,087,50,012,5
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,094,91,73,4
Aiara (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,872,21,322,8
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan1991100,095,80,24,00,0
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan1996100,095,82,31,90,0
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan2001100,096,01,62,40,0
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan2006100,071,87,720,50,0
Aizarnazabal (G)Herrialdean bertan2011100,080,910,78,20,2
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten2001100,075,00,025,00,0
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten2006100,022,233,344,40,0
Aizarnazabal (G)AEko beste herrialde baten2011100,038,955,65,60,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,016,716,766,70,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,025,075,00,00,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,025,058,316,70,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,010,379,310,30,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,587,50,00,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,025,012,50,062,5
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,094,83,41,7
Aizarnazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,068,74,520,9
Ajangiz (B)Herrialdean bertan1991100,093,83,72,20,3
Ajangiz (B)Herrialdean bertan1996100,091,83,64,60,0
Ajangiz (B)Herrialdean bertan2001100,085,34,610,10,0
Ajangiz (B)Herrialdean bertan2006100,065,911,422,60,0
Ajangiz (B)Herrialdean bertan2011100,068,015,216,60,2
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten2006100,033,30,066,70,0
Ajangiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,080,020,00,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,020,070,010,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,060,040,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,050,050,00,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,022,255,622,20,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,090,010,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,033,325,016,725,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,020,040,00,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,733,325,025,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,016,775,08,30,0
Ajangiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,786,76,70,0
Albiztur (G)Herrialdean bertan1991100,0100,00,00,00,0
Albiztur (G)Herrialdean bertan1996100,098,21,10,70,0
Albiztur (G)Herrialdean bertan2001100,093,02,24,80,0
Albiztur (G)Herrialdean bertan2006100,068,48,323,30,0
Albiztur (G)Herrialdean bertan2011100,084,88,46,80,0
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten2001-----
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten2006-----
Albiztur (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,085,714,30,00,0
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,066,716,716,70,0
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,033,366,70,00,0
Albiztur (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,344,411,111,1
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,060,020,00,020,0
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,025,075,00,00,0
Albiztur (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,050,033,30,016,7
Alegia (G)Herrialdean bertan1991100,083,99,76,40,0
Alegia (G)Herrialdean bertan1996100,079,68,511,20,7
Alegia (G)Herrialdean bertan2001100,080,311,38,40,0
Alegia (G)Herrialdean bertan2006100,061,515,922,50,1
Alegia (G)Herrialdean bertan2011100,069,219,211,50,1
Alegia (G)AEko beste herrialde baten1991100,050,050,00,00,0
Alegia (G)AEko beste herrialde baten1996100,026,746,726,70,0
Alegia (G)AEko beste herrialde baten2001100,044,455,60,00,0
Alegia (G)AEko beste herrialde baten2006100,030,060,010,00,0
Alegia (G)AEko beste herrialde baten2011100,013,366,720,00,0
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,09,083,47,60,0
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,011,478,69,50,5
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,09,082,09,00,0
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,09,080,78,41,8
Alegia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,888,44,10,7
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,025,075,00,00,0
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,035,341,217,65,9
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,890,95,51,8
Alegia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,360,91,328,5
Alkiza (G)Herrialdean bertan1991100,094,90,44,70,0
Alkiza (G)Herrialdean bertan1996100,095,22,42,40,0
Alkiza (G)Herrialdean bertan2001100,089,64,65,80,0
Alkiza (G)Herrialdean bertan2006100,067,912,319,90,0
Alkiza (G)Herrialdean bertan2011100,078,511,210,30,0
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten2006100,025,075,00,00,0
Alkiza (G)AEko beste herrialde baten2011100,075,00,025,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,050,050,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,087,512,50,0
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,075,025,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,075,016,78,3
Alkiza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,171,414,37,1
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,075,025,00,0
Alkiza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,075,00,025,0
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan1991100,00,497,52,00,1
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan1996100,00,895,63,40,2
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan2001100,01,296,12,70,0
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan2006100,02,194,23,00,7
Alonsotegi (B)Herrialdean bertan2011100,03,390,75,70,2
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten1991100,02,093,94,10,0
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,095,05,00,0
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,090,99,10,0
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten2006100,011,482,92,92,9
Alonsotegi (B)AEko beste herrialde baten2011100,00,090,69,40,0
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,60,10,2
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,80,40,7
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,099,50,30,2
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,298,30,51,0
Alonsotegi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,297,60,41,8
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,087,50,012,5
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,094,10,05,9
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,979,40,017,6
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,189,72,15,2
Alonsotegi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,378,04,716,0
Altzaga (G)Herrialdean bertan1991100,095,50,03,41,1
Altzaga (G)Herrialdean bertan1996100,095,61,13,30,0
Altzaga (G)Herrialdean bertan2001100,090,61,08,30,0
Altzaga (G)Herrialdean bertan2006100,064,119,816,00,0
Altzaga (G)Herrialdean bertan2011100,072,718,27,71,4
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten1991100,050,00,050,00,0
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten2001-----
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten2006-----
Altzaga (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,066,70,00,033,3
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,00,050,0
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,766,70,016,7
Altzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,750,033,30,0
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,057,142,90,0
Altzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,040,060,00,00,0
Altzo (G)Herrialdean bertan1991100,093,81,94,00,3
Altzo (G)Herrialdean bertan1996100,096,12,61,30,0
Altzo (G)Herrialdean bertan2001100,089,65,74,70,0
Altzo (G)Herrialdean bertan2006100,068,712,219,10,0
Altzo (G)Herrialdean bertan2011100,076,915,37,80,0
Altzo (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Altzo (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Altzo (G)AEko beste herrialde baten2001100,050,025,025,00,0
Altzo (G)AEko beste herrialde baten2006100,020,020,060,00,0
Altzo (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,050,025,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,075,025,00,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,066,733,30,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,037,562,50,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,023,576,50,00,0
Altzo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,177,811,10,0
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,077,811,111,1
Altzo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,072,70,027,3
Amezketa (G)Herrialdean bertan1991100,096,51,12,40,0
Amezketa (G)Herrialdean bertan1996100,094,51,73,80,0
Amezketa (G)Herrialdean bertan2001100,093,22,04,90,0
Amezketa (G)Herrialdean bertan2006100,075,34,520,20,0
Amezketa (G)Herrialdean bertan2011100,086,56,66,80,1
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten1991100,041,716,741,70,0
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten1996100,040,020,040,00,0
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten2001100,066,70,033,30,0
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten2006100,080,00,020,00,0
Amezketa (G)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,00,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,061,329,09,70,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,029,254,216,70,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,028,657,114,30,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,028,056,016,00,0
Amezketa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,038,542,311,57,7
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,050,00,00,0
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,075,012,512,5
Amezketa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,081,44,77,0
Amoroto (B)Herrialdean bertan1991100,098,11,90,00,0
Amoroto (B)Herrialdean bertan1996100,096,92,30,80,0
Amoroto (B)Herrialdean bertan2001100,094,82,03,20,0
Amoroto (B)Herrialdean bertan2006100,069,97,922,20,0
Amoroto (B)Herrialdean bertan2011100,084,77,97,10,3
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten1996100,083,316,70,00,0
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2006100,087,50,012,50,0
Amoroto (B)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,033,366,70,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,066,733,30,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,025,050,025,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,033,366,70,00,0
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,023,161,57,77,7
Amoroto (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,664,30,07,1
Amurrio (A)Herrialdean bertan1991100,00,595,93,60,0
Amurrio (A)Herrialdean bertan1996100,00,592,86,70,0
Amurrio (A)Herrialdean bertan2001100,01,195,03,80,1
Amurrio (A)Herrialdean bertan2006100,01,893,83,50,9
Amurrio (A)Herrialdean bertan2011100,02,492,05,40,2
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,892,76,50,0
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,991,57,50,0
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten2001100,01,993,14,90,1
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten2006100,03,491,44,50,7
Amurrio (A)AEko beste herrialde baten2011100,04,187,77,90,3
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,70,60,6
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,20,90,8
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,11,00,8
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,297,41,21,3
Amurrio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,896,81,11,3
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,05,289,71,73,4
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,03,195,41,50,0
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,078,43,915,7
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,688,23,96,4
Amurrio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,379,92,016,8
Andoain (G)Herrialdean bertan1991100,036,745,018,20,2
Andoain (G)Herrialdean bertan1996100,036,244,319,40,1
Andoain (G)Herrialdean bertan2001100,037,446,615,80,2
Andoain (G)Herrialdean bertan2006100,028,849,022,00,3
Andoain (G)Herrialdean bertan2011100,029,553,616,60,2
Andoain (G)AEko beste herrialde baten1991100,016,065,418,70,0
Andoain (G)AEko beste herrialde baten1996100,016,268,615,20,0
Andoain (G)AEko beste herrialde baten2001100,021,768,69,70,0
Andoain (G)AEko beste herrialde baten2006100,014,574,310,60,6
Andoain (G)AEko beste herrialde baten2011100,013,071,613,61,8
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,990,33,90,9
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,388,84,41,6
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,191,13,10,7
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,790,64,21,5
Andoain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,592,92,70,9
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,06,371,95,216,7
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,08,072,93,715,4
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,786,65,03,8
Andoain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,671,63,120,7
Anoeta (G)Herrialdean bertan1991100,060,422,617,00,0
Anoeta (G)Herrialdean bertan1996100,063,120,816,10,1
Anoeta (G)Herrialdean bertan2001100,061,021,217,80,0
Anoeta (G)Herrialdean bertan2006100,052,226,521,30,1
Anoeta (G)Herrialdean bertan2011100,055,326,617,80,3
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten1991100,018,862,518,80,0
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten1996100,013,353,333,30,0
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten2001100,018,850,031,30,0
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten2006100,021,464,314,30,0
Anoeta (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,755,627,80,0
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,010,383,76,00,0
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,978,29,91,0
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,09,281,38,80,8
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,09,681,36,72,5
Anoeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,785,16,70,5
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,027,872,20,00,0
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,00,0100,0
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,876,50,011,8
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,787,05,63,7
Anoeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,462,13,227,4
Antzuola (G)Herrialdean bertan1991100,075,317,37,40,0
Antzuola (G)Herrialdean bertan1996100,070,917,211,90,1
Antzuola (G)Herrialdean bertan2001100,072,518,98,60,0
Antzuola (G)Herrialdean bertan2006100,059,321,619,10,1
Antzuola (G)Herrialdean bertan2011100,066,622,110,60,7
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten1991100,070,321,68,10,0
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten1996100,065,722,98,62,9
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten2001100,050,035,015,00,0
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten2006100,043,152,34,60,0
Antzuola (G)AEko beste herrialde baten2011100,020,946,331,31,5
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,389,05,91,9
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,387,85,31,6
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,04,390,13,42,2
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,889,94,71,6
Antzuola (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,584,68,22,7
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,025,050,00,025,0
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,733,325,025,0
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,084,25,310,5
Antzuola (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,162,94,129,9
Arakaldo (B)Herrialdean bertan1991100,025,966,77,40,0
Arakaldo (B)Herrialdean bertan1996100,013,880,55,70,0
Arakaldo (B)Herrialdean bertan2001100,09,246,144,70,0
Arakaldo (B)Herrialdean bertan2006100,024,754,819,21,4
Arakaldo (B)Herrialdean bertan2011100,041,044,914,10,0
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,083,316,70,0
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten2006100,020,070,010,00,0
Arakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011100,030,050,020,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006-----
Arakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,783,30,00,0
Arama (G)Herrialdean bertan1991100,084,77,38,00,0
Arama (G)Herrialdean bertan1996100,084,48,27,50,0
Arama (G)Herrialdean bertan2001100,083,47,39,30,0
Arama (G)Herrialdean bertan2006100,065,510,923,60,0
Arama (G)Herrialdean bertan2011100,071,714,513,90,0
Arama (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Arama (G)AEko beste herrialde baten1996100,050,00,050,00,0
Arama (G)AEko beste herrialde baten2001100,00,00,0100,00,0
Arama (G)AEko beste herrialde baten2006100,050,050,00,00,0
Arama (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,020,060,020,00,0
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,033,366,70,00,0
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,025,075,00,00,0
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,011,166,711,111,1
Arama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,385,70,00,0
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo2006-----
Arama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,254,50,027,3
Aramaio (A)Herrialdean bertan1991100,076,38,615,10,0
Aramaio (A)Herrialdean bertan1996100,079,98,411,50,2
Aramaio (A)Herrialdean bertan2001100,071,47,620,90,1
Aramaio (A)Herrialdean bertan2006100,046,411,941,60,0
Aramaio (A)Herrialdean bertan2011100,061,621,416,80,2
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten1991100,053,920,324,90,9
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten1996100,061,614,322,91,2
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten2001100,062,419,417,30,9
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten2006100,039,924,835,00,3
Aramaio (A)AEko beste herrialde baten2011100,056,429,114,30,2
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,05,882,611,60,0
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,09,270,120,70,0
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,06,770,822,50,0
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,569,826,70,0
Aramaio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,013,379,57,20,0
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,033,316,750,0
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,025,025,00,050,0
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,040,025,030,0
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,982,47,83,9
Aramaio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,013,856,97,721,5
Arantzazu (B)Herrialdean bertan1991100,084,64,710,60,0
Arantzazu (B)Herrialdean bertan1996100,084,45,89,70,0
Arantzazu (B)Herrialdean bertan2001100,078,013,18,90,0
Arantzazu (B)Herrialdean bertan2006100,056,717,226,10,0
Arantzazu (B)Herrialdean bertan2011100,056,530,313,30,0
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,00,0100,00,0
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten2001100,050,050,00,00,0
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten2006100,066,733,30,00,0
Arantzazu (B)AEko beste herrialde baten2011100,033,366,70,00,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,092,04,00,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,088,012,00,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,089,510,50,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,885,79,50,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,090,59,50,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,00,00,0100,0
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,066,716,716,7
Arantzazu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,473,98,70,0
Areatza (B)Herrialdean bertan1991100,037,235,527,20,1
Areatza (B)Herrialdean bertan1996100,035,939,224,40,5
Areatza (B)Herrialdean bertan2001100,037,530,032,30,1
Areatza (B)Herrialdean bertan2006100,042,432,325,20,0
Areatza (B)Herrialdean bertan2011100,036,743,919,20,1
Areatza (B)AEko beste herrialde baten1991100,026,143,530,40,0
Areatza (B)AEko beste herrialde baten1996100,018,254,527,30,0
Areatza (B)AEko beste herrialde baten2001100,026,740,033,30,0
Areatza (B)AEko beste herrialde baten2006100,050,037,512,50,0
Areatza (B)AEko beste herrialde baten2011100,027,359,113,60,0
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,593,74,90,0
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,891,56,10,6
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,890,78,50,0
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,787,28,30,9
Areatza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,985,58,25,5
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,080,00,00,0
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,06,331,30,062,5
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,190,23,35,4
Areatza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,064,06,723,3
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan1991100,054,125,220,60,1
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan1996100,053,325,321,40,0
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan2001100,052,726,920,30,1
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan2006100,050,529,919,40,1
Aretxabaleta (G)Herrialdean bertan2011100,047,734,517,40,3
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten1991100,028,153,518,40,0
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten1996100,031,653,015,20,2
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten2001100,029,252,418,20,2
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten2006100,032,754,912,10,3
Aretxabaleta (G)AEko beste herrialde baten2011100,032,052,515,20,3
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,490,85,52,3
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,292,44,41,1
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,991,26,40,6
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,089,95,31,8
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,191,84,20,9
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,08,876,52,911,8
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,559,617,311,5
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,186,35,13,4
Aretxabaleta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,169,82,318,8
Armiñon (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Herrialdean bertan2001100,00,097,92,10,0
Armiñon (A)Herrialdean bertan2006100,01,196,71,11,1
Armiñon (A)Herrialdean bertan2011100,04,591,80,92,7
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,088,911,10,0
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,090,90,09,1
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten2006100,00,092,97,10,0
Armiñon (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,097,92,10,0
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,90,02,1
Armiñon (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,796,60,01,7
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Armiñon (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,083,30,016,7
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan1991100,01,098,80,20,0
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan1996100,00,299,10,40,4
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan2001100,00,298,01,90,0
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan2006100,00,697,11,60,8
Arraia-Maeztu (A)Herrialdean bertan2011100,02,292,94,70,2
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten1991100,06,793,30,00,0
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten1996100,04,861,933,30,0
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten2001100,013,677,39,10,0
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten2006100,015,476,97,70,0
Arraia-Maeztu (A)AEko beste herrialde baten2011100,014,371,414,30,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,11,01,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,098,10,01,9
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,098,91,10,0
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,066,70,033,3
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,033,30,066,7
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,07,463,03,725,9
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,084,610,35,1
Arraia-Maeztu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,085,74,18,2
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan1991100,035,541,922,50,0
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan1996100,013,531,355,20,0
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan2001100,020,131,748,20,0
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan2006100,033,741,724,10,5
Arrankudiaga (B)Herrialdean bertan2011100,028,353,018,30,4
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten1991100,04,270,825,00,0
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,071,728,30,0
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten2001100,01,761,037,30,0
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten2006100,012,767,619,70,0
Arrankudiaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,674,414,00,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,295,21,60,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,096,73,30,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,61,40,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,593,71,32,5
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,595,02,50,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,066,70,033,3
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,060,040,00,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,083,316,70,0
Arrankudiaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,978,07,39,8
Arrasate (G)Herrialdean bertan1991100,039,036,224,80,1
Arrasate (G)Herrialdean bertan1996100,040,435,723,80,1
Arrasate (G)Herrialdean bertan2001100,038,836,125,00,1
Arrasate (G)Herrialdean bertan2006100,036,838,125,00,2
Arrasate (G)Herrialdean bertan2011100,035,943,720,10,2
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten1991100,022,860,616,60,0
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten1996100,024,460,614,90,0
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten2001100,022,461,016,50,1
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten2006100,024,460,115,20,3
Arrasate (G)AEko beste herrialde baten2011100,026,757,016,10,2
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,592,64,50,3
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,093,93,70,5
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,394,53,60,6
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,594,63,40,5
Arrasate (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,095,62,21,1
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,018,561,511,58,5
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,010,050,00,040,0
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,09,872,05,712,5
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,782,66,25,5
Arrasate (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,175,43,315,2
Arratzu (B)Herrialdean bertan1991-----
Arratzu (B)Herrialdean bertan1996100,092,51,36,20,0
Arratzu (B)Herrialdean bertan2001100,088,92,68,50,0
Arratzu (B)Herrialdean bertan2006100,072,18,319,70,0
Arratzu (B)Herrialdean bertan2011100,077,58,613,30,6
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten1991-----
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten1996100,087,50,012,50,0
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten2001100,071,428,60,00,0
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten2006100,060,00,040,00,0
Arratzu (B)AEko beste herrialde baten2011100,071,414,314,30,0
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991-----
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,022,255,622,20,0
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,050,050,00,00,0
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,036,454,59,10,0
Arratzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,190,90,00,0
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,00,060,00,0
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,083,30,016,70,0
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,010,030,050,010,0
Arratzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,537,537,512,5
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan1991100,00,797,12,30,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan1996100,01,295,53,40,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan2001100,02,094,33,70,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan2006100,02,191,35,21,4
Arratzu-Ubarrundia (A)Herrialdean bertan2011100,03,189,96,80,2
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten1991100,014,571,014,50,0
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten1996100,011,178,910,00,0
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2001100,013,176,210,70,0
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2006100,014,473,911,70,0
Arratzu-Ubarrundia (A)AEko beste herrialde baten2011100,012,082,16,00,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,20,80,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,20,80,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,097,51,70,8
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,41,90,6
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,098,21,20,6
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,058,38,333,3
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,089,73,46,9
Arratzu-Ubarrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,067,47,025,6
Arrieta (B)Herrialdean bertan1991100,088,07,05,00,0
Arrieta (B)Herrialdean bertan1996100,082,28,98,90,0
Arrieta (B)Herrialdean bertan2001100,068,216,914,90,0
Arrieta (B)Herrialdean bertan2006100,053,128,918,00,0
Arrieta (B)Herrialdean bertan2011100,049,934,715,00,4
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten1991-----
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,033,366,70,0
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,00,0100,00,0
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten2006100,016,750,033,30,0
Arrieta (B)AEko beste herrialde baten2011100,00,050,050,00,0
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,043,856,30,00,0
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,021,168,410,50,0
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,479,317,20,0
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,972,413,86,9
Arrieta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,017,978,63,60,0
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,050,00,050,0
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,027,372,70,00,0
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,081,014,34,8
Arrieta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,771,00,019,4
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan1991100,03,785,810,40,0
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan1996100,04,086,49,60,1
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan2001100,04,583,012,50,1
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan2006100,06,682,59,51,4
Arrigorriaga (B)Herrialdean bertan2011100,06,484,39,00,3
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,593,64,90,0
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten1996100,02,593,04,50,0
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten2001100,05,685,58,50,4
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten2006100,05,286,67,40,9
Arrigorriaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,07,285,27,60,0
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,30,80,8
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,097,70,81,5
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,497,21,01,5
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,694,81,13,5
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,596,30,72,5
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,095,50,04,5
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,088,00,911,1
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,588,32,09,3
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,888,24,15,9
Arrigorriaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,478,32,316,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan1991100,066,912,320,80,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan1996100,065,413,920,70,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan2001100,060,616,223,10,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan2006100,051,520,827,50,2
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Herrialdean bertan2011100,057,628,214,20,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten1991100,066,733,30,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten1996100,033,366,70,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten2001100,020,060,020,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten2006100,016,733,350,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)AEko beste herrialde baten2011100,042,942,914,30,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,05,683,311,10,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,482,813,80,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,277,419,40,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,776,713,33,3
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,779,24,20,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,00,0100,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,00,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,06,780,013,30,0
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,985,44,94,9
Arteaga-Gaztelu-Elexabeitia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,575,75,49,5
Artzentales (B)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Herrialdean bertan2001100,02,596,11,40,0
Artzentales (B)Herrialdean bertan2006100,03,693,32,40,7
Artzentales (B)Herrialdean bertan2011100,02,893,24,00,0
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2001100,09,163,627,30,0
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2006100,037,556,36,30,0
Artzentales (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,177,811,10,0
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,097,12,90,0
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,396,70,00,0
Artzentales (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,688,92,82,8
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,060,020,020,0
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Artzentales (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,087,30,012,7
Artziniega (A)Herrialdean bertan1991100,00,295,34,50,0
Artziniega (A)Herrialdean bertan1996100,00,697,22,20,0
Artziniega (A)Herrialdean bertan2001100,00,098,02,00,0
Artziniega (A)Herrialdean bertan2006100,01,396,31,70,7
Artziniega (A)Herrialdean bertan2011100,02,692,05,20,2
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,094,95,10,0
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,696,62,70,2
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,497,12,50,0
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten2006100,01,493,63,81,1
Artziniega (A)AEko beste herrialde baten2011100,02,989,67,00,5
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,60,40,0
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,20,00,8
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,61,40,0
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,497,41,11,1
Artziniega (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,795,20,04,0
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,068,00,032,0
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,877,28,812,3
Artziniega (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,174,22,320,3
Asparrena (A)Herrialdean bertan1991100,00,598,70,80,0
Asparrena (A)Herrialdean bertan1996100,00,498,01,50,2
Asparrena (A)Herrialdean bertan2001100,01,894,73,60,0
Asparrena (A)Herrialdean bertan2006100,01,793,44,30,6
Asparrena (A)Herrialdean bertan2011100,03,587,68,50,3
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten1991100,014,680,64,90,0
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten1996100,014,669,915,50,0
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten2001100,015,665,219,10,0
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten2006100,016,763,319,30,7
Asparrena (A)AEko beste herrialde baten2011100,019,263,514,72,6
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,298,10,80,0
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,096,43,60,0
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,693,35,10,0
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,392,45,90,4
Asparrena (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,491,02,44,1
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,093,10,06,9
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,885,51,68,1
Asparrena (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,668,42,023,0
Asteasu (G)Herrialdean bertan1991100,086,410,72,80,1
Asteasu (G)Herrialdean bertan1996100,087,39,13,40,2
Asteasu (G)Herrialdean bertan2001100,079,210,89,80,2
Asteasu (G)Herrialdean bertan2006100,061,118,420,40,1
Asteasu (G)Herrialdean bertan2011100,071,417,810,50,3
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten1991100,085,70,014,30,0
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten1996100,014,371,414,30,0
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten2001100,014,371,414,30,0
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten2006100,011,155,633,30,0
Asteasu (G)AEko beste herrialde baten2011100,010,080,010,00,0
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,06,791,31,90,0
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,978,410,83,9
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,04,383,011,71,1
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,08,480,48,42,8
Asteasu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,783,73,34,3
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,011,870,60,017,6
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,050,00,00,0
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,378,915,80,0
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,378,19,46,3
Asteasu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,877,84,215,3
Astigarraga (G)Herrialdean bertan1991100,051,132,216,50,2
Astigarraga (G)Herrialdean bertan1996100,052,330,716,90,1
Astigarraga (G)Herrialdean bertan2001100,043,841,015,10,2
Astigarraga (G)Herrialdean bertan2006100,038,645,715,20,6
Astigarraga (G)Herrialdean bertan2011100,037,648,214,00,2
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten1991100,02,678,918,40,0
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten1996100,012,175,812,10,0
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten2001100,018,864,616,70,0
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten2006100,022,864,912,30,0
Astigarraga (G)AEko beste herrialde baten2011100,012,575,012,50,0
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,08,485,06,60,0
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,680,86,14,5
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,09,783,95,50,9
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,08,785,14,12,1
Astigarraga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,188,03,11,7
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,05,268,83,122,9
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,875,85,518,0
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,288,85,63,4
Astigarraga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,272,87,016,0
Ataun (G)Herrialdean bertan1991100,096,81,21,80,2
Ataun (G)Herrialdean bertan1996100,095,72,51,70,0
Ataun (G)Herrialdean bertan2001100,091,84,04,20,0
Ataun (G)Herrialdean bertan2006100,070,69,120,20,1
Ataun (G)Herrialdean bertan2011100,079,512,57,70,3
Ataun (G)AEko beste herrialde baten1991100,080,020,00,00,0
Ataun (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Ataun (G)AEko beste herrialde baten2001100,075,00,025,00,0
Ataun (G)AEko beste herrialde baten2006100,025,037,525,012,5
Ataun (G)AEko beste herrialde baten2011100,016,775,08,30,0
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,038,242,619,10,0
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,042,946,09,51,6
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,050,732,810,46,0
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,026,450,023,60,0
Ataun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,044,844,88,61,7
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,020,040,020,020,0
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,050,00,00,0
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,088,04,04,0
Ataun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,976,31,318,4
Atxondo (B)Herrialdean bertan1991100,063,927,48,70,0
Atxondo (B)Herrialdean bertan1996100,057,722,819,40,1
Atxondo (B)Herrialdean bertan2001100,064,226,39,50,0
Atxondo (B)Herrialdean bertan2006100,045,930,523,50,2
Atxondo (B)Herrialdean bertan2011100,047,637,614,70,1
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten1991100,046,041,312,70,0
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten1996100,041,238,220,60,0
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten2001100,061,830,97,40,0
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten2006100,045,630,923,50,0
Atxondo (B)AEko beste herrialde baten2011100,046,344,89,00,0
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,697,32,10,0
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,394,43,32,0
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,797,60,70,0
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,294,63,11,2
Atxondo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,895,82,50,8
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,025,075,00,00,0
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,333,333,30,0
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,07,192,90,00,0
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,381,84,511,4
Atxondo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,869,110,311,8
Aulesti (B)Herrialdean bertan1991100,095,92,02,10,0
Aulesti (B)Herrialdean bertan1996100,094,41,34,10,2
Aulesti (B)Herrialdean bertan2001100,095,21,73,20,0
Aulesti (B)Herrialdean bertan2006100,074,84,720,50,0
Aulesti (B)Herrialdean bertan2011100,086,67,75,50,2
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten1991100,088,95,65,60,0
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten1996100,084,215,80,00,0
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten2001100,088,911,10,00,0
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten2006100,068,421,110,50,0
Aulesti (B)AEko beste herrialde baten2011100,065,020,015,00,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,033,333,333,30,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,080,020,00,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,066,733,30,0
Aulesti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,083,316,70,0
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,058,316,725,00,0
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,061,57,77,723,1
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,063,69,127,30,0
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,023,535,335,35,9
Aulesti (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,856,39,415,6
Azkoitia (G)Herrialdean bertan1991100,078,913,37,80,0
Azkoitia (G)Herrialdean bertan1996100,078,412,59,10,1
Azkoitia (G)Herrialdean bertan2001100,077,714,18,10,1
Azkoitia (G)Herrialdean bertan2006100,067,617,115,20,2
Azkoitia (G)Herrialdean bertan2011100,070,719,99,20,2
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten1991100,045,642,611,80,0
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten1996100,045,538,115,70,7
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten2001100,044,745,39,30,6
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten2006100,035,953,310,80,0
Azkoitia (G)AEko beste herrialde baten2011100,038,950,210,40,5
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,989,25,81,2
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,983,27,62,2
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,785,97,70,8
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,085,06,32,7
Azkoitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,085,65,21,2
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,09,861,019,59,8
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,366,70,00,0
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,010,141,310,138,4
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,086,74,54,8
Azkoitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,972,33,818,0
Azpeitia (G)Herrialdean bertan1991100,084,77,08,30,1
Azpeitia (G)Herrialdean bertan1996100,085,87,16,90,1
Azpeitia (G)Herrialdean bertan2001100,084,47,28,30,0
Azpeitia (G)Herrialdean bertan2006100,073,59,616,80,1
Azpeitia (G)Herrialdean bertan2011100,079,512,08,30,2
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten1991100,050,023,326,70,0
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten1996100,055,131,911,91,1
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten2001100,045,536,917,10,5
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten2006100,042,746,710,10,5
Azpeitia (G)AEko beste herrialde baten2011100,039,849,59,70,9
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,08,681,010,40,0
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,012,875,69,42,1
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,08,281,39,60,9
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,09,280,97,82,1
Azpeitia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,587,85,10,6
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,019,750,816,413,1
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,040,00,020,0
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,013,150,57,628,8
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,883,25,36,7
Azpeitia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,272,92,518,4
Añana (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Herrialdean bertan1996100,00,098,81,20,0
Añana (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,30,70,0
Añana (A)Herrialdean bertan2006100,00,798,60,00,7
Añana (A)Herrialdean bertan2011100,02,696,60,90,0
Añana (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Añana (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Añana (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,092,97,10,0
Añana (A)AEko beste herrialde baten2006100,07,185,77,10,0
Añana (A)AEko beste herrialde baten2011100,05,694,40,00,0
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,066,70,033,3
Añana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,155,622,211,1
Bakio (B)Herrialdean bertan1991100,035,022,642,20,2
Bakio (B)Herrialdean bertan1996100,015,533,651,00,0
Bakio (B)Herrialdean bertan2001100,034,345,619,80,3
Bakio (B)Herrialdean bertan2006100,032,652,214,60,6
Bakio (B)Herrialdean bertan2011100,027,654,917,20,3
Bakio (B)AEko beste herrialde baten1991100,015,430,853,80,0
Bakio (B)AEko beste herrialde baten1996100,014,855,629,60,0
Bakio (B)AEko beste herrialde baten2001100,024,158,617,20,0
Bakio (B)AEko beste herrialde baten2006100,035,754,89,50,0
Bakio (B)AEko beste herrialde baten2011100,017,946,235,90,0
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,287,010,90,0
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,095,03,00,0
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,296,00,80,0
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,893,02,12,1
Bakio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,584,14,36,1
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,09,190,90,00,0
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,090,010,00,0
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,084,63,811,5
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,884,85,75,7
Bakio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,459,88,028,7
Baliarrain (G)Herrialdean bertan1991100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)Herrialdean bertan1996100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)Herrialdean bertan2001100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)Herrialdean bertan2006100,075,34,919,80,0
Baliarrain (G)Herrialdean bertan2011100,090,04,54,50,9
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten2006100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991-----
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996-----
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,066,733,30,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,033,366,70,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,040,060,00,00,0
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo2006-----
Baliarrain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,066,70,033,3
Balmaseda (B)Herrialdean bertan1991100,00,198,11,70,0
Balmaseda (B)Herrialdean bertan1996100,00,199,00,90,0
Balmaseda (B)Herrialdean bertan2001100,00,198,31,50,1
Balmaseda (B)Herrialdean bertan2006100,01,196,51,50,9
Balmaseda (B)Herrialdean bertan2011100,02,094,03,60,4
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,395,03,80,0
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,097,22,80,0
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,097,12,90,0
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten2006100,04,190,44,11,4
Balmaseda (B)AEko beste herrialde baten2011100,08,284,96,80,0
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,60,20,2
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,90,10,0
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,099,50,20,3
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,198,80,30,9
Balmaseda (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,097,10,81,1
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,096,51,81,8
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,096,43,60,0
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,287,95,14,8
Balmaseda (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,971,93,020,1
Barakaldo (B)Herrialdean bertan1991100,00,298,11,60,1
Barakaldo (B)Herrialdean bertan1996100,00,397,52,10,1
Barakaldo (B)Herrialdean bertan2001100,00,597,41,90,2
Barakaldo (B)Herrialdean bertan2006100,00,895,92,31,0
Barakaldo (B)Herrialdean bertan2011100,02,094,13,60,3
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,296,81,90,1
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten1996100,01,295,43,40,0
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten2001100,01,694,63,50,3
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten2006100,03,990,74,60,7
Barakaldo (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,389,54,21,0
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,60,21,2
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,20,31,4
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,50,21,3
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,197,80,41,7
Barakaldo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,297,70,51,7
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,092,91,45,7
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,192,51,55,9
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,687,91,410,1
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,089,83,15,1
Barakaldo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,481,61,715,3
Barrika (B)Herrialdean bertan1991100,023,554,721,30,4
Barrika (B)Herrialdean bertan1996100,019,559,320,90,4
Barrika (B)Herrialdean bertan2001100,020,460,419,00,2
Barrika (B)Herrialdean bertan2006100,019,367,912,30,6
Barrika (B)Herrialdean bertan2011100,016,672,010,90,4
Barrika (B)AEko beste herrialde baten1991100,016,772,211,10,0
Barrika (B)AEko beste herrialde baten1996100,029,270,80,00,0
Barrika (B)AEko beste herrialde baten2001100,03,366,730,00,0
Barrika (B)AEko beste herrialde baten2006100,038,553,87,70,0
Barrika (B)AEko beste herrialde baten2011100,035,753,610,70,0
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,097,82,20,0
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,096,63,40,0
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,094,90,64,5
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,096,82,70,5
Barrika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,591,45,92,1
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,07,463,03,725,9
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,06,955,26,931,0
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,010,843,25,440,5
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,012,780,32,84,2
Barrika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,474,32,911,4
Barrundia (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,40,40,2
Barrundia (A)Herrialdean bertan1996100,00,095,64,00,4
Barrundia (A)Herrialdean bertan2001100,01,296,71,80,4
Barrundia (A)Herrialdean bertan2006100,01,594,82,71,0
Barrundia (A)Herrialdean bertan2011100,04,889,05,80,3
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,076,523,50,0
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten1996100,010,055,035,00,0
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten2001100,016,759,523,80,0
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten2006100,021,961,616,40,0
Barrundia (A)AEko beste herrialde baten2011100,022,366,011,70,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,096,83,20,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,41,60,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,098,71,30,0
Barrundia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,495,11,21,2
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,060,00,040,0
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,033,30,066,7
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,066,70,033,3
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,982,97,34,9
Barrundia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,076,04,014,0
Basauri (B)Herrialdean bertan1991100,02,790,86,40,1
Basauri (B)Herrialdean bertan1996100,02,390,86,90,1
Basauri (B)Herrialdean bertan2001100,02,691,85,50,1
Basauri (B)Herrialdean bertan2006100,03,490,45,31,0
Basauri (B)Herrialdean bertan2011100,04,689,65,60,2
Basauri (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,993,05,00,0
Basauri (B)AEko beste herrialde baten1996100,01,393,05,50,3
Basauri (B)AEko beste herrialde baten2001100,02,392,74,60,3
Basauri (B)AEko beste herrialde baten2006100,03,490,94,41,3
Basauri (B)AEko beste herrialde baten2011100,03,791,73,71,0
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,60,31,0
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,70,40,8
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,40,41,1
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,197,80,61,6
Basauri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,398,10,61,0
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,591,21,66,7
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,284,31,114,4
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,287,51,510,8
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,888,33,55,5
Basauri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,579,22,017,3
Bastida (A)Herrialdean bertan1991100,00,096,83,20,0
Bastida (A)Herrialdean bertan1996100,00,098,02,00,0
Bastida (A)Herrialdean bertan2001100,00,794,94,00,3
Bastida (A)Herrialdean bertan2006100,01,594,13,50,8
Bastida (A)Herrialdean bertan2011100,01,991,76,00,4
Bastida (A)AEko beste herrialde baten1991100,03,088,09,00,0
Bastida (A)AEko beste herrialde baten1996100,02,284,813,00,0
Bastida (A)AEko beste herrialde baten2001100,09,082,19,00,0
Bastida (A)AEko beste herrialde baten2006100,010,777,311,20,8
Bastida (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,082,310,30,4
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,60,40,0
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,91,10,0
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,396,22,31,2
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,594,23,02,2
Bastida (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,396,90,62,2
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,068,40,031,6
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,486,02,67,0
Bastida (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,964,23,127,8
Beasain (G)Herrialdean bertan1991100,036,643,519,70,2
Beasain (G)Herrialdean bertan1996100,037,742,719,40,1
Beasain (G)Herrialdean bertan2001100,037,441,820,60,2
Beasain (G)Herrialdean bertan2006100,037,642,719,50,2
Beasain (G)Herrialdean bertan2011100,034,645,719,40,3
Beasain (G)AEko beste herrialde baten1991100,014,569,715,40,5
Beasain (G)AEko beste herrialde baten1996100,013,573,113,00,5
Beasain (G)AEko beste herrialde baten2001100,08,075,916,10,0
Beasain (G)AEko beste herrialde baten2006100,016,273,010,80,0
Beasain (G)AEko beste herrialde baten2011100,012,875,811,40,0
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,491,34,12,2
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,989,25,11,8
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,989,45,32,4
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,491,04,31,3
Beasain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,691,83,02,6
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,06,974,53,914,7
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,066,733,30,0
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,010,067,63,518,8
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,286,45,84,6
Beasain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,973,42,320,4
Bedia (B)Herrialdean bertan1991100,050,829,819,40,0
Bedia (B)Herrialdean bertan1996100,054,529,815,60,1
Bedia (B)Herrialdean bertan2001100,048,635,715,70,0
Bedia (B)Herrialdean bertan2006100,036,641,721,60,1
Bedia (B)Herrialdean bertan2011100,034,945,019,60,5
Bedia (B)AEko beste herrialde baten1991100,036,463,60,00,0
Bedia (B)AEko beste herrialde baten1996100,014,378,67,10,0
Bedia (B)AEko beste herrialde baten2001100,07,178,614,30,0
Bedia (B)AEko beste herrialde baten2006100,015,469,215,40,0
Bedia (B)AEko beste herrialde baten2011100,09,181,89,10,0
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,794,13,20,0
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,295,71,91,2
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,594,22,30,0
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,094,03,30,7
Bedia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,295,62,20,0
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,083,316,70,0
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,014,350,014,321,4
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,04,876,24,814,3
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,094,35,70,0
Bedia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,669,27,713,5
Beizama (G)Herrialdean bertan1991100,098,20,61,20,0
Beizama (G)Herrialdean bertan1996100,0100,00,00,00,0
Beizama (G)Herrialdean bertan2001100,097,40,72,00,0
Beizama (G)Herrialdean bertan2006100,072,48,619,10,0
Beizama (G)Herrialdean bertan2011100,089,56,54,00,0
Beizama (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Beizama (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Beizama (G)AEko beste herrialde baten2001-----
Beizama (G)AEko beste herrialde baten2006100,00,0100,00,00,0
Beizama (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,083,316,70,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,0100,00,00,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,033,350,08,38,3
Beizama (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,014,357,128,60,0
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Beizama (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Belauntza (G)Herrialdean bertan1991100,081,412,06,60,0
Belauntza (G)Herrialdean bertan1996100,080,69,59,90,0
Belauntza (G)Herrialdean bertan2001100,078,912,18,60,4
Belauntza (G)Herrialdean bertan2006100,065,516,118,50,0
Belauntza (G)Herrialdean bertan2011100,075,013,111,10,8
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten1991100,054,536,49,10,0
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten1996100,033,366,70,00,0
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten2001100,050,00,050,00,0
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten2006100,00,00,0100,00,0
Belauntza (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,026,156,517,40,0
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,870,84,24,2
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,015,868,410,55,3
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,010,070,010,010,0
Belauntza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,080,05,00,0
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,025,050,025,0
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,095,00,00,0
Belauntza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,072,00,016,0
Berango (B)Herrialdean bertan1991100,08,772,518,70,1
Berango (B)Herrialdean bertan1996100,010,874,514,50,1
Berango (B)Herrialdean bertan2001100,05,879,614,60,0
Berango (B)Herrialdean bertan2006100,010,380,98,20,6
Berango (B)Herrialdean bertan2011100,09,079,511,20,3
Berango (B)AEko beste herrialde baten1991100,015,659,425,00,0
Berango (B)AEko beste herrialde baten1996100,015,569,015,50,0
Berango (B)AEko beste herrialde baten2001100,012,075,912,00,0
Berango (B)AEko beste herrialde baten2006100,012,580,86,70,0
Berango (B)AEko beste herrialde baten2011100,017,568,313,30,8
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,498,20,80,6
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,496,81,61,2
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,297,91,20,7
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,497,21,60,9
Berango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,096,11,11,8
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,010,178,35,85,8
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,06,883,62,76,8
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,583,12,311,0
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,487,84,56,3
Berango (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,477,54,015,1
Berantevilla (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Herrialdean bertan2001100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Herrialdean bertan2006100,00,398,30,31,0
Berantevilla (A)Herrialdean bertan2011100,00,496,82,50,4
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,097,12,90,0
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten2006100,03,493,13,40,0
Berantevilla (A)AEko beste herrialde baten2011100,010,683,06,40,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,096,32,80,9
Berantevilla (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,994,41,92,8
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,076,90,023,1
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,382,68,74,3
Berantevilla (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,777,10,017,1
Berastegi (G)Herrialdean bertan1991100,095,32,12,60,0
Berastegi (G)Herrialdean bertan1996100,095,32,81,20,7
Berastegi (G)Herrialdean bertan2001100,091,02,95,20,8
Berastegi (G)Herrialdean bertan2006100,068,39,022,50,2
Berastegi (G)Herrialdean bertan2011100,075,914,29,40,4
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten1991100,080,00,020,00,0
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten1996100,066,733,30,00,0
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten2001100,050,050,00,00,0
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten2006100,050,050,00,00,0
Berastegi (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,025,050,00,0
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,081,513,84,60,0
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,082,312,94,80,0
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,082,15,48,93,6
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,053,630,415,90,0
Berastegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,058,931,51,48,2
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,050,00,00,0
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,09,131,818,240,9
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,012,581,30,06,3
Berastegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,261,10,016,7
Bergara (G)Herrialdean bertan1991100,052,624,922,50,0
Bergara (G)Herrialdean bertan1996100,047,227,725,10,0
Bergara (G)Herrialdean bertan2001100,052,024,923,00,1
Bergara (G)Herrialdean bertan2006100,050,127,122,60,1
Bergara (G)Herrialdean bertan2011100,048,234,217,40,3
Bergara (G)AEko beste herrialde baten1991100,037,644,817,40,1
Bergara (G)AEko beste herrialde baten1996100,034,647,118,10,2
Bergara (G)AEko beste herrialde baten2001100,034,046,519,30,2
Bergara (G)AEko beste herrialde baten2006100,036,248,615,00,2
Bergara (G)AEko beste herrialde baten2011100,032,653,713,40,3
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,091,05,60,5
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,390,14,91,7
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,891,64,90,7
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,589,94,72,8
Bergara (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,191,04,71,2
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,011,166,78,313,9
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,06,793,30,00,0
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,760,19,824,4
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,188,23,46,2
Bergara (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,675,53,917,0
Bermeo (B)Herrialdean bertan1991100,063,916,919,20,0
Bermeo (B)Herrialdean bertan1996100,063,516,919,40,1
Bermeo (B)Herrialdean bertan2001100,060,919,519,60,0
Bermeo (B)Herrialdean bertan2006100,057,822,419,50,3
Bermeo (B)Herrialdean bertan2011100,052,928,818,00,3
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten1991100,036,240,423,00,4
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten1996100,042,540,216,80,5
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten2001100,037,745,117,20,0
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten2006100,037,247,115,70,0
Bermeo (B)AEko beste herrialde baten2011100,024,252,223,70,0
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,08,281,89,01,0
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,781,711,00,6
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,06,382,011,00,8
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,879,610,63,0
Bermeo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,783,35,11,9
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,022,855,717,14,4
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,013,561,321,33,9
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,012,763,915,67,8
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,882,45,76,1
Bermeo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,568,26,221,1
Bernedo (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Bernedo (A)Herrialdean bertan1996100,00,299,80,00,0
Bernedo (A)Herrialdean bertan2001100,00,098,61,40,0
Bernedo (A)Herrialdean bertan2006100,01,096,61,70,7
Bernedo (A)Herrialdean bertan2011100,01,895,02,80,5
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,090,010,00,0
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten2001100,011,177,811,10,0
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten2006100,017,978,63,60,0
Bernedo (A)AEko beste herrialde baten2011100,025,864,56,53,2
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,61,40,0
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,196,71,11,1
Bernedo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,494,13,50,0
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,366,70,00,0
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,783,30,00,0
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,189,72,62,6
Bernedo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,675,40,018,0
Berriatua (B)Herrialdean bertan1991100,092,52,64,80,1
Berriatua (B)Herrialdean bertan1996100,091,12,36,70,0
Berriatua (B)Herrialdean bertan2001100,089,33,86,80,1
Berriatua (B)Herrialdean bertan2006100,069,18,122,70,1
Berriatua (B)Herrialdean bertan2011100,077,311,611,00,1
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten1991100,091,56,42,10,0
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten1996100,089,42,18,50,0
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten2001100,085,78,26,10,0
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten2006100,071,211,916,90,0
Berriatua (B)AEko beste herrialde baten2011100,083,87,47,41,5
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,022,072,95,10,0
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,018,948,621,610,8
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,022,962,914,30,0
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,018,956,824,30,0
Berriatua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,017,165,711,45,7
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,076,90,00,023,1
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,055,611,133,30,0
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,021,943,83,131,3
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,384,23,98,6
Berriatua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,861,14,124,9
Berriz (B)Herrialdean bertan1991100,057,130,212,70,0
Berriz (B)Herrialdean bertan1996100,056,231,712,10,0
Berriz (B)Herrialdean bertan2001100,048,335,416,30,1
Berriz (B)Herrialdean bertan2006100,037,842,019,80,4
Berriz (B)Herrialdean bertan2011100,036,247,515,80,5
Berriz (B)AEko beste herrialde baten1991100,033,147,319,60,0
Berriz (B)AEko beste herrialde baten1996100,026,646,726,30,4
Berriz (B)AEko beste herrialde baten2001100,024,956,418,70,0
Berriz (B)AEko beste herrialde baten2006100,022,859,316,81,1
Berriz (B)AEko beste herrialde baten2011100,021,556,122,20,2
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,896,82,40,0
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,996,82,00,2
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,194,83,01,2
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,094,82,91,3
Berriz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,097,01,70,3
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,088,911,10,0
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,04,279,28,38,3
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,373,38,315,0
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,586,35,15,1
Berriz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,863,44,527,3
Berrobi (G)Herrialdean bertan1991100,080,910,38,90,0
Berrobi (G)Herrialdean bertan1996100,076,712,211,10,0
Berrobi (G)Herrialdean bertan2001100,069,615,914,60,0
Berrobi (G)Herrialdean bertan2006100,056,523,220,30,0
Berrobi (G)Herrialdean bertan2011100,063,119,517,20,2
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten1991100,033,366,70,00,0
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten2006100,0100,00,00,00,0
Berrobi (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,024,470,55,10,0
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,019,469,411,10,0
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,020,066,212,31,5
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,967,815,30,0
Berrobi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,024,560,45,79,4
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,036,49,154,5
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,09,181,80,09,1
Berrobi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,870,611,88,8
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan1991100,093,75,11,20,0
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan1996100,094,03,02,80,3
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan2001100,092,65,02,20,2
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan2006100,073,69,916,50,0
Bidania-Goiatz (G)Herrialdean bertan2011100,072,213,913,50,4
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten2001100,00,00,0100,00,0
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten2006100,020,060,020,00,0
Bidania-Goiatz (G)AEko beste herrialde baten2011100,014,385,70,00,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,025,075,00,00,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,023,146,27,723,1
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,033,344,422,20,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,876,214,34,8
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,375,016,70,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,022,222,211,144,4
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,084,67,77,7
Bidania-Goiatz (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,873,811,99,5
Bilar (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,60,40,0
Bilar (A)Herrialdean bertan2006100,00,597,71,40,5
Bilar (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,11,90,0
Bilar (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,088,911,10,0
Bilar (A)AEko beste herrialde baten2006100,057,142,90,00,0
Bilar (A)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,90,02,1
Bilar (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,11,02,0
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,090,94,54,5
Bilar (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,068,04,020,0
Bilbo (B)Herrialdean bertan1991100,02,192,25,60,1
Bilbo (B)Herrialdean bertan1996100,02,191,66,20,1
Bilbo (B)Herrialdean bertan2001100,02,492,35,10,1
Bilbo (B)Herrialdean bertan2006100,03,591,14,70,7
Bilbo (B)Herrialdean bertan2011100,04,289,95,50,3
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten1991100,05,286,38,40,1
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten1996100,04,785,49,70,2
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten2001100,06,084,98,90,2
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten2006100,08,082,39,00,7
Bilbo (B)AEko beste herrialde baten2011100,010,083,85,60,5
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,30,61,0
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,00,61,4
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,30,51,0
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,397,70,71,3
Bilbo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,597,30,71,5
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,01,286,22,310,3
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,188,62,87,5
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,785,21,612,5
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,488,93,65,2
Bilbo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,780,71,815,7
Burgelu (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Burgelu (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,40,60,0
Burgelu (A)Herrialdean bertan2001100,01,497,61,00,0
Burgelu (A)Herrialdean bertan2006100,00,695,42,61,4
Burgelu (A)Herrialdean bertan2011100,02,291,06,50,2
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten1991100,025,075,00,00,0
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten1996100,025,075,00,00,0
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten2001100,03,097,00,00,0
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten2006100,02,689,75,12,6
Burgelu (A)AEko beste herrialde baten2011100,05,387,77,00,0
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,497,21,40,0
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,093,83,82,5
Burgelu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,20,92,8
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,092,37,70,0
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,387,53,13,1
Burgelu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,082,211,16,7
Busturia (B)Herrialdean bertan1991100,058,826,115,20,0
Busturia (B)Herrialdean bertan1996100,050,129,020,50,4
Busturia (B)Herrialdean bertan2001100,048,827,723,40,1
Busturia (B)Herrialdean bertan2006100,047,433,718,50,3
Busturia (B)Herrialdean bertan2011100,037,544,018,30,2
Busturia (B)AEko beste herrialde baten1991100,036,052,012,00,0
Busturia (B)AEko beste herrialde baten1996100,027,336,436,40,0
Busturia (B)AEko beste herrialde baten2001100,029,655,614,80,0
Busturia (B)AEko beste herrialde baten2006100,032,456,810,80,0
Busturia (B)AEko beste herrialde baten2011100,029,061,39,70,0
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,293,22,60,0
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,791,75,01,7
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,04,489,53,13,1
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,891,54,30,4
Busturia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,687,75,92,7
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,017,953,628,60,0
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,06,378,115,60,0
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,955,938,22,9
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,011,979,19,00,0
Busturia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,165,97,112,9
Deba (G)Herrialdean bertan1991100,055,320,724,00,1
Deba (G)Herrialdean bertan1996100,051,120,628,20,1
Deba (G)Herrialdean bertan2001100,052,921,325,70,1
Deba (G)Herrialdean bertan2006100,054,023,922,00,1
Deba (G)Herrialdean bertan2011100,056,826,216,80,2
Deba (G)AEko beste herrialde baten1991100,033,438,226,32,0
Deba (G)AEko beste herrialde baten1996100,029,840,529,80,0
Deba (G)AEko beste herrialde baten2001100,036,335,528,20,0
Deba (G)AEko beste herrialde baten2006100,045,937,116,10,8
Deba (G)AEko beste herrialde baten2011100,046,939,413,70,0
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,786,17,82,4
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,784,39,22,8
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,087,58,31,1
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,287,15,41,3
Deba (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,588,43,41,7
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,05,567,119,28,2
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,04,971,619,83,7
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,581,08,46,1
Deba (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,368,74,517,6
Derio (B)Herrialdean bertan1991100,010,170,619,10,2
Derio (B)Herrialdean bertan1996100,013,571,814,70,0
Derio (B)Herrialdean bertan2001100,09,974,116,00,1
Derio (B)Herrialdean bertan2006100,015,376,37,80,5
Derio (B)Herrialdean bertan2011100,010,977,311,40,3
Derio (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,782,815,50,0
Derio (B)AEko beste herrialde baten1996100,010,481,38,30,0
Derio (B)AEko beste herrialde baten2001100,07,581,111,30,0
Derio (B)AEko beste herrialde baten2006100,013,875,910,30,0
Derio (B)AEko beste herrialde baten2011100,011,580,34,93,3
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,70,70,5
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,40,70,8
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,298,40,90,5
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,397,61,20,8
Derio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,397,61,11,0
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,096,43,60,0
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,098,61,40,0
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,392,42,24,0
Derio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,470,74,719,2
Dima (B)Herrialdean bertan1991100,087,46,26,30,0
Dima (B)Herrialdean bertan1996100,085,27,77,10,0
Dima (B)Herrialdean bertan2001100,077,29,013,30,4
Dima (B)Herrialdean bertan2006100,056,017,426,60,1
Dima (B)Herrialdean bertan2011100,067,122,610,10,3
Dima (B)AEko beste herrialde baten1991100,088,90,011,10,0
Dima (B)AEko beste herrialde baten1996100,064,723,511,80,0
Dima (B)AEko beste herrialde baten2001100,057,95,336,80,0
Dima (B)AEko beste herrialde baten2006100,042,917,939,30,0
Dima (B)AEko beste herrialde baten2011100,048,733,317,90,0
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,024,257,618,20,0
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,371,414,30,0
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,017,959,023,10,0
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,013,668,218,20,0
Dima (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,367,915,15,7
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,033,366,70,00,0
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,060,020,00,0
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,155,611,122,2
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,785,70,08,6
Dima (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,857,84,420,0
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan1991100,00,098,51,50,0
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan1996100,00,096,83,20,0
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan2001100,00,596,23,30,0
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan2006100,02,694,02,41,0
Donemiliaga (A)Herrialdean bertan2011100,03,091,94,90,2
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten1991100,08,072,020,00,0
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten1996100,011,155,633,30,0
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten2001100,015,459,025,60,0
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten2006100,020,556,822,70,0
Donemiliaga (A)AEko beste herrialde baten2011100,013,067,419,60,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,097,70,02,3
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,097,82,20,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,696,81,60,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,598,50,00,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,677,514,12,8
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,013,386,70,00,0
Donemiliaga (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,673,50,08,8
Donostia (G)Herrialdean bertan1991100,011,372,616,00,2
Donostia (G)Herrialdean bertan1996100,012,372,315,10,2
Donostia (G)Herrialdean bertan2001100,012,372,615,00,1
Donostia (G)Herrialdean bertan2006100,014,671,113,80,5
Donostia (G)Herrialdean bertan2011100,015,971,312,30,5
Donostia (G)AEko beste herrialde baten1991100,08,680,510,80,1
Donostia (G)AEko beste herrialde baten1996100,09,279,910,60,3
Donostia (G)AEko beste herrialde baten2001100,08,780,111,00,2
Donostia (G)AEko beste herrialde baten2006100,010,878,79,80,7
Donostia (G)AEko beste herrialde baten2011100,09,780,69,10,5
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,093,73,41,0
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,293,63,30,8
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,193,83,20,9
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,592,93,21,5
Donostia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,492,33,12,1
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,03,479,85,311,5
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,04,179,55,111,3
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,881,54,410,2
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,388,55,32,8
Donostia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,779,33,314,8
Dulantzi (A)Herrialdean bertan1991100,00,498,60,90,2
Dulantzi (A)Herrialdean bertan1996100,01,495,53,00,0
Dulantzi (A)Herrialdean bertan2001100,00,893,65,60,0
Dulantzi (A)Herrialdean bertan2006100,02,293,04,10,8
Dulantzi (A)Herrialdean bertan2011100,03,389,27,00,4
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,098,81,20,0
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten1996100,02,286,111,70,0
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten2001100,04,579,216,30,0
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten2006100,09,476,912,80,9
Dulantzi (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,479,712,70,2
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,399,40,30,0
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,697,70,90,9
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,097,00,51,5
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,697,60,61,2
Dulantzi (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,194,31,43,2
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,075,00,025,0
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,048,40,051,6
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,09,484,40,06,3
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,094,42,13,5
Dulantzi (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,374,81,322,5
Durango (B)Herrialdean bertan1991100,024,055,020,80,2
Durango (B)Herrialdean bertan1996100,022,155,022,80,1
Durango (B)Herrialdean bertan2001100,021,557,021,40,1
Durango (B)Herrialdean bertan2006100,022,058,318,90,8
Durango (B)Herrialdean bertan2011100,022,959,717,10,3
Durango (B)AEko beste herrialde baten1991100,021,555,922,40,2
Durango (B)AEko beste herrialde baten1996100,019,356,923,60,2
Durango (B)AEko beste herrialde baten2001100,020,158,121,50,2
Durango (B)AEko beste herrialde baten2006100,021,657,719,71,0
Durango (B)AEko beste herrialde baten2011100,024,264,611,10,1
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,895,72,31,1
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,895,92,50,7
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,796,12,70,5
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,194,72,31,9
Durango (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,395,02,61,1
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,07,372,312,77,7
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,07,877,011,83,4
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,06,380,48,44,9
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,485,35,45,9
Durango (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,571,84,120,5
Ea (B)Herrialdean bertan1991100,083,17,79,20,0
Ea (B)Herrialdean bertan1996100,066,813,020,10,0
Ea (B)Herrialdean bertan2001100,061,918,120,00,0
Ea (B)Herrialdean bertan2006100,054,826,019,10,1
Ea (B)Herrialdean bertan2011100,063,327,58,80,4
Ea (B)AEko beste herrialde baten1991100,038,546,215,40,0
Ea (B)AEko beste herrialde baten1996100,026,352,621,10,0
Ea (B)AEko beste herrialde baten2001100,033,347,619,00,0
Ea (B)AEko beste herrialde baten2006100,050,036,413,60,0
Ea (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,045,84,20,0
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,033,354,212,50,0
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,09,177,313,60,0
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,06,763,330,00,0
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,010,362,124,13,4
Ea (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,026,143,530,40,0
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,064,328,67,10,0
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,046,746,76,70,0
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,031,647,45,315,8
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,09,471,99,49,4
Ea (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,971,01,411,6
Eibar (G)Herrialdean bertan1991100,026,648,924,40,1
Eibar (G)Herrialdean bertan1996100,022,952,124,90,2
Eibar (G)Herrialdean bertan2001100,024,550,225,00,3
Eibar (G)Herrialdean bertan2006100,025,351,322,41,0
Eibar (G)Herrialdean bertan2011100,026,554,918,20,4
Eibar (G)AEko beste herrialde baten1991100,035,240,923,80,1
Eibar (G)AEko beste herrialde baten1996100,031,545,523,00,0
Eibar (G)AEko beste herrialde baten2001100,033,643,922,40,1
Eibar (G)AEko beste herrialde baten2006100,030,846,721,41,1
Eibar (G)AEko beste herrialde baten2011100,030,354,015,40,3
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,194,82,61,5
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,092,52,73,8
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,993,02,93,2
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,190,12,85,9
Eibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,093,11,94,0
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,06,864,96,821,5
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,051,00,049,0
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,04,856,45,433,5
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,086,14,86,2
Eibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,975,13,317,8
Ekora (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)Herrialdean bertan1996100,00,098,91,10,0
Ekora (A)Herrialdean bertan2001100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)Herrialdean bertan2006100,00,697,11,21,2
Ekora (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,80,60,6
Ekora (A)AEko beste herrialde baten1991-----
Ekora (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)AEko beste herrialde baten2006100,00,066,733,30,0
Ekora (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,080,020,00,0
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,50,01,5
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,096,62,31,1
Ekora (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,297,80,00,0
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,073,30,026,7
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,283,96,56,5
Ekora (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,380,03,313,3
Elantxobe (B)Herrialdean bertan1991100,079,43,117,50,0
Elantxobe (B)Herrialdean bertan1996100,091,43,94,70,0
Elantxobe (B)Herrialdean bertan2001100,083,65,211,20,0
Elantxobe (B)Herrialdean bertan2006100,068,711,020,10,2
Elantxobe (B)Herrialdean bertan2011100,072,615,412,00,0
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,00,0100,00,0
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten2006100,050,00,050,00,0
Elantxobe (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,00,050,00,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,050,033,316,70,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,056,337,56,30,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,058,341,70,00,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,09,154,536,40,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,027,354,59,19,1
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,050,050,00,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,033,366,70,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,766,716,70,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,383,38,30,0
Elantxobe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,023,146,20,030,8
Elduain (G)Herrialdean bertan1991100,099,10,50,50,0
Elduain (G)Herrialdean bertan1996100,096,70,92,40,0
Elduain (G)Herrialdean bertan2001100,082,96,710,40,0
Elduain (G)Herrialdean bertan2006100,071,013,016,00,0
Elduain (G)Herrialdean bertan2011100,078,912,48,60,0
Elduain (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Elduain (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Elduain (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Elduain (G)AEko beste herrialde baten2006100,066,70,033,30,0
Elduain (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,0100,00,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,066,722,211,10,0
Elduain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,066,722,211,10,0
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Elduain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Elgeta (G)Herrialdean bertan1991100,083,78,47,70,3
Elgeta (G)Herrialdean bertan1996100,077,26,216,70,0
Elgeta (G)Herrialdean bertan2001100,075,19,715,20,0
Elgeta (G)Herrialdean bertan2006100,060,415,124,50,0
Elgeta (G)Herrialdean bertan2011100,067,422,010,30,3
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten1991100,082,610,47,00,0
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten1996100,078,24,017,80,0
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten2001100,068,318,313,50,0
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten2006100,061,525,013,50,0
Elgeta (G)AEko beste herrialde baten2011100,049,630,220,20,0
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,07,475,317,30,0
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,974,718,40,0
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,378,915,80,0
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,681,312,10,0
Elgeta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,979,04,96,2
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,033,30,066,70,0
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,08,333,316,741,7
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,482,83,410,3
Elgeta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,656,89,521,1
Elgoibar (G)Herrialdean bertan1991100,047,832,819,20,2
Elgoibar (G)Herrialdean bertan1996100,039,436,524,00,1
Elgoibar (G)Herrialdean bertan2001100,043,035,321,60,2
Elgoibar (G)Herrialdean bertan2006100,036,237,925,40,5
Elgoibar (G)Herrialdean bertan2011100,040,542,316,80,4
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten1991100,047,436,316,20,1
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten1996100,042,938,818,00,3
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten2001100,041,740,817,50,0
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten2006100,033,843,221,81,3
Elgoibar (G)AEko beste herrialde baten2011100,032,352,115,20,4
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,493,62,72,2
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,491,63,62,4
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,493,73,11,8
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,194,63,01,3
Elgoibar (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,393,32,91,5
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,05,071,38,914,9
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,016,783,30,00,0
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,381,56,58,7
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,986,54,46,2
Elgoibar (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,275,04,318,5
Elorrio (B)Herrialdean bertan1991100,046,234,319,50,0
Elorrio (B)Herrialdean bertan1996100,045,633,121,30,1
Elorrio (B)Herrialdean bertan2001100,042,036,021,90,0
Elorrio (B)Herrialdean bertan2006100,039,537,822,60,1
Elorrio (B)Herrialdean bertan2011100,034,843,521,50,2
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten1991100,053,526,120,40,0
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten1996100,054,426,319,00,2
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten2001100,050,528,321,20,0
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten2006100,049,327,023,50,2
Elorrio (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,129,419,20,2
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,795,62,60,1
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,595,52,91,0
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,895,72,80,6
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,295,12,51,2
Elorrio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,591,55,91,1
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,08,773,917,40,0
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,013,376,710,00,0
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,783,310,05,0
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,187,65,74,6
Elorrio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,069,87,319,9
Eltziego (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,80,20,0
Eltziego (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Eltziego (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,20,80,0
Eltziego (A)Herrialdean bertan2006100,01,097,80,21,0
Eltziego (A)Herrialdean bertan2011100,00,898,40,00,8
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,093,30,06,7
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten1996100,01,497,21,40,0
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten2006100,03,489,95,61,1
Eltziego (A)AEko beste herrialde baten2011100,04,187,67,21,0
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,40,00,6
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,70,30,0
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,40,01,6
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,397,90,61,2
Eltziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,393,61,24,9
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,071,40,028,6
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,066,70,033,3
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,038,50,061,5
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,278,91,415,5
Eltziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,471,93,421,3
Erandio (B)Herrialdean bertan1991100,05,586,38,20,1
Erandio (B)Herrialdean bertan1996100,04,386,59,10,1
Erandio (B)Herrialdean bertan2001100,04,488,86,80,1
Erandio (B)Herrialdean bertan2006100,04,488,26,60,8
Erandio (B)Herrialdean bertan2011100,05,288,26,40,3
Erandio (B)AEko beste herrialde baten1991100,04,085,010,60,4
Erandio (B)AEko beste herrialde baten1996100,03,092,74,30,0
Erandio (B)AEko beste herrialde baten2001100,05,590,04,50,0
Erandio (B)AEko beste herrialde baten2006100,03,486,010,20,4
Erandio (B)AEko beste herrialde baten2011100,07,387,74,50,5
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,80,40,8
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,199,00,50,4
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,199,00,40,5
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,198,60,50,7
Erandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,498,00,61,0
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,487,92,29,4
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,092,71,65,7
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,393,51,34,0
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,789,83,45,1
Erandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,082,12,013,9
Ereño (B)Herrialdean bertan1991100,092,12,35,30,4
Ereño (B)Herrialdean bertan1996100,085,84,39,90,0
Ereño (B)Herrialdean bertan2001100,085,25,98,90,0
Ereño (B)Herrialdean bertan2006100,068,110,220,90,9
Ereño (B)Herrialdean bertan2011100,076,513,79,80,0
Ereño (B)AEko beste herrialde baten1991100,040,040,00,020,0
Ereño (B)AEko beste herrialde baten1996100,025,075,00,00,0
Ereño (B)AEko beste herrialde baten2001100,066,733,30,00,0
Ereño (B)AEko beste herrialde baten2006100,025,062,512,50,0
Ereño (B)AEko beste herrialde baten2011100,014,342,942,90,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,00,0100,00,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,075,025,00,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,050,050,00,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,066,733,30,0
Ereño (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,057,142,90,0
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,025,00,00,075,0
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,020,080,00,00,0
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,020,080,00,00,0
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,020,070,00,010,0
Ereño (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,166,75,616,7
Ermua (B)Herrialdean bertan1991100,015,368,915,10,7
Ermua (B)Herrialdean bertan1996100,015,369,015,40,3
Ermua (B)Herrialdean bertan2001100,014,372,512,80,5
Ermua (B)Herrialdean bertan2006100,012,773,112,91,2
Ermua (B)Herrialdean bertan2011100,010,377,811,20,6
Ermua (B)AEko beste herrialde baten1991100,05,286,77,50,6
Ermua (B)AEko beste herrialde baten1996100,05,286,48,00,3
Ermua (B)AEko beste herrialde baten2001100,04,787,97,00,4
Ermua (B)AEko beste herrialde baten2006100,05,685,97,11,4
Ermua (B)AEko beste herrialde baten2011100,06,185,08,40,6
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,193,20,85,8
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,294,30,74,9
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,295,50,63,7
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,395,90,92,9
Ermua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,295,40,53,9
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,763,91,833,6
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,069,52,926,6
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,665,12,531,8
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,289,53,15,2
Ermua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,177,72,118,1
Errenteria (G)Herrialdean bertan1991100,015,869,614,50,1
Errenteria (G)Herrialdean bertan1996100,014,870,814,30,1
Errenteria (G)Herrialdean bertan2001100,016,069,914,00,1
Errenteria (G)Herrialdean bertan2006100,015,868,814,40,9
Errenteria (G)Herrialdean bertan2011100,015,471,912,30,4
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten1991100,07,783,09,10,1
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten1996100,06,684,18,50,8
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten2001100,08,083,09,10,0
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten2006100,07,883,37,11,8
Errenteria (G)AEko beste herrialde baten2011100,07,586,06,00,4
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,494,12,51,0
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,394,32,41,0
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,494,32,40,9
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,292,02,63,2
Errenteria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,094,22,41,5
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,03,182,02,612,3
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,057,17,135,7
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,184,23,410,3
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,086,73,96,3
Errenteria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,779,13,414,8
Errezil (G)Herrialdean bertan1991100,098,60,50,90,0
Errezil (G)Herrialdean bertan1996100,098,70,80,50,0
Errezil (G)Herrialdean bertan2001100,096,60,92,60,0
Errezil (G)Herrialdean bertan2006100,070,75,923,40,0
Errezil (G)Herrialdean bertan2011100,084,49,85,80,0
Errezil (G)AEko beste herrialde baten1991100,066,733,30,00,0
Errezil (G)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Errezil (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Errezil (G)AEko beste herrialde baten2006100,060,040,00,00,0
Errezil (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,040,00,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,050,00,050,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,033,355,611,10,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,075,025,00,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,025,062,512,50,0
Errezil (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,044,433,322,20,0
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,025,025,00,0
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,787,00,04,3
Errezil (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,668,62,920,0
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,60,40,0
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,30,70,0
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan2001100,00,398,80,90,0
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan2006100,00,895,92,01,2
Erriberabeitia (A)Herrialdean bertan2011100,01,095,33,30,3
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten1996100,02,595,02,50,0
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2001100,08,591,50,00,0
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2006100,02,783,89,93,6
Erriberabeitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,05,382,46,95,3
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,30,00,7
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,40,41,2
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,795,01,82,5
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,493,61,04,0
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,082,40,017,6
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,092,22,04,9
Erriberabeitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,870,62,324,3
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,70,30,0
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan2001100,01,098,40,50,0
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan2006100,00,997,11,30,7
Erriberagoitia (A)Herrialdean bertan2011100,01,696,21,60,5
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,093,86,30,0
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten1996100,03,396,70,00,0
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,092,97,10,0
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten2006100,012,578,67,11,8
Erriberagoitia (A)AEko beste herrialde baten2011100,09,577,812,70,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,81,30,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,094,91,04,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,22,10,7
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,60,72,8
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,050,00,050,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,090,99,10,0
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,090,25,93,9
Erriberagoitia (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,280,01,116,7
Errigoiti (B)Herrialdean bertan1991100,093,61,44,70,2
Errigoiti (B)Herrialdean bertan1996100,089,87,13,10,0
Errigoiti (B)Herrialdean bertan2001100,081,310,78,00,0
Errigoiti (B)Herrialdean bertan2006100,061,119,019,70,2
Errigoiti (B)Herrialdean bertan2011100,064,426,98,60,0
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,00,0100,00,0
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten1996100,030,050,020,00,0
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten2001100,010,020,070,00,0
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten2006100,025,050,025,00,0
Errigoiti (B)AEko beste herrialde baten2011100,014,371,414,30,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,014,357,128,60,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,09,181,89,10,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,06,375,018,80,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,05,982,411,80,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,173,75,30,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,075,025,00,00,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,060,040,00,00,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,037,562,50,00,0
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,026,760,06,76,7
Errigoiti (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,080,00,015,0
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan1991100,055,026,318,30,3
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan1996100,053,230,715,90,2
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan2001100,051,629,219,10,1
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan2006100,047,833,318,60,3
Eskoriatza (G)Herrialdean bertan2011100,044,037,817,80,4
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten1991100,024,158,916,70,3
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten1996100,024,963,011,60,5
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten2001100,023,959,915,90,3
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten2006100,029,760,19,90,4
Eskoriatza (G)AEko beste herrialde baten2011100,026,761,212,10,0
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,894,34,40,4
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,991,32,84,0
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,292,93,72,2
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,994,02,91,2
Eskoriatza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,295,32,31,2
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,764,92,729,7
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,964,75,923,5
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,986,34,95,9
Eskoriatza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,874,32,919,0
Etxebarri (B)Herrialdean bertan1991100,02,492,54,90,3
Etxebarri (B)Herrialdean bertan1996100,02,291,06,70,2
Etxebarri (B)Herrialdean bertan2001100,01,893,14,80,4
Etxebarri (B)Herrialdean bertan2006100,02,893,13,50,7
Etxebarri (B)Herrialdean bertan2011100,04,389,85,60,2
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,292,76,10,0
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,091,88,20,0
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten2001100,02,689,67,80,0
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten2006100,07,588,82,80,9
Etxebarri (B)AEko beste herrialde baten2011100,03,589,46,40,7
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,095,10,44,5
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,094,00,75,4
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,197,30,52,0
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,297,80,61,4
Etxebarri (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,396,80,82,2
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,087,91,710,3
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,075,01,323,7
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,077,12,820,2
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,389,82,84,1
Etxebarri (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,879,42,115,8
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan1991100,082,05,312,70,0
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan1996100,082,16,011,90,0
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan2001100,089,66,83,60,0
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan2006100,065,511,622,90,0
Ezkio-Itsaso (G)Herrialdean bertan2011100,075,513,610,50,4
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten1991100,028,657,114,30,0
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten1996100,040,040,020,00,0
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten2001100,080,020,00,00,0
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten2006100,042,957,10,00,0
Ezkio-Itsaso (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,021,769,68,70,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,026,160,913,00,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,028,642,928,60,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,015,668,812,53,1
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,024,169,06,90,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,00,00,050,0
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,092,30,07,7
Ezkio-Itsaso (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,378,90,015,8
Forua (B)Herrialdean bertan1991100,074,014,911,00,0
Forua (B)Herrialdean bertan1996100,057,418,823,60,1
Forua (B)Herrialdean bertan2001100,069,317,013,70,0
Forua (B)Herrialdean bertan2006100,058,820,820,30,0
Forua (B)Herrialdean bertan2011100,058,521,819,60,1
Forua (B)AEko beste herrialde baten1991100,065,226,18,70,0
Forua (B)AEko beste herrialde baten1996100,010,035,055,00,0
Forua (B)AEko beste herrialde baten2001100,025,050,025,00,0
Forua (B)AEko beste herrialde baten2006100,031,850,018,20,0
Forua (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,043,36,70,0
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,992,76,40,0
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,791,35,21,7
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,090,17,90,0
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,989,04,91,2
Forua (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,011,483,55,10,0
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,025,062,512,50,0
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,05,655,622,216,7
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,155,67,425,9
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,779,211,33,8
Forua (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,859,06,624,6
Fruiz (B)Herrialdean bertan1991100,094,21,64,20,0
Fruiz (B)Herrialdean bertan1996100,092,94,13,10,0
Fruiz (B)Herrialdean bertan2001100,083,413,42,90,3
Fruiz (B)Herrialdean bertan2006100,060,024,815,20,0
Fruiz (B)Herrialdean bertan2011100,053,130,316,30,2
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,066,733,30,0
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten1996100,028,642,928,60,0
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten2001100,028,628,642,90,0
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten2006100,028,628,642,90,0
Fruiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,033,344,422,20,0
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,050,050,00,00,0
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,092,37,70,0
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,083,311,15,6
Fruiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,291,74,20,0
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,066,733,30,0
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,012,587,50,00,0
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,077,822,20,0
Fruiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,858,311,127,8
Gabiria (G)Herrialdean bertan1991100,097,01,02,00,0
Gabiria (G)Herrialdean bertan1996100,093,21,85,10,0
Gabiria (G)Herrialdean bertan2001100,091,01,37,70,0
Gabiria (G)Herrialdean bertan2006100,070,44,525,10,0
Gabiria (G)Herrialdean bertan2011100,079,912,08,10,0
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten1996100,044,433,322,20,0
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten2001100,085,714,30,00,0
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten2006100,083,30,016,70,0
Gabiria (G)AEko beste herrialde baten2011100,088,911,10,00,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,063,627,39,10,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,041,78,30,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,016,750,033,30,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,020,060,020,00,0
Gabiria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,585,74,80,0
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,050,00,00,0
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,020,080,00,00,0
Gabiria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,163,613,613,6
Gaintza (G)Herrialdean bertan1991100,099,20,00,80,0
Gaintza (G)Herrialdean bertan1996100,092,44,63,10,0
Gaintza (G)Herrialdean bertan2001100,089,82,37,80,0
Gaintza (G)Herrialdean bertan2006100,074,89,415,70,0
Gaintza (G)Herrialdean bertan2011100,080,58,810,60,0
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten2001-----
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten2006-----
Gaintza (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,050,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,0100,00,00,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,050,050,00,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,333,333,30,0
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Gaintza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Galdakao (B)Herrialdean bertan1991100,017,666,216,20,0
Galdakao (B)Herrialdean bertan1996100,012,868,019,20,0
Galdakao (B)Herrialdean bertan2001100,011,967,920,10,1
Galdakao (B)Herrialdean bertan2006100,012,069,218,50,4
Galdakao (B)Herrialdean bertan2011100,011,874,413,50,2
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten1991100,09,979,610,50,0
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten1996100,09,277,013,80,0
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten2001100,07,978,913,20,0
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten2006100,05,977,116,10,9
Galdakao (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,374,513,20,0
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,597,81,40,4
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,497,61,80,3
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,497,41,70,5
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,296,92,01,0
Galdakao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,397,51,01,3
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,03,290,42,83,7
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,587,82,96,8
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,081,84,911,3
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,387,85,84,1
Galdakao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,876,23,317,7
Galdames (B)Herrialdean bertan1991100,00,096,92,80,3
Galdames (B)Herrialdean bertan1996100,00,097,91,90,1
Galdames (B)Herrialdean bertan2001100,00,496,43,10,0
Galdames (B)Herrialdean bertan2006100,01,895,91,80,6
Galdames (B)Herrialdean bertan2011100,03,193,63,10,1
Galdames (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)AEko beste herrialde baten2006100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,050,025,00,0
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,097,11,51,5
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,61,40,0
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,397,31,30,0
Galdames (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,80,03,2
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,093,30,06,7
Galdames (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,070,80,029,2
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan1991100,089,96,73,20,1
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan1996100,080,511,48,00,0
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan2001100,061,023,215,20,6
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan2006100,049,129,521,10,3
Gamiz-Fika (B)Herrialdean bertan2011100,047,937,114,80,3
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten1991100,080,00,020,00,0
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten1996100,044,433,322,20,0
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten2001100,020,053,326,70,0
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten2006100,014,364,321,40,0
Gamiz-Fika (B)AEko beste herrialde baten2011100,014,364,321,40,0
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,386,710,00,0
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,888,98,30,0
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,986,87,42,9
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,088,98,32,8
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,989,74,42,9
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,025,075,00,00,0
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,037,50,012,5
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,07,746,27,738,5
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,011,477,15,75,7
Gamiz-Fika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,965,713,49,0
Garai (B)Herrialdean bertan1991100,086,25,88,00,0
Garai (B)Herrialdean bertan1996100,067,15,127,80,0
Garai (B)Herrialdean bertan2001100,076,49,014,60,0
Garai (B)Herrialdean bertan2006100,057,118,824,10,0
Garai (B)Herrialdean bertan2011100,058,123,518,00,4
Garai (B)AEko beste herrialde baten1991100,066,716,716,70,0
Garai (B)AEko beste herrialde baten1996100,018,29,172,70,0
Garai (B)AEko beste herrialde baten2001100,061,111,127,80,0
Garai (B)AEko beste herrialde baten2006100,056,513,026,14,3
Garai (B)AEko beste herrialde baten2011100,062,516,720,80,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,09,154,536,40,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,018,227,354,50,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,025,062,512,50,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,014,378,67,10,0
Garai (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,06,793,30,00,0
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,00,0100,00,0
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,0100,00,0
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,750,033,30,0
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,020,040,030,010,0
Garai (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,469,27,77,7
Gasteiz (A)Herrialdean bertan1991100,00,696,72,60,1
Gasteiz (A)Herrialdean bertan1996100,00,995,73,30,1
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2001100,01,395,03,60,1
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2006100,01,793,83,60,9
Gasteiz (A)Herrialdean bertan2011100,02,892,54,30,4
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten1991100,07,779,812,30,1
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten1996100,07,880,112,00,2
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten2001100,08,978,912,00,2
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten2006100,09,177,612,60,7
Gasteiz (A)AEko beste herrialde baten2011100,010,679,19,80,5
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,60,50,8
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,297,80,61,4
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,398,10,70,9
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,397,21,11,4
Gasteiz (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,596,81,01,7
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,885,21,212,8
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,083,30,016,7
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,677,51,220,7
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,989,03,35,8
Gasteiz (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,577,41,619,5
Gatika (B)Herrialdean bertan1991100,080,08,711,30,0
Gatika (B)Herrialdean bertan1996100,066,214,319,40,1
Gatika (B)Herrialdean bertan2001100,061,827,011,10,1
Gatika (B)Herrialdean bertan2006100,045,934,719,20,2
Gatika (B)Herrialdean bertan2011100,041,743,814,00,4
Gatika (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,066,733,30,0
Gatika (B)AEko beste herrialde baten1996100,050,033,316,70,0
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2001100,042,957,10,00,0
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2006100,025,058,316,70,0
Gatika (B)AEko beste herrialde baten2011100,033,355,611,10,0
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,588,66,80,0
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,686,29,20,0
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,395,32,30,0
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,195,82,11,1
Gatika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,892,73,61,8
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,050,050,00,0
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,025,037,525,012,5
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,021,457,17,114,3
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,978,014,62,4
Gatika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,488,21,55,9
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan1991100,081,411,76,90,0
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan1996100,055,417,227,50,0
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan2001100,056,023,520,40,1
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan2006100,053,827,518,70,0
Gautegiz-Arteaga (B)Herrialdean bertan2011100,044,332,323,30,1
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten1991100,050,025,025,00,0
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten1996100,050,025,025,00,0
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten2001100,016,758,325,00,0
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten2006100,028,661,99,50,0
Gautegiz-Arteaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,031,859,19,10,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,013,078,38,70,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,778,610,70,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,08,072,016,04,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,686,87,92,6
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,382,12,65,1
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,058,624,117,20,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,022,233,344,40,0
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,021,224,236,418,2
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,016,756,718,38,3
Gautegiz-Arteaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,022,444,715,817,1
Gaztelu (G)Herrialdean bertan1991-----
Gaztelu (G)Herrialdean bertan1996100,094,90,05,10,0
Gaztelu (G)Herrialdean bertan2001100,089,57,03,50,0
Gaztelu (G)Herrialdean bertan2006100,065,014,120,90,0
Gaztelu (G)Herrialdean bertan2011100,080,814,74,50,0
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten2001-----
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten2006-----
Gaztelu (G)AEko beste herrialde baten2011-----
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991-----
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,050,00,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,075,025,00,00,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,050,033,316,70,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,080,020,00,00,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,00,0100,00,0
Gaztelu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan1991100,050,623,925,40,1
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan1996100,049,524,226,20,1
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan2001100,049,826,423,70,1
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan2006100,051,828,419,50,3
Gernika-Lumo (B)Herrialdean bertan2011100,051,032,016,60,4
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten1991100,031,740,028,30,0
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten1996100,025,239,535,20,0
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten2001100,035,444,719,80,0
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten2006100,046,439,113,31,3
Gernika-Lumo (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,542,930,70,9
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,792,45,40,5
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,692,85,10,5
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,592,55,20,8
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,289,34,73,8
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,391,52,81,3
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,028,941,425,93,8
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,029,144,521,15,3
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,023,348,121,17,5
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,977,77,16,3
Gernika-Lumo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,064,15,823,1
Getaria (G)Herrialdean bertan1991100,090,62,17,30,0
Getaria (G)Herrialdean bertan1996100,090,03,26,60,1
Getaria (G)Herrialdean bertan2001100,084,64,111,10,2
Getaria (G)Herrialdean bertan2006100,070,08,021,90,1
Getaria (G)Herrialdean bertan2011100,079,911,48,50,1
Getaria (G)AEko beste herrialde baten1991100,045,59,145,50,0
Getaria (G)AEko beste herrialde baten1996100,077,412,99,70,0
Getaria (G)AEko beste herrialde baten2001100,057,723,119,20,0
Getaria (G)AEko beste herrialde baten2006100,042,442,415,20,0
Getaria (G)AEko beste herrialde baten2011100,046,940,812,20,0
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,018,554,625,41,5
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,026,649,420,93,2
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,022,553,324,20,0
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,165,615,62,8
Getaria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,017,465,215,71,7
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,031,350,018,80,0
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,033,30,033,333,3
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,860,87,819,6
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,579,34,97,3
Getaria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,866,12,423,7
Getxo (B)Herrialdean bertan1991100,02,689,57,70,2
Getxo (B)Herrialdean bertan1996100,02,789,87,30,2
Getxo (B)Herrialdean bertan2001100,03,089,96,90,2
Getxo (B)Herrialdean bertan2006100,04,388,76,30,7
Getxo (B)Herrialdean bertan2011100,04,987,87,00,3
Getxo (B)AEko beste herrialde baten1991100,05,384,310,30,1
Getxo (B)AEko beste herrialde baten1996100,05,684,49,80,2
Getxo (B)AEko beste herrialde baten2001100,06,483,59,80,3
Getxo (B)AEko beste herrialde baten2006100,09,082,18,20,8
Getxo (B)AEko beste herrialde baten2011100,09,980,09,70,5
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,397,61,40,8
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,298,01,10,6
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,397,81,10,7
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,597,11,41,1
Getxo (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,796,80,91,6
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,01,576,63,318,5
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,778,23,316,7
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,682,32,413,7
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,988,63,55,0
Getxo (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,281,92,313,5
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan1991100,097,60,81,60,0
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan1996100,097,71,50,80,0
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan2001100,095,52,32,30,0
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan2006100,071,46,821,70,0
Gizaburuaga (B)Herrialdean bertan2011100,085,58,75,20,6
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten1991-----
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten1996-----
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten2001100,050,050,00,00,0
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten2006100,050,050,00,00,0
Gizaburuaga (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,033,316,70,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991-----
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,050,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,0100,00,00,00,0
Gizaburuaga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,461,57,715,4
Gobiaran (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Gobiaran (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,50,50,0
Gobiaran (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,70,30,0
Gobiaran (A)Herrialdean bertan2006100,00,597,30,91,3
Gobiaran (A)Herrialdean bertan2011100,00,895,53,40,3
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten1991100,06,077,616,40,0
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,089,610,40,0
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten2001100,01,597,01,50,0
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten2006100,03,491,05,10,6
Gobiaran (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,485,37,40,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,11,90,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,595,80,92,8
Gobiaran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,596,70,91,9
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,058,13,238,7
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,089,66,04,5
Gobiaran (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,862,83,829,5
Gordexola (B)Herrialdean bertan1991100,00,898,60,60,0
Gordexola (B)Herrialdean bertan1996100,00,398,01,70,0
Gordexola (B)Herrialdean bertan2001100,01,396,22,20,2
Gordexola (B)Herrialdean bertan2006100,01,894,92,80,6
Gordexola (B)Herrialdean bertan2011100,03,892,13,60,5
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten1991100,02,696,11,30,0
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,098,61,40,0
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,093,96,10,0
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten2006100,03,087,96,13,0
Gordexola (B)AEko beste herrialde baten2011100,01,896,51,80,0
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,60,00,4
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,50,50,0
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,598,01,00,5
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,596,12,01,5
Gordexola (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,594,52,03,0
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,093,30,06,7
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,091,74,24,2
Gordexola (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,364,31,226,2
Gorliz (B)Herrialdean bertan1991100,04,078,717,00,3
Gorliz (B)Herrialdean bertan1996100,03,882,413,80,0
Gorliz (B)Herrialdean bertan2001100,05,480,614,00,0
Gorliz (B)Herrialdean bertan2006100,09,481,09,00,6
Gorliz (B)Herrialdean bertan2011100,010,278,610,80,4
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten1991100,06,076,018,00,0
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten1996100,08,275,416,40,0
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten2001100,04,280,615,30,0
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten2006100,015,076,38,80,0
Gorliz (B)AEko beste herrialde baten2011100,013,474,412,20,0
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,096,32,51,1
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,095,72,71,7
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,796,11,91,2
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,796,72,10,5
Gorliz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,194,11,32,5
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,089,60,010,4
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,084,811,43,8
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,485,23,48,1
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,182,85,76,4
Gorliz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,071,46,215,4
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,70,30,0
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,50,50,0
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan2001100,00,199,00,90,0
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan2006100,00,697,00,91,6
Guardia (Biastari) (A)Herrialdean bertan2011100,01,297,80,90,1
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten1991100,03,290,36,50,0
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,087,712,30,0
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2001100,03,188,58,30,0
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2006100,08,583,84,33,4
Guardia (Biastari) (A)AEko beste herrialde baten2011100,06,378,414,40,9
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,71,30,0
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,70,30,0
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,399,10,60,0
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,396,31,12,4
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,993,21,13,8
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,069,20,030,8
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,590,72,54,2
Guardia (Biastari) (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,471,53,820,3
Gueñes (B)Herrialdean bertan1991100,00,299,20,50,0
Gueñes (B)Herrialdean bertan1996100,00,297,72,10,1
Gueñes (B)Herrialdean bertan2001100,00,397,62,10,0
Gueñes (B)Herrialdean bertan2006100,01,495,52,20,9
Gueñes (B)Herrialdean bertan2011100,02,293,04,40,4
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,899,20,00,0
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,898,40,80,0
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,790,98,40,0
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2006100,02,295,61,50,7
Gueñes (B)AEko beste herrialde baten2011100,02,495,31,60,8
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,90,10,0
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,50,20,3
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,199,40,30,3
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,198,20,51,2
Gueñes (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,397,31,11,3
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,083,90,016,1
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,070,70,029,3
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,080,80,818,5
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,588,22,57,7
Gueñes (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,273,14,218,5
Harana (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,70,30,0
Harana (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,01,00,0
Harana (A)Herrialdean bertan2006100,00,498,10,70,7
Harana (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,41,60,0
Harana (A)AEko beste herrialde baten1991100,08,391,70,00,0
Harana (A)AEko beste herrialde baten1996100,09,181,89,10,0
Harana (A)AEko beste herrialde baten2001100,06,786,76,70,0
Harana (A)AEko beste herrialde baten2006100,00,087,512,50,0
Harana (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,085,714,30,0
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,05,095,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Harana (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,177,80,011,1
Hernani (G)Herrialdean bertan1991100,035,242,322,40,1
Hernani (G)Herrialdean bertan1996100,035,641,822,40,2
Hernani (G)Herrialdean bertan2001100,036,542,620,80,1
Hernani (G)Herrialdean bertan2006100,035,944,919,00,2
Hernani (G)Herrialdean bertan2011100,033,148,917,70,3
Hernani (G)AEko beste herrialde baten1991100,018,963,317,80,0
Hernani (G)AEko beste herrialde baten1996100,016,771,011,90,4
Hernani (G)AEko beste herrialde baten2001100,016,272,211,50,0
Hernani (G)AEko beste herrialde baten2006100,022,267,110,30,4
Hernani (G)AEko beste herrialde baten2011100,017,468,014,60,0
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,08,286,35,20,3
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,09,185,14,81,0
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,08,586,64,50,5
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,07,286,85,10,9
Hernani (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,287,84,01,0
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,06,772,99,810,6
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,012,562,525,00,0
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,08,172,98,810,3
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,283,68,14,0
Hernani (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,274,12,817,8
Hernialde (G)Herrialdean bertan1991100,081,78,49,90,0
Hernialde (G)Herrialdean bertan1996100,078,68,912,50,0
Hernialde (G)Herrialdean bertan2001100,087,57,25,30,0
Hernialde (G)Herrialdean bertan2006100,067,114,917,30,7
Hernialde (G)Herrialdean bertan2011100,064,718,016,31,0
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten1991100,050,00,050,00,0
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten2001-----
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten2006-----
Hernialde (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,0100,00,00,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,023,169,27,70,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,371,414,30,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,023,169,27,70,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,025,056,318,80,0
Hernialde (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,025,066,78,30,0
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,085,70,014,3
Hernialde (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,667,90,028,6
Hondarribia (G)Herrialdean bertan1991100,037,936,625,30,2
Hondarribia (G)Herrialdean bertan1996100,037,739,023,20,2
Hondarribia (G)Herrialdean bertan2001100,033,940,525,40,2
Hondarribia (G)Herrialdean bertan2006100,033,443,323,00,2
Hondarribia (G)Herrialdean bertan2011100,035,946,817,00,4
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten1991100,021,160,817,80,3
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten1996100,020,863,015,90,3
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten2001100,018,465,515,50,5
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten2006100,016,366,716,80,3
Hondarribia (G)AEko beste herrialde baten2011100,018,568,012,21,3
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,07,284,47,90,5
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,681,77,81,8
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,07,683,78,00,7
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,084,39,00,8
Hondarribia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,683,96,91,6
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,013,364,810,910,9
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,013,360,020,06,7
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,09,768,46,415,5
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,684,66,92,9
Hondarribia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,572,56,115,9
Ibarra (G)Herrialdean bertan1991100,059,323,217,50,0
Ibarra (G)Herrialdean bertan1996100,048,929,321,70,1
Ibarra (G)Herrialdean bertan2001100,050,627,921,50,0
Ibarra (G)Herrialdean bertan2006100,048,831,519,30,4
Ibarra (G)Herrialdean bertan2011100,050,134,714,60,5
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten1991100,017,570,012,50,0
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten1996100,06,172,718,23,0
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten2001100,016,270,313,50,0
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten2006100,011,971,416,70,0
Ibarra (G)AEko beste herrialde baten2011100,018,967,613,50,0
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,013,081,06,00,0
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,011,081,36,71,1
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,012,481,26,00,4
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,012,381,15,51,1
Ibarra (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,09,187,32,80,7
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,08,056,012,024,0
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,155,619,413,9
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,980,46,98,8
Ibarra (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,566,98,718,9
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan1991100,066,56,926,60,0
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan1996100,082,27,99,90,0
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan2001100,066,915,817,30,0
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan2006100,056,023,220,80,0
Ibarrangelu (B)Herrialdean bertan2011100,052,928,218,70,2
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten1991100,046,230,823,10,0
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten1996100,058,316,725,00,0
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten2001100,038,944,416,70,0
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten2006100,030,439,130,40,0
Ibarrangelu (B)AEko beste herrialde baten2011100,042,928,628,60,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,017,664,717,60,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,066,713,30,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,020,070,010,00,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,07,178,610,73,6
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,080,010,00,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,040,020,040,00,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,00,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,166,711,111,1
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,023,176,90,00,0
Ibarrangelu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,015,065,015,05,0
Idiazabal (G)Herrialdean bertan1991100,080,47,411,60,6
Idiazabal (G)Herrialdean bertan1996100,077,410,312,30,0
Idiazabal (G)Herrialdean bertan2001100,088,76,05,30,0
Idiazabal (G)Herrialdean bertan2006100,066,010,723,30,0
Idiazabal (G)Herrialdean bertan2011100,078,212,98,70,2
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten1991100,025,851,622,60,0
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten1996100,021,457,121,40,0
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten2001100,047,447,45,30,0
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten2006100,036,141,722,20,0
Idiazabal (G)AEko beste herrialde baten2011100,036,847,415,80,0
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,012,967,219,90,0
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,012,772,713,71,0
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,021,971,95,11,1
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,874,37,31,6
Idiazabal (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,568,28,74,6
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,03,222,60,074,2
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,075,00,025,0
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,877,85,613,9
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,190,54,11,4
Idiazabal (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,063,25,623,2
Igorre (B)Herrialdean bertan1991100,062,317,820,00,0
Igorre (B)Herrialdean bertan1996100,067,817,514,70,0
Igorre (B)Herrialdean bertan2001100,051,624,823,60,0
Igorre (B)Herrialdean bertan2006100,045,030,024,80,2
Igorre (B)Herrialdean bertan2011100,053,432,014,30,3
Igorre (B)AEko beste herrialde baten1991100,054,129,716,20,0
Igorre (B)AEko beste herrialde baten1996100,051,524,224,20,0
Igorre (B)AEko beste herrialde baten2001100,039,536,823,70,0
Igorre (B)AEko beste herrialde baten2006100,036,436,427,30,0
Igorre (B)AEko beste herrialde baten2011100,051,230,218,60,0
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,792,84,40,2
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,089,46,60,0
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,391,06,30,4
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,090,25,81,1
Igorre (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,793,42,31,6
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,020,080,00,00,0
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,021,478,60,00,0
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,063,621,215,2
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,786,42,66,3
Igorre (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,967,64,922,7
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan1991100,087,93,68,60,0
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan1996100,085,37,96,70,0
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan2001100,081,513,25,30,0
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan2006100,056,820,622,30,3
Ikaztegieta (G)Herrialdean bertan2011100,069,823,96,00,3
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten1991100,00,050,050,00,0
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten2001100,033,333,333,30,0
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten2006100,075,025,00,00,0
Ikaztegieta (G)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,040,048,012,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,026,760,013,30,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,026,969,23,80,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,017,265,513,83,4
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,022,674,20,03,2
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,391,70,00,0
Ikaztegieta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,016,777,80,05,6
Irun (G)Herrialdean bertan1991100,010,975,313,70,1
Irun (G)Herrialdean bertan1996100,011,575,812,60,1
Irun (G)Herrialdean bertan2001100,010,376,013,60,1
Irun (G)Herrialdean bertan2006100,010,575,513,40,6
Irun (G)Herrialdean bertan2011100,012,775,811,10,4
Irun (G)AEko beste herrialde baten1991100,03,687,38,70,4
Irun (G)AEko beste herrialde baten1996100,03,990,06,00,1
Irun (G)AEko beste herrialde baten2001100,05,785,78,40,1
Irun (G)AEko beste herrialde baten2006100,04,386,18,80,8
Irun (G)AEko beste herrialde baten2011100,06,086,56,21,2
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,993,63,20,3
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,293,33,00,5
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,393,23,10,3
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,492,43,91,3
Irun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,292,53,11,2
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,386,65,85,3
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,082,24,413,3
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,781,64,211,5
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,488,13,95,5
Irun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,278,93,515,4
Irura (G)Herrialdean bertan1991100,066,712,420,90,0
Irura (G)Herrialdean bertan1996100,072,618,49,00,0
Irura (G)Herrialdean bertan2001100,068,219,312,40,1
Irura (G)Herrialdean bertan2006100,053,124,821,70,3
Irura (G)Herrialdean bertan2011100,054,829,615,10,5
Irura (G)AEko beste herrialde baten1991100,012,562,525,00,0
Irura (G)AEko beste herrialde baten1996100,011,188,90,00,0
Irura (G)AEko beste herrialde baten2001100,033,344,422,20,0
Irura (G)AEko beste herrialde baten2006100,018,862,518,80,0
Irura (G)AEko beste herrialde baten2011100,024,048,028,00,0
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,013,375,910,80,0
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,274,55,30,0
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,021,274,73,01,0
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,175,45,92,5
Irura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,681,15,33,0
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,040,020,040,0
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,744,411,127,8
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,688,90,05,6
Irura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,755,55,526,4
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,40,30,3
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan2001100,00,998,30,90,0
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan2006100,02,195,81,01,0
Iruraitz-Gauna (A)Herrialdean bertan2011100,03,793,22,90,2
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,095,24,80,0
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten2006100,03,390,03,33,3
Iruraitz-Gauna (A)AEko beste herrialde baten2011100,012,883,04,30,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,094,90,05,1
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,793,25,10,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,094,44,21,4
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,695,20,01,2
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,066,70,033,3
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,020,060,00,020,0
Iruraitz-Gauna (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,389,50,05,3
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,70,30,0
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan1996100,00,198,90,90,0
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan2001100,00,498,21,40,1
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan2006100,00,795,92,51,0
Iruña Oka (A)Herrialdean bertan2011100,01,493,94,20,5
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten1991100,04,292,43,40,0
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten1996100,05,389,45,30,0
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten2001100,04,187,88,10,0
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten2006100,04,184,910,10,9
Iruña Oka (A)AEko beste herrialde baten2011100,03,685,810,10,4
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,80,20,0
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,80,20,0
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,298,70,50,6
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,196,91,31,6
Iruña Oka (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,395,51,82,5
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,088,211,80,0
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,095,84,20,0
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,069,12,127,8
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,192,21,75,0
Iruña Oka (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,872,43,523,3
Ispaster (B)Herrialdean bertan1991100,092,64,23,20,0
Ispaster (B)Herrialdean bertan1996100,094,32,82,80,0
Ispaster (B)Herrialdean bertan2001100,093,04,03,00,0
Ispaster (B)Herrialdean bertan2006100,070,68,320,90,2
Ispaster (B)Herrialdean bertan2011100,075,214,89,80,2
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten1991100,050,025,025,00,0
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten1996100,044,433,322,20,0
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten2001100,037,562,50,00,0
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten2006100,037,562,50,00,0
Ispaster (B)AEko beste herrialde baten2011100,060,040,00,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,033,366,70,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,750,033,30,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,045,554,50,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,021,464,314,30,0
Ispaster (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,026,368,45,30,0
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,075,00,025,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,066,733,30,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,044,422,233,30,0
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,010,060,030,00,0
Ispaster (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,971,110,510,5
Itsasondo (G)Herrialdean bertan1991100,079,011,69,40,0
Itsasondo (G)Herrialdean bertan1996100,075,88,815,30,2
Itsasondo (G)Herrialdean bertan2001100,067,217,315,10,4
Itsasondo (G)Herrialdean bertan2006100,060,723,315,01,0
Itsasondo (G)Herrialdean bertan2011100,059,221,319,10,4
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten1991100,071,428,60,00,0
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten1996100,057,114,328,60,0
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten2001100,050,050,00,00,0
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten2006100,033,366,70,00,0
Itsasondo (G)AEko beste herrialde baten2011100,012,562,525,00,0
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,022,170,12,65,2
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,365,010,08,8
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,013,077,89,30,0
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,010,780,47,11,8
Itsasondo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,013,281,15,70,0
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,033,333,30,033,3
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,012,543,80,043,8
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,274,26,516,1
Itsasondo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,864,115,612,5
Iurreta (B)Herrialdean bertan1991100,046,143,310,50,1
Iurreta (B)Herrialdean bertan1996100,045,640,613,70,1
Iurreta (B)Herrialdean bertan2001100,042,445,012,50,0
Iurreta (B)Herrialdean bertan2006100,036,145,817,80,2
Iurreta (B)Herrialdean bertan2011100,033,450,116,00,5
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten1991100,023,162,514,40,0
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten1996100,025,463,211,40,0
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2001100,016,471,611,90,0
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2006100,016,470,511,51,6
Iurreta (B)AEko beste herrialde baten2011100,018,466,415,20,0
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,197,20,90,9
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,596,72,00,8
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,396,91,81,0
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,696,31,81,3
Iurreta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,396,91,80,9
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,013,573,02,710,8
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,08,660,011,420,0
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,763,07,425,9
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,483,06,06,6
Iurreta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,967,93,523,6
Izurtza (B)Herrialdean bertan1991100,059,718,222,00,0
Izurtza (B)Herrialdean bertan1996100,050,418,431,10,0
Izurtza (B)Herrialdean bertan2001100,082,810,76,40,0
Izurtza (B)Herrialdean bertan2006100,059,915,125,00,0
Izurtza (B)Herrialdean bertan2011100,042,325,532,20,0
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten1991100,075,025,00,00,0
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten1996100,085,70,014,30,0
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten2001100,085,714,30,00,0
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten2006100,071,428,60,00,0
Izurtza (B)AEko beste herrialde baten2011100,055,644,40,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,095,24,80,0
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,014,385,70,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,09,590,50,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,05,394,70,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,085,010,05,0
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Izurtza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,150,09,131,8
Kanpezu (A)Herrialdean bertan1991100,00,397,62,10,0
Kanpezu (A)Herrialdean bertan1996100,00,098,71,30,0
Kanpezu (A)Herrialdean bertan2001100,00,596,92,40,1
Kanpezu (A)Herrialdean bertan2006100,01,595,22,50,8
Kanpezu (A)Herrialdean bertan2011100,03,291,94,40,5
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten1991100,011,183,35,60,0
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten1996100,03,078,818,20,0
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten2001100,08,076,016,00,0
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten2006100,016,772,710,60,0
Kanpezu (A)AEko beste herrialde baten2011100,017,867,115,10,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,50,50,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,50,50,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,196,02,30,6
Kanpezu (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,995,12,50,6
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,080,00,020,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,385,93,89,0
Kanpezu (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,368,83,119,8
Karrantza (B)Herrialdean bertan1991100,00,099,80,20,0
Karrantza (B)Herrialdean bertan1996100,00,199,40,50,0
Karrantza (B)Herrialdean bertan2001100,00,297,82,10,0
Karrantza (B)Herrialdean bertan2006100,01,195,52,41,0
Karrantza (B)Herrialdean bertan2011100,01,994,63,20,3
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,078,921,10,0
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten1996100,011,188,90,00,0
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten2001100,018,868,812,50,0
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten2006100,016,080,04,00,0
Karrantza (B)AEko beste herrialde baten2011100,09,172,713,64,5
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,099,40,60,0
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,697,91,20,3
Karrantza (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,398,40,01,3
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,093,30,06,7
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,094,42,82,8
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,187,73,16,2
Karrantza (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,975,70,922,6
Kortezubi (B)Herrialdean bertan1991100,096,42,21,40,0
Kortezubi (B)Herrialdean bertan1996100,095,71,42,90,0
Kortezubi (B)Herrialdean bertan2001100,086,67,16,30,0
Kortezubi (B)Herrialdean bertan2006100,065,811,922,20,0
Kortezubi (B)Herrialdean bertan2011100,072,911,815,00,3
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,00,0100,00,0
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten2006100,050,050,00,00,0
Kortezubi (B)AEko beste herrialde baten2011100,075,00,025,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,025,075,00,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,040,040,020,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,012,562,525,00,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,08,358,333,30,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,016,775,08,30,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,066,70,033,30,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,00,025,025,0
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,050,025,016,78,3
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,022,238,933,35,6
Kortezubi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,028,647,614,39,5
Kripan (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Herrialdean bertan2001100,00,092,57,50,0
Kripan (A)Herrialdean bertan2006100,01,492,56,10,0
Kripan (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,01,30,7
Kripan (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)AEko beste herrialde baten2006100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,085,714,30,0
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,091,78,30,0
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,093,16,90,0
Kripan (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,03,00,0
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Kripan (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,0100,00,00,0
Kuartango (A)Herrialdean bertan1991100,00,097,71,90,4
Kuartango (A)Herrialdean bertan1996100,00,498,11,50,0
Kuartango (A)Herrialdean bertan2001100,00,093,16,20,7
Kuartango (A)Herrialdean bertan2006100,01,995,52,60,0
Kuartango (A)Herrialdean bertan2011100,02,992,44,60,0
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,090,99,10,0
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,095,05,00,0
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,091,78,30,0
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten2006100,03,888,55,81,9
Kuartango (A)AEko beste herrialde baten2011100,01,992,55,70,0
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,02,00,0
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,296,80,00,0
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,897,20,00,0
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,20,02,8
Kuartango (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,093,93,03,0
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,075,00,025,0
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,037,50,062,5
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Kuartango (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,069,223,17,7
Lagran (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Herrialdean bertan1996100,00,096,33,70,0
Lagran (A)Herrialdean bertan2001100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Herrialdean bertan2006100,00,799,30,00,0
Lagran (A)Herrialdean bertan2011100,00,798,60,70,0
Lagran (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,066,733,30,0
Lagran (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,066,733,30,0
Lagran (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)AEko beste herrialde baten2006100,012,587,50,00,0
Lagran (A)AEko beste herrialde baten2011100,020,080,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,093,90,06,1
Lagran (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,080,020,00,0
Lagran (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,575,00,012,5
Lanestosa (B)Herrialdean bertan1991100,00,097,32,70,0
Lanestosa (B)Herrialdean bertan1996100,00,098,91,10,0
Lanestosa (B)Herrialdean bertan2001100,00,096,04,00,0
Lanestosa (B)Herrialdean bertan2006100,01,793,33,31,7
Lanestosa (B)Herrialdean bertan2011100,03,893,13,10,0
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,050,050,00,0
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten2006100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,10,90,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,098,91,10,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,62,31,1
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,888,53,83,8
Lanestosa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,095,00,00,0
Lantaron (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Lantaron (A)Herrialdean bertan1996100,00,099,50,20,2
Lantaron (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,30,70,0
Lantaron (A)Herrialdean bertan2006100,00,298,40,21,2
Lantaron (A)Herrialdean bertan2011100,00,097,12,10,7
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten1991100,010,082,08,00,0
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten1996100,01,885,712,50,0
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten2001100,02,491,66,00,0
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten2006100,05,490,54,10,0
Lantaron (A)AEko beste herrialde baten2011100,02,994,11,51,5
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,70,30,0
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,10,90,9
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,099,20,80,0
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,596,60,72,2
Lantaron (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,595,81,32,4
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,061,50,038,5
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,190,93,00,0
Lantaron (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,087,93,48,6
Lantziego (A)Herrialdean bertan1991100,00,499,20,40,0
Lantziego (A)Herrialdean bertan1996100,00,698,41,00,0
Lantziego (A)Herrialdean bertan2001100,01,398,70,00,0
Lantziego (A)Herrialdean bertan2006100,00,797,51,20,7
Lantziego (A)Herrialdean bertan2011100,01,696,61,10,7
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten1991100,017,979,52,60,0
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,093,07,00,0
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten2001100,02,492,74,90,0
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten2006100,00,093,64,32,1
Lantziego (A)AEko beste herrialde baten2011100,03,482,88,65,2
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,196,70,02,2
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,099,00,00,0
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,898,40,00,8
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,798,60,00,7
Lantziego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,592,52,33,8
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,075,00,025,0
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,096,31,91,9
Lantziego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,877,21,819,3
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan1991100,00,398,61,00,0
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan1996100,01,197,21,60,2
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan2001100,00,798,11,10,0
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan2006100,01,096,71,80,6
Lapuebla de Labarca (A)Herrialdean bertan2011100,01,992,45,50,2
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,092,67,40,0
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten1996100,01,577,321,20,0
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten2001100,011,187,31,60,0
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten2006100,07,778,59,24,6
Lapuebla de Labarca (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,672,716,73,0
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,91,10,0
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,592,26,80,5
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,096,13,40,5
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,995,41,90,9
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,391,03,23,6
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,060,00,040,0
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,087,14,38,6
Lapuebla de Labarca (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,378,82,517,5
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan1991100,064,714,420,80,1
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan1996100,064,717,218,10,0
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan2001100,058,218,223,60,0
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan2006100,050,326,423,10,1
Larrabetzu (B)Herrialdean bertan2011100,048,334,517,00,2
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten1991100,029,241,729,20,0
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten1996100,041,737,520,80,0
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten2001100,038,542,319,20,0
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten2006100,025,841,932,30,0
Larrabetzu (B)AEko beste herrialde baten2011100,033,347,918,80,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,08,082,79,30,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,787,97,40,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,684,67,72,1
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,983,811,02,2
Larrabetzu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,185,45,14,4
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,040,060,00,00,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,083,316,70,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,053,346,70,0
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,684,210,52,6
Larrabetzu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,066,313,511,2
Larraul (G)Herrialdean bertan1991100,096,41,42,20,0
Larraul (G)Herrialdean bertan1996100,097,60,02,40,0
Larraul (G)Herrialdean bertan2001100,091,72,36,10,0
Larraul (G)Herrialdean bertan2006100,067,89,422,20,6
Larraul (G)Herrialdean bertan2011100,075,518,65,90,0
Larraul (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Larraul (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Larraul (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Larraul (G)AEko beste herrialde baten2006100,0100,00,00,00,0
Larraul (G)AEko beste herrialde baten2011100,060,00,040,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,050,050,00,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,016,766,716,70,0
Larraul (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,025,062,50,012,5
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Larraul (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,066,716,716,7
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan1991100,026,458,914,70,1
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan1996100,023,460,116,40,1
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan2001100,022,162,715,00,2
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan2006100,020,562,915,90,6
Lasarte-Oria (G)Herrialdean bertan2011100,019,766,313,60,4
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten1991100,017,568,213,80,6
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten1996100,016,570,712,50,4
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten2001100,013,872,014,20,0
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten2006100,014,171,812,51,6
Lasarte-Oria (G)AEko beste herrialde baten2011100,010,479,59,20,8
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,894,12,11,0
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,594,42,01,1
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,294,52,11,2
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,093,02,42,7
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,794,32,31,7
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,03,580,03,513,0
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,090,94,54,5
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,779,74,412,2
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,187,04,15,8
Lasarte-Oria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,978,83,514,8
Laudio (A)Herrialdean bertan1991100,01,193,65,20,1
Laudio (A)Herrialdean bertan1996100,01,691,76,70,0
Laudio (A)Herrialdean bertan2001100,02,191,56,40,1
Laudio (A)Herrialdean bertan2006100,03,290,55,70,6
Laudio (A)Herrialdean bertan2011100,03,889,26,60,3
Laudio (A)AEko beste herrialde baten1991100,03,487,88,70,0
Laudio (A)AEko beste herrialde baten1996100,03,187,49,40,1
Laudio (A)AEko beste herrialde baten2001100,03,788,77,60,1
Laudio (A)AEko beste herrialde baten2006100,05,188,26,20,5
Laudio (A)AEko beste herrialde baten2011100,04,386,39,10,2
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,80,80,3
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,298,30,80,8
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,60,70,5
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,298,10,80,8
Laudio (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,897,30,71,3
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,491,32,43,9
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,989,22,05,9
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,070,96,120,9
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,887,13,67,5
Laudio (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,679,22,416,8
Laukiz (B)Herrialdean bertan1991100,044,246,09,80,0
Laukiz (B)Herrialdean bertan1996100,045,847,06,90,3
Laukiz (B)Herrialdean bertan2001100,043,547,78,70,1
Laukiz (B)Herrialdean bertan2006100,035,949,714,00,4
Laukiz (B)Herrialdean bertan2011100,028,258,412,70,7
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten1991100,05,075,020,00,0
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten1996100,05,970,617,65,9
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,078,614,37,1
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten2006100,018,881,30,00,0
Laukiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,06,393,80,00,0
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,396,12,60,0
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,595,02,50,0
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,092,03,04,0
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,294,14,70,0
Laukiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,090,13,05,9
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,051,66,541,9
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,038,92,858,3
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,065,03,331,7
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,495,92,70,0
Laukiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,579,13,514,0
Lazkao (G)Herrialdean bertan1991100,049,533,017,50,1
Lazkao (G)Herrialdean bertan1996100,052,431,615,50,6
Lazkao (G)Herrialdean bertan2001100,051,827,520,50,2
Lazkao (G)Herrialdean bertan2006100,048,331,120,30,4
Lazkao (G)Herrialdean bertan2011100,049,735,114,60,7
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten1991100,015,160,324,70,0
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten1996100,030,562,76,80,0
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten2001100,021,062,916,10,0
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten2006100,016,964,915,62,6
Lazkao (G)AEko beste herrialde baten2011100,025,067,67,40,0
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,789,55,61,3
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,284,85,92,0
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,04,985,65,73,8
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,189,35,01,5
Lazkao (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,087,03,74,2
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,056,86,836,4
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,055,611,133,3
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,08,056,09,326,7
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,685,76,04,8
Lazkao (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,462,53,927,2
Leaburu (G)Herrialdean bertan1991100,079,26,614,20,0
Leaburu (G)Herrialdean bertan1996100,076,87,815,40,0
Leaburu (G)Herrialdean bertan2001100,077,08,314,70,0
Leaburu (G)Herrialdean bertan2006100,063,814,022,20,0
Leaburu (G)Herrialdean bertan2011100,072,212,814,70,3
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten2006100,025,075,00,00,0
Leaburu (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,00,050,00,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,056,526,117,40,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,027,850,022,20,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,035,750,014,30,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,026,760,013,30,0
Leaburu (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,026,746,726,70,0
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,00,0100,00,0
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,066,733,30,0
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,025,075,00,00,0
Leaburu (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,355,65,630,6
Legazpi (G)Herrialdean bertan1991100,043,338,118,50,1
Legazpi (G)Herrialdean bertan1996100,038,135,426,30,2
Legazpi (G)Herrialdean bertan2001100,035,239,525,30,1
Legazpi (G)Herrialdean bertan2006100,041,240,917,50,4
Legazpi (G)Herrialdean bertan2011100,036,145,118,50,3
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten1991100,011,779,19,20,0
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten1996100,09,977,612,50,0
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten2001100,08,279,712,10,0
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten2006100,013,175,98,92,1
Legazpi (G)AEko beste herrialde baten2011100,08,479,312,20,0
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,592,52,90,1
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,690,15,90,4
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,091,84,80,3
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,05,090,03,51,5
Legazpi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,593,21,91,4
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,088,64,56,8
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,573,411,412,7
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,185,43,05,5
Legazpi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,773,04,416,9
Legorreta (G)Herrialdean bertan1991100,071,016,312,60,1
Legorreta (G)Herrialdean bertan1996100,062,920,117,00,0
Legorreta (G)Herrialdean bertan2001100,076,719,73,60,0
Legorreta (G)Herrialdean bertan2006100,056,624,918,20,4
Legorreta (G)Herrialdean bertan2011100,054,929,914,80,4
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten1991100,018,850,031,30,0
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten1996100,016,775,08,30,0
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2001100,025,075,00,00,0
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2006100,023,558,817,60,0
Legorreta (G)AEko beste herrialde baten2011100,027,861,111,10,0
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,791,05,20,0
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,05,091,03,60,4
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,07,790,02,40,0
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,588,15,91,5
Legorreta (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,491,05,10,6
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,014,381,04,80,0
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,020,074,35,70,0
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,283,62,75,5
Legorreta (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,071,31,516,2
Legutiano (A)Herrialdean bertan1991100,07,284,48,40,0
Legutiano (A)Herrialdean bertan1996100,03,775,420,60,2
Legutiano (A)Herrialdean bertan2001100,06,979,313,70,1
Legutiano (A)Herrialdean bertan2006100,08,879,911,00,2
Legutiano (A)Herrialdean bertan2011100,08,577,713,00,8
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten1991100,022,262,114,41,3
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten1996100,08,365,626,10,0
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten2001100,014,763,621,60,0
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten2006100,017,960,720,21,2
Legutiano (A)AEko beste herrialde baten2011100,017,666,115,70,6
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,899,20,00,0
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,297,21,60,0
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,896,32,90,0
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,895,33,50,4
Legutiano (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,694,70,82,8
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,058,316,725,0
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,012,568,86,312,5
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,076,14,319,6
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,886,03,58,8
Legutiano (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,966,31,627,2
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan1991100,067,17,625,30,0
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan1996100,066,711,122,20,0
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan2001100,059,016,424,60,0
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan2006100,055,819,324,90,0
Leintz Gatzaga (G)Herrialdean bertan2011100,059,722,118,20,0
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten1991100,025,639,534,90,0
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten1996100,031,146,722,20,0
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten2001100,027,048,624,30,0
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten2006100,031,356,39,43,1
Leintz Gatzaga (G)AEko beste herrialde baten2011100,027,045,927,00,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,084,215,80,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,076,223,80,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,078,621,40,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,05,080,010,05,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,080,015,05,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Leintz Gatzaga (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,882,45,90,0
Leioa (B)Herrialdean bertan1991100,04,286,49,30,1
Leioa (B)Herrialdean bertan1996100,03,087,39,50,1
Leioa (B)Herrialdean bertan2001100,03,888,18,00,1
Leioa (B)Herrialdean bertan2006100,06,287,95,40,5
Leioa (B)Herrialdean bertan2011100,05,387,07,40,3
Leioa (B)AEko beste herrialde baten1991100,06,780,912,40,0
Leioa (B)AEko beste herrialde baten1996100,05,281,613,20,0
Leioa (B)AEko beste herrialde baten2001100,08,882,29,00,0
Leioa (B)AEko beste herrialde baten2006100,012,381,26,30,2
Leioa (B)AEko beste herrialde baten2011100,012,478,78,70,2
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,298,30,90,7
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,50,90,6
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,298,60,70,5
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,398,20,80,7
Leioa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,397,20,81,7
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,01,388,21,88,7
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,584,72,711,2
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,187,93,57,6
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,389,83,54,4
Leioa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,582,32,312,9
Lekeitio (B)Herrialdean bertan1991100,084,77,18,10,2
Lekeitio (B)Herrialdean bertan1996100,080,28,711,00,1
Lekeitio (B)Herrialdean bertan2001100,078,99,711,40,1
Lekeitio (B)Herrialdean bertan2006100,064,812,722,40,1
Lekeitio (B)Herrialdean bertan2011100,071,917,110,70,3
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten1991100,066,821,511,70,0
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten1996100,055,624,020,40,0
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten2001100,063,422,014,60,0
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten2006100,053,824,221,90,0
Lekeitio (B)AEko beste herrialde baten2011100,056,126,317,20,4
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,013,474,611,01,0
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,974,315,31,5
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,010,470,319,40,0
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,08,572,219,10,2
Lekeitio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,012,073,712,41,8
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,053,726,04,116,3
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,042,630,315,611,5
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,035,640,318,16,0
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,013,572,19,94,5
Lekeitio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,661,96,818,7
Lemoa (B)Herrialdean bertan1991100,047,824,128,00,0
Lemoa (B)Herrialdean bertan1996100,038,832,828,30,1
Lemoa (B)Herrialdean bertan2001100,042,235,522,30,0
Lemoa (B)Herrialdean bertan2006100,035,944,519,50,1
Lemoa (B)Herrialdean bertan2011100,031,753,015,00,2
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten1991100,036,826,336,80,0
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten1996100,042,942,914,30,0
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten2001100,018,551,929,60,0
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten2006100,020,056,723,30,0
Lemoa (B)AEko beste herrialde baten2011100,023,365,111,60,0
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,691,86,60,0
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,294,74,10,0
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,293,15,70,0
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,291,95,01,0
Lemoa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,993,02,62,4
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,04,334,84,356,5
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,070,010,020,0
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,075,02,822,2
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,486,58,53,5
Lemoa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,869,22,924,0
Lemoiz (B)Herrialdean bertan1991100,038,323,937,50,3
Lemoiz (B)Herrialdean bertan1996100,045,628,326,10,0
Lemoiz (B)Herrialdean bertan2001100,019,850,329,90,0
Lemoiz (B)Herrialdean bertan2006100,028,254,717,00,1
Lemoiz (B)Herrialdean bertan2011100,023,358,418,20,1
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,025,075,00,0
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten1996100,015,453,830,80,0
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten2001100,015,469,215,40,0
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten2006100,028,657,114,30,0
Lemoiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,068,86,30,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,06,381,312,50,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,580,614,90,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,786,710,70,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,087,99,10,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,094,00,03,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,093,80,06,3
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,076,55,917,6
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,010,568,421,10,0
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,284,44,48,9
Lemoiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,773,46,315,6
Leza (A)Herrialdean bertan1991100,01,498,60,00,0
Leza (A)Herrialdean bertan1996100,02,397,70,00,0
Leza (A)Herrialdean bertan2001100,00,0100,00,00,0
Leza (A)Herrialdean bertan2006100,00,096,73,30,0
Leza (A)Herrialdean bertan2011100,02,694,81,70,9
Leza (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Leza (A)AEko beste herrialde baten1996100,05,694,40,00,0
Leza (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Leza (A)AEko beste herrialde baten2006100,014,881,53,70,0
Leza (A)AEko beste herrialde baten2011100,022,677,40,00,0
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,097,42,60,0
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,62,40,0
Leza (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,295,70,02,2
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,082,98,68,6
Leza (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,014,866,77,411,1
Lezama (B)Herrialdean bertan1991100,041,822,036,10,1
Lezama (B)Herrialdean bertan1996100,040,431,128,40,1
Lezama (B)Herrialdean bertan2001100,042,935,121,80,2
Lezama (B)Herrialdean bertan2006100,039,042,218,10,7
Lezama (B)Herrialdean bertan2011100,031,249,519,30,0
Lezama (B)AEko beste herrialde baten1991100,05,976,517,60,0
Lezama (B)AEko beste herrialde baten1996100,09,581,09,50,0
Lezama (B)AEko beste herrialde baten2001100,012,579,28,30,0
Lezama (B)AEko beste herrialde baten2006100,011,873,511,82,9
Lezama (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,780,014,30,0
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,789,98,40,0
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,02,991,84,70,6
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,190,84,63,4
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,693,25,60,6
Lezama (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,791,93,81,6
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,06,760,013,320,0
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,011,177,811,10,0
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,884,60,011,5
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,790,63,44,3
Lezama (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,866,45,523,3
Lezo (G)Herrialdean bertan1991100,043,640,515,80,1
Lezo (G)Herrialdean bertan1996100,041,540,318,10,2
Lezo (G)Herrialdean bertan2001100,039,444,216,40,0
Lezo (G)Herrialdean bertan2006100,036,546,616,60,4
Lezo (G)Herrialdean bertan2011100,032,152,115,60,2
Lezo (G)AEko beste herrialde baten1991100,022,458,219,40,0
Lezo (G)AEko beste herrialde baten1996100,013,368,018,70,0
Lezo (G)AEko beste herrialde baten2001100,015,865,818,40,0
Lezo (G)AEko beste herrialde baten2006100,015,664,918,21,3
Lezo (G)AEko beste herrialde baten2011100,011,872,116,20,0
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,06,088,85,00,2
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,888,03,91,3
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,588,25,50,9
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,087,94,41,7
Lezo (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,689,83,71,9
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,07,476,54,411,8
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,014,764,77,413,2
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,07,283,03,95,9
Lezo (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,574,65,011,9
Lizartza (G)Herrialdean bertan1991100,094,71,24,00,0
Lizartza (G)Herrialdean bertan1996100,094,50,84,70,0
Lizartza (G)Herrialdean bertan2001100,090,74,44,80,0
Lizartza (G)Herrialdean bertan2006100,069,29,620,90,4
Lizartza (G)Herrialdean bertan2011100,081,68,89,20,4
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten1991100,050,050,00,00,0
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten2001100,033,366,70,00,0
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten2006100,050,050,00,00,0
Lizartza (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,040,020,00,0
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,072,118,69,30,0
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,058,832,48,80,0
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,056,827,013,52,7
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,038,840,814,36,1
Lizartza (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,044,144,18,82,9
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,042,928,628,6
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,287,54,24,2
Lizartza (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,472,72,313,6
Loiu (B)Herrialdean bertan1991100,032,740,826,40,1
Loiu (B)Herrialdean bertan1996100,022,946,630,50,0
Loiu (B)Herrialdean bertan2001100,017,856,825,00,3
Loiu (B)Herrialdean bertan2006100,023,862,612,90,6
Loiu (B)Herrialdean bertan2011100,019,266,514,10,1
Loiu (B)AEko beste herrialde baten1991100,023,763,213,20,0
Loiu (B)AEko beste herrialde baten1996100,013,677,39,10,0
Loiu (B)AEko beste herrialde baten2001100,010,973,915,20,0
Loiu (B)AEko beste herrialde baten2006100,016,773,89,50,0
Loiu (B)AEko beste herrialde baten2011100,013,774,511,80,0
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,092,94,12,0
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,193,13,72,1
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,092,74,40,8
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,392,44,51,8
Loiu (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,096,22,31,5
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,09,581,09,50,0
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,090,59,50,0
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,779,56,012,8
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,891,51,14,5
Loiu (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,972,02,222,0
Mallabia (B)Herrialdean bertan1991100,075,212,112,70,0
Mallabia (B)Herrialdean bertan1996100,065,514,819,30,4
Mallabia (B)Herrialdean bertan2001100,075,318,06,70,0
Mallabia (B)Herrialdean bertan2006100,052,122,125,50,3
Mallabia (B)Herrialdean bertan2011100,057,827,714,20,3
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten1991100,038,342,918,90,0
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten1996100,031,652,016,40,0
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten2001100,042,646,210,80,5
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten2006100,035,050,914,10,0
Mallabia (B)AEko beste herrialde baten2011100,037,852,59,20,4
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,02,192,25,00,7
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,794,15,20,0
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,597,70,80,0
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,897,71,50,0
Mallabia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,496,01,60,0
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,088,911,10,0
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,010,070,010,010,0
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,384,25,35,3
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,087,56,36,3
Mallabia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,769,811,614,0
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan1991100,088,92,18,60,3
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan1996100,085,82,411,80,0
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan2001100,094,82,42,80,0
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan2006100,070,86,322,90,0
Markin-Etxebarria (B)Herrialdean bertan2011100,082,38,89,00,0
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten1991100,081,77,311,00,0
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten1996100,077,14,818,10,0
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten2001100,096,02,02,00,0
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten2006100,061,110,228,70,0
Markin-Etxebarria (B)AEko beste herrialde baten2011100,078,014,77,30,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,036,857,95,30,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,164,328,60,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,035,364,70,00,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,015,080,05,00,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,021,471,47,10,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,045,59,136,49,1
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,050,025,025,00,0
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,045,841,78,34,2
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,278,76,66,6
Markin-Etxebarria (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,873,75,312,3
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan1991100,079,58,012,30,1
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan1996100,074,58,317,20,0
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan2001100,073,97,618,30,2
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan2006100,065,711,222,80,2
Markina-Xemein (B)Herrialdean bertan2011100,071,515,412,90,2
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten1991100,072,212,315,50,0
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten1996100,062,515,921,60,0
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten2001100,060,116,423,50,0
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten2006100,059,417,123,50,0
Markina-Xemein (B)AEko beste herrialde baten2011100,052,128,118,61,2
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,07,679,812,60,0
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,06,981,99,71,4
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,181,411,32,2
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,05,583,410,60,4
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,483,16,13,5
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,029,129,114,027,9
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,021,739,614,224,5
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,015,031,314,339,5
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,880,96,26,2
Markina-Xemein (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,758,04,125,2
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan1991100,072,016,111,90,0
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan1996100,060,121,218,30,4
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan2001100,035,727,336,60,3
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan2006100,041,343,814,70,1
Maruri-Jatabe (B)Herrialdean bertan2011100,030,451,018,40,1
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten1991100,08,341,750,00,0
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten1996100,033,366,70,00,0
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten2001100,021,464,314,30,0
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten2006100,07,171,421,40,0
Maruri-Jatabe (B)AEko beste herrialde baten2011100,021,147,431,60,0
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,890,54,80,0
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,096,33,70,0
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,094,12,92,9
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,096,61,71,7
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,796,61,70,0
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,063,60,036,4
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,062,518,818,8
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,077,811,111,1
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,985,35,92,9
Maruri-Jatabe (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,786,02,37,0
Mañaria (B)Herrialdean bertan1991100,092,54,62,60,2
Mañaria (B)Herrialdean bertan1996100,068,47,723,90,0
Mañaria (B)Herrialdean bertan2001100,080,98,710,40,0
Mañaria (B)Herrialdean bertan2006100,059,315,525,30,0
Mañaria (B)Herrialdean bertan2011100,062,720,616,50,3
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten1991100,082,411,85,90,0
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten1996100,083,35,611,10,0
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten2001100,094,75,30,00,0
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten2006100,038,123,838,10,0
Mañaria (B)AEko beste herrialde baten2011100,061,519,219,20,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,021,471,47,10,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,093,36,70,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,0100,00,00,0
Mañaria (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,095,00,05,0
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,080,00,020,0
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,083,30,016,7
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,091,78,30,0
Mañaria (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,944,41,951,9
Mañueta (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,10,90,0
Mañueta (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Mañueta (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,10,90,0
Mañueta (A)Herrialdean bertan2006100,00,598,50,50,5
Mañueta (A)Herrialdean bertan2011100,01,198,90,00,0
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten2001100,07,192,90,00,0
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten2006100,09,181,89,10,0
Mañueta (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,066,733,30,0
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,10,90,0
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,91,10,0
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,095,52,22,2
Mañueta (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,0100,00,00,0
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,033,30,066,7
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,093,92,04,1
Mañueta (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,971,42,922,9
Mendaro (G)Herrialdean bertan1991100,076,315,97,80,0
Mendaro (G)Herrialdean bertan1996100,066,916,017,10,0
Mendaro (G)Herrialdean bertan2001100,067,716,615,70,0
Mendaro (G)Herrialdean bertan2006100,053,527,418,90,2
Mendaro (G)Herrialdean bertan2011100,048,734,616,40,3
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten1991100,066,716,716,70,0
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten1996100,055,932,211,90,0
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten2001100,055,326,318,40,0
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten2006100,042,139,517,50,9
Mendaro (G)AEko beste herrialde baten2011100,037,344,817,90,0
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,06,889,04,20,0
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,03,287,96,82,1
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,593,04,50,0
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,03,189,25,42,2
Mendaro (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,889,36,11,9
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,076,97,715,4
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,689,24,61,5
Mendaro (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,569,86,014,7
Mendata (B)Herrialdean bertan1991100,094,50,64,90,0
Mendata (B)Herrialdean bertan1996100,095,02,52,50,0
Mendata (B)Herrialdean bertan2001100,086,86,86,40,0
Mendata (B)Herrialdean bertan2006100,063,814,621,00,6
Mendata (B)Herrialdean bertan2011100,073,118,28,40,3
Mendata (B)AEko beste herrialde baten1991100,033,30,066,70,0
Mendata (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,033,366,70,0
Mendata (B)AEko beste herrialde baten2001100,050,00,050,00,0
Mendata (B)AEko beste herrialde baten2006100,066,70,033,30,0
Mendata (B)AEko beste herrialde baten2011100,066,733,30,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,020,040,040,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,060,040,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,080,020,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,07,776,97,77,7
Mendata (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,018,856,318,86,3
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,080,00,020,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,080,00,00,020,0
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,040,050,010,00,0
Mendata (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,730,830,830,8
Mendexa (B)Herrialdean bertan1991100,089,66,83,20,3
Mendexa (B)Herrialdean bertan1996100,088,96,84,40,0
Mendexa (B)Herrialdean bertan2001100,086,06,57,50,0
Mendexa (B)Herrialdean bertan2006100,062,615,921,40,0
Mendexa (B)Herrialdean bertan2011100,070,018,011,90,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten1991100,046,740,013,30,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten1996100,040,954,54,50,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten2001100,046,234,619,20,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten2006100,051,737,910,30,0
Mendexa (B)AEko beste herrialde baten2011100,037,948,313,80,0
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,028,671,40,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,050,00,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,050,025,025,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,030,060,010,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,040,046,713,30,0
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,075,00,00,025,0
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,057,142,90,00,0
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,09,581,04,84,8
Mendexa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,018,555,618,57,4
Meñaka (B)Herrialdean bertan1991100,086,65,77,60,0
Meñaka (B)Herrialdean bertan1996100,087,15,47,50,0
Meñaka (B)Herrialdean bertan2001100,073,711,115,20,0
Meñaka (B)Herrialdean bertan2006100,055,523,021,30,2
Meñaka (B)Herrialdean bertan2011100,055,527,716,60,2
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten1996100,033,333,333,30,0
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten2001100,033,366,70,00,0
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten2006100,014,357,114,314,3
Meñaka (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,020,070,010,00,0
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,776,915,40,0
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,07,792,30,00,0
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,090,69,40,0
Meñaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,013,278,92,65,3
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,033,366,70,0
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,982,45,95,9
Meñaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,774,111,111,1
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan1996100,00,097,80,51,6
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan2001100,01,898,20,00,0
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan2006100,01,295,81,81,2
Moreda de Alava (A)Herrialdean bertan2011100,00,694,53,01,8
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,093,36,70,0
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten2006100,00,093,36,70,0
Moreda de Alava (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,088,911,10,0
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,096,40,03,6
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,091,90,08,1
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,194,72,12,1
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,198,90,00,0
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,00,0100,0
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,075,00,025,0
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,586,44,54,5
Moreda de Alava (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,666,70,027,8
Morga (B)Herrialdean bertan1991100,094,60,94,50,0
Morga (B)Herrialdean bertan1996100,094,42,92,70,0
Morga (B)Herrialdean bertan2001100,086,55,37,90,3
Morga (B)Herrialdean bertan2006100,068,811,719,20,3
Morga (B)Herrialdean bertan2011100,074,118,37,60,0
Morga (B)AEko beste herrialde baten1991-----
Morga (B)AEko beste herrialde baten1996-----
Morga (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Morga (B)AEko beste herrialde baten2006100,033,366,70,00,0
Morga (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,016,750,033,30,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,011,177,811,10,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,012,587,50,00,0
Morga (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,476,97,70,0
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,00,0100,00,0
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,066,733,30,00,0
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,037,512,525,025,0
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,016,775,00,08,3
Morga (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,011,870,60,017,6
Mundaka (B)Herrialdean bertan1991100,07,97,284,90,0
Mundaka (B)Herrialdean bertan1996100,030,629,939,40,1
Mundaka (B)Herrialdean bertan2001100,034,039,226,60,2
Mundaka (B)Herrialdean bertan2006100,039,341,019,10,6
Mundaka (B)Herrialdean bertan2011100,034,646,818,40,3
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten1991100,03,112,584,40,0
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten1996100,019,444,433,32,8
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten2001100,033,361,55,10,0
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten2006100,036,857,95,30,0
Mundaka (B)AEko beste herrialde baten2011100,034,139,026,80,0
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,041,358,70,0
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,188,87,10,0
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,987,38,80,0
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,06,183,710,20,0
Mundaka (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,388,25,42,2
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,028,671,40,0
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,06,955,210,327,6
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,03,285,77,93,2
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,683,07,52,8
Mundaka (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,864,74,620,9
Mungia (B)Herrialdean bertan1991100,041,133,924,90,1
Mungia (B)Herrialdean bertan1996100,038,239,422,20,2
Mungia (B)Herrialdean bertan2001100,033,745,021,10,2
Mungia (B)Herrialdean bertan2006100,028,349,721,60,4
Mungia (B)Herrialdean bertan2011100,027,654,417,60,4
Mungia (B)AEko beste herrialde baten1991100,022,758,618,80,0
Mungia (B)AEko beste herrialde baten1996100,019,963,716,40,0
Mungia (B)AEko beste herrialde baten2001100,013,065,421,60,0
Mungia (B)AEko beste herrialde baten2006100,021,162,716,20,0
Mungia (B)AEko beste herrialde baten2011100,019,768,611,70,0
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,995,53,30,3
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,095,23,60,2
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,393,93,80,9
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,194,23,71,0
Mungia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,793,02,82,5
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,04,671,87,616,0
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,05,465,75,423,4
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,02,472,94,819,8
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,088,94,14,1
Mungia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,773,84,717,7
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan1991100,098,60,21,20,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan1996100,096,31,91,90,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan2001100,094,51,63,80,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan2006100,069,76,523,50,3
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Herrialdean bertan2011100,072,416,011,60,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten1996100,085,714,30,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten2001100,085,70,014,30,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten2006100,070,00,030,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,028,621,40,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,050,00,050,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,025,050,025,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,776,97,77,7
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,050,00,025,025,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,040,00,020,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,028,628,642,90,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,070,030,00,0
Munitibar-Arbatzegi-Gerrikaitz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,753,830,87,7
Murueta (B)Herrialdean bertan1991100,086,53,29,70,5
Murueta (B)Herrialdean bertan1996100,052,235,312,50,0
Murueta (B)Herrialdean bertan2001100,074,97,217,90,0
Murueta (B)Herrialdean bertan2006100,061,514,523,70,4
Murueta (B)Herrialdean bertan2011100,057,820,921,30,0
Murueta (B)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Murueta (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Murueta (B)AEko beste herrialde baten2001100,050,050,00,00,0
Murueta (B)AEko beste herrialde baten2006100,016,766,716,70,0
Murueta (B)AEko beste herrialde baten2011100,025,075,00,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,062,512,525,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,070,030,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,070,030,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,077,822,20,0
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,066,70,033,3
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,060,00,040,0
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,0100,00,00,0
Murueta (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,081,818,20,0
Muskiz (B)Herrialdean bertan1991100,00,397,91,70,0
Muskiz (B)Herrialdean bertan1996100,00,597,42,10,0
Muskiz (B)Herrialdean bertan2001100,00,796,72,60,0
Muskiz (B)Herrialdean bertan2006100,01,695,02,80,6
Muskiz (B)Herrialdean bertan2011100,02,392,64,80,4
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,097,03,00,0
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten1996100,01,890,97,30,0
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten2001100,02,288,98,90,0
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten2006100,012,580,07,50,0
Muskiz (B)AEko beste herrialde baten2011100,08,383,38,30,0
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,199,60,30,0
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,30,60,1
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,199,30,30,3
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,497,70,51,3
Muskiz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,696,51,21,7
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,095,80,04,2
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,688,43,25,8
Muskiz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,776,32,718,3
Mutiloa (G)Herrialdean bertan1991100,087,85,86,40,0
Mutiloa (G)Herrialdean bertan1996100,081,59,68,90,0
Mutiloa (G)Herrialdean bertan2001100,081,07,012,00,0
Mutiloa (G)Herrialdean bertan2006100,055,421,722,90,0
Mutiloa (G)Herrialdean bertan2011100,063,022,414,60,0
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten1996100,00,0100,00,00,0
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten2001100,00,066,733,30,0
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten2006100,033,350,00,016,7
Mutiloa (G)AEko beste herrialde baten2011100,00,066,733,30,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,042,942,914,30,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,037,550,012,50,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,037,550,012,50,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,025,062,50,012,5
Mutiloa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,333,316,716,7
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,033,366,70,00,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,00,0100,00,0
Mutiloa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,00,0100,00,0
Mutriku (G)Herrialdean bertan1991100,076,98,514,50,1
Mutriku (G)Herrialdean bertan1996100,076,19,214,70,0
Mutriku (G)Herrialdean bertan2001100,076,58,614,80,1
Mutriku (G)Herrialdean bertan2006100,067,112,120,80,1
Mutriku (G)Herrialdean bertan2011100,065,418,815,50,3
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten1991100,053,224,222,30,3
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten1996100,059,020,320,70,0
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten2001100,058,123,617,90,4
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten2006100,056,524,918,60,0
Mutriku (G)AEko beste herrialde baten2011100,058,927,513,70,0
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,09,475,512,72,4
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,012,171,39,96,7
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,07,071,119,72,2
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,07,574,515,22,8
Mutriku (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,010,881,75,42,1
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,022,632,120,824,5
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,066,733,30,00,0
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,012,941,215,330,6
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,06,683,18,12,2
Mutriku (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,467,24,618,8
Muxika (B)Herrialdean bertan1991100,088,23,97,80,1
Muxika (B)Herrialdean bertan1996100,087,84,87,40,0
Muxika (B)Herrialdean bertan2001100,087,85,36,80,0
Muxika (B)Herrialdean bertan2006100,066,613,419,90,0
Muxika (B)Herrialdean bertan2011100,069,320,010,40,3
Muxika (B)AEko beste herrialde baten1991100,044,444,411,10,0
Muxika (B)AEko beste herrialde baten1996100,033,344,422,20,0
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2001100,075,025,00,00,0
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2006100,053,830,815,40,0
Muxika (B)AEko beste herrialde baten2011100,040,053,36,70,0
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,010,976,18,74,3
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,472,916,70,0
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,032,650,017,40,0
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,019,265,413,51,9
Muxika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,880,78,81,8
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,040,060,00,00,0
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,040,040,010,010,0
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,012,072,016,00,0
Muxika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,017,248,35,229,3
Nabarniz (B)Herrialdean bertan1991100,098,80,40,80,0
Nabarniz (B)Herrialdean bertan1996100,097,50,81,70,0
Nabarniz (B)Herrialdean bertan2001100,091,03,35,70,0
Nabarniz (B)Herrialdean bertan2006100,065,512,122,30,0
Nabarniz (B)Herrialdean bertan2011100,078,215,66,20,0
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten2001100,066,733,30,00,0
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten2006100,050,050,00,00,0
Nabarniz (B)AEko beste herrialde baten2011100,050,050,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,00,0100,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,00,0100,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,050,050,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,0100,00,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,0100,00,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,030,070,00,00,0
Nabarniz (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,012,587,50,00,0
Navaridas (A)Herrialdean bertan1991100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Herrialdean bertan1996100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Herrialdean bertan2001100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Herrialdean bertan2006100,00,098,50,01,5
Navaridas (A)Herrialdean bertan2011100,00,098,50,80,8
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten1996100,022,272,25,60,0
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten2006100,016,772,211,10,0
Navaridas (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,776,915,40,0
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,90,02,1
Navaridas (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,994,21,91,9
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,087,56,36,3
Navaridas (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,074,23,222,6
Oiartzun (G)Herrialdean bertan1991100,066,718,414,70,2
Oiartzun (G)Herrialdean bertan1996100,064,920,014,90,2
Oiartzun (G)Herrialdean bertan2001100,063,121,115,80,1
Oiartzun (G)Herrialdean bertan2006100,053,625,920,20,2
Oiartzun (G)Herrialdean bertan2011100,051,631,716,30,3
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten1991100,024,257,118,70,0
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten1996100,029,358,512,20,0
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten2001100,024,757,118,20,0
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten2006100,028,151,718,02,2
Oiartzun (G)AEko beste herrialde baten2011100,032,453,912,71,0
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,019,272,18,40,4
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,020,167,110,62,3
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,018,771,19,70,5
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,017,273,27,52,0
Oiartzun (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,015,077,06,51,4
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,015,350,816,916,9
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,027,336,427,39,1
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,015,358,011,315,3
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,09,078,97,24,9
Oiartzun (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,08,469,15,217,3
Oion (A)Herrialdean bertan1991100,00,298,90,90,0
Oion (A)Herrialdean bertan1996100,00,298,31,40,0
Oion (A)Herrialdean bertan2001100,00,297,62,10,1
Oion (A)Herrialdean bertan2006100,00,795,32,91,1
Oion (A)Herrialdean bertan2011100,01,094,43,70,8
Oion (A)AEko beste herrialde baten1991100,010,685,14,30,0
Oion (A)AEko beste herrialde baten1996100,06,581,512,00,0
Oion (A)AEko beste herrialde baten2001100,010,279,110,70,0
Oion (A)AEko beste herrialde baten2006100,08,678,611,31,5
Oion (A)AEko beste herrialde baten2011100,07,679,711,71,0
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,70,90,3
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,199,00,90,0
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,298,90,50,4
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,695,21,62,6
Oion (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,994,61,43,2
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,085,12,112,8
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,188,83,46,7
Oion (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,373,22,822,8
Okondo (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,10,90,0
Okondo (A)Herrialdean bertan1996100,00,097,22,60,2
Okondo (A)Herrialdean bertan2001100,02,092,95,10,0
Okondo (A)Herrialdean bertan2006100,03,191,25,10,6
Okondo (A)Herrialdean bertan2011100,05,188,06,60,4
Okondo (A)AEko beste herrialde baten1991100,01,690,38,10,0
Okondo (A)AEko beste herrialde baten1996100,02,288,98,40,4
Okondo (A)AEko beste herrialde baten2001100,03,985,910,20,0
Okondo (A)AEko beste herrialde baten2006100,04,786,97,60,7
Okondo (A)AEko beste herrialde baten2011100,04,389,95,70,0
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,41,60,0
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,097,12,90,0
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,193,15,70,0
Okondo (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,495,31,21,2
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,083,30,016,7
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,085,00,015,0
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,590,90,04,5
Okondo (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,381,00,012,7
Olaberria (G)Herrialdean bertan1991100,051,145,23,70,0
Olaberria (G)Herrialdean bertan1996100,053,136,310,60,0
Olaberria (G)Herrialdean bertan2001100,052,841,06,00,2
Olaberria (G)Herrialdean bertan2006100,044,742,512,40,3
Olaberria (G)Herrialdean bertan2011100,046,040,512,70,8
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten1991100,047,152,90,00,0
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten1996100,044,455,60,00,0
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten2001100,030,060,010,00,0
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten2006100,040,050,010,00,0
Olaberria (G)AEko beste herrialde baten2011100,011,155,633,30,0
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,09,090,40,60,0
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,011,586,12,40,0
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,08,388,60,82,3
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,988,54,52,0
Olaberria (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,191,22,31,4
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,881,09,54,8
Olaberria (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,959,67,730,8
Ondarroa (B)Herrialdean bertan1991100,076,913,19,80,2
Ondarroa (B)Herrialdean bertan1996100,079,79,610,40,2
Ondarroa (B)Herrialdean bertan2001100,080,18,811,00,1
Ondarroa (B)Herrialdean bertan2006100,066,111,022,80,1
Ondarroa (B)Herrialdean bertan2011100,075,914,59,40,2
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten1991100,065,521,613,00,0
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten1996100,069,214,915,40,4
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten2001100,069,616,214,10,2
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten2006100,058,617,323,90,2
Ondarroa (B)AEko beste herrialde baten2011100,070,120,69,30,0
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,07,280,38,04,5
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,08,276,410,74,7
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,08,475,210,75,7
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,05,279,714,30,8
Ondarroa (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,07,276,59,07,3
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,019,732,86,041,5
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,017,036,67,638,8
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,344,16,138,5
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,07,180,06,46,5
Ondarroa (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,262,64,622,5
Ordizia (G)Herrialdean bertan1991100,033,740,925,30,1
Ordizia (G)Herrialdean bertan1996100,034,340,924,80,1
Ordizia (G)Herrialdean bertan2001100,033,836,229,90,1
Ordizia (G)Herrialdean bertan2006100,042,037,220,30,4
Ordizia (G)Herrialdean bertan2011100,042,841,015,70,5
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten1991100,021,759,718,60,0
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten1996100,013,172,015,00,0
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2001100,015,765,718,60,0
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2006100,023,167,69,30,0
Ordizia (G)AEko beste herrialde baten2011100,015,273,39,51,9
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,03,591,44,30,7
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,04,289,25,11,5
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,02,990,74,81,6
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,390,23,12,4
Ordizia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,04,191,13,21,5
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,265,211,221,3
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,05,947,117,629,4
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,07,164,37,121,4
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,05,284,05,05,8
Ordizia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,05,967,43,423,3
Orendain (G)Herrialdean bertan1991100,091,31,27,50,0
Orendain (G)Herrialdean bertan1996100,097,32,00,70,0
Orendain (G)Herrialdean bertan2001100,094,80,74,50,0
Orendain (G)Herrialdean bertan2006100,070,111,518,50,0
Orendain (G)Herrialdean bertan2011100,078,212,29,60,0
Orendain (G)AEko beste herrialde baten1991-----
Orendain (G)AEko beste herrialde baten1996-----
Orendain (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Orendain (G)AEko beste herrialde baten2006100,00,0100,00,00,0
Orendain (G)AEko beste herrialde baten2011100,050,00,050,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,025,075,00,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,050,00,050,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,0100,00,00,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,050,050,00,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,033,366,70,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,00,0100,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo2006-----
Orendain (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,025,075,00,00,0
Orexa (G)Herrialdean bertan1991100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)Herrialdean bertan1996100,096,11,32,60,0
Orexa (G)Herrialdean bertan2001100,093,45,31,30,0
Orexa (G)Herrialdean bertan2006100,076,610,612,80,0
Orexa (G)Herrialdean bertan2011100,092,95,12,00,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten1991100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten1996100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten2001100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten2006100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)AEko beste herrialde baten2011100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,0100,00,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,040,060,00,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,060,020,020,00,0
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo1991-----
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo1996-----
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo2001-----
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo2006-----
Orexa (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,00,050,050,00,0
Orio (G)Herrialdean bertan1991100,082,58,88,20,5
Orio (G)Herrialdean bertan1996100,071,59,917,80,8
Orio (G)Herrialdean bertan2001100,068,513,318,00,3
Orio (G)Herrialdean bertan2006100,060,416,622,90,1
Orio (G)Herrialdean bertan2011100,062,120,317,20,4
Orio (G)AEko beste herrialde baten1991100,042,439,418,20,0
Orio (G)AEko beste herrialde baten1996100,020,031,448,60,0
Orio (G)AEko beste herrialde baten2001100,030,241,528,30,0
Orio (G)AEko beste herrialde baten2006100,027,151,420,01,4
Orio (G)AEko beste herrialde baten2011100,030,352,816,90,0
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,09,179,911,00,0
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,010,369,914,05,7
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,07,476,713,72,3
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,08,177,911,52,4
Orio (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,483,86,11,7
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,017,021,34,357,4
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,00,00,0100,0
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,09,758,36,925,0
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,288,73,53,5
Orio (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,869,66,617,0
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan1991100,068,010,621,40,0
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan1996100,070,011,418,50,0
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan2001100,066,19,823,90,2
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan2006100,060,317,422,00,3
Ormaiztegi (G)Herrialdean bertan2011100,059,022,917,30,8
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten1991100,028,156,315,60,0
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten1996100,034,847,817,40,0
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten2001100,029,250,020,80,0
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten2006100,032,044,024,00,0
Ormaiztegi (G)AEko beste herrialde baten2011100,029,245,820,84,2
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,011,382,06,70,0
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,011,477,26,05,4
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,08,476,315,30,0
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,09,577,710,82,0
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,08,883,85,12,2
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,010,090,00,00,0
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,0100,00,00,00,0
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,334,25,355,3
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,784,96,85,5
Ormaiztegi (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,656,23,333,9
Orozko (B)Herrialdean bertan1991100,039,737,123,20,0
Orozko (B)Herrialdean bertan1996100,028,241,430,30,0
Orozko (B)Herrialdean bertan2001100,034,035,930,10,1
Orozko (B)Herrialdean bertan2006100,036,542,220,90,3
Orozko (B)Herrialdean bertan2011100,025,251,023,60,2
Orozko (B)AEko beste herrialde baten1991100,012,879,87,30,0
Orozko (B)AEko beste herrialde baten1996100,05,785,29,00,0
Orozko (B)AEko beste herrialde baten2001100,011,762,026,40,0
Orozko (B)AEko beste herrialde baten2006100,017,568,813,20,5
Orozko (B)AEko beste herrialde baten2011100,09,072,417,60,9
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,04,092,93,00,0
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,996,62,60,0
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,03,391,94,90,0
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,993,42,90,7
Orozko (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,02,789,84,13,4
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,033,366,70,00,0
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,075,06,318,8
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,289,14,34,3
Orozko (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,03,659,07,829,5
Ortuella (B)Herrialdean bertan1991100,00,198,11,80,0
Ortuella (B)Herrialdean bertan1996100,00,396,63,10,0
Ortuella (B)Herrialdean bertan2001100,00,397,81,80,1
Ortuella (B)Herrialdean bertan2006100,01,196,41,70,8
Ortuella (B)Herrialdean bertan2011100,01,993,74,10,3
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten1991100,03,189,17,80,0
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten1996100,02,081,616,30,0
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten2001100,02,090,08,00,0
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten2006100,010,785,73,60,0
Ortuella (B)AEko beste herrialde baten2011100,06,587,06,50,0
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,20,20,6
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,10,41,5
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,70,11,2
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,297,60,31,9
Ortuella (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,597,40,81,3
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,094,70,05,3
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,097,52,50,0
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,089,10,010,9
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,00,094,72,92,3
Ortuella (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,06,579,34,79,5
Otxandio (B)Herrialdean bertan1991100,071,014,514,50,0
Otxandio (B)Herrialdean bertan1996100,060,115,624,30,0
Otxandio (B)Herrialdean bertan2001100,056,722,021,30,0
Otxandio (B)Herrialdean bertan2006100,048,126,725,10,0
Otxandio (B)Herrialdean bertan2011100,049,432,718,00,0
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten1991100,048,727,323,70,3
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten1996100,043,229,827,10,0
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten2001100,042,235,921,90,0
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten2006100,031,544,124,10,3
Otxandio (B)AEko beste herrialde baten2011100,039,939,920,10,0
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,890,96,61,7
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,993,75,40,0
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,989,66,61,9
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,792,44,21,7
Otxandio (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,03,690,14,51,8
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,060,040,00,00,0
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,066,733,30,00,0
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,016,775,08,30,0
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,07,577,43,811,3
Otxandio (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,09,467,06,617,0
Oñati (G)Herrialdean bertan1991100,067,112,720,00,2
Oñati (G)Herrialdean bertan1996100,068,613,318,00,1
Oñati (G)Herrialdean bertan2001100,068,412,618,80,2
Oñati (G)Herrialdean bertan2006100,059,915,324,80,1
Oñati (G)Herrialdean bertan2011100,056,921,820,70,5
Oñati (G)AEko beste herrialde baten1991100,036,638,524,90,0
Oñati (G)AEko beste herrialde baten1996100,037,840,022,20,0
Oñati (G)AEko beste herrialde baten2001100,034,739,925,30,0
Oñati (G)AEko beste herrialde baten2006100,034,441,923,00,7
Oñati (G)AEko beste herrialde baten2011100,031,845,722,20,3
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,05,082,59,53,0
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,07,579,610,82,0
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,05,481,910,32,4
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,04,983,310,01,7
Oñati (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,05,184,96,73,3
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,013,044,220,822,1
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,016,783,30,00,0
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,011,465,07,915,7
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,04,285,15,94,9
Oñati (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,07,669,26,217,0
Pasaia (G)Herrialdean bertan1991100,015,468,116,00,4
Pasaia (G)Herrialdean bertan1996100,014,269,016,70,1
Pasaia (G)Herrialdean bertan2001100,014,067,817,90,3
Pasaia (G)Herrialdean bertan2006100,016,267,614,91,2
Pasaia (G)Herrialdean bertan2011100,015,371,512,70,5
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten1991100,012,871,414,51,3
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten1996100,013,369,217,50,0
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten2001100,013,168,618,00,4
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten2006100,016,267,911,44,4
Pasaia (G)AEko beste herrialde baten2011100,012,478,78,20,7
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,891,22,84,3
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,01,989,92,65,6
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,01,591,73,13,6
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,02,089,82,65,6
Pasaia (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,392,22,83,7
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,774,12,920,3
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,05,090,05,00,0
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,04,577,43,314,8
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,789,93,83,6
Pasaia (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,177,53,816,6
Plentzia (B)Herrialdean bertan1991100,04,380,115,30,4
Plentzia (B)Herrialdean bertan1996100,05,780,713,60,1
Plentzia (B)Herrialdean bertan2001100,04,785,99,10,2
Plentzia (B)Herrialdean bertan2006100,08,083,87,40,8
Plentzia (B)Herrialdean bertan2011100,06,882,310,30,6
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten1991100,02,679,517,90,0
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten1996100,02,483,314,30,0
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten2001100,010,080,010,00,0
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten2006100,020,875,33,90,0
Plentzia (B)AEko beste herrialde baten2011100,015,175,39,60,0
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,696,12,50,8
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,697,52,00,0
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,297,31,90,5
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,01,196,12,30,5
Plentzia (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,896,01,51,8
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,977,10,020,0
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,02,370,54,522,7
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,087,31,010,8
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,687,24,95,3
Plentzia (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,575,67,514,4
Portugalete (B)Herrialdean bertan1991100,00,596,43,00,1
Portugalete (B)Herrialdean bertan1996100,00,795,93,40,1
Portugalete (B)Herrialdean bertan2001100,00,896,12,90,1
Portugalete (B)Herrialdean bertan2006100,01,494,43,21,1
Portugalete (B)Herrialdean bertan2011100,02,792,74,40,2
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten1991100,02,992,74,40,0
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten1996100,02,191,07,00,0
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten2001100,02,890,95,80,6
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten2006100,04,189,06,00,9
Portugalete (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,991,72,30,0
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,20,31,5
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,098,40,31,3
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,20,21,5
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,197,90,51,6
Portugalete (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,397,80,51,4
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,01,189,72,66,6
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,290,42,06,4
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,487,61,89,1
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,788,35,04,0
Portugalete (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,779,02,317,0
Samaniego (A)Herrialdean bertan1991100,00,099,40,60,0
Samaniego (A)Herrialdean bertan1996100,00,097,72,30,0
Samaniego (A)Herrialdean bertan2001100,00,099,40,60,0
Samaniego (A)Herrialdean bertan2006100,00,098,30,61,1
Samaniego (A)Herrialdean bertan2011100,02,492,94,20,6
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten1991100,00,095,74,30,0
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten1996100,00,071,928,10,0
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten2001100,00,089,210,80,0
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten2006100,06,184,89,10,0
Samaniego (A)AEko beste herrialde baten2011100,00,088,511,50,0
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,0100,00,00,0
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,0100,00,00,0
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,71,30,0
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,097,40,02,6
Samaniego (A)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,097,21,41,4
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,0100,00,00,0
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,0100,00,00,0
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,671,40,025,0
Samaniego (A)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,062,04,030,0
Santurtzi (B)Herrialdean bertan1991100,00,496,92,70,1
Santurtzi (B)Herrialdean bertan1996100,00,496,43,10,0
Santurtzi (B)Herrialdean bertan2001100,00,796,52,60,1
Santurtzi (B)Herrialdean bertan2006100,01,294,92,91,0
Santurtzi (B)Herrialdean bertan2011100,02,593,34,00,2
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,593,05,00,5
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten1996100,02,491,36,00,2
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten2001100,05,988,05,90,3
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten2006100,04,585,79,00,8
Santurtzi (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,188,45,41,2
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,198,70,40,9
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,099,00,30,6
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,199,00,30,6
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,197,70,51,8
Santurtzi (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,398,20,51,0
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,295,01,23,7
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,493,31,25,1
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,01,989,41,07,7
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,987,93,65,6
Santurtzi (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,178,31,717,9
Segura (G)Herrialdean bertan1991100,091,94,72,70,8
Segura (G)Herrialdean bertan1996100,085,84,79,10,4
Segura (G)Herrialdean bertan2001100,080,55,114,30,2
Segura (G)Herrialdean bertan2006100,064,612,722,70,0
Segura (G)Herrialdean bertan2011100,073,415,810,30,5
Segura (G)AEko beste herrialde baten1991100,062,537,50,00,0
Segura (G)AEko beste herrialde baten1996100,042,942,914,30,0
Segura (G)AEko beste herrialde baten2001100,046,238,515,40,0
Segura (G)AEko beste herrialde baten2006100,025,058,316,70,0
Segura (G)AEko beste herrialde baten2011100,040,050,010,00,0
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,020,963,76,68,8
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,023,251,817,08,0
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,020,060,017,12,9
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,013,568,516,91,1
Segura (G)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,019,075,95,10,0
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo1991100,06,723,36,763,3
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,0100,00,00,0
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,751,422,920,0
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2006100,08,975,012,53,6
Segura (G)Espainiako Est.tik kanpo2011100,010,860,03,825,4
Sestao (B)Herrialdean bertan1991100,00,297,52,10,2
Sestao (B)Herrialdean bertan1996100,00,397,22,40,1
Sestao (B)Herrialdean bertan2001100,00,697,22,10,1
Sestao (B)Herrialdean bertan2006100,01,994,91,81,3
Sestao (B)Herrialdean bertan2011100,02,493,83,60,3
Sestao (B)AEko beste herrialde baten1991100,01,395,23,20,3
Sestao (B)AEko beste herrialde baten1996100,01,892,84,70,7
Sestao (B)AEko beste herrialde baten2001100,03,093,23,80,0
Sestao (B)AEko beste herrialde baten2006100,010,584,52,32,7
Sestao (B)AEko beste herrialde baten2011100,03,990,75,40,0
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,098,10,21,6
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,097,90,21,9
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,098,00,21,7
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,197,40,22,2
Sestao (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,297,60,41,8
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,00,391,40,37,9
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,00,389,80,09,9
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,289,81,18,9
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,01,890,43,04,7
Sestao (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,01,780,71,915,6
Sondika (B)Herrialdean bertan1991100,012,965,022,10,0
Sondika (B)Herrialdean bertan1996100,012,367,819,90,1
Sondika (B)Herrialdean bertan2001100,09,369,021,50,1
Sondika (B)Herrialdean bertan2006100,015,172,212,10,5
Sondika (B)Herrialdean bertan2011100,09,678,111,90,4
Sondika (B)AEko beste herrialde baten1991100,03,978,417,60,0
Sondika (B)AEko beste herrialde baten1996100,06,070,024,00,0
Sondika (B)AEko beste herrialde baten2001100,012,767,320,00,0
Sondika (B)AEko beste herrialde baten2006100,033,364,12,60,0
Sondika (B)AEko beste herrialde baten2011100,017,572,510,00,0
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,298,31,30,1
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,198,31,60,0
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,198,21,40,4
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,796,81,01,5
Sondika (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,00,896,90,81,5
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,016,076,08,00,0
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,010,775,07,17,1
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,05,279,33,412,1
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,03,188,83,64,6
Sondika (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,02,575,56,415,6
Sopela (B)Herrialdean bertan1991100,09,371,119,50,1
Sopela (B)Herrialdean bertan1996100,08,874,816,20,3
Sopela (B)Herrialdean bertan2001100,07,077,315,60,2
Sopela (B)Herrialdean bertan2006100,06,678,814,30,3
Sopela (B)Herrialdean bertan2011100,011,275,113,40,2
Sopela (B)AEko beste herrialde baten1991100,011,172,216,70,0
Sopela (B)AEko beste herrialde baten1996100,09,174,416,50,0
Sopela (B)AEko beste herrialde baten2001100,016,571,412,10,0
Sopela (B)AEko beste herrialde baten2006100,07,771,920,40,0
Sopela (B)AEko beste herrialde baten2011100,020,271,48,50,0
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,01,695,92,40,1
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1996100,00,896,82,10,3
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2001100,00,996,32,10,7
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2006100,00,796,62,30,4
Sopela (B)Espainiako Est.ko beste AEtan2011100,01,195,32,41,2
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo1991100,02,474,86,516,3
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo1996100,01,375,84,618,3
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo2001100,00,980,15,114,0
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo2006100,02,588,64,94,0
Sopela (B)Espainiako Est.tik kanpo2011100,04,172,93,619,4
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan1991100,00,198,71,10,1
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan1996100,00,298,61,20,0
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan2001100,00,798,11,10,0
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan2006100,01,296,31,41,1
Sopuerta, Garape (B)Herrialdean bertan2011100,02,792,84,20,4
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten1991100,00,0100,00,00,0
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten1996100,00,094,45,60,0
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten2001100,00,082,417,60,0
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten2006100,015,075,010,00,0
Sopuerta, Garape (B)AEko beste herrialde baten2011100,05,982,411,80,0
Sopuerta, Garape (B)Espainiako Est.ko beste AEtan1991100,00,099,01,00,0